kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

večeras na tv-u

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  marinija_amburator 11.12.12 10:33

kišna glista je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:
onda sam sretna kaj ga nisam čitala. volim živjeti u iluziji da takvih nema oko nas

ofelijo večeras na tv-u - Page 3 684758713

dugo sam bila moderator na religiji. nagledala sam se tih krutih vjernika i njihovih izopačenih stavova. sretna sam kaj sam rodila i ostavila se toga. puno mi je ljepše kad ih ne čitam. baš su mi mučninu izazivali, a nisam toga ni svjesna bila
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Gost 11.12.12 10:40

marinija_amburator je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:
onda sam sretna kaj ga nisam čitala. volim živjeti u iluziji da takvih nema oko nas

ofelijo večeras na tv-u - Page 3 684758713

dugo sam bila moderator na religiji. nagledala sam se tih krutih vjernika i njihovih izopačenih stavova. sretna sam kaj sam rodila i ostavila se toga. puno mi je ljepše kad ih ne čitam. baš su mi mučninu izazivali, a nisam toga ni svjesna bila

ma ja sam tamo pisala dok je postojala ekipa zajebanata pa smo fanaticima mast vadili na slamčicu... nemreš ono tamo ozbiljno ni čitati ni komentirati bez da se ne samolobotomiraš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  marinija_amburator 11.12.12 10:43

kišna glista je napisao/la:

ma ja sam tamo pisala dok je postojala ekipa zajebanata pa smo fanaticima mast vadili na slamčicu... nemreš ono tamo ozbiljno ni čitati ni komentirati bez da se ne samolobotomiraš

meni je bilo zabavno dok nisam shvatila da misle ozbiljno. ionak je kod vas na net.hr-u sve to bilo poluozbiljno i s puno zeze. kad nas su to bile ozbiljne rasprave, na 200-tinjak stranica. kruto, zatucano, izopačeno.... ne znam koji su mi gori bili - kršćani, muslimani, židovi... s tim stavovima koje ti ljudi imaju još je i malo sranja na svijetu
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Gost 11.12.12 10:50

Ovo izgleda vrlo obećavajuće:

HTV3 11.12.2012. 20:24


Idiot, dokumentarni film

Hrvoje je vjeručitelj. Svakodnevno, na posao i s posla, putuje punih sedam sati. U kratkom je razdoblju premješten iz 6 osnovnih škola.
U kakvoj je vezi s time njegovo bavljenje "mistikom" odnosno biodinamičkom poljoprivredom - polaganje u potok kravljih lubanja ispunjenih hrastovom korom, zakapanje u zemlju kravljih rogova punjenih kravljom balegom, redovito zastajanje u šumi i grljenje stabala, razgovor s puževima, srnama, vilenjacima i gnomima i drugim malim šumskim bićima... i što sa svime time ima knez Miškin - idiot iz antologijskog romana Fjodora Mihajloviča Dostojevskog.
Trajanje: 38 min.
Scenarij: Velimir Rodić
Snimatelj: Dragan Ruljančić
Redatelj: Velimir Rodić
http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mreza=4&datum=2012-12-11

večeras na tv-u - Page 3 171927698

Gost
Gost


[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Gost 11.12.12 10:55

super ideja poponjo... na ovoj temi lijepo stavljajmo informacije o nečem zanimljivom na tv-u pa ga možda tu i tamo otvorim, odgledamo nešto i zajedno pa možemo vilozovirati, kritikovati il pljuvati i hvaliti zajedno večeras na tv-u - Page 3 3260170596

Gost
Gost


[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  pizda 11.12.12 11:06

bilo bi dobro kad bi sve skupa bilo podjeljeno na nacin, sa jedne strane fasisti (zlo), sa druge antifasisti (dobro). Nema toga, jedina razlika je sto je fasizam legalizirano psihopatstvo a na onoj drugoj strani se procesuira. Osim ako nije u funkciji obrane drzave ali to su i fasisti radili, branili drzavu. Alibi se lako nadje kad su copori u pitanju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Gost 11.12.12 11:09

pizda je napisao/la:bilo bi dobro kad bi sve skupa bilo podjeljeno na nacin, sa jedne strane fasisti (zlo), sa druge antifasisti (dobro). Nema toga, jedina razlika je sto je fasizam legalizirano psihopatstvo a na onoj drugoj strani se procesuira. Osim ako nije u funkciji obrane drzave ali to su i fasisti radili, branili drzavu. Alibi se lako nadje kad su copori u pitanju...
Za sad je podjela na tri (3) programa:
HTV1
HTV2
HTV3

Ima još Nov@TV i RTL televizija, al mnogo su sapunjavi i exlozivni. večeras na tv-u - Page 3 239216258

Gost
Gost


[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  pizda 11.12.12 11:11

marinija_amburator je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ma ja sam tamo pisala dok je postojala ekipa zajebanata pa smo fanaticima mast vadili na slamčicu... nemreš ono tamo ozbiljno ni čitati ni komentirati bez da se ne samolobotomiraš

meni je bilo zabavno dok nisam shvatila da misle ozbiljno. ionak je kod vas na net.hr-u sve to bilo poluozbiljno i s puno zeze. kad nas su to bile ozbiljne rasprave, na 200-tinjak stranica. kruto, zatucano, izopačeno.... ne znam koji su mi gori bili - kršćani, muslimani, židovi... s tim stavovima koje ti ljudi imaju još je i malo sranja na svijetu

neki dan bas gledam na netu neki klip "istina o religijama" tako nesto. Jebate, ko da sam ja pisao tekst. Sve ono sto godinama piskaram kad su te teme u pitanju, na tom klipu kompilirano. Stvarno, najvece postojece zlo koje nas je totalno skrenulo sa daleko normalnijeg i ljudskijeg puta. Sve je trebalo ostati na poganstvu i slavljenju solsticija i bilo bi med i mlijeko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  pizda 11.12.12 11:13

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:bilo bi dobro kad bi sve skupa bilo podjeljeno na nacin, sa jedne strane fasisti (zlo), sa druge antifasisti (dobro). Nema toga, jedina razlika je sto je fasizam legalizirano psihopatstvo a na onoj drugoj strani se procesuira. Osim ako nije u funkciji obrane drzave ali to su i fasisti radili, branili drzavu. Alibi se lako nadje kad su copori u pitanju...
Za sad je podjela na tri (3) programa:
HTV1
HTV2
HTV3

Ima još Nov@TV i RTL televizija, al mnogo su sapunjavi i exlozivni. večeras na tv-u - Page 3 239216258

nije tocno, imas HTV 1, HTV 2, HRT 3 a sad ce i HRT 4. A postoje i Doma Tv i RTL 2 večeras na tv-u - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  pizda 11.12.12 11:15

kišna glista je napisao/la:super ideja poponjo... na ovoj temi lijepo stavljajmo informacije o nečem zanimljivom na tv-u pa ga možda tu i tamo otvorim, odgledamo nešto i zajedno pa možemo vilozovirati, kritikovati il pljuvati i hvaliti zajedno večeras na tv-u - Page 3 3260170596

tuzno je sto jedino sto vrijedi mos vidjet u desetim reprizama Sainfielda. Ja tu i tamo pogledam i Masterchefa...večeras na tv-u - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Gost 11.12.12 11:31

pizda je napisao/la: Sve je trebalo ostati na poganstvu i slavljenju solsticija i bilo bi med i mlijeko...

narafski ... to ja propagiram stalno ...al najbolje mi je kad sam se tek ušaltala na forum religija a nisam rekla da sam deklarirana paganka nego samo pisala na teme... i onda krenulo svojatanje... kršćani rekli da sam prava kršćanka, doslovno... pp mi se punio raznim upitima kojoj denominaciji pripadam, svi me htjeli da budem njihova ... i sve je bilo super dok nisam rekla šta sam i onda je počelo zgražanje, sotoniziranje, prozvali me wiccom, vješticom, što sam ja naravno, objeručke prihvatila i zajebavala se... al fino mi bilo pratiti kako ih u početku zanimala sama ideja a kasnije ju tek tako odbacili čim su čuli da ne pripadam njihovom stadu ... večeras na tv-u - Page 3 1619348112

čak me i kiki u početku volio i reko da lijepo pišem dok nisam rekla da nemam veze sa kršćanstvom , ber ne onako kako je on htio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Gost 11.12.12 11:37

[quote="pizda"]
kišna glista je napisao/la:super ideja poponjo... na ovoj temi lijepo stavljajmo informacije o nečem zanimljivom na tv-u pa ga možda tu i tamo otvorim, odgledamo nešto i zajedno pa možemo vilozovirati, kritikovati il pljuvati i hvaliti zajedno večeras na tv-u - Page 3 3260170596

tuzno je sto jedino sto vrijedi mos vidjet u desetim reprizama Sainfielda. Ja tu i tamo pogledam i Masterchefa...večeras na tv-u - Page 3 684758713[/quote

meni nisu loši ni dva i pol muškarca ako već nemam šta pametnije za raditi...al bokte, repriziraju stalno isto



Zadnja promjena: kišna glista; 11.12.12 11:37; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Gost 11.12.12 11:37

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:bilo bi dobro kad bi sve skupa bilo podjeljeno na nacin, sa jedne strane fasisti (zlo), sa druge antifasisti (dobro). Nema toga, jedina razlika je sto je fasizam legalizirano psihopatstvo a na onoj drugoj strani se procesuira. Osim ako nije u funkciji obrane drzave ali to su i fasisti radili, branili drzavu. Alibi se lako nadje kad su copori u pitanju...
Za sad je podjela na tri (3) programa:
HTV1
HTV2
HTV3

Ima još Nov@TV i RTL televizija, al mnogo su sapunjavi i exlozivni. večeras na tv-u - Page 3 239216258

nije tocno, imas HTV 1, HTV 2, HRT 3 a sad ce i HRT 4. ...
A jebemu - pa koja je suštinska razlika? večeras na tv-u - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  marinija_amburator 11.12.12 11:44

kišna glista je napisao/la: al fino mi bilo pratiti kako ih u početku zanimala sama ideja a kasnije ju tek tako odbacili čim su čuli da ne pripadam njihovom stadu ... večeras na tv-u - Page 3 1619348112


svi su isti, na svim forumima te vrste. i koliko energije troše da pokažu kak su oni i samo oni i nitko drugi u pravu?! ja bi njih sve poslala na jedno promatranje u neku zatvorenu ustanovu pa nek tam "argumentiraju"
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Gost 11.12.12 11:49

marinija_amburator je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: al fino mi bilo pratiti kako ih u početku zanimala sama ideja a kasnije ju tek tako odbacili čim su čuli da ne pripadam njihovom stadu ... večeras na tv-u - Page 3 1619348112


svi su isti, na svim forumima te vrste. i koliko energije troše da pokažu kak su oni i samo oni i nitko drugi u pravu?! ja bi njih sve poslala na jedno promatranje u neku zatvorenu ustanovu pa nek tam "argumentiraju"

ma koju ustanovu pa da ih netko hrani i brine za njih.... tek tamo bi imali vremena za nastavit svoje laprdanje do besvijesti...ustanove su prepune umišljenih isusa i ostalih proroka i svetaca ....

treba ih poslat u pustinju il šumu pa da vidiš kako bi preko noći postali pagani kada bi im život ovisio o poznavanju prirode i prirodnih zakonitosti... pratili bi mjesečeve mijene, sunce, oblake, zvijezde, travke, di koja životinja živi i kako se ponaša ... nu povratka iskonskom večeras na tv-u - Page 3 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  marinija_amburator 11.12.12 12:02

kišna glista je napisao/la:

treba ih poslat u pustinju il šumu

pa i to bi upropastili tak puni sebe i puni dreka!
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Jehudi 11.12.12 12:11

kišna glista je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:
nisam gledala dokumentarac, ali ima u filmu izjava onog svećenika za vrijeme večere - bog je već odlučio što će biti s njihovim dušama, koga briga što će se dogoditi s njihovim tijelima. užasno....

je, odvratna izjava....al uopće ju nije tako rijetko čuti i dan danas u raznim kontekstima ... to mi je daleko užasnije kad slično razmišljanje prepoznam u nekim ljudima danas... tako da je film, koliko god snimljen kao alegorija, zapravo prikaz ljudske izopačenosti koja ne prestaje završetkom rata nego i dalje traje samo ju je lakše prepoznati i osuditi ako ju se prikaže u ekstremnoj situaciji koja je već povijesno osuđena

Da, tako i onome dokumentarcu govori jedan svećenik. Ja sam ostao zapanjen, bilo je još neko društvo kod mene

..........šteta da tu emisiju nisam snimio.

Film mi je odličan. Davno nisam gleda nešto bolje.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Gost 11.12.12 12:12

marinija_amburator je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

treba ih poslat u pustinju il šumu

pa i to bi upropastili tak puni sebe i puni dreka!

ne bi ne bi...tamo su manji od makovog zrna...jednom sam pristala ići sa prethodnicom nekog hodočašća da provjerimo stazu kojom će kasnije hodočasnici ići... majketi mile neprilagođenosti... rušili se ko muhe na zvizdanu, morala sam jednu djevojsku zamatati u mokre gaze da sebi dođe.... a stigli do cilja krepani krepani i reš pečeni ...toga njima treba i to počešće večeras na tv-u - Page 3 3015220106 kad stignu do cilja nemaju snage za laprdat samo viču vode vode večeras na tv-u - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Lena 11.12.12 16:09

marinija_amburator je napisao/la:večeras na hrt3 je repriza filma "panov labirint". potresan, antiratni film...
nisam gledala...vidim da su ga mnogi upamtili,pa bilježim u tekicu...doći će na red kad tad...

ma hrt3 imaju solidne krimi serije...bili su danci,sad su francuzi....pratim i serija je solidna skroz
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

večeras na tv-u - Page 3 Empty Re: večeras na tv-u

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.