kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 12:03

pizda je napisao/la:

pa sta Jagoda zna ko je Pizdix i mudro suti!?alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2758896589

One druge dvije su legenda pameti, frku im napravi Zingaro koji ne pise ovdje, taj/ta Pizdix koji(a) ne pise ovdje, Esco koji po n-ti put brise forum a kriv je Kultnix koji vjecito nesto rovari i hoce ih unistit alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931. Cista genijalstina jebate...Moras stvarno imat IQ velicine broja cipele da ti takve ideje padnu na pamet...

rekla je da zna nakon one epizode kad je pizdiks napo lastu i rekla da neće izdat tko je al da je završila priču sa njim/njom... očito nije samo bi da se one dvi tuke bave njim ... a ovo ostalo je tako zabavno pratit da ne kužim saru koja bi nam to zabranila ... pa ne dešava se tu ništa što se inače ne dešava u rl... samo tu možeš vidjeti kako to završi kad nema odmah protureakcije oklevetanog ... jučer mi je jedan referent probao isto tako prikazivat neke stvari i prebacivat krivnju na mene gdje je nije bilo al uživo to kratko traje jer ga odmah vratim par koraka unazad i ne dam da mi se tako insinuira nešto za što nisam ni kriva ni kriva ni dužna ... dija zna da ju neću ni pipnut jer mi nije dostojan protivnik nit ima više veze sa mojim životom pa si može dozvolit svašta...i ne zamjeram joj jer sam svjesna njenih limita... a anabela je brate toliko voljna svoje limite javno podastirati da eto, ni njoj ne možeš zamjerit ... al jagodu ipak smatram daleko inteligentnijom osobom i malo ružno gledat kako se igra sa ove dvije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  pizda 21.03.13 12:20

kišna glista je napisao/la: ... al jagodu ipak smatram daleko inteligentnijom osobom i malo ružno gledat kako se igra sa ove dvije

pa kad gledas realno a sta ce drugo ni radit sa njima..?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 12:31

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... al jagodu ipak smatram daleko inteligentnijom osobom i malo ružno gledat kako se igra sa ove dvije

pa kad gledas realno a sta ce drugo ni radit sa njima..?

a jebga, i ja napišem glupost kad tipkam između poslova... htjela sam reć da mi ružno gledat kako pusti mene klevetat... meni žao mene u tom slučaju alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3776795594... pravo se sama sebi smilim kakvo siroče ispadnem u jagodinim očima alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 paz, ona zna da nisam ja pizdix a pusti one dvi da vjeruju da jesam i biju se sa mnom a ja tak palaho i miroljubivo stvorenje ... pa realno gledajući, jel ti nije žao mene onda ? alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

ooooodoh... dosta smijanja za danas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 13:04

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... al jagodu ipak smatram daleko inteligentnijom osobom i malo ružno gledat kako se igra sa ove dvije

pa kad gledas realno a sta ce drugo ni radit sa njima..?

a jebga, i ja napišem glupost kad tipkam između poslova... htjela sam reć da mi ružno gledat kako pusti mene klevetat... meni žao mene u tom slučaju alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3776795594... pravo se sama sebi smilim kakvo siroče ispadnem u jagodinim očima alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 paz, ona zna da nisam ja pizdix a pusti one dvi da vjeruju da jesam i biju se sa mnom a ja tak palaho i miroljubivo stvorenje ... pa realno gledajući, jel ti nije žao mene onda ? alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

ooooodoh... dosta smijanja za danas
ajme dinamike a ja na beybi tv. alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  pizda 21.03.13 13:16

kišna glista je napisao/la:htjela sam reć da mi ružno gledat kako pusti mene klevetat... meni žao mene u tom slučaju alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3776795594... pravo se sama sebi smilim kakvo siroče ispadnem u jagodinim očima alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 paz, ona zna da nisam ja pizdix a pusti one dvi da vjeruju da jesam i biju se sa mnom a ja tak palaho i miroljubivo stvorenje ... pa realno gledajući, jel ti nije žao mene onda ? alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

pamti pa vrati. Uostalom, imas tv portal pa se mozes oglasit sa porukom Jagodi...alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  pizda 21.03.13 13:17

dromsin je napisao/la:
ajme dinamike a ja na beybi tv. alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

pa sve ti je to tu negdje, skoro pa isto...alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 14:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:htjela sam reć da mi ružno gledat kako pusti mene klevetat... meni žao mene u tom slučaju alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3776795594... pravo se sama sebi smilim kakvo siroče ispadnem u jagodinim očima alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 paz, ona zna da nisam ja pizdix a pusti one dvi da vjeruju da jesam i biju se sa mnom a ja tak palaho i miroljubivo stvorenje ... pa realno gledajući, jel ti nije žao mene onda ? alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

pamti pa vrati. Uostalom, imas tv portal pa se mozes oglasit sa porukom Jagodi...alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 684758713

šta imam pamtit i vraćat ... ne radi ništa meni, ono ranije je bio čisti sarkazam i to na moj račun...smiješno mi da bi jagoda i pomislila ozbiljno huškat diju i anabelu protiv mene ... de si zamisli oštrije rasprave između mene i dije il anabele... pa nema šansi da ih ne bih rasturila u jednom postu i da im ne bi para prošištala na uši a da se ni ne trudim previše ...njih samo bocneš i odmah vidiš pjenu na ustima.... ali ja ne izigravam simpatije ni do dije a ni do anabele tak da slobodno mogu reć da mi zabavno kad se prosipaju ... to im je najveća kazna, one se dižu na zadnje noge, vide neprijatelja oko sebe i gdje ga nema, razmašu se dobrano a ja sjedim i gledam i još me zabavljaju a jagoda podiže borbeni duh i moral a zna da ove dvije pucaju u prazno ...pa di ćeš veće krasote ... jel ne ponavljam stalno da je meni jagoda u cijeloj priči super...a i pizdeks... fino on to igra i uvaljuje im udice taman kako treba i nije se dogodilo niti jednom da nisu skočile i progutale ... tko god da jest, pametno stvorenje iako mu motiv bezvezni jer očito mu čista provokacija jedina inspiracija i to cilja i na njih i na nas

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Lena 21.03.13 16:42

znači povijest se ponavlja....ma ne čita mi se iskreno....

ali isto možda hoću kasnije....imam posla sad
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 21:42

Lena je napisao/la:znači povijest se ponavlja....ma ne čita mi se iskreno....

ali isto možda hoću kasnije....imam posla sad
izgubljeno vrijeme , mislim ak češ čitat. Al ak češ čitat stavi rezimeuixe za ljenčine alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 22:00

pizda je napisao/la:a stigla i reakcija...alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3111943984

"obavijest zabrinutima : moja terapija odlično djeluje i toplo je preporučam, jednako tako nemam potrebe za konzilijarnim mišljenjima a naročito ne za jeftine psihoterapeute, savjete razmjenjujte između sebe i prakticirajte na sebi ok??"

jako je ljuta, ocito su jeftini psihoterapeuti bili u pravu jer istina najvise boli...alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 684758713 Jos se usudjuje nesto naredjivati drugom forumu. Koi bezobrazluk jebote...alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

jel ljuta? alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 11484130

jes ti to vidio a... mi smo onom forumu dali dio sebe, učestvovali u stvaranju istog, patili se znojili i ne smijemo naređivati, a ona smije ovom forumu na koji nije ni nogom kročila, ni kapju znoja prolila, ni slovo nakalemila... pravo kažeš, čisti bezobrazluk alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 22:14

kišna glista je napisao/la:


i abrakadabraka , vid čuda, odjednom onaj forum postane ugrožen ne zato jer ga ugrozio esco svojom odlukom da ga gasi, nego mi ovdje koji sjedimo i mirno gledimo i veze sa time nemamo ... pa ti onda pitaj tko lud, tko zbunjen tko normalan alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3114667799 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3114667799 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3114667799


nije pitanje tko je lud, nego tko je dovoljno bezobrazan (da ne kažem razmažen) da za svako svoje sranje upre prstom u druge...ali ima i bezobraznijih koji svjesno podržavaju takve optužbe premda znaju da je to laž, zbog vlastitih interesa i/ili animoziteta...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 22:22

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:


i abrakadabraka , vid čuda, odjednom onaj forum postane ugrožen ne zato jer ga ugrozio esco svojom odlukom da ga gasi, nego mi ovdje koji sjedimo i mirno gledimo i veze sa time nemamo ... pa ti onda pitaj tko lud, tko zbunjen tko normalan alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3114667799 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3114667799 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3114667799


nije pitanje tko je lud, nego tko je dovoljno bezobrazan (da ne kažem razmažen) da za svako svoje sranje upre prstom u druge...ali ima i bezobraznijih koji svjesno podržavaju takve optužbe premda znaju da je to laž, zbog vlastitih interesa i/ili animoziteta...

ma...tresla se gora rodio se miš... al fora mi gledat kako to krene i dobije očekivani obrat a da nitko sa ovog foruma ni prstom ne pomakne alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112


al prošo interes... jel ima snijega ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 22:26

kišna glista je napisao/la:
ma...tresla se gora rodio se miš... al fora mi gledat kako to krene i dobije očekivani obrat a da nitko sa ovog foruma ni prstom ne pomakne alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112


al prošo interes... jel ima snijega ?

nedajbože da se ovaj forum ugasi prije onog... pogubili bi se u nedostatku krivaca za sve eskove egzibicije... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 684758713

ima još uvijek... onaj crvljivi, rupičasti, zrnati i bljakasti.. kliže se ko vrag...
sad su na dbnevniku najavili snijeg za nedjelju... pa hoće li više to proljeće alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 22:38

Btw je napisao/la:

nedajbože da se ovaj forum ugasi prije onog... pogubili bi se u nedostatku krivaca za sve eskove egzibicije... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 684758713


pa ne bi valjalo ni da je obrnuto, da se onaj pogasi ... iskreno se nadam da će se netko prihvatit moderiranja i administriranja ... al razlika između ovog i onog je ogromna... kod nas kad uleti neki partibrejker da uvali trulo jaje svi se bez dogovora složimo i još dobro zabavimo ko ono kad je uletila anabela ... tamo ne treba nitko uletit sa ovog foruma već su raščupani alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 samo na pomisao da bi netko mogao uletit pucaju, baniraju ljude koji veze sa ovim forumom nemaju alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112

zamisli da im stvarno uletimo koji bi to kuršlus bio alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 21.03.13 22:47

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

nedajbože da se ovaj forum ugasi prije onog... pogubili bi se u nedostatku krivaca za sve eskove egzibicije... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 684758713


pa ne bi valjalo ni da je obrnuto, da se onaj pogasi ... iskreno se nadam da će se netko prihvatit moderiranja i administriranja ... al razlika između ovog i onog je ogromna... kod nas kad uleti neki partibrejker da uvali trulo jaje svi se bez dogovora složimo i još dobro zabavimo ko ono kad je uletila anabela ... tamo ne treba nitko uletit sa ovog foruma već su raščupani alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 samo na pomisao da bi netko mogao uletit pucaju, baniraju ljude koji veze sa ovim forumom nemaju alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112

zamisli da im stvarno uletimo koji bi to kuršlus bio alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

ma prihvatit će se netko, šteta bi bilo da se ugasi... nadam se samo da tom nekom neće prisjesti to čega se prihvati...
ma što mislila o ovom što ću napisati, ali... kad se otvorio ovaj forum nije mi ni upola značio kao onaj...i bez obzira što tamo ne pišem stvarno bi mi bilo žao da se onaj forum ugasi...

ma kakvi uleti, jesi li normalna... ima dovoljno sijača straha koji od svoje sjene vide zavjeru i urotu... zamisli da još imaju i razlog za to... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 5:20

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

nedajbože da se ovaj forum ugasi prije onog... pogubili bi se u nedostatku krivaca za sve eskove egzibicije... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 684758713


pa ne bi valjalo ni da je obrnuto, da se onaj pogasi ... iskreno se nadam da će se netko prihvatit moderiranja i administriranja ... al razlika između ovog i onog je ogromna... kod nas kad uleti neki partibrejker da uvali trulo jaje svi se bez dogovora složimo i još dobro zabavimo ko ono kad je uletila anabela ... tamo ne treba nitko uletit sa ovog foruma već su raščupani alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 samo na pomisao da bi netko mogao uletit pucaju, baniraju ljude koji veze sa ovim forumom nemaju alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112

zamisli da im stvarno uletimo koji bi to kuršlus bio alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

ma prihvatit će se netko, šteta bi bilo da se ugasi... nadam se samo da tom nekom neće prisjesti to čega se prihvati...
ma što mislila o ovom što ću napisati, ali... kad se otvorio ovaj forum nije mi ni upola značio kao onaj...i bez obzira što tamo ne pišem stvarno bi mi bilo žao da se onaj forum ugasi...

ma kakvi uleti, jesi li normalna... ima dovoljno sijača straha koji od svoje sjene vide zavjeru i urotu... zamisli da još imaju i razlog za to... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931
niš se neće dogoditi , to je opet netko željan pažnje, podizanje tenzija i tako to, koloritno sranje/stanje alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 7:41

dromsin je napisao/la:niš se neće dogoditi , to je opet netko željan pažnje, podizanje tenzija i tako to, koloritno sranje/stanje alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 11484130

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 684758713
ma znam, ali bilo bi grozno da prođe nezapaženo na ovom neprijateljskom forumu alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  pizda 22.03.13 7:47

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

nedajbože da se ovaj forum ugasi prije onog... pogubili bi se u nedostatku krivaca za sve eskove egzibicije... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 684758713


pa ne bi valjalo ni da je obrnuto, da se onaj pogasi ... iskreno se nadam da će se netko prihvatit moderiranja i administriranja ... al razlika između ovog i onog je ogromna... kod nas kad uleti neki partibrejker da uvali trulo jaje svi se bez dogovora složimo i još dobro zabavimo ko ono kad je uletila anabela ... tamo ne treba nitko uletit sa ovog foruma već su raščupani alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 samo na pomisao da bi netko mogao uletit pucaju, baniraju ljude koji veze sa ovim forumom nemaju alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112

zamisli da im stvarno uletimo koji bi to kuršlus bio alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

ja bi volijo da se onaj pogasi, barem bi ovdje bilo vise ljudi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 8:23

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

nedajbože da se ovaj forum ugasi prije onog... pogubili bi se u nedostatku krivaca za sve eskove egzibicije... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 684758713


pa ne bi valjalo ni da je obrnuto, da se onaj pogasi ... iskreno se nadam da će se netko prihvatit moderiranja i administriranja ... al razlika između ovog i onog je ogromna... kod nas kad uleti neki partibrejker da uvali trulo jaje svi se bez dogovora složimo i još dobro zabavimo ko ono kad je uletila anabela ... tamo ne treba nitko uletit sa ovog foruma već su raščupani alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 samo na pomisao da bi netko mogao uletit pucaju, baniraju ljude koji veze sa ovim forumom nemaju alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112

zamisli da im stvarno uletimo koji bi to kuršlus bio alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

ma prihvatit će se netko, šteta bi bilo da se ugasi... nadam se samo da tom nekom neće prisjesti to čega se prihvati...
ma što mislila o ovom što ću napisati, ali... kad se otvorio ovaj forum nije mi ni upola značio kao onaj...i bez obzira što tamo ne pišem stvarno bi mi bilo žao da se onaj forum ugasi...

ma kakvi uleti, jesi li normalna... ima dovoljno sijača straha koji od svoje sjene vide zavjeru i urotu... zamisli da još imaju i razlog za to... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

a to je zato jer si ti tamo stvarno mnogo pisala... dugo nakon si otišla nitko te nije premašio po broju postova...
meni je pak teško vezati se za bilo koje mjesto... selila sam se tokom godina sa jednog foruma na drugi bez grča na licu jer sam išla za tim da se nastanim tamo gdje ima zajebancije i humora... kad je toga na religiji nestalo, jebeš onda takav forum...jednom kad se raspadne ekipa pa makar ju činila tri ljuda, onda mi i forum nije više ono što je bio pa odem...sve više uviđam koliko sam bila zapravo vrlo površno na kultnom forumu... ulijetala bih kad je bila neka situacija kad se moglo zajebavat il neka tema koja bi mi privukla pažnju... al evo, sad zasjela... ne leta mi se više nikuda i sad mi paše imat jednu bazu a ostalo sve zanemarit al kad su na escovom forumu počela sranja, bez grča sam otišla i ne žalim za tim ... al to je onda dovelo do toga da tek sad upoznajem ljude sa foruma malo bliže... prije ste mi svi bili više onako polupoznati... pa sjeti se, i tebe sam tek nedavno "upoznala"... ti si za mene skroz novi forumaš od prije godinu dana alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112)) kad si došla kod mene nisam znala nit da se baviš horoskopima, nit da nisi kamiondžija alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2733991369 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2733991369 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2733991369 ništa nisam znala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 14:43

kišna glista je napisao/la:

pa sjeti se, i tebe sam tek nedavno "upoznala"... ti si za mene skroz novi forumaš od prije godinu dana alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112)) kad si došla kod mene nisam znala nit da se baviš horoskopima, nit da nisi kamiondžija alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2733991369 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2733991369 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2733991369 ništa nisam znala

a žemska glavo...nije ni čudo da imaš takve drame kad doma ugostiš ljude koje uopće ne poznaješ... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1425538829
ono trodnevno ribanje je sića, sa mnom si još dobro prošla alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 14:46

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa sjeti se, i tebe sam tek nedavno "upoznala"... ti si za mene skroz novi forumaš od prije godinu dana alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112)) kad si došla kod mene nisam znala nit da se baviš horoskopima, nit da nisi kamiondžija alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2733991369 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2733991369 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2733991369 ništa nisam znala

a žemska glavo...nije ni čudo da imaš takve drame kad doma ugostiš ljude koje uopće ne poznaješ... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1425538829
ono trodnevno ribanje je sića, sa mnom si još dobro prošla alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 3601362807

kakve drame... daleko je to od ikakvih ozbiljnijih drama ... a i kako ću inače upoznat ljude? jel moram ja izać onda iz svoje kuće? jebga, mene je to stra... oni provincijski alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1619348112 kad treba preko mosta ja se sva naježim od muke

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 14:59

sve slije koje objavim kao Moiza zaštićene su EU zakonima i jao li se onoj guzi koja ih se usudi dilati naprej... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 2396358274
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 1523192931

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 P9rqcm4i881loduhqn10

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 15:27

a pogotovo je zabranjeno dirati ove s vranama, gavranima i ostalom pernatom živinom... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 171927698

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 26fs4iogghuux5q3hs8v

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 15:28

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Qwqo7o3qdaa7ch0w34l

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 15:29

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Gm41crj8ws3r0osiwu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 6 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.