kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dva dana se na vorumu nije niko poklo

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

dva dana se na vorumu nije niko poklo  - Page 2 Empty Re: dva dana se na vorumu nije niko poklo

Postaj  antonac 03.12.12 22:49

ja mislim da je clandy pravi esco.....ima zesci vocabular.....iako i to more bit varka.....

_________________
daite im da seru....dva dana se na vorumu nije niko poklo  - Page 2 29xutcydva dana se na vorumu nije niko poklo  - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

dva dana se na vorumu nije niko poklo  - Page 2 Empty Re: dva dana se na vorumu nije niko poklo

Postaj  Gost 04.12.12 5:51

antonac je napisao/la:ja mislim da je clandy pravi esco.....ima zesci vocabular.....iako i to more bit varka.....
oba su lažnjaci, Esko je jedan jedini, neponovljivi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

dva dana se na vorumu nije niko poklo  - Page 2 Empty Re: dva dana se na vorumu nije niko poklo

Postaj  Jehudi 04.12.12 6:54

escaped je napisao/la:
clandestino je napisao/la:
escaped je napisao/la:
proba je napisao/la:


ima ovde još četri rvata , samo ji je stra kazat

vidiš kako yusipowičewi yugofašisti apse boktejebo , da je vako bogdo onaj naš pripakovani rvatina vrancek apsija kad je jamija vlast , nebi se danas kurčila yugofašistička gamad

ajde ti ludonjo ne seri nego ajde na matični forum da ti ne bi ja nešto reko utokom.


A ti majmune, jebo ti bog mater krvavu. Lako ti je se kurcit ovako iza ekrana. Da te vidim kako ces kad ti na vrata zakucam, idiote nepodojeni. Stoko sitnoga zuba. Vi hrvati i niste ni za sta drugo nego nekome nesto podmecati a kad treba izaci i oci u oci muski nigdje vas nema. Napalmom cu ti kucu spaliti. Upamti moje rijeci. Jedno jutro ces se samo probuditi i nema tvog interneta. Nemoj se sa mnom zajebavat jer moji su dometi daleko iznad tvojih. Kad se ja necega primim ja to i do kraja dovedem. Sad sam samo navratio jer motam rizle. Ali cuvaj me se.

Ajde odjebi ti imitatoru nepodojeni. Ja ću tebi spalit kuću napalmom ili ću je gađati RPG-om. Nemoj se ti sa mnom zajebavat. Kad se ja necega primim ja to i do kraja dovedem. Čuvaj me se.

dva dana se na vorumu nije niko poklo  - Page 2 1572297657
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

dva dana se na vorumu nije niko poklo  - Page 2 Empty Re: dva dana se na vorumu nije niko poklo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.