kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskrenost

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 9:46

pa jebote, di sam kuću i štalicu spominjala...napisala receptor za kultne... ak su maye i njima slični mogli gradit čudesa kao poruke nama, jel, nisu imali kompjutore nego samo kamenja oko sebe, što ja ne bi i njima virtualnu čitabu ostavila ...il njima il preživjelim, pa makar bile i bacterije... vele da nakon mlogo vremena iz bacterije nastane čovjek ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  darla 26.09.12 9:48

pizda je napisao/la:

ako su u vasijoni onda znaju sve sto se desava bolje od nas. A to kome ces ti prepisat svoju kucu i stalicu za magare, briga ih...:)

Ma ljudi rade veliku pricu od sasvim prirodnih zivotnih ciklusa, nema tu velike neke misterije ni zavjere, svakih 5 000 i kusur godina ide novi ciklus, to se dogadja sada, ne znaci da ce se u biti dogoditi neke na oko dramaticne promjene. To je proces isto kao i zivot isto kao i umiranje, a dogadja se simultano i traje :) Nisam citala temu od pocetka, pa ako je to vec neko napisao, ponavljanje je majka mudrosti :D

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 9:52

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ako su u vasijoni onda znaju sve sto se desava bolje od nas. A to kome ces ti prepisat svoju kucu i stalicu za magare, briga ih...:)

Ma ljudi rade veliku pricu od sasvim prirodnih zivotnih ciklusa, nema tu velike neke misterije ni zavjere, svakih 5 000 i kusur godina ide novi ciklus, to se dogadja sada, ne znaci da ce se u biti dogoditi neke na oko dramaticne promjene. To je proces isto kao i zivot isto kao i umiranje, a dogadja se simultano i traje :) Nisam citala temu od pocetka, pa ako je to vec neko napisao, ponavljanje je majka mudrosti :D



ma nije bila tema neg konačno išla odgledat film, na onom drugom kultnom je na zadnjem postu teme o krugovima u žitu... a majketi smijurije...sve ko neki simboli, pa svi nešto pričaju skriveno kroz simbole ( što je i istina bila nekad ) a onda neki poznati stručnjak ( danas ) "pročita" neku sliku na kojoj su nacrtani bik, magare,vuk laf i to protumači kako će nestajati neke vrste...u jebate što se dao u dubinu proučavanja simbola :)))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 9:54

kišna glista je napisao/la:pa jebote, di sam kuću i štalicu spominjala...napisala receptor za kultne... ak su maye i njima slični mogli gradit čudesa kao poruke nama, jel, nisu imali kompjutore nego samo kamenja oko sebe, što ja ne bi i njima virtualnu čitabu ostavila ...il njima il preživjelim, pa makar bile i bacterije... vele da nakon mlogo vremena iz bacterije nastane čovjek ...

mos mislit sto ce te maye citat. Pisali i srali ispred kuce a toboze neka visoko razvita civilizacija. Ubijali djevice umjesto da ih razdjevice, jebes takvu civilizaciju. I ti si nasla kome pisat testament...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 9:57

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ako su u vasijoni onda znaju sve sto se desava bolje od nas. A to kome ces ti prepisat svoju kucu i stalicu za magare, briga ih...:)

Ma ljudi rade veliku pricu od sasvim prirodnih zivotnih ciklusa, nema tu velike neke misterije ni zavjere, svakih 5 000 i kusur godina ide novi ciklus, to se dogadja sada, ne znaci da ce se u biti dogoditi neke na oko dramaticne promjene. To je proces isto kao i zivot isto kao i umiranje, a dogadja se simultano i traje :) Nisam citala temu od pocetka, pa ako je to vec neko napisao, ponavljanje je majka mudrosti :D

ma nece se desit ama bas nista:), te neke duhovne evolucije, skokovi u visu dimenziju itd. itd. su dobra podloga raznim budalasima koji se prezentiraju ko ezotericari, da izvuku jos koju lovu od naivaca.

Ako nas pak strese Nibiru, skakat cemo u sve moguce dimenzije i to prilicno explozivno...:))
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 10:01

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa jebote, di sam kuću i štalicu spominjala...napisala receptor za kultne... ak su maye i njima slični mogli gradit čudesa kao poruke nama, jel, nisu imali kompjutore nego samo kamenja oko sebe, što ja ne bi i njima virtualnu čitabu ostavila ...il njima il preživjelim, pa makar bile i bacterije... vele da nakon mlogo vremena iz bacterije nastane čovjek ...

mos mislit sto ce te maye citat. Pisali i srali ispred kuce a toboze neka visoko razvita civilizacija. Ubijali djevice umjesto da ih razdjevice, jebes takvu civilizaciju. I ti si nasla kome pisat testament...

a jebote, a mi smo ka bolji...pišemo i seremu u vlastitim kućama...nehigijenski skrooooz... šta misliš od čega ti gavrilo narasto onoliki, jel .... bit će maye prije živjele i u tvojoj kući



a glede ubijanja djevica, tu si nešto falia...nisu oni djevice ubijali, neg kapetane onih guzometnih momčadi ako ekipa izgubi... kad smo već kod toga, odo spasit escota večeras ...jebote, poginit će u onom hienovom bidermajer salonu okružen poslanicama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  darla 26.09.12 10:04

kišna glista je napisao/la:


ma nije bila tema neg konačno išla odgledat film, na onom drugom kultnom je na zadnjem postu teme o krugovima u žitu... a majketi smijurije...sve ko neki simboli, pa svi nešto pričaju skriveno kroz simbole ( što je i istina bila nekad ) a onda neki poznati stručnjak ( danas ) "pročita" neku sliku na kojoj su nacrtani bik, magare,vuk laf i to protumači kako će nestajati neke vrste...u jebate što se dao u dubinu proučavanja simbola :)))))

Ma to su sve pizdarije, najdrazi su mi ti veliki "znalci", nema misterije, samo treba malo citati i doci do sasvim logicnih zakljucaka, ide sesto sunce i to je to, a biti ce nam kako si sami napravimo, odnosno kako smo si napravili :D
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  darla 26.09.12 10:06

pizda je napisao/la:

ma nece se desit ama bas nista:), te neke duhovne evolucije, skokovi u visu dimenziju itd. itd. su dobra podloga raznim budalasima koji se prezentiraju ko ezotericari, da izvuku jos koju lovu od naivaca.

Ako nas pak strese Nibiru, skakat cemo u sve moguce dimenzije i to prilicno explozivno...:))

Ja isto mislim da se nece dogoditi nista tako zapanjujuce kako bi ljudi htjeli, jedino sto ce nas zivotne okolnosti nadajmo se konacno primorati da prestanemo biti sebicna govna i da shvatimo da ovako ne ide dalje. Ali jebiga lakse bi bilo da neki komet opizdi zemlju pa da mi sami ne moramo biti krivi za svo smece koje proizvodimo sto materijalno, sto emotivno sto mentalno. Kako bi bilo lijepo da nas jedan Armagedon oslobodi odgovornosti :D
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 10:12

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma nece se desit ama bas nista:), te neke duhovne evolucije, skokovi u visu dimenziju itd. itd. su dobra podloga raznim budalasima koji se prezentiraju ko ezotericari, da izvuku jos koju lovu od naivaca.

Ako nas pak strese Nibiru, skakat cemo u sve moguce dimenzije i to prilicno explozivno...:))

Ja isto mislim da se nece dogoditi nista tako zapanjujuce kako bi ljudi htjeli, jedino sto ce nas zivotne okolnosti nadajmo se konacno primorati da prestanemo biti sebicna govna i da shvatimo da ovako ne ide dalje. Ali jebiga lakse bi bilo da neki komet opizdi zemlju pa da mi sami ne moramo biti krivi za svo smece koje proizvodimo sto materijalno, sto emotivno sto mentalno. Kako bi bilo lijepo da nas jedan Armagedon oslobodi odgovornosti :D




ma sve je to jasno, al mase oduvijek padale na ekspres duovnost...ono, zagledaš se u drvo i puf, odjednom vidiš kak energija teče ...il pročitaš neki prastari dokument i uuuuuu odjednom ti sve jasno, visionar te vidjelica ujednom....il padneš u depresiju i onda grliš drveće po gradskim parkovima i omdah ti milo i toplo oko duše .... pa trk na forume da to poručiš svekolikom pučanstvu... neće takvi na trg među živin narod ko isus pa da se osramote, nego na vorume ...tu se istina dijeli, otvaraju treća oka i spašava svijet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 10:21

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma nece se desit ama bas nista:), te neke duhovne evolucije, skokovi u visu dimenziju itd. itd. su dobra podloga raznim budalasima koji se prezentiraju ko ezotericari, da izvuku jos koju lovu od naivaca.

Ako nas pak strese Nibiru, skakat cemo u sve moguce dimenzije i to prilicno explozivno...:))

Ja isto mislim da se nece dogoditi nista tako zapanjujuce kako bi ljudi htjeli, jedino sto ce nas zivotne okolnosti nadajmo se konacno primorati da prestanemo biti sebicna govna i da shvatimo da ovako ne ide dalje. Ali jebiga lakse bi bilo da neki komet opizdi zemlju pa da mi sami ne moramo biti krivi za svo smece koje proizvodimo sto materijalno, sto emotivno sto mentalno. Kako bi bilo lijepo da nas jedan Armagedon oslobodi odgovornosti :D

ma nece se desiti nista sto se nece i sutra desit. Pad BDP-a, jos nezaposlenih, jos nepravdi, novih nameta i poreza, jos koji rat u ime demokracije i to ti je to. Maye prestale pisat kalendar jer im nestalo kamena, ili se pak izgubijo taj dio...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 10:23

kišna glista je napisao/la:
a jebote, a mi smo ka bolji...pišemo i seremu u vlastitim kućama...nehigijenski skrooooz... šta misliš od čega ti gavrilo narasto onoliki, jel .... bit će maye prije živjele i u tvojoj kući

pa od ceg je Gavrilo narastao onoliki, sta mislis da sam srao pod njega? Nisam, narastao sam od sebe a ne od fekalia...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 11:28

e, aj da ovde napravimo pidžama party 20.12. :yeee:
imam novu neraspakovanu svetloplavu zimsku pidžamu, idealna je:))) đe ću vaka gola?
nosim jelen pivo i flašu domaće ljute:))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 11:31

k_m je napisao/la:e, aj da ovde napravimo pidžama party 20.12. Iskrenost - Page 5 1355463634
imam novu neraspakovanu svetloplavu zimsku pidžamu, idealna je:))) đe ću vaka gola?
nosim jelen pivo i flašu domaće ljute:))

ajd obuci je pa se slikaj, da vidimo kako ti stoji. Ja pidjame nemam, nisam je nikad nosio...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 11:32

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:e, aj da ovde napravimo pidžama party 20.12. Iskrenost - Page 5 1355463634
imam novu neraspakovanu svetloplavu zimsku pidžamu, idealna je:))) đe ću vaka gola?
nosim jelen pivo i flašu domaće ljute:))

ajd obuci je pa se slikaj, da vidimo kako ti stoji. Ja pidjame nemam, nisam je nikad nosio...

ne reci dvaput:))

a ti onda u majičici i gaćama.
podnećemo nekako taj veličanstveni prizor:)


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 11:37

k_m je napisao/la:
pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:e, aj da ovde napravimo pidžama party 20.12. Iskrenost - Page 5 1355463634
imam novu neraspakovanu svetloplavu zimsku pidžamu, idealna je:))) đe ću vaka gola?
nosim jelen pivo i flašu domaće ljute:))

ajd obuci je pa se slikaj, da vidimo kako ti stoji. Ja pidjame nemam, nisam je nikad nosio...

ne reci dvaput:))

a ti onda u majičici i gaćama.
podnećemo nekako taj veličanstveni prizor:)


ajd ti prva, ja sam na poslu pa se ne mogu skidat u gace...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 11:40

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:
pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:e, aj da ovde napravimo pidžama party 20.12. Iskrenost - Page 5 1355463634
imam novu neraspakovanu svetloplavu zimsku pidžamu, idealna je:))) đe ću vaka gola?
nosim jelen pivo i flašu domaće ljute:))

ajd obuci je pa se slikaj, da vidimo kako ti stoji. Ja pidjame nemam, nisam je nikad nosio...

ne reci dvaput:))

a ti onda u majičici i gaćama.
podnećemo nekako taj veličanstveni prizor:)


ajd ti prva, ja sam na poslu pa se ne mogu skidat u gace...


pipi zajebi skidanje, poenta je u 20. prosincu, jebate glistin paja patak :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 11:45

k_m je napisao/la:

pipi zajebi skidanje, poenta je u 20. prosincu, jebate glistin paja patak :)

pa sta je 20 prosinca da se moramo skidat u pidzame?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 26.09.12 11:47

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:

pipi zajebi skidanje, poenta je u 20. prosincu, jebate glistin paja patak :)

pa sta je 20 prosinca da se moramo skidat u pidzame?

Pa yeba te, sve ima svoj dan pa tako i pidžama svoj
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 11:48

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:

pipi zajebi skidanje, poenta je u 20. prosincu, jebate glistin paja patak :)

pa sta je 20 prosinca da se moramo skidat u pidzame?

jel ste spominjali maye i kalendar,
aj malo mućni glavom:))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 11:52

k_m je napisao/la:
pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:

pipi zajebi skidanje, poenta je u 20. prosincu, jebate glistin paja patak :)

pa sta je 20 prosinca da se moramo skidat u pidzame?

jel ste spominjali maye i kalendar,
aj malo mućni glavom:))

to je spominjala Glista, ja pisem nesto sasvim drugo na drugoj dimenziji ove teme...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 11:55

ne spominji glistu u kontekstu pidžama...pa neću sad pidžamu kupovat za kraj svijeta? nisam budala... mislim se riješiti sve odjeće i plesati pod mjesecom gologuza a ne u pidžami

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 11:59

kišna glista je napisao/la:ne spominji glistu u kontekstu pidžama...pa neću sad pidžamu kupovat za kraj svijeta? nisam budala... mislim se riješiti sve odjeće i plesati pod mjesecom gologuza a ne u pidžami

ja cu golog kurca pa nek svemir vidi raskos...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 26.09.12 12:13

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne spominji glistu u kontekstu pidžama...pa neću sad pidžamu kupovat za kraj svijeta? nisam budala... mislim se riješiti sve odjeće i plesati pod mjesecom gologuza a ne u pidžami

ja cu golog kurca pa nek svemir vidi raskos...



ionak ćeš kasnije u potoku lave završit u moru i godinama tamo ležat dok te netko od uznapredovalih bacterija ne otkrije i budeš onda novi apoksiomen ...il to il vješalica za šešire za patuljke

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 26.09.12 12:20

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne spominji glistu u kontekstu pidžama...pa neću sad pidžamu kupovat za kraj svijeta? nisam budala... mislim se riješiti sve odjeće i plesati pod mjesecom gologuza a ne u pidžami

ja cu golog kurca pa nek svemir vidi raskos...



ionak ćeš kasnije u potoku lave završit u moru i godinama tamo ležat dok te netko od uznapredovalih bacterija ne otkrije i budeš onda novi apoksiomen ...il to il vješalica za šešire za patuljke

postavit ce me na uskrsnje otoke...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  darla 26.09.12 12:24

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ne spominji glistu u kontekstu pidžama...pa neću sad pidžamu kupovat za kraj svijeta? nisam budala... mislim se riješiti sve odjeće i plesati pod mjesecom gologuza a ne u pidžami

ja cu golog kurca pa nek svemir vidi raskos...



ionak ćeš kasnije u potoku lave završit u moru i godinama tamo ležat dok te netko od uznapredovalih bacterija ne otkrije i budeš onda novi apoksiomen ...il to il vješalica za šešire za patuljke

postavit ce me na uskrsnje otoke...

Jebote covjek ode rucati vi vec na pidjamama, di je Baldrick smece pijano, dok ja sutra ujutro dodjem, kurca vise necu moc poloviti o cemu pisete :D
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 5 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.