kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o mom unuku

Stranica 10 / 31. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next

Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 04.03.13 21:27

dromsin je napisao/la:
orion je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
Amin
tak je
Meni na čelu piše nabrijanovička. Cijeli život me netko nekam gura, daj reci daj poduzmi nešto. Sad bu mir jedno vrijeme o mom unuku - Page 10 3776795594 o mom unuku - Page 10 3776795594
Kaj je najbolja fora prija pokušava završiti razgovor komentarom da je zvala samo zbog polovice kokoši kaj je stavila kod mene u škrinju. Rekoh nisam se još "zajebala" i pojela ti koku. Jel hočeš koku?
Ma ne meni treba tek za Uskrs. Aj bok.
o mom unuku - Page 10 501000107a zakaj me je onda pitala za kokoš
kaj je Dromsić ? ...opet si na kerozinu o mom unuku - Page 10 3111943984 ....
vidim da sam krivi nik izabrala, bolje bi mi pasal drkanovićka, ili kerozinka. o mom unuku - Page 10 3114667799

a umjesto plavog cvjetića na avatar staviš onu biljku mesožderku o mom unuku - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 04.03.13 22:29

kišna glista je napisao/la:dva put napisala post i pukne mi veza... očito nije bilo za javnost ono što sam tila reć o mom unuku - Page 10 1523192931

sad me pravo zgrabila znatiželja... aj prepričaj rječnikom koji je za javnost o mom unuku - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 04.03.13 22:35

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dva put napisala post i pukne mi veza... očito nije bilo za javnost ono što sam tila reć o mom unuku - Page 10 1523192931

sad me pravo zgrabila znatiželja... aj prepričaj rječnikom koji je za javnost o mom unuku - Page 10 1523192931

ma niš bombastično... samo me te dromsine prije i svekrve podsjetile na moje tetke sa ladnim trajnama i kako sam ih sve redom slala di im je mjesto... malo malo zasjedao njihov afž i tema bilo tko je, čije dijete i na koji način krenulo krivim smjerom...moš si misliti tko je uvijek bio na tapeti al se sve prenosilo preko moje mame...one bi njoj rekle da misle da nešto meni treba reć... dok meni nije dopizdilo pa sam poručila materi da mi se direktno obraćaju

i tako mene nazove jednom moja tetka i pita kad će mi krepat onaj moj pas...a ja pitam zaštoooo?... pa eto, ne usudi se doć mi u posjetu dok je živ a i gadi joj se životinja u kući... a super, rekoh joj, dobro da si mi rekla da si odmah nabavim još jednog za slučaj da mi ovaj stari krepa ... i od tada imam mir što se tiče tog dijela rodbine...shvatili poruku o mom unuku - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 04.03.13 22:51

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dva put napisala post i pukne mi veza... očito nije bilo za javnost ono što sam tila reć o mom unuku - Page 10 1523192931

sad me pravo zgrabila znatiželja... aj prepričaj rječnikom koji je za javnost o mom unuku - Page 10 1523192931

ma niš bombastično... samo me te dromsine prije i svekrve podsjetile na moje tetke sa ladnim trajnama i kako sam ih sve redom slala di im je mjesto... malo malo zasjedao njihov afž i tema bilo tko je, čije dijete i na koji način krenulo krivim smjerom...moš si misliti tko je uvijek bio na tapeti al se sve prenosilo preko moje mame...one bi njoj rekle da misle da nešto meni treba reć... dok meni nije dopizdilo pa sam poručila materi da mi se direktno obraćaju

i tako mene nazove jednom moja tetka i pita kad će mi krepat onaj moj pas...a ja pitam zaštoooo?... pa eto, ne usudi se doć mi u posjetu dok je živ a i gadi joj se životinja u kući... a super, rekoh joj, dobro da si mi rekla da si odmah nabavim još jednog za slučaj da mi ovaj stari krepa ... i od tada imam mir što se tiče tog dijela rodbine...shvatili poruku o mom unuku - Page 10 1523192931

o mom unuku - Page 10 1523192931 o mom unuku - Page 10 1523192931
ja nisam kao dromsi, da gutam pa provalim... po svom djetetu smijem pizdekati samo ja i NITKO DRUGI i to unaprijed svima kažem: nisam ni glupa ni slijepa, nisam ni posebno pristrana (tu i tamo), znam kakvo je moje dijete, sama ću reći di griješi, ali to ne znači da ću slušati tuđe kritike na njegov račun...
zanimljivi su ti rođendani... prija je samo jednom pokušala skrenuti pozornost na to kako je moj sinko ovakav i onakav (bio je to drugi roćkas od malca)...
sjela sam ju ispred sebe i počela srati po njenom mužu uzduž i poprijeko... te kakav je krkan, pa sirovina, pa smeće... onda sam dodala da samo blesava žena može živjeti uz nekog takvog...
imala je širom otvorene oči, ništa joj nije bilo jasno....uvrijeđeno me pitala kako mogu tako pljuckati njenog muža?
"a kako bi bilo da ti malo pljuckam po sinu, hoće li ti biti lakše slušati takvo pljuckanje?"... samo me nijemo gledala crvena ko rak...
nakon toga sam joj lijepo objasnila da je i njena kći ,a moja snajka, odabrala muškarca sličnog svom ćaći i da se samo nadam da će biti dovoljno strpljiva kao njena mater da ga podnosi tolike godine...
od tada se držimo sigurnih tema o vremenu i receptorima o mom unuku - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 04.03.13 22:57

kad se sjetim svih tih zavrzlama sa svojim rodom, sa svim wannabe svekrvama, svekrima i maminim sinovima, kad čujem da se neki od vas još gombate sa time, baš mi je lijepo sad kad sam se svih riješila... mogla bih ovako i kraj života doživjeti o mom unuku - Page 10 439160543 ( dok mi cure ne odrastu pa i sama postanem svekrva o mom unuku - Page 10 1523192931 al se nadam da ću ostati ista i da će me i taj nju đenerejšn po šumama i livadama tražiti i moliti boga da me ne nađu )

noć bitve i svima na štekatu o mom unuku - Page 10 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 6:27

Nekad nisam gutala pa pucala, nekad sam drito u glavu sad odmah pa i preventivno o mom unuku - Page 10 3111943984 Došle godine pa se žena pripitomila. Brko zna reči da sam sad mila majka kakva sam bila. Konjina, on uvjek mući, ispada fini dečko a ja rospija. Dođe mi da ga zadavim na spavanju

Ajmo malo o poštivanju.
Meni je to tak glupo kad neko kaže on/ona me tak poštuju.
Kaže prija kak se ona na poslu super slaže sa mladima, te ju dođu pitati za savjet, te ju pozorno slušaju, uvažavaju blabla
Pa normalno da te uvažavaju , na poslu ste , druga stvar kaj misle o tebi...
Ma mi se i privatno družimo ...
Ma daj molim te u kom ti filmu živiš sve je to kurtoazija .
Zovu je na svadbe pa se druže.To sam prešutjela
Odite mi u kurac, strašno poštivanje na vi
Brko mene poštiva jako mi je dobar svi vele divan muž.
Aha, da on mene poštiva onda nebi stalno tresla pepeljaru za njim i 30 godina govorila iste stvari, napravi ovo -ono jer se on sam apsolutno nikakvog posla nebi primio.
Neću da me itko poštuje, želim pored sebe ljude od akcije a ne gotovane. No jebeš mu mater, kad nada umire posljednja, a ja znam dobro organizirat.
Neki dan sam mu mirno nabrojala svoje 30 godišnje frustruacije, i taj dan nisam za njim tresla pepeljaru o mom unuku - Page 10 2343104142

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 05.03.13 8:09

a kog si kurca i jedan dan tresla pepeljaru za njim. Valjda bi je sam istresao kad bi mu se formirala piramida. Ako nece istrest, nek pojede...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 8:09

kišna glista je napisao/la:kad se sjetim svih tih zavrzlama sa svojim rodom, sa svim wannabe svekrvama, svekrima i maminim sinovima, kad čujem da se neki od vas još gombate sa time, baš mi je lijepo sad kad sam se svih riješila... mogla bih ovako i kraj života doživjeti o mom unuku - Page 10 439160543 ( dok mi cure ne odrastu pa i sama postanem svekrva o mom unuku - Page 10 1523192931 al se nadam da ću ostati ista i da će me i taj nju đenerejšn po šumama i livadama tražiti i moliti boga da me ne nađu )

noć bitve i svima na štekatu o mom unuku - Page 10 727654710

ludo, neš ti bit svekrva, nego punica, a to je triput gore o mom unuku - Page 10 1523192931

ja se sa snajkom super kužim i s njom fakat nikad nisam imala problema... stvarno je uvijek bila super prema meni... na neki način mi je nadoknadila kćer koju sam oduvjek željela imati... o mom unuku - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 8:10

pizda je napisao/la:a kog si kurca i jedan dan tresla pepeljaru za njim. Valjda bi je sam istresao kad bi mu se formirala piramida. Ako nece istrest, nek pojede...

zato da je poštuje o mom unuku - Page 10 1523192931

a on neće pa neće o mom unuku - Page 10 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 05.03.13 8:14

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:a kog si kurca i jedan dan tresla pepeljaru za njim. Valjda bi je sam istresao kad bi mu se formirala piramida. Ako nece istrest, nek pojede...

zato da je poštuje o mom unuku - Page 10 1523192931

a on neće pa neće o mom unuku - Page 10 1425538829

uvijek me iznova odusevi kad zene prazne pepeljare za muzevima, glancaju im cipele ili sakupljaju gace i carape po kupaoni za njima. Od takvog bi se razveo u roku odmah jer je covjek kojemu je lakse bacit gace na pod nego li u masinu ili kosaru sa prljavim rubljem, jednostavano retardiran, nema drugog objasnjenja. Znam da i takvi moraju zivit ali nek ide zivjet negdje drugdje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 05.03.13 8:20

Btw je napisao/la:

ludo, neš ti bit svekrva, nego punica, a to je triput gore o mom unuku - Page 10 1523192931


o mom unuku - Page 10 1523192931 ti jadnici su jebali jeza sa njom, sto posto se sele sa Krka i bjeze cim dalje. Kad bi ostali, svaki dan bi valjali kamenje po onom mjesecevom pejsazu i navecer spavali na tom istom kamenu a jeli bi ako sta ulove od gmazova...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 8:32

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ludo, neš ti bit svekrva, nego punica, a to je triput gore o mom unuku - Page 10 1523192931


o mom unuku - Page 10 1523192931 ti jadnici su jebali jeza sa njom, sto posto se sele sa Krka i bjeze cim dalje. Kad bi ostali, svaki dan bi valjali kamenje po onom mjesecevom pejsazu i navecer spavali na tom istom kamenu a jeli bi ako sta ulove od gmazova...

ma kakvi... ona će omekšat ko i dromsica... vidjet ćeš kako će praznit pepeljare za zetovima... o mom unuku - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 05.03.13 8:34

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ludo, neš ti bit svekrva, nego punica, a to je triput gore o mom unuku - Page 10 1523192931


o mom unuku - Page 10 1523192931 ti jadnici su jebali jeza sa njom, sto posto se sele sa Krka i bjeze cim dalje. Kad bi ostali, svaki dan bi valjali kamenje po onom mjesecevom pejsazu i navecer spavali na tom istom kamenu a jeli bi ako sta ulove od gmazova...

ma kakvi... ona će omekšat ko i dromsica... vidjet ćeš kako će praznit pepeljare za zetovima... o mom unuku - Page 10 1523192931

oce, na nacin da baca pepeljare za njima pa se iste usput isprazne...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 8:38

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ludo, neš ti bit svekrva, nego punica, a to je triput gore o mom unuku - Page 10 1523192931


o mom unuku - Page 10 1523192931 ti jadnici su jebali jeza sa njom, sto posto se sele sa Krka i bjeze cim dalje. Kad bi ostali, svaki dan bi valjali kamenje po onom mjesecevom pejsazu i navecer spavali na tom istom kamenu a jeli bi ako sta ulove od gmazova...

ma kakvi... ona će omekšat ko i dromsica... vidjet ćeš kako će praznit pepeljare za zetovima... o mom unuku - Page 10 1523192931

oce, na nacin da baca pepeljare za njima pa se iste usput isprazne...

ma štatije... nemaš ti poima kako se te "rospije" omekšaju kad dobiju zeta... o mom unuku - Page 10 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 8:40

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ludo, neš ti bit svekrva, nego punica, a to je triput gore o mom unuku - Page 10 1523192931


o mom unuku - Page 10 1523192931 ti jadnici su jebali jeza sa njom, sto posto se sele sa Krka i bjeze cim dalje. Kad bi ostali, svaki dan bi valjali kamenje po onom mjesecevom pejsazu i navecer spavali na tom istom kamenu a jeli bi ako sta ulove od gmazova...

ma kakvi... ona će omekšat ko i dromsica... vidjet ćeš kako će praznit pepeljare za zetovima... o mom unuku - Page 10 1523192931

oce, na nacin da baca pepeljare za njima pa se iste usput isprazne...

ma o kome vi to? o mom unuku - Page 10 439160543 moji zetovi će morati sami sebi izdubiti pepeljare u granitu i koji izdubi najljepšu smije pušit u kući o mom unuku - Page 10 11484130 a ako je ne isprazne iza sebe, zna se , odmah imam efikasno oružje za gađanje o mom unuku - Page 10 1523192931


ste vi ludi? pa ne mislim ni u ludilu sa zetovima živjet... nisam ni ja sa svojim roditeljima htjela a kamoli tuđim...nema mi goreg od toga ...radije u pećini sama nego sa zetovima u vili sa pet zvjezdica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 05.03.13 8:43

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

o mom unuku - Page 10 1523192931 ti jadnici su jebali jeza sa njom, sto posto se sele sa Krka i bjeze cim dalje. Kad bi ostali, svaki dan bi valjali kamenje po onom mjesecevom pejsazu i navecer spavali na tom istom kamenu a jeli bi ako sta ulove od gmazova...

ma kakvi... ona će omekšat ko i dromsica... vidjet ćeš kako će praznit pepeljare za zetovima... o mom unuku - Page 10 1523192931

oce, na nacin da baca pepeljare za njima pa se iste usput isprazne...

ma o kome vi to? o mom unuku - Page 10 439160543 moji zetovi će morati sami sebi izdubiti pepeljare u granitu i koji izdubi najljepšu smije pušit u kući o mom unuku - Page 10 11484130

..i k tome mora pepeljaru uvijek nosit uz sebe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 8:49

Btw je napisao/la:

ma štatije... nemaš ti poima kako se te "rospije" omekšaju kad dobiju zeta... o mom unuku - Page 10 309394051

a vid nje, već mi sad hoće uvalit tuđeg sina u kuću...e nemere, znaš kako to ide kod ljubitelja prirode... ima da tuđi sin izgradi kuću i za sebe i za moju kćer i još da svoju livadu pride ima... pa nisam se kilavila i rješila vlastitog muža da mi preko kćeri ulete opet nečiji sinovi u kuću ... no pasaran !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 8:50

kišna glista je napisao/la:
ste vi ludi? pa ne mislim ni u ludilu sa zetovima živjet... nisam ni ja sa svojim roditeljima htjela a kamoli tuđim...nema mi goreg od toga ...radije u pećini sama nego sa zetovima u vili sa pet zvjezdica

ma neš ti živjet kod njih, oni će doći kod tebe živjeti o mom unuku - Page 10 1523192931

puj daleko bilo... ne želim ni neprijatelju, a kamoli tebi o mom unuku - Page 10 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 8:52

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

ma štatije... nemaš ti poima kako se te "rospije" omekšaju kad dobiju zeta... o mom unuku - Page 10 309394051

a vid nje, već mi sad hoće uvalit tuđeg sina u kuću...e nemere, znaš kako to ide kod ljubitelja prirode... ima da tuđi sin izgradi kuću i za sebe i za moju kćer i još da svoju livadu pride ima... pa nisam se kilavila i rješila vlastitog muža da mi preko kćeri ulete opet nečiji sinovi u kuću ... no pasaran !

a štajaznam... uvjerih se na vlastitoj koži da ona izreka: zarečenog kruha bla bla.... ima težinu granita od kog ćrš imati dvije pepeljare doma... o mom unuku - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 05.03.13 8:53

bolje zetovi nego li Dya...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 9:24

pizda je napisao/la:bolje zetovi nego li Dya...

hm... dalo bi se razmisliti o tome? najbolje nikoga, taman sam prodisala kako treba ... a možda mi cure budu gay pa će sve biti ok o mom unuku - Page 10 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.03.13 9:25

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
ste vi ludi? pa ne mislim ni u ludilu sa zetovima živjet... nisam ni ja sa svojim roditeljima htjela a kamoli tuđim...nema mi goreg od toga ...radije u pećini sama nego sa zetovima u vili sa pet zvjezdica

ma neš ti živjet kod njih, oni će doći kod tebe živjeti o mom unuku - Page 10 1523192931

puj daleko bilo... ne želim ni neprijatelju, a kamoli tebi o mom unuku - Page 10 1425538829

hoće curac doć živjeti kod mene o mom unuku - Page 10 1523192931 nisam ni ja išla živjet kod drugih nego sam radije bila podstanar nego da doživljavam sraz generacija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 05.03.13 16:39

Btw je napisao/la:
ja nisam kao dromsi, da gutam pa provalim... po svom djetetu smijem pizdekati samo ja i NITKO DRUGI i to unaprijed svima kažem: nisam ni glupa ni slijepa, nisam ni posebno pristrana (tu i tamo), znam kakvo je moje dijete, sama ću reći di griješi, ali to ne znači da ću slušati tuđe kritike na njegov račun...
zanimljivi su ti rođendani... prija je samo jednom pokušala skrenuti pozornost na to kako je moj sinko ovakav i onakav (bio je to drugi roćkas od malca)...
sjela sam ju ispred sebe i počela srati po njenom mužu uzduž i poprijeko... te kakav je krkan, pa sirovina, pa smeće... onda sam dodala da samo blesava žena može živjeti uz nekog takvog...
imala je širom otvorene oči, ništa joj nije bilo jasno....uvrijeđeno me pitala kako mogu tako pljuckati njenog muža?
"a kako bi bilo da ti malo pljuckam po sinu, hoće li ti biti lakše slušati takvo pljuckanje?"... samo me nijemo gledala crvena ko rak...
nakon toga sam joj lijepo objasnila da je i njena kći ,a moja snajka, odabrala muškarca sličnog svom ćaći i da se samo nadam da će biti dovoljno strpljiva kao njena mater da ga podnosi tolike godine...
od tada se držimo sigurnih tema o vremenu i receptorima o mom unuku - Page 10 1523192931

takva sam i ja,ne dam na svoje bližnje iako ih ja mogu kritizirat o mom unuku - Page 10 2758896589

....a ta prija pljucala dijete od 2 godine?majke ti mile ranit ću se....da se izrazim kao neda o mom unuku - Page 10 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 06.03.13 9:31

Lena je napisao/la:

....a ta prija pljucala dijete od 2 godine?majke ti mile ranit ću se....da se izrazim kao neda o mom unuku - Page 10 1523192931

sa takvima pomaze samo maca od deset kila pa u glavu. Nece bit pametnija ali barem nece srat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 06.03.13 9:50

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

....a ta prija pljucala dijete od 2 godine?majke ti mile ranit ću se....da se izrazim kao neda o mom unuku - Page 10 1523192931

sa takvima pomaze samo maca od deset kila pa u glavu. Nece bit pametnija ali barem nece srat...

mislim da je lena nešto krivo skopčala u priči... nije prija pljucala unuka nego dromsinog sina o mom unuku - Page 10 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 10 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 31. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.