kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 06.02.13 0:10

iluzija je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
Ako pogledas datume registracije ocito je da je obratno.


No nista cudno za fatimu, samo pokazatelj razine razuma i logickog razmisljanja tih atavistickih plemenskih gena.
ja sam dosla prije tebe, pa otisla, pa dosla.... jeb ga, nasetala sam se. hahahhahahahaha koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 3111943984
Em fatima em nestabilno zensko.
ne brini za mene. nego , koliko ti je godina? ako si 40+ odmah cemo napraviti kod tebe nesto stabilno. koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931
Tipicna bosanceroska prostakusa. Daj idi ispeci nesto, jedino korisno od vas.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 06.02.13 0:11

Bog i Hrvati je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
zeljela si rekreaciju, nema smisla olaksavat.

pa nije to rekreacija, može bit samo zagrijavanje...a šta dalje ? jel ima neki specijalni program il je sve improvizacija ? koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1619348112
Os cjepat? Grub je to posao za svete ruke svecenicke.

a šta cjepat? jel atome il forume? samo ti meni daj sjekiru il sataru, to je moje najomiljenije oružje a svećenik nek si, jel, nježnik nježno hm hm hm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 06.02.13 0:18

kišna glista je napisao/la:

a šta cjepat? jel atome il forume? samo ti meni daj sjekiru il sataru, to je moje najomiljenije oružje a svećenik nek si, jel, nježnik nježno hm hm hm
Eto vidis kako smo se lijepo dogovorili, vjerujem da svecenik nema nista protiv citirane pogodbe koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 06.02.13 0:21

Bog i Hrvati je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a šta cjepat? jel atome il forume? samo ti meni daj sjekiru il sataru, to je moje najomiljenije oružje a svećenik nek si, jel, nježnik nježno hm hm hm
Eto vidis kako smo se lijepo dogovorili, vjerujem da svecenik nema nista protiv citirane pogodbe koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 3111943984

sad ima da mi priznaš touche... da ga jebeš, opet sam uspjela svećenika navesti na bludne radnje i grijeh da nije djecu napravio koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 997057239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 06.02.13 0:34

kišna glista je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a šta cjepat? jel atome il forume? samo ti meni daj sjekiru il sataru, to je moje najomiljenije oružje a svećenik nek si, jel, nježnik nježno hm hm hm
Eto vidis kako smo se lijepo dogovorili, vjerujem da svecenik nema nista protiv citirane pogodbe koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 3111943984

sad ima da mi priznaš touche... da ga jebeš, opet sam uspjela svećenika navesti na bludne radnje i grijeh da nije djecu napravio koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 997057239
Pa nece svecnik tim njeznikom djecu pravit nego ih...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  iluzija 06.02.13 1:06

Bog i Hrvati je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
Bog i Hrvati je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
ja sam dosla prije tebe, pa otisla, pa dosla.... jeb ga, nasetala sam se. hahahhahahahaha koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 3111943984
Em fatima em nestabilno zensko.
ne brini za mene. nego , koliko ti je godina? ako si 40+ odmah cemo napraviti kod tebe nesto stabilno. koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931
Tipicna bosanceroska prostakusa. Daj idi ispeci nesto, jedino korisno od vas.

od mene ni to. ne znam dobro peci. koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 439160543 loooool :-))))))))))))))))))))))))))))) koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 06.02.13 10:44

vratio se BiH... dosta forumašenja, idem stavit pregaču i pravac u kuinju... koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Jehudi 06.02.13 10:54

iluzija je napisao/la:
taja je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
taja je napisao/la:
Ti si kao ateista i osoba koja ne gleda na vjeru i nacionalnost malo preosjetljiva kad se spomenu palestinci.
Uostalom kako su tebi isti dragi, tako su i njemu židovi.

Kad god nije bio u pravu to sam mu i rekla. Ovaj puta nije zaslužio ban ma što ti mislila o tome

http://forum.net.hr/forums/t/363236.aspx?PageIndex=2
Nitko tko piše tamo, pa ni ti, nije pristran i svatko nekoga ili nešto zastupa. U ovom slučaju samo je nagađanje u pitanju, dakle Max po svome raspoloženju i pripadnosti procjenjuje tko je koga ismijavao.

taja, jedno je biti pristran, a drugo je stavljati gadne slike kako je on radio na podforumu religija, ili na vipu kako komentira. sto bi onda trebala dya da uradi kada je vrijedjaju zbog njene vjere u Isusa, ili ja, kada me pljuju sto sam ateista?
ovakve komentare stavlja yehudi, ali admini to brisu, pa kada je uporan , i kada skuze da ne prestaje i dosadi im da brisu te i takve komentare, baniraju ga....jer njegov fanatizam je pretjeran. nema to kod njega veze sa vjerom nego cionistickom politikom. bas na forumu religija je puno onih koji rado zele saznati vise o zidovskoj vjeri i cak ima dosta onih koji smatraju da je to jako dobra i vazna vjera, s obzirom da su krscani i muslimani kopirali od njih, i da je vazno znati korijene dvije vjere koje su od njih naslijedile. postoje i oni koji ne vole tu zidovsku religiju, i treba li onda svima jebati krvavu mamicu i pobiti ih? ili pisati one gadosti u vezi ubijenog studenta? taj covjek je prolupao u tom svom fanatizmu i radikalizmu. kako drugacije objasniti poriv za ovakvim i slicnim komentarima. zajebancija je jedno, a ovo sto radi ne sluzi mu na cast. koliko je samo puta ismijao krscane na slican nacin, a ti i tvoji su krscani. mogao je napisati da se ne slaze s tom religijom, navesti i zasto, ali ti komentari su bljuv, i jesu za ban. ovakve i slicne komentare je stavio kada su ljudi zalili pobijenu palestinsku djecu. :

http://forum.net.hr/forums/p/359875/11428605.aspx#11428605

Cudo zvano Izrael
12-17-2012 17:17


yehudi


Mamicu im jebem krvavu, sve te
islamiste triba pobiti.



Sa napisanim se slažem i ja.
Ne samo kad su u pitanju islamisti nego bilo koji vjerski ili politički teroristi, bili oni kršćani, muslimani, židovi, ateisti....
Teroristi su najveće zlo 21. stoljeća. Problem je što su većinom muslimani pa se borba protiv terorizma u njihovim redovima tumači kao zatiranje muslimana i islama općenito.


Još nešto, na ovaj i ovakav post može dobiti ban ali ne i na ovaj zadnji

ne mogu da vjerujem da si ovo rekla. jesi li mozda pogresno iscitala , ili sto? Taja, kakvi teroristi? tema je bila o pobijenoj DJECI! kuzis li? jedini im je grijeh sto su palestinci i sto su muslimani. kakva borba protiv terorizma. teror je napadati arapske zemlje zbog nafte, otimacine zemlje, i raditi genocid nad civilima.
a i ovaj zadnji post nisi skuzila, ni ti ni dromsim. po yehudi je normalno sto su ga ubili, ali nije normalno da ga bace u bunar. ako je vama ovo normalno, onda zaista nemam rijeci.

real_truth:

Poanta je da je dečko molio za milost, a ovi su ga ubili i ko prase za nogu po podu odvukli do bunara.

Jel to normalno?
Yehudi:





Nije normalno da ga bace u bunar.

E pa što? Od kad se za crni humor daje ban.


Ma kakvoj DJECI jebate, šta vaćariš uvijek na tu foru.

I toga su islamistu "studenta" neki drugi isto tako molili za milost pa im nije dana. Kakav student crni a niti osobne niti

indeksa nema u sebe. Tko zna uopće dali se dogadjaj odigrao ili ga je novinar izmislio.

Svakome ti gledaš trun u oku a ono šta si ti drugima izgovorila smatraš normalnim i opravdanim.

Pa na prste se ruke može izbrojiti forumaše koje ti nisi napala, izvrijedjala, ogovarala itd, itd.

Pa kad dobiješ šta te slijedi onda kukaš.

Kad bi meni toliko forumaša, izgovorilo takve stvari kao tebi,

ja bih se pokupio i više nikada nebih pisao na tom forumu.

A ne može biti da njih 20-30 ne valja a da si ti ok..............već samo obratno.

Upravo ti sa svojim stavom nemaš nikakvo moralno pravo osudjivati druge jer tolika količina mržnje

bljuvotina, laži itd, koja od tebe dolazi, zbilja nema premca.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  marinija_amburator 06.02.13 11:33

Jehudi je napisao/la:

Kad bi meni toliko forumaša, izgovorilo takve stvari kao tebi,

ja bih se pokupio i više nikada nebih pisao na tom forumu.


kaj tebi njen nick nikaj ne govori?
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Jehudi 06.02.13 12:38

marinija_amburator je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

Kad bi meni toliko forumaša, izgovorilo takve stvari kao tebi,

ja bih se pokupio i više nikada nebih pisao na tom forumu.


kaj tebi njen nick nikaj ne govori?

Uzaludno je trošiti riječi. Imam pametnijeg posla.

Kako si ti? koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 684758713
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Gost 07.02.13 22:27

pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Daklem MM je razmišljala o odlasku kad i Pop. Tražila je razlog i nije ga baš našla, pa se naljepila na Lenin post, da ispadne kao Lena kriva, al Lena pametnica ju skužila koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931
Rezime ovdje se ne piše dovoljne intelektualno i nije skladna atmosfera. Pizda gleda ribe u ribarnici umjesto da igra animir damu. Ljudi svašta pričaju o nama, loše smo društvo, počnite malo čitati i druge što pišu....
Zapravo je htjela MM provjeriti da li je pametnija od Plovka, može li se sama ispisati. Može, pametnija je koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931

neka joj bog da zdravlja ali takvih "pametnih" koji vjecito njurgaju i parazitare mi je puna kapa. Radije da na forumu ima pet ljudi nego li 55 Magdalena...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 684758713, jebo kvantitet iako u nacelu nisam protiv njega...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 684758713
dakle, milica je marija magdalena?


zašto tako loše o njoj? jest da mi je u početku, na nethaeru još, djelovala prepotentno no taman mi se počela dopadati koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 684758713 što ste joj učinili?
lena ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  antonac 07.02.13 23:13

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Daklem MM je razmišljala o odlasku kad i Pop. Tražila je razlog i nije ga baš našla, pa se naljepila na Lenin post, da ispadne kao Lena kriva, al Lena pametnica ju skužila koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931
Rezime ovdje se ne piše dovoljne intelektualno i nije skladna atmosfera. Pizda gleda ribe u ribarnici umjesto da igra animir damu. Ljudi svašta pričaju o nama, loše smo društvo, počnite malo čitati i druge što pišu....
Zapravo je htjela MM provjeriti da li je pametnija od Plovka, može li se sama ispisati. Može, pametnija je koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931

neka joj bog da zdravlja ali takvih "pametnih" koji vjecito njurgaju i parazitare mi je puna kapa. Radije da na forumu ima pet ljudi nego li 55 Magdalena...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 684758713, jebo kvantitet iako u nacelu nisam protiv njega...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 684758713
dakle, milica je marija magdalena?


zašto tako loše o njoj? jest da mi je u početku, na nethaeru još, djelovala prepotentno no taman mi se počela dopadati koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 684758713 što ste joj učinili?
lena ....



koi je razlog, koi, koi, koi....?.....to se i ja pitam u uvodnom pitanju......koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 11484130

_________________
daite im da seru....koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 29xutcykoi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Jehudi 08.02.13 10:50

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Daklem MM je razmišljala o odlasku kad i Pop. Tražila je razlog i nije ga baš našla, pa se naljepila na Lenin post, da ispadne kao Lena kriva, al Lena pametnica ju skužila koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931
Rezime ovdje se ne piše dovoljne intelektualno i nije skladna atmosfera. Pizda gleda ribe u ribarnici umjesto da igra animir damu. Ljudi svašta pričaju o nama, loše smo društvo, počnite malo čitati i druge što pišu....
Zapravo je htjela MM provjeriti da li je pametnija od Plovka, može li se sama ispisati. Može, pametnija je koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931

neka joj bog da zdravlja ali takvih "pametnih" koji vjecito njurgaju i parazitare mi je puna kapa. Radije da na forumu ima pet ljudi nego li 55 Magdalena...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 684758713, jebo kvantitet iako u nacelu nisam protiv njega...koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 684758713
dakle, milica je marija magdalena?


zašto tako loše o njoj? jest da mi je u početku, na nethaeru još, djelovala prepotentno no taman mi se počela dopadati koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 684758713 što ste joj učinili?
lena ....

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 1523192931 Zbilja šta je sa M.M.
Ja sve mislim da to nije Milica.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???.... - Page 7 Empty Re: koi je uzrok nestaianja forumasa sa ovog miesta....koi, koi, koi....???....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.