kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teta loluziina poslanica sedmoi

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:37

iluzija je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ti i orionka branite svoje muzjake. razumijem ja to, jer ih volite.

jebote, opet ja ispadoh ona koju pere nejebica...pazi sad logike ... po tvojoj logici ja onda branim tuđe mužjake jer je i meni baabs najbolji admin ikada , jehudi ima pravo na svoju političku i religijsku opredjeljenost ...ajd u vrit lusi... sama si priznala da si pristrana a dalje napadaš druge koji su daleko nepristraniji od tebe... i da znaš, ni retka ne pročitam od tvojih plahtastih postova a opet mi sve jasno i ništa mi nije promaknulo ( zato si mi i simpatična ) ... dovoljno mi pročitati prvih pet riječi sve mi dalje jasno .... ti bi se tukla nak bezveze i unazad za deset godina... pa kako ti se da?



aaabokteiebo i mužjake ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931 ..... gdje je jedan židov tu je mosad, gdje je jedan babun tu je cieli zoološki vrt....
nema on veze sa zidovima. on je cionista. imam ja prijatelje zidove, jako fini ljudi. i groze se nekih stvari koji se desavaju. hej zeno, zidovi su iskreni vjernici i posteni ljudi, ne zele oni unistenje civilima, niti protjerivanje. a cionisti su neposteni i samo zlo tamo siju. cionisti zlorabe zidovsku religiju. oni stete i zidovima, i blate ih.

lusi, ak ne prekineš jebat ću ti ja sve mrtve po spisku, kunem ti se ... da se mene pita, banirala bih sve redom koji šalju pritužbe na ovja način ...pa bokte, u kojem svijetu ti živiš ? treba vam mama i tata koji će vas braniti od svih a svi redom ne valjaju ? wtf? odrastite malo ... ne puno, samo malo... otkad te čitam znam već napamet šta će pisati u prvih par redaka: ovaj/onaj mi jebo mrtve roditelje.... pa jebote, više si im ti štete nanijela time što odgovaraš na takve postove i sad bi svoju vlastitu savjest prala preko ljudi koji sa njima veze nemaju nego ono par budala koji su to stvarno radili u virtuali jer vide na koju udicu najbolje grizeš .... de prekini više svoje roditelje razvlačiti i tamo gdje ih se spominje i tamo gdje nitko o njima ni ne razmišlja ... da su moji roditelji mrtvi, radije bih si čep u usta ugurala nego radila ovo šta ti radiš ... pa kako te više nije sramota

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 21:38

kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ti i orionka branite svoje muzjake. razumijem ja to, jer ih volite.

jebote, opet ja ispadoh ona koju pere nejebica...pazi sad logike ... po tvojoj logici ja onda branim tuđe mužjake jer je i meni baabs najbolji admin ikada , jehudi ima pravo na svoju političku i religijsku opredjeljenost ...ajd u vrit lusi... sama si priznala da si pristrana a dalje napadaš druge koji su daleko nepristraniji od tebe... i da znaš, ni retka ne pročitam od tvojih plahtastih postova a opet mi sve jasno i ništa mi nije promaknulo ( zato si mi i simpatična ) ... dovoljno mi pročitati prvih pet riječi sve mi dalje jasno .... ti bi se tukla nak bezveze i unazad za deset godina... pa kako ti se da?
tko ga sisa. mene napao. a ja divna bila prema njemu. ma sta divna, bila sam predivna. i da li mi se ispricao. je, ali u kurcu, jos me i nalijepio, kao da je moja krivica sto sam banirana i blokirana. i da se ne tucem? pa nisam ja nemocna baba, ja sam ipak baba007. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931
simpa si i ti meni. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 684758713 teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3997187549

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  orion 04.11.12 21:39

besposlenpop je napisao/la:
orion je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Lola - ak se sve ovo ispročita, nema nikoga ko nije kriv ...
Jebeš sve, samo nemoj prestat pisat (na ovoj themi il na bilo kojoj koju izabereš), bar da se ovđe nekaj događa. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 D010



baš sam rekla Malanizyci .... čevapa i igara, i eto ti šifre .... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931
Svaka čast ... umiesto Cultnih ste copirali Prijatelje. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130

a kaj, kaj ....jebeš kultne koji su gladni teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130 ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 21:42

antonac je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
darla je napisao/la:Dobro teta Illy jebemu sunac, ako se mi tu moramo izmiriti sa Escom i sve biti fino i krasno, jel se ne moras i ti onda izmiriti sa svim sa kojima si zaracena ovdje, mislim da bi reprocitet trebao biti na djelu teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3601362807 teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130
ajd obecaj da cete se izmiriti, pa cu i ja .

ja necu.....nece mene niko maltretirat, nek mater doma zayebaye.....
ma teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3997187549 ti organiziraj da mi budu svi na broju. tko pokusa zbrisati, samo ga sljapni zidarskom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1040131347

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  antonac 04.11.12 21:44

iluzija je napisao/la:
antonac je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
darla je napisao/la:Dobro teta Illy jebemu sunac, ako se mi tu moramo izmiriti sa Escom i sve biti fino i krasno, jel se ne moras i ti onda izmiriti sa svim sa kojima si zaracena ovdje, mislim da bi reprocitet trebao biti na djelu teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3601362807 teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130
ajd obecaj da cete se izmiriti, pa cu i ja .

ja necu.....nece mene niko maltretirat, nek mater doma zayebaye.....
ma teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3997187549 ti organiziraj da mi budu svi na broju. tko pokusa zbrisati, samo ga sljapni zidarskom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1040131347

to more......teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130

_________________
daite im da seru....teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 29xutcyteta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 21:47

orion je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebote, opet ja ispadoh ona koju pere nejebica...pazi sad logike ... po tvojoj logici ja onda branim tuđe mužjake jer je i meni baabs najbolji admin ikada , jehudi ima pravo na svoju političku i religijsku opredjeljenost ...ajd u vrit lusi... sama si priznala da si pristrana a dalje napadaš druge koji su daleko nepristraniji od tebe... i da znaš, ni retka ne pročitam od tvojih plahtastih postova a opet mi sve jasno i ništa mi nije promaknulo ( zato si mi i simpatična ) ... dovoljno mi pročitati prvih pet riječi sve mi dalje jasno .... ti bi se tukla nak bezveze i unazad za deset godina... pa kako ti se da?



aaabokteiebo i mužjake ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931 ..... gdje je jedan židov tu je mosad, gdje je jedan babun tu je cieli zoološki vrt....
nema on veze sa zidovima. on je cionista. imam ja prijatelje zidove, jako fini ljudi. i groze se nekih stvari koji se desavaju. hej zeno, zidovi su iskreni vjernici i posteni ljudi, ne zele oni unistenje civilima, niti protjerivanje. a cionisti su neposteni i samo zlo tamo siju. cionisti zlorabe zidovsku religiju. oni stete i zidovima, i blate ih.



Lusy - ja sam potpisala kapitulaciju, kaj još oćeš od mene teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931 ....

nemoi životati teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 684758713 ....
ma tebi nisam pola rijeci rekla. jesam babunu. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3384354616 ti me nikada nisi povrijedila. ti i taja ste skroz zacorile od ljubavi. hoces li mi biti konkubina? teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 439160543

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:49

orion je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
orion je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Lola - ak se sve ovo ispročita, nema nikoga ko nije kriv ...
Jebeš sve, samo nemoj prestat pisat (na ovoj themi il na bilo kojoj koju izabereš), bar da se ovđe nekaj događa. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 D010



baš sam rekla Malanizyci .... čevapa i igara, i eto ti šifre .... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931
Svaka čast ... umiesto Cultnih ste copirali Prijatelje. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130

a kaj, kaj ....jebeš kultne koji su gladni teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130 ....
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 21:50

kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebote, opet ja ispadoh ona koju pere nejebica...pazi sad logike ... po tvojoj logici ja onda branim tuđe mužjake jer je i meni baabs najbolji admin ikada , jehudi ima pravo na svoju političku i religijsku opredjeljenost ...ajd u vrit lusi... sama si priznala da si pristrana a dalje napadaš druge koji su daleko nepristraniji od tebe... i da znaš, ni retka ne pročitam od tvojih plahtastih postova a opet mi sve jasno i ništa mi nije promaknulo ( zato si mi i simpatična ) ... dovoljno mi pročitati prvih pet riječi sve mi dalje jasno .... ti bi se tukla nak bezveze i unazad za deset godina... pa kako ti se da?



aaabokteiebo i mužjake ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931 ..... gdje je jedan židov tu je mosad, gdje je jedan babun tu je cieli zoološki vrt....
nema on veze sa zidovima. on je cionista. imam ja prijatelje zidove, jako fini ljudi. i groze se nekih stvari koji se desavaju. hej zeno, zidovi su iskreni vjernici i posteni ljudi, ne zele oni unistenje civilima, niti protjerivanje. a cionisti su neposteni i samo zlo tamo siju. cionisti zlorabe zidovsku religiju. oni stete i zidovima, i blate ih.

lusi, ak ne prekineš jebat ću ti ja sve mrtve po spisku, kunem ti se ... da se mene pita, banirala bih sve redom koji šalju pritužbe na ovja način ...pa bokte, u kojem svijetu ti živiš ? treba vam mama i tata koji će vas braniti od svih a svi redom ne valjaju ? wtf? odrastite malo ... ne puno, samo malo... otkad te čitam znam već napamet šta će pisati u prvih par redaka: ovaj/onaj mi jebo mrtve roditelje.... pa jebote, više si im ti štete nanijela time što odgovaraš na takve postove i sad bi svoju vlastitu savjest prala preko ljudi koji sa njima veze nemaju nego ono par budala koji su to stvarno radili u virtuali jer vide na koju udicu najbolje grizeš .... de prekini više svoje roditelje razvlačiti i tamo gdje ih se spominje i tamo gdje nitko o njima ni ne razmišlja ... da su moji roditelji mrtvi, radije bih si čep u usta ugurala nego radila ovo šta ti radiš ... pa kako te više nije sramota
ovo boldano ni u sali ne govori. jer, od prijatelja mi mozes postati neprijateljica. ma ni u sali, razmijes?

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  taja 04.11.12 21:50

besposlenpop je napisao/la:
orion je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
orion je napisao/la:



baš sam rekla Malanizyci .... čevapa i igara, i eto ti šifre .... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931
Svaka čast ... umiesto Cultnih ste copirali Prijatelje. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130

a kaj, kaj ....jebeš kultne koji su gladni teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130 ....
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

Ma dajj
što je bilo dosadno ovih dana?
Ispisalo se čudo postova
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:51

besposlenpop je napisao/la:
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

gdje si ti sinoć bio kad su se zimnice navrat nanos izjedale? meni je sinoć bio daleko bolji kultni dan, to jest noć.... umirala od smijeha ... ovo danas je više bilo istiskivanje zaostalih čirova ...al, ah, ti voliš čirove, gnoj i sve što ide pride

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  orion 04.11.12 21:52

iluzija je napisao/la:
orion je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
orion je napisao/la:



aaabokteiebo i mužjake ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931 ..... gdje je jedan židov tu je mosad, gdje je jedan babun tu je cieli zoološki vrt....
nema on veze sa zidovima. on je cionista. imam ja prijatelje zidove, jako fini ljudi. i groze se nekih stvari koji se desavaju. hej zeno, zidovi su iskreni vjernici i posteni ljudi, ne zele oni unistenje civilima, niti protjerivanje. a cionisti su neposteni i samo zlo tamo siju. cionisti zlorabe zidovsku religiju. oni stete i zidovima, i blate ih.



Lusy - ja sam potpisala kapitulaciju, kaj još oćeš od mene teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931 ....

nemoi životati teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 684758713 ....
ma tebi nisam pola rijeci rekla. jesam babunu. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3384354616 ti me nikada nisi povrijedila. ti i taja ste skroz zacorile od ljubavi. hoces li mi biti konkubina? teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 439160543



sve pet, malo sam se našalila vezano za židove, cioniste, čevape i zoološki vrt .... sve pet

nemoj se nuđat oko konkubina, one su veeeliki strošak, puno previše zahtievne ....teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3111943984 .... poima ti nemaš



moram sad gibati - laka vam noć ljudi !

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  antonac 04.11.12 21:52

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

gdje si ti sinoć bio kad su se zimnice navrat nanos izjedale? meni je sinoć bio daleko bolji kultni dan, to jest noć.... umirala od smijeha ... ovo danas je više bilo istiskivanje zaostalih čirova ...al, ah, ti voliš čirove, gnoj i sve što ide pride

danasnji dan je bijo poucan.....napokon smo svi shvatili da je glavni pokvarenjak i krivac za sve - babsy.....teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130

_________________
daite im da seru....teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 29xutcyteta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 21:53

taja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
orion je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Svaka čast ... umiesto Cultnih ste copirali Prijatelje. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130

a kaj, kaj ....jebeš kultne koji su gladni teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130 ....
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

Ma dajj
što je bilo dosadno ovih dana?
Ispisalo se čudo postova
bilo je dosadno. citala sam. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3384354616 cak nema ni pipija cesto, nema zeze, .... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3084372643

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:54

iluzija je napisao/la:
ovo boldano ni u sali ne govori. jer, od prijatelja mi mozes postati neprijateljica. ma ni u sali, razmijes?

onda i mene piši ko neprijatelja... došlo vrijeme da pravim rezimjauks i u virtualnom svijetu ... dosta mi ovih samoprozvanih i napuhanih žrtava teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 727654710 uživajte u svjetovima koje ste si sami kreirali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  taja 04.11.12 21:54

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

gdje si ti sinoć bio kad su se zimnice navrat nanos izjedale? meni je sinoć bio daleko bolji kultni dan, to jest noć.... umirala od smijeha ... ovo danas je više bilo istiskivanje zaostalih čirova ...al, ah, ti voliš čirove, gnoj i sve što ide pride

danasnji dan je bijo poucan.....napokon smo svi shvatili da je glavni pokvarenjak i krivac za sve - babsy.....teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130

jaaooo nama teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3111943984

Opasan ko kućna mačka
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:54

taja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
orion je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Svaka čast ... umiesto Cultnih ste copirali Prijatelje. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130

a kaj, kaj ....jebeš kultne koji su gladni teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130 ....
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

Ma dajj
što je bilo dosadno ovih dana?
Ispisalo se čudo postova
Dosadno ... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G030

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  taja 04.11.12 21:55

iluzija je napisao/la:
taja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
orion je napisao/la:

a kaj, kaj ....jebeš kultne koji su gladni teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130 ....
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

Ma dajj
što je bilo dosadno ovih dana?
Ispisalo se čudo postova
bilo je dosadno. citala sam. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3384354616 cak nema ni pipija cesto, nema zeze, .... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3084372643

Kako kome...
Nama žemskinjama bilo dobro i bez Pipija.... teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 21:55

orion je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
orion je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
nema on veze sa zidovima. on je cionista. imam ja prijatelje zidove, jako fini ljudi. i groze se nekih stvari koji se desavaju. hej zeno, zidovi su iskreni vjernici i posteni ljudi, ne zele oni unistenje civilima, niti protjerivanje. a cionisti su neposteni i samo zlo tamo siju. cionisti zlorabe zidovsku religiju. oni stete i zidovima, i blate ih.



Lusy - ja sam potpisala kapitulaciju, kaj još oćeš od mene teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931 ....

nemoi životati teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 684758713 ....
ma tebi nisam pola rijeci rekla. jesam babunu. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3384354616 ti me nikada nisi povrijedila. ti i taja ste skroz zacorile od ljubavi. hoces li mi biti konkubina? teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 439160543



sve pet, malo sam se našalila vezano za židove, cioniste, čevape i zoološki vrt .... sve pet

nemoj se nuđat oko konkubina, one su veeeliki strošak, puno previše zahtievne ....teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 3111943984 .... poima ti nemaš



moram sad gibati - laka vam noć ljudi !
ma znam da si se salila. ne zamjeram ti. nisam ni ja skroz ozbiljna, samo u nekim upisima. laka noc.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 21:57

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

gdje si ti sinoć bio kad su se zimnice navrat nanos izjedale? meni je sinoć bio daleko bolji kultni dan, to jest noć.... umirala od smijeha ... ovo danas je više bilo istiskivanje zaostalih čirova ...al, ah, ti voliš čirove, gnoj i sve što ide pride
Split pride. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130:

Ono su sve trač-partije, pljuvanje na susedni breg, ko kad su si Zgubidan i Kanonik pokazivali roge.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  taja 04.11.12 21:58

besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

gdje si ti sinoć bio kad su se zimnice navrat nanos izjedale? meni je sinoć bio daleko bolji kultni dan, to jest noć.... umirala od smijeha ... ovo danas je više bilo istiskivanje zaostalih čirova ...al, ah, ti voliš čirove, gnoj i sve što ide pride
Split pride. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130:

Ono su sve trač-partije, pljuvanje na susedni breg, ko kad su si Zgubidan i Kanonik pokazivali roge.

Ah da, sprdali se na račun tebi drage kyje teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130:
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  pizda 04.11.12 21:59

ajmo sad, posto je Lusi tu, malo duze ozbiljnije razjasnjenje. Dakle Lusi, da si ti otisla pisati i moderirati na novi forum, koji uz to smatram tvojim (ko sto si ti smatrala da je ovo moj forum), ja ti nicim ne bih gledao otezati situaciju niti te dovesti u nezgodan polozaj a kamo li stavljanjem necega sto je jednostavno zabranjeno. Da ne napominjem da je tomu prethodila tvoja pljuvacina na ovaj forum i sve na njemu (osim mene). Ako si vec mislila da je ovo moj forum i to ti je jedan veliki minus, nije li?
Ko drugo, to da su nekad postojala dva pravila je samo tvoje misljenje a ono sto ti mislis je istina i mos ga jebat. Uvijek je bio zabranjen antisemitizam, pedofislke i pornografske slike, fasisticka ikonografija i fasizam opcenito, neotkrivanje privatnih podataka, zabranja diranja u neicju djecu, vrijedjanje pokojnika, spam. To nisu dva pravila vec malo vise a znam ih hvala bogu puno bolje od tebe jer sam po njima moderirao onda dok ti jos nisi ni znala za klutne a kamo li pravila kultnih. Znaci me sviraj kurcu kad postoji usna harmonika. Utrcati svom velikom prijatelju na forum i stavljati klipove sa Mladicem, cetnicima itd. je tebi velika fora a kad ja to obrisem i gledam okrenut na zajebanciju onda je grijeh kojem se ne vidi kraja. Da ne spominjem kako sam odmah nakon tog postao licemjer, egotripas, prevrtljivac, najvece razocarenje a sve si to znala i prije (citiram tvoje rijeci) ali si tolerirala jer sam ipak bio fer. (citaj - dobar sa tobom i u svemu se slagao). Brisana su samo ta dva klipa, nisu brisane uvrede Mici poput "cetnicka kurbetina", "cetnikusa" i sl. Takodjer, pricas kako je net.hr tolerantniji po pravilima od ovog foruma sto je naravno pizdarija na kvadrat. Ali, recimo da je tako. Zasto onda nisi na ViP-u tog istog net.hr naljepila Mici te klipove i nazivala je cetnickom kurvetinom, a tamo ste se i svadjale, niste ovdje? Zato jer si znala da bi Bafi dovela u nezgodan polozaj i da bi to morala brisati a tebe banirati. Za to sto si onda mene dovela u nezgodan polozaj te boljela kurcina. Da ne spominjem kako ovaj forum nikakve veze sa tvojim i Micinim svadjama nije imao. I onda pocnu sprehe kako sam ja valjda zaveden od Mice, ko sto su nekad bile sprehe da sam pristran spram tebe, ovog, onog. Zaboravljas da kad si glupo banirana od strane Esca skupa sa Probom, da sam ja otisao sa Escovog foruma upravo zbog tog. Da je bilo do mene, ne bih se nikad ni vracao, recimo da je bila visa sila u igri ali to sad nije bitno. Bitno da si jedna samoziva, sebicna i razmazena osoba koja gleda samo svoje dupe, razbacuje se deklarativno prijateljstvima a prijatelje mirne savjseti dovodis u nezgodne situacije umjesto da im pomazes. Da se razumijem, nikakva pomoc meni nije potrebna, ali kad vec pricamo o prijateljstvu...? Da ne spominjem da sam ovom prilikom saznao i sto stvarno mislis o meni, dakle barem neka korist od sveg tog:). I na kraju sveg, od mene bezobrazno trazis ispriku? Pa ne bi ti je dao pod mukama jebote, ni tebi ni bilo kom drugom. Takodjer, ne treba mi ni tvoja isprika jer ionako znam kako stvari stoje, sve si ionako rekla. Stoga, ti i ja smo bili virtualni frendovi, ti si to preuvelicavala do besvijesti, maltene me gledala ko bozanstvo pa mi znalo biti i neugodno. Ako je ko licemjer onda si to ti koja je jedno mislila a drugo pricala o meni duso draga. Ko zakljucak, ja i ti nikad vise prijatelji ko sto smo bili, to mos zaboravit za vjeke vjekova. Mozes pisat ovdje ko i bilo ko drugi, mozemo se zezat, zajebavat, provocirat, svadjat, ne trebamo se ignorirat ali me ubuduce postedi nekih "Pipi bozanstava" i izljeva velike ljubavi i sve ce biti ok. Eto toliko i vise ne mislim pisat ama bas nista na tu temu, ovdje je sve napisano. Sad se mozemo samo zajebavat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  iluzija 04.11.12 22:00

kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ovo boldano ni u sali ne govori. jer, od prijatelja mi mozes postati neprijateljica. ma ni u sali, razmijes?

onda i mene piši ko neprijatelja... došlo vrijeme da pravim rezimjauks i u virtualnom svijetu ... dosta mi ovih samoprozvanih i napuhanih žrtava teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 727654710 uživajte u svjetovima koje ste si sami kreirali
i ti si malo prolupala i previse se uzivjela. ne vrijedjati na taj nacin, znaci postovati druge, i privatnost, kao i ne udarati najnize. na stranu prostacenje, ali ako ti je zabava u psovanju mrtvih, onda nisi ni ti sasvim svoja. odlijepila si, ne znam iz kojih razloga. ako te nervira sto pisem, pa mogla si, kako si godinama govorila svima da cine, preskociti, a ne tako.
jebote, ne mogu da vjerujem da si u stanju ovo napisati. ono 'neprijateljica' je pretjerano napisano. mozda 'stranac' kojeg treba udariti po picki.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 22:00

iluzija je napisao/la:
jebes izvrnutu logiku. ako mislis da je oke da mi se psuju mrtvi, i jos trazis ban ako se pozalim, to je isto kao saucesnistvo i odobravanje istoga ( a moja ljutnja zbog toga ne moze biti ljubomora ). pa ako je tako, i saucestvujes, ja tebi lijepo uzvratila, i sve oke. ne mislis da sam ti trebala tepati nakon toga? ma da ne bi. NSK!
pozvala si me zato sto me pipi voli, a i brojnosti. a ne zbog mene same, ili nekih forumasa. bar se meni tako cini. a i da je zbog drugih, opet na isto dodje.
a na tebe da budem ljubomorna? daj mi makar jedan razlog za to! ne mjesaj ljubomoru sa zamjeranjem zbog nekih upisa koji su me vrijedjali. to isto vazi i za micu i ostale koji su me vrijedjali.

ne mislim da je u redu da ti proba psuje mrtve roditelje, jednako kako nije u redu da ti njemu psuješ mrtvu ženu, što si bez pardona bila par minuta prije napravila na drugoj temi (što sam ja pročitala, a pipi nije)... zato ste oboje jednako krivi i bez obzira što si ti meni bila draža od probe, rekla sam ono što sam smatrala ispravnim... nisam te banirala i nisam eska nagovarala da to učini, ali sam bila prozvana bezbroj puta zbog iskreno izrečenog mišljenja...

prihvatila sam čak i opciju da je za moj komentar bilo potrebno psovanje mojih mrtvih, kao zadošćenje tvojoj boli zbog tvojih mrtvih (ne znam tko je tu licemjer da vidi samo svoju bol a tuđu ne)... ispričala sam ti se i privatno i javno, čak i kad si i dalje osipala drvlje i kamenje izmišljajući argumente da me nekako uvrijediš, ne prezajući komentirati moj vanjski izgled...

pa jebemu, što bi mogao biti uzrok takvoj mržnji, takvoj netrpeljivosti zbog jednog KOMENTARA? što drugo nego ljubomora... i rekla sam ti da nemaš zašto biti ljubomorna, ali to očito nije doprlo do onog dijela mozga koji djeluje neovisno o emocijama...

naravno da sam te pozvala zbog pipija... pozvala sam te i zbog tebe same jer i ptice na grani znaju što ti pipi znači, ali i zbog svih onih koji bi se s tobom rado družili i puno puta to i napisali... nisam ja najbitnija na forumu, bitni su svi i ne vidim zašto ne bi pisala i zašto jedna prema drugoj ne možemo biti pristojne (ili se zaobići), ako ni zbog čeg drugog a ono zbog svih drugih koji nas vole...

ne želim da mi tepaš jer to me davi više nego tvoje vrijeđanje... ovo ti pišem najiskrenije... da sam to željela nikad ne bih napisala post koji bi navukao tvoj bijes name, nego bi masu toga prešutjela...

a sad stvarno više nemam snage za bilo koji razgovor s tobom... ni truna... uspjela si pogrebati po dnu šerpe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 22:10

iluzija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ovo boldano ni u sali ne govori. jer, od prijatelja mi mozes postati neprijateljica. ma ni u sali, razmijes?

onda i mene piši ko neprijatelja... došlo vrijeme da pravim rezimjauks i u virtualnom svijetu ... dosta mi ovih samoprozvanih i napuhanih žrtava teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 727654710 uživajte u svjetovima koje ste si sami kreirali
i ti si malo prolupala i previse se uzivjela. ne vrijedjati na taj nacin, znaci postovati druge, i privatnost, kao i ne udarati najnize. na stranu prostacenje, ali ako ti je zabava u psovanju mrtvih, onda nisi ni ti sasvim svoja. odlijepila si, ne znam iz kojih razloga. ako te nervira sto pisem, pa mogla si, kako si godinama govorila svima da cine, preskociti, a ne tako.
jebote, ne mogu da vjerujem da si u stanju ovo napisati. ono 'neprijateljica' je pretjerano napisano. mozda 'stranac' kojeg treba udariti po picki.

samo se ti pravi da nisi pročitala i ostatak mog posta i da ga nisi razumjela i dalje vodu na svoj mlin navodi al ne ide ti to kod mene baš tako ... sad kad sam pročitala pizdin post, izgleda da je i pizda svoju dyu raskrinkao teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Gost 04.11.12 22:11

taja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Da nije došla Lola, ne bi bilo galame još otkad se Darling počupala s Alalhambrom. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 G075

gdje si ti sinoć bio kad su se zimnice navrat nanos izjedale? meni je sinoć bio daleko bolji kultni dan, to jest noć.... umirala od smijeha ... ovo danas je više bilo istiskivanje zaostalih čirova ...al, ah, ti voliš čirove, gnoj i sve što ide pride
Split pride. teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130:

Ono su sve trač-partije, pljuvanje na susedni breg, ko kad su si Zgubidan i Kanonik pokazivali roge.

Ah da, sprdali se na račun tebi drage kyje teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 11484130:
OK - recimo da mi je draga.
Sad umjesto nje, stavi na to mjesto mjesto nekog od forumaša ko je tebi drag. I pokušaj razmislit kak je to sa strane gledat gomilu koja se ruga nekom, a da taj to možda ni ne zna, niti se može branit? Kolko se u takvom napucavanju pikada fula u osnovnim činjenicama i napuhava priča do apsurda? A na kraju - zbog čega? Titranju vlastitom egu kak si na pravoj strani (onog većeg i jačeg čopora)?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

teta loluziina poslanica sedmoi - Page 9 Empty Re: teta loluziina poslanica sedmoi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.