kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ah ti muškarci!

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  pizda 23.01.13 8:41

jebes ego, nije lako vozit u nepoznatom predjelu/gradu, moras pazit na druge aute, na znakove koje u svom gradu napamet znas i jos citat nekakve karte. Nema sanse i uzasno stresno. Jebate, rijecku zaobilaznicu znam napamet a jos uvijek trtarim da se ne bih negdje krivo ubacio. Svim namjernicima koji ulaze u grad njome, skidam kapu. Moraju ljudi u sekundi odlucit, pri brzini od barem 100 km na sat, koju ce cestu izabrat. Ako fulaju, blago receno su najebali...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 8:50

pizda je napisao/la:jebes ego, nije lako vozit u nepoznatom predjelu/gradu, moras pazit na druge aute, na znakove koje u svom gradu napamet znas i jos citat nekakve karte. Nema sanse i uzasno stresno. Jebate, rijecku zaobilaznicu znam napamet a jos uvijek trtarim da se ne bih negdje krivo ubacio. Svim namjernicima koji ulaze u grad njome, skidam kapu. Moraju ljudi u sekundi odlucit, pri brzini od barem 100 km na sat, koju ce cestu izabrat. Ako fulaju, blago receno su najebali...

pred tri godine sam s Grobnika morala skoknut u Rijeku na autobusni kolodvor po jednog prijatelja. u Rijeci sam bila ukupno 4 puta u životu, od toga 3 puta kad sam bila dijete, a 4. puta kao kofer u autu, bez brige i pameti. dakle Rijeku uopće ne poznam kao grad, niti se u njoj ikako snalazim. muž mi je strastveno objašnjavao kako trebam i kuda voziti (bio u RI u JNA, pa je zna ko svoj džep Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931 ), pa usput ako omanem neka još i pitam nekoga (di ću stat u tekućem i dosta užurbanom prometu i zaustavljat ga Ah ti muškarci! - Page 2 120880230 ) da nađem taj kolodvor i pokupim čovjeka. ni sam bog ne zna kuda sam ušla u grad, kuda sam i kako vozila...ali vozala sam se već nekih 10-ak minuta i kad sam shvatila da uopće nisam išla po muževim uputama, nego da sam sjebala u startu, odlučih ipak stati i upitati. u tom trenu mi sin vikne...mama, gle....Marijan stoji uz cestu i maše, daj stani Ah ti muškarci! - Page 2 3776795594

naime, na slijepo i bez pameti sam slučajno nabasala na kolodvor i pokupila čovjeka u letu. baš kao da sam to tako htjela Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 9:34

antonac je napisao/la:ja samse jedan put dovezao u zupanju umjesto u cakovec.....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130

Ah ti muškarci! - Page 2 3114667799

i ja sam jednom iz pule išla kod napete krošnje, koja je pozicionirana između šibenika i zadra... najbliži put mi se učinio preko trogira Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 9:42

dromsin je napisao/la:Brko ne pita, on stane i kaže daj pitaj Ah ti muškarci! - Page 2 3111943984

Ah ti muškarci! - Page 2 3776795594

ma pitala bih ja, ali mora prvo stati... već sam imala namjeru otvoriti prozor i vikati prolaznicima: znaaa li tko gdje jeeeeee....!!!

nemam navigaciju i ne pamtim onaj sistem: idi do prvog semafora, skreni lijevo, nakon sto metara desno, pa opet lijuevo...
imamm fotografsko pamćenje i moram vidjeti kartu... ako je nemam prije polaska nje pogledam na netu, skiciram si smjer (samo bitna raskrižja, za svaki slučaj) i vozim po "slici"... čim nisam sigurna stanem i pitam...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  pizda 23.01.13 9:43

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:jebes ego, nije lako vozit u nepoznatom predjelu/gradu, moras pazit na druge aute, na znakove koje u svom gradu napamet znas i jos citat nekakve karte. Nema sanse i uzasno stresno. Jebate, rijecku zaobilaznicu znam napamet a jos uvijek trtarim da se ne bih negdje krivo ubacio. Svim namjernicima koji ulaze u grad njome, skidam kapu. Moraju ljudi u sekundi odlucit, pri brzini od barem 100 km na sat, koju ce cestu izabrat. Ako fulaju, blago receno su najebali...

pred tri godine sam s Grobnika morala skoknut u Rijeku na autobusni kolodvor po jednog prijatelja. u Rijeci sam bila ukupno 4 puta u životu, od toga 3 puta kad sam bila dijete, a 4. puta kao kofer u autu, bez brige i pameti. dakle Rijeku uopće ne poznam kao grad, niti se u njoj ikako snalazim. muž mi je strastveno objašnjavao kako trebam i kuda voziti (bio u RI u JNA, pa je zna ko svoj džep Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931 ), pa usput ako omanem neka još i pitam nekoga (di ću stat u tekućem i dosta užurbanom prometu i zaustavljat ga Ah ti muškarci! - Page 2 120880230 ) da nađem taj kolodvor i pokupim čovjeka. ni sam bog ne zna kuda sam ušla u grad, kuda sam i kako vozila...ali vozala sam se već nekih 10-ak minuta i kad sam shvatila da uopće nisam išla po muževim uputama, nego da sam sjebala u startu, odlučih ipak stati i upitati. u tom trenu mi sin vikne...mama, gle....Marijan stoji uz cestu i maše, daj stani Ah ti muškarci! - Page 2 3776795594

naime, na slijepo i bez pameti sam slučajno nabasala na kolodvor i pokupila čovjeka u letu. baš kao da sam to tako htjela Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931

imala si poprilicno srece Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931, sad se jos teze snac jer ima nekih novih cesta, tunela, odvojaka. Jebate, neki dan sam usao u onaj novi tunel na brajdici (ovo pricam za rijecane) i skrenem na izlaz za Pecine. Jebote, cijeli tower moras obic i onda dodjes na onaj rotor. Da tuda vozi neko ko nije iz Rijeke ne bi mu nista bilo jasno. Mislijo bi da je krivo skrenuo i dosao pred trgovacki centar. Ili oznake na zaobilaznici, na istoj tabli pise Zagreb, Split i strelica pravo a na tabli pored pise Split i strelica desno Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931. Naravno, ova desna se odnosi na magistralu a ona prva na autoput ali mos mislit kako je turistu koji se mora u sekundi odluciti. Ne mos stat na auto putu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 9:46

pizda je napisao/la:jebes ego, nije lako vozit u nepoznatom predjelu/gradu, moras pazit na druge aute, na znakove koje u svom gradu napamet znas i jos citat nekakve karte. Nema sanse i uzasno stresno. Jebate, rijecku zaobilaznicu znam napamet a jos uvijek trtarim da se ne bih negdje krivo ubacio. Svim namjernicima koji ulaze u grad njome, skidam kapu. Moraju ljudi u sekundi odlucit, pri brzini od barem 100 km na sat, koju ce cestu izabrat. Ako fulaju, blago receno su najebali...

je, skretanje za pulu je katastrofa... dvaput sam fulala pa se vrtila po rijeci ko blesava... a onda sam ufrštuljila da se moraš prebaciti lijevo i ostati u tom traku i kad postane srednji (jer se poslije doda i treći)...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 9:46

pizda je napisao/la:



imala si poprilicno srece Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931,


....puno više nego pameti Ah ti muškarci! - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  pizda 23.01.13 9:52

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:jebes ego, nije lako vozit u nepoznatom predjelu/gradu, moras pazit na druge aute, na znakove koje u svom gradu napamet znas i jos citat nekakve karte. Nema sanse i uzasno stresno. Jebate, rijecku zaobilaznicu znam napamet a jos uvijek trtarim da se ne bih negdje krivo ubacio. Svim namjernicima koji ulaze u grad njome, skidam kapu. Moraju ljudi u sekundi odlucit, pri brzini od barem 100 km na sat, koju ce cestu izabrat. Ako fulaju, blago receno su najebali...

je, skretanje za pulu je katastrofa... dvaput sam fulala pa se vrtila po rijeci ko blesava... a onda sam ufrštuljila da se moraš prebaciti lijevo i ostati u tom traku i kad postane srednji (jer se poslije doda i treći)...

znam, i oni koji tuda cesto voze se svaki put moraju malo vise skoncentrirati. Ima i caka na zaobilaznici kad ides iz smjera Drage pa na autoput. Cesta sa dvije trake u istom smjeru, izmedju isprekidana linija i ja stalno sibam preticajnom trakom. Odjednom se ta linija pretvori u punu i nema skretanja nego sam se morao vratiti u grad.Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931 E pa bog ih jebo blesave, od onda se, kad idem tuda, stalno drzim desne trake i onda znam da cu izac bas na autoput...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 9:59

pizda je napisao/la: Jebate, neki dan sam usao u onaj novi tunel na brajdici (ovo pricam za rijecane) i skrenem na izlaz za Pecine. Jebote, cijeli tower moras obic i onda dodjes na onaj rotor. Da tuda vozi neko ko nije iz Rijeke ne bi mu nista bilo jasno.

prvi puta kad sam uletila u taj tunel, jeza me ulovila, i dan danas pojma nemam gdje sam izašla al sam završila na kraju tamo gdje sam i morala ... a i dalje mi nije baš jasna ta nova zaobilaznica... imaš pun kurac mjesta gdje doslovno možeš bez po muke uletiti ne u krivi odvojak nego u krivi smjer i postat kamikaza ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 10:01

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:jebes ego, nije lako vozit u nepoznatom predjelu/gradu, moras pazit na druge aute, na znakove koje u svom gradu napamet znas i jos citat nekakve karte. Nema sanse i uzasno stresno. Jebate, rijecku zaobilaznicu znam napamet a jos uvijek trtarim da se ne bih negdje krivo ubacio. Svim namjernicima koji ulaze u grad njome, skidam kapu. Moraju ljudi u sekundi odlucit, pri brzini od barem 100 km na sat, koju ce cestu izabrat. Ako fulaju, blago receno su najebali...

je, skretanje za pulu je katastrofa... dvaput sam fulala pa se vrtila po rijeci ko blesava... a onda sam ufrštuljila da se moraš prebaciti lijevo i ostati u tom traku i kad postane srednji (jer se poslije doda i treći)...

znam, i oni koji tuda cesto voze se svaki put moraju malo vise skoncentrirati. Ima i caka na zaobilaznici kad ides iz smjera Drage pa na autoput. Cesta sa dvije trake u istom smjeru, izmedju isprekidana linija i ja stalno sibam preticajnom trakom. Odjednom se ta linija pretvori u punu i nema skretanja nego sam se morao vratiti u grad.Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931 E pa bog ih jebo blesave, od onda se, kad idem tuda, stalno drzim desne trake i onda znam da cu izac bas na autoput...

a bogami i po gradu je kaos... kuma mi stanuje na gornjoj vežici i navratim tamo svako toliko... da ga jebeš, kad god dođem uvijek je nešto novo i ostanem bez orijentira... ali umjesto da se vrtim i tražim stanem na prvoj benzinskoj i zovem da me dođe pokupiti... Ah ti muškarci! - Page 2 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 11:17

Btw je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Brko ne pita, on stane i kaže daj pitaj Ah ti muškarci! - Page 2 3111943984

Ah ti muškarci! - Page 2 3776795594

ma pitala bih ja, ali mora prvo stati... već sam imala namjeru otvoriti prozor i vikati prolaznicima: znaaa li tko gdje jeeeeee....!!!

nemam navigaciju i ne pamtim onaj sistem: idi do prvog semafora, skreni lijevo, nakon sto metara desno, pa opet lijuevo...
imamm fotografsko pamćenje i moram vidjeti kartu... ako je nemam prije polaska nje pogledam na netu, skiciram si smjer (samo bitna raskrižja, za svaki slučaj) i vozim po "slici"... čim nisam sigurna stanem i pitam...
Od žemskih navigatora jedino se klanjam do poda mojoj frendici Aljoni. Ah ti muškarci! - Page 2 3027872506
Ak te treba dovest do slobodnog parkinga od Zagreba do najzabitije istarske selendre, il ak joj objasniš kam da kak dojde, sve telefonom, celi američanski đi-pi-es možete strpat na Jakuševac (il Karepovac, Marišćinu ...).

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 11:24

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Jebate, neki dan sam usao u onaj novi tunel na brajdici (ovo pricam za rijecane) i skrenem na izlaz za Pecine. Jebote, cijeli tower moras obic i onda dodjes na onaj rotor. Da tuda vozi neko ko nije iz Rijeke ne bi mu nista bilo jasno.

prvi puta kad sam uletila u taj tunel, jeza me ulovila, i dan danas pojma nemam gdje sam izašla al sam završila na kraju tamo gdje sam i morala ... a i dalje mi nije baš jasna ta nova zaobilaznica... imaš pun kurac mjesta gdje doslovno možeš bez po muke uletiti ne u krivi odvojak nego u krivi smjer i postat kamikaza ...
Izgleda da nam je riječka cestovna imfrastruktura svima zajebata.
Ja sam svojedobno tražil ulaz u Billu (tek otvorenu), pa kad sam skužil da sam fulal ulaz u parkiralište (a drugog nema), ušel sam u zabranjen smjer i onda prokrstaril dva okolna brda po jednosmjernim ulicama.
Meni nije problem s orjentacijom gde sam i kam idem ... al jednosmjerne ulice, zabranjeni smjerovi bez logike (ak nisu usmjerene par-nepar, ko u Trstu), pa onda spominjane trake koje "nestaju", ubiju te u pojam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  pizda 23.01.13 13:06

oznake po ulici da ne spominjem, tabla na dva stupa (znaci ne moze je okrenut neki zlonamjernik) i na njoj pise, Zagreb, Split i strelica u zrak. Rukovodeci se tom strelicom ili ti preporucuju avijon ili pak za Zagreb i Split ides u smjeru Kantride. Normalno, u stvari ides ulicom skroz desno kojom dolazis na skurinjski cvor zaobilaznice. Za rijecane, tabla stoji ispred picerije Viktorija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 15:36

ovdje je jos i ok sto se tice imena ulica ali u beogradu sa na cirilici a karte i ostalo na latinici kao i gps na latinici i sada treba zamisliti nekog stranca sa zapadom u pokusaju da se po gradu orjentira ..novi beograd je laksi jer mislim da ima na latinici ili su reseni po brojevima ..blokoviAh ti muškarci! - Page 2 3384354616



a sto se tice toga da se muskarci teze orjentiraju je cisrta floskula ima judi koji imaju priordnu intuiciju u orjentiranju ..bilo muski ili zenski ili obrnuto..Ah ti muškarci! - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  antonac 23.01.13 18:49

sutra idem u carlovac pa u gospic....ne znam jel moram nosit masku, peraie, gumenjak, lopatu, skie....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....Ah ti muškarci! - Page 2 29xutcyAh ti muškarci! - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 19:29

antonac je napisao/la:sutra idem u carlovac pa u gospic....ne znam jel moram nosit masku, peraie, gumenjak, lopatu, skie....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130
Probaj prie u Gospić, jer ako fulaš, moždas skužiš u Karlovcu. Ah ti muškarci! - Page 2 1572297657

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  antonac 23.01.13 21:40

spakovao sam dihalicu.....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....Ah ti muškarci! - Page 2 29xutcyAh ti muškarci! - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 23.01.13 21:45

antonac je napisao/la:spakovao sam dihalicu.....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130

ne zaboravi periskop... možda ti zatreba čisto da se znaš orjentirati ako uletiš u snijeg Ah ti muškarci! - Page 2 11484130 da ne zalutaš opet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  pizda 23.01.13 22:31

antonac je napisao/la:sutra idem u carlovac pa u gospic....ne znam jel moram nosit masku, peraie, gumenjak, lopatu, skie....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130

kako sad stvari stoje, moze te Plovko prebaciti jedrilicom. Otvorena je nova pomorska linija Rijeka - Karlovac Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931.
Jadni Orion i Babs, najprije se davili u snijegu a sad im je poplava...Ah ti muškarci! - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  antonac 23.01.13 23:09

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:sutra idem u carlovac pa u gospic....ne znam jel moram nosit masku, peraie, gumenjak, lopatu, skie....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130

kako sad stvari stoje, moze te Plovko prebaciti jedrilicom. Otvorena je nova pomorska linija Rijeka - Karlovac Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931.
Jadni Orion i Babs, najprije se davili u snijegu a sad im je poplava...Ah ti muškarci! - Page 2 684758713

ne hvala, necu da me nategne.....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130

_________________
daite im da seru....Ah ti muškarci! - Page 2 29xutcyAh ti muškarci! - Page 2 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 6:31

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:sutra idem u carlovac pa u gospic....ne znam jel moram nosit masku, peraie, gumenjak, lopatu, skie....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130

kako sad stvari stoje, moze te Plovko prebaciti jedrilicom. Otvorena je nova pomorska linija Rijeka - Karlovac Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931.
Jadni Orion i Babs, najprije se davili u snijegu a sad im je poplava...Ah ti muškarci! - Page 2 684758713

ne hvala, necu da me nategne.....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130
prostak, on sve po dogovoru, nema silom samo milom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 7:04

plovak je napisao/la:



a sto se tice toga da se muskarci teze orjentiraju je cisrta floskula ima judi koji imaju priordnu intuiciju u orjentiranju ..bilo muski ili zenski ili obrnuto..Ah ti muškarci! - Page 2 727654710

uopće nije bila riječ o orijentaciji, dokazano je da se muškarci orijentiraju bolje od žena (naravno, uvijek postoje izuzeci koji potvrđuju pravilo)...
pitanje je bilo: kad se muškarci pogube, zašto lutaju okolo prije no što se sjete stati i pitati prolaznike?...
jednako se ponašate i u trgovini... bože sačuvaj pitati ako ne znate na kojoj polici stoji artikal, nego kružite i tražite...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 7:59

dromsin je napisao/la:
antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:sutra idem u carlovac pa u gospic....ne znam jel moram nosit masku, peraie, gumenjak, lopatu, skie....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130

kako sad stvari stoje, moze te Plovko prebaciti jedrilicom. Otvorena je nova pomorska linija Rijeka - Karlovac Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931.
Jadni Orion i Babs, najprije se davili u snijegu a sad im je poplava...Ah ti muškarci! - Page 2 684758713

ne hvala, necu da me nategne.....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130
prostak, on sve po dogovoru, nema silom samo milom


kojem dogovoru ..Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931...po odabiruAh ti muškarci! - Page 2 727654710
ja samo ono sto vredi glede djevojcica ..Ah ti muškarci! - Page 2 2634474203

muskici ..za to su zaduzeni oni manje izbirljivi...Ah ti muškarci! - Page 2 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Jehudi 24.01.13 8:31

antonac je napisao/la:sutra idem u carlovac pa u gospic....ne znam jel moram nosit masku, peraie, gumenjak, lopatu, skie....Ah ti muškarci! - Page 2 11484130
Sve navedeno. Ah ti muškarci! - Page 2 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  pizda 24.01.13 8:48

Btw je napisao/la:
uopće nije bila riječ o orijentaciji, dokazano je da se muškarci orijentiraju bolje od žena (naravno, uvijek postoje izuzeci koji potvrđuju pravilo)...
pitanje je bilo: kad se muškarci pogube, zašto lutaju okolo prije no što se sjete stati i pitati prolaznike?...
jednako se ponašate i u trgovini... bože sačuvaj pitati ako ne znate na kojoj polici stoji artikal, nego kružite i tražite...

iskreno receno, muskarci su u ama bas svemu bolji od zena. Zene su tu samo za seks. Sto se trgovina tice, od kad su ovi hiper marketi nemas koga pitat, jedino blagajnicu a ona ne zna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 2 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.