kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Lena 22.03.13 16:48

Btw je napisao/la:alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Qwqo7o3qdaa7ch0w34l

vaaauuuu.....ova mi je super alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 3890829408
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 20:36

samo da kažem, sve sam slike ukrala i sad ću po raznim forumima otvarat teme o planinarenju a ja ću biti glavom i bradom vodič po triglavu pa nek si ljudi misle koja sam ja lafčina ... za početka ću svima objasnit kako je planinarenje jeftin sport i navest cijene cipela, štapova i ruksaka i ono par senviča i pljoski sa rakijom koje moraju uzeti sa sobom alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 1523192931 a onda ide red slija, red mujske i uzdisanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 22.03.13 21:41

kišna glista je napisao/la:samo da kažem, sve sam slike ukrala i sad ću po raznim forumima otvarat teme o planinarenju a ja ću biti glavom i bradom vodič po triglavu pa nek si ljudi misle koja sam ja lafčina ... za početka ću svima objasnit kako je planinarenje jeftin sport i navest cijene cipela, štapova i ruksaka i ono par senviča i pljoski sa rakijom koje moraju uzeti sa sobom alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 1523192931 a onda ide red slija, red mujske i uzdisanja

i da nisi kyja...nego šta da jesi alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 26.06.13 6:33

encijan...
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 0jg103xyndwx7ziou43

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 26.06.13 6:40

podnožje slapa radovna
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Vuqz78ybuwas81ervh9j
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Ee6y8cmfxfgbv7zhyg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 26.06.13 6:41

ruševje na 1965 m nm
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 F3u6oe3h9w3v67bts2u8

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 26.06.13 6:42

praznik za oči...
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 T2tvn7d87x3bxzre0y0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 26.06.13 11:49

super slikice alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 3260170596 obavezno slikaj kanjon tare kad budeš išla

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  orion 26.06.13 18:55

Btw je napisao/la:ruševje na 1965 m nm
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 F3u6oe3h9w3v67bts2u8

wow  - slobodno se pravi važna, kad  parala si nosom oblake alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 3111943984 ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 27.06.13 7:14

orion je napisao/la:
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 F3u6oe3h9w3v67bts2u8
..
wow  - slobodno se pravi važna, kad  parala si nosom oblake alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 3111943984 ....
bome je....
a sve zbog ovog minijaturnog bora tzv. ruševje, koji raste nad 15oo m nv... u planinskim kućama sam probala liker "ruševc" svidjelo mi se pa smo se odlučili napraviti ga... e a kad smo već došli na ijaduipo (blejska koča lipanca), činilo mi se bedasto da ne odemo i na mrežce jer je staza lagana i ZELENA alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 11484130
i tako, vršički ruševja se već "kisele"... količina dovoljna za omanju rakijarnu pa računajte da ako navratim nema bombonjera, kava i ostalih trica...ha, možda mi ona kyja bude i otvorila vrata doma svoga, ako drugi put donesem ruševc, a ne knjižurine... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 1523192931
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 A9y257nwdg5iahmr3j2

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Jehudi 27.06.13 9:51

Šta sadržavaju te staklenke?
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 27.06.13 22:05

Jehudi je napisao/la:Šta sadržavaju te staklenke?
mlade vrhove i šišarke patuljastog bora+smeđi šećer /sloj po sloj/
odstoji na toplom mjesec dana, procijediš, uliješ u bočice i imaš prirodni sirup protiv kašlja, a u ostatak (ocijeđene vršićke) uliješ lozovaču ili jabukovaču pa pustiš slijedećih 2 tjedna na toplom tamnom mjestu... i dobiješ odličan liker ruševc alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 27.06.13 22:21

Btw je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Šta sadržavaju te staklenke?
mlade vrhove i šišarke patuljastog bora+smeđi šećer /sloj po sloj/
odstoji na toplom mjesec dana, procijediš, uliješ u bočice i imaš prirodni sirup protiv kašlja, a u ostatak (ocijeđene vršićke) uliješ lozovaču ili jabukovaču pa pustiš slijedećih 2 tjedna na toplom tamnom mjestu... i dobiješ odličan liker ruševc alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 11484130

mislila sam si da je to nešto tako... samo sam ja to radila sa smrekinim vršcima i samo kao sirup a ne ovo sa lozom... al fora naziv - ruševc... to te kao sruši?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 28.06.13 7:18

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Šta sadržavaju te staklenke?
mlade vrhove i šišarke patuljastog bora+smeđi šećer /sloj po sloj/
odstoji na toplom mjesec dana, procijediš, uliješ u bočice i imaš prirodni sirup protiv kašlja, a u ostatak (ocijeđene vršićke) uliješ lozovaču ili jabukovaču pa pustiš slijedećih 2 tjedna na toplom tamnom mjestu... i dobiješ odličan liker ruševc alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 11484130

mislila sam si da je to nešto tako... samo sam ja to radila sa smrekinim vršcima i samo kao sirup a ne ovo sa lozom... al fora naziv - ruševc... to te kao sruši?
ti si radila ovo
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 IMGP1956

postupak je isti, samo da ja dajem smeđi šećer (ili med, ali onda ne smije na sunce nego stoji na toplom u sjeni) 
i stavljam vrhove patuljastog bora (ima neuporedivo više smole od smreke) koji nisu zeleni nego sivkaste ili pješčane boje, pa to izgleda ovako alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 39m44px5ig92mojp7v

a nakon tri dana ovako

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Wz1hp97e732ucgh8y

evo patuljastog bora s mladim izdancima...
tu ga zovu ruševje, otud naziv za rakiju-ruševc... je poprave sruši alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 1523192931, ako ne razrijediš vodom (destiliranom)
alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Pv2xnih1wgl6t2hufkd

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 29.06.13 0:32

da, ja sam nekoć radila to ... već dugo nisam jer nema smreka na krku a ni mene tamo gdje smreka ima.... al iduće godine ide smrekovac alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 29.06.13 1:06

TUZIT CU VAS GREENPEACU....

===CUVAJMO SUME==0D NAPASNIKA ZA USECERAVANJE GRANA....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 29.06.13 1:15

mubarak je napisao/la:TUZIT CU VAS GREENPEACU....

===CUVAJMO SUME==0D NAPASNIKA ZA USECERAVANJE GRANA....

imaš ti pravo... treba probat ušećerit komarce ko što je btw negdje već dala upute alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 29.06.13 1:18

I ONDA KAD POSTANU DIJABETICARI ,MJESTO KRVI SISAT CE SAMO INZULIN ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 05.07.13 21:26

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Zkl02cmv7oapm4sjjuyx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 05.07.13 21:27

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 5vgh7jhofbp04zm6p7fy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 05.07.13 22:16

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Rpaw6sqy85ljelncyxc

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 06.07.13 17:05

zelo lepo alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 06.07.13 21:19

Vel'ka Maca je napisao/la:zelo lepo alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 684758713

 hvala... vidi što piše u naslovu teme: objesi štogod alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Jehudi 07.07.13 7:48

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 WpwPXnP

 https://i.imgur.com/wpwPXnP.jpg
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Gost 10.07.13 7:28

moica je napisao/la:alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Rpaw6sqy85ljelncyxc


moica... jel to ova mala crkvica iza onog jednog zavoja u okolici bohinja (jel bohinja il bleda)...

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 2010-06-26-Bohinj0027

imade tamo i onaj motor izrezbaren u drvu... alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 1523192931


edit: a jesam ćoraF... NIJE to ta...alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 3114667799 alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 3114667799


Zadnja promjena: leon; 10.07.13 7:29; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ćoravi leon ne vidi)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

alpe-dunav-jadran... objesi štogod :) - Page 7 Empty Re: alpe-dunav-jadran... objesi štogod :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.