kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jesu li zene ziherasi ?

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 03.04.13 14:47

dali igraju samo na sigurno i iz prikrajka promatraju kako ce se stvari razvijati pa ako krenu dobro onda se pridruze ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  taja 03.04.13 15:27

Ne bih generalizirala i rekla da su žene takve, a muškarci nisu.
Sve ovisi o pojedincu. Ali da su opreznije, mislim da jesu
Previše mi činiš razliku između muškaraca i žena, ccc... jesu li zene ziherasi ? 1425538829
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 03.04.13 15:42

mozemo onda ovu temu pretvoriti u seciranje zenske psihe ...jesu li zene ziherasi ? 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  orion 03.04.13 16:00

ravana2 je napisao/la:mozemo onda ovu temu pretvoriti u seciranje zenske psihe ...jesu li zene ziherasi ? 727654710

možemo al nećemo jesu li zene ziherasi ? 3111943984 ....
i nisu žene ziheraškije, već su mudrije ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 03.04.13 18:09

ravana2 je napisao/la:dali igraju samo na sigurno i iz prikrajka promatraju kako ce se stvari razvijati pa ako krenu dobro onda se pridruze ?

naravno... to je tipična ženska osobina... al takvih tipičnih žena tu skoro da nema pa pripazi da ti i prije razvoja fabule ove muškarače ne pričepe jujca bez da se ikom pridruže... jesu li zene ziherasi ? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Jehudi 04.04.13 6:34

Ovo je Kultnix forum Pizda, znači klasični matrijarhat. jesu li zene ziherasi ? 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  pizda 04.04.13 7:31

zene maksimalno sve iskompliciraju i od niceg naprave trenutno najveci svjetski problem. Medjutim, sto se tice adaptacija, novog namjestaja, preinake kuce itd. itd. onda bez problema idu u sve moguce kredite, kombinacije i daleko su manji ziherasi od muskaraca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 04.04.13 7:43

zene su strojevi za unistavanje novca .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  pizda 04.04.13 8:03

ravana2 je napisao/la:zene su strojevi za unistavanje novca .

tu su neuravnotezene, jedna moja frendica je dok su joj klinci bili mali, kupovala pelene u Trstu. Rekla da joj se sa svim utrosenim benzinom, isplati. Istina, nisu to bile neke kolicine pa je i usteda bila mala i nevrijedna puta i zajebancije. S druge strane, bez problema je iskesirala 50.000 kuna samo za kauc koji joj se jako svidjao. Pa ne bi dao tu lovu za kauc da je od suhog zlata jebate, totalno ludilo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  pizda 04.04.13 8:07

ili, kupuju se namirnice na svim mogucim akcijama, stedi svaka kuna a na mobitel potrose malo bogatstvo. Mislim da bi u neku novu skulpturu zene, trebalo neizostavno ukomponirati i mobitel zaljepljen za uho...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 04.04.13 8:33

svako ziharešenje, bez obzira tko to probao prakticirati, nema smisla i obično završi kao gubitak a ne dobitak... život se nemre kontrolirati, isplanirati niti iskalkulirati... stvari se jednostavno dešavaju a o nama ovisi kako ćemo se do njih postaviti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  pizda 04.04.13 13:32

kišna glista je napisao/la:svako ziharešenje, bez obzira tko to probao prakticirati, nema smisla i obično završi kao gubitak a ne dobitak... život se nemre kontrolirati, isplanirati niti iskalkulirati... stvari se jednostavno dešavaju a o nama ovisi kako ćemo se do njih postaviti...

je al u praksi su neziherasi poprilicno popusili i danas su im stanovi, auta i sl. na drazbi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 04.04.13 13:33

koliko zena si u stanju uzdrzavati toliko ljudi vrijedis .jesu li zene ziherasi ? 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  pizda 04.04.13 13:36

ravana2 je napisao/la:koliko zena si u stanju uzdrzavati toliko ljudi vrijedis .jesu li zene ziherasi ? 2733991369

onda sam bezvrijedan jebote... Ustvari ovisi, ako se misli samo na prehranu onda vrijedim za jednog ljuda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 04.04.13 13:44

pizda je napisao/la:
ravana2 je napisao/la:koliko zena si u stanju uzdrzavati toliko ljudi vrijedis .jesu li zene ziherasi ? 2733991369

onda sam bezvrijedan jebote... Ustvari ovisi, ako se misli samo na prehranu onda vrijedim za jednog ljuda...



jel to racunas svoju psinu ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 04.04.13 13:46

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:svako ziharešenje, bez obzira tko to probao prakticirati, nema smisla i obično završi kao gubitak a ne dobitak... život se nemre kontrolirati, isplanirati niti iskalkulirati... stvari se jednostavno dešavaju a o nama ovisi kako ćemo se do njih postaviti...

je al u praksi su neziherasi poprilicno popusili i danas su im stanovi, auta i sl. na drazbi...

pa to zato jer ti to gledaš samo kao ziherašenje kroz materijlno i financije ... ja sam više mislila na kojekakve odluke u životu... ono, odjednom preko noći se odlučiš preselit na drugi kontinet, nađeš drugi posao , rodiš dijete a nije ti bilo u planu, napraviš kontra svojih dotadašnjih uvjerenja a da nije na ničiju štetu al nije izvjesno šta će ti u životu donijeti ...tako to... nikad nisam ni bila od tih koji padaju na razna podizanje kredita, karticu i danas nemam ( malo lažem, imam, al ponašam se ko da ju nemam), , trošenje onoga što nemaš za stvari koje ti ne trebaju pa mi to nije palo na pamet pod ziherašenje al može ... ak kupim skupi trosjed na kredit, to mi nije sa neko rizično neziheraško ponašanje, to je idiotizam.... al ak moram birati hoću i dalje biti tu gdje jesam a nije mi baš loše, il ću otić negdje drugdje jer mi se nudi vrlo nejasna prilika i mene zakopka znatiželja i poželim isprobati svoje limite nataj način, onda mislim da nisam ziheraš... da jesam, najvjerojatnije bih sebe zakinula za jedno novo iskustvo koje mi može dalje otvarati nove situacije


malo sam zakomplicirala al sad mi se pojavila slika iz crtanog "u potrazi za nemom" koja dobro opisuje ono što mislim reć:

ima ona scena kad živčani i paranoičan otac čuva nemu i ne da mu da izlazi iz zacrtanih granica i opravdava to riječima da ne želi da mu se sinu ništa ne dogodi...e, onda ona plava "glupava" riba odgovara: "al onda mu se ništa neće ni dogoditi"... na kraju crtanog sve ispadne jedna velika avantura sa brdo događanja i sve ispadne dobro... i u životu je tako... neki jednostavno dozvole da im se stvari dešavaju i stvari rješavaju u hodu kako koji problem nailazi, a ziheraše zamislim kao nemu i njegovog oca koji stvarno uspije sina držati na lajni i sebe zakinu za cijelu onu avanturu koja im se dogodila

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Lena 04.04.13 15:23

ja sam prilagodljiva ziherašica jesu li zene ziherasi ? 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  orion 04.04.13 15:29

nisam ziherašila, usudit ću se uletit u rizične situacije pod uvjetom da imam rezervnu varijantu jesu li zene ziherasi ? 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Lena 04.04.13 15:35

orion je napisao/la:nisam ziherašila, usudit ću se uletit u rizične situacije pod uvjetom da imam rezervnu varijantu jesu li zene ziherasi ? 3111943984

nije gvno nego.....ono kako ide jesu li zene ziherasi ? 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  orion 04.04.13 19:04

ravana2 je napisao/la:koliko zena si u stanju uzdrzavati toliko ljudi vrijedis .jesu li zene ziherasi ? 2733991369

tako dakle jesu li zene ziherasi ? 3111943984 .... to znači da nisi samo frizuru promijenio jesu li zene ziherasi ? 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  orion 04.04.13 19:05

Lena je napisao/la:
orion je napisao/la:nisam ziherašila, usudit ću se uletit u rizične situacije pod uvjetom da imam rezervnu varijantu jesu li zene ziherasi ? 3111943984

nije gvno nego.....ono kako ide jesu li zene ziherasi ? 1523192931
jesu li zene ziherasi ? 1656216332

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 04.04.13 19:07

pizda je napisao/la:zene maksimalno sve iskompliciraju i od niceg naprave trenutno najveci svjetski problem. Medjutim, sto se tice adaptacija, novog namjestaja, preinake kuce itd. itd. onda bez problema idu u sve moguce kredite, kombinacije i daleko su manji ziherasi od muskaraca...

evo sad si me poprave dotukao...onda ja fakat nisam žemsko jesu li zene ziherasi ? 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 04.04.13 19:11

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:svako ziharešenje, bez obzira tko to probao prakticirati, nema smisla i obično završi kao gubitak a ne dobitak... život se nemre kontrolirati, isplanirati niti iskalkulirati... stvari se jednostavno dešavaju a o nama ovisi kako ćemo se do njih postaviti...

je al u praksi su neziherasi poprilicno popusili i danas su im stanovi, auta i sl. na drazbi...

pa to zato jer ti to gledaš samo kao ziherašenje kroz materijlno i financije ... ja sam više mislila na kojekakve odluke u životu...ono, odjednom preko noći se odlučiš preselit na drugi kontinet, nađeš drugi posao , rodiš dijete a nije ti bilo u planu, napraviš kontra svojih dotadašnjih uvjerenja a da nije na ničiju štetu al nije izvjesno šta će ti u životu donijeti ...tako to... nikad nisam ni bila od tih koji padaju na razna podizanje kredita, karticu i danas nemam ( malo lažem, imam, al ponašam se ko da ju nemam), , trošenje onoga što nemaš za stvari koje ti ne trebaju pa mi to nije palo na pamet pod ziherašenje al može ... ak kupim skupi trosjed na kredit, to mi nije sa neko rizično neziheraško ponašanje, to je idiotizam.... al ak moram birati hoću i dalje biti tu gdje jesam a nije mi baš loše, il ću otić negdje drugdje jer mi se nudi vrlo nejasna prilika i mene zakopka znatiželja i poželim isprobati svoje limite nataj način, onda mislim da nisam ziheraš... da jesam, najvjerojatnije bih sebe zakinula za jedno novo iskustvo koje mi može dalje otvarati nove situacije


malo sam zakomplicirala al sad mi se pojavila slika iz crtanog "u potrazi za nemom" koja dobro opisuje ono što mislim reć:

ima ona scena kad živčani i paranoičan otac čuva nemu i ne da mu da izlazi iz zacrtanih granica i opravdava to riječima da ne želi da mu se sinu ništa ne dogodi...e, onda ona plava "glupava" riba odgovara: "al onda mu se ništa neće ni dogoditi"... na kraju crtanog sve ispadne jedna velika avantura sa brdo događanja i sve ispadne dobro... i u životu je tako... neki jednostavno dozvole da im se stvari dešavaju i stvari rješavaju u hodu kako koji problem nailazi, a ziheraše zamislim kao nemu i njegovog oca koji stvarno uspije sina držati na lajni i sebe zakinu za cijelu onu avanturu koja im se dogodila

e ovdje je dokaz da fakat nisam žemsko... ovo boldano mi ni po muke za napraviti... i to par puta godišnje jesu li zene ziherasi ? 171927698

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  orion 04.04.13 19:35

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:svako ziharešenje, bez obzira tko to probao prakticirati, nema smisla i obično završi kao gubitak a ne dobitak... život se nemre kontrolirati, isplanirati niti iskalkulirati... stvari se jednostavno dešavaju a o nama ovisi kako ćemo se do njih postaviti...

je al u praksi su neziherasi poprilicno popusili i danas su im stanovi, auta i sl. na drazbi...

pa to zato jer ti to gledaš samo kao ziherašenje kroz materijlno i financije ... ja sam više mislila na kojekakve odluke u životu...ono, odjednom preko noći se odlučiš preselit na drugi kontinet, nađeš drugi posao , rodiš dijete a nije ti bilo u planu, napraviš kontra svojih dotadašnjih uvjerenja a da nije na ničiju štetu al nije izvjesno šta će ti u životu donijeti ...tako to... nikad nisam ni bila od tih koji padaju na razna podizanje kredita, karticu i danas nemam ( malo lažem, imam, al ponašam se ko da ju nemam), , trošenje onoga što nemaš za stvari koje ti ne trebaju pa mi to nije palo na pamet pod ziherašenje al može ... ak kupim skupi trosjed na kredit, to mi nije sa neko rizično neziheraško ponašanje, to je idiotizam.... al ak moram birati hoću i dalje biti tu gdje jesam a nije mi baš loše, il ću otić negdje drugdje jer mi se nudi vrlo nejasna prilika i mene zakopka znatiželja i poželim isprobati svoje limite nataj način, onda mislim da nisam ziheraš... da jesam, najvjerojatnije bih sebe zakinula za jedno novo iskustvo koje mi može dalje otvarati nove situacije


malo sam zakomplicirala al sad mi se pojavila slika iz crtanog "u potrazi za nemom" koja dobro opisuje ono što mislim reć:

ima ona scena kad živčani i paranoičan otac čuva nemu i ne da mu da izlazi iz zacrtanih granica i opravdava to riječima da ne želi da mu se sinu ništa ne dogodi...e, onda ona plava "glupava" riba odgovara: "al onda mu se ništa neće ni dogoditi"... na kraju crtanog sve ispadne jedna velika avantura sa brdo događanja i sve ispadne dobro... i u životu je tako... neki jednostavno dozvole da im se stvari dešavaju i stvari rješavaju u hodu kako koji problem nailazi, a ziheraše zamislim kao nemu i njegovog oca koji stvarno uspije sina držati na lajni i sebe zakinu za cijelu onu avanturu koja im se dogodila

e ovdje je dokaz da fakat nisam žemsko... ovo boldano mi ni po muke za napraviti... i to par puta godišnje jesu li zene ziherasi ? 171927698
jesu li zene ziherasi ? 1523192931 .... vse bih ja to napravila uz zadovoljavajuću odstupnicu ...

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Gost 04.04.13 19:38

orion je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

je al u praksi su neziherasi poprilicno popusili i danas su im stanovi, auta i sl. na drazbi...

pa to zato jer ti to gledaš samo kao ziherašenje kroz materijlno i financije ... ja sam više mislila na kojekakve odluke u životu...ono, odjednom preko noći se odlučiš preselit na drugi kontinet, nađeš drugi posao , rodiš dijete a nije ti bilo u planu, napraviš kontra svojih dotadašnjih uvjerenja a da nije na ničiju štetu al nije izvjesno šta će ti u životu donijeti ...tako to... nikad nisam ni bila od tih koji padaju na razna podizanje kredita, karticu i danas nemam ( malo lažem, imam, al ponašam se ko da ju nemam), , trošenje onoga što nemaš za stvari koje ti ne trebaju pa mi to nije palo na pamet pod ziherašenje al može ... ak kupim skupi trosjed na kredit, to mi nije sa neko rizično neziheraško ponašanje, to je idiotizam.... al ak moram birati hoću i dalje biti tu gdje jesam a nije mi baš loše, il ću otić negdje drugdje jer mi se nudi vrlo nejasna prilika i mene zakopka znatiželja i poželim isprobati svoje limite nataj način, onda mislim da nisam ziheraš... da jesam, najvjerojatnije bih sebe zakinula za jedno novo iskustvo koje mi može dalje otvarati nove situacije


malo sam zakomplicirala al sad mi se pojavila slika iz crtanog "u potrazi za nemom" koja dobro opisuje ono što mislim reć:

ima ona scena kad živčani i paranoičan otac čuva nemu i ne da mu da izlazi iz zacrtanih granica i opravdava to riječima da ne želi da mu se sinu ništa ne dogodi...e, onda ona plava "glupava" riba odgovara: "al onda mu se ništa neće ni dogoditi"... na kraju crtanog sve ispadne jedna velika avantura sa brdo događanja i sve ispadne dobro... i u životu je tako... neki jednostavno dozvole da im se stvari dešavaju i stvari rješavaju u hodu kako koji problem nailazi, a ziheraše zamislim kao nemu i njegovog oca koji stvarno uspije sina držati na lajni i sebe zakinu za cijelu onu avanturu koja im se dogodila

e ovdje je dokaz da fakat nisam žemsko... ovo boldano mi ni po muke za napraviti... i to par puta godišnje jesu li zene ziherasi ? 171927698
jesu li zene ziherasi ? 1523192931 .... vse bih ja to napravila uz zadovoljavajuću odstupnicu ...

lijepo ime za ziheraštvo jesu li zene ziherasi ? 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

jesu li zene ziherasi ? Empty Re: jesu li zene ziherasi ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.