kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmoteka

Stranica 8 / 23. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 16.12.13 18:57

dromsin je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jučer sam nakon duuuuuugo, duuuuuuuuugo, duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo vremena pogledala odličan film u cinstaru - najnoviji woody alen

ja inače njega jako volim ali ovih zadnjih par filmova mi je totalni shit - a ovo, jasmine French - je hit!!!
ms. blanchet je tako jebeno fenomenalno odglumila neurotičnu, histeričnu i ženu na rubu živčanog sloma

nemrem smisliti woodya,  Filmoteka - Page 8 1523192931 

da, on je baš za obožavat ili ne mret smislit...
većina ljudi koje znam ga ne mre smislit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 16.12.13 19:01

danas idem gledat jima jarmuscha - samo ljubavnici preživljavaju... art-kino

njegov kava i cigarete mi je odličan...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 16.12.13 19:25

za vudija moram bit raspoložena i dobar mi je ali u malim dozama ... jednom kad je išao ciklus njegovih filmova, nisam ga mogla gledati po redu

a jim jarmuscha sam obožavala ... iako, morala bih ga ponovo pogledati da vidim da li mi se i dalje sviđaju takvi filmovi ... malo sam se uneozbiljila u međuvremenu a njegovi filmovi su nako malo usporeni ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Lena 17.12.13 16:16

dromsin je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jučer sam nakon duuuuuugo, duuuuuuuuugo, duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo vremena pogledala odličan film u cinstaru - najnoviji woody alen

ja inače njega jako volim ali ovih zadnjih par filmova mi je totalni shit - a ovo, jasmine French - je hit!!!
ms. blanchet je tako jebeno fenomenalno odglumila neurotičnu, histeričnu i ženu na rubu živčanog sloma

nemrem smisliti woodya,  Filmoteka - Page 8 1523192931         XXXXXXXXX ! ljigavije stvorenje je samo markićka i karamarko  Filmoteka - Page 8 2758896589 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 18.12.13 6:51

Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jučer sam nakon duuuuuugo, duuuuuuuuugo, duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo vremena pogledala odličan film u cinstaru - najnoviji woody alen

ja inače njega jako volim ali ovih zadnjih par filmova mi je totalni shit - a ovo, jasmine French - je hit!!!
ms. blanchet je tako jebeno fenomenalno odglumila neurotičnu, histeričnu i ženu na rubu živčanog sloma

nemrem smisliti woodya,  Filmoteka - Page 8 1523192931         XXXXXXXXX ! ljigavije stvorenje je samo markićka i karamarko  Filmoteka - Page 8 2758896589 
 
Filmoteka - Page 8 3776795594 a našlo bi ih se još ljigavih al bolje se ne sječat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 18.12.13 8:04

dromsin je napisao/la:
Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jučer sam nakon duuuuuugo, duuuuuuuuugo, duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo vremena pogledala odličan film u cinstaru - najnoviji woody alen

ja inače njega jako volim ali ovih zadnjih par filmova mi je totalni shit - a ovo, jasmine French - je hit!!!
ms. blanchet je tako jebeno fenomenalno odglumila neurotičnu, histeričnu i ženu na rubu živčanog sloma

nemrem smisliti woodya,  Filmoteka - Page 8 1523192931         XXXXXXXXX ! ljigavije stvorenje je samo markićka i karamarko  Filmoteka - Page 8 2758896589 
 
Filmoteka - Page 8 3776795594  a našlo bi ih se još ljigavih al bolje se ne sječat

a teško da bi se našlo ljigavije od woodija .... al baš zato ga je fora gledati jer zna itekako sam sebe ismijavati ... al eto, i za takvim su žene ludile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 18.12.13 11:00

tog pedofila ne mogu smislit kao ni njegove filmove...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  propolis 18.12.13 21:10

vrlo sam tolerantan ali onaj slinavac i crno komedijas je dno dna ...i zalim devojcice koje ga moraju gledati.. Filmoteka - Page 8 167558484
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 20.12.13 5:57

propolis je napisao/la:vrlo sam tolerantan ali onaj slinavac i crno komedijas je dno dna ...i zalim devojcice koje ga moraju gledati.. Filmoteka - Page 8 167558484
uz to je i perverznjak , a to sam saznala kad mi je već bio ljigav

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  propolis 21.12.13 15:23

slazem se sa tobom pucek dragi  Filmoteka - Page 8 684758713
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 21.12.13 17:10

ma nekako me ne dotikavle kaj woody jebe u slobodno vrijeme dok su mi njegovi dijalozi i filmovi mrak (dobri). pogotovo stari filmovi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 21.12.13 17:11

i polanski mi je dobar... a isto ima neku sumnjivu sex. prošlost...
bal vampira, gorki mjesec...


jesam li onda i ja perverzna? :ne zna:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 21.12.13 17:54

Vel'ka Maca je napisao/la:danas idem gledat jima jarmuscha - samo ljubavnici preživljavaju... art-kino

njegov kava i cigarete mi je odličan...

predivan film, vizualno lijep, atmosferičan, umetnički, razvučen - meni je bio odličan, baš sam uživala u ta dva sata

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 23.12.13 14:43

Vel'ka Maca je napisao/la:i polanski mi je dobar... a isto ima neku sumnjivu sex. prošlost...
bal vampira, gorki mjesec...


jesam li onda i ja perverzna? :ne zna:

Bal vampira mi je najbolji film o vampirima ijako je komedija Filmoteka - Page 8 684758713. Steta, nema ga na dvd-ima jer bi ga odavno kupijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 23.12.13 15:01

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 23.12.13 19:21

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:i polanski mi je dobar... a isto ima neku sumnjivu sex. prošlost...
bal vampira, gorki mjesec...


jesam li onda i ja perverzna? :ne zna:

Bal vampira mi je najbolji film o vampirima ijako je komedija Filmoteka - Page 8 684758713. Steta, nema ga na dvd-ima jer bi ga odavno kupijo...

da, super je  Filmoteka - Page 8 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 23.12.13 21:19

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:i polanski mi je dobar... a isto ima neku sumnjivu sex. prošlost...
bal vampira, gorki mjesec...


jesam li onda i ja perverzna? :ne zna:

Bal vampira mi je najbolji film o vampirima ijako je komedija Filmoteka - Page 8 684758713. Steta, nema ga na dvd-ima jer bi ga odavno kupijo...

da, super je  Filmoteka - Page 8 684758713 

je, genijalan film ... ako naletite negdje na cijelog na netu za pogledati, ajd proslijedite link

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.01.14 23:42

gledala veceras - nimfomanku - lars von trier - jedan od najnormalnijih njegovih filmova.
najmanje je rijec o sexu... ili ja nisam obratila pozornost.
nema soka, samo nevjerica.
fino je on to ispleo... suptilno i njezno.

film pocinje i zavrsava s rammsteinom.
meni je bio odlican.
krcato kino. nikada nisam vidjela tako puno art kino.
pun cufer poznatih.... sto bi rekao moj frendic sminker - prljavaca.

grupica tih istih prljavaca i redom rijeckih umjetnika (glazbenik, fotografkinja, modna kreatorica...) su umrli od dosade. tak da ne moremo reci da je klasicno umjetnicko ispaljenje... meni i frendici je bio jako dobar.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 15.01.14 12:17

Pogledacu ga. Filmoteka - Page 8 1zouo36
Tvoj upis me je podsetio na jedan drugi njegov film - Dogville. Imam ga na DVD i mogla bih ga opet pogledati. Nakon prvog gledanja me je fascinirao. Pitam se da li ce i ovaj put reakcija biti ista?!

Wim Wenders i Jim Jarmusch su za mene sinonimi za jedan prekrasan period mog zivota...Filmoteka - Page 8 1zouo36


Tokom praznika sam pogledala Hobbit 2. Opet u 3D. Dopao mi se, zabavan je.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 15.01.14 12:29

Cat_Claw je napisao/la:

Wim Wenders i Jim Jarmusch su za mene sinonimi za jedan prekrasan period mog zivota...Filmoteka - Page 8 1zouo36



meni su njihovi filmovi bili preslatki i svi likovi u njima ...  Filmoteka - Page 8 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 15.01.14 17:18

danas idem gledat hobbita

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 17.01.14 17:42

bio mi je bas okej....
mozda zbog dobrog drustva...
blesava zorka... isto blizanka

inace obozavam fantasy... ili sam obozavala, ni to vise ne znxam ... uglavnom volim bajke, ali gospodari prstenova su mi bili pain - zna se vec gdje, odnosno u cemu...
knjige su mi bile puno bolje i moja masta naspram jacksonove vodi sa 1:0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 20.01.14 12:18

Ako si citala Hobbit sigurno si primetila da su neke stvari dodali, neke opet prosirili, trebalo je razvuci film na tri dela... Filmoteka - Page 8 1zouo36
Ali ne smeta mi. Volim taj bajkoviti zanr.

Setila sam se jednog od drazih filmova. Gledala sam ga jos dok sam bila devojcica. Legend, sa Tom Cruise-om. Filmoteka - Page 8 1zouo36

Na Tele 5 prikazuju Star Trek, Bettlestar Galactica, kao i gomilu trash horor filmova B produkcije. Za Novu godinu su birali najtrash film i pobedio je Cherry 2000. Sram me je priznati, ali ja sam taj film gledala onda kada se pojavio.  Filmoteka - Page 8 2z68cx3Bio je to period tokom kojeg sam bas pratila sve te naucno fantasticne filmove.

Nedavno su na Pro 7 prikazivali Running Man. Isto jedan od drazih.
Nista se ne moze porediti sa Schweizeneggerom...Filmoteka - Page 8 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  orion 25.01.14 20:32

večeras ćemo pogledati The hunger games - dvojku, jedinica je bila odlična.

Čujem da je "kradljivica knjiga" izvrstan film, kolegica mi oduševljena  ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 26.01.14 9:52

orion je napisao/la:večeras ćemo pogledati The hunger games - dvojku, jedinica je bila odlična.

Čujem da je "kradljivica knjiga" izvrstan film, kolegica mi oduševljena  ....

i ja sam cula da je kradljivica knjiga odlicna.
igre gladi, part two su ustvari priprema za part three tako da mi nisu bile nesto... ponavljanje
vama?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 8 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 23. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.