kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmoteka

Stranica 3 / 23. Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 10.09.13 10:10

Vel'ka Maca je napisao/la:evo da pizda ne pizdi...

bila u cinestaru I pogledala woolverina (volim stripove I strip junake I x-man sagu) I elsyum - fora pričica iz budućnosti
mrzim filmove pravljene po strip junacima i te razne ...mane. Dosadno za popizdit i glupavo nadasve...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 10:14

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:evo da pizda ne pizdi...

bila u cinestaru I pogledala woolverina (volim stripove I strip junake I x-man sagu) I elsyum - fora pričica iz budućnosti
mrzim filmove pravljene po strip junacima i te razne ...mane. Dosadno za popizdit i glupavo nadasve...
ja volim, meni je to zabavno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 10.09.13 10:27

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:evo da pizda ne pizdi...

bila u cinestaru I pogledala woolverina (volim stripove I strip junake I x-man sagu) I elsyum - fora pričica iz budućnosti
mrzim filmove pravljene po strip junacima i te razne ...mane. Dosadno za popizdit i glupavo nadasve...
ja volim, meni je to zabavno.
me oke, svako nesto voli vise ili manje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 10:30

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:evo da pizda ne pizdi...

bila u cinestaru I pogledala woolverina (volim stripove I strip junake I x-man sagu) I elsyum - fora pričica iz budućnosti
mrzim filmove pravljene po strip junacima i te razne ...mane. Dosadno za popizdit i glupavo nadasve...
ja volim, meni je to zabavno.
me oke, svako nesto voli vise ili manje...
voljela bi da naprave film po matakovićevim stripovima... to bi bio monty pajton na entu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 10.09.13 10:41

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:mrzim filmove pravljene po strip junacima i te razne ...mane. Dosadno za popizdit i glupavo nadasve...
ja volim, meni je to zabavno.
me oke, svako nesto voli vise ili manje...
voljela bi da naprave film po matakovićevim stripovima... to bi bio monty pajton na entu
ja sam ko klinac prizeljkivao da naprave film po Alan Fordu:). Bolje da nisu, to bi najvjerojatnije bilo tesko razocaranje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 10:46

pizda je napisao/la:
posljednji krici iz savane...Filmoteka - Page 3 684758713, jebote to sam gledao pred sto godina i onda je bijo sokantan. Danas je to pickin dim kad po portalima uzivo prenose razna smaknuca...
baš smo to jučer brat i ja komentirali... kako smo se onda zgražali a sad doslovno sto puta gore scene vidiš sa jednim klikom... nedavno sam zbog toga na fejsu oprala jednog svog kolegu aktivistu jer je i on proslijedio onaj video sa smaknućem svećenika i onda se svi ko zgražavaju i čude zverstvima a nisu ni svjesni da i sami igraju igru koju im nameću takvi .... al ajd, čovjek skužio šta sam napisala pa je skinuo to sa svog statusa... al kako se ljudi lako navuku samo im daj krvi i krvoprolića... i onda vele azteško carstvo nestalo... šta nestalo, traje i dalje drogiranje adrenalinom prouzročenim liptanjem krvi i manipuliranje masa samo što sam ne moraš stat pod piramidu nego sve to gledaš iz komocije svoje fotelje ... al efekat i posljedice po svijet isti ko onda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 10:48

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja volim, meni je to zabavno.
me oke, svako nesto voli vise ili manje...
voljela bi da naprave film po matakovićevim stripovima... to bi bio monty pajton na entu
ja sam ko klinac prizeljkivao da naprave film po Alan Fordu:). Bolje da nisu, to bi najvjerojatnije bilo tesko razocaranje...
tako je meni bilo razočarenje kad sam gledala ekranizaciju priručnika za autostopere kroz galaksiju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 10:49

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:me oke, svako nesto voli vise ili manje...
voljela bi da naprave film po matakovićevim stripovima... to bi bio monty pajton na entu
ja sam ko klinac prizeljkivao da naprave film po Alan Fordu:). Bolje da nisu, to bi najvjerojatnije bilo tesko razocaranje...
tako je meni bilo razočarenje kad sam gledala ekranizaciju priručnika za autostopere kroz galaksiju
zašto? vodič za autostopere kroz galaksiju je meni baš odličan filmski uradak. Lud skroz.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 10:56

Time traveler je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:voljela bi da naprave film po matakovićevim stripovima... to bi bio monty pajton na entu
ja sam ko klinac prizeljkivao da naprave film po Alan Fordu:). Bolje da nisu, to bi najvjerojatnije bilo tesko razocaranje...
tako je meni bilo razočarenje kad sam gledala ekranizaciju priručnika za autostopere kroz galaksiju
zašto? vodič za autostopere kroz galaksiju je meni baš odličan filmski uradak. Lud skroz.
pa ako nisi pročitao knjigu prije toga, onda je snošljiv... jebga, nema tog filma koji može prikazati neke scene iz knjige

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 11:03

kišna glista je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja sam ko klinac prizeljkivao da naprave film po Alan Fordu:). Bolje da nisu, to bi najvjerojatnije bilo tesko razocaranje...
tako je meni bilo razočarenje kad sam gledala ekranizaciju priručnika za autostopere kroz galaksiju
zašto? vodič za autostopere kroz galaksiju je meni baš odličan filmski uradak. Lud skroz.
pa ako nisi pročitao knjigu prije toga, onda je snošljiv... jebga, nema tog filma koji može prikazati neke  scene iz knjige
Baš jesam pročitao. Pa ne mora pratiti film knjigu. Uopće ne poredim knjige i filmove. Nisu ista kategorija za poređenje. Taj film je odličan (meni), drugačiji, zabavan, ironičan.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 11:04

kišna glista je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja sam ko klinac prizeljkivao da naprave film po Alan Fordu:). Bolje da nisu, to bi najvjerojatnije bilo tesko razocaranje...
tako je meni bilo razočarenje kad sam gledala ekranizaciju priručnika za autostopere kroz galaksiju
zašto? vodič za autostopere kroz galaksiju je meni baš odličan filmski uradak. Lud skroz.
pa ako nisi pročitao knjigu prije toga, onda je snošljiv... jebga, nema tog filma koji može prikazati neke  scene iz knjige
ma upropastili su brdo knjiga.... parfem, ime ruže...
ne može se uprizoriti naša (osobna) mašta...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 10.09.13 11:20

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:me oke, svako nesto voli vise ili manje...
voljela bi da naprave film po matakovićevim stripovima... to bi bio monty pajton na entu
ja sam ko klinac prizeljkivao da naprave film po Alan Fordu:). Bolje da nisu, to bi najvjerojatnije bilo tesko razocaranje...
tako je meni bilo razočarenje kad sam gledala ekranizaciju priručnika za autostopere kroz galaksiju
..ili Asterix...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 11:21

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:voljela bi da naprave film po matakovićevim stripovima... to bi bio monty pajton na entu
ja sam ko klinac prizeljkivao da naprave film po Alan Fordu:). Bolje da nisu, to bi najvjerojatnije bilo tesko razocaranje...
tako je meni bilo razočarenje kad sam gledala ekranizaciju priručnika za autostopere kroz galaksiju
..ili Asterix...
joj, ateriks je užas ... negledljivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 10.09.13 11:21

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:tako je meni bilo razočarenje kad sam gledala ekranizaciju priručnika za autostopere kroz galaksiju
zašto? vodič za autostopere kroz galaksiju je meni baš odličan filmski uradak. Lud skroz.
pa ako nisi pročitao knjigu prije toga, onda je snošljiv... jebga, nema tog filma koji može prikazati neke  scene iz knjige
ma upropastili su brdo knjiga.... parfem, ime ruže...
ne može se uprizoriti naša (osobna) mašta...
Parfem nisam citao a kao film mi je bio solidan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 12:29

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Time traveler je napisao/la:zašto? vodič za autostopere kroz galaksiju je meni baš odličan filmski uradak. Lud skroz.
pa ako nisi pročitao knjigu prije toga, onda je snošljiv... jebga, nema tog filma koji može prikazati neke  scene iz knjige
ma upropastili su brdo knjiga.... parfem, ime ruže...
ne može se uprizoriti naša (osobna) mašta...
Parfem nisam citao a kao film mi je bio solidan...
pročitaj knjigu... knjiga je fantastična (barem bila, davno sam ju čitala)... film mi je 'nako...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 20:09

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa ako nisi pročitao knjigu prije toga, onda je snošljiv... jebga, nema tog filma koji može prikazati neke  scene iz knjige
ma upropastili su brdo knjiga.... parfem, ime ruže...
ne može se uprizoriti naša (osobna) mašta...
Parfem nisam citao a kao film mi je bio solidan...
pročitaj knjigu... knjiga je fantastična (barem bila, davno sam ju čitala)... film mi je 'nako...
Filmoteka - Page 3 1354420400 još je nisam dovršila, nemam snage

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 20:14

dromsin je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma upropastili su brdo knjiga.... parfem, ime ruže...
ne može se uprizoriti naša (osobna) mašta...
Parfem nisam citao a kao film mi je bio solidan...
pročitaj knjigu... knjiga je fantastična (barem bila, davno sam ju čitala)... film mi je 'nako...
Filmoteka - Page 3 1354420400 još je nisam dovršila, nemam snage
Filmoteka - Page 3 439160543 

hihihhi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 20:16

meni je iz Parfema fantastična muzika.
često mi se desi da film i nije nešto wow, ali zato muzika...ajme...

evo recimo jedan takav  film nako nako- soundtrack wow! predlog, ko nije gledao..pa recimo, neće  protraćiti vreme. tarantino mi je uvek dobar za pogledati.

Django Unchained



ali muzika je fe-no-me-nalna!



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 10.09.13 20:17

g_host je napisao/la:meni je iz Parfema fantastična muzika.
često mi se desi da film i nije nešto wow, ali zato muzika...ajme...

evo recimo jedan takav  film nako nako- soundtrack wow! predlog, ko nije gledao..pa recimo, neće  protraćiti vreme. tarantino mi je uvek dobar za pogledati.

Django Unchained



ali muzika je fe-no-me-nalna!


ja volim njegove dijaloge... djetinjasta sam...
ali i u djangu mi je super spika Filmoteka - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 12.09.13 8:03

http://www.gledajfilm.net/disconnect-2012/

odgledala sinoć. malo je razvučen ali vrlo vrlo zanimljiva priča,  bliska svakome od nas sajber konzumenata...internet, prevare, krađaidentiteta, otuđenje, kriminal.
preporuka za ubiti nekih sat i po, dok pada kiša i nema se šta pametnije..i da, posle filma iako sve to manje više znamo, čovek se opet zapita koliko smo u sajber svetu ogoljeni i nezaštićeni više nego ikad pre..

http://www.imdb.com/title/tt1433811/

Filmoteka - Page 3 MV5BMjA2MTEzMDkyOF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzc4NTgxOQ@@._V1_SX214_

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  pizda 12.09.13 8:07

g_host je napisao/la:http://www.gledajfilm.net/disconnect-2012/

odgledala sinoć. malo je razvučen ali vrlo vrlo zanimljiva priča,  bliska svakome od nas sajber konzumenata...internet, prevare, krađaidentiteta, otuđenje, kriminal.
preporuka za ubiti nekih sat i po, dok pada kiša i nema se šta pametnije..i da, posle filma iako sve to manje više znamo, čovek se opet zapita koliko smo u sajber svetu ogoljeni i nezaštićeni više nego ikad pre..
zato ljudi vole akciju, tamo velikom vecinom ima pravde za razliku od zivota...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  propolis 12.09.13 9:30

jucer gleda u kinu ( vreme je bilo za ubit se...  do rijeke dva put me napala tuca Filmoteka - Page 3 11484130  )  COLL GIRL   htio gledat neki opustajuci  muslim neka familija miler no nije bilo prikladnih sjedala ..pa otisli ovo drugo ..

svedski film ..dodje covjeku da nekom zakrene vrat  ..seksualna eksploatacija malodobne djece a sve zataskali jer su i politicari bili umjesani . a sto je najgore snimljeno po istinitom dogadjaju...fujj  Filmoteka - Page 3 424959984 

Filmoteka - Page 3 5591816
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Gost 12.09.13 9:35

propolis je napisao/la:jucer gleda u kinu ( vreme je bilo za ubit se...  do rijeke dva put me napala tuca Filmoteka - Page 3 11484130  )  COLL GIRL   htio gledat neki opustajuci  muslim neka familija miler no nije bilo prikladnih sjedala ..pa otisli ovo drugo ..

svedski film ..dodje covjeku da nekom zakrene vrat  ..seksualna eksploatacija malodobne djece a sve zataskali jer su i politicari bili umjesani . a sto je najgore snimljeno po istinitom dogadjaju...fujj  Filmoteka - Page 3 424959984 

Filmoteka - Page 3 5591816
takvi filmovi me tak raspizde da se sama sa sobom svađam. Mičem se od takvih tema nije to za mene
Onda jutros naletih na netu na članak
Dva pijana roditelja  sa dvoje djece u kupovini, otac istukao 2 gpdišnju curicu do krvi, murja nije zvana.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  propolis 12.09.13 9:37

odlazak u kino mi je neka egzotika i remark mladosti...zato najmanje jednom mjesecno odem u cinestar..hehehe sto su danasnja kina ..fotelje i klopa a davno drvene stolice koja razlika a isti osjecaj...Filmoteka - Page 3 3111943984 

volim filmove ..pa cesto gledam online na televizoru ..na lapu nije bas nesto...Filmoteka - Page 3 3015220106
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  propolis 12.09.13 9:41

dromsin je napisao/la:
propolis je napisao/la:jucer gleda u kinu ( vreme je bilo za ubit se...  do rijeke dva put me napala tuca Filmoteka - Page 3 11484130  )  COLL GIRL   htio gledat neki opustajuci  muslim neka familija miler no nije bilo prikladnih sjedala ..pa otisli ovo drugo ..

svedski film ..dodje covjeku da nekom zakrene vrat  ..seksualna eksploatacija malodobne djece a sve zataskali jer su i politicari bili umjesani . a sto je najgore snimljeno po istinitom dogadjaju...fujj  Filmoteka - Page 3 424959984 

Filmoteka - Page 3 5591816
takvi filmovi me tak raspizde da se sama sa sobom svađam. Mičem se od takvih tema nije to za mene
Onda jutros naletih na netu na članak
Dva pijana roditelja  sa dvoje djece u kupovini, otac istukao 2 gpdišnju curicu do krvi, murja nije zvana.
citao..al nisu hrvati pa je lakse ...mozda   Filmoteka - Page 3 11484130 
a to sto nije zvana je zalosno ali ljudi su postali toliko otudjeni i ne zele vidjeti ono sto im se ne svidja pa samo okrenu glavu na drugu stranu Filmoteka - Page 3 3827417775   da iskren budem koji puta i ja ..Filmoteka - Page 3 5591816
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Filmoteka - Page 3 Empty Re: Filmoteka

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 23. Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.