kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sara trojme...

Stranica 11 / 14. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  pizda 06.12.12 9:21

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovaj Malanizin susjed je opasan ludjak. Ko normalan, stariji od deset godina ima potrebu tako nesto radit jebote... Kakva jebena ksenofobija, lik je udren i treba od nadleznih trazit da ga smjeste u kakvu ustanovu pa nek ga se onda navlaci po raznim ispitivanjima i nek popunjava testove normalnosti...

ma jašta brate... luđacima nije mjesto vani...

zamisli taj mentalni sklop, pod okriljem noci se sunja ko vampir i trpa lisce i sibice u brave...Pa od takvog je lucidniji neki fosil iz mezozoika jebate. Danas sa liscem a sutra ce cekat sa nozem, valjda osjeca kakvo seksualno uzbudjenje pritom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Jehudi 06.12.12 9:47

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovaj Malanizin susjed je opasan ludjak. Ko normalan, stariji od deset godina ima potrebu tako nesto radit jebote... Kakva jebena ksenofobija, lik je udren i treba od nadleznih trazit da ga smjeste u kakvu ustanovu pa nek ga se onda navlaci po raznim ispitivanjima i nek popunjava testove normalnosti...

ma jašta brate... luđacima nije mjesto vani...

A i vas dvoje svašta povjerujete..................
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 10:08

Jehudi je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovaj Malanizin susjed je opasan ludjak. Ko normalan, stariji od deset godina ima potrebu tako nesto radit jebote... Kakva jebena ksenofobija, lik je udren i treba od nadleznih trazit da ga smjeste u kakvu ustanovu pa nek ga se onda navlaci po raznim ispitivanjima i nek popunjava testove normalnosti...

ma jašta brate... luđacima nije mjesto vani...

A i vas dvoje svašta povjerujete..................

a zašto ne bih povjerovala, kad sam i sama imala sličnu budalu na vratu, samo što sam ja to rješila vrlo brzo i puno grublje... poslije sam imala mir od svih potencijalnih luđaka Sara trojme... - Page 11 684758713
kad se žena razvede i živi sama s djetetom takve stvari su skoro pravilo u zatucanim sredinama...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 10:23

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovaj Malanizin susjed je opasan ludjak. Ko normalan, stariji od deset godina ima potrebu tako nesto radit jebote... Kakva jebena ksenofobija, lik je udren i treba od nadleznih trazit da ga smjeste u kakvu ustanovu pa nek ga se onda navlaci po raznim ispitivanjima i nek popunjava testove normalnosti...

ma jašta brate... luđacima nije mjesto vani...

zamisli taj mentalni sklop, pod okriljem noci se sunja ko vampir i trpa lisce i sibice u brave...Pa od takvog je lucidniji neki fosil iz mezozoika jebate. Danas sa liscem a sutra ce cekat sa nozem, valjda osjeca kakvo seksualno uzbudjenje pritom...

ma pod kojim okriljem noći ? on to radi uvijek, al svaki dan u vrijeme svoje marende jer ide doma na marendu i prođe mi ispred kuće... a za prijavu je dovoljno da ga ulovim na djelu i svjedočim...kakve kamere? evo, sad sam doma i sad će marenda...čekam ga Sara trojme... - Page 11 3015220106 iako, sumnjam da će više mojom ulicom prolaziti.... očito vam je svima promaknulo da je nakon sa policijom imao razgovor i sa mnom.... ne smim ovdje napisati šta sam mu rekla i na koji način priprijetila .... nisam luda da na kraju on ima materijala mene ganjati pred policijom Sara trojme... - Page 11 11484130 a od policije nema vajde... pa di vi živite... i sa prijavom bi dobio koju kaznu i to remećenja javnog reda i mira i poslali ga doma sa nekom novčanom kaznom .... ne ide to tak ko u američkim filmovima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 10:25

Btw je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovaj Malanizin susjed je opasan ludjak. Ko normalan, stariji od deset godina ima potrebu tako nesto radit jebote... Kakva jebena ksenofobija, lik je udren i treba od nadleznih trazit da ga smjeste u kakvu ustanovu pa nek ga se onda navlaci po raznim ispitivanjima i nek popunjava testove normalnosti...

ma jašta brate... luđacima nije mjesto vani...

A i vas dvoje svašta povjerujete..................

a zašto ne bih povjerovala, kad sam i sama imala sličnu budalu na vratu, samo što sam ja to rješila vrlo brzo i puno grublje... poslije sam imala mir od svih potencijalnih luđaka Sara trojme... - Page 11 684758713
kad se žena razvede i živi sama s djetetom takve stvari su skoro pravilo u zatucanim sredinama...

pa i ti si mi bila u kući dok je stavljao lišće po vratima .... i da, započelo je kad je skužio da je muškarac napustio kuću...samo se malo zajebo... "muškarac" je ostao u kući a pička je napustila kuću Sara trojme... - Page 11 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 10:41

pizda je napisao/la:
zamisli taj mentalni sklop, pod okriljem noci se sunja ko vampir i trpa lisce i sibice u brave...Pa od takvog je lucidniji neki fosil iz mezozoika jebate. Danas sa liscem a sutra ce cekat sa nozem, valjda osjeca kakvo seksualno uzbudjenje pritom...

ma kakav nož...pretjeruješ.... nisu ti takvi opasni... jednom kad ih javno osramotiš prestanu i bježe od tebe na ulici kad te sretnu... imala sam ja par takvih kad sam se razvela, između ostalog je jedan bio i načelnik policije koji me na kraju i nazvao i izvinio mi se ... taj je pak imao geinijalnu taktiku... nazvao me iz svog vlastitog ureda u dva u noći i predstavio se kao policajac i reko mi da ima poziv sa mog broja koji je prekinut pa ko fol provjerava da je sve ok .... jebote, tad sam se baš usrala... pitam ja da li on to hoće meni reći da mi je netko u kući a da ja ne znam i on mi se ponudio da dođe i provjeri kuću... rekla sam mu da samo ostane na liniji i da ću ja provjeriti kuću... i tako krenem od zadnje etaže, koljena mi klecala al nisam imala mira dok sama ne vidim a u slučaju da mi netko nešto učini da odmah dođe policija .... i onda se sjetim da mi je pas u kući i da nema šanse da mi netko nepoznat bude u kući a da pas ne reagira... al, iduće jutro mi vrag nije dao mira i nazovem policiju da pitam da li su me stvarno oni zvali i policajac na porti mi veli da nisu i da je svaki službeni poziv sniman a da ovaj o kojem ja pričam ne postoji ... bokte, onda sam išla prijavit lažno predstavljanje i driblala ih da nađu sa kojeg broja je išao poziv, slala t-comu depeše dok na kraju nije sam načelnik nazvao i priznao da je to on zvao i izvinio mi se ..... poslije mi se još prek fejsa ulizivao ... ima btw pravo, u malom mjestu sama žena i brdo nadobudnih al nisu opasni...samo provjeravaju i čačkaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 10:58

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovaj Malanizin susjed je opasan ludjak. Ko normalan, stariji od deset godina ima potrebu tako nesto radit jebote... Kakva jebena ksenofobija, lik je udren i treba od nadleznih trazit da ga smjeste u kakvu ustanovu pa nek ga se onda navlaci po raznim ispitivanjima i nek popunjava testove normalnosti...

ma jašta brate... luđacima nije mjesto vani...

zamisli taj mentalni sklop, pod okriljem noci se sunja ko vampir i trpa lisce i sibice u brave...Pa od takvog je lucidniji neki fosil iz mezozoika jebate. Danas sa liscem a sutra ce cekat sa nozem, valjda osjeca kakvo seksualno uzbudjenje pritom...

ma pod kojim okriljem noći ? on to radi uvijek, al svaki dan u vrijeme svoje marende jer ide doma na marendu i prođe mi ispred kuće... a za prijavu je dovoljno da ga ulovim na djelu i svjedočim...kakve kamere? evo, sad sam doma i sad će marenda...čekam ga Sara trojme... - Page 11 3015220106 iako, sumnjam da će više mojom ulicom prolaziti.... očito vam je svima promaknulo da je nakon sa policijom imao razgovor i sa mnom.... ne smim ovdje napisati šta sam mu rekla i na koji način priprijetila .... nisam luda da na kraju on ima materijala mene ganjati pred policijom Sara trojme... - Page 11 11484130 a od policije nema vajde... pa di vi živite... i sa prijavom bi dobio koju kaznu i to remećenja javnog reda i mira i poslali ga doma sa nekom novčanom kaznom .... ne ide to tak ko u američkim filmovima

nije isto klasična prijava (tvoja riječ protiv njegove) i prijava sa video posnetkom... ako policija ne reagira uz takav dokaz postoji privatna tužba za ometanje posjeda, pa opet krivična prijava, pa se snimka pošalje u poreznu, pa u novine...
kad imaš nadzor nad ulaznim vratima onda možeš i balkanskim putem....nije problem zamoliti nekog grmalja da malo dežura i otvori vrata (obučen samo u porodične gaće) pa "priupita" idiota što radi tu.. Sara trojme... - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 11:01

evo izvještaj sa sačekuše.... još malo pa će proć marenda u poreznoj upravi, sajko susjed nije prošao mojom ulicom ( on živi u susjednoj ulici a moja ulica mu je prečica do posla ) ... bit će onak kako sam i zamislila... neće on više NIKADA proći mojom ulicom ... a kazna mu je jebena...izgleda da mu žena ( koja je onak jedna poprilično jezičava baba ) nije znala da to radi a sad zna... di ćeš gore kazne Sara trojme... - Page 11 3776795594

nego, neš mi palo na pamet sad kad sam se prisjetila svih slučajova ... pa jebote, di su nestali oni old fešnd načini udvaranja, cvijeće ( sa cvijećem, ne samo listovi Sara trojme... - Page 11 1658420748 ) , bombonjerice a ne ovo danas... jebote takvih junaka...najprije te živo isprepadaju a onda te ko fol idu nak junački spašavati unaprijed znajući da nemaju od čega Sara trojme... - Page 11 3776795594


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 11:08

Btw je napisao/la:
nije isto klasična prijava (tvoja riječ protiv njegove) i prijava sa video posnetkom... ako policija ne reagira uz takav dokaz postoji privatna tužba za ometanje posjeda, pa opet krivična prijava, pa se snimka pošalje u poreznu, pa u novine...
kad imaš nadzor nad ulaznim vratima onda možeš i balkanskim putem....nije problem zamoliti nekog grmalja da malo dežura i otvori vrata (obučen samo u porodične gaće) pa "priupita" idiota što radi tu.. Sara trojme... - Page 11 11484130

ma ja, pa da mi se onda taj grmalj nakači Sara trojme... - Page 11 3084372643 a u usporedbi sa tim sajko susjedom koji je metar i cvancih mali čičica ja sam dovoljan grmalj Sara trojme... - Page 11 2281111077 a privatne tužbe sa našim pravosuđem mi ne padaju na pamet...radije ja to riješim oči u oči a i veći gušt je... na sudu ne smiješ tako pričati Sara trojme... - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 11:27

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
nije isto klasična prijava (tvoja riječ protiv njegove) i prijava sa video posnetkom... ako policija ne reagira uz takav dokaz postoji privatna tužba za ometanje posjeda, pa opet krivična prijava, pa se snimka pošalje u poreznu, pa u novine...
kad imaš nadzor nad ulaznim vratima onda možeš i balkanskim putem....nije problem zamoliti nekog grmalja da malo dežura i otvori vrata (obučen samo u porodične gaće) pa "priupita" idiota što radi tu.. Sara trojme... - Page 11 11484130

ma ja, pa da mi se onda taj grmalj nakači Sara trojme... - Page 11 3084372643 a u usporedbi sa tim sajko susjedom koji je metar i cvancih mali čičica ja sam dovoljan grmalj Sara trojme... - Page 11 2281111077 a privatne tužbe sa našim pravosuđem mi ne padaju na pamet...radije ja to riješim oči u oči a i veći gušt je... na sudu ne smiješ tako pričati Sara trojme... - Page 11 11484130
pa nađi normalnog grmalja... ne mora biti agresivan, bitno da je velik i da zna ružno pogledati Sara trojme... - Page 11 684758713
pusti ti svoju priču oči u oči... muškarci ipak više cvikaju od mišićavih grmalja nego jezičavih žena... provjereno Sara trojme... - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 11:33

Btw je napisao/la:

ma ja, pa da mi se onda taj grmalj nakači Sara trojme... - Page 11 3084372643 a u usporedbi sa tim sajko susjedom koji je metar i cvancih mali čičica ja sam dovoljan grmalj Sara trojme... - Page 11 2281111077 a privatne tužbe sa našim pravosuđem mi ne padaju na pamet...radije ja to riješim oči u oči a i veći gušt je... na sudu ne smiješ tako pričati Sara trojme... - Page 11 11484130
pa nađi normalnog grmalja... ne mora biti agresivan, bitno da je velik i da zna ružno pogledati Sara trojme... - Page 11 684758713
pusti ti svoju priču oči u oči... muškarci ipak više cvikaju od mišićavih grmalja nego jezičavih žena... provjereno Sara trojme... - Page 11 11484130 [/quote]

pa ja sam normalni grmalj i vrlo ružno sam ga pogledala a vidim da je i to profunkcioniralo Sara trojme... - Page 11 3111943984 ti mene nisi doživjela ljutu... nisam ti ja uopće jezičava kad se fajtam... ja to kratko i jasno i sa vrlo ružnim pogledom ,u tim situacijama pogled mi oštar, moš lubenice sjeći njime Sara trojme... - Page 11 1658420748 Sara trojme... - Page 11 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  pizda 06.12.12 11:39

kišna glista je napisao/la:evo izvještaj sa sačekuše.... još malo pa će proć marenda u poreznoj upravi, sajko susjed nije prošao mojom ulicom ( on živi u susjednoj ulici a moja ulica mu je prečica do posla ) ... bit će onak kako sam i zamislila... neće on više NIKADA proći mojom ulicom ... a kazna mu je jebena...izgleda da mu žena ( koja je onak jedna poprilično jezičava baba ) nije znala da to radi a sad zna... di ćeš gore kazne Sara trojme... - Page 11 3776795594

nego, neš mi palo na pamet sad kad sam se prisjetila svih slučajova ... pa jebote, di su nestali oni old fešnd načini udvaranja, cvijeće ( sa cvijećem, ne samo listovi Sara trojme... - Page 11 1658420748 ) , bombonjerice a ne ovo danas... jebote takvih junaka...najprije te živo isprepadaju a onda te ko fol idu nak junački spašavati unaprijed znajući da nemaju od čega Sara trojme... - Page 11 3776795594


nisu nestali old fesn nacini nego su tebi u okruzenju muskarci malo poremetiti...Sara trojme... - Page 11 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 11:55

kišna glista je napisao/la:
pa ja sam normalni grmalj i vrlo ružno sam ga pogledala a vidim da je i to profunkcioniralo Sara trojme... - Page 11 3111943984 ti mene nisi doživjela ljutu... nisam ti ja uopće jezičava kad se fajtam... ja to kratko i jasno i sa vrlo ružnim pogledom ,u tim situacijama pogled mi oštar, moš lubenice sjeći njime Sara trojme... - Page 11 1658420748 Sara trojme... - Page 11 3776795594
Vodiš sa sobom snimatelja ... il se stalno gledaš u špigl? Sara trojme... - Page 11 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 11:57

pizda je napisao/la:

nisu nestali old fesn nacini nego su tebi u okruzenju muskarci malo poremetiti...Sara trojme... - Page 11 1523192931

da malo Sara trojme... - Page 11 1523192931 ... odoh sad.... bezveze organizirala sačekušu, djecu poslala u azil dok mater ne uvati sajko susjeda i ruku mu zavrne i zaveže za njegovu vlastitu kapiju , odoh sad nazad normalnom životu - pravit čokolade sa čilijem, organizirat kakvu svetkovinu plodnosti i ganjat gradonačelnika mrskog Sara trojme... - Page 11 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Jehudi 06.12.12 12:01

kišna glista je napisao/la:evo izvještaj sa sačekuše.... još malo pa će proć marenda u poreznoj upravi, sajko susjed nije prošao mojom ulicom ( on živi u susjednoj ulici a moja ulica mu je prečica do posla ) ... bit će onak kako sam i zamislila... neće on više NIKADA proći mojom ulicom ... a kazna mu je jebena...izgleda da mu žena ( koja je onak jedna poprilično jezičava baba ) nije znala da to radi a sad zna... di ćeš gore kazne Sara trojme... - Page 11 3776795594

nego, neš mi palo na pamet sad kad sam se prisjetila svih slučajova ... pa jebote, di su nestali oni old fešnd načini udvaranja, cvijeće ( sa cvijećem, ne samo listovi Sara trojme... - Page 11 1658420748 ) , bombonjerice a ne ovo danas... jebote takvih junaka...najprije te živo isprepadaju a onda te ko fol idu nak junački spašavati unaprijed znajući da nemaju od čega Sara trojme... - Page 11 3776795594

I onda iz druge ulice nosi lišće do tvoje kuće..........? E svašta, taj je neki uporan.

Dobro ti BTW govori, kameru sa senzorom pokreta (kao ono svitlo) tako da se aktivira samo kad se netko

približi. Prebit će ga žena sad kad je čula da se mota oko tebe Sara trojme... - Page 11 1523192931.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 13:46

Jehudi je napisao/la: Prebit će ga žena sad kad je čula da se mota oko tebe Sara trojme... - Page 11 1523192931.

sad će morati njoj svaki dan donositi lišća da ne bude ljubomorna Sara trojme... - Page 11 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 13:59

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

pa nađi normalnog grmalja... ne mora biti agresivan, bitno da je velik i da zna ružno pogledati Sara trojme... - Page 11 684758713
pusti ti svoju priču oči u oči... muškarci ipak više cvikaju od mišićavih grmalja nego jezičavih žena... provjereno Sara trojme... - Page 11 11484130

pa ja sam normalni grmalj i vrlo ružno sam ga pogledala a vidim da je i to profunkcioniralo Sara trojme... - Page 11 3111943984 ti mene nisi doživjela ljutu... nisam ti ja uopće jezičava kad se fajtam... ja to kratko i jasno i sa vrlo ružnim pogledom ,u tim situacijama pogled mi oštar, moš lubenice sjeći njime Sara trojme... - Page 11 1658420748 Sara trojme... - Page 11 3776795594

prepadoh se poprave zamišljajući te ljutu Sara trojme... - Page 11 1523192931
s tim glasićem moš plašit samo djecu Sara trojme... - Page 11 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 14:01

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

pa nađi normalnog grmalja... ne mora biti agresivan, bitno da je velik i da zna ružno pogledati Sara trojme... - Page 11 684758713
pusti ti svoju priču oči u oči... muškarci ipak više cvikaju od mišićavih grmalja nego jezičavih žena... provjereno Sara trojme... - Page 11 11484130

pa ja sam normalni grmalj i vrlo ružno sam ga pogledala a vidim da je i to profunkcioniralo Sara trojme... - Page 11 3111943984 ti mene nisi doživjela ljutu... nisam ti ja uopće jezičava kad se fajtam... ja to kratko i jasno i sa vrlo ružnim pogledom ,u tim situacijama pogled mi oštar, moš lubenice sjeći njime Sara trojme... - Page 11 1658420748 Sara trojme... - Page 11 3776795594

prepadoh se poprave zamišljajući te ljutu Sara trojme... - Page 11 1523192931
s tim glasićem moš plašit samo djecu Sara trojme... - Page 11 1658420748

samo sam te čekala kad ćeš spomenut glasić Sara trojme... - Page 11 3776795594 majke ti mile, de doi ti da se natječemo tko zna biti ljući ... ti sa svojom glaščinom ja sa svojim pogledom... satrat ću te samo da se namrštim popravo Sara trojme... - Page 11 3776795594 Sara trojme... - Page 11 3776795594 Sara trojme... - Page 11 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  baaab 06.12.12 14:03

kišna glista je napisao/la:
samo sam te čekala kad ćeš spomenut glasić Sara trojme... - Page 11 3776795594 majke ti mile, de doi ti da se natječemo tko zna biti ljući ... ti sa svojom glaščinom ja sa svojim pogledom... satrat ću te samo da se namrštim popravo Sara trojme... - Page 11 3776795594 Sara trojme... - Page 11 3776795594 Sara trojme... - Page 11 3776795594

nie glasčina ono radi čega muškardini ostanu bez text...nego živa gestukulacia...Sara trojme... - Page 11 11484130

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 14:11

baaab je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
samo sam te čekala kad ćeš spomenut glasić Sara trojme... - Page 11 3776795594 majke ti mile, de doi ti da se natječemo tko zna biti ljući ... ti sa svojom glaščinom ja sa svojim pogledom... satrat ću te samo da se namrštim popravo Sara trojme... - Page 11 3776795594 Sara trojme... - Page 11 3776795594 Sara trojme... - Page 11 3776795594

nie glasčina ono radi čega muškardini ostanu bez text...nego živa gestukulacia...Sara trojme... - Page 11 11484130

konjuuuuuuuuuuuuuu Sara trojme... - Page 11 3776795594
samo sam čekala kad će koje od vas dvoje (dromsica i ti) to spomenuti Sara trojme... - Page 11 1658420748

@kišna, ma jel ti to mene izazivaš? Sara trojme... - Page 11 2281111077 e pa slijedeći put ćemo imati troboj: pogled, glas, izraz lica Sara trojme... - Page 11 1379361734

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 14:12

Btw je napisao/la:
baaab je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
samo sam te čekala kad ćeš spomenut glasić Sara trojme... - Page 11 3776795594 majke ti mile, de doi ti da se natječemo tko zna biti ljući ... ti sa svojom glaščinom ja sa svojim pogledom... satrat ću te samo da se namrštim popravo Sara trojme... - Page 11 3776795594 Sara trojme... - Page 11 3776795594 Sara trojme... - Page 11 3776795594

nie glasčina ono radi čega muškardini ostanu bez text...nego živa gestukulacia...Sara trojme... - Page 11 11484130

konjuuuuuuuuuuuuuu Sara trojme... - Page 11 3776795594
samo sam čekala kad će koje od vas dvoje (dromsica i ti) to spomenuti Sara trojme... - Page 11 1658420748

@kišna, ma jel ti to mene izazivaš? Sara trojme... - Page 11 2281111077 e pa slijedeći put ćemo imati trooj: pogled, glas, izraz lica Sara trojme... - Page 11 1379361734

a trebat će nam netko tko će izigravat žrtvu i žiri da nam kaže koja je od nas gora aždaja Sara trojme... - Page 11 3776795594 a da zamolim susjeda ? Sara trojme... - Page 11 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 14:17

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

@kišna, ma jel ti to mene izazivaš? Sara trojme... - Page 11 2281111077 e pa slijedeći put ćemo imati trooj: pogled, glas, izraz lica Sara trojme... - Page 11 1379361734

a trebat će nam netko tko će izigravat žrtvu i žiri da nam kaže koja je od nas gora aždaja Sara trojme... - Page 11 3776795594 a da zamolim susjeda ? Sara trojme... - Page 11 1619348112
žrtava ima ko u priči... malo teže će biti naći pošten žiri Sara trojme... - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  pizda 06.12.12 14:41

tako i Esco radi Indjojki, uvaljuje joj chipove u bravu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 14:49

pizda je napisao/la:tako i Esco radi Indjojki, uvaljuje joj chipove u bravu...
inđojka se ne zaključava... ona uopće nema brava na vratima... osim na podrumskim Sara trojme... - Page 11 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Gost 06.12.12 15:00

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:evo izvještaj sa sačekuše.... još malo pa će proć marenda u poreznoj upravi, sajko susjed nije prošao mojom ulicom ( on živi u susjednoj ulici a moja ulica mu je prečica do posla ) ... bit će onak kako sam i zamislila... neće on više NIKADA proći mojom ulicom ... a kazna mu je jebena...izgleda da mu žena ( koja je onak jedna poprilično jezičava baba ) nije znala da to radi a sad zna... di ćeš gore kazne Sara trojme... - Page 11 3776795594

nego, neš mi palo na pamet sad kad sam se prisjetila svih slučajova ... pa jebote, di su nestali oni old fešnd načini udvaranja, cvijeće ( sa cvijećem, ne samo listovi Sara trojme... - Page 11 1658420748 ) , bombonjerice a ne ovo danas... jebote takvih junaka...najprije te živo isprepadaju a onda te ko fol idu nak junački spašavati unaprijed znajući da nemaju od čega Sara trojme... - Page 11 3776795594


nisu nestali old fesn nacini nego su tebi u okruzenju muskarci malo poremetiti...Sara trojme... - Page 11 1523192931

jesu, nestali su.

ako je ženska pristojna i smješka se odma ispada tuka i željna kurca.
ako je nepristojna i malo ležernija, odma je sponzoruša.
ako je lik old fešnd, misli da će ispasti papak i da je to njegovim frendovima smiješno.
uglavnom, nitko nikome više ne vjeruje pa smo svi pomalo agresivni a zapravo, u dubini željni pažnje i ljubavi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sara trojme... - Page 11 Empty Re: Sara trojme...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 14. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.