kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan Bozic...

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Sretan Bozic... Empty Sretan Bozic...

Postaj  pizda 19.12.12 13:07

Sretan Bozic... 3608033374..cemo si pozeliti kad dodje naravno, bez obzira slavi li se u religioznom ili obicajnom smislu. Kako napreduju predblagdanske aktivnosti, jel se kupuju pokloni, namirnice, sto ce se jesti za te dane, jel spajate ponedjeljak cime se dobija lijepih pet dana nerada:)? Jel se osjeca blagdanski stimung i raspolozenje u vasem mjestu prebivanja ili je regresija sve skupa ucinila tisim. Jel vam uopce jasno da je jucer bilo ljeto a sad ce Nova?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 13:09

mami sam narucila stolicu a ljuljanje. godinama je govorila kako bi to voljela. pa reko da je iznenadim - al skuzila je jebla sliku svoju i onda mi jos vice - de ba nemoj kupit mi to, nemamo para. Sretan Bozic... 684758713

i ja svima zelim sretan bozic i sve najbolje u novoj.

inace je lijepa atmosfera doma - veliki bor, sve kuca mirise, jesti cemo svasta - od sarme do kolaca... dva tjedna odmora uzimam i tako... ma fantazija.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  pizda 19.12.12 13:14

sara je napisao/la:mami sam narucila stolicu a ljuljanje. godinama je govorila kako bi to voljela. pa reko da je iznenadim - al skuzila je jebla sliku svoju i onda mi jos vice - de ba nemoj kupit mi to, nemamo para. Sretan Bozic... 684758713

i ja svima zelim sretan bozic i sve najbolje u novoj.

inace je lijepa atmosfera doma - veliki bor, sve kuca mirise, jesti cemo svasta - od sarme do kolaca... dva tjedna odmora uzimam i tako... ma fantazija.

obzirom kako si skrta, mislim da ce se ta stolica raspast cim ti jadna majka sjedne na nju Sretan Bozic... 1523192931. Ja danas kupijo sastojke za sarmu, treba nesto jest pet dana sto bi ujedno znacilo da spajam ponedjeljak. Necu stalno po sarmi ali barem svaki drugi dan. Ionako je volim a rietko jedem. Izmedju kakvo pecenje a jedan dan i kakva ribica. Izgleda da ce bit i solidno vrijeme pa ce se moc lunjat naokolo, Sara..?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 13:16

joj ja bih bas voljela probati nesto sto ti skuhas. pravo ti to dobro radis.
a inace je ovo ozracje predivno. ja volim vrijeme prije bozica.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  pizda 19.12.12 13:18

sara je napisao/la:joj ja bih bas voljela probati nesto sto ti skuhas. pravo ti to dobro radis.
a inace je ovo ozracje predivno. ja volim vrijeme prije bozica.

ovisi, ja znam osjetit to ozracje bilo kad u godini. Jednostavno ustanes ujutro i imas filing da je bozic. Ako se potrefi bas na bozic, tim bolje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 13:23

jeste. al meni je posebno lijepo jer me vezu predivne uspomene na djetinjstvo kada smo se svi okupljali kod bake i djeda.... ma milina me obuzima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  pizda 19.12.12 13:26

sara je napisao/la:jeste. al meni je posebno lijepo jer me vezu predivne uspomene na djetinjstvo kada smo se svi okupljali kod bake i djeda.... ma milina me obuzima.

poprave si onda umilna na te dane, stas radit osim jest i divanit?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 13:28

igracu se sa sharom i mackicama i "mackicom".. hehehe... joj odo pod tus pipi. okasnila sam totalno. aj pusa... citamo se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  pizda 19.12.12 13:30

sara je napisao/la:igracu se sa sharom i mackicama i "mackicom".. hehehe... joj odo pod tus pipi. okasnila sam totalno. aj pusa... citamo se

ajd odi se podaperi, ja idem skocit do marketa jos kupit neke sastoike...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 13:41

pizda je napisao/la:Sretan Bozic... 3608033374..cemo si pozeliti kad dodje naravno, bez obzira slavi li se u religioznom ili obicajnom smislu. Kako napreduju predblagdanske aktivnosti, jel se kupuju pokloni, namirnice, sto ce se jesti za te dane, jel spajate ponedjeljak cime se dobija lijepih pet dana nerada:)? Jel se osjeca blagdanski stimung i raspolozenje u vasem mjestu prebivanja ili je regresija sve skupa ucinila tisim. Jel vam uopce jasno da je jucer bilo ljeto a sad ce Nova?

voe godine priznajem da manje radim na predblagdanskom uređivanju i dekoraciama, sve ću svest na minimum...malo sam se zasitila svega i paše mi malo ležerniji božić i na otvorenom kao što sam oduvjek mislila da bi ga trebalo dočekivati... poklone kupujem uvijek ranije kako na kojeg naletim, tako da ni tu nema neke histerije, večeras se pravi blagdanski kolač i to je to... ako wajter nastavi i dalje biti ovakav, možda radije napravim neki dnevni roštilj vani neg da se po kući vučemo...dozlogrdilo to čučanje u kući dok je zima vladala...

a sebi za božić planiram kupiti dvoja unutarnjih vrata i hrpu siporeksa ...danas već jedna izabrala a najvjerojatnije idućih dana zapičim do bauhausa po druga Sretan Bozic... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  pizda 19.12.12 13:52

kišna glista je napisao/la:

a sebi za božić planiram kupiti dvoja unutarnjih vrata i hrpu siporeksa ...danas već jedna izabrala a najvjerojatnije idućih dana zapičim do bauhausa po druga Sretan Bozic... 1523192931

sta ce ti siporex, ima Antisa gredica na lageru koliko os...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 14:01

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a sebi za božić planiram kupiti dvoja unutarnjih vrata i hrpu siporeksa ...danas već jedna izabrala a najvjerojatnije idućih dana zapičim do bauhausa po druga Sretan Bozic... 1523192931

sta ce ti siporex, ima Antisa gredica na lageru koliko os...

ja, al u siporeksu moš gravirat svašta a u gredicama nemreš...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  pizda 19.12.12 14:16

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a sebi za božić planiram kupiti dvoja unutarnjih vrata i hrpu siporeksa ...danas već jedna izabrala a najvjerojatnije idućih dana zapičim do bauhausa po druga Sretan Bozic... 1523192931

sta ce ti siporex, ima Antisa gredica na lageru koliko os...

ja, al u siporeksu moš gravirat svašta a u gredicama nemreš...


slozis gredice jednu do druge i onda uzmes stemalicu i oderes...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 14:23

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a sebi za božić planiram kupiti dvoja unutarnjih vrata i hrpu siporeksa ...danas već jedna izabrala a najvjerojatnije idućih dana zapičim do bauhausa po druga Sretan Bozic... 1523192931

sta ce ti siporex, ima Antisa gredica na lageru koliko os...

ja, al u siporeksu moš gravirat svašta a u gredicama nemreš...


slozis gredice jednu do druge i onda uzmes stemalicu i oderes...

pa da poslije vibriram do nove godine... lakše je vak, uzmem pribor za nokte i igram se


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  pizda 19.12.12 14:39

kišna glista je napisao/la:

pa da poslije vibriram do nove godine... lakše je vak, uzmem pribor za nokte i igram se


ti bogme imas neke jake nokte, ko Pop...Sretan Bozic... 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 14:48

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa da poslije vibriram do nove godine... lakše je vak, uzmem pribor za nokte i igram se


ti bogme imas neke jake nokte, ko Pop...Sretan Bozic... 1523192931

ma nije do noktiju neg do jačine alata... jel nije ovo pribor za održavanje noktiju ? to ti ja imam i ful je prektičan pribor Sretan Bozic... 1523192931

Sretan Bozic... Stolarska-dlijeta-12-dijelna-slika-12523213

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 14:53

Ja mislila tema o Božiću a ono o Popovim noktima. Sretan Bozic... 3111943984 Sretan Bozic... 3601362807

Na godišnjem sam od danas. Umijesila sam nekoliko vrsta kolačića, sad jurim po stanu i sređujem.
Kititi će mladunčad,ove godine hoće šarene balončiće, večeras pečemo keksiće. Lijepo,neopterećeno. Božićni cd.


Sretan Bozic... Christmas-Tree

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 15:09

a pipija cu ubit sto je reko da sam poskrta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Jehudi 19.12.12 16:15

sara je napisao/la:mami sam narucila stolicu a ljuljanje. godinama je govorila kako bi to voljela. pa reko da je iznenadim - al skuzila je jebla sliku svoju i onda mi jos vice - de ba nemoj kupit mi to, nemamo para. Sretan Bozic... 684758713

i ja svima zelim sretan bozic i sve najbolje u novoj.

inace je lijepa atmosfera doma - veliki bor, sve kuca mirise, jesti cemo svasta - od sarme do kolaca... dva tjedna odmora uzimam i tako... ma fantazija.

To ke jedina stvar koju sam obeća materi a nisam ostvario. Jako mi je žao.

Baš tu stolicu za ljuljanje. Sretan Bozic... 5591816
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  orion 19.12.12 20:00

pičimo za Slavoniju, ovom zgodom pod motom jedemo po kućama, a ne koljemo po kućama

Sretan Bozic... 3710922666

....uzela si slobodan ponedjeljak, pa ćemo spojiti sa vikendom prije Božića.
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  orion 19.12.12 20:09

pizda je napisao/la:Sretan Bozic... 3608033374..cemo si pozeliti kad dodje naravno, bez obzira slavi li se u religioznom ili obicajnom smislu. Kako napreduju predblagdanske aktivnosti, jel se kupuju pokloni, namirnice, sto ce se jesti za te dane, jel spajate ponedjeljak cime se dobija lijepih pet dana nerada:)? Jel se osjeca blagdanski stimung i raspolozenje u vasem mjestu prebivanja ili je regresija sve skupa ucinila tisim. Jel vam uopce jasno da je jucer bilo ljeto a sad ce Nova?



Mjesto prebivališta je potužno. Rastopio se snijeg koji je zapravo bio jedini svijetli predznak nadolazećih blagdana. Grad postavio nešto lampica i svijetlećih ukrasa, nekoliko velikih borova i šator za kakti tobož božični sajam. Klinci su krenuli pucat petarde. Plac miriši po svježem odrezanim jelkama.
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  taja 19.12.12 20:54

Ori, jel ti putuješ uskoro ili ne? Kad ono?


Inače, ja se ove godine povodim za onom "najbolje je neplanirano". Što bude, biti će...

U nedjelju idem na prave bosanske čevape sa šefom i šeficom... Ne radim od nedjelje pa do iza Božića.
Na badnjak, dolazi frendica pa ćemo škampe na buzaru spremati uz hektolitre alkohola ofkors, Božić vjerojatno mamuran i materi se na ručak uvaliti...
Još nisam odlučila kakve kolače ću raditi, to ću u hodu smisliti.... Možda čupavce i neke suhe poput roščića i to je to...

NG mi je još daleko... A tko zna i oću li smak preživjeti... Sretan Bozic... 2634474203
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 21:00

taja je napisao/la:

U nedjelju idem na prave bosanske čevape sa šefom i šeficom... Ne radim od nedjelje pa do iza Božića.

tajo, jel ti to našla posao? wooow, čestitam iako vjerojatno sa zakašnjenjem ... jesi zadovoljna? Sretan Bozic... 2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  taja 19.12.12 21:22

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

U nedjelju idem na prave bosanske čevape sa šefom i šeficom... Ne radim od nedjelje pa do iza Božića.

tajo, jel ti to našla posao? wooow, čestitam iako vjerojatno sa zakašnjenjem ... jesi zadovoljna? Sretan Bozic... 2319274739

Nisam nisam....Nije pravi nego nako...u fušu, štob se reklo Sretan Bozic... 2575450620
Al dobro dodjeee
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 19.12.12 21:56

Svake godine isto, ja jednostavno ne znam uživat i guštat. Neki kotaćić ili relejić mi ne štima u glavi. Nije da se ne veselim i kolačima, i boru i tom zajedničkom ručku,al to veselje je meni tak kratkog vjeka, ja jednostavno jedva čekam da se život vrati u normalu. Da se raskiti bor, da se hrana makne. Kakav god bor do sada kupila uvijek sam našla razlog da ga maknem prije sv. Tri Kralja. Te padaju iglice, te nema mjesta, te plastični. Ove godine će biti živi u tegli ( još je živ), baš me zanima kaj ću smisliti da ga što prije maknem van. Dogodine će biti u vrtu zasađen i kitit ću ga vani. Dvorišna strana, zatvoreno sa svih strana. Moram samo brku natentat da dopela struju da bor ima lampice.
I po kući ne stavljam više božićne ukrase, nekako mi sve bez veze.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.