kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskrenost

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Iskrenost Empty Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 18:47

Može li jedna ozbiljna tema na kultnima?

Evo ovako...
SEbe smatram iskrenom, pa čak ponekad i preiskrenoom osobom. Ljudi u RL mi znaju čak i prigovoriti zbog toga, da ne moram reći baš sve što mislim i sl.
Možda sam ponekad i bila brzopleta pa sam svojom iskrenoću i brzom jezičinom uspjela nekog povrijediti, ali trudim se ostati u okvirima ljubaznosti.

Ovu temu nisam namijenila sebi nego kultnom forumu, odnosno ljudima koji na njemu pišu.
Naročito u posljednje vrijeme otkad je ovaj forum otvoren primjećujem da se forumaši doslovno natječu u tome tko će biti iskreniji, jezičaviji, a one osjetljivije prozivaju plačipizdama i njonjavcima.
Stvar je u tome što ta i takva iskrenost po meni često prelazi granice ljudskosti, te postaje vrijeđanje.
Takmiči se u surovosti, neosjetljivosti, grubosti jer je to kao kultna vrlina, a svako pokazivanje osjećaja i suosjećanja naziva se patetikom i preseravanjem.
Kako je iskrenost na vrlo visokoj cijeni, biti ću iskrena i reći da mi se par postova doslovno zgadilo.
A upalo mi je u oko i aplaudiranje kad sam popizdila na Izgubljenu i napisala joj ružan post. (Ništa osobno Dromsi)
Pitam se, je li moguće da samo takvim svojim ispadima izazivam pozornost i skupljam poene, i da baš ništa drugo što inače pišem nije vrijedno aplauza i nije zabilježeno kao pametno i vrijedno. Zar je grubost i oštar jezik iznad blagosti, riječi utjehe i suosjećanja?
Ja mislim da je iskrenost nešto sasvim drugo, i da bi trebala biti vrlina a ne mana.

Iskrenost mora biti začinjena ljubavlju, u protivnom je bezvrijedna. U uskoj je vezi s ljubavlju, idu ruku pod ruku i ne razilaze se, nego nastupaju zajedno.

Iskrenost je vrlina kod ljudi koji slicno razmisljaju, ali može biti i mana kod ljudi koji imaju drukcija shvacanja od tebe.

Biti iskren prema nekome tko je uvredljiv i ne moze se nositi sam sa sobom je mana, jer ce te covjek uzeti na zub i shvatiti to kao vrijedjanje. Ponekad ono sto mislimo trebamo zadrzati za sebe, isto tako sumnjam da postoji osoba koja voli da je netko sa njom potpuno iskren u vezi svega i da sve direktno govori. Da sa tom osobom znas na cemu si, ali isto se radi o grubim osobama i najcesce osobama koje su nestrpljive i stalno pod nekim pritiskom pa se ne zele zamarati razmisljanjem o nacinima na koje se neka misao moze izreci.

Cijenim iskrenost, ali isto tako postoje situacije kada cijenim tisinu.
Raspalite, najiskrenije što možete
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:03

za sada biram tišinu :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 19:06

Btw je napisao/la:za sada biram tišinu Iskrenost 684758713
Iskrenost 1354420400:

Zašto plavojko moja?
Znam da imaš mišljenje.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:10

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:za sada biram tišinu :)
Iskrenost 3487165708

Zašto plavojko moja?
Znam da imaš mišljenje.



vjera mi ne dozvoljava napisati više od jednog mamutovca dnevno... već sam potrošila bonus Iskrenost Vala_02

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:11

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:za sada biram tišinu :)
Iskrenost 3487165708

Zašto plavojko moja?
Znam da imaš mišljenje.



blondi čeka da neko nešto zakuha....................



ja mislim da si pogodila u sridu ovom temom..............

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 19:12

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:za sada biram tišinu :)
Iskrenost 3487165708

Zašto plavojko moja?
Znam da imaš mišljenje.



vjera mi ne dozvoljava napisati više od jednog mamutovca dnevno... već sam potrošila bonus Iskrenost Vala_02

Vjera ko vjera, samo ograničava.
Evo mi Izgubljena čast
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 19:13

cossy je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:za sada biram tišinu :)
Iskrenost 3487165708

Zašto plavojko moja?
Znam da imaš mišljenje.



blondi čeka da neko nešto zakuha....................



ja mislim da si pogodila u sridu ovom temom..............

Misliš da će biti teških razaranja?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:16

taja je napisao/la:
cossy je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:za sada biram tišinu :)
Iskrenost 3487165708

Zašto plavojko moja?
Znam da imaš mišljenje.



blondi čeka da neko nešto zakuha....................



ja mislim da si pogodila u sridu ovom temom..............

Misliš da će biti teških razaranja?



aj mi pokaži temu gdje ih nema......

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:20

o, super tema na koju imam dosta za napisati...al tek ka odgledam onaj fimić o nostradamusu i 2012 koju je puci stavio na kultni second generation

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:25

taja je napisao/la:Može li jedna ozbiljna tema na kultnima?

Evo ovako...
SEbe smatram iskrenom, pa čak ponekad i preiskrenoom osobom. Ljudi u RL mi znaju čak i prigovoriti zbog toga, da ne moram reći baš sve što mislim i sl.
Možda sam ponekad i bila brzopleta pa sam svojom iskrenoću i brzom jezičinom uspjela nekog povrijediti, ali trudim se ostati u okvirima ljubaznosti.

Ovu temu nisam namijenila sebi nego kultnom forumu, odnosno ljudima koji na njemu pišu.
Naročito u posljednje vrijeme otkad je ovaj forum otvoren primjećujem da se forumaši doslovno natječu u tome tko će biti iskreniji, jezičaviji, a one osjetljivije prozivaju plačipizdama i njonjavcima.
Stvar je u tome što ta i takva iskrenost po meni često prelazi granice ljudskosti, te postaje vrijeđanje.
Takmiči se u surovosti, neosjetljivosti, grubosti jer je to kao kultna vrlina, a svako pokazivanje osjećaja i suosjećanja naziva se patetikom i preseravanjem.
Kako je iskrenost na vrlo visokoj cijeni, biti ću iskrena i reći da mi se par postova doslovno zgadilo.
A upalo mi je u oko i aplaudiranje kad sam popizdila na Izgubljenu i napisala joj ružan post. (Ništa osobno Dromsi)
Pitam se, je li moguće da samo takvim svojim ispadima izazivam pozornost i skupljam poene, i da baš ništa drugo što inače pišem nije vrijedno aplauza i nije zabilježeno kao pametno i vrijedno. Zar je grubost i oštar jezik iznad blagosti, riječi utjehe i suosjećanja?
Ja mislim da je iskrenost nešto sasvim drugo, i da bi trebala biti vrlina a ne mana.

Iskrenost mora biti začinjena ljubavlju, u protivnom je bezvrijedna. U uskoj je vezi s ljubavlju, idu ruku pod ruku i ne razilaze se, nego nastupaju zajedno.

Iskrenost je vrlina kod ljudi koji slicno razmisljaju, ali može biti i mana kod ljudi koji imaju drukcija shvacanja od tebe.

Biti iskren prema nekome tko je uvredljiv i ne moze se nositi sam sa sobom je mana, jer ce te covjek uzeti na zub i shvatiti to kao vrijedjanje. Ponekad ono sto mislimo trebamo zadrzati za sebe, isto tako sumnjam da postoji osoba koja voli da je netko sa njom potpuno iskren u vezi svega i da sve direktno govori. Da sa tom osobom znas na cemu si, ali isto se radi o grubim osobama i najcesce osobama koje su nestrpljive i stalno pod nekim pritiskom pa se ne zele zamarati razmisljanjem o nacinima na koje se neka misao moze izreci.

Cijenim iskrenost, ali isto tako postoje situacije kada cijenim tisinu.
Raspalite, najiskrenije što možete
Ne sjećam se slućaja, daj me podsjeti, ak znaš gdi i na kojoj temi stavi link.Kaj sam pljeskala il sam bila gruba? Znam biti i jedno i drugo. Znam biti i sirovina. Recimo, Malaanica je baš grubo reagirala na dobre želje forumaša, prema Dyi. Nisam joj niš poželila javno ( u sebi jesam ) , pitala sam samo "kaj je bilo". Ne smatram da je licimjerno poželiti nekom sve najbolje na forumu. Za mene je to uljuđena konverzacija koristimo je i u reali, neznam zašto nebi i tu. Malaanica je grubo reagirala, stepla se je, al ja to uzimam kao trenutak nemoći.
Rado bi da meni iskreno kažeš kaj te kod mene smeta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 19:26

kišna glista je napisao/la:o, super tema na koju imam dosta za napisati...al tek ka odgledam onaj fimić o nostradamusu i 2012 koju je puci stavio na kultni second generation

Jedna čekam Iskrenost 3630314092,
al tek kad odgledam Izgubljenu čast Iskrenost 364988687
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 19:29

dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:Može li jedna ozbiljna tema na kultnima?

Evo ovako...
SEbe smatram iskrenom, pa čak ponekad i preiskrenoom osobom. Ljudi u RL mi znaju čak i prigovoriti zbog toga, da ne moram reći baš sve što mislim i sl.
Možda sam ponekad i bila brzopleta pa sam svojom iskrenoću i brzom jezičinom uspjela nekog povrijediti, ali trudim se ostati u okvirima ljubaznosti.

Ovu temu nisam namijenila sebi nego kultnom forumu, odnosno ljudima koji na njemu pišu.
Naročito u posljednje vrijeme otkad je ovaj forum otvoren primjećujem da se forumaši doslovno natječu u tome tko će biti iskreniji, jezičaviji, a one osjetljivije prozivaju plačipizdama i njonjavcima.
Stvar je u tome što ta i takva iskrenost po meni često prelazi granice ljudskosti, te postaje vrijeđanje.
Takmiči se u surovosti, neosjetljivosti, grubosti jer je to kao kultna vrlina, a svako pokazivanje osjećaja i suosjećanja naziva se patetikom i preseravanjem.
Kako je iskrenost na vrlo visokoj cijeni, biti ću iskrena i reći da mi se par postova doslovno zgadilo.
A upalo mi je u oko i aplaudiranje kad sam popizdila na Izgubljenu i napisala joj ružan post. (Ništa osobno Dromsi)
Pitam se, je li moguće da samo takvim svojim ispadima izazivam pozornost i skupljam poene, i da baš ništa drugo što inače pišem nije vrijedno aplauza i nije zabilježeno kao pametno i vrijedno. Zar je grubost i oštar jezik iznad blagosti, riječi utjehe i suosjećanja?
Ja mislim da je iskrenost nešto sasvim drugo, i da bi trebala biti vrlina a ne mana.

Iskrenost mora biti začinjena ljubavlju, u protivnom je bezvrijedna. U uskoj je vezi s ljubavlju, idu ruku pod ruku i ne razilaze se, nego nastupaju zajedno.

Iskrenost je vrlina kod ljudi koji slicno razmisljaju, ali može biti i mana kod ljudi koji imaju drukcija shvacanja od tebe.

Biti iskren prema nekome tko je uvredljiv i ne moze se nositi sam sa sobom je mana, jer ce te covjek uzeti na zub i shvatiti to kao vrijedjanje. Ponekad ono sto mislimo trebamo zadrzati za sebe, isto tako sumnjam da postoji osoba koja voli da je netko sa njom potpuno iskren u vezi svega i da sve direktno govori. Da sa tom osobom znas na cemu si, ali isto se radi o grubim osobama i najcesce osobama koje su nestrpljive i stalno pod nekim pritiskom pa se ne zele zamarati razmisljanjem o nacinima na koje se neka misao moze izreci.

Cijenim iskrenost, ali isto tako postoje situacije kada cijenim tisinu.
Raspalite, najiskrenije što možete
Ne sjećam se slućaja, daj me podsjeti, ak znaš gdi i na kojoj temi stavi link.Kaj sam pljeskala il sam bila gruba? Znam biti i jedno i drugo. Znam biti i sirovina. Recimo, Malaanica je baš grubo reagirala na dobre želje forumaša, prema Dyi. Nisam joj niš poželila javno ( u sebi jesam ) , pitala sam samo "kaj je bilo". Ne smatram da je licimjerno poželiti nekom sve najbolje na forumu. Za mene je to uljuđena konverzacija koristimo je i u reali, neznam zašto nebi i tu. Malaanica je grubo reagirala, stepla se je, al ja to uzimam kao trenutak nemoći.
Rado bi da meni iskreno kažeš kaj te kod mene smeta.
Rekla sam ti u zagradi da nije ništa osobno za tebe vezano. U tom slučaju slučajno si ti zapljeskala ali ne radi se samo o tebi nego o općenitom shvaćanju grubosti kao nečem cool i skoro poželjnom jer, eto, pokazujemo da nismo mekušci.
Stvarno ništa osobno
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:31

cossy je napisao/la:


blondi čeka da neko nešto zakuha...........



misliš? i što misliš što će paljavuš napraviti kad taj netko nešto zakuha? biti surova ili plačpičkasta? :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:33

[quote="taja"]
dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:Ne sjećam se slućaja, daj me podsjeti, ak znaš gdi i na kojoj temi stavi link.Kaj sam pljeskala il sam bila gruba? Znam biti i jedno i drugo. Znam biti i sirovina. Recimo, Malaanica je baš grubo reagirala na dobre želje forumaša, prema Dyi. Nisam joj niš poželila javno ( u sebi jesam ) , pitala sam samo "kaj je bilo". Ne smatram da je licimjerno poželiti nekom sve najbolje na forumu. Za mene je to uljuđena konverzacija koristimo je i u reali, neznam zašto nebi i tu. Malaanica je grubo reagirala, stepla se je, al ja to uzimam kao trenutak nemoći.
Rado bi da meni iskreno kažeš kaj te kod mene smeta.
Rekla sam ti u zagradi da nije ništa osobno za tebe vezano. U tom slučaju slučajno si ti zapljeskala ali ne radi se samo o tebi nego o općenitom shvaćanju grubosti kao nečem cool i skoro poželjnom jer, eto, pokazujemo da nismo mekušci.
Stvarno ništa osobno
ok razumijem ,a sad još i na ovo odgovori prosim lijepo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:41

sad me vučete za jezik a film napol odgledan ... al samo ukratko za sada... izrazito cijenim iskrenost pa i grubo rečenu jer me u životu upravo takva izrečena od nekoga koji kod mene vidi nešto u čemu griješim potaknulo da mijenjam neke stvari kod sebe... i vremenom jednostavno shvatiš da si svak dozvoljava onoliko iskrenosti koliko može primiti i u koliko sirovom stanju od drugog... na forumu je to malo zajebato jer se ne vidimo , al sve što izreknem ovdje na forumu bez grča na licu kažem i uživo... i pokazalo se kao dobrim u praksu...sve manje ljudi imam oko sebe koji gube moje vrijeme jer pričaju samo da bi pričali, doadno im u životu, gomilaju probleme i vole pričati o njima al ih ne rješavaju , al mogu o njima razglbati do besvijesti , a vremena nikad dovoljno za sve što moram i želim napraviti .... a onaj krug prijatelja koje sam zadržala, e to su pak biseri... i što je najbolje, njihovou iskrenost uopće ne doživljavam kao grubost...dapače, zahvalna sam im na njoj ... a k meni dođu baš kad im je potrebno da neki svoj problem sagledaju al da bi ga mogli riješiti...jer ih žele riješiti da može život ići dalje....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:46

kišna glista je napisao/la:sad me vučete za jezik a film napol odgledan ... al samo ukratko za sada... izrazito cijenim iskrenost pa i grubo rečenu jer me u životu upravo takva izrečena od nekoga koji kod mene vidi nešto u čemu griješim potaknulo da mijenjam neke stvari kod sebe... i vremenom jednostavno shvatiš da si svak dozvoljava onoliko iskrenosti koliko može primiti i u koliko sirovom stanju od drugog... na forumu je to malo zajebato jer se ne vidimo , al sve što izreknem ovdje na forumu bez grča na licu kažem i uživo... i pokazalo se kao dobrim u praksu...sve manje ljudi imam oko sebe koji gube moje vrijeme jer pričaju samo da bi pričali, doadno im u životu, gomilaju probleme i vole pričati o njima al ih ne rješavaju , al mogu o njima razglbati do besvijesti , a vremena nikad dovoljno za sve što moram i želim napraviti .... a onaj krug prijatelja koje sam zadržala, e to su pak biseri... i što je najbolje, njihovou iskrenost uopće ne doživljavam kao grubost...dapače, zahvalna sam im na njoj ... a k meni dođu baš kad im je potrebno da neki svoj problem sagledaju al da bi ga mogli riješiti...jer ih žele riješiti da može život ići dalje....
Znaš zašto sam napisala "nemoći"? Ja tak reagiram, kad se nekom ko mi je drag ,dogodi nešto ružno. Nemrem stvar promjenit, ne mogu sjest i plakat, nemrem ni pomoć. Nemoćna sam i onda mi dođu glupe fraze, bit će sve ok ili drži se ili nedaj se.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 19:49

[quote="dromsin"]
taja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:Ne sjećam se slućaja, daj me podsjeti, ak znaš gdi i na kojoj temi stavi link.Kaj sam pljeskala il sam bila gruba? Znam biti i jedno i drugo. Znam biti i sirovina. Recimo, Malaanica je baš grubo reagirala na dobre želje forumaša, prema Dyi. Nisam joj niš poželila javno ( u sebi jesam ) , pitala sam samo "kaj je bilo". Ne smatram da je licimjerno poželiti nekom sve najbolje na forumu. Za mene je to uljuđena konverzacija koristimo je i u reali, neznam zašto nebi i tu. Malaanica je grubo reagirala, stepla se je, al ja to uzimam kao trenutak nemoći.
Rado bi da meni iskreno kažeš kaj te kod mene smeta.
Rekla sam ti u zagradi da nije ništa osobno za tebe vezano. U tom slučaju slučajno si ti zapljeskala ali ne radi se samo o tebi nego o općenitom shvaćanju grubosti kao nečem cool i skoro poželjnom jer, eto, pokazujemo da nismo mekušci.
Stvarno ništa osobno
ok razumijem ,a sad još i na ovo odgovori prosim lijepo

Nemoj me jebati.
Da me išta smeta dala bih ti do znanja, ako ne riječima onda ignoriranjem.
Ne smeta me ništa. Po čemu si to zaključila uopće? Iskrenost 4208942322
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 19:53

kišna glista je napisao/la:sad me vučete za jezik a film napol odgledan ... al samo ukratko za sada... izrazito cijenim iskrenost pa i grubo rečenu jer me u životu upravo takva izrečena od nekoga koji kod mene vidi nešto u čemu griješim potaknulo da mijenjam neke stvari kod sebe... i vremenom jednostavno shvatiš da si svak dozvoljava onoliko iskrenosti koliko može primiti i u koliko sirovom stanju od drugog... na forumu je to malo zajebato jer se ne vidimo , al sve što izreknem ovdje na forumu bez grča na licu kažem i uživo... i pokazalo se kao dobrim u praksu...sve manje ljudi imam oko sebe koji gube moje vrijeme jer pričaju samo da bi pričali, doadno im u životu, gomilaju probleme i vole pričati o njima al ih ne rješavaju , al mogu o njima razglbati do besvijesti , a vremena nikad dovoljno za sve što moram i želim napraviti .... a onaj krug prijatelja koje sam zadržala, e to su pak biseri... i što je najbolje, njihovou iskrenost uopće ne doživljavam kao grubost...dapače, zahvalna sam im na njoj ... a k meni dođu baš kad im je potrebno da neki svoj problem sagledaju al da bi ga mogli riješiti...jer ih žele riješiti da može život ići dalje....

Mislim da se praviš grublja nego što jesi. I to puno.
Ja sam takva u RL. Djelujem potpuno nedodirljivo ,a ljudi se ne usude prići mi.
Da li je to nekakva samoobrana od nečega, ili štit...neću ulaziti, nisam psihić. Znam samo da nekad nisam bila takva
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:56

[quote="taja"]
dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Rekla sam ti u zagradi da nije ništa osobno za tebe vezano. U tom slučaju slučajno si ti zapljeskala ali ne radi se samo o tebi nego o općenitom shvaćanju grubosti kao nečem cool i skoro poželjnom jer, eto, pokazujemo da nismo mekušci.
Stvarno ništa osobno
ok razumijem ,a sad još i na ovo odgovori prosim lijepo

Nemoj me jebati.
Da me išta smeta dala bih ti do znanja, ako ne riječima onda ignoriranjem.
Ne smeta me ništa. Po čemu si to zaključila uopće? Iskrenost 4208942322
pa kad znam biti ono iskrena da otpadaju komadi mesa što kaže Bitvć. Brinem se da sam možda pretjerala u "iskrenosti". Sad mi je Iskrenost 1185423704

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 19:59

jebatga, tajo, ja sam isto "protumačila" da ti je zasmetala dromsicina reakcija (pljeskanje) na tvoj post upućen izgubljenoj.... :)

aj mi sad reci, da li je tišina uvijek bolja od iskrenosti?



tebi možda je... mene tišina i nereagiranje više smeta od otvorenog aplauza ili surove iskrenosti koju mi netko saspe u lice...



iskrenost zaboli, ali dobar šamar osvijesti i totalno neosviještene... ali, za nju treba imat muda, jer riskiraš ostati sam ili jednako dobiti nazad... tišinom se ne štiti osjetljivog, nego prvenstveno sebe od reakcije povrijeđenog, odnosno njegove iskrenosti koja bi mogla zaboljeti nas same :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty pametne zene....

Postaj  antonac 25.09.12 20:03

ja, pametnih zenica....sve nieznia od nieznie.....Iskrenost A065


Zadnja promjena: antonac; 25.09.12 20:04; ukupno mijenjano 1 put.
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 20:03

[quote="dromsin"]
taja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:ok razumijem ,a sad još i na ovo odgovori prosim lijepo

Nemoj me jebati.
Da me išta smeta dala bih ti do znanja, ako ne riječima onda ignoriranjem.
Ne smeta me ništa. Po čemu si to zaključila uopće? Iskrenost 4208942322
pa kad znam biti ono iskrena da otpadaju komadi mesa što kaže Bitvć. Brinem se da sam možda pretjerala u "iskrenosti". Sad mi je Iskrenost 1185423704

To ti priznajem. Znaš biti gadna baba Iskrenost 253468018
Ali nisi prešla neku granicu, često mi je bilo simpatično.


Ne želim da zbog ove teme sad odjednom omekšate i počnete si međusobno titrati, ovo je samo tema o kojoj se dade raspravljati. A ako nekog potakne na suosjećanje, još bolje.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 20:06

antonac je napisao/la:ja, pametnih zenica....sve nieznia od nieznie.....Iskrenost A065



nježnost je nastala uslijed djelovanja nježnika Iskrenost A065

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  antonac 25.09.12 20:09

taja je napisao/la: A ako nekog potakne na suosjećanje, još bolje.



evo, ja sam npr. posto mnogo suosecaian.....
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 20:14

Btw je napisao/la:jebatga, tajo, ja sam isto "protumačila" da ti je zasmetala dromsicina reakcija (pljeskanje) na tvoj post upućen izgubljenoj.... :)

aj mi sad reci, da li je tišina uvijek bolja od iskrenosti?



tebi možda je... mene tišina i nereagiranje više smeta od otvorenog aplauza ili surove iskrenosti koju mi netko saspe u lice...



iskrenost zaboli, ali dobar šamar osvijesti i totalno neosviještene... ali, za nju treba imat muda, jer riskiraš ostati sam ili jednako dobiti nazad... tišinom se ne štiti osjetljivog, nego prvenstveno sebe od reakcije povrijeđenog, odnosno njegove iskrenosti koja bi mogla zaboljeti nas same :)


Nije uvijek bolja šutnja.
Ali ako ja biram opciju šutnje ne znači da sam uvlakivačica, ili da sam kukavica ili dupljak.
Znači da nisam konfliktna osoba, ali mene nešto drugo više jebe.
A to je da se mogu staviti u položaj gotovo svih i svih na neki način razumijem. Zato često kimam glavom u znak odobravanja. Iskrenost 364988687

Svakog je život učinio onakvim kakav jest, ja ga svojom grubom istinom ne mogu promijeniti ni prosvijetliti. Ovo zadnje što si napisala je moguće, ali ne mora biti tako.
Možda netko stvarno ne želi povrijedti osjetljive.

p.s. Ponavljam, nije me zasmetala Dromsi ni njen komentar.
Zabrinulo bi me ako bih po tom grubom postu postala popularnija nego po svome inače mirnom karakteru.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost Empty Re: Iskrenost

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 8. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.