kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teta loluziina poslanica sedmoi

Stranica 8 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  taja 04.11.12 21:10

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:Pomoći će par dana a onda opet Jovo nanovo teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3601754632

Ali razumijem, domaćin si pa želiš da ti se gosti ugodno osjećaju teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130

domaćin sam koliko i ti i stvarno nema veze s tim...

svaki sukob se istroši i počne umarati obje strane, a nitko ne želi prvi pružiti ruku nego se bespotrebno razvlači i uvlači i druge u sranja (u ovom primjeru je pipi najebo ni kriv ni dužan teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931)...

ako je takva pizdarija dovoljna (moje baniranje) da se trakavica završi, ako će to biti točka na kraju sukoba, jebeš ban, nek me banira... pa neće mi kruna pasti s glave (ionako je na njoj kočijaška kapa teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1619348112)

kad je mogo maxo, što ne bi i pipi teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931

Neće završiti, svjesna i i sama teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713

ma jesam, al me jebe ono moje neodustajanje teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713

da je sad urbica tu, opizdila bi mi virtualnu šamarčinu... a ja bih je iscipelarila jer je ona triput gora od mene teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130

Mogu li ja, mogu li, mogu li??

Evo preventivna teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 2240101840
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  orion 04.11.12 21:11

iluzija je napisao/la:
orion je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Dobro, a kaj su ti krivi Mica i Baban?
mica se htjela dodvoriti hienu, pa me pocela provocirati na kultnim na netheru. kako nisam reagirala, onda je pocela sa cetnickom spikom, aka Karadjic i oni sa Pala ( odakle je Karadjic pucao i ubijao moj grad). kada ni to nije upalilo, pocela je spominjati Duduka, kao svidja joj se, sexi je onakav mrmonjast, itd. kako treba djeliti Bosnu, bla bla.... itd.
kako ni tada nisam reagirala, tek je bilo vrlo blaga razmjena misljenja ( jer svako ima pravo o svemu reci svoje misljenje) pocela je o Kanadi. i tada je bilo ocigledno da sve one provokacije su upucene samo meni. na lijep nacin sam je spustila na zemlju, i ona je komentirala nakon toga, i pobjegla na novi forum. i ja sam joj uzvratila. i onda je na escovom glumila nevinasce, i podjebavala, a konacno je presla i ovamo, i podjebavala. kada je na kraju promjenila nick ( obicni srbizam) shvatila sam da ne prestaje sa provokacijom i posto pokusava, i nalijepila sam je. nisu nimalo naivni njeni pokusaju velicanja velike Srbije. pocne blago, pa se zatutnja. i to je to. ovdje se nije stigla zatutnjati, jer sam uletila i popljuvala je. bila je pocela sa Siebrijom, i tu se zavrsilo.... jadna nije ona kriva, nije nista lose mislila.... bla bla ne volim kenjanja. sto mogu, to je jace od mene, jer ne volim nacionaliste. razlika je izmedju voljeti svoje, i podjebavati druge, i cekati da netko bude isprovociran.
a ovdje tepaju nacionalistima. vidi kako tepaju probi i mici. prosto je dirljivo. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931
a babun, kada me, nakon sto sam banirana, blokirao me cak da ne mogu vidjeti sto pise na forumu. i onda mi je poslao poruku na gmail ( dodatna agresija), da bi poslije tvrdio pipiju i drugima, da je fol greskom me blokirao. mozes si ga misliti. naravno, pipi mu je povjerovao. na forumima sam od 2000 god, i jos nisam cula da je nekom bilo zabranjeno nakon bana citati forume. ja sam izgleda jedina. to cak nije bilo zabranjeno ni za vrijeme Bo, a nije bilo zabranjeno ni onome ( zaboravila sam mu nick), sto je pokusao hackirati forum o chatu, pa su ga Gee, Kutle i ekipa, otkacili. eto, i on je mogao citati sto pise na forumu, a ja nisam mogla, nego su mi drugi slali c/p kako su pljuvali po meni.
eto, sada znas sto zamjeram njima.



aaajebote Lusy svi te krste a ti prdiš ....i to danima, mjesecija ista priča isto rastojanje. Baban je tek preuzeo administriranje i da slučajno te blokirao i koliko se sjećam to je bilo usred noći po našem vremenu, o čim je skužio odblokirao te ...a mail si dobila kao obavjest, mail ide automatski.

Ali da je tako nebi valjalo, bilo bi beznačajno, pa ti nebi imala o čemu kvocati, kvocati i kovcati .... a sad raspali teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3601362807 .... šaraj malo, još jedna debela krava se podmetnula za zabavu ....
pa ja, a da si sa mnom u vezi, njega bi popljuvala. badava ga branis na svim forumima. mail sam dobila odmah nakon blokiranja. a taj email nije bio formalan kakav se dobija u takvim slucajevima, nego podjeb i direktno meni upucen. znaci, mail nije bio automatski poslan, kakav se salje u tim slucajevima, nego osobni napadi, odn. dodatna agresija, i bla bla....da popricamo, pa me ispljuvao.
a odblokirao me je tek nakon sto je sara digla frku na forumu. da li je sada jasnije? ako zna koristiti konzolu, nema tu slucajnosti, jer onda moze ujebati cijeli forum. zato se i pazljivo s tim radi da se ne bi sto ujebalo. kako vidis, ponesto i ja znam o tome. ucila sam bash shell.



predajem se .... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3032622154...
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:13

iluzija je napisao/la:
ti i orionka branite svoje muzjake. razumijem ja to, jer ih volite.

jebote, opet ja ispadoh ona koju pere nejebica...pazi sad logike ... po tvojoj logici ja onda branim tuđe mužjake jer je i meni baabs najbolji admin ikada , jehudi ima pravo na svoju političku i religijsku opredjeljenost ...ajd u vrit lusi... sama si priznala da si pristrana a dalje napadaš druge koji su daleko nepristraniji od tebe... i da znaš, ni retka ne pročitam od tvojih plahtastih postova a opet mi sve jasno i ništa mi nije promaknulo ( zato si mi i simpatična ) ... dovoljno mi pročitati prvih pet riječi sve mi dalje jasno .... ti bi se tukla nak bezveze i unazad za deset godina... pa kako ti se da?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:13

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:

domaćin sam koliko i ti i stvarno nema veze s tim...

svaki sukob se istroši i počne umarati obje strane, a nitko ne želi prvi pružiti ruku nego se bespotrebno razvlači i uvlači i druge u sranja (u ovom primjeru je pipi najebo ni kriv ni dužan teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931)...

ako je takva pizdarija dovoljna (moje baniranje) da se trakavica završi, ako će to biti točka na kraju sukoba, jebeš ban, nek me banira... pa neće mi kruna pasti s glave (ionako je na njoj kočijaška kapa teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1619348112)

kad je mogo maxo, što ne bi i pipi teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931

Neće završiti, svjesna i i sama teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713

ma jesam, al me jebe ono moje neodustajanje teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713

da je sad urbica tu, opizdila bi mi virtualnu šamarčinu... a ja bih je iscipelarila jer je ona triput gora od mene teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130

Mogu li ja, mogu li, mogu li??

Evo preventivna teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 2240101840



more, sestro... imaš lakšu ruku od nje teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3111943984... aj sad tamo pa iscipelari urbicu... ja ne mogu, boli me noga teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  orion 04.11.12 21:14

darla je napisao/la:
orion je napisao/la:
i biće štofa za potrošit za sliedeće desetljeće .... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130

Nego, bit ce zabavno teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130

Smjenjivanje je ionako bila uvijek glavna zabava uz izbor modertora i peticija za odbaniranje teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931



biće anketa, Tonček će imati pune ruke posla .... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  taja 04.11.12 21:15

iluzija je napisao/la:
taja je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
taja je napisao/la:

Ma što se sekiraš. Ima nas još bucmastih. Baš smo slatke take...Jebeš koščine.. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1658420748
ti si prelijepa, a i dobra osoba. mnogo bolja od Jehudi.

Varaš se jako...

On je puno bolji čovjek od mene teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713 To svima i uvijek priznajem.
To što imate različita politička stajališta nešto je drugo, ne znači da je netko loš čovjek
ti i orionka branite svoje muzjake. razumijem ja to, jer ih volite. vjerojatno bih tako i ja branila svog, ali bi mu prethodno stisnula yayca.
kada kazem da si puno bolja od njega, to i mislim. i nije laskanje. ja od tebe nikada nisam procitala niti jednu rijec mrznje. a od njega sam procitala grozote na vip-u. nadam se da je to samo neumjesna zajebancija, ali odvratno je napisati da treba sve palestince protjerati i unistiti. ja to ne bih nikada ni za koga mogla i pomisliti, a kamoli sto. pa sve su to ljudi. pa meni su cetnici pobili pola obitelji, a takvo sto ne bih mogla pozeljeti njihovoj djeci i zenama. zaboga, svi su to ljudi. i nema to veze sa politickim opredjeljenjem. moja politicka opredjeljenja se razlikuju od mnogih, ali gdje god nema tog i takvog pretjerivanja, meni je oke imati razlicito misljenje.

Ne moraš vjerovati...Ali stojim iza svojih riječi.

Uvijek će prije mene pomoći i dati zadnju koru kruha onom tko pita nego ja. Ja sam ipak ekonomičnija i gledam najprije sebe i svoju obitelj. On ne.... On će dati pa ako za njega ostane ostane...
O kakav god karakter bio, težak, zajeban, tvrdoglav zbog ove njegove dobre osobine mu skidam kapu.
Kako on govori protiv palestinaca tako ti govoriš protiv izraelaca, jednakom mržnjom.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  orion 04.11.12 21:19

kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ti i orionka branite svoje muzjake. razumijem ja to, jer ih volite.

jebote, opet ja ispadoh ona koju pere nejebica...pazi sad logike ... po tvojoj logici ja onda branim tuđe mužjake jer je i meni baabs najbolji admin ikada , jehudi ima pravo na svoju političku i religijsku opredjeljenost ...ajd u vrit lusi... sama si priznala da si pristrana a dalje napadaš druge koji su daleko nepristraniji od tebe... i da znaš, ni retka ne pročitam od tvojih plahtastih postova a opet mi sve jasno i ništa mi nije promaknulo ( zato si mi i simpatična ) ... dovoljno mi pročitati prvih pet riječi sve mi dalje jasno .... ti bi se tukla nak bezveze i unazad za deset godina... pa kako ti se da?



aaabokteiebo i mužjake ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931 ..... gdje je jedan židov tu je mosad, gdje je jedan babun tu je cieli zoološki vrt....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  darla 04.11.12 21:22

Odoh umorili ste me, jebote ko ce to sve upratiti teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1619348112

Illy, Bitva ti se ispricala i to ne jednom, samo na ovoj temi. Pipi nije nista mislio lose kontra tebe, nego djelovao kako je odredjeno pravilima foruma, je da ti je mogao reci prvo, ali to i nije neki veliki grijeh, da bi mu toliko zamjerala, s obzirom kolike te godine uvijek branio i bio pravi drug. Sto se podjebavanja tice, to i meni radi stalno kad se oko necega raspravljamo i ne samo meni nego i svima, to je njegov stil isto, sa kojim opet ne misli nista lose, pa koliko je puta samo meni rekao da sam zla kuya, pa opet kod Iveta lomimo klupe teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130: . Babs je isprobavao IP range ban usred noci, jebiga ti uletila i najebala, nije ti to napravio namjerno, jebiga potrefila si se, a i on se na onom forumu jos za to ispricao. Sve u svemu kad zbrojis i oduzmes, ovdje ima puno vise ljudi koji iskreno nemaju nista protiv tebe. Ajd probaj barem se tu druziti, uvijek mozes otici ako ti se ne svidja teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713

Odog sad fatati 'ercegovca necu ti reci za sto teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3084372643:

Bye ljudi vidimo se teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3859399978

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:23

orion je napisao/la:


aaabokteiebo i mužjake ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931 ..... gdje je jedan židov tu je mosad, gdje je jedan babun tu je cieli zoološki vrt....

a jopet, čim se pojavi pet uravnoteženih žemki na kupu u isto vrijeme, samo se pop usudi još pisati teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 21:24

Btw je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
Btw je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ako su ovo trebali biti kultni sa nethera, odnosno da ovdje pisu forumasi koji su pisali sa kultnih na netheru, a i ostali, onda ne znam o cemu pricas. ovdje si izabrana da budes mod, a ne da bi bila pristrana prema nekima. jer, u suprotnom, takvo moderiranje dovodi do foruma samo za odabranu elitu, a na nesimpaticnim se moze izivljavati.

samo ti ostani uz pipija. meni je drago sto ga ljudi vole. bila bih tuzna da je drugacije, i vjerojatno bih te pocupala tako da ti vise nikada ne bi na um pale neka ponasanja, licemjerstva, bahacenje i zloca. njemu zahvali sto sam te postedila toga. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3601754632 teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931



oš reć da se pipi zauzeo zame kod tebe? teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3827645783teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1521376178



luce sad ozbiljno

nisam izabrana za moda nego mi je to kazna (jedan od uvjeta da se forum uopće otvori) jer sam srala pipiju na onom forumu i miješala mu se u moderiranje, nakon čega sam isplakala sve suze (kako reče esko) da ga vratim... već sam nebrojeno puta rekla da ne brišem ništa i toga se stvarno držim...

da sam došla prije pipija, ne bih dirala tvoje klipove, čekala bih njega da on odluči... on se čak i našalio i stavio slovenske popevke kako bi od svega napravio zajebanciju, ali je sve to od tebe shvaćeno kao smrtni grijeh... što sam ja trebala tad napraviti? napasti pipija da te navodi na krivi trag, tj. da navlači tvoj bijes na mene? pa nisam dijete da zamjerim takve stvari...

dakle, to što mi ispod imena piše moderator objesi mačku o rep, jedini moderator ovdje je pipi, a ja dugmiće koristim isključivo za to da skupim neke bisere forumaša i stavljam na onaj pdf na kojem se može čitati, ali se ne može pisati (zachatavati)...to što će me MM ili ti prozivati kao moderatoricu me ne dira ni koliko je crno pod noktima, zato i jesam pristala biti "isturena" tj. izložena za kojekakve insinuacije...

smrtno si mi zamjerila što sam tad napisala da bih banirala i tebe i probu... vjerojatno i bih, ne znam... možda ne bih ni jedno... jebat ga, sad je to prošlo, nisam imala priliku provjeriti što bih napravila, mogu samo nagađati...

nakon toga si mi jebala sve moje žive i mrtve... nisam ti uzvratila... dapače, potražila sam te na fejsu i pozvala da dođeš tu... čak sam ti se i ispričala za svako slovo koje sam napisala, a koje te povrijedilo...

ali to tebi nije dosta... ja sam tvoj smrtni neprijatelj, ne propuštaš priliku da me spomeneš... nazivaš me licemjernom, debelom kravom... zašto? sve i da sam debela, kakve veze ima moj vanjski izgled s našim "sukobom"?

sad si se okomila i na pipija i svako malo mu spomeneš ONU... jebiga, jedino suvislo objašnjenje je da si ljubomorna i misliš da pipi i ja nešto mutimo... jesam li u pravu?
ti si nesto zbrckala. jer, tebi su zabranili da diras gumbe, nakon sto si prijetila nekima. znaci, tu ste ti i esco isti. i on prijeti i ti prijetis.
zatim, nakon sto si iskamcala ban za mene kod esca, dosla si ovdje. i trebalo je popuniti forum nickovima, pa si me zvala da dodjem. pa kada se desilo ovo, izjavila si da sam sretna sto sam odbila. pa ni to nije dovoljno, pa si komentirala o meni i pljuckala, kao i ti bi isto reagirala.
jesi, jako si licemjerna i bahata. da li to radis iz nerazmisljanja ili cega, ne znam. ali, tako se ponasas. drugim arsinima mjeris moje rijeci, od npr. probe ili mice i ostalih.
i zapamti, ja nemam neprijatelja. za mene si stranac, kao i vecina koja pise na ovim prostorima, jer vas ne poznajem. ja s tobom se nisam druzila ni dok smo pisale na istim forumima, nego sve sto znam je iz tvojih komentara o meni u nekim postovima, a i inace. i ti komentari nisu nimalo fini. jedan jedini put si mi se obratila ljudski, za sve ove godine koliko te poznajem, je onda kada si me pozvala da pisem ovdje. sve ostalo si ti mene pljuvala, pa ti ja ne ostajem duzna.
ti se odluci da li ces piskiti ili kakiti. a kako se budes postavljala prema meni, vratim istom mjerom. i ako ti smatras da je oke da mi jebu mrtve roditelje, a mene treba banirati jer sam se pozalila, opsovala sam i ja tebi da vidis kako sam se ja osjecala.

iluzijo lažeš prvenstveno sebe, a pokušavaš i druge...

nisam te pozvala zbog broja nickova nego zato što te ljudi stvarno vole i što si dio kultnih i što mi je nebitno ako ćeš oplesti po meni prvom prilikom... kažeš, prvi put sam ti se obratila ljudski? nevjerojatno je kako imaš slabo pamćenje kad sam ja u pitanju... vrijeđala sam te? teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713 kažeš stranac sam ti, ali si dovoljno nepristojna da strancu jebeš mrtvu mater, oca... i brata i sestru i nećaka i unuče, jer tebe bole tvoji mrtvi roditelji i bez obzira što taj stranac to tebi nikad nije napravio...nema veze... halal ti bilo



gle, stvarno sam pokušala na sve moguće načine izgladiti sukob... ne ide... pa ne zato što sam te uvrijedila više od drugih, nego zato što si jebeno ljubomorna na mene... i to skroz bez veze...

a sad nastavi pljuvati po nama koji te vrijeđamo i uvlačiti se u dupe onima koji to "ne rade"... ionako ništa drugo ni ne znaš
jebes izvrnutu logiku. ako mislis da je oke da mi se psuju mrtvi, i jos trazis ban ako se pozalim, to je isto kao saucesnistvo i odobravanje istoga ( a moja ljutnja zbog toga ne moze biti ljubomora ). pa ako je tako, i saucestvujes, ja tebi lijepo uzvratila, i sve oke. ne mislis da sam ti trebala tepati nakon toga? ma da ne bi. NSK!
pozvala si me zato sto me pipi voli, a i brojnosti. a ne zbog mene same, ili nekih forumasa. bar se meni tako cini. a i da je zbog drugih, opet na isto dodje.
a na tebe da budem ljubomorna? daj mi makar jedan razlog za to! ne mjesaj ljubomoru sa zamjeranjem zbog nekih upisa koji su me vrijedjali. to isto vazi i za micu i ostale koji su me vrijedjali.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:25

darla je napisao/la:Odoh umorili ste me, jebote ko ce to sve upratiti teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1619348112

Illy, Bitva ti se ispricala i to ne jednom, samo na ovoj temi. Pipi nije nista mislio lose kontra tebe, nego djelovao kako je odredjeno pravilima foruma, je da ti je mogao reci prvo, ali to i nije neki veliki grijeh, da bi mu toliko zamjerala, s obzirom kolike te godine uvijek branio i bio pravi drug. Sto se podjebavanja tice, to i meni radi stalno kad se oko necega raspravljamo i ne samo meni nego i svima, to je njegov stil isto, sa kojim opet ne misli nista lose, pa koliko je puta samo meni rekao da sam zla kuya, pa opet kod Iveta lomimo klupe teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130 . Babs je isprobavao IP range ban usred noci, jebiga ti uletila i najebala, nije ti to napravio namjerno, jebiga potrefila si se, a i on se na onom forumu jos za to ispricao. Sve u svemu kad zbrojis i oduzmes, ovdje ima puno vise ljudi koji iskreno nemaju nista protiv tebe. Ajd probaj barem se tu druziti, uvijek mozes otici ako ti se ne svidja teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713

Odog sad fafati 'ercegovca necu ti reci za sto teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3084372643

Bye ljudi vidimo se teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3859399978
danas sam u elementu, sutra bum opet bakuta teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  orion 04.11.12 21:26

darla je napisao/la:Odoh umorili ste me, jebote ko ce to sve upratiti teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1619348112

Illy, Bitva ti se ispricala i to ne jednom, samo na ovoj temi. Pipi nije nista mislio lose kontra tebe, nego djelovao kako je odredjeno pravilima foruma, je da ti je mogao reci prvo, ali to i nije neki veliki grijeh, da bi mu toliko zamjerala, s obzirom kolike te godine uvijek branio i bio pravi drug. Sto se podjebavanja tice, to i meni radi stalno kad se oko necega raspravljamo i ne samo meni nego i svima, to je njegov stil isto, sa kojim opet ne misli nista lose, pa koliko je puta samo meni rekao da sam zla kuya, pa opet kod Iveta lomimo klupe teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130 . Babs je isprobavao IP range ban usred noci, jebiga ti uletila i najebala, nije ti to napravio namjerno, jebiga potrefila si se, a i on se na onom forumu jos za to ispricao. Sve u svemu kad zbrojis i oduzmes, ovdje ima puno vise ljudi koji iskreno nemaju nista protiv tebe. Ajd probaj barem se tu druziti, uvijek mozes otici ako ti se ne svidja teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713

Odog sad fatati 'ercegovca necu ti reci za sto teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3084372643

Bye ljudi vidimo se teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3859399978



bokić Darlyć teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3859399978 .... i da znaš onog Iveta i hrastove klupe - nije to više za vas .... sliedeći put mekšu podlogu biraj teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 309394051

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  darla 04.11.12 21:27

dromsin je napisao/la:
danas sam u elementu, sutra bum opet bakuta teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 2634474203[/quote]

Neka si, meni skoz simpaticno teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130:

Sad sam stvarno otisla teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 21:27

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ti i orionka branite svoje muzjake. razumijem ja to, jer ih volite.

jebote, opet ja ispadoh ona koju pere nejebica...pazi sad logike ... po tvojoj logici ja onda branim tuđe mužjake jer je i meni baabs najbolji admin ikada , jehudi ima pravo na svoju političku i religijsku opredjeljenost ...ajd u vrit lusi... sama si priznala da si pristrana a dalje napadaš druge koji su daleko nepristraniji od tebe... i da znaš, ni retka ne pročitam od tvojih plahtastih postova a opet mi sve jasno i ništa mi nije promaknulo ( zato si mi i simpatična ) ... dovoljno mi pročitati prvih pet riječi sve mi dalje jasno .... ti bi se tukla nak bezveze i unazad za deset godina... pa kako ti se da?



aaabokteiebo i mužjake ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931 ..... gdje je jedan židov tu je mosad, gdje je jedan babun tu je cieli zoološki vrt....
nema on veze sa zidovima. on je cionista. imam ja prijatelje zidove, jako fini ljudi. i groze se nekih stvari koji se desavaju. hej zeno, zidovi su iskreni vjernici i posteni ljudi, ne zele oni unistenje civilima, niti protjerivanje. a cionisti su neposteni i samo zlo tamo siju. cionisti zlorabe zidovsku religiju. oni stete i zidovima, i blate ih.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  orion 04.11.12 21:29

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:


aaabokteiebo i mužjake ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931 ..... gdje je jedan židov tu je mosad, gdje je jedan babun tu je cieli zoološki vrt....

a jopet, čim se pojavi pet uravnoteženih žemki na kupu u isto vrijeme, samo se pop usudi još pisati teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3111943984



teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3111943984 .... jebese njemu, on se grebe za čevape - svaka prilika je dobra prilika ....
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:29

Lola - ak se sve ovo ispročita, nema nikoga ko nije kriv ...
Jebeš sve, samo nemoj prestat pisat (na ovoj themi il na bilo kojoj koju izabereš), bar da se ovđe nekaj događa. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 D010

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:30

darla je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
danas sam u elementu, sutra bum opet bakuta teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 2634474203

Neka si, meni skoz simpaticno teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130

Sad sam stvarno otisla teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931[/quote]plopić mačkice teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  orion 04.11.12 21:30

darla je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
danas sam u elementu, sutra bum opet bakuta teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 2634474203

Neka si, meni skoz simpaticno teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130

Sad sam stvarno otisla teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931[/quote]



neidi, stani, stoj ...... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 21:30

kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ti se odluci da li ces piskiti ili kakiti. a kako se budes postavljala prema meni, vratim istom mjerom. i ako ti smatras da je oke da mi jebu mrtve roditelje, a mene treba banirati jer sam se pozalila, opsovala sam i ja tebi da vidis kako sam se ja osjecala.

majke mi ako ja tebi ne bih sada dala botune teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130
bila sam ja adminica na chatu iskon. ne volim botune. i prakticar mi ih je nudio na netheru. ma nema sanse da se ja prihvatim toga. ja bih sve koji su mi se mjerili banirala. i bila bih ljuta sto ne mogu banirati babuna. pa koji ce mi klinac onda gumbi. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931

jel može ovo biti ka neki rezmijauks svega da možemo opet o secksu pisati teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931
dosla sam vrbovati konkubine i konkubince za moj maticni forum. svejedno mi je da li su muski ili zenski. imat cu ih vise nego pipi i esco zajedno. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  taja 04.11.12 21:31

iluzija je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ti i orionka branite svoje muzjake. razumijem ja to, jer ih volite.

jebote, opet ja ispadoh ona koju pere nejebica...pazi sad logike ... po tvojoj logici ja onda branim tuđe mužjake jer je i meni baabs najbolji admin ikada , jehudi ima pravo na svoju političku i religijsku opredjeljenost ...ajd u vrit lusi... sama si priznala da si pristrana a dalje napadaš druge koji su daleko nepristraniji od tebe... i da znaš, ni retka ne pročitam od tvojih plahtastih postova a opet mi sve jasno i ništa mi nije promaknulo ( zato si mi i simpatična ) ... dovoljno mi pročitati prvih pet riječi sve mi dalje jasno .... ti bi se tukla nak bezveze i unazad za deset godina... pa kako ti se da?



aaabokteiebo i mužjake ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931 ..... gdje je jedan židov tu je mosad, gdje je jedan babun tu je cieli zoološki vrt....
nema on veze sa zidovima. on je cionista. imam ja prijatelje zidove, jako fini ljudi. i groze se nekih stvari koji se desavaju. hej zeno, zidovi su iskreni vjernici i posteni ljudi, ne zele oni unistenje civilima, niti protjerivanje. a cionisti su neposteni i samo zlo tamo siju. cionisti zlorabe zidovsku religiju. oni stete i zidovima, i blate ih.

Ajte vi o tome nastavite na ViPu.
Ovdi nam stvarno ne fale takve teme
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  orion 04.11.12 21:32

besposlenpop je napisao/la:Lola - ak se sve ovo ispročita, nema nikoga ko nije kriv ...
Jebeš sve, samo nemoj prestat pisat (na ovoj themi il na bilo kojoj koju izabereš), bar da se ovđe nekaj događa. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 D010



baš sam rekla Malanizyci .... čevapa i igara, i eto ti šifre .... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 21:32

darla je napisao/la:Dobro teta Illy jebemu sunac, ako se mi tu moramo izmiriti sa Escom i sve biti fino i krasno, jel se ne moras i ti onda izmiriti sa svim sa kojima si zaracena ovdje, mislim da bi reprocitet trebao biti na djelu teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3601362807 teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130
ajd obecaj da cete se izmiriti, pa cu i ja .
a to vazi i sa nether, i neka neke picke ovdje pisu i tamo. znaci, svi pisu na sva tri foruma, pa cu i ja. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931 teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3997187549

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  antonac 04.11.12 21:33

iluzija je napisao/la:
darla je napisao/la:Dobro teta Illy jebemu sunac, ako se mi tu moramo izmiriti sa Escom i sve biti fino i krasno, jel se ne moras i ti onda izmiriti sa svim sa kojima si zaracena ovdje, mislim da bi reprocitet trebao biti na djelu teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 3601362807 teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130
ajd obecaj da cete se izmiriti, pa cu i ja .

ja necu.....nece mene niko maltretirat, nek mater doma zayebaye.....

_________________
daite im da seru....teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 29xutcyteta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:33

orion je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Lola - ak se sve ovo ispročita, nema nikoga ko nije kriv ...
Jebeš sve, samo nemoj prestat pisat (na ovoj themi il na bilo kojoj koju izabereš), bar da se ovđe nekaj događa. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 D010



baš sam rekla Malanizyci .... čevapa i igara, i eto ti šifre .... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931
Svaka čast ... umiesto Cultnih ste copirali Prijatelje. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 11484130:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  orion 04.11.12 21:35

iluzija je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ti i orionka branite svoje muzjake. razumijem ja to, jer ih volite.

jebote, opet ja ispadoh ona koju pere nejebica...pazi sad logike ... po tvojoj logici ja onda branim tuđe mužjake jer je i meni baabs najbolji admin ikada , jehudi ima pravo na svoju političku i religijsku opredjeljenost ...ajd u vrit lusi... sama si priznala da si pristrana a dalje napadaš druge koji su daleko nepristraniji od tebe... i da znaš, ni retka ne pročitam od tvojih plahtastih postova a opet mi sve jasno i ništa mi nije promaknulo ( zato si mi i simpatična ) ... dovoljno mi pročitati prvih pet riječi sve mi dalje jasno .... ti bi se tukla nak bezveze i unazad za deset godina... pa kako ti se da?



aaabokteiebo i mužjake ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931 ..... gdje je jedan židov tu je mosad, gdje je jedan babun tu je cieli zoološki vrt....
nema on veze sa zidovima. on je cionista. imam ja prijatelje zidove, jako fini ljudi. i groze se nekih stvari koji se desavaju. hej zeno, zidovi su iskreni vjernici i posteni ljudi, ne zele oni unistenje civilima, niti protjerivanje. a cionisti su neposteni i samo zlo tamo siju. cionisti zlorabe zidovsku religiju. oni stete i zidovima, i blate ih.



Lusy - ja sam potpisala kapitulaciju, kaj još oćeš od mene teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 1523192931 ....

nemoi životati teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 684758713 ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 8 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.