kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Stranica 14 / 15. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 13.08.20 3:59

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:... pazi - glista jest ostarila i udbljala se ko prasica...

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1523192931  jebat ce ti Glista nanu kad ovo procita...


Neće ... navikla sam se do sada na sve forumaše i prihvatila svakog kakav jeste. Lasta i Maca su mi od samih početaka iste po opsjednutosti svojim a i tuđim fizičkim izgledom i brojanjem svojih a i tuđih godina i kila i niti malo im ne zavidim na tome. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1523192931 Neka njih pa neka odrobijaju te svoje živote kako god znaju i umiju ali to je za mene neki dalek svijet.  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1523192931   Uvijek  sam se osjećala dobro u svojoj koži a bogami i duši i to nitko ne može poremetiti a pogotovo po forumima O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 11484130
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 13.08.20 4:01

Legolas je napisao/la:Odoh ... vidim da se tema razvija u predvidivom toku za kultni forum a meni je to pak dosadno. Uživajte O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 727654710 

p.s.
Tek sad sam skužila zašto je onomad Mubarak(ica) pisala kako je drugima dosadna. Pa jebooote, nismo svi narihtani na praćenje sapunica... Ima nas i koji volimo "dosadne" teme o dubinama života, svemiru, piramidama  i tako to ... Ova nova forumašica (nova za mene) Dudette mi je zanimljiva glede tema koje otvara pa ju čitam. Dudette O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 727654710

Došla sam otvoriti temu o Benfordovom zakonu i kako je morebitni dokaz postojanja univerzalnog zakona i sveprožetosti svih nas u svemiru, o lakoći predviđanja i kako nema tu nikakve magije,  al odustajem. Maca nam je novi Lazo pa neka užitaka i za one koji vole takve teme. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 11484130
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713 imas pravo... nije ovo nikada bio nit moj forum nit moje teme...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 13.08.20 4:38

I jos cu ti nesto reci glisto, jasno, svi ste lazni, ali ti si najlaznija.  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713 je, kreativna si i imas brdoooo vrijednih osobina, stvarno puno, ali najlaznija si od svih... valjda te zato tesko podnosim...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 13.08.20 6:51

Legolas je napisao/la:l

Došla sam otvoriti temu o Benfordovom zakonu i kako je morebitni dokaz postojanja univerzalnog zakona i sveprožetosti svih nas u svemiru, o lakoći predviđanja i kako nema tu nikakve magije, 


Pa, evo, ako ti nesto znaci, zanima me kako Benfordov zakon dokazuje sveprozimanje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 13.08.20 7:47

Legolas je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ne znam kako tematski odgovoriti buduci da kod mene vecinu vremena nije bilo (ili jest) odvojeno mastanje i percepcija stvarnosti.

Gotovo uvijek vidim mogucnosti, dosege nekog predmeta, dogadjaja, osobe, govora...


U 14oj sam naucila da je moguce i drugacije zahvacati stvarnost jer sam upoznala zen budistickog svecenika koji je donio japansku kulturu, posebno haiku poeziju., u moj mali svijet. Haiku zahtijeva iscitavanje stvarnosti bez tih "dodataka". I to mi je bilo strasno zanimljivo. Vidjeti stvari u datom trenutku, onako kako se otkrivaju nasim culima. I tako ih prevesti, zauzdati um od potrebe za sarenilom potencijala.

Jako volim maštati. Ali baš jako. Ali jedno je sigurno - uvijek znam jasne granice između mašte i onoga što nazivamo realom. Kod mene nema brkanja između tih svjetova dok maštam, osim kad mi se krenu pojedina maštanja stvarno događati. Ali to bude zaista vrlo konkretno i realno - poput kuće koju sam izmaštala kao dijete pa se spletom okolnosti i sa puno mog uloženog truda i dogodila, života sa djecom i životinjama u toj kući koja sam zaista odživjela i bila su čak puno bogatija i više od onoga što sam izmaštala kao dijete. Tako da mogu slobodno reći da maštu koristim kao alat i motivaciju za moja djelovanja koja me vode do mojih izmaštanih ciljeva. A ciljevi sami pupaju kako koji san odrealiziram. Tu nema kraja. Obzirom da pouzdano znam da postoji velika mogućnost da mi se mnoga ipak i dogode, maštam sto na sat i dalje.

Meni je haiku ok, cijenim i ponekad ga volim i čitati jer mi paše to izvlačenje esencije, biti ... ali ne bih to nikada mogla pisati. Više sam od mamutovaca O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 3114667799  Valjda se zato i pizda našalio u trojmetu kad mi je umetnuo tekst kako pišem haiku poeziju O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1523192931 Da mi život ovisi o tome, ne bih ga znala sastaviti  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1619348112


Htjela sam reci da je nama, zapadnjacima, nekako svojstveno/prirodno visokoapstraktno razmisljanje jer je ono temelj znanstveno-tehnoloskog napretka. Ja sam i kao dijete bila suvise "cerebralna" (vecinu vremena provodila sam sa starijim braticem kojeg su zanimala znanstvena dostignuca i nadahnuca O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713 pa sam se neprekidno bavila svijetom ideja, odnosna razmisljala o kojekakvim mogucnostima onoga sto vidim - to nije "brkanje svjetova", a opet je i svojevrsno mastanje/zamisljanje onog cega nema (jos!) )...


Ta prica s haiku poezijom vratila me cisto osjetilnoj naravi stvarnosti, nesto sto je pomalo zanemareno kod nas. I citajuci majstore takve poezije shvatila sam razliku izmedju tog visokoapstraktnog razmisljanja i osjetilne percepcije, iako je i to pomalo proturjecno
jer je i sama poezija - apstrakcija.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 13.08.20 18:49

Legolas je napisao/la:Odoh ... vidim da se tema razvija u predvidivom toku za kultni forum a meni je to pak dosadno. Uživajte O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 727654710 

p.s.
Tek sad sam skužila zašto je onomad Mubarak(ica) pisala kako je drugima dosadna. Pa jebooote, nismo svi narihtani na praćenje sapunica... Ima nas i koji volimo "dosadne" teme o dubinama života, svemiru, piramidama  i tako to ... Ova nova forumašica (nova za mene) Dudette mi je zanimljiva glede tema koje otvara pa ju čitam. Dudette O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 727654710

Došla sam otvoriti temu o Benfordovom zakonu i kako je morebitni dokaz postojanja univerzalnog zakona i sveprožetosti svih nas u svemiru, o lakoći predviđanja i kako nema tu nikakve magije,  al odustajem. Maca nam je novi Lazo pa neka užitaka i za one koji vole takve teme. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 11484130
Ade glisto prosvjetljuj, rasvjetljuj, bistri mutne vode, luç nosi (🤭)...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 13.08.20 18:51

haiku je meni zakon. Fantastican balans brojki i slova, matematike i pojezije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 14.08.20 0:27

Vel'ka maca je napisao/la:haiku je meni zakon. Fantastican balans brojki i slova, matematike i pojezije

nikad nisam saznao sto je to haiku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 14.08.20 0:27

Vel'ka maca je napisao/la:
Ade glisto prosvjetljuj, rasvjetljuj, bistri mutne vode, luç nosi (🤭)...

Glista Luciferka...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 14.08.20 17:29

pizda je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:haiku je meni zakon. Fantastican balans brojki i slova, matematike i pojezije

nikad nisam saznao sto je to haiku...
You know nothing john snow  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 11484130

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 14.08.20 17:29

pizda je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:
Ade glisto prosvjetljuj, rasvjetljuj, bistri mutne vode, luç nosi (🤭)...

Glista Luciferka...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 3997187549 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 3997187549 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 3997187549 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 3997187549  ah, pizdo...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Legolas 14.08.20 22:34

Tomica je napisao/la:
Legolas je napisao/la:l

Došla sam otvoriti temu o Benfordovom zakonu i kako je morebitni dokaz postojanja univerzalnog zakona i sveprožetosti svih nas u svemiru, o lakoći predviđanja i kako nema tu nikakve magije, 


Pa, evo, ako ti nesto znaci, zanima me kako Benfordov zakon dokazuje sveprozimanje...

Hm ... kad bih ja to mogla tako lako objasniti. Ali sjetit ću se ako mi sine kakav dobar primjer. Malo mi je mrsko sada prepričavati one iz dokumentaraca koji su me naveli na razmišljanje. Možda sam se malo pretenciozno izrazila kada sam upotrijebila izraz "dokazivanje". Nisam znanstvenik da se bavim njihovim metodama dokazivanja i kod razmišljanja više koristim slikovni simbolički jezik pa kad mi se iskristalizira neka slika, sjetim se vratiti tu. I ja još razmišljam o svemu. Sorry. Spomenula sam to jer sam se ponadala da je nekoga isto tako zaintrigirala tema pa možda zna više od mene. Izraz "dokaz" sam brzopleto napisala jer mi se u tom trenu dok sam pisala cijela ideja učinila vrlo smislenom. Ali, vratit će se meni to, nadam se.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Legolas 14.08.20 22:52

Tomica je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Ne znam kako tematski odgovoriti buduci da kod mene vecinu vremena nije bilo (ili jest) odvojeno mastanje i percepcija stvarnosti.

Gotovo uvijek vidim mogucnosti, dosege nekog predmeta, dogadjaja, osobe, govora...


U 14oj sam naucila da je moguce i drugacije zahvacati stvarnost jer sam upoznala zen budistickog svecenika koji je donio japansku kulturu, posebno haiku poeziju., u moj mali svijet. Haiku zahtijeva iscitavanje stvarnosti bez tih "dodataka". I to mi je bilo strasno zanimljivo. Vidjeti stvari u datom trenutku, onako kako se otkrivaju nasim culima. I tako ih prevesti, zauzdati um od potrebe za sarenilom potencijala.

Jako volim maštati. Ali baš jako. Ali jedno je sigurno - uvijek znam jasne granice između mašte i onoga što nazivamo realom. Kod mene nema brkanja između tih svjetova dok maštam, osim kad mi se krenu pojedina maštanja stvarno događati. Ali to bude zaista vrlo konkretno i realno - poput kuće koju sam izmaštala kao dijete pa se spletom okolnosti i sa puno mog uloženog truda i dogodila, života sa djecom i životinjama u toj kući koja sam zaista odživjela i bila su čak puno bogatija i više od onoga što sam izmaštala kao dijete. Tako da mogu slobodno reći da maštu koristim kao alat i motivaciju za moja djelovanja koja me vode do mojih izmaštanih ciljeva. A ciljevi sami pupaju kako koji san odrealiziram. Tu nema kraja. Obzirom da pouzdano znam da postoji velika mogućnost da mi se mnoga ipak i dogode, maštam sto na sat i dalje.

Meni je haiku ok, cijenim i ponekad ga volim i čitati jer mi paše to izvlačenje esencije, biti ... ali ne bih to nikada mogla pisati. Više sam od mamutovaca O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 3114667799  Valjda se zato i pizda našalio u trojmetu kad mi je umetnuo tekst kako pišem haiku poeziju O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1523192931 Da mi život ovisi o tome, ne bih ga znala sastaviti  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1619348112


Htjela sam reci da je nama, zapadnjacima, nekako svojstveno/prirodno visokoapstraktno razmisljanje jer je ono temelj znanstveno-tehnoloskog napretka. Ja sam i kao dijete bila suvise "cerebralna" (vecinu vremena provodila sam sa starijim braticem kojeg su zanimala znanstvena dostignuca i nadahnuca O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713 pa sam se neprekidno bavila svijetom ideja, odnosna razmisljala o kojekakvim mogucnostima onoga sto vidim - to nije "brkanje svjetova", a opet je i svojevrsno mastanje/zamisljanje onog cega nema (jos!) )...


Ta prica s haiku poezijom vratila me cisto osjetilnoj naravi stvarnosti, nesto sto je pomalo zanemareno kod nas. I citajuci majstore takve poezije shvatila sam razliku izmedju tog visokoapstraktnog razmisljanja i osjetilne percepcije, iako je i to pomalo proturjecno
jer je i sama poezija - apstrakcija.


Eto ... raniji post sam napisala a da nisam pročitala ovaj tvoj slijedeći.

Ništa što nas okružuje, a stvoreno je ljudskom rukom nije nastalo iznebuha. Moralo je postati najprije u nečijoj mašti, ili razmišljanjima. Imam prijateljicu koja je itekako vična apstraktnom razmišljanju pa je gušt sa njom razgovarati na bilo koju temu jer uz nju doživim vidjeti percepcije koje meni osobno ne bi nikada pale na pamet.  I mene je to fasciniralo oduvijek - taj put kojim se dolazi do raznih ideja koje teže svojoj realizaciji. Sad si mi dala za razmišljati jer svoj način razmišljanja ipak prepoznajem u tvom opisu haiku poezije pod osjetilnim, intuitivnim.

Super mi je što u mnogim firmama na zapadu  sada prakticiraju brainstormanje kao normalan proces iznalaženja boljih rješenja, ideja itd. Životni mi je san konačno uletiti u takav radni tim ali sa većim brojem ljudi. Za sada je to, recimo, jedno od mojih nedoživljenih želja. Mora biti gušt raditi u takvom radnom okruženju gdje nema granica u razmišljanju i imaš više ljudi koji su vični branstormanju. Do sada mi se to dogodilo samo sa jednim kolegom samo jebiga, okolina je bila toliko konzervativna i zatrovana, da to nije dugo trajalo. Doduše, privatno sam imala krug ljudi sa kojim sam tako rješavala mnoge životne probleme ali i dolazila do raznih ideja koje sam na kraju uspješno i realizirala. Ali i to je šira zajednica razjebala oduzevši nam prostor u kojem smo se sastajali a ekipa se razišla što po gradovima što po drugim državama. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 2758896589
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 14.08.20 23:28

Legolas je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Legolas je napisao/la:l

Došla sam otvoriti temu o Benfordovom zakonu i kako je morebitni dokaz postojanja univerzalnog zakona i sveprožetosti svih nas u svemiru, o lakoći predviđanja i kako nema tu nikakve magije, 


Pa, evo, ako ti nesto znaci, zanima me kako Benfordov zakon dokazuje sveprozimanje...

Hm ... kad bih ja to mogla tako lako objasniti. Ali sjetit ću se ako mi sine kakav dobar primjer. Malo mi je mrsko sada prepričavati one iz dokumentaraca koji su me naveli na razmišljanje. Možda sam se malo pretenciozno izrazila kada sam upotrijebila izraz "dokazivanje". Nisam znanstvenik da se bavim njihovim metodama dokazivanja i kod razmišljanja više koristim slikovni simbolički jezik pa kad mi se iskristalizira neka slika, sjetim se vratiti tu. I ja još razmišljam o svemu. Sorry. Spomenula sam to jer sam se ponadala da je nekoga isto tako zaintrigirala tema pa možda zna više od mene. Izraz "dokaz" sam brzopleto napisala jer mi se u tom trenu dok sam pisala cijela ideja učinila vrlo smislenom. Ali, vratit će se meni to, nadam se.

drugim rijecima, napravila si se vazna a pojma nemas o tom. Zajebala te Tomita...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Legolas 14.08.20 23:32

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Legolas je napisao/la:l

Došla sam otvoriti temu o Benfordovom zakonu i kako je morebitni dokaz postojanja univerzalnog zakona i sveprožetosti svih nas u svemiru, o lakoći predviđanja i kako nema tu nikakve magije, 


Pa, evo, ako ti nesto znaci, zanima me kako Benfordov zakon dokazuje sveprozimanje...

Hm ... kad bih ja to mogla tako lako objasniti. Ali sjetit ću se ako mi sine kakav dobar primjer. Malo mi je mrsko sada prepričavati one iz dokumentaraca koji su me naveli na razmišljanje. Možda sam se malo pretenciozno izrazila kada sam upotrijebila izraz "dokazivanje". Nisam znanstvenik da se bavim njihovim metodama dokazivanja i kod razmišljanja više koristim slikovni simbolički jezik pa kad mi se iskristalizira neka slika, sjetim se vratiti tu. I ja još razmišljam o svemu. Sorry. Spomenula sam to jer sam se ponadala da je nekoga isto tako zaintrigirala tema pa možda zna više od mene. Izraz "dokaz" sam brzopleto napisala jer mi se u tom trenu dok sam pisala cijela ideja učinila vrlo smislenom. Ali, vratit će se meni to, nadam se.

drugim rijecima, napravila si se vazna a pojma nemas o tom. Zajebala te Tomita...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713
Nije, naprotiv O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713  Osvijestila mi je nešto što sam možda i ranije znala ali još ne znam to izraziti. Ali ne brini, kad mi sjedne na mjesto, budem ja opet propisala u mamutovcima O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 11484130

Vidim da je tebe opet krenulo ono da me probaš etiketirati ko lucifera, sotonu ili štaliveć. Jebiga, to mi je dugo bila super zajebancija i čak sam probala naći onu trojme sliju di se penjem na kip slobode jer mi je to bila prva asocijacija na lučonošu. Jebiga, google mi stalno izbacuje onu di sam gusar
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 14.08.20 23:46

Legolas je napisao/la:

Vidim da je tebe opet krenulo ono da me probaš etiketirati ko lucifera, sotonu ili štaliveć. Jebiga, to mi je dugo bila super zajebancija i čak sam probala naći onu trojme sliju di se penjem na kip slobode jer mi je to bila prva asocijacija na lučonošu. Jebiga, google mi stalno izbacuje onu di sam gusar

nisam ja nego Maca, ona te nazvala svjetlonosom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Legolas 15.08.20 0:08

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

Vidim da je tebe opet krenulo ono da me probaš etiketirati ko lucifera, sotonu ili štaliveć. Jebiga, to mi je dugo bila super zajebancija i čak sam probala naći onu trojme sliju di se penjem na kip slobode jer mi je to bila prva asocijacija na lučonošu. Jebiga, google mi stalno izbacuje onu di sam gusar

nisam ja nego Maca, ona te nazvala svjetlonosom...


 Ti bi nekako isprovocirao sukob između mene i mace a ono ne ide. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1425538829

Može mene Maca zvati kako god hoće bez da me naljuti. I to može ne samo ovdje u virtuali nego i kad me sretne na ulici.  Jebiga, nit živim sa njom a niti moram raditi sa njom, niti o njoj išta znam. Da sam tako osjetljiva, ne bih opstala na ovom forumu ni tri dana a kamoli ovoliko godina. Njoj se ne moram uopće sviđati a da ja o njoj i dalje nemam nikakvo loše mišljenje. Pomislila bih da sa mnom nije nešto u redu da mi je stalo svidjeti se baš svakome.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  besposlenpop 03.11.20 9:48




Odlazak legende ...

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Tenor


_________________
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 13.02.21 0:57

taja je napisao/la:Jednu od mašti sam već navela, a ta me nije pustila ni do danas  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1523192931
Da ću kopajući naći skriveno blago i stići na drugi kraj zemlje

eto, nasla si Yehija i stigla do Irske...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  sarita 13.02.21 1:01

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Jednu od mašti sam već navela, a ta me nije pustila ni do danas  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1523192931
Da ću kopajući naći skriveno blago i stići na drugi kraj zemlje

eto, nasla si Yehija i stigla do Irske...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713
kru ti jebem otklem ovo ispade?
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 13.02.21 1:04

sarita je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Jednu od mašti sam već navela, a ta me nije pustila ni do danas  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1523192931
Da ću kopajući naći skriveno blago i stići na drugi kraj zemlje

eto, nasla si Yehija i stigla do Irske...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713
kru ti jebem otklem ovo ispade?

od nikud, uviek i bilo ovdje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  sarita 13.02.21 4:00

pizda je napisao/la:
sarita je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Jednu od mašti sam već navela, a ta me nije pustila ni do danas  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 1523192931
Da ću kopajući naći skriveno blago i stići na drugi kraj zemlje

eto, nasla si Yehija i stigla do Irske...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 684758713
kru ti jebem otklem ovo ispade?

od nikud, uviek i bilo ovdje...
dobro sacu ja ispodizat sve...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 20.05.21 9:09

pizda je napisao/la:ja mastam da mi se u narjucje baci obnazita liepotica i kaze "aj me jebi Pizdo" a ja njoj velim "e necu" a ona na to veli "a zasto?" a ja na to velim "zakurac" i odem. Onako kulerska neka mastaria...
evo pizdo, ljubavi moa malena... 

evo ti se ja opet nudim... doduše, nisam liepotica, al sam obnažita... imam samo namaz od čvaraka na bradavicama, ali ne grudnim bradavicama nego onima ispod grudi... znaš ona podneblja sa povišenim trenjima i izložena povećanom znojenju. e pa te bradavice. a ti si mi nekako baš tip koji bi teško odolio namazu od čvaraka. baš si mi taj top... ups, tip.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 20.05.21 16:49

Vel'ka sraćka je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja mastam da mi se u narjucje baci obnazita liepotica i kaze "aj me jebi Pizdo" a ja njoj velim "e necu" a ona na to veli "a zasto?" a ja na to velim "zakurac" i odem. Onako kulerska neka mastaria...
evo pizdo, ljubavi moa malena... 

evo ti se ja opet nudim... doduše, nisam liepotica, al sam obnažita... imam samo namaz od čvaraka na bradavicama, ali ne grudnim bradavicama nego onima ispod grudi... znaš ona podneblja sa povišenim trenjima i izložena povećanom znojenju. e pa te bradavice. a ti si mi nekako baš tip koji bi teško odolio namazu od čvaraka. baš si mi taj top... ups, tip.

bog te jebo, vise se ni zajebavat ne mozes a da te paranoici ne zamjete...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 20.05.21 20:40

pizda je napisao/la:
Vel'ka sraćka je napisao/la:
pizda je napisao/la:ja mastam da mi se u narjucje baci obnazita liepotica i kaze "aj me jebi Pizdo" a ja njoj velim "e necu" a ona na to veli "a zasto?" a ja na to velim "zakurac" i odem. Onako kulerska neka mastaria...
evo pizdo, ljubavi moa malena... 

evo ti se ja opet nudim... doduše, nisam liepotica, al sam obnažita... imam samo namaz od čvaraka na bradavicama, ali ne grudnim bradavicama nego onima ispod grudi... znaš ona podneblja sa povišenim trenjima i izložena povećanom znojenju. e pa te bradavice. a ti si mi nekako baš tip koji bi teško odolio namazu od čvaraka. baš si mi taj top... ups, tip.

bog te jebo, vise se ni zajebavat ne mozes a da te paranoici ne zamjete...

Pa to je prava nepravda... uzasi promiskuiteta... protiv kojih se ti bo(j)ris i rukicama i nogicama... bubi, reci mi sta bi mi radio. Kako bi me kaznio? Sto sam zasluzila?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 14 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 15. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.