kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskrenost

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 0:03

k_m je napisao/la:

pljuni mi odma' u facu,
nemoj me tračati:)))


tisa upala u neku jesenju stagnaciju..ali lepe su okolne boje:)

sta cu te pljuvat, pljunut cu u facu onoj Jagodi i Popu koji pisu da ovdje jebu svima sve najmilije...
Neka Tisa stagnira, to znaci da nema kisa...:)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 0:06

k_m je napisao/la:
lastavica je napisao/la:mico, ponavljam šta sam napisala, možda griješim i možda je malaniz mislila i na mene kada je ono pisala. nemam pojma. malaniz mi je draga, vrlo, vrlo ali opet, osobno me nije ni mrvice dotakao njen ispad.
opet jednim dijelom sa sigurnošću znam što je iza toga, jednim dijelom, ali ne mogu reći. nije na meni. a nema uopće veze ni sa tobom i niti sa mnom :)

pojma nemam lasto, a i nije mi važno.
patetika je sveprisutna i već se svemu što napišemo a da nosi zrnce neke empatije u sebi pripisuje ljigavost i neiskrenost sapuskih telenovela.
u pravu je glista, dela čine prijatelje a ne prazne reči, ali nekada i ta prazna reč ili forumski smajlić na trenutak obraduje onoga kome su upućeni.

iz istog razloga i ja sam joj uputila par toplih riječi... :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 0:07

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:

pljuni mi odma' u facu,
nemoj me tračati:)))


tisa upala u neku jesenju stagnaciju..ali lepe su okolne boje:)

sta cu te pljuvat, pljunut cu u facu onoj Jagodi i Popu koji pisu da ovdje jebu svima sve najmilije...
Neka Tisa stagnira, to znaci da nema kisa...:)

sad će oni:)

nema. ali još je topla i može se kupati. malo dismr,
ali podnošljivo:)))

pipi čoveče...gde si ti pisao sve ove mesece dok smo tamo plakali za tobom, terali te naizmenično u curac i privijali na grudi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 0:08

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:mico, ponavljam šta sam napisala, možda griješim i možda je malaniz mislila i na mene kada je ono pisala. nemam pojma. malaniz mi je draga, vrlo, vrlo ali opet, osobno me nije ni mrvice dotakao njen ispad.
opet jednim dijelom sa sigurnošću znam što je iza toga, jednim dijelom, ali ne mogu reći. nije na meni. a nema uopće veze ni sa tobom i niti sa mnom :)

a sa kim ima veze jebem li mu sunce?

isključivo sa malaniz i dyom. :)

jako se vole.

kao darla i kata blogerica na primjer. ili ja i kyky.

ej znaš da muljam kikija za kavu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 0:10

k_m je napisao/la:

sad će oni:)

nema. ali još je topla i može se kupati. malo dismr,
ali podnošljivo:)))

pipi čoveče...gde si ti pisao sve ove mesece dok smo tamo plakali za tobom, terali te naizmenično u curac i privijali na grudi?

nigdje, pa napisao sam se covjece, malo odmora...:)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 0:10

k_m je napisao/la:



još je topla ...


pipi čoveče...

vidi ove, gora je od kate blogerice ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 0:12

lastavica je napisao/la:
k_m je napisao/la:



još je topla ...


pipi čoveče...

vidi ove, gora je od kate blogerice ...


Iskrenost - Page 4 1354420400: ❌


ahahahahha...pipojlo,
sunce moje milo:)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 0:12

lastavica je napisao/la:

ej znaš da muljam kikija za kavu ...

Zezas?:)) Mora da je Kiki na sedativima od silnog uzbudjenja. Ako padne kava javi gdje ce to bit da vas dodjem uslikati:)))...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 0:14

lastavica je napisao/la:
k_m je napisao/la:



još je topla ...


pipi čoveče...

vidi ove, gora je od kate blogerice ...

:) vidjet ces ti kad Kata blogerica osposobi komp, ima novih avantura ko u prici. Morat cemo joj blog pocet objavljivati ovdje, onako u komadima...:)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 0:14

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

ej znaš da muljam kikija za kavu ...

Zezas?:)) Mora da je Kiki na sedativima od silnog uzbudjenja. Ako padne kava javi gdje ce to bit da vas dodjem uslikati:)))...

nema šanse. mogu mislit fotomontaža ... :))))))
ja mu nudim kavu pod jednim uvjetom, da dođe ovdje pisati ... izgleda ništa od kave .... :p

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 0:14

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:

sad će oni:)

nema. ali još je topla i može se kupati. malo dismr,
ali podnošljivo:)))

pipi čoveče...gde si ti pisao sve ove mesece dok smo tamo plakali za tobom, terali te naizmenično u curac i privijali na grudi?

nigdje, pa napisao sam se covjece, malo odmora...:)

been there, done that.
nije mi dugo potrajalo:))

nadam se da je odmor bio plodotvoran:)


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 0:15

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
k_m je napisao/la:



još je topla ...


pipi čoveče...

vidi ove, gora je od kate blogerice ...

:) vidjet ces ti kad Kata blogerica osposobi komp, ima novih avantura ko u prici. Morat cemo joj blog pocet objavljivati ovdje, onako u komadima...:)


i slikovno potkrijepiti ko enjoykinu kuhinju ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 0:17

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

ej znaš da muljam kikija za kavu ...

Zezas?:)) Mora da je Kiki na sedativima od silnog uzbudjenja. Ako padne kava javi gdje ce to bit da vas dodjem uslikati:)))...

nema šanse. mogu mislit fotomontaža ... :))))))
ja mu nudim kavu pod jednim uvjetom, da dođe ovdje pisati ... izgleda ništa od kave .... :p

pa vidijo sam negdje da je napisao kako ce doc ovdje. Nema bit zasto ljut na novi forum, tek ce postat...:)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 0:20

k_m je napisao/la:

been there, done that.
nije mi dugo potrajalo:))

nadam se da je odmor bio plodotvoran:)


je ali sam se malo odvikao od pisanja iako se ne bi reklo po broju postova...:)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 7:16

taja je napisao/la:Može li jedna ozbiljna tema na kultnima?

Evo ovako...
SEbe smatram iskrenom, pa čak ponekad i preiskrenoom osobom. Ljudi u RL mi znaju čak i prigovoriti zbog toga, da ne moram reći baš sve što mislim i sl.
Možda sam ponekad i bila brzopleta pa sam svojom iskrenoću i brzom jezičinom uspjela nekog povrijediti, ali trudim se ostati u okvirima ljubaznosti.

Ovu temu nisam namijenila sebi nego kultnom forumu, odnosno ljudima koji na njemu pišu.
Naročito u posljednje vrijeme otkad je ovaj forum otvoren primjećujem da se forumaši doslovno natječu u tome tko će biti iskreniji, jezičaviji, a one osjetljivije prozivaju plačipizdama i njonjavcima.
Stvar je u tome što ta i takva iskrenost po meni često prelazi granice ljudskosti, te postaje vrijeđanje.
Takmiči se u surovosti, neosjetljivosti, grubosti jer je to kao kultna vrlina, a svako pokazivanje osjećaja i suosjećanja naziva se patetikom i preseravanjem.
Kako je iskrenost na vrlo visokoj cijeni, biti ću iskrena i reći da mi se par postova doslovno zgadilo.
A upalo mi je u oko i aplaudiranje kad sam popizdila na Izgubljenu i napisala joj ružan post. (Ništa osobno Dromsi)
Pitam se, je li moguće da samo takvim svojim ispadima izazivam pozornost i skupljam poene, i da baš ništa drugo što inače pišem nije vrijedno aplauza i nije zabilježeno kao pametno i vrijedno. Zar je grubost i oštar jezik iznad blagosti, riječi utjehe i suosjećanja?
Ja mislim da je iskrenost nešto sasvim drugo, i da bi trebala biti vrlina a ne mana.

Iskrenost mora biti začinjena ljubavlju, u protivnom je bezvrijedna. U uskoj je vezi s ljubavlju, idu ruku pod ruku i ne razilaze se, nego nastupaju zajedno.

Iskrenost je vrlina kod ljudi koji slicno razmisljaju, ali može biti i mana kod ljudi koji imaju drukcija shvacanja od tebe.

Biti iskren prema nekome tko je uvredljiv i ne moze se nositi sam sa sobom je mana, jer ce te covjek uzeti na zub i shvatiti to kao vrijedjanje. Ponekad ono sto mislimo trebamo zadrzati za sebe, isto tako sumnjam da postoji osoba koja voli da je netko sa njom potpuno iskren u vezi svega i da sve direktno govori. Da sa tom osobom znas na cemu si, ali isto se radi o grubim osobama i najcesce osobama koje su nestrpljive i stalno pod nekim pritiskom pa se ne zele zamarati razmisljanjem o nacinima na koje se neka misao moze izreci.

Cijenim iskrenost, ali isto tako postoje situacije kada cijenim tisinu.
Raspalite, najiskrenije što možete


iskrenost prema ljudima koje poznajem nikad me nije koštala dobrog odnosa i prijateljstva.
na forumu, naprotiv.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 7:16

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:

been there, done that.
nije mi dugo potrajalo:))

nadam se da je odmor bio plodotvoran:)


je ali sam se malo odvikao od pisanja iako se ne bi reklo po broju postova...:)

ima nas ovisnika,
brzo ćemo te preteć'.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 7:49

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

ej znaš da muljam kikija za kavu ...

Zezas?:)) Mora da je Kiki na sedativima od silnog uzbudjenja. Ako padne kava javi gdje ce to bit da vas dodjem uslikati:)))...

nema šanse. mogu mislit fotomontaža ... :))))))
ja mu nudim kavu pod jednim uvjetom, da dođe ovdje pisati ... izgleda ništa od kave .... :p

a lude žene, pa nemoj kikiju NUDIT kavu.... ZAPRIJETI mu kavom...bit će ovdje u roku od odma :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 7:52

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

lakše je biti iskren prema ljudima koje ne poznaješ uživo, a i podnijeti njihovu iskrenost, nego prema onima koje poznaješ... od nepoznatih možeš eventualno strepiti da ćeš dobiti jednaku porciju iskrenosti što i nije neki problem.... međutim, što ti je osoba draža i bliža (u RL) mijenja se i strah koji prati napade iskrenosti, jer postoji mogućnost udaljavanja iste (gubitka) ako budeš iskren do kraja... tad nastupa tišina

ma ja sjećam se.... prvi dan blebetale do iznemoglosti, drugi dan malo manje, treći samo sjedile i šutile.... usrale se živo koja će prva poginit Iskrenost - Page 4 3487165708



pa ja... poslije tog preživljenog straha mi je penjanje na triglav bio mačji kašalj Iskrenost - Page 4 364988687



nego, osvrt na mamutovac: šta ti biiii ??? :)))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 7:55

kišna glista je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

ej znaš da muljam kikija za kavu ...

Zezas?:)) Mora da je Kiki na sedativima od silnog uzbudjenja. Ako padne kava javi gdje ce to bit da vas dodjem uslikati:)))...

nema šanse. mogu mislit fotomontaža ... :))))))
ja mu nudim kavu pod jednim uvjetom, da dođe ovdje pisati ... izgleda ništa od kave .... :p

a lude žene, pa nemoj kikiju NUDIT kavu.... ZAPRIJETI mu kavom...bit će ovdje u roku od odma :)



reci mu da ćemo svi doći na misu kad on bude čitao evanđelje po marku i dobacivat mu bezobraštine ako se ne pojavi ovdje :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 9:22

Btw je napisao/la:

pa ja... poslije tog preživljenog straha mi je penjanje na triglav bio mačji kašalj Iskrenost - Page 4 364988687



nego, osvrt na mamutovac: šta ti biiii ??? :)))))



kako šta, pa pisala mamutovac između gledanja dokumentarca o proročanstvima za 2012 pa zlu ne trebalo, ako stvarno bude smak svijeta nek ostane iza mene bar neki testament

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 9:39

kišna glista je napisao/la:
kako šta, pa pisala mamutovac između gledanja dokumentarca o proročanstvima za 2012 pa zlu ne trebalo, ako stvarno bude smak svijeta nek ostane iza mene bar neki testament

a ko ce ga citat, neke mutirate bacterije?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  darla 26.09.12 9:41

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
kako šta, pa pisala mamutovac između gledanja dokumentarca o proročanstvima za 2012 pa zlu ne trebalo, ako stvarno bude smak svijeta nek ostane iza mene bar neki testament

a ko ce ga citat, neke mutirate bacterije?

Sta je Autor bacteria?
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 9:42

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
kako šta, pa pisala mamutovac između gledanja dokumentarca o proročanstvima za 2012 pa zlu ne trebalo, ako stvarno bude smak svijeta nek ostane iza mene bar neki testament

a ko ce ga citat, neke mutirate bacterije?




maye, vele u filmu da su nestali svi uđuture i da su sada negdje u vasioni...eto, njima pa nek otvore neki kultni za preživjele

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 9:42

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
kako šta, pa pisala mamutovac između gledanja dokumentarca o proročanstvima za 2012 pa zlu ne trebalo, ako stvarno bude smak svijeta nek ostane iza mene bar neki testament

a ko ce ga citat, neke mutirate bacterije?

Sta je Autor bacteria?

nece ni Autor prezivit, samo Ibro ali on je nepismen:))
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 9:43

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
kako šta, pa pisala mamutovac između gledanja dokumentarca o proročanstvima za 2012 pa zlu ne trebalo, ako stvarno bude smak svijeta nek ostane iza mene bar neki testament

a ko ce ga citat, neke mutirate bacterije?




maye, vele u filmu da su nestali svi uđuture i da su sada negdje u vasioni...eto, njima pa nek otvore neki kultni za preživjele

ako su u vasijoni onda znaju sve sto se desava bolje od nas. A to kome ces ti prepisat svoju kucu i stalicu za magare, briga ih...:)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 4 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.