kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o mom unuku

Stranica 23 / 31. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Next

Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 02.01.14 10:26

dromsin se neće ljutiti....voli se ona nasmijat  o mom unuku - Page 23 11484130 

klinci su još kod prijatelja.....banda smekšala sve živo i ne da se lako...... o mom unuku - Page 23 1619348112 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 02.01.14 10:27

moica je napisao/la:
leon je napisao/la:
moica je napisao/la:
leon je napisao/la:

pa ondak još i prigodan jacuzzi napravit...... toplina je zagarantirana.....  o mom unuku - Page 23 3111943984 
za to je već potrebno čoporativno plivanje  o mom unuku - Page 23 11484130


neg kak.... bil sam s dečkima dok su još bili klinci na Bačvicama..... i ko okorjeli BBB-ovci velim ja njima....ajmo sad nas trojica lepo napravit jacuzzi nasred Bačvica..... zaigrali malo picigin.... i na kraju ostavili trag u beskraju.....  o mom unuku - Page 23 3111943984 
a crni leone, ako ovo čitaju torcidaši mislim da će vam se dobrahno posrati na bundeku  o mom unuku - Page 23 3114667799


ko da već nisu..... više ih je tu neg doli.....

o mom unuku - Page 23 G150

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 02.01.14 10:27

leon je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:ti sa sjevera dođu i pišaju u more.....o mom unuku - Page 23 3384354616 
mi doma sve obavimo....u moru samo ako prigusti i mlaz po mlaz.....da se reciklira brže  o mom unuku - Page 23 11484130 

 o mom unuku - Page 23 3114667799  sad ćemo i o raznim  tehnikama  ... da mlaz po mlaz .... primorci i dalmatinci pišaju u moru ko sipe a ne ko ovi kopneni oktopusi ... odmah sve izbace  i zamagle sve oko sebe   o mom unuku - Page 23 3776795594 


fini neki svit....  o mom unuku - Page 23 3111943984 
sad ti je jasno zašto je jadransko more još uvijek čisto... osviješteni domaćini  o mom unuku - Page 23 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 02.01.14 10:29

Lena je napisao/la:dromsin se neće ljutiti....voli se ona nasmijat  o mom unuku - Page 23 11484130 

klinci su još kod prijatelja.....banda smekšala sve živo i ne da se lako...... o mom unuku - Page 23 1619348112 


gvozden & quasaka? pozdraF im.....  o mom unuku - Page 23 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 02.01.14 10:29

moica je napisao/la:
leon je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:ti sa sjevera dođu i pišaju u more.....o mom unuku - Page 23 3384354616 
mi doma sve obavimo....u moru samo ako prigusti i mlaz po mlaz.....da se reciklira brže  o mom unuku - Page 23 11484130 

 o mom unuku - Page 23 3114667799  sad ćemo i o raznim  tehnikama  ... da mlaz po mlaz .... primorci i dalmatinci pišaju u moru ko sipe a ne ko ovi kopneni oktopusi ... odmah sve izbace  i zamagle sve oko sebe   o mom unuku - Page 23 3776795594 


fini neki svit....  o mom unuku - Page 23 3111943984 
sad ti je jasno zašto je jadransko more još uvijek čisto... osviješteni domaćini  o mom unuku - Page 23 3384354616


ma ja..... sve plave zastave..... o mom unuku - Page 23 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 02.01.14 10:30

leon je napisao/la:
Lena je napisao/la:dromsin se neće ljutiti....voli se ona nasmijat  o mom unuku - Page 23 11484130 

klinci su još kod prijatelja.....banda smekšala sve živo i ne da se lako...... o mom unuku - Page 23 1619348112 


gvozden & quasaka?  pozdraF im.....  o mom unuku - Page 23 727654710 
 o mom unuku - Page 23 727654710 
tvoja banda je sad već u teen godinama?ajme majko kako starimo....uf uf
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 02.01.14 10:31

Lena je napisao/la:
leon je napisao/la:
Lena je napisao/la:dromsin se neće ljutiti....voli se ona nasmijat  o mom unuku - Page 23 11484130 

klinci su još kod prijatelja.....banda smekšala sve živo i ne da se lako...... o mom unuku - Page 23 1619348112 


gvozden & quasaka?  pozdraF im.....  o mom unuku - Page 23 727654710 
 o mom unuku - Page 23 727654710 
tvoja banda je sad već u teen godinama?ajme majko kako starimo....uf uf


ma nedamo se mi..... star po broju.... mlad v glavi....  o mom unuku - Page 23 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 02.01.14 10:33

leon je napisao/la:

ma nedamo se mi..... star po broju.... mlad v glavi....  o mom unuku - Page 23 1523192931 

i ja i ja.....al cifra je onako već ozbiljna  o mom unuku - Page 23 1658420748  no lako ja to ignoriram  o mom unuku - Page 23 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 02.01.14 10:34

leon je napisao/la:
moica je napisao/la:
leon je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

 o mom unuku - Page 23 3114667799  sad ćemo i o raznim  tehnikama  ... da mlaz po mlaz .... primorci i dalmatinci pišaju u moru ko sipe a ne ko ovi kopneni oktopusi ... odmah sve izbace  i zamagle sve oko sebe   o mom unuku - Page 23 3776795594 


fini neki svit....  o mom unuku - Page 23 3111943984 
sad ti je jasno zašto je jadransko more još uvijek čisto... osviješteni domaćini  o mom unuku - Page 23 3384354616


ma ja..... sve plave zastave..... o mom unuku - Page 23 1619348112 
dok ne dođu sjevernjaci s dodatkom žute... onda pozelene... i zastave i domaćini  o mom unuku - Page 23 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 03.01.14 6:05

o mom unuku - Page 23 3776795594 
more, jezera ,rijeke ok piš-piš
No ajmo u toplice  o mom unuku - Page 23 1523192931 
Prošečeš pored onog manjeg sa vručom vodom di se starci točaju, a zapuhuje te miris amonijaka, jeeeeeeeeee  o mom unuku - Page 23 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 03.01.14 7:36

aaaaaaa......užas  o mom unuku - Page 23 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  pizda 03.01.14 8:47

bogme ne sjecam se kad sam se popisao u more, to obavim na plazi... o mom unuku - Page 23 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 03.01.14 9:20

dromsin je napisao/la:o mom unuku - Page 23 3776795594 
more, jezera ,rijeke ok piš-piš
No ajmo u toplice  o mom unuku - Page 23 1523192931 
Prošečeš pored onog manjeg sa vručom vodom  di se starci točaju, a zapuhuje te miris amonijaka, jeeeeeeeeee  o mom unuku - Page 23 11484130 


ahahahahahahahaha......to je recikliranje.....odma se setim Sheldona.....  o mom unuku - Page 23 1354420400 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 04.01.14 7:04

jučer mi zvoni netko na vrata
neka mlada žena stoji pred ogradom. Na asfalt odložila dvije velike vrečice, nisam razabrala što je u njima iako su prozirne. Žena žvače žvakaču pa dog priča radi pauze i uzima zraka. Iz načina govora nisam odgonetnula dali tako priča jer joj je neugodno ili govori preko kurca ili joj je teško govoriti o tome o čemu priča.
Veli žena, neznam dal ste čuli , mamu mi je zgazil vlak u Osjeku, a ja sam nakon toga .........
Stani čekaj malo rekoh, nemoj se ljutiti ,oprosti nemam ti što dati. Uđem u kuću i zatvorim vrata.

Osječala sam se ko govno prvi tren pa ljuta pa opet ko govno.
Pričam sinu kaj je bilo.
Nemoj se uzrujavati, ak je u potrebi onda se ode u ili pred crkvu.
Mislim si iz Osjeka si dolazila prositi u sirotinjski kvart.....
Nije ugodno prositi mislim da nije bar na početku, poslje se valjda navikneš
Mislim si i kak nas ti prosjaci delaju kretenima, jer vidim kak u kombiju razvaža tip invalide i raspoređuje ih po punktovima na placu.
A opet kak znati kome zaista nešto dati.
Dali uopće dati.
Ja ak i dam i ak nedam opet se osječam nekako posramljeno, neopisivo za izrazit se.
Koji kurac zvone  o mom unuku - Page 23 3384354616 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 04.01.14 10:48

ako mogu uvijek nešto sitno dam onima koji prose a ako ne mogu kažem da ne mogu i mir ... ne osjećam se ni loše ni dobro u oba slučaja ... nit sam koga spasila tak da mu dam nešto nit sam ga uništila jer nisam dala ... inače mislim da davanje proscima nije neko dobročinstvo jer se daje ono što je višak il ti ne treba il onoliko da ni ne osjetiš da si mu nešto dao  ...po mom mišljenju  pomoći nekome ne znači bacati mu svoje mrve ... recimo, kad god idem za rijeku parkiram obično na delti ako imam posla po centru .... i tamo su oni pijanci koji ti ko fol pomognu naći slobodno parkirno mjesto ... znam da će svaku kunu potrošiti na alkohol al im uvijek dam nešto iako znam da mi nisu pomogli ništa jer bih i bez njih našla prazno parkirno mjesto ... al eto, neka se ljudi osjećaju da su si piće "zaradili" ( nek bar malo osjete da su nešto korisno napravili ) a znam da im treba i da je suludo razmišljati kako ću ih spasiti od alkohola ako im ništa ne dam il pomoći ako im dam koju kunu ... ne razmišljam o njima kasnije ...

al ako nemam za sebe ( a i to se događalo ) , naravno da se neću osjećati loše ako ne mogu pomoći drugome ... lijepo kažem da nemam i gotova priča

a ja, ne opterećujem se ni time dal su prevaranti u pitanju il im stvarno treba ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 04.01.14 11:46

dromsin je napisao/la:jučer mi zvoni netko na vrata
neka mlada žena stoji pred ogradom. Na  asfalt odložila dvije velike vrečice, nisam razabrala što je u njima iako su prozirne. Žena žvače žvakaču pa dog priča radi pauze i uzima zraka. Iz načina govora nisam odgonetnula dali tako priča jer joj je neugodno ili govori preko kurca ili joj je teško govoriti o tome o čemu priča.
Veli žena, neznam dal ste čuli , mamu mi je zgazil vlak u Osjeku, a ja sam nakon toga .........
Stani čekaj malo rekoh, nemoj se ljutiti ,oprosti nemam ti što dati. Uđem u kuću i zatvorim vrata.

Osječala sam se ko govno prvi tren pa ljuta pa opet ko govno.
Pričam sinu kaj je bilo.
Nemoj se uzrujavati, ak je u potrebi onda se ode u ili pred crkvu.
Mislim si iz Osjeka si dolazila prositi u sirotinjski kvart.....
Nije ugodno prositi mislim da nije bar na početku, poslje se valjda navikneš
Mislim si i kak nas ti prosjaci delaju kretenima, jer vidim kak u kombiju razvaža tip invalide i raspoređuje ih po punktovima  na placu.
A opet kak znati kome zaista nešto dati.
Dali uopće dati.
Ja ak i dam i ak nedam opet se osječam nekako posramljeno, neopisivo za izrazit se.
Koji kurac zvone  o mom unuku - Page 23 3384354616 
osjećala si se ko govno? vjerojatno zato što joj nisi dala priliku da kaže ono zbog čega je pozvonila na tvoja vrata jer bi joj sigurno nešto dala.... a onda bi bila samo ljuta (jer te nasankala svojom pričom), bez da se usput osjećaš kao govno  o mom unuku - Page 23 11484130 
imala sam davno temu na nethaeru-galantari  o mom unuku - Page 23 684758713 
na nju su me potaknula zagrebačka raskrižja, na kojima sam svako jutro viđala iste face koje prosjače, a ako bi se pojavila neka druga bile su neviđene frke i borba za lokaciju...

nemoguće je znati tko je potrebit, a tko ne, koga je muka natjerala na taj ponižavajući položaj, a tko je iz toga napravio biznis...

nekad dam nekad ne dam, ali ako imam uglavnom dam i uopće se ne opterećujem što će s tim novcem napraviti, kupiti kruh ili popiti, jer onog trena kad mi predmet (ili novac) ode iz ruke više nije moj, pa me uopće ne zanima kako će novi vlasnik raspolagati sa svojom "imovinom"...najrjeđe dam onima koji dođu za stol dok s nekim pričaš i stave medvjediće s karticom na kojoj piše njihov CV... jebiga, sačekaj da prestanemo pričati, ne upadaj nam u riječ  o mom unuku - Page 23 1523192931 

ja da prosim sigurno ne bih išla u bogati kvart, nego baš u te sirotinjske....ljudi koji nemaju puno, puno lakše susosjećaju i daju i od onog malo što imaju...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 05.01.14 10:55

meni idu na kurac oni ljudi koji koriste takve situacije kad im netko dođe na vrata da pametuju i iskazuju svoju superiornost pa popljuju jadne ljude il još gore, a i to sam doživjela, nahuškaju svog psa na njih ... pa jebote, koja živina ... zar je problem reć nemam il neću dat il bilo šta al bez nekih velikih omalovažavanja ... posebno sam osjetljiva kad dođu one ciganke sa djecom pa netko krene pred djecom drvljem i kamenjem po njima ... ja onda za inat pozovem ženu i dam joj cigara, ponudim da sjedne, djeci podijelim slikovnice i nikad, al baš nikad nisam imala negativna iskustva da me se pokralo il probalo prevariti ... znaju one zanimljive priče ispričati o svojim životima al uglavnom budu vrlo tužne sudbine u pitanju

najbolje mi je kako ti ljudi ostanu uvijek ko neka djeca i tako i razmišljaju ... jednom je moj brat dobio od nekih prijatelja kamp kućicu, i kako nije imao gdje sa njom nit mu je trebala, odvezo ju je u romsko naselje na otoku i poklonio romima ... i nakon nekog vremena meni dođe ciganka na vrata i pita me jel ono moj brat koji poklanja kamp kućice i velim jest ... a ona će meni, ajd ćerce ako budete imali još koju, opet dođite k nama da nam ju date jer eto, baš toga im fali  o mom unuku - Page 23 11484130  jebate, ko da nam kamp kućice padaju s neba pa tu i tamo koja uleti ... jest me nasmijala al žena se htjela osigurati da u sličnoj situaciji opet njeno naselje profitira a ne neko drugo ... bit će ona neka menađerica svog naselja - gradonačelnica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 21.01.14 6:57

Sinko je u toplicama, na 21 dan, o tom ću drugom zgodom.
Prazna kuća, spala knjiga na dva slova + čuksi .
Nevjerojatno kak dok si mlad trebaš kvadrata,  soba,puno kuhinjskih elemenata i ormara i onda ostaneš sam i sve ti preveliko.
30 godina sam željela veliku kuhinju , patila u maloj čajnoj kuhinjici bez prozora i nape.
Brko nikako da stavi drugu, u prvu upao štakor i napravio kuršlus. Rekla sam brki il je golub il je štakor napravil šlus jer sam čula da se bacakalo nešto pokušavajuči iskočiti iz nape kroz cijev od metar i pol u tavanu. Ma kaj god veli on. Dok za par dana nisu počeli ispadati crvi iz nape na štednjak. Tek onda je skinul napu i odnesel ju u šupu. Kao očistit če je i vratiti, na to se čekalo 12 godina, dok se šupa nije rastavljala pa je bacil i tu napu jer mu se gadi čistiti. Sve te godine, ja sam bila bez nape jer šteta kupovati novu kad imam u šupi napu koju samo treba očistiti i otkloniti kvar.
A ukuhavala sam tih godina pekmeze, ajvare, zimnice svih fela,sokove,kolinja i da ne spominjem, sve u prostoru od metar i pol bez nape. Znoj se sljeval niz kosu i lice.
Sad imam kuhinju od 5 metara (dankuchen  o mom unuku - Page 23 1523192931)  i novu napu i klimu a svi se razbježali ko rakova djeca, kad i kolače prestanem peči za Božić ošlo sve u kurac.
Moj brko je jako vrjedan čovjek svašta zna raditi, evo možda do ljeta dobijem u kupaonu stropni ventilator koji će se paliti na svjetlo i tjerati miris kenje kroz plafon van. To isto čekam 30 - tak godina, jamram , podsječam i cvilim. Rospija
Kučište sa motorom i ventilatorom je  gotovo ( dva dopodneva mu je trebalo) sad se samo čeka lijepi vikend da se može malo krov otvorit. Pa valjda bude koji ljepi vikend do ljeta.
Kad dobim konačno ventilator tjerat će smrad dreka, možda jednog ukučana, za to ga ni ne treba, kome još vlastiti drek smrdi  o mom unuku - Page 23 1523192931 
Kaj sam ono htela napisati.
Sve je sranje osim pišanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Lena 21.01.14 16:11

da....zapravo sve prolazi u nekom očekivanju....ma koga,čega?....nema....glupi smo jer nismo uvijek tu i sad.....nego smo tamo i u očekivanju.....veće plaće,veće kuhinje,manje guzice....nevažno......
ja se rješavam viškova materijanih baš intenzivno...šta će mi sve i svašta.....želim manje više nužno i minimalno.....ljepše je bez zagušenja....a i neke druge stvari postavljam u drugom smjeru.....
tako ja čeznem da mi je malo mira tišine.....a kad nema ovih malih glasnih jako mi je prazno  o mom unuku - Page 23 1425538829 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  orion 21.01.14 20:31

dromsin je napisao/la:Sinko je u toplicama, na 21 dan, o tom ću drugom zgodom.
Prazna kuća, spala knjiga na dva slova + čuksi .
Nevjerojatno kak dok si mlad trebaš kvadrata,  soba,puno kuhinjskih elemenata i ormara i onda ostaneš sam i sve ti preveliko.
30 godina sam željela veliku kuhinju , patila u maloj čajnoj kuhinjici bez prozora i nape.
Brko nikako da stavi drugu, u prvu upao štakor i napravio kuršlus. Rekla sam brki il je golub il je štakor napravil šlus jer sam čula da se bacakalo nešto pokušavajuči iskočiti iz nape kroz cijev od metar i pol u tavanu. Ma kaj god veli on. Dok za par dana nisu počeli ispadati crvi iz nape na štednjak. Tek onda je skinul napu i odnesel ju u šupu. Kao očistit če je i vratiti, na to se čekalo 12 godina, dok se šupa nije rastavljala pa je bacil i tu napu jer mu se gadi čistiti. Sve te godine, ja sam bila bez nape jer šteta kupovati novu kad imam u šupi napu koju samo treba očistiti i otkloniti kvar.
A ukuhavala sam tih godina pekmeze, ajvare, zimnice svih fela,sokove,kolinja i da ne spominjem, sve u prostoru od metar i pol bez nape. Znoj se sljeval niz kosu i lice.
Sad imam kuhinju od 5 metara (dankuchen  o mom unuku - Page 23 1523192931)  i novu napu i klimu a svi se razbježali ko rakova djeca, kad i kolače prestanem peči za Božić ošlo sve u kurac.
Moj brko je jako vrjedan čovjek svašta zna raditi, evo možda do ljeta dobijem u kupaonu stropni ventilator koji će se paliti na svjetlo i tjerati miris kenje kroz plafon van. To isto čekam 30 - tak godina, jamram , podsječam i cvilim. Rospija
Kučište sa motorom i ventilatorom je  gotovo ( dva dopodneva mu je trebalo) sad se samo čeka lijepi vikend da se može malo krov otvorit. Pa valjda bude koji ljepi vikend do ljeta.
Kad dobim konačno ventilator tjerat će smrad dreka, možda jednog ukučana, za to ga ni ne treba, kome još vlastiti drek smrdi  o mom unuku - Page 23 1523192931 
Kaj sam ono htela napisati.
Sve je sranje osim pišanja



u davna vremena kad su mi klinci bili mali, frendica kojoj su isto klinci bili mali i ja otišle u posjetu kod treće frendice također sa malim klincima - posjela nas ova u kuhinju. Pogled ne možeš skinit sa visokog sjaja štednjaka, pečnice koja blista preko stakla, sudopera u kojem nema ni tragova pranja - apoteka. Gledam i ne vjerujem kako uspijeva uz troje male djece imati toliki red i čistoću .... nedugo zatim dolazi najstariji sin / oko 12-13 god./ sa punom vrećicom ćevapa, a u u prilogu papirnati tanjuri  ......  o mom unuku - Page 23 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 21.01.14 20:35

ajme ne.... rekla si carobnu rijec...  o mom unuku - Page 23 1715007743 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  orion 21.01.14 20:37

Vel'ka Maca je napisao/la:ajme ne.... rekla si carobnu rijec...  o mom unuku - Page 23 1715007743 

kaj, kaj ... čevap ili čistoća .... obje su na Č   o mom unuku - Page 23 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 21.01.14 20:41

orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ajme ne.... rekla si carobnu rijec...  o mom unuku - Page 23 1715007743 

kaj, kaj ... čevap ili čistoća .... obje su na Č   o mom unuku - Page 23 11484130

kad sam gladna, jebe mi se za cistocu  o mom unuku - Page 23 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  propolis 21.01.14 21:42

Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ajme ne.... rekla si carobnu rijec...  o mom unuku - Page 23 1715007743 

kaj, kaj ... čevap ili čistoća .... obje su na Č   o mom unuku - Page 23 11484130

kad sam gladna, jebe mi se za cistocu  o mom unuku - Page 23 1523192931 
AK VEC TOLIKO SLINKIS ZA MESEKOM IMA JEDNO MESTO IZNAD ZTC a gdje su cevapi i pljeske ok a i ostalo mesa a cene rekao bi dosta povoljno ..mislim da se zove veseljak..
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Gost 22.01.14 0:16

propolis je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ajme ne.... rekla si carobnu rijec...  o mom unuku - Page 23 1715007743 

kaj, kaj ... čevap ili čistoća .... obje su na Č   o mom unuku - Page 23 11484130

kad sam gladna, jebe mi se za cistocu  o mom unuku - Page 23 1523192931 
AK VEC TOLIKO SLINKIS ZA MESEKOM IMA JEDNO MESTO IZNAD ZTC a gdje su cevapi i pljeske ok a i ostalo mesa a cene rekao bi dosta povoljno ..mislim da se zove veseljak..

to je nekad davno bila pizzeria... joooooj kako se zvala, bila sam jednom tamo na palacinkama s frendicom, jos sam u osnovnu školu išla...
pamtim im veseljaka s reklame  o mom unuku - Page 23 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

o mom unuku - Page 23 Empty Re: o mom unuku

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 31. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.