kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretan Bozic...

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 10:35

Bog i Hrvati je napisao/la:

Mi Hrvati redovno sudjelujemo u Gozbi Gospodnjoj te primamo Gospodina u pod prilikom Kruha i Vina, hrena za dusu od Pravoga Boga.

Jesi se ispovijedio pred blagdan Gospodnji i odradio pokoru kako Bog zapovida..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 10:41

MMagdalena je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:

Mi Hrvati redovno sudjelujemo u Gozbi Gospodnjoj te primamo Gospodina u pod prilikom Kruha i Vina, hrena za dusu od Pravoga Boga.

Jesi se ispovijedio pred blagdan Gospodnji i odradio pokoru kako Bog zapovida..
Pa kakva su to pitanja uopce Sretan Bozic... - Page 4 3384354616
Na zalost svecenici su postali mlakavi, obasuti silinom grijeha modernog covjeka duse iskasapljene ostavstivnom komunistickog mraka i kapitalistickog nemorala i sami su desensitizirani na grijeh! Pogotovo u ovako, naspram tih zgubidana i vucibatina, pravog Hrvata i Katolika!
Mora covjek nadodati pokore da se savijest blagoscu ispuni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 10:45

Bog i Hrvati je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:

Mi Hrvati redovno sudjelujemo u Gozbi Gospodnjoj te primamo Gospodina u pod prilikom Kruha i Vina, hrena za dusu od Pravoga Boga.

Jesi se ispovijedio pred blagdan Gospodnji i odradio pokoru kako Bog zapovida..
Pa kakva su to pitanja uopce Sretan Bozic... - Page 4 3384354616
Na zalost svecenici su postali mlakavi, obasuti silinom grijeha modernog covjeka duse iskasapljene ostavstivnom komunistickog mraka i kapitalistickog nemorala i sami su desensitizirani na grijeh! Pogotovo u ovako, naspram tih zgubidana i vucibatina, pravog Hrvata i Katolika!
Mora covjek nadodati pokore da se savijest blagoscu ispuni.

Neš mi baš i nisi dao odgovor..sve okolo naokolo... Sretan Bozic... - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 10:57

MMagdalena je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
MMagdalena je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:

Mi Hrvati redovno sudjelujemo u Gozbi Gospodnjoj te primamo Gospodina u pod prilikom Kruha i Vina, hrena za dusu od Pravoga Boga.

Jesi se ispovijedio pred blagdan Gospodnji i odradio pokoru kako Bog zapovida..
Pa kakva su to pitanja uopce Sretan Bozic... - Page 4 3384354616
Na zalost svecenici su postali mlakavi, obasuti silinom grijeha modernog covjeka duse iskasapljene ostavstivnom komunistickog mraka i kapitalistickog nemorala i sami su desensitizirani na grijeh! Pogotovo u ovako, naspram tih zgubidana i vucibatina, pravog Hrvata i Katolika!
Mora covjek nadodati pokore da se savijest blagoscu ispuni.

Neš mi baš i nisi dao odgovor..sve okolo naokolo... Sretan Bozic... - Page 4 3111943984
Opet mjesas svoje nedostatne kognitivne mogucnosti sa prividnim nedostacima sasvim prikladnih odgovora Sretan Bozic... - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 11:01

Bog i Hrvati je napisao/la:

Opet mjesas svoje nedostatne kognitivne mogucnosti sa prividnim nedostacima sasvim prikladnih odgovora Sretan Bozic... - Page 4 684758713

Moje sasvim dobre kognitivne mogućnosti su neupitne, no činjenica je da više volim direktan odgovor nego filozofiranje, kardinale..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 11:04

MMagdalena je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:

Opet mjesas svoje nedostatne kognitivne mogucnosti sa prividnim nedostacima sasvim prikladnih odgovora Sretan Bozic... - Page 4 684758713

Moje sasvim dobre kognitivne mogućnosti su neupitne, no činjenica je da više volim direktan odgovor nego filozofiranje, kardinale..
Odgovor je sasvim direktan!
Jasno rekoh da su sve vjerske duznosti ispunjene, ali pokora nedostatna pa se morala nadoknadit u fushu.
Da dobre kognitivne mogucnosti. O Gospode, oslobodi ju iluzija ako se vec siva tvar ne moze nadoknadit :o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 11:17

Bog i Hrvati je napisao/la:

Odgovor je sasvim direktan!
Jasno rekoh da su sve vjerske duznosti ispunjene, ali pokora nedostatna pa se morala nadoknadit u fushu.
Da dobre kognitivne mogucnosti. O Gospode, oslobodi ju iluzija ako se vec siva tvar ne moze nadoknadit :o

Odgovor nije bio direktan nego pljuvanje po našem svećenstvu,koje je također dragi Bog stvorio takve kakvi jesu..tko si ti da im sudiš.. Sretan Bozic... - Page 4 2634474203
Iluzija više nemam, uzela katanu pa ih sasjekla, hvala što brineš, no tvoje duhovno sljepilo je baš zabrinjavajuće.

Molit ću lijepo da me poučiš - kako se to pokora odrađuje u fushu?!? Sretan Bozic... - Page 4 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 11:30

Bog i Hrvati je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:Pozdrav cetnikuse i jugonostalgicari.


Jel se koga od vas dotaknulo Milosti na ovaj blagoslovljeni dan ili su vam srca i dalje crna i prazna?

nisu prazna... da bi nešto bilo prazno to moraš imati... Sretan Bozic... - Page 4 3102334490
a kako si mi ti?
gdje se tebe dotakla milost? Sretan Bozic... - Page 4 11484130
Mi Hrvati redovno sudjelujemo u Gozbi Gospodnjoj te primamo Gospodina u pod prilikom Kruha i Vina, hrane za dusu od Pravoga Boga.

ma nek si ti meni sit, sve drugo je nebitno Sretan Bozic... - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 11:52

MMagdalena je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:

Odgovor je sasvim direktan!
Jasno rekoh da su sve vjerske duznosti ispunjene, ali pokora nedostatna pa se morala nadoknadit u fushu.
Da dobre kognitivne mogucnosti. O Gospode, oslobodi ju iluzija ako se vec siva tvar ne moze nadoknadit :o

Odgovor nije bio direktan nego pljuvanje po našem svećenstvu,koje je također dragi Bog stvorio takve kakvi jesu..tko si ti da im sudiš.. Sretan Bozic... - Page 4 2634474203
Iluzija više nemam, uzela katanu pa ih sasjekla, hvala što brineš, no tvoje duhovno sljepilo je baš zabrinjavajuće.

Molit ću lijepo da me poučiš - kako se to pokora odrađuje u fushu?!? Sretan Bozic... - Page 4 3111943984
Oh Boze, da je musko reko bih da je retardirano, al kako je zensko valjda je u meni problem sto previse ocekujem.
1 - nisam pljuvao po sevcenstvu. Desensitzacija je prirodna i normalna pojava. I lijecniku se desava i rodtelju i sveceniku. Sto vise grijeha u ljudima ima vise se na njih navikavamo i tesko uvidjamo njihovu grozotu i perverznost.
2 - pokora u fusu se vrsi svjesnim dodavanjem strogosti i vjezbi mrtvljenja na onih par molitivi koje propise svecenik za nekom mozda sitne, ali po svetost duse pogubne grijehe.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 11:53

Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:Pozdrav cetnikuse i jugonostalgicari.


Jel se koga od vas dotaknulo Milosti na ovaj blagoslovljeni dan ili su vam srca i dalje crna i prazna?

nisu prazna... da bi nešto bilo prazno to moraš imati... Sretan Bozic... - Page 4 3102334490
a kako si mi ti?
gdje se tebe dotakla milost? Sretan Bozic... - Page 4 11484130
Mi Hrvati redovno sudjelujemo u Gozbi Gospodnjoj te primamo Gospodina u pod prilikom Kruha i Vina, hrane za dusu od Pravoga Boga.

ma nek si ti meni sit, sve drugo je nebitno Sretan Bozic... - Page 4 11484130
Ja sam duhom sit, ispuni me obilna gozba Jaganjceva!
A vi, sto vasu dusu hrani? ars na Drinu? Sretan Bozic... - Page 4 3754230991

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Jehudi 23.12.12 15:30

Btw je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:I kod mene isto u ormaru sve pod špagu.

pa ja... vidi se odmah čoek od ukusa... još reci da slažeš majice po bojama i znat ću da imam srodnu dušu Sretan Bozic... - Page 4 1523192931

Pa to je jasno samo po sebi. Najozbiljnije. Sve mi je složeno pod špag.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Jehudi 23.12.12 17:59

Glisto kakav je to palež tamo kod tebe. Dvadeset brodica izgorilo nankon tri eksplozije.

Jel to pod tebi bliskom osiguravajućem zavodu? Sretan Bozic... - Page 4 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 20:24

Jehudi je napisao/la:Glisto kakav je to palež tamo kod tebe. Dvadeset brodica izgorilo nankon tri eksplozije.

Jel to pod tebi bliskom osiguravajućem zavodu? Sretan Bozic... - Page 4 11484130

izgleda da je nešto sa instalacijama bilo loše...nemam pojma ... ne zalazim ti ja u marine...al bit će frkovito samo da sad to ne prikrpe nekom jadničku ... neka osiguranje plati i ne jebe noćne čuvare, majstore i tako to

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 20:30

kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Glisto kakav je to palež tamo kod tebe. Dvadeset brodica izgorilo nankon tri eksplozije.

Jel to pod tebi bliskom osiguravajućem zavodu? Sretan Bozic... - Page 4 11484130

izgleda da je nešto sa instalacijama bilo loše...nemam pojma ... ne zalazim ti ja u marine...al bit će frkovito samo da sad to ne prikrpe nekom jadničku ... neka osiguranje plati i ne jebe noćne čuvare, majstore i tako to
Paz ti tamo da ne zapališ "bor". Sretan Bozic... - Page 4 G015

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 21:57

besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Glisto kakav je to palež tamo kod tebe. Dvadeset brodica izgorilo nankon tri eksplozije.

Jel to pod tebi bliskom osiguravajućem zavodu? Sretan Bozic... - Page 4 11484130

izgleda da je nešto sa instalacijama bilo loše...nemam pojma ... ne zalazim ti ja u marine...al bit će frkovito samo da sad to ne prikrpe nekom jadničku ... neka osiguranje plati i ne jebe noćne čuvare, majstore i tako to
Paz ti tamo da ne zapališ "bor". Sretan Bozic... - Page 4 G015

ja? da zapalim bor? ke?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  taja 23.12.12 22:08

kišna glista je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Glisto kakav je to palež tamo kod tebe. Dvadeset brodica izgorilo nankon tri eksplozije.

Jel to pod tebi bliskom osiguravajućem zavodu? Sretan Bozic... - Page 4 11484130

izgleda da je nešto sa instalacijama bilo loše...nemam pojma ... ne zalazim ti ja u marine...al bit će frkovito samo da sad to ne prikrpe nekom jadničku ... neka osiguranje plati i ne jebe noćne čuvare, majstore i tako to
Paz ti tamo da ne zapališ "bor". Sretan Bozic... - Page 4 G015

ja? da zapalim bor? ke?

Znači nema prdeža
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 22:10

taja je napisao/la:

ja? da zapalim bor? ke?

Znači nema prdeža[/quote]

a to? ha ha ha.... a dobro, pripazit ću onda malo Sretan Bozic... - Page 4 3776795594 nego, kako si gošćo ? i onaj tvoj gost jehudi ? Sretan Bozic... - Page 4 1354420400 Sretan Bozic... - Page 4 1354420400 Sretan Bozic... - Page 4 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  taja 23.12.12 22:20

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

ja? da zapalim bor? ke?

Znači nema prdeža

a to? ha ha ha.... a dobro, pripazit ću onda malo Sretan Bozic... - Page 4 3776795594 nego, kako si gošćo ? i onaj tvoj gost jehudi ? Sretan Bozic... - Page 4 1354420400 Sretan Bozic... - Page 4 1354420400 Sretan Bozic... - Page 4 1354420400 [/quote]

Čiji smo gosti najprije reci
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 23.12.12 22:24

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

ja? da zapalim bor? ke?

Znači nema prdeža

a to? ha ha ha.... a dobro, pripazit ću onda malo Sretan Bozic... - Page 4 3776795594 nego, kako si gošćo ? i onaj tvoj gost jehudi ? Sretan Bozic... - Page 4 1354420400 Sretan Bozic... - Page 4 1354420400 Sretan Bozic... - Page 4 1354420400

Čiji smo gosti najprije reci[/quote]

pa kod esca ste proglašeni gostima i to od forumašice koja je došla debelo nakon vas na forum

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  taja 23.12.12 22:28

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:

ja? da zapalim bor? ke?

Znači nema prdeža

a to? ha ha ha.... a dobro, pripazit ću onda malo Sretan Bozic... - Page 4 3776795594 nego, kako si gošćo ? i onaj tvoj gost jehudi ? Sretan Bozic... - Page 4 1354420400 Sretan Bozic... - Page 4 1354420400 Sretan Bozic... - Page 4 1354420400

Čiji smo gosti najprije reci

pa kod esca ste proglašeni gostima i to od forumašice koja je došla debelo nakon vas na forum [/quote]

A jellll ????

Nije važno kad je došla, jer ona tu razlikicu dobrano popunjava sjedeći 24 sata za forumom. Ko da je nepokretna bokte... Kad god dođeš tamo je...
I fila me minusima Sretan Bozic... - Page 4 984513234
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 24.12.12 9:30

taja je napisao/la:

Nije važno kad je došla, jer ona tu razlikicu dobrano popunjava sjedeći 24 sata za forumom. Ko da je nepokretna bokte... Kad god dođeš tamo je...
I fila me minusima Sretan Bozic... - Page 4 984513234

tajo ti mora da si amerikanka Sretan Bozic... - Page 4 1523192931
(minus i plus, ko amer i rus...)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 24.12.12 9:31


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 24.12.12 9:34

želim vam svima da u miru, ugodnom društvu onih koje volite, provedete ove blagdane.
moji pokloni vama su najljepše želje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 24.12.12 9:45

Sretan Bozic... - Page 4 Xmas_gif

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Gost 24.12.12 9:54

lastavica je napisao/la:Sretan Bozic... - Page 4 Xmas_gif

Sretan Bozic... - Page 4 3111943984

i ja od srca svima skupa želim da se lijepo pripremite za sutrašnji blagdan, svatko na svoj način i prema vlastitim sklonostima, ali da svima bude jako jako lijepo.... Sretan Bozic... - Page 4 3997187549

jednako želim ekipi s kultnog foruma... stojte mi dobro, budite lijepi, zdravi, pametni i sretni... Sretan Bozic... - Page 4 3859399978
jagodi i cmox pride

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sretan Bozic... - Page 4 Empty Re: Sretan Bozic...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.