kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o mom unuku

Stranica 19 / 31. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 31  Next

Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  taja 15.12.13 16:39

Dromsić  o mom unuku - Page 19 167558484 

Kasnije ću se osvrnuti na post
Sad mi je jedino palo na pamet koliko si ti još uvijek željna života, ljubavi, akcije i romantike za razliku od Brke koji kao da se pomirio sa svim time i sada čeka starost i smrt u miru i prisustvu tebe i djece.
On je puno pasivniji od tebe i to vam stvara dibalans. Između ostalih stvari koje izlaze na vidjelo.
Možda smo mi žene nerealne kad očekujemo muškarca koji će skočiti na svaki krivi pogled upućen nama, a istovremeno da isti taj muškarac bude nježan, pažljiv, romantičar....
Pitanje je postoji li takav uopće ili smo pod utjecajem mašte nastale gledanjem serija i čitanjem knjiga

Ali razumijem te jer je moj prvi muž bio doslovno pizda kojeg sam ja morala braniti pred drugim muškarcima. Mekušac u svakom pogledu
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.12.13 17:47

nisam sve citala (jos se razbudjujem) pa nisam mogla pohvatati sve konce, al cini mi se da dromsi pise o svome braku. ma dromsi, nemoj ti svog brku sa depilacijskom kremicom, nego uzmi ti lijepo vosak pa neka ga zaboli. ha ja. ovo sto sam malo uspjela vidjeti je problem u brakovima kada ljudi imaju razlicit pogled na bracne uloge. jedan to vidi ovako, drugi onako. jedan bi npr. zelio vise vremena skupa, a ovaj drugi bi vise volio biti sam. onda onaj koji zeli vise vremena zvoca ovome da upravo to zeli, a ovaj koji voli biti sam se sve vise povlaci i onda ovaj koji zvoca ispada da zbilja sere a u biti samo izrazava svoje zelje i misljenje. ovaj prvi je pursuer a ovaj drugi je distance i tako to ide... sto god ovaj jedan vise pursue ovaj drugi sve vise bjezi. cini mi se da je nes slicno kod tebe dromsi. al da tebi sarita nes kaze - citam ja vec duze ove tvoje pricice. meni vi oboje djelujete super. mislim da imas ok brak i da je to sve u svemu super. cuvaj ti svog dragog brku a neka i on tebe. kad pogledas, niko od nas ne ide na mladje, pa ni ti ni on. probaj ne biti ogorcena na neke stvari od prije 30 god, jer npr. nije odveo djecu u park... ma ko mu jebe mater... bilo pa proslo. gorcina .. ne treba ti. nego vas dvoje lijepo pomalo u starost lagano - i kad kazem starost ne mislim na umiranje i to, nego onako --- lijepo polako jedno sa drugim. opet kako god okrenes tvoj brko ce tebi biti tu da ti doda casu vode. pa ja. a nesuglasica je bilo i biti ce ih. odi sad mu isucpaj te dlaketine sa voskom za depilaciju i onda ga poljubi i nek taj cuko se makne i ne bude izmedju vas... pa ces vidjeti kad brki proradi batinicetina... pa ces nam vamo doci sa sexy pricicama...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.12.13 18:33

sara je napisao/la:nisam sve citala (jos se razbudjujem) pa nisam mogla pohvatati sve konce, al cini mi se da dromsi pise o svome braku. ma dromsi, nemoj ti svog brku sa depilacijskom kremicom, nego uzmi ti lijepo vosak pa neka ga zaboli. ha ja. ovo sto sam malo uspjela vidjeti je problem u brakovima kada ljudi imaju razlicit pogled na bracne uloge. jedan to vidi ovako, drugi onako. jedan bi npr. zelio vise vremena skupa, a ovaj drugi bi vise volio biti sam. onda onaj koji zeli vise vremena zvoca ovome da upravo to zeli, a ovaj koji voli biti sam se sve vise povlaci i onda ovaj koji zvoca ispada da zbilja sere a u biti samo izrazava svoje zelje i misljenje. ovaj prvi je pursuer a ovaj drugi je distance i tako to ide... sto god ovaj jedan vise pursue ovaj drugi sve vise bjezi. cini mi se da je nes slicno kod tebe dromsi. al da tebi sarita nes kaze - citam ja vec duze ove tvoje pricice. meni vi oboje djelujete super. mislim da imas ok brak i da je to sve u svemu super. cuvaj ti svog dragog brku a neka i on tebe. kad pogledas, niko od nas ne ide na mladje, pa ni ti ni on. probaj ne biti ogorcena na neke stvari od prije 30 god, jer npr. nije odveo djecu u park... ma ko mu jebe mater... bilo pa proslo. gorcina .. ne treba ti. nego vas dvoje lijepo pomalo u starost lagano - i kad kazem starost ne mislim na umiranje i to, nego onako --- lijepo polako jedno sa drugim. opet kako god okrenes tvoj brko ce tebi biti tu da ti doda casu vode. pa ja. a nesuglasica je bilo i biti ce ih. odi sad mu isucpaj te dlaketine sa voskom za depilaciju i onda ga poljubi i nek taj cuko se makne i ne bude izmedju vas... pa ces vidjeti kad brki proradi batinicetina... pa ces nam vamo doci sa sexy pricicama...
 o mom unuku - Page 19 3776795594 
Saro imaš praf sve su to sitnice al svremenom postanu krupnice. Ma ohladit ću se ja,al digo mi je tlak do ibera. Od sexy priča ništa, čuko ostaje di je.
Brko ima tri premosnice i pije brdo ljekova, na inzulinu je tak da tebi ko lječnici  ne moram objašnjavati koje su nuspojave.

Danas ga držim na ledu, rekla sam mu i da neću poljubac ujutro jer mi ide na jetra. Odmah mi je bilo lakše.
on se pretvoril se  u pokislog mačka.
Bili smo kod sveki na ručku, popil je dve čaše vina. Vino ga smantalo pa ga rastužilo, natrag sam vozila ja, a on se stisnuo otrga ( sinko je suvozač, jer mu je teško otraga se zavlačit), gledam ga u retrovizor , suzne su mu volooke oči. Mislim si ak se rasplače izbacit ću ga van. No izdržao je, hrabar dečko. o mom unuku - Page 19 1523192931 .
Sad je navečer malo živnul, ja sam malo omekanila. Procvjetal je ko poriluk na mjesečini.

Spremam sina u bolnicu. Ide na operaciju, disk hernije. Trebao je iči 18. 12 al su ga pozvali ranije dva dana jer je netko odustao.
Tu priču ću napisati neki drugi dan. Sad ću 4 dana moći do kompa. Sinko je na bolovanju već mjesec dana, pa ni nisam mogla do kompa.
Sarita pozdrav

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.12.13 18:36

taja je napisao/la:Dromsić  o mom unuku - Page 19 167558484 

Kasnije ću se osvrnuti na post
Sad mi je jedino palo na pamet koliko si ti još uvijek željna života, ljubavi, akcije i romantike za razliku od Brke koji kao da se pomirio sa svim time i sada čeka starost i smrt u miru i prisustvu tebe i djece.
On je puno pasivniji od tebe i to vam stvara dibalans. Između ostalih stvari koje izlaze na vidjelo.
Možda smo mi žene nerealne kad očekujemo muškarca koji će skočiti na svaki krivi pogled upućen nama, a istovremeno da isti taj muškarac bude nježan, pažljiv, romantičar....
Pitanje je postoji li takav uopće ili smo pod utjecajem mašte nastale gledanjem serija i čitanjem knjiga

Ali razumijem te jer je moj prvi muž bio doslovno pizda kojeg sam ja morala braniti pred drugim muškarcima. Mekušac u svakom pogledu
nisam znala da si i ti u klubu rastavljenih, kak mi je to promaklo  o mom unuku - Page 19 1724307051 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.12.13 18:52

kišna glista je napisao/la:nego dromsi, na kraju nam nisi otkrila najbitnije ... koji komad mesa si ti na kraju uspjela ulovit za božićno jelo ?   o mom unuku - Page 19 684758713 

carsko je bilo bez veze , uzela sam 2 kile prsnih vrška, to će biti za dva puta speći u rolu sa krumpirićima. Dva repića i dvije nogice za hladetinu. U drugom konzumu sam kupila cijelu lopaticu bez kosti, pa sam narezala za dva puta šnicle za pohati , pa dva paketa šnicle na naglo i dva paketa narezanih kockica svinjetine za mahune. Nešto sam ubacila mesa i u hladetinu .
Kupila sam i mali komad odojka oko 2 kg to ću peći za novu godinu, imam u škrinji još janjetine to je isto za novo ljeto. Puretina je već u škrinji. Kupujem na placu u Purexu, djelove kuk i boca u komadu 2,30kg i 3 pureča krila cijela. To je za Božić i Štefanje, ja na štefanje jedem ostatke od Božića. I obavezno cikla, doma kuham ne kupovna.
Danas sam kod sveki jela puretinu i mlice, sad ćemo se iznajesti toga i neću si poželjeti tako skoro tu mesinu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 15.12.13 19:51

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nego dromsi, na kraju nam nisi otkrila najbitnije ... koji komad mesa si ti na kraju uspjela ulovit za božićno jelo ?   o mom unuku - Page 19 684758713 

carsko je bilo bez veze , uzela sam 2 kile prsnih vrška, to će biti za dva puta speći u rolu sa krumpirićima. Dva repića i dvije nogice za hladetinu. U drugom konzumu sam kupila cijelu lopaticu bez kosti, pa sam narezala za dva puta šnicle za pohati , pa dva paketa šnicle na naglo i dva paketa narezanih kockica svinjetine za mahune. Nešto sam ubacila mesa i u hladetinu .
Kupila sam i mali komad odojka oko 2 kg to ću peći za novu godinu, imam u škrinji još janjetine to je isto za novo ljeto. Puretina je već u škrinji. Kupujem na placu u Purexu, djelove kuk i boca u komadu 2,30kg  i 3 pureča krila cijela. To je za Božić i Štefanje, ja na štefanje jedem ostatke od Božića. I obavezno cikla, doma kuham ne kupovna.
Danas sam kod sveki jela puretinu i mlice, sad ćemo se iznajesti toga i neću si poželjeti tako skoro tu mesinu.

e super... sad slušaj... sve to pripremi najbolje što znaš i kad dođe nova godina dijeliš po tanjurima po zaslugama ... tebi sve ove mesne delicije a brki cikla sa mlincima ... pošteno? pošteno .... lavica uvatila meso, još se izranjavala pritom a lav koji je stajao po strani i sve to gledo nek žvače ciklu jer drugo nije ni ulovio  o mom unuku - Page 19 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  orion 15.12.13 20:36

Pročitala sam Dromsić. Sarita rekla više manje što bih i ja - pa da ne ponavljam o mom unuku - Page 19 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 6:57

Jučer ujutro oko 9, sinko operiran.
Sve prošlo OK
Danas već na noge lagane.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 8:00

dromsin je napisao/la:Jučer ujutro oko 9, sinko operiran.
Sve prošlo OK
Danas već na noge lagane.

super vijest dromsi ... brz oporavak sinu želim i da mu je to zadnja operacija u životu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 18.12.13 9:06

ja bi starog smrada razvalio sakom u glavu da bi mu proteza iskocila na guzicu van i onda ga prosuo po stepenicama. Ako bi mu se zena bunila, isto bi prosla. Ne diskriminiram spolove, pogotovo ako su podjednako odvratni.
Dromsi zamjeram sto starom majmunu nije odvalila samarcinu, onda bi valjda i brko reagirao nabijem ga...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 9:13

a vid ovog sa zaostalom božićno prigodnom reakcijom  o mom unuku - Page 19 3114667799 

al jemaš praf ... jebote, kakvi su to ljudi stajali u redu koji su to mirno gledali kako se divljak iživljava na sitnoj ženici i da nitko nije reagirao ... jebeš brku, nisu oni vidjeli nit znali da je brko u blizini iako je i on zaslužio jednu odgojnu preko nosa ... al mirno stajati u redu i vidjeti da je najebala jedina koja je reagirala što se ovi uguraju preko reda ... ljudi su baš telad ... ja nemrem mirno stajati i gledati takve stvari a imam jezik koji odmah poleti samo nek ga netko povuče kako treba .... a nisam ni metar i žilet pa mi ovi muški od 1,70 taman u visini trećeg oka i to ako sam u mokasinkama da ih gledam dok ih bijem smrtonosnom zrakom ... pobjego bi meni primitivac podvijena repa ko i onaj moj susjed sa bršljanom ... po dromsičinom opisu sličan baš tom susjedu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 9:17

o mom unuku - Page 19 3114667799  palo mi na pamet da se sa pizdom nađem u takvoj situaciji ... jebate, ja bih se sa pizdom posvađala i potukla tko će istuć primitivca ... bila bi ona situacija: " pusti ga, moj je , ja sam ga prva vidjela , ne otimaj mi plijen ! " i onda pizda tipa uhvati za noge , ja za ruke pa razvlači   o mom unuku - Page 19 3114667799   o mom unuku - Page 19 3776795594

a dromsici bi se na kraju čiča smilio pa bi i pizdu i mene počela mlatit  o mom unuku - Page 19 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 18.12.13 9:33

kišna glista je napisao/la:o mom unuku - Page 19 3114667799  palo mi na pamet da se sa pizdom nađem u takvoj situaciji ... jebate, ja bih se sa pizdom posvađala i potukla tko će istuć primitivca ... bila bi ona situacija: " pusti ga, moj je , ja sam ga prva vidjela , ne otimaj mi plijen ! " i onda pizda tipa uhvati za noge , ja za ruke pa razvlači   o mom unuku - Page 19 3114667799   o mom unuku - Page 19 3776795594

a dromsici bi se na kraju čiča smilio pa bi i pizdu i mene počela mlatit   o mom unuku - Page 19 1523192931 

o mom unuku - Page 19 684758713 sad sam tek vidijo sto je sindromka napisala i meni probudilo bies. Smece matoro, tako se zeni obracat picka li mu materina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 9:57

dromsin je napisao/la:

Svaki put, baš svaki put je zakazao kao čovjek i kao partner.


Ali bubice mala vatrena, ti dobro znas da to nije tako...o mom unuku - Page 19 1zouo36
Glede njegove burne reakcije u autu - ponekad ljudi znaju da su ucinili nesto pogresno, izneverili, razocarali, a kako to nisu odmah u stanju prihvatiti radije reagiraju ljutnjom.
Taj neugodni dedica je nebitan i to sve sto je izrekao nije imao nikakvu drugu funkciju i cilj osim da te uvredi i povredi, tako da se na njegove reci ne trebas previse obazirati. Ljudi ne vole kada ih se uhvati u nedolicnoj radnji, pa im napad dodje kao najbolja odbrana.

Drago mi je da je operacija prosla dobro. o mom unuku - Page 19 1zouo36Vidis kako u zivotu ima mnogo problematicnijih i bitnijih stvari od par ruznih reci izrecenih od nekog ko te uopste ne poznaje i necijeg nesnalazenja u situaciji, kao sto se to brki dogodilo.

Grlim ja tebe, tako vatrenu i osetljivu. o mom unuku - Page 19 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 10:11

Vel'ka Maca je napisao/la:

kad se ti već tako slatko ogoliš - meni je taj nekakav stup sigurnosti, postojanosti, muškosti, zaštitničke ruke - moj ćaća (s kojim se nikada nisam pretjerano slagala i koji ima gro teških mana) - obolio od raka, prije mjesec dana mu je dijagnosticiran tumor debelog crijeva i to takav da vjerojatno neće još dugo poživjeti... lagano me hvata jeza što me ostavlja "samu" i nezaštićenu...
ali i to je život i faza odrastanja koja čeka svu dječicu ovoga svijeta ma koliko ona stara bila...

Zao mi je...zao mi je...Teska bolest...o mom unuku - Page 19 Rrnmed
Veoma sam vezana za tatu. On je uvek bio moj oslonac, podrska, svaka njegova rec, svaki gest, sve mi je bitno, najbitnije...moj tata...
Borili smo se i jos uvek se borimo sa raznim bolestima i svaki novi pregled, novi strah... ne mogu ni pisati o tome.

Spomenula si nesporazume - Nikada nisam bila previse duhovno orijentisana, jer mi se cinilo da me sve to odvlaci od stvarnosti, cini da se previse bavim sobom i nekim imaginarnim stvarima, a ne trenutkom u kojem zivim, a onda sam slucajno naisla na tekst koji se bavio Ho`oponopono tehnikom. Vrlo je jednostavna, pokusaj je primeniti i videces da ce te se oboje osecati bolje. Bar su moja iskustva sva pozitivna.
Ho`oponopono tehnika je jedna vrsta havajskog mambo dzamboa (o mom unuku - Page 19 1zouo36 ) i u prevodu bi znacilo "dovesti stvari u red". Sama rec "pono" ima nekoliko znacenja, ali o tome vise drugi put. Havajski sud neretko, pored standardnih kazni, upucuje suprostavljene strane i na sprovodjenje ho`oponopono tehnike, jer ona oslobadja.

Ovaj tekst bi i Dromsica trebala procitati, a sto se tice Ho`oponopono tehnike, dole skoro skroz na kraju ovog velikog teksta pod brojem 10 se nalazi jednostvano objasnjenje kako se primenjuje.

http://www.zivotna-skola.hr/mane/ljutnja.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 18.12.13 10:36

Cat_Claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

kad se ti već tako slatko ogoliš - meni je taj nekakav stup sigurnosti, postojanosti, muškosti, zaštitničke ruke - moj ćaća (s kojim se nikada nisam pretjerano slagala i koji ima gro teških mana) - obolio od raka, prije mjesec dana mu je dijagnosticiran tumor debelog crijeva i to takav da vjerojatno neće još dugo poživjeti... lagano me hvata jeza što me ostavlja "samu" i nezaštićenu...
ali i to je život i faza odrastanja koja čeka svu dječicu ovoga svijeta ma koliko ona stara bila...

Zao mi je...zao mi je...Teska bolest...o mom unuku - Page 19 Rrnmed
Veoma sam vezana za tatu. On je uvek bio moj oslonac, podrska, svaka njegova rec, svaki gest, sve mi je bitno, najbitnije...moj tata...
Borili smo se i jos uvek se borimo sa raznim bolestima i svaki novi pregled, novi strah... ne mogu ni pisati o tome.

Spomenula si nesporazume - Nikada nisam bila previse duhovno orijentisana, jer mi se cinilo da me sve to odvlaci od stvarnosti, cini da se previse bavim sobom i nekim imaginarnim stvarima, a ne trenutkom u kojem zivim, a onda sam slucajno naisla na tekst koji se bavio Ho`oponopono tehnikom. Vrlo je jednostavna, pokusaj je primeniti i videces da ce te se oboje osecati bolje. Bar su moja iskustva sva pozitivna.
Ho`oponopono tehnika je jedna vrsta havajskog mambo dzamboa (o mom unuku - Page 19 1zouo36 ) i u prevodu bi znacilo "dovesti stvari u red". Sama rec "pono" ima nekoliko znacenja, ali o tome vise drugi put. Havajski sud neretko, pored standardnih kazni, upucuje suprostavljene strane i na sprovodjenje ho`oponopono tehnike, jer ona oslobadja.

Ovaj tekst bi i Dromsica trebala procitati, a sto se tice Ho`oponopono tehnike, dole skoro skroz na kraju ovog velikog teksta pod brojem 10 se nalazi jednostvano objasnjenje kako se primenjuje.

http://www.zivotna-skola.hr/mane/ljutnja.html

jel to ono kad moras sto cesce izgovarati hvala ti i volim te? Kao, to je poput entera na tipkovnici i time izbacujes negativno a ubacujes pozitivno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 11:41

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:o mom unuku - Page 19 3114667799  palo mi na pamet da se sa pizdom nađem u takvoj situaciji ... jebate, ja bih se sa pizdom posvađala i potukla tko će istuć primitivca ... bila bi ona situacija: " pusti ga, moj je , ja sam ga prva vidjela , ne otimaj mi plijen ! " i onda pizda tipa uhvati za noge , ja za ruke pa razvlači   o mom unuku - Page 19 3114667799   o mom unuku - Page 19 3776795594

a dromsici bi se na kraju čiča smilio pa bi i pizdu i mene počela mlatit   o mom unuku - Page 19 1523192931 

o mom unuku - Page 19 684758713 sad sam tek vidijo sto je sindromka napisala i meni probudilo bies. Smece matoro, tako se zeni obracat picka li mu materina...
u sljedećem životu ću se zaljepiti za tebe, junačino moja.
Posvađala bi se ja sa tipom, al sam emocionalno bila načeta zbog sina i završilo bi plačem, što bi starog prdonju usrečilo.
Hvala svima na razumjevanju, Catice pročitat ću prvom prilikom.
Sad sam sjela u pauzi između pečenja kolača.

Svi ste me već upoznali i prozreli, znate da sam oštra na jeziku i u rali i na forumu, da sam i senzi previše al ovaj događaj me jako, al baš jako pogodio. U nekoj tužnoj fazi sam , i zbog sina i zbog brke koji mi je definitivno odlutao selektivnim slušanjem i selektivnom demencijom.  Život čine sitnice a ja sam umorna od tih sitnica.

Rsaprava oko termina posjeta, trajala je u beskraj. Brko tvrdi od 16,30 do 17.30. Da točno al ne na svim odjelima. Na svim odjelima tvrdio je. Znam da sam negdje vidjela da je od 16 do 17. Rasprava između mene i brke. Bila sam pre žalosna da bi litala okolo da provjerim. Ok rekoh tak je kak ti kažeš. Jučer dođemo u posjetu , bolje rečeno na kraj posjete jer smo kasnili, bila gužva, a i unuka sam moral prvo otpeljati k snahinoj sestri da ga ne vučem u bolnicu.
I pokažem brki na vratima lijepo piše kad su posjete, on ne kaže e jebiga, bila si u pravu nego šuti ko pička
Žalosna sam i zbog sebičnosti i nerazmišljanja drugih. .
Veli snaha pričuvaš maloga samo dopodne, dok se sestra vrati sa faksa pa malog otpeljaš  k njoj.
Ok nema problema. Pola 16 niko ne zove niko ne pita za djete.
Zovem snahu ona je još na poslu radi do 16.
Zakj pitaš kaj nekam moraš ići?
Rekoh , ledenim glasom ( to je onaj kad neću plakati) sin mi je danas operiran idem u bolnicu.
A dobro, otpeljaj malog sestri, upravo je došla doma

 o mom unuku - Page 19 4273974228 
Nemrem se trenutačno svađati jer sam spužva,al najrađe bi ih sve poslala u tri pičke materine.

Brko ne daje poljubac ujutro za rastanak i bolje mu je jer mu još nisam zaboravila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 12:35

dromsi, čim prestaneš bit ko spužva, lijepo dočekaj sve te koji ne misle na tebe na stolici i recitacija :

"marš svi u tri piiičke materine !!!! "


ak pitaju zašto, a ti lijepo reci mrtva ladna, eto zato

zajebi ti one terapije ljubavlju i volim te i seremtetle ... ti si oko sebe i nakupila toliko bezobraznih i mlakih stvorova zahvaljujuć tome što si im previše davala pa se gamad naviknula da ti možeš sve a oni ne moraju .... sad obrnuti postupak ... vjeruj mi, pali, probala ... i ja sam nekoć bila budala pa mislila kako svojim primjerom mogu mijenjat svijet, pa ljudi će vidjet kako se sve može ako se hoće, jelte, motivacija a ne batina , pa sve sama, pa tegli, pa služi, pa trč pomoć kad god te netko zove u pomoć , pa ostaneš šokiran kad tebi treba pomoć a svi sliježu ramenima i čude se što ne možeš i padaš s nogu , i još pitaju šta ti je da si takva nikakva ? ... sad sam sve takve razjurila i isprepadala sa rafalnim slanjem u pičku materinu a ostalo mi nešto preko desetak onih koji mi i usred noći smiju pokucat na vrata i tražit bubreg, dala bih im odmah bez razmišljanja jer su zaslužili ... ovi ostali ni suhog kruha preko pogače koju sami ispeku ... i onda imaš mir u svojoj kući i uživaš ... a i brki možda stigne iz dupeta u brk da nema kruva prek pogače ako ga koji put dočekaš sa recitacijom na stolici ko u onom vicu umjesto sa skuvanim ručkom ... man se ti kolača, kuvanja i čišćenja kad nisi raspoložena i kad su ti ubili blagdansko veselje ... radije se obuci i idi na frizuru pa poslije sama u posjet sinu i to da nikom ne kažeš gdje si ... samo se pojaviš kasnije na vratima skockana pa nek si misle

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 12:47

pizda je napisao/la:


jel to ono kad moras sto cesce izgovarati hvala ti i volim te? Kao, to je poput entera na tipkovnici i time izbacujes negativno a ubacujes pozitivno...

-zao mi je ako sam te povredila
-oprosti
-hvala
-volim te

To bi bile te 4 osnovne "vibracije". Trebas se jos samo skoncentrirati i vizualizirati osobu s kojom si u nesporazumu. o mom unuku - Page 19 1zouo36
Zvuci pomalo naivno, but it works for me...o mom unuku - Page 19 1zouo36 Dobro se osecam nakon sto to ucinim. o mom unuku - Page 19 1zouo36

Bitno je osloboditi se ljutnje, koja je obicno znak povredjenosti. Kako drugu osobu ne mozemo i ne trebamo ni pokusavati promeniti mislim da je dobro pokusati sam uneti mir u sebe, a kada smo spokojni i nase reakcije su drugacije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 18.12.13 12:51

kišna glista je napisao/la:dromsi, čim prestaneš bit ko spužva, lijepo dočekaj sve te koji ne misle na tebe na stolici i recitacija :

"marš svi u tri piiičke materine !!!! "


ak pitaju zašto, a ti lijepo reci mrtva ladna, eto zato

zajebi ti one terapije ljubavlju  i volim te i seremtetle ... ti si oko sebe i nakupila toliko bezobraznih i mlakih stvorova zahvaljujuć tome što si im previše davala pa se gamad naviknula da ti možeš sve a oni ne moraju .... sad obrnuti postupak ... vjeruj mi, pali, probala  ... i ja sam nekoć bila budala pa mislila kako svojim primjerom mogu mijenjat svijet, pa ljudi će vidjet kako se sve može ako se hoće, jelte, motivacija a ne batina ,  pa sve sama, pa tegli, pa služi, pa trč pomoć kad god te netko zove u pomoć , pa ostaneš šokiran kad tebi treba pomoć a svi sliježu ramenima i čude se što ne možeš i padaš s nogu , i još pitaju šta ti je da si takva nikakva ? ... sad sam sve takve razjurila i isprepadala sa rafalnim slanjem u pičku materinu a ostalo mi nešto preko desetak onih koji mi i usred noći smiju pokucat na vrata i tražit bubreg, dala bih im odmah bez razmišljanja jer su zaslužili ... ovi ostali ni suhog kruha preko pogače koju sami ispeku ... i onda imaš mir u svojoj kući i uživaš ... a i brki možda stigne iz dupeta u brk da nema kruva prek pogače ako ga koji put dočekaš sa recitacijom na stolici ko u onom vicu umjesto sa skuvanim ručkom ... man se ti kolača, kuvanja i čišćenja kad nisi raspoložena i kad su ti ubili blagdansko veselje ...  radije se obuci i idi na frizuru pa poslije sama u posjet sinu i to da nikom ne kažeš gdje si ... samo se pojaviš kasnije na vratima skockana pa nek si misle

kod Dromsi je slojevita situacija, sve nesto povezato pa sad pase sad ne pase, kako naidje. Svi su jedno drugog potrebni i svi jedno drugom smetaju. Ne mos tu bas neke kardinalne rezove, lako nama pricat. Bitno da zena nadje neki odusak, piece of mind pa da se sve to malo odbija od nje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 12:52

kišna glista je napisao/la:dromsi, čim prestaneš bit ko spužva, lijepo dočekaj sve te koji ne misle na tebe na stolici i recitacija :

"marš svi u tri piiičke materine !!!! "


ak pitaju zašto, a ti lijepo reci mrtva ladna, eto zato

zajebi ti one terapije ljubavlju  i volim te i seremtetle ... ti si oko sebe i nakupila toliko bezobraznih i mlakih stvorova zahvaljujuć tome što si im previše davala pa se gamad naviknula da ti možeš sve a oni ne moraju .... sad obrnuti postupak ... vjeruj mi, pali, probala  ... i ja sam nekoć bila budala pa mislila kako svojim primjerom mogu mijenjat svijet, pa ljudi će vidjet kako se sve može ako se hoće, jelte, motivacija a ne batina ,  pa sve sama, pa tegli, pa služi, pa trč pomoć kad god te netko zove u pomoć , pa ostaneš šokiran kad tebi treba pomoć a svi sliježu ramenima i čude se što ne možeš i padaš s nogu , i još pitaju šta ti je da si takva nikakva ? ... sad sam sve takve razjurila i isprepadala sa rafalnim slanjem u pičku materinu a ostalo mi nešto preko desetak onih koji mi i usred noći smiju pokucat na vrata i tražit bubreg, dala bih im odmah bez razmišljanja jer su zaslužili ... ovi ostali ni suhog kruha preko pogače koju sami ispeku ... i onda imaš mir u svojoj kući i uživaš ... a i brki možda stigne iz dupeta u brk da nema kruva prek pogače ako ga koji put dočekaš sa recitacijom na stolici ko u onom vicu umjesto sa skuvanim ručkom ... man se ti kolača, kuvanja i čišćenja kad nisi raspoložena i kad su ti ubili blagdansko veselje ...  radije se obuci i idi na frizuru pa poslije sama u posjet sinu i to da nikom ne kažeš gdje si ... samo se pojaviš kasnije na vratima skockana pa nek si misle

Ne mogu svi tako. Nisam sigurna da je Dromsica takav tip, a sve sto je na silu i namesteno je kratkog daha.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 13:01

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dromsi, čim prestaneš bit ko spužva, lijepo dočekaj sve te koji ne misle na tebe na stolici i recitacija :

"marš svi u tri piiičke materine !!!! "


ak pitaju zašto, a ti lijepo reci mrtva ladna, eto zato

zajebi ti one terapije ljubavlju  i volim te i seremtetle ... ti si oko sebe i nakupila toliko bezobraznih i mlakih stvorova zahvaljujuć tome što si im previše davala pa se gamad naviknula da ti možeš sve a oni ne moraju .... sad obrnuti postupak ... vjeruj mi, pali, probala  ... i ja sam nekoć bila budala pa mislila kako svojim primjerom mogu mijenjat svijet, pa ljudi će vidjet kako se sve može ako se hoće, jelte, motivacija a ne batina ,  pa sve sama, pa tegli, pa služi, pa trč pomoć kad god te netko zove u pomoć , pa ostaneš šokiran kad tebi treba pomoć a svi sliježu ramenima i čude se što ne možeš i padaš s nogu , i još pitaju šta ti je da si takva nikakva ? ... sad sam sve takve razjurila i isprepadala sa rafalnim slanjem u pičku materinu a ostalo mi nešto preko desetak onih koji mi i usred noći smiju pokucat na vrata i tražit bubreg, dala bih im odmah bez razmišljanja jer su zaslužili ... ovi ostali ni suhog kruha preko pogače koju sami ispeku ... i onda imaš mir u svojoj kući i uživaš ... a i brki možda stigne iz dupeta u brk da nema kruva prek pogače ako ga koji put dočekaš sa recitacijom na stolici ko u onom vicu umjesto sa skuvanim ručkom ... man se ti kolača, kuvanja i čišćenja kad nisi raspoložena i kad su ti ubili blagdansko veselje ...  radije se obuci i idi na frizuru pa poslije sama u posjet sinu i to da nikom ne kažeš gdje si ... samo se pojaviš kasnije na vratima skockana pa nek si misle

kod Dromsi je slojevita situacija, sve nesto povezato pa sad pase sad ne pase, kako naidje. Svi su jedno drugog potrebni i svi jedno drugom smetaju. Ne mos tu bas neke kardinalne rezove, lako nama pricat. Bitno da zena nadje neki odusak, piece of mind pa da se sve to malo odbija od nje...

ma kužim, al nekad pomogne i samo zamislit takve situacije ... meni već to smiješno zamislit dromsi sa novom glanc frizurom i skonckanu kako se penje na stolicu i svima dijeli sve po spisku a oni zinu ... ne mora se ona njih odreć preko novina, al nako, nek si malo priušti nešto novo ... ko u onom filmu društvo mrtvih pjesnika kad se svi popnu na stol da promijene perspektivu  o mom unuku - Page 19 1523192931 

al sjećam se svoje bake kad je tako nešto napravila ... svi oko nje grintavi, pizde, ona mora živjeti sa njima i vezana isto tako, nema kud a vrijedna, stalno je ona bila glava obitelji ... i jednom nema bake, nestala baka i tek kad je nestala svima sinulo u glavu da im jako fali .... a baka se lijepo uredila, bez da ikome kaže otišla u kafić, sjela sa mladima i zabavljala se , pila kavu i tu su je i našli i počeli joj držati lekcije a ona ih sve skupa oprala ko malu djecu pred onom klinčadijom ... pita ih tko je tu koga rodio i šta ona ima njima govorit di će i kuda će i posala ih kući  o mom unuku - Page 19 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 13:11

Cat_Claw je napisao/la:
Ne mogu svi tako. Nisam sigurna da je Dromsica takav tip, a sve sto je na silu i namesteno je kratkog daha.

ma ja mislim da je dromsi više taj tip neg da sad sjedi sama i u mislim svima govori volim te, predivan si, prekrasan si, oprosti, mea culpa itd itd  .... bojim se da bi od toga dobila proljev ... ja znam da bih   o mom unuku - Page 19 3776795594 

stres treba izbaciti van iz sebe na bilo koji način a sve te terapije gdje se na miroljubiv način nosiš sa nečijom agresijom su njuejđ novotarije koje veze sa vezom nemaju bar u mom primjeru ... možda nekom pomognu al to nisam nikada doživjela da vidim uživo ... a tijelo nam je isto i funkcionira na isti način ko i u doba pećinaca ... il napadaš nazad, il bježiš il spavaš od umora dok se ne oporaviš ... nema druge, a dromsi nit napada, nit bježi nit spava nego se još dodatno umara jer ljudi oko nje nemaju uopće osjećaja za nju i ne razmišljaju kako je njoj ... ja navijam za napad al da ga izvede sa novom frizurom i da samu sebe nasmije ...

nedavno sam morala čestitati kolegici koja je nešto slično izvela na jednoj gala večeri ... nadređeni i kolege su je tlačili na poslu na kojem je briljirala, okružile ju zavist i ljubomore, i spačke kojekakve što je dotjeralo da da otkaz al prije otkaza je odradila odlilčno zadnji posao, doživjela pohvale i na gala večeri gdje su svi došli uštogljeni otrčala u wc presvukla se u trbušnu plesačicu i pred svima otplesala trbušni ples i tako im dala do znanja da ju živo jebe za njihove uštogljene kerefeke i ogovaranja iza leđa ... ja sam se prosula od smijeha kad mi je posalala slike na kojim vrti po plesnom podijumu guzicom a svima oko nje neugodno   o mom unuku - Page 19 1523192931   o mom unuku - Page 19 1523192931   o mom unuku - Page 19 1523192931 

dobro je reko bukowski, tko nikad nije u životu niti jednom poludio, mora da mu je užasan život

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 18.12.13 13:13

tako i Dromsi, kad sljedeci put bude kupovala meso nek u redu otplese jedan trbusnjak, da vidis mjesta za cas...o mom unuku - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 18.12.13 13:18

pizda je napisao/la:tako i Dromsi, kad sljedeci put bude kupovala meso nek u redu otplese jedan trbusnjak, da vidis mjesta za cas...o mom unuku - Page 19 684758713

zašto ne? ta moja kolegica koja je to napravila joj je vršnjakinja ... nije fora da trbušni otpleše zgodna mlada cura nego iskusna žena ... i još nek ima mrkvicu u ruci da njome začepi primitivcu usta ako zine  o mom unuku - Page 19 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 19 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 31. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 31  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.