kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pusa svima iz usa

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 12.03.13 20:29

kišna glista je napisao/la:ojla saro... nisam proputovala te iste krajeve al ona mali dio new mexica si mi oživjela u svom putopisu... ima tamo predivnih krajolika pusa svima iz usa - Page 3 684758713

jashta duso, neg da ima prekokrasnih krajolika.... svi misle pustinja ovo ono a ovamo tako divan ekosistem. sve vrvi zivotom. nego kad odselim tamo deder da si mi dosla, al nemoj ko diji da mi unidjes u komp. da se nisi usudila. al ozbiljno, samo da se stvati srede - zapad je zapad. ode sarita medju prave normalne ljude.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 12.03.13 20:37

sara je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ojla saro... nisam proputovala te iste krajeve al ona mali dio new mexica si mi oživjela u svom putopisu... ima tamo predivnih krajolika pusa svima iz usa - Page 3 684758713

jashta duso, neg da ima prekokrasnih krajolika.... svi misle pustinja ovo ono a ovamo tako divan ekosistem. sve vrvi zivotom. nego kad odselim tamo deder da si mi dosla, al nemoj ko diji da mi unidjes u komp. da se nisi usudila. al ozbiljno, samo da se stvati srede - zapad je zapad. ode sarita medju prave normalne ljude.

ajd se ti preseli u new mexico...tamo bih i ja živjela u nekoj od onih umjetničkih kolonija...one zemljane kuće su im mrak a i tamo se skupila zanimljiva raja... ima da zajedno slikamo i vacoomiramo kaktuse po pustinji

pusa svima iz usa - Page 3 IMG_6140

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 12.03.13 20:42

haha... joj vacuumiramo cactuse... ma lol. znas li ti kolike su kazne za diranje tih saguaro cactica? a preselila se zaista bih i vjerojatno hocu. lici mi sav taj mentalitet zapada jedan na drugi kako rekoh - colorado, arizona, nm, imam osjecaj i da je montana i nebraska ok oregon.... a za slikanje ok: ti jesi slikarica i to ona prava, a ja sam samo onako - lijep i fin hobi koji oplemenjuje. al ako se odselim ima da dodjes... e da i njihova arhitektura je zakon - ne smiju neboderi i fasade moraju imati boje iz prirodnog okolisa.. ma divota.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 12.03.13 20:46

sara je napisao/la:haha... joj vacuumiramo cactuse... ma lol. znas li ti kolike su kazne za diranje tih saguaro cactica? a preselila se zaista bih i vjerojatno hocu. lici mi sav taj mentalitet zapada jedan na drugi kako rekoh - colorado, arizona, nm, imam osjecaj i da je montana i nebraska ok oregon.... a za slikanje ok: ti jesi slikarica i to ona prava, a ja sam samo onako - lijep i fin hobi koji oplemenjuje. al ako se odselim ima da dodjes... e da i njihova arhitektura je zakon - ne smiju neboderi i fasade moraju imati boje iz prirodnog okolisa.. ma divota.

ma nisam ti ja prava slikarica...otkud ti to? ja to isto ko i ti kad mi se hoće i kad imam vremena... nisam već dugo držala kist u rukama i udisala terpentin pusa svima iz usa - Page 3 1523192931 al hoću opet

a doći ću... idemo onda kod mojih u laredo i san antonio malo južnije da se prežderavamo mexičke hrane i skačemo oko sombrera i jurimo za mariachi bendovima ...bit ćemo mariachi grupike... nova sorta vakumiratih blesača pusa svima iz usa - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 12.03.13 20:50

sara je napisao/la:haha... joj vacuumiramo cactuse... ma lol. znas li ti kolike su kazne za diranje tih saguaro cactica?

ma koji saguaro.. pa nećemo to vakumirat...mi ćemo vacoomurat opunciju, onu sa bockavim kruškicama...oma obavimo i unutarnju akupunkturu i uravnotežimo se usred pustinje pusa svima iz usa - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 12.03.13 20:57

e te kaktice ja ne znam. to su neki vasi tamo za religijozne obrede. budemo se krkali sa time. a san antonijo isto ok... ja volim i texas. ti si mextex ili tako se to vec kaze... krkomextex..hahaahha... a slikarica jesi, bolje to tebi ide. al neka - bitan je proces. ja cu ponovo cim malo smognem snage ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 12.03.13 21:00

sara je napisao/la:krkomextex..hahaahha...

ha ha ha...krkmextex faaata ... to ću si navest ko nacionalost u idućem popisu stanovništva pusa svima iz usa - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 12.03.13 21:02

pa ja. sta nije ljepo to? a sve skupa jos uvijeno u feredzu.
kakvo je vrieme tamo? kod mene zaista super, nakon kisurine jutros

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 12.03.13 21:07

sara je napisao/la:pa ja. sta nije ljepo to? a sve skupa jos uvijeno u feredzu.
kakvo je vrieme tamo? kod mene zaista super, nakon kisurine jutros

pa kod mene isto...super kišovito... čujem kako zemlja loče pusa svima iz usa - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 12.03.13 21:10

idem malo papati - gljive i rizu i juhicu govedju i salaticu... mmmmmm, mljac. citamo se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  pizda 13.03.13 8:50

sara je napisao/la: ..a ne ovdje bog ih jebo, stigla jucer doma sa 2000 milja dugog puta ne radi mi grijanje doso majmun, popravio i pobjeze mi iz kuce bez rijeci da mi da racun (dobro, meni je dzaba)ili da mi kaze sta nije bilo ok. halllooooo. pa dje to ima. mogla mi je kuca ostat otvorena i sta ti ja znam.

pusa svima iz usa - Page 3 1523192931 pusa svima iz usa - Page 3 1523192931 ovi tvoji su mi nesto normalniji od ovih iz Colorada, ti su ko jehovini svjedoci jebate...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 13.03.13 10:06

sara je napisao/la:u bitvinoj basci svega ima
od bamije do boranije
a nije ni cudo
kad sa popom irigacijone sisteme gradi on
da bi joj pozavidijo i sam faraon

ima zbilja tamo svakog blaga
zelenila i ljepote svake
zato je bitva svima draga
i bice i od nje neke nafake...

pusa svima iz usa - Page 3 3712670000


hahaha da nafaka...nafaka pa taka... pusa svima iz usa - Page 3 1523192931

















Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 13.03.13 10:08

kišna glista je napisao/la:
pusa svima iz usa - Page 3 IMG_6140

pusa svima iz usa - Page 3 4024472575

hoćem tamo... prije australije pusa svima iz usa - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 15.03.13 23:29

Btw je napisao/la:
sara je napisao/la:u bitvinoj basci svega ima
od bamije do boranije
a nije ni cudo
kad sa popom irigacijone sisteme gradi on
da bi joj pozavidijo i sam faraon

ima zbilja tamo svakog blaga
zelenila i ljepote svake
zato je bitva svima draga
i bice i od nje neke nafake...

pusa svima iz usa - Page 3 3712670000


hahaha da nafaka...nafaka pa taka... pusa svima iz usa - Page 3 1523192931

















znas li onu svrbe me dlake bice nafake

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 15.03.13 23:30

pizda je napisao/la:
sara je napisao/la: ..a ne ovdje bog ih jebo, stigla jucer doma sa 2000 milja dugog puta ne radi mi grijanje doso majmun, popravio i pobjeze mi iz kuce bez rijeci da mi da racun (dobro, meni je dzaba)ili da mi kaze sta nije bilo ok. halllooooo. pa dje to ima. mogla mi je kuca ostat otvorena i sta ti ja znam.

pusa svima iz usa - Page 3 1523192931 pusa svima iz usa - Page 3 1523192931 ovi tvoji su mi nesto normalniji od ovih iz Colorada, ti su ko jehovini svjedoci jebate...


a zakaj?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Lena 16.03.13 6:53

kakvo je vrijeme sara u usa kod tebe sad?

ovdje kod nas skoro da bi snijeg mogao....maračana bura stisla i ne popušta....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 16.03.13 7:38

pusa u usa i šire, do solina, rijeke, slovenije, krka ....


zima je još uvijek ali nadam se da je ovo zadnji val.


danas idem frizerki, eo u 9 sam naručena. opet ću biti plavuša.
hvala bogu više ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Gost 16.03.13 10:38

sara je napisao/la:

znas li onu svrbe me dlake bice nafake
ne znam... ali sad znam pravo značenje riječi nafaka pusa svima iz usa - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pusa svima iz usa - Page 3 Empty Re: pusa svima iz usa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.