kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o mom unuku

Stranica 11 / 31. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next

Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 06.03.13 10:45

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

....a ta prija pljucala dijete od 2 godine?majke ti mile ranit ću se....da se izrazim kao neda o mom unuku - Page 11 1523192931

sa takvima pomaze samo maca od deset kila pa u glavu. Nece bit pametnija ali barem nece srat...

mislim da je lena nešto krivo skopčala u priči... nije prija pljucala unuka nego dromsinog sina o mom unuku - Page 11 11484130

svejedno joj treba tretman sa macom, sta se ima konfrontirat sa dromsicom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 06.03.13 11:04

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

....a ta prija pljucala dijete od 2 godine?majke ti mile ranit ću se....da se izrazim kao neda o mom unuku - Page 11 1523192931

sa takvima pomaze samo maca od deset kila pa u glavu. Nece bit pametnija ali barem nece srat...

mislim da je lena nešto krivo skopčala u priči... nije prija pljucala unuka nego dromsinog sina o mom unuku - Page 11 11484130

svejedno joj treba tretman sa macom, sta se ima konfrontirat sa dromsicom...

o kakvoj maci onda pričaš? tele od psa je bilo u pitanju i već je dogovoreno da ga se uvali priji pa nek se brine o njemu kad joj je pas bitniji od zeta o mom unuku - Page 11 684758713

što me podsjetilo da pitam dromsi šta je na kraju sa tim psom bilo?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 06.03.13 12:47

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sa takvima pomaze samo maca od deset kila pa u glavu. Nece bit pametnija ali barem nece srat...

mislim da je lena nešto krivo skopčala u priči... nije prija pljucala unuka nego dromsinog sina o mom unuku - Page 11 11484130

svejedno joj treba tretman sa macom, sta se ima konfrontirat sa dromsicom...

o kakvoj maci onda pričaš? tele od psa je bilo u pitanju i već je dogovoreno da ga se uvali priji pa nek se brine o njemu kad joj je pas bitniji od zeta o mom unuku - Page 11 684758713

što me podsjetilo da pitam dromsi šta je na kraju sa tim psom bilo?

o mom unuku - Page 11 1523192931 pricam o maci, malju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 06.03.13 18:53

Lena je napisao/la:

takva sam i ja,ne dam na svoje bližnje iako ih ja mogu kritizirat o mom unuku - Page 11 2758896589

....a ta prija pljucala dijete od 2 godine?majke ti mile ranit ću se....da se izrazim kao neda o mom unuku - Page 11 1523192931

bokte, nakon moje kritike svaka riječ je više od previše... taman posla da pustim da mi bližnje drugi dotuku o mom unuku - Page 11 1523192931

lenče, nije malog, nego njegovog ćaću kad smo slavili drugi roćkas od malog o mom unuku - Page 11 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 06.03.13 19:34

Btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:

takva sam i ja,ne dam na svoje bližnje iako ih ja mogu kritizirat o mom unuku - Page 11 2758896589

....a ta prija pljucala dijete od 2 godine?majke ti mile ranit ću se....da se izrazim kao neda o mom unuku - Page 11 1523192931

bokte, nakon moje kritike svaka riječ je više od previše... taman posla da pustim da mi bližnje drugi dotuku o mom unuku - Page 11 1523192931

lenče, nije malog, nego njegovog ćaću kad smo slavili drugi roćkas od malog o mom unuku - Page 11 3111943984

kuja....pljuca po ćaći od malog !!!! o mom unuku - Page 11 1523192931 neka si joj začepila gubicu o mom unuku - Page 11 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 07.03.13 0:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

mislim da je lena nešto krivo skopčala u priči... nije prija pljucala unuka nego dromsinog sina o mom unuku - Page 11 11484130

svejedno joj treba tretman sa macom, sta se ima konfrontirat sa dromsicom...

o kakvoj maci onda pričaš? tele od psa je bilo u pitanju i već je dogovoreno da ga se uvali priji pa nek se brine o njemu kad joj je pas bitniji od zeta o mom unuku - Page 11 684758713

što me podsjetilo da pitam dromsi šta je na kraju sa tim psom bilo?

o mom unuku - Page 11 1523192931 pricam o maci, malju...

ha ha ha...a ja stvarno mislila da pričaš o nekoj ogromnoj mački od deset kila i skroz si zamislila sliku kako mala dromsica vuče mačketinu, zvoni na vratima prije i kad prija otvori vrata baca joj mačketinu na glavu i pokušavam skonatati u čemu je fora...o kakvoj se to kazni radi i sve si mislila da ima veze sa nekim ranijim kultnim pričama sa kojima nisam upoznata o mom unuku - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 07.03.13 6:31

Pes je još kod njih. Sekica kelji slike po fejsu, Iana kak ljubi pesa uz komentar "tata ja ga volim" i nemojte uzimati pesa ako ne mislite brinuti o njemu barem 15 godina.
Pokušavam ruzmjeti i sina.
Šetati pesa u 6 ujutro, voziti djete k meni pa nastaviti po autoputu barem pola sata do posla. Naverčer u šest juriti sa posla prvo doma da prošetaš pesa pa tek onda juriti po maloga ......
Snajka mi nosi djete do auta kad dolazim u 12 po njega,pes ponekad uspije šmugnuti kraj nas i odmah dole kod živice piša bar minutu u neprekidnom mlazu. E sad nepeš u šetnju,komentar je snajke.
Moja mala princeza neće ni srat ni pišat u dvorištu , ni na ulici u blizini lese, moramo fajn odmaknuti od kuće.

Došli smo prije mjesec dana navečer oko 8 kod njih. Sin i unuk su već legli, pas nam se obradoval i popiškil malo od sreće na pločice u hodniku. Snajka je mirno sjedila i dalje, nije skočila do to obriše da pes ne rastacka okolo. Moj sin njen muž izašo iz sobe sa malim na rukama ( nisu još zaspali) i drito u tu pišalinu. Snajka se počne smijati, kaže znala sam da češ ugazit, daj molim te obriši.
A u PM nisam valjda stal sad u pišalinu, JPM i cucku, ubit ću ga, koji se K smiješ zakaj nisi obrisala odmah.
A zakaj si ti baš sad izašo iz sobe.........
To je veliki pas sličan mađarskoj vižli, tog psa treba barem 1 sat dnevno prošetat. Nemre bit ni u dvorištu ( može al nije naviko) jer je od rođenja kućni pas. Leži im na trosjedu u dnevnom boravku, i njega je pošordal. Sinko je genetski picajzla, čistunac ( takav je i unuk) gadljiv, pere stalno, briše stalno .......
Pas je poslušan, kastriran, dobar, mazan, pametan ali ......tele. Ja za svojim skuplam kakicu. Za ovog mi treba lopata i vreča da pokupim. Kad se jednom čovjek nauči ( bar ja sam takva) da čisti za pesom čisto mu je neugodno to ne napravit. Bila sam par puta sa njim u šetnji i bilo me sram kaj sam ostavila tu hrpu dreka,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 07.03.13 10:35

jebga dromsi, sin ti se nije postavio kako treba... umjesto da svakodnevno viče na psa, trebao je ostati ladan ko špricer, bez da ikog pita odvest psa u azil, bar u zagrebu imate to kao opciju i pustit babe da se isplaču tri dana al bi opet imali normalan život... jebote, snajka si dovukla psa a onda ga sin izvodi u šetnju i to između drugih rasporeda...pa i on nije baš pri sebi ako je pristao na to...

dok sam živjela u ljubljani bila sam u vezi sa jednim tipom ... ja sam imala svog psa za kojeg sam ja brinula al je on vremenom razvio neku vrstu ljubomore do toga i jedan dan mi doveo štene retrivera tak da i on ima svog psa... i iz istih razloga, da se može s tim psom slikavati jer je pas bio lijep i jedino mu je to kod psa igralo neku ulogu... međutim, dok smo bili zajedno, oba psa sam ja išetavala što mi nije teško padalo jer sam već imala naviku i to mi je bio užitak...al ako bih ja otišla na krk, naravno da sam vodila samo svog psa sa sobom a on bi ostao u čudu da tko će se brinuti za njegovog...da tko? pa ti, rekoh? tvoj pas , tvoja briga ...iako, jednom mi bilo žao psa pa sam otišla sa oba al kad je veza pukla, naravno da sam mu psa ostavila.. nije mi palo na pamet da ga uzimam sa sobom ... osim toga, u tog psa se nije uložilo ni malo truda da ga se odgoji kako treba pa se isto događalo da se popiša usred stana od sreće i kad sam vidjela da je moj posao da iza njega čistim i ribam tepih, jebga, uz sva ostala sranja koja su se nakupila u toj vezi, jedan dan sam se spakirala, uzela samo svog psa i otišla zauvjek i nije mi padalo na pamet da razmišljam kako će i šta biti sa tim psom kojeg nisam ja odabrala nego mi ga se nametnulo da brinem o njemu

do prije par godina sam i sama imala čitav cirkus u svojoj konobi sa tri psa, svoju kujicu i njena dva šteneta koja nisam uspjela udomiti , nikako ih u red dovesti , cure me molile da ih zadržim, isto tako po fejsu ispod svakog oglasa gdje sam ih poklanjala pisale da ne daju pse, al sam ih se na kraju ipak riješila i nisam pala na emocijalne ucjene vlastite djece a kamoli odraslih ljudi koji su navijali da pse zadržim al da se ja sama brinem za njih ... nemreš imati pasa više neg se za s njih možeš brinuti a to kod nekih ljudi znači niti jednog !

dalje, sjetim se mog brata i njegove druge žene... kod mene je na privremenom udomljenju bilo predivno štene na kojem se vidjelo da će izrasti u velikog čupavog psa i da će biti jako lijep... najprije me moj otac molio da ga njemu poklonim za ranč iako sam na liniji već imala udomitelje iz njemačke i ajd, ocu poklonim psa... međutim, moja tadašnja šogorica baci oko na tog psa iako nikad u životu nije imala psa, nagovori mog brata da ga jednog dana bez da pitaju mog oca preuzmu, mene ubijedili da mi se otac ne može brinuti za tako velikog psa a da si oni baš žele takvog, i bilo je logike u tome al sam sva sreća psa i službeno preko papira prebacila na šogoricino ime... dalje ista priča kao i kod tvog sina...šogorica imala psa a moj brat ga izvodio u šetnje iako je on bio taj koji je radio a šogorica bila doma... al se zato ona sa psom koji je fakat izrastao u predivnu beštiju slikavala za fejs i pričala bajke kako je to njen pas...i kad su se razveli misliš da si je psa uzela k sebi u zg? jok... bez grča na licu ga je ostavila mom bratu koji ga i dan danas ima ... al sam je tako htio... rekla sam i njemu da bih na njegovom mjestu psa samo dovela do njenog stana u zg i tamo joj ga ostavila jer je pas registriran na njeno ime, čipiran i po zakonu je ona dužna brinuti se za njega ...samo se sjetim razgovora sa njom kojeg inače obavim sa svakim udomiteljem pasa koji su na skrbi kod mene i koliko mi je obećavala da će voditi brigu o njemu i još potpisala šprancu ugovora sa azilom oko udomljenja ... al brat se naviko na psa i nije ga htio dati pa je ok...zavolio ga i sad je njegov...a ova i dalje po fejsu dila slikice psa i drži ljude u zabludi da ona ima tog psa...

eto, želim tvom sinu da se psa riješi jer ga taj pas neće usrećiti nego baš obrnuto a nek snajka po fejsu izigrava ljubitelja životinja... nekako imam osjećaj da i nije za više od toga i da je sva ta ljubav do životinja samo deklarativna... nije jedina, imaš po fejsu brdo takvih "ljubitelja životinja" i jedino mjesto za takve i jest fejs al za njih nije živi pas nego samo slike psa a toga sad ima o mom unuku - Page 11 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 07.03.13 11:20

Lena je napisao/la:

kuja....pljuca po ćaći od malog !!!! o mom unuku - Page 11 1523192931 neka si joj začepila gubicu o mom unuku - Page 11 1619348112

a mali ima samo dvije godine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 07.03.13 16:12

Lena je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:

takva sam i ja,ne dam na svoje bližnje iako ih ja mogu kritizirat o mom unuku - Page 11 2758896589

....a ta prija pljucala dijete od 2 godine?majke ti mile ranit ću se....da se izrazim kao neda o mom unuku - Page 11 1523192931

bokte, nakon moje kritike svaka riječ je više od previše... taman posla da pustim da mi bližnje drugi dotuku o mom unuku - Page 11 1523192931

lenče, nije malog, nego njegovog ćaću kad smo slavili drugi roćkas od malog o mom unuku - Page 11 3111943984

kuja....pljuca po ćaći od malog !!!! o mom unuku - Page 11 1523192931 neka si joj začepila gubicu o mom unuku - Page 11 1619348112

zamisli ti to moja leno... drskost pa takva o mom unuku - Page 11 3384354616 ona će meni kaki smo mi... ko da ja ne znam kaki smo o mom unuku - Page 11 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 07.03.13 17:14

Btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:

takva sam i ja,ne dam na svoje bližnje iako ih ja mogu kritizirat o mom unuku - Page 11 2758896589

....a ta prija pljucala dijete od 2 godine?majke ti mile ranit ću se....da se izrazim kao neda o mom unuku - Page 11 1523192931

bokte, nakon moje kritike svaka riječ je više od previše... taman posla da pustim da mi bližnje drugi dotuku o mom unuku - Page 11 1523192931

lenče, nije malog, nego njegovog ćaću kad smo slavili drugi roćkas od malog o mom unuku - Page 11 3111943984

kuja....pljuca po ćaći od malog !!!! o mom unuku - Page 11 1523192931 neka si joj začepila gubicu o mom unuku - Page 11 1619348112

zamisli ti to moja leno... drskost pa takva o mom unuku - Page 11 3384354616 ona će meni kaki smo mi... ko da ja ne znam kaki smo o mom unuku - Page 11 27287599

o mom unuku - Page 11 3111943984

kad smo bili u komiži prije 2 godine imali smo okršaj sa svima...uglavnom skupilo se ljudi sa svih strana...baš te godine svi nekako završili u komiži...te družimo se,te ludilo,jelo se pilo,kupalo.......svi imaju djecu i baš obako zabavno bilo....

uglavnom neke se stvari posložile i prvo je antiša koji nije tip da viče ili nešto slično razjurio pola ekipe....onda sam ja sutra slično razjurila žene jer su pričale gluparije o djeci....

ljudi pobjegli glavom bez obzira...ostali samo oni najžilaviji o mom unuku - Page 11 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 07.03.13 22:23

Lena je napisao/la:
o mom unuku - Page 11 3111943984

kad smo bili u komiži prije 2 godine imali smo okršaj sa svima...uglavnom skupilo se ljudi sa svih strana...baš te godine svi nekako završili u komiži...te družimo se,te ludilo,jelo se pilo,kupalo.......svi imaju djecu i baš obako zabavno bilo....

uglavnom neke se stvari posložile i prvo je antiša koji nije tip da viče ili nešto slično razjurio pola ekipe....onda sam ja sutra slično razjurila žene jer su pričale gluparije o djeci....

ljudi pobjegli glavom bez obzira...ostali samo oni najžilaviji o mom unuku - Page 11 11484130

tako i treba...ne znam zašto se ne čudim da ste taki o mom unuku - Page 11 11484130 tako i ja...sve tiho, mirno, sa razumijevanjem, jel, trudim se da dosegnemo konsenzus, da svima bude najbolje moguće, al kad popizdim i kažem dosta, e onda je dosta pa tko preživi može ostati o mom unuku - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 07.03.13 23:11

Lena je napisao/la:

uglavnom neke se stvari posložile i prvo je antiša koji nije tip da viče ili nešto slično razjurio pola ekipe....onda sam ja sutra slično razjurila žene jer su pričale gluparije o djeci....

ljudi pobjegli glavom bez obzira...ostali samo oni najžilaviji o mom unuku - Page 11 11484130

da da... ti koji se rijetko ljute i viču, naprave pravi kuršlus kad se raspištolje o mom unuku - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 07.03.13 23:12

Btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:

uglavnom neke se stvari posložile i prvo je antiša koji nije tip da viče ili nešto slično razjurio pola ekipe....onda sam ja sutra slično razjurila žene jer su pričale gluparije o djeci....

ljudi pobjegli glavom bez obzira...ostali samo oni najžilaviji o mom unuku - Page 11 11484130

da da... ti koji se rijetko ljute i viču, naprave pravi kuršlus kad se raspištolje o mom unuku - Page 11 1523192931

o mom unuku - Page 11 3348339563

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 08.03.13 16:21

i ja razumno,te strpljivo,ali isto kad puknem onda me se čuje ohoho o mom unuku - Page 11 11484130

di ste?ima koga?
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 08.03.13 16:40

Lena je napisao/la:i ja razumno,te strpljivo,ali isto kad puknem onda me se čuje ohoho o mom unuku - Page 11 11484130

di ste?ima koga?

ojla, evo upravo sjela pa da te pozdravim o mom unuku - Page 11 727654710

a glede teme, ima btw pravo, tak i ja sve tiho, tolerancije na kariole za razna sranja al kad se čaša prelije, prave se konačni obračuni, podvuče crta i kome opanci kom obojci... i uvijek se potrudim da sam ja ta koja ostanem u opancima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 08.03.13 16:45

oj oj o mom unuku - Page 11 727654710

ma narav ne možemo birati,ali učiti uvijek možemo...na svojim greškama najbolje...

znači bar malo smo slične....o mom unuku - Page 11 684758713

odo...do kasnije o mom unuku - Page 11 1367709913
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 08.03.13 21:14

Za koji dan će moja jubav napuniti 5 godina... skuplja ekipu jer je proslava, a di drugo nego u "tvornici zdrave hrane" o mom unuku - Page 11 1658420748...
za sad je na broju 13... e sad, kako je snajka sujevjerna, ili će brzo morati naći još jednog frenda ili će se s jednim morati posvađati o mom unuku - Page 11 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 09.03.13 7:12

Btw je napisao/la:Za koji dan će moja jubav napuniti 5 godina... skuplja ekipu jer je proslava, a di drugo nego u "tvornici zdrave hrane" o mom unuku - Page 11 1658420748...
za sad je na broju 13... e sad, kako je snajka sujevjerna, ili će brzo morati naći još jednog frenda ili će se s jednim morati posvađati o mom unuku - Page 11 1619348112

nemoj zezat...meni 13 nakon 7 omiljen o mom unuku - Page 11 11484130 neka pozove i koju mamu ili tatu na proslavu....već 5....joj kako rastu o mom unuku - Page 11 4220860020
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 09.03.13 8:19

Lena je napisao/la:
nemoj zezat...meni 13 nakon 7 omiljen o mom unuku - Page 11 11484130 neka pozove i koju mamu ili tatu na proslavu....već 5....joj kako rastu o mom unuku - Page 11 4220860020

meni isto... čak sam ga htjela staviti u imenu firme, ali su me svi okolo zgroženo popljuvali... nisam ni znala koliko ljudi je danas sujevjernih,,, o mom unuku - Page 11 984513234

rastu prebrzo... to najbolje vidiš kad nisi svaki dan s njima....
bemumiša kako mi nedostaje... sin i snaha nako, ali on... aaaaaaaa o mom unuku - Page 11 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 11.03.13 7:54

jutarnja smjena je podbacila o mom unuku - Page 11 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 11.03.13 8:02

Btw je napisao/la:jutarnja smjena je podbacila o mom unuku - Page 11 309394051

nema ti druge neg opet vaditi bič o mom unuku - Page 11 1619348112..ni mene baš neće biti jer moram juriti van o mom unuku - Page 11 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 11.03.13 8:29

Lena je napisao/la:

nemoj zezat...meni 13 nakon 7 omiljen o mom unuku - Page 11 11484130 neka pozove i koju mamu ili tatu na proslavu....već 5....joj kako rastu o mom unuku - Page 11 4220860020

pa vidis Antisa koliki je vec...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 11.03.13 16:03

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

nemoj zezat...meni 13 nakon 7 omiljen o mom unuku - Page 11 11484130 neka pozove i koju mamu ili tatu na proslavu....već 5....joj kako rastu o mom unuku - Page 11 4220860020

pa vidis Antisa koliki je vec...

o mom unuku - Page 11 11484130 on je čudo prirode
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 11.03.13 19:39

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:jutarnja smjena je podbacila o mom unuku - Page 11 309394051

nema ti druge neg opet vaditi bič o mom unuku - Page 11 1619348112..ni mene baš neće biti jer moram juriti van o mom unuku - Page 11 727654710

ma vadit ću da ne kažem što... aj se lijepo uozbiljite i pišite o mom unuku - Page 11 2396358274
ako još jednom budem morala vadit bič poslat ću vas sve u krasni kurac i ja sama se uhvatiti pametnijeg posla... o mom unuku - Page 11 3199090467

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 11 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 31. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.