kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

moj b(r)log...

Stranica 8 / 15. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 11.03.13 20:10

Jehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Izgubio sam mobitel. Žao mi radi kartice ier je imam 13 god (isti broj) a taman bio kupio bon od 50 kn.

Popizdio sam. moj b(r)log... - Page 8 3827417775 moj b(r)log... - Page 8 424959984

meni lani ispao iz dzepa bermuda, sve zivo pretrazio i onda me neko nazove na kucni. Zenska nasla mob i zvala brojeve po imeniku pa joj ljudi rekli kog da zove. Dao joj 200 kuna za nagradu. I ja imam isti broj od pocetka...

Ma dao bih i ja 100-200 kn da mi se hoće javi. Medjutim sada je isključen šta govori dovoljno samo za sebe. A taman

sam ga bio napunio. Ža mi ka pasu. Broj se rimuje, ima šest brojeva, ma..........

Sve se nakako ufam da bi se mogao pojaviti odnekud.

Medjutim pao sam sa skutera, stuka se, pa tko zna di je to moglo ispasti. Dobro da nije još gore ispalo.

a jebga, ako ljubitelj pozove mislit će da si ga otkanto zauvjek moj b(r)log... - Page 8 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 11.03.13 20:14

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Da zakljucimo, zena koja ostavlja djecu zbog nekog novog jebaca i strasti i nije zena vec bescutna droljetina najgore vrste, dno dna...

je, najbolje je da zaključimo
pizdo ti si jedna vrlo raširena vrsta na balkanu... pravi muški krkan moj b(r)log... - Page 8 3601362807

pa ako samo balkanci tako misle onda potpisujem...




muškarac koji ostavi djecu je samo muško, žena koja ostavi djecu je droljetina...
jašta neg da ćeš potpisati moj b(r)log... - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Jehudi 12.03.13 6:59

pizda je napisao/la:a mozda ti se neko javi, sta ce mu tudji mobitel osim ako nije neki ipod...

Nije ipod, LG neki klizni, meni pasa onako normalan mob.

Jučer otiša u centar HT i tražio da mi daju novu karticu ali sa istim brojem. Za 6 min i to obavljeno.

Imamo 3-4 starija moba doma ali svakome nešto nedostaje. Ovaj jedan klizni se ne može napuniti (onaj

punjač sa rogovima pa na mobu desetak onih tankih kao pločica istrošile se) Stavio sam karticu u moju staru nokiju

ali se ništa ne vidi na ekranu, medjutim mogu primati pozive moj b(r)log... - Page 8 2733991369i ništa više.

Ima Tajin jedan sa touch screen (koji ne radi) ali je jučer naručila novi i lik ga odmah iša poslati, možda i danas

stigne. E da, kad sam ovu nokiju uključio samo 4 puta je stigao onaj zvučni signal. Znači samo toliko puta me je netko

(biće T.) i to je to. Znači naša ga je netko. A znaš kakvi su danas ljudi, iz oka bi ti ukrali. Možda ima lošiji mob pa

ga prisvojio ili će ga narkomančina dati za tšu. A možda je neka sirotinja pa će ga prodati za 50-100 Kn da kupi kruva

i po kile najjeftinije salame tzv. podriguše i 2 pive. moj b(r)log... - Page 8 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Jehudi 12.03.13 7:02

Btw je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Izgubio sam mobitel. Žao mi radi kartice ier je imam 13 god (isti broj) a taman bio kupio bon od 50 kn.

Popizdio sam. moj b(r)log... - Page 8 3827417775 moj b(r)log... - Page 8 424959984

meni lani ispao iz dzepa bermuda, sve zivo pretrazio i onda me neko nazove na kucni. Zenska nasla mob i zvala brojeve po imeniku pa joj ljudi rekli kog da zove. Dao joj 200 kuna za nagradu. I ja imam isti broj od pocetka...

Ma dao bih i ja 100-200 kn da mi se hoće javi. Medjutim sada je isključen šta govori dovoljno samo za sebe. A taman

sam ga bio napunio. Ža mi ka pasu. Broj se rimuje, ima šest brojeva, ma..........

Sve se nakako ufam da bi se mogao pojaviti odnekud.

Medjutim pao sam sa skutera, stuka se, pa tko zna di je to moglo ispasti. Dobro da nije još gore ispalo.

a jebga, ako ljubitelj pozove mislit će da si ga otkanto zauvjek moj b(r)log... - Page 8 2329918616

Zato sam se brinijo i sekiro, šta bi rekli, pa sam sredio isti br.

Otkanta je on nas mensečini zauvjek. Zbilja nema ga nikako.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  pizda 12.03.13 8:33

Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Da zakljucimo, zena koja ostavlja djecu zbog nekog novog jebaca i strasti i nije zena vec bescutna droljetina najgore vrste, dno dna...

je, najbolje je da zaključimo
pizdo ti si jedna vrlo raširena vrsta na balkanu... pravi muški krkan moj b(r)log... - Page 8 3601362807

pa ako samo balkanci tako misle onda potpisujem...

muškarac koji ostavi djecu je samo muško, žena koja ostavi djecu je droljetina...
jašta neg da ćeš potpisati moj b(r)log... - Page 8 684758713

jasta da ces potpisati kako besramno podmeces. Potpuno isto jel musko ili zensko u pitanju. Sa tim sto musko manje bode oci jer ionako uvijek ostaje bez djece...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Lena 12.03.13 15:56

opet muškarci imaju skužu...cccc moj b(r)log... - Page 8 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 12.03.13 18:46

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

je, najbolje je da zaključimo
pizdo ti si jedna vrlo raširena vrsta na balkanu... pravi muški krkan moj b(r)log... - Page 8 3601362807

pa ako samo balkanci tako misle onda potpisujem...

muškarac koji ostavi djecu je samo muško, žena koja ostavi djecu je droljetina...
jašta neg da ćeš potpisati moj b(r)log... - Page 8 684758713

jasta da ces potpisati kako besramno podmeces. Potpuno isto jel musko ili zensko u pitanju. Sa tim sto musko manje bode oci jer ionako uvijek ostaje bez djece...

ništa ja ne podmećem, samo primjećujem da nisu spomenuti muškarci... boldano se ne podrazumjeva dok se ne napiše bez obzira što i koga bode... moj b(r)log... - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 12.03.13 19:19

Žmigovc je dobio nadimak još davno dok je u obližnjem gradiću imao trgovinu autodijelovima.
Taj četrdesetpetogodišnjak govori i smije se vrlo glasno, ali rijetko kad pokazuje svoje prave osjećaje. Zadnju godinu dana njegov smjeh nije bio grlen kao obično. U planinsku kuću bi dolazio vrlo rijetko i skoro nikad nije ostao dulje od par minuta. Do prošle godine je dolazio gore skupa sa ženom, ali od kad joj se nakon 6 godina vratio rak, ona je prestala dolaziti, a i on sve rjeđe, jer je dopodne radio, a popodne njegovao bolesnu suprugu. Tek povremeno bi uskočila njena mama ili djeca i tad bi si priuštio "ispuhivanje" do Sankaške i nazad.

Nedavno je umrla. U četrdeset i nekoj.

Nakon mjesec dana Žmigovc je došao u planinsku kuću i nakon dugo vremena sjeo s ekipom popiti piće. Za susjednim stolom je jedan stariji par procijedio komentar:"Kako ga nije sram?! Nedavno mu je umrla žena, a on već hoda okolo i ponaša se normalno!"
Pogledali smo ih bez riječi. Osjećali smo se jako nenormalno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 12.03.13 19:45

Btw je napisao/la:
ništa ja ne podmećem, samo primjećujem da nisu spomenuti muškarci... boldano se ne podrazumjeva dok se ne napiše bez obzira što i koga bode... moj b(r)log... - Page 8 684758713

meni sasvim svejedno kako nazivaju ikoga tko napušta djecu al sam sretna da je jedan od tih djelomično i moj bivši... ne mogu si zamisliti situaciju da sam se morala izboriti da djeca ostanu sa mnom... nemogu! tu bih mislim fakat pukla i ne bih se mogla kontrolirati... a i kad je slučaj da oboje roditelja žele skrbiti za djecu, uvijek sam za to da se djeca daju majci... bokte, nosim ih deset mjeseci, dojila ko teliće, brinula cijeli njihvo život i onda da ih dodijele ocu.. moš si misliti što bi takav preživio... poginio bi i ne bi ga nitko ni našao više koliko bih ga duboko u zemlju zabila, polila kiselinom i zasadila drvo na tom mjestu da prikrijem tragove moj b(r)log... - Page 8 1523192931 moj b(r)log... - Page 8 1523192931 moj b(r)log... - Page 8 1523192931 ... ali isto tako sam za to da majke nema apsolutno nikakvo pravo oca djece ocrniti pred djecom, rušiti njegov emage bez obzira koji je razlog razvoda bio, i svakako mora sudjelovati aktivno u tome da djeci omogući što kvalitetnija i češća viđanja s ocem i nastavak tog odnosa dijete - otac ( ako on to želi, ako ne želi, onda nemreš ništa )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 12.03.13 19:50

Btw je napisao/la:Žmigovc je dobio nadimak još davno dok je u obližnjem gradiću imao trgovinu autodijelovima.
Taj četrdesetpetogodišnjak govori i smije se vrlo glasno, ali rijetko kad pokazuje svoje prave osjećaje. Zadnju godinu dana njegov smjeh nije bio grlen kao obično. U planinsku kuću bi dolazio vrlo rijetko i skoro nikad nije ostao dulje od par minuta. Do prošle godine je dolazio gore skupa sa ženom, ali od kad joj se nakon 6 godina vratio rak, ona je prestala dolaziti, a i on sve rjeđe, jer je dopodne radio, a popodne njegovao bolesnu suprugu. Tek povremeno bi uskočila njena mama ili djeca i tad bi si priuštio "ispuhivanje" do Sankaške i nazad.

Nedavno je umrla. U četrdeset i nekoj.

Nakon mjesec dana Žmigovc je došao u planinsku kuću i nakon dugo vremena sjeo s ekipom popiti piće. Za susjednim stolom je jedan stariji par procijedio komentar:"Kako ga nije sram?! Nedavno mu je umrla žena, a on već hoda okolo i ponaša se normalno!"
Pogledali smo ih bez riječi. Osjećali smo se jako nenormalno.

ja bih te koji si uzimaju za pravo da ocjenjuju i važu tuđu tugu na takav način pljunula usred čela... kako se ljudi samo usude

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  taja 12.03.13 20:04

Kad sam početkom siječnja odlučila kupiti orbitrek Neda se smijala i izrugivala.
Prekjučer natjerala šefa da joj proda ženin prastari orbitrek jer je primjetila da je Taja počela mršaviti pa oće i ona moj b(r)log... - Page 8 3776795594
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 12.03.13 20:06

taja je napisao/la:Kad sam početkom siječnja odlučila kupiti orbitrek Neda se smijala i izrugivala.
Prekjučer natjerala šefa da joj proda ženin prastari orbitrek jer je primjetila da je Taja počela mršaviti pa oće i ona moj b(r)log... - Page 8 3776795594

bravo tajo... nije samo što si smršala, neg ćeš sad imati i više energije i manje biti umorna... a i neda dobila lekciju i neka je moj b(r)log... - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  pizda 13.03.13 8:47

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:Kad sam početkom siječnja odlučila kupiti orbitrek Neda se smijala i izrugivala.
Prekjučer natjerala šefa da joj proda ženin prastari orbitrek jer je primjetila da je Taja počela mršaviti pa oće i ona moj b(r)log... - Page 8 3776795594

bravo tajo... nije samo što si smršala, neg ćeš sad imati i više energije i manje biti umorna... a i neda dobila lekciju i neka je moj b(r)log... - Page 8 684758713

treba Nedu jebat na orbitreku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Jehudi 13.03.13 9:56

E Pizdo kad bi to jeba, odrekao bih te se preko novina. moj b(r)log... - Page 8 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 13.03.13 10:00

taja je napisao/la:Kad sam početkom siječnja odlučila kupiti orbitrek Neda se smijala i izrugivala.
Prekjučer natjerala šefa da joj proda ženin prastari orbitrek jer je primjetila da je Taja počela mršaviti pa oće i ona moj b(r)log... - Page 8 3776795594

moj b(r)log... - Page 8 1523192931

još ćeš ti od nede napravit ženu moj b(r)log... - Page 8 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  pizda 13.03.13 11:02

Jehudi je napisao/la:E Pizdo kad bi to jeba, odrekao bih te se preko novina. moj b(r)log... - Page 8 1523192931

nisam znao da je tako atraktivna zenska...moj b(r)log... - Page 8 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  pizda 14.03.13 1:19

a mislijo sam napisat "ko zna koliko djece je ta ostavila" ali mi bilo malo neugodno, kad ono na portalu...

moj b(r)log... - Page 8 Lv2k4tnlcfvbrmsca8n
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 14.03.13 8:03

pizda je napisao/la:a mislijo sam napisat "ko zna koliko djece je ta ostavila" ali mi bilo malo neugodno, kad ono na portalu...

moj b(r)log... - Page 8 Lv2k4tnlcfvbrmsca8n

o jebemtisuncežarko jes čuo... konjuuuuuuuuuuuuuuuu moj b(r)log... - Page 8 3114667799 moj b(r)log... - Page 8 3114667799 moj b(r)log... - Page 8 3114667799

a vidi mi čeljadi ljubi ih majka sve po redu... baš se vidi da su siročići moj b(r)log... - Page 8 11484130
jedino taja i krešo ne kukaju i ne osuđuju, no su ponosni na svoju mater... kakva je takva je njihova je... ma prava dalmatinska krv moj b(r)log... - Page 8 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 14.03.13 8:05

mama moj b(r)log... - Page 8 957247240 zasto si me ostavija? moj b(r)log... - Page 8 3102334490

necu ti to nikad oprostit
























moj b(r)log... - Page 8 3254918042

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 14.03.13 8:09

kišna glista je napisao/la:mama moj b(r)log... - Page 8 957247240 zasto si me ostavija? moj b(r)log... - Page 8 3102334490

necu ti to nikad oprostit
























moj b(r)log... - Page 8 3254918042


moj b(r)log... - Page 8 3114667799 moj b(r)log... - Page 8 3114667799

a šta da ti kažem... ko god koga jebe (u zdrav mozak) uvijek nekako ja najebem (nezdravo)... moj b(r)log... - Page 8 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 14.03.13 8:18

šta se buniš, obzirom da smo u domu, ostavio nas je i ćaća...nije se baš pretrgo da nas uzme k sebi ... a obzirom da smo svi iste dobi, nisi se previše namučila prilikom poroda...mora da smo bili ko ličinke, nisi ni primijetila kad su dječica počela sipiti iz tebe moj b(r)log... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 14.03.13 8:26

kišna glista je napisao/la:šta se buniš, obzirom da smo u domu, ostavio nas je i ćaća...nije se baš pretrgo da nas uzme k sebi ... a obzirom da smo svi iste dobi, nisi se previše namučila prilikom poroda...mora da smo bili ko ličinke, nisi ni primijetila kad su dječica počela sipiti iz tebe moj b(r)log... - Page 8 1523192931

nemoj tako... ćaća je muško, kad ode to se i ne vidi jer ionako izgubi djecu kad se rastane... osim toga sumnjama da je jedan ćaća u pitanju... pa vidi koliko ste svi različiti moj b(r)log... - Page 8 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Gost 14.03.13 8:34

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:šta se buniš, obzirom da smo u domu, ostavio nas je i ćaća...nije se baš pretrgo da nas uzme k sebi ... a obzirom da smo svi iste dobi, nisi se previše namučila prilikom poroda...mora da smo bili ko ličinke, nisi ni primijetila kad su dječica počela sipiti iz tebe moj b(r)log... - Page 8 1523192931

nemoj tako... ćaća je muško, kad ode to se i ne vidi jer ionako izgubi djecu kad se rastane... osim toga sumnjama da je jedan ćaća u pitanju... pa vidi koliko ste svi različiti moj b(r)log... - Page 8 1619348112

neka si nas ostavila... da nisi nikad ne bih saznala da imam toliko braće i sestara ... ko da bi nam bilo ljepše da nas je svaki ćaća sebi vodio kući... a i ne bi nikad naučili šta je to strast moj b(r)log... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  pizda 14.03.13 8:35

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:šta se buniš, obzirom da smo u domu, ostavio nas je i ćaća...nije se baš pretrgo da nas uzme k sebi ... a obzirom da smo svi iste dobi, nisi se previše namučila prilikom poroda...mora da smo bili ko ličinke, nisi ni primijetila kad su dječica počela sipiti iz tebe moj b(r)log... - Page 8 1523192931

nemoj tako... ćaća je muško, kad ode to se i ne vidi jer ionako izgubi djecu kad se rastane... osim toga sumnjama da je jedan ćaća u pitanju... pa vidi koliko ste svi različiti moj b(r)log... - Page 8 1619348112

ima tu i caca indijanaca...moj b(r)log... - Page 8 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  pizda 14.03.13 8:36

Btw je napisao/la:

a vidi mi čeljadi ljubi ih majka sve po redu... baš se vidi da su siročići moj b(r)log... - Page 8 11484130
jedino taja i krešo ne kukaju i ne osuđuju, no su ponosni na svoju mater... kakva je takva je njihova je... ma prava dalmatinska krv moj b(r)log... - Page 8 3997187549

pa i Orijon je dostojanstvena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

moj b(r)log... - Page 8 Empty Re: moj b(r)log...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 15. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.