kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Stranica 3 / 15. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 8:48

da čujem, tko vjeruje da se maštanjem može graditi vlastita budućnost?

dromsi svakako da, pizda ne, ja definitivno da, previše toga što sam maštala mi se stvarno i dogodilo da bih mislila suprotno ....dalje... ne otvara mi se anketa jer bi se onda ista tema razvodnila na dva mjesta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 04.04.13 9:39

kišna glista je napisao/la:da čujem, tko vjeruje da se maštanjem može graditi vlastita budućnost?

dromsi svakako da, pizda ne, ja definitivno da, previše toga što sam maštala mi se stvarno i dogodilo da bih mislila suprotno ....dalje... ne otvara mi se anketa jer bi se onda ista tema razvodnila na dva mjesta

ovisi jesu li zelje i mastanje jedno te isto. Mislim da zelje ulaze u mastanja ali je samo mastanje puno siri pojam. Mi smo ovdje mastanja prikazali vise manje kao zelje koje smo imali i imamo. Ako vec kao prilicno mlad jako zelis biti ljecnik recimo, onda je 90% sansi da to i postanes. Samo tu se onda ispreplicu i afiniteti, dopadanja, sklonosti. Ne mos za to sve "optuzit" mastanje. Zato ne znam bas ima li masta kakve veze sa gradjenjem buducnosti u smislu profesije, egzistencije i sl.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 10:33

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:da čujem, tko vjeruje da se maštanjem može graditi vlastita budućnost?

dromsi svakako da, pizda ne, ja definitivno da, previše toga što sam maštala mi se stvarno i dogodilo da bih mislila suprotno ....dalje... ne otvara mi se anketa jer bi se onda ista tema razvodnila na dva mjesta

ovisi jesu li zelje i mastanje jedno te isto. Mislim da zelje ulaze u mastanja ali je samo mastanje puno siri pojam. Mi smo ovdje mastanja prikazali vise manje kao zelje koje smo imali i imamo. Ako vec kao prilicno mlad jako zelis biti ljecnik recimo, onda je 90% sansi da to i postanes. Samo tu se onda ispreplicu i afiniteti, dopadanja, sklonosti. Ne mos za to sve "optuzit" mastanje. Zato ne znam bas ima li masta kakve veze sa gradjenjem buducnosti u smislu profesije, egzistencije i sl.

mislila sam na maštanje u kojima ulazimo u poprilično živo vizualiziranje, čak i osjetilno doživaljvanje ( i naravno, kasnije konkretno poduzimanje nekih koraka ka tome ) onoga što si silno želimo...

recimo, ja sam si silno željela živjeti u kući kakvoj živim... kao dijete sam patila kad su mi se roditelji odlučili preseliti u novu kuću i baka prodala staru... cijelo djetinjstvo sam maštala o tome da ću je jednom otkupiti i nastaviti živjeti baš u toj svojoj kući.... odabrala struku koja je u skladu sa mojim maštanjem.... i nakon nekog vremena, kad se od tog maštanja odustane, jednostavno su mi se situacije u životu tako slagale da sam se na kraju stvarno vratila u ulicu u kojoj sam odrasla, istina ne baš u istu kuću u kojoj sam odrasla al u istu ulicu i ku kuću koja mi se zbog pogleda kojeg imam čak i više sviđa od one za koju sam u maštanjima mislila da bih ponovo htjela imati kao svoj dom

to je samo jedan od primjera a ima ih još sličnih ...naravno da nije sve išlo lako, debelo sam se i naradila i uložila silno truda da se sve to izrealizira, al ono što sam htjela reći, da je začuđujuće koji splet životnih situacija i okolnosti se izdogađao da ja starno i ostvarim to svoje dječje maštanje .... jer, maštala sam samo o konačnom cilju, ne i putu kako ću do tog cilja doći


sad mi se nešto slično dešava i opet sam onako iskreno šokirana kako je iznenada još jedna vrlo živa maštarija počela stvarno dešavati... al baš iznanada...taman sam sto posto bila sigurna da ju mogu odbaciti zauvjek i puf, iz vedra neba se pojavi u još boljem obliku nego sam mogla izmaštati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 12:56

ja sam htio otkriti umjetno meso koje bi se proizvodilo u tvornicama i tako se ne bi ubijale zivotinje .O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 04.04.13 13:03

ravana2 je napisao/la:ja sam htio otkriti umjetno meso koje bi se proizvodilo u tvornicama i tako se ne bi ubijale zivotinje .O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 167558484

toga vec ima, experimentalno se uzgajaju neki ljudski organi. S vremenom ce se uzgajat svinjske polovice, milanski rez i pileca prsa. Jos ako picku uzgoje onda se ne moras ni zenit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 04.04.13 13:07

kišna glista je napisao/la:

..recimo, ja sam si silno željela živjeti u kući kakvoj živim... kao dijete sam patila kad su mi se roditelji odlučili preseliti u novu kuću i baka prodala staru... cijelo djetinjstvo sam maštala o tome da ću je jednom otkupiti i nastaviti živjeti baš u toj svojoj kući.... odabrala struku koja je u skladu sa mojim maštanjem.... i nakon nekog vremena, kad se od tog maštanja odustane, jednostavno su mi se situacije u životu tako slagale da sam se na kraju stvarno vratila u ulicu u kojoj sam odrasla, istina ne baš u istu kuću u kojoj sam odrasla al u istu ulicu i ku kuću koja mi se zbog pogleda kojeg imam čak i više sviđa od one za koju sam u maštanjima mislila da bih ponovo htjela imati kao svoj dom
...

to je vec ono prakticno mastanje koje je ostvarivo i u biti najcesce ovisi o tebi i volji koju imas:). Vise na nivou zelja, meni je vise mastanje ono sto je prilicno apstraktno i najcesce neostvarivo. Ili se barem takvim cini u vrieme mastanja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 13:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

..recimo, ja sam si silno željela živjeti u kući kakvoj živim... kao dijete sam patila kad su mi se roditelji odlučili preseliti u novu kuću i baka prodala staru... cijelo djetinjstvo sam maštala o tome da ću je jednom otkupiti i nastaviti živjeti baš u toj svojoj kući.... odabrala struku koja je u skladu sa mojim maštanjem.... i nakon nekog vremena, kad se od tog maštanja odustane, jednostavno su mi se situacije u životu tako slagale da sam se na kraju stvarno vratila u ulicu u kojoj sam odrasla, istina ne baš u istu kuću u kojoj sam odrasla al u istu ulicu i ku kuću koja mi se zbog pogleda kojeg imam čak i više sviđa od one za koju sam u maštanjima mislila da bih ponovo htjela imati kao svoj dom
...

to je vec ono prakticno mastanje koje je ostvarivo i u biti najcesce ovisi o tebi i volji koju imas:). Vise na nivou zelja, meni je vise mastanje ono sto je prilicno apstraktno i najcesce neostvarivo. Ili se barem takvim cini u vrieme mastanja...

hoćeš reć da nakon toliko godina pisanja na forumu i dalje živiš u uvjerenju da nisi sreo niti jednog vanzemaljca? sorry, al meni je to malo teško prihvatiti... ima ih samo nisu onakvi kakvim si ih ti zamišljao O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 04.04.13 13:30

kišna glista je napisao/la:

hoćeš reć da nakon toliko godina pisanja na forumu i dalje živiš u uvjerenju da nisi sreo niti jednog vanzemaljca? sorry, al meni je to malo teško prihvatiti... ima ih samo nisu onakvi kakvim si ih ti zamišljao O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931

jebat ga, ako sam ga sreo a nisam znao da je vanzemaljac onda mi je isto ko da ga i nisam sreo O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 13:35

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

hoćeš reć da nakon toliko godina pisanja na forumu i dalje živiš u uvjerenju da nisi sreo niti jednog vanzemaljca? sorry, al meni je to malo teško prihvatiti... ima ih samo nisu onakvi kakvim si ih ti zamišljao O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931

jebat ga, ako sam ga sreo a nisam znao da je vanzemaljac onda mi je isto ko da ga i nisam sreo O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713...


pa ja, ak nisu mali i zeleni i ne pričaju ovako : čeinvdfhvoefv efvnweifunieu eufhnvceiruncviu lkasdfhnv dfnhqf osdalf kdkkk fA_sdlfkmvšecjo o gšqeihc ši...

baš bezveze O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 04.04.13 13:39

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

hoćeš reć da nakon toliko godina pisanja na forumu i dalje živiš u uvjerenju da nisi sreo niti jednog vanzemaljca? sorry, al meni je to malo teško prihvatiti... ima ih samo nisu onakvi kakvim si ih ti zamišljao O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931

jebat ga, ako sam ga sreo a nisam znao da je vanzemaljac onda mi je isto ko da ga i nisam sreo O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713...


pa ja, ak nisu mali i zeleni i ne pričaju ovako : čeinvdfhvoefv efvnweifunieu eufhnvceiruncviu lkasdfhnv dfnhqf osdalf kdkkk fA_sdlfkmvšecjo o gšqeihc ši...

baš bezveze O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 11484130

ne moraju biti mali i zeleni i ne moraju cijukati, dapace, bilo bi pozeljno da ih razumijem O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713. To sam ja zamisljao drukcije, da ih vidim kako se spustaju u letjelici, pa izadju, pricamo... Ili mi pak dodju u sobu ali bi to manje volio. Ustvari, mozda i jesu, u par navrata sam izgubio po par sati a ne kuzim kako...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 13:51

pizda je napisao/la:

ne moraju biti mali i zeleni i ne moraju cijukati, dapace, bilo bi pozeljno da ih razumijem O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713. To sam ja zamisljao drukcije, da ih vidim kako se spustaju u letjelici, pa izadju, pricamo... Ili mi pak dodju u sobu ali bi to manje volio. Ustvari, mozda i jesu, u par navrata sam izgubio po par sati a ne kuzim kako...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1619348112 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1619348112 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1619348112 ajd nemoj da tebi nitko dolazi u sobu iznenada i nenajavljen a kamoli vanzemaljci... ti se bojiš i manje čudnih stvari , jebote, zamisli da ti se neki reptiloid odjednom pojavi iznenada i zatrepće sa tri kapka, mahne rukom prekrivenu krljuštima i sa tri prsta umjesto pet a na svakom prstu umjesto jagodice pipak O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931 dok bi on tebi objasnio tko je, čiji je i odakle je ti bi pet puta krepo od straha, istuko ga ko onog šta si ga zamislio da ti hoće šparoge ukrast i ne bi više bio crn, bio bi sijed

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Lena 04.04.13 15:21

trenutno maštam o nekom dužem odmoru,ali neće tako brzo doćiO čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 957247240
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  orion 04.04.13 15:27

Lena je napisao/la:trenutno maštam o nekom dužem odmoru,ali neće tako brzo doćiO čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 957247240
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1425538829 .... nije utjeha, al nisi jedina

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Lena 04.04.13 15:35

a znam.....ma dočekat ćemo valjda O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  orion 04.04.13 19:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne moraju biti mali i zeleni i ne moraju cijukati, dapace, bilo bi pozeljno da ih razumijem O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713. To sam ja zamisljao drukcije, da ih vidim kako se spustaju u letjelici, pa izadju, pricamo... Ili mi pak dodju u sobu ali bi to manje volio. Ustvari, mozda i jesu, u par navrata sam izgubio po par sati a ne kuzim kako...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1619348112 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1619348112 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1619348112 ajd nemoj da tebi nitko dolazi u sobu iznenada i nenajavljen a kamoli vanzemaljci... ti se bojiš i manje čudnih stvari , jebote, zamisli da ti se neki reptiloid odjednom pojavi iznenada i zatrepće sa tri kapka, mahne rukom prekrivenu krljuštima i sa tri prsta umjesto pet a na svakom prstu umjesto jagodice pipak O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931 dok bi on tebi objasnio tko je, čiji je i odakle je ti bi pet puta krepo od straha, istuko ga ko onog šta si ga zamislio da ti hoće šparoge ukrast i ne bi više bio crn, bio bi sijed

i ne mora biti tako strašan, dovoljno bi bijo da je vaka slatkica O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Vanzemaljci-susret-1328585176-91230

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 19:06

kišna glista je napisao/la:da čujem, tko vjeruje da se maštanjem može graditi vlastita budućnost?

dromsi svakako da, pizda ne, ja definitivno da, previše toga što sam maštala mi se stvarno i dogodilo da bih mislila suprotno ....dalje... ne otvara mi se anketa jer bi se onda ista tema razvodnila na dva mjesta

baš da se da graditi-ne... ali da bi mogla biti materijal od kojeg će nastati idejni projekt to da... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 20:14

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:da čujem, tko vjeruje da se maštanjem može graditi vlastita budućnost?

dromsi svakako da, pizda ne, ja definitivno da, previše toga što sam maštala mi se stvarno i dogodilo da bih mislila suprotno ....dalje... ne otvara mi se anketa jer bi se onda ista tema razvodnila na dva mjesta

baš da se da graditi-ne... ali da bi mogla biti materijal od kojeg će nastati idejni projekt to da... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713


ustrajnost u svojim maštama, jarka želja za ostvarenjem vizije, uobličavanje naših djelovanja u skladu sa maštom kao generatorom naše volje i energije itekako bi shvatila temeljnim postupkom u izgradnji vlastite budućnosti.

sama misao može biti pokretač .... svega.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 20:19

lastavica je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:da čujem, tko vjeruje da se maštanjem može graditi vlastita budućnost?

dromsi svakako da, pizda ne, ja definitivno da, previše toga što sam maštala mi se stvarno i dogodilo da bih mislila suprotno ....dalje... ne otvara mi se anketa jer bi se onda ista tema razvodnila na dva mjesta

baš da se da graditi-ne... ali da bi mogla biti materijal od kojeg će nastati idejni projekt to da... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713


ustrajnost u svojim maštama, jarka želja za ostvarenjem vizije, uobličavanje naših djelovanja u skladu sa maštom kao generatorom naše volje i energije itekako bi shvatila temeljnim postupkom u izgradnji vlastite budućnosti.

sama misao može biti pokretač .... svega.

pa to i rekoh glisti u zidarskom jeziku... idejni projekt... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713

ali ako sve ostane na toj, možda fenomenalnoj ideji, bez da se napravi glavni projekt, pa izvedbeni i na kraju sve skupa i izgradi sve skupa je ništa... a za gradnju treba snaga a ne mašta... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 20:48

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne moraju biti mali i zeleni i ne moraju cijukati, dapace, bilo bi pozeljno da ih razumijem O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713. To sam ja zamisljao drukcije, da ih vidim kako se spustaju u letjelici, pa izadju, pricamo... Ili mi pak dodju u sobu ali bi to manje volio. Ustvari, mozda i jesu, u par navrata sam izgubio po par sati a ne kuzim kako...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1619348112 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1619348112 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1619348112 ajd nemoj da tebi nitko dolazi u sobu iznenada i nenajavljen a kamoli vanzemaljci... ti se bojiš i manje čudnih stvari , jebote, zamisli da ti se neki reptiloid odjednom pojavi iznenada i zatrepće sa tri kapka, mahne rukom prekrivenu krljuštima i sa tri prsta umjesto pet a na svakom prstu umjesto jagodice pipak O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931 dok bi on tebi objasnio tko je, čiji je i odakle je ti bi pet puta krepo od straha, istuko ga ko onog šta si ga zamislio da ti hoće šparoge ukrast i ne bi više bio crn, bio bi sijed

i ne mora biti tako strašan, dovoljno bi bijo da je vaka slatkica O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Vanzemaljci-susret-1328585176-91230

jesam samu sebe nasmijala danas zamišljajući scenu kako vanzemaljac ulazi u pizdinu sobu da se upozna s njim, sav dobar, inteligentan al brate ružan za popizdit a pizda najprije ko mačka skoči i uhvati se za strop, doživi pešest infarkta u letu, pa kad vidi da je vanzemaljac dobar, skoči na njega tamburat ga jer ga je tako prepo O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1619348112 a ful realna situacija za zamislit ... ja sam jednom tako htjela ugodno iznenaditi jednu meni dragu osobu, pojavila se ko duh i skoro pobrala batine jer me taj nije očekivao u to vrijeme i na tom mjestu ... sreća u nesreći je bila da se skamenio od straha kad sam izašla iz mraka pred njegovim ulaznim vratima al mi kasnije nikad nije palo nešto slično napravit kad sam vidjela reakciju .... a ne izgledam ko vanzemaljac iako sam bila došla sa dobrim namjerama i ko prijatelj O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 04.04.13 20:51

Btw je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:da čujem, tko vjeruje da se maštanjem može graditi vlastita budućnost?

dromsi svakako da, pizda ne, ja definitivno da, previše toga što sam maštala mi se stvarno i dogodilo da bih mislila suprotno ....dalje... ne otvara mi se anketa jer bi se onda ista tema razvodnila na dva mjesta

baš da se da graditi-ne... ali da bi mogla biti materijal od kojeg će nastati idejni projekt to da... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713


ustrajnost u svojim maštama, jarka želja za ostvarenjem vizije, uobličavanje naših djelovanja u skladu sa maštom kao generatorom naše volje i energije itekako bi shvatila temeljnim postupkom u izgradnji vlastite budućnosti.

sama misao može biti pokretač .... svega.

pa to i rekoh glisti u zidarskom jeziku... idejni projekt... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713

ali ako sve ostane na toj, možda fenomenalnoj ideji, bez da se napravi glavni projekt, pa izvedbeni i na kraju sve skupa i izgradi sve skupa je ništa... a za gradnju treba snaga a ne mašta... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 3015220106

treba i jedno i drugo i redom kako ide jer je tako najbolje, najjeftinije i najbolji rezultat ... nemreš ništa graditi pa da si najjači na svijetu ako nemaš dobar idejni projekt ... zapravo, možeš al poslije kukaš zbog bilion pogrešno napravljanih sitnica i ispravljaš u hodu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 7:30

orion je napisao/la:

i ne mora biti tako strašan, dovoljno bi bijo da je vaka slatkica O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Vanzemaljci-susret-1328585176-91230

da mi ovakav dodje, iz moje sobe bi se cula jaka eksplozija, probio bih zvucni zid...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 7:39

orion je napisao/la:
taja je napisao/la:Po toj tiramoli sam uvijek znala je li jugo ili bura.
Ako je jugo onda je labava i lako se vuče, a kad je bura kruta je i škripi dok se vuče
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 3111943984mene podsjeti na "naše malo misto" ...kad kaže brico: Ane ća meteš, ća gosti dobivaš ...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 3111943984

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 7:47

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3  Ustvari, mozda i jesu, u par navrata sam izgubio po par sati a ne kuzim kako.. Ustvari, mozda i jesu, u par navrata sam izgubio po par sati a ne kuzim kako...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 684758713

Biće si se onesvijestijo od maligana. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 7:49

ravana2 je napisao/la:ja sam htio otkriti umjetno meso koje bi se proizvodilo u tvornicama i tako se ne bi ubijale zivotinje .O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 167558484

To je barem jednostavno. Uzgajati crve, one brašnare, puni su bjelančevina. Ili gliste i sl. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 05.04.13 7:56

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3  pojavila se ko duh i skoro pobrala batine jer me taj nije očekivao u to vrijeme i na tom mjestu ... sreća u nesreći je bila da se skamenio od straha kad sam izašla iz mraka pred njegovim ulaznim vratima al mi kasnije nikad nije palo nešto slično napravit kad sam vidjela reakciju . pojavila se ko duh i skoro pobrala batine jer me taj nije očekivao u to
vrijeme i na tom mjestu ... sreća u nesreći je bila da se skamenio od
straha kad sam izašla iz mraka pred njegovim ulaznim vratima al mi
kasnije nikad nije palo nešto slično napravit kad sam vidjela reakciju
..
By kišna glista

- Da se meni netko nenajavljen muva oko kuće po crnome mraku ja bih pomislio da me špijunira-
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 3 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 15. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.