kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ah ti muškarci!

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 8:57

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
uopće nije bila riječ o orijentaciji, dokazano je da se muškarci orijentiraju bolje od žena (naravno, uvijek postoje izuzeci koji potvrđuju pravilo)...
pitanje je bilo: kad se muškarci pogube, zašto lutaju okolo prije no što se sjete stati i pitati prolaznike?...
jednako se ponašate i u trgovini... bože sačuvaj pitati ako ne znate na kojoj polici stoji artikal, nego kružite i tražite...

iskreno receno, muskarci su u ama bas svemu bolji od zena. Zene su tu samo za seks. Sto se trgovina tice, od kad su ovi hiper marketi nemas koga pitat, jedino blagajnicu a ona ne zna...

ja ba... a najbolji su u sranju o tome kako su bolji....još da i nas žene uvjere u to sranje imali bi raj na zemlji Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  pizda 24.01.13 8:59

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
uopće nije bila riječ o orijentaciji, dokazano je da se muškarci orijentiraju bolje od žena (naravno, uvijek postoje izuzeci koji potvrđuju pravilo)...
pitanje je bilo: kad se muškarci pogube, zašto lutaju okolo prije no što se sjete stati i pitati prolaznike?...
jednako se ponašate i u trgovini... bože sačuvaj pitati ako ne znate na kojoj polici stoji artikal, nego kružite i tražite...

iskreno receno, muskarci su u ama bas svemu bolji od zena. Zene su tu samo za seks. Sto se trgovina tice, od kad su ovi hiper marketi nemas koga pitat, jedino blagajnicu a ona ne zna...

ja ba... a najbolji su u sranju o tome kako su bolji....još da i nas žene uvjere u to sranje imali bi raj na zemlji Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931

stas uvjeravat kad to zene ionako znaju, cinjenica jednostavno. Druga je stvar sto smo vam prepustili ponesto jer kog bi kurca inace radile. Tako je bog odredijo pa se ljuti na njega...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 9:10

pizda je napisao/la:

stas uvjeravat kad to zene ionako znaju, cinjenica jednostavno. Druga je stvar sto smo vam prepustili ponesto jer kog bi kurca inace radile. Tako je bog odredijo pa se ljuti na njega...

jel ono bog muško? Ah ti muškarci! - Page 3 3384354616
ma kakva ljutnja, imam pola stoljeća u dupetu i malčice sam i ja opametnila... to da ste u svemu bolji sad debelo koristim, sve manje se guram u poslove koje muški bolje rade od mene...priznajem čak i da bolje kuha.... poprave osvježavajuće Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  pizda 24.01.13 9:12

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

stas uvjeravat kad to zene ionako znaju, cinjenica jednostavno. Druga je stvar sto smo vam prepustili ponesto jer kog bi kurca inace radile. Tako je bog odredijo pa se ljuti na njega...

jel ono bog muško? Ah ti muškarci! - Page 3 3384354616
ma kakva ljutnja, imam pola stoljeća u dupetu i malčice sam i ja opametnila... to da ste u svemu bolji sad debelo koristim, sve manje se guram u poslove koje muški bolje rade od mene...priznajem čak i da bolje kuha.... poprave osvježavajuće Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931

eto vidis, i sta ono ti radis? Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931 Samo seks. Meni je uvijek bilo zao sto nisam peder, onda bi bijo totalno neovisan od zena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 9:39

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

stas uvjeravat kad to zene ionako znaju, cinjenica jednostavno. Druga je stvar sto smo vam prepustili ponesto jer kog bi kurca inace radile. Tako je bog odredijo pa se ljuti na njega...

jel ono bog muško? Ah ti muškarci! - Page 3 3384354616
ma kakva ljutnja, imam pola stoljeća u dupetu i malčice sam i ja opametnila... to da ste u svemu bolji sad debelo koristim, sve manje se guram u poslove koje muški bolje rade od mene...priznajem čak i da bolje kuha.... poprave osvježavajuće Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931

eto vidis, i sta ono ti radis? Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931 Samo seks. Meni je uvijek bilo zao sto nisam peder, onda bi bijo totalno neovisan od zena...

pa radim ono u čemu sam najbolja... nije li to božja volja? Ah ti muškarci! - Page 3 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  pizda 24.01.13 9:41

Btw je napisao/la:
pa radim ono u čemu sam najbolja... nije li to božja volja? Ah ti muškarci! - Page 3 2634474203

mislim da je bog prilicno indiferentan, jebe mu se zivo za takve stvari. Ima frke sa suncem i prekomjernim erupciama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 9:44

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pa radim ono u čemu sam najbolja... nije li to božja volja? Ah ti muškarci! - Page 3 2634474203

mislim da je bog prilicno indiferentan, jebe mu se zivo za takve stvari. Ima frke sa suncem i prekomjernim erupciama...

ma kakvi... svi smo mi njegova djeca, za svakog ima plan, svi smo mu bitni....
ja sam skužila njegov plan i sad nemam problema.... boli me ona stvar jeste li muškarci bolji ili lošiji od nas žena Ah ti muškarci! - Page 3 11484130

idem pipi... dosta sam dangubila... Ah ti muškarci! - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 10:04

Btw je napisao/la:
plovak je napisao/la:



a sto se tice toga da se muskarci teze orjentiraju je cisrta floskula ima judi koji imaju priordnu intuiciju u orjentiranju ..bilo muski ili zenski ili obrnuto..Ah ti muškarci! - Page 3 727654710

uopće nije bila riječ o orijentaciji, dokazano je da se muškarci orijentiraju bolje od žena (naravno, uvijek postoje izuzeci koji potvrđuju pravilo)...
pitanje je bilo: kad se muškarci pogube, zašto lutaju okolo prije no što se sjete stati i pitati prolaznike?...
jednako se ponašate i u trgovini... bože sačuvaj pitati ako ne znate na kojoj polici stoji artikal, nego kružite i tražite...
A koga'š pitat?
Par put mi se desilo da nekakvu crvenu il plavu majicu pitam "de vam je to i to" - a majica odgovora "ja sam mušterija" ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 10:22

pizda je napisao/la:

iskreno receno, muskarci su u ama bas svemu bolji od zena. Zene su tu samo za seks. Sto se trgovina tice, od kad su ovi hiper marketi nemas koga pitat, jedino blagajnicu a ona ne zna...

istina... jedino moj zidar sve radi kako treba... ove žene po uredima sa kojima se susrećem nisu ni za seks ... brate, kad te pogledaju nako apatično ima svakom muškarcu da opadne libido

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  pizda 24.01.13 10:44

besposlenpop je napisao/la:
Par put mi se desilo da nekakvu crvenu il plavu majicu pitam "de vam je to i to" - a majica odgovora "ja sam mušterija" ...

to se i meni par puta desilo...Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 11:15

Btw je napisao/la:
plovak je napisao/la:



a sto se tice toga da se muskarci teze orjentiraju je cisrta floskula ima judi koji imaju priordnu intuiciju u orjentiranju ..bilo muski ili zenski ili obrnuto..Ah ti muškarci! - Page 3 727654710

uopće nije bila riječ o orijentaciji, dokazano je da se muškarci orijentiraju bolje od žena (naravno, uvijek postoje izuzeci koji potvrđuju pravilo)...
pitanje je bilo: kad se muškarci pogube, zašto lutaju okolo prije no što se sjete stati i pitati prolaznike?...
jednako se ponašate i u trgovini... bože sačuvaj pitati ako ne znate na kojoj polici stoji artikal, nego kružite i tražite...



a kada se to uopce muskarci pogube pa lutaju ..ako vec obilaze par puta samo zele bolje da razgledavaju i da uoce sve detalje a onda odu gdje trebaju ...mozda Ah ti muškarci! - Page 3 3111943984

a sto ce oni uopce u trgovini ..cemu slize zene onda Ah ti muškarci! - Page 3 1658420748



a ako i udju sve znaju jer su prirodno nadareni .Ah ti muškarci! - Page 3 2634474203 ( cast izuzecima ..ti moraju da pitaju ..mozda )Ah ti muškarci! - Page 3 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 12:14

ja bez muskarca moren bez problemi, dapace, samo mi smetadu. Se divno i lipo a onda Jagoda aj mi operi ovo, Jagoda daj mi ono...Ma dat cu ti pisdu materinu, uzmi si i peri si sam. Meni su muskici samo zbog seksa, sad san dosla u neke godine i jedino mi za ca san puno toga propustila. Kad se sitin koji su to komadi bili...pravo musko, dlakavo, sve mu runje vire iz raskopcate kosuje. Cak se ni zlatni lancic nije vidija od silnih runja...eh, luda mladosti, da mi je se ponovit ja ne bin noge skupjala. Kad covik dojde u neke godine vidi da je to jedino ca i vridi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 12:18

onda ih ni danas ne skuplja ebes prosla vremena ..

danas se zivi..valjdaAh ti muškarci! - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 12:21

plovak je napisao/la:onda ih ni danas ne skuplja ebes prosla vremena ..

danas se zivi..valjdaAh ti muškarci! - Page 3 3111943984

ja al danas vise ne prilaze ti mladi muskici koji su samo seksa zejni. Danas prilaze neki postariji koji bi da in kuhan, peren, peglan. Nek si najdu sluskinju onda pisda in materina, nis koristi su. To najboje znas po sebi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 12:25

Turban_style je napisao/la:
plovak je napisao/la:onda ih ni danas ne skuplja ebes prosla vremena ..

danas se zivi..valjdaAh ti muškarci! - Page 3 3111943984

ja al danas vise ne prilaze ti mladi muskici koji su samo seksa zejni. Danas prilaze neki postariji koji bi da in kuhan, peren, peglan. Nek si najdu sluskinju onda pisda in materina, nis koristi su. To najboje znas po sebi...



ako je po meni ..falila si

ono pranje i peglanej bolje sam.kuhanje moze da se djeli a ono sto rade mladci..ebes to

nista nema na brzinu i na silu ..vec lagano i detaljno ..ako pitas po meni Ah ti muškarci! - Page 3 727654710..nebi da se nesto hvalim ...Ah ti muškarci! - Page 3 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 12:34

plovak je napisao/la:
Turban_style je napisao/la:
plovak je napisao/la:onda ih ni danas ne skuplja ebes prosla vremena ..

danas se zivi..valjdaAh ti muškarci! - Page 3 3111943984

ja al danas vise ne prilaze ti mladi muskici koji su samo seksa zejni. Danas prilaze neki postariji koji bi da in kuhan, peren, peglan. Nek si najdu sluskinju onda pisda in materina, nis koristi su. To najboje znas po sebi...



ako je po meni ..falila si

ono pranje i peglanej bolje sam.kuhanje moze da se djeli a ono sto rade mladci..ebes to

nista nema na brzinu i na silu ..vec lagano i detaljno ..ako pitas po meni Ah ti muškarci! - Page 3 727654710..nebi da se nesto hvalim ...Ah ti muškarci! - Page 3 2634474203

a duso draga...take ka ti koji rade lagano i detajno ima na lopate. Drugin rijecimin, ti nisu nikaki jebaci vec to obave tu i tamo pomocu vijagre. Meni trebadu oni sta to radidu brzo i zestoko, da ositin musko a ne da mi tamo nest paluca jezikon ka zmija...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 12:40

Turban_style je napisao/la:
plovak je napisao/la:
Turban_style je napisao/la:
plovak je napisao/la:onda ih ni danas ne skuplja ebes prosla vremena ..

danas se zivi..valjdaAh ti muškarci! - Page 3 3111943984

ja al danas vise ne prilaze ti mladi muskici koji su samo seksa zejni. Danas prilaze neki postariji koji bi da in kuhan, peren, peglan. Nek si najdu sluskinju onda pisda in materina, nis koristi su. To najboje znas po sebi...



ako je po meni ..falila si

ono pranje i peglanej bolje sam.kuhanje moze da se djeli a ono sto rade mladci..ebes to

nista nema na brzinu i na silu ..vec lagano i detaljno ..ako pitas po meni Ah ti muškarci! - Page 3 727654710..nebi da se nesto hvalim ...Ah ti muškarci! - Page 3 2634474203

a duso draga...take ka ti koji rade lagano i detajno ima na lopate. Drugin rijecimin, ti nisu nikaki jebaci vec to obave tu i tamo pomocu vijagre. Meni trebadu oni sta to radidu brzo i zestoko, da ositin musko a ne da mi tamo nest paluca jezikon ka zmija...



heheheheh koliko vidim znas za zmiju ..a vijagra ...i nije bas nesto vise ..

i ne brini se za mene ..ja sam zadovoljan za sada ..i ne cendram za devojcicama onim vrlo sam zadovoljan i sa ovimAh ti muškarci! - Page 3 1658420748

ne trazi kruha preko pogace --Ah ti muškarci! - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 12:42

plovak je napisao/la:

....a vijagra ...i nije bas nesto vise ..


šta više ni to ne djeluje?? Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931 Ah ti muškarci! - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 12:45

Alhambra je napisao/la:
plovak je napisao/la:

....a vijagra ...i nije bas nesto vise ..


šta više ni to ne djeluje?? Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931 Ah ti muškarci! - Page 3 3114667799



svakog koga zanima moze se uvjeriti ..nek izvoli probat ..Ah ti muškarci! - Page 3 270804909..vijagru jasno

ja ipak volim da biramAh ti muškarci! - Page 3 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 12:49

plovak je napisao/la:

heheheheh koliko vidim znas za zmiju ..a vijagra ...i nije bas nesto vise ..

i ne brini se za mene ..ja sam zadovoljan za sada ..i ne cendram za devojcicama onim vrlo sam zadovoljan i sa ovimAh ti muškarci! - Page 3 1658420748

ne trazi kruha preko pogace --Ah ti muškarci! - Page 3 11484130

kako ne bin znala za zmije, isla san u skolu i ucila prirodu i drustvo. Ca ti vijagra vise nije dovoljna? Idesssssssss? puste sramote da se muskicima vise ne dize na prirodan nacin. Sin mojin muskicima je staja ka prut i nije se spusta dok to nisan dozvolila. To su bile godine kad je se bilo naturalno. Sunce, more, miris smilja i pelina i nasa oznojita tila.Jos osican taj miris va nozdrvamin intenzivno ka da je danas...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 12:51

Alhambra je napisao/la:
plovak je napisao/la:

....a vijagra ...i nije bas nesto vise ..


šta više ni to ne djeluje?? Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931 Ah ti muškarci! - Page 3 3114667799

to i ja kazen, ca onda danas uzima, mjesa vijagru sa baruton? Idessssss

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 13:03

Turban_style je napisao/la:
plovak je napisao/la:

heheheheh koliko vidim znas za zmiju ..a vijagra ...i nije bas nesto vise ..

i ne brini se za mene ..ja sam zadovoljan za sada ..i ne cendram za devojcicama onim vrlo sam zadovoljan i sa ovimAh ti muškarci! - Page 3 1658420748

ne trazi kruha preko pogace --Ah ti muškarci! - Page 3 11484130

kako ne bin znala za zmije, isla san u skolu i ucila prirodu i drustvo. Ca ti vijagra vise nije dovoljna? Idesssssssss? puste sramote da se muskicima vise ne dize na prirodan nacin. Sin mojin muskicima je staja ka prut i nije se spusta dok to nisan dozvolila. To su bile godine kad je se bilo naturalno. Sunce, more, miris smilja i pelina i nasa oznojita tila.Jos osican taj miris va nozdrvamin intenzivno ka da je danas...



samo se ti igraj sa svojim muskicima ..hehehe

makar sve u svoje vrijeme ..svaka koka dodje u loncic ..kad tad Ah ti muškarci! - Page 3 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 13:04

Turban_style je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
plovak je napisao/la:

....a vijagra ...i nije bas nesto vise ..


šta više ni to ne djeluje?? Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931 Ah ti muškarci! - Page 3 3114667799

to i ja kazen, ca onda danas uzima, mjesa vijagru sa baruton? Idessssss

a mozda je dovoljno samo pogledat sirenu na plavoj vodi Ah ti muškarci! - Page 3 3111943984Ah ti muškarci! - Page 3 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 13:15

plovak je napisao/la:
Turban_style je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
plovak je napisao/la:

....a vijagra ...i nije bas nesto vise ..


šta više ni to ne djeluje?? Ah ti muškarci! - Page 3 1523192931 Ah ti muškarci! - Page 3 3114667799

to i ja kazen, ca onda danas uzima, mjesa vijagru sa baruton? Idessssss

a mozda je dovoljno samo pogledat sirenu na plavoj vodi Ah ti muškarci! - Page 3 3111943984Ah ti muškarci! - Page 3 727654710

more bit da te jarbol raspizdi po glavi, a?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Gost 24.01.13 13:22

kurbaanday je napisao/la:

more bit da te jarbol raspizdi po glavi, a?

pari mi se da je taj jak samo na jezikun a kad treba pric na dila, nima ga nigdddi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ah ti muškarci! - Page 3 Empty Re: Ah ti muškarci!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.