kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskrenost

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 21:17

antonac je napisao/la:ja, pametnih zenica....sve nieznia od nieznie.....Iskrenost - Page 3 A065

Iskrenost - Page 3 3487165708 koji dobar itermeco i to na prepad kad se baš udubila u napisano Iskrenost - Page 3 3487165708

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 21:22

orion je napisao/la:u životu se trudim lijepo, nježno i polako posložiti stvari, s jedne strane imati maksimalno strpljenja i dobre volje, a s druge strane ako treba odrezati bez puno priče. Kad režem, režem prvenstveno tamo gdje mi stalo, ili tamo gdje je za moj pojam prijeđena granica ljudskosti..... i iskreno mi se sere ako što će susjed reći ili misliti, ja neću poželjeti da mu krava crkne ..... a ak crkne nije do mene, viša sila u u pitanju :jebenizubokojegjošubvijeknemamo :((((((

e jebiga... da ssam ovo pročitala ne bih onoliki mamutovac... upravo tako... ak doneseš odluku da mački treba odsjeć rep, i siguran si u to, odsječeš ga u jednom potezu i to čitavog...a ne cm po cm da si olakšaš jer se radi pomalo... odjsečeš i pustiš mačku da joj rana zacijeli bez daljnjih primisli o njoj a pogotovo loših....

p.s.
tajo, ovo ja figurnativno , samo figurativno... ne sječem pravim mačkama repove, maike mi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 21:22

Početkom godine, krenuh na put, potpuno nedefiniran. Nisam znao kamo ću niti što će taj put donjeti.
Rekoh sebi "idem negdje, pa što se desi", imam sa sobom oko 150 eura, otisnuo se.

Prateći samo meni smislene znakove, naiđoh na klakara. Prodaje klak uz cestu, groblje je preko puta. Kada sam ga ugledao, morao sam stati i pričati s njim. Prije toga sam otišao do obližnje pumpe i kupio janu i ožujsko (klakar mi se doimao žednim). Kada sam se vratio do njega, ponudih mu na izbor. Odabrao je ožujsko. Njemu sam se otvorio, najiskrenije u životu.Potpunom strancu iz drugačije galaksije.

Njemu sam mogao biti iskren, u potpunosti. Taj nivo iskrenosti ne mogu održati u pravom životu, iako se trudim da ga povećam.

Ne smatram lošim ljude koji imaju te sitne laži u pokušaju da trenutnu životnu stazu zadrže u istom pravcu.
Volim uloviti sitnoj laži, ali ne da bih se ismijavao, već da se zbližim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 21:23

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:u životu se trudim lijepo, nježno i polako posložiti stvari, s jedne strane imati maksimalno strpljenja i dobre volje, a s druge strane ako treba odrezati bez puno priče. Kad režem, režem prvenstveno tamo gdje mi stalo, ili tamo gdje je za moj pojam prijeđena granica ljudskosti..... i iskreno mi se sere ako što će susjed reći ili misliti, ja neću poželjeti da mu krava crkne ..... a ak crkne nije do mene, viša sila u u pitanju :jebenizubokojegjošubvijeknemamo :((((((

e jebiga... da ssam ovo pročitala ne bih onoliki mamutovac... upravo tako... ak doneseš odluku da mački treba odsjeć rep, i siguran si u to, odsječeš ga u jednom potezu i to čitavog...a ne cm po cm da si olakšaš jer se radi pomalo... odjsečeš i pustiš mačku da joj rana zacijeli bez daljnjih primisli o njoj a pogotovo loših....

p.s.
tajo, ovo ja figurnativno , samo figurativno... ne sječem pravim mačkama repove, maike mi


Kunem ti se, spasio te p.s.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  taja 25.09.12 21:27

zanesenjak je napisao/la:Početkom godine, krenuh na put, potpuno nedefiniran. Nisam znao kamo ću niti što će taj put donjeti.
Rekoh sebi "idem negdje, pa što se desi", imam sa sobom oko 150 eura, otisnuo se.

Prateći samo meni smislene znakove, naiđoh na klakara. Prodaje klak uz cestu, groblje je preko puta. Kada sam ga ugledao, morao sam stati i pričati s njim. Prije toga sam otišao do obližnje pumpe i kupio janu i ožujsko (klakar mi se doimao žednim). Kada sam se vratio do njega, ponudih mu na izbor. Odabrao je ožujsko. Njemu sam se otvorio, najiskrenije u životu.Potpunom strancu iz drugačije galaksije.

Njemu sam mogao biti iskren, u potpunosti. Taj nivo iskrenosti ne mogu održati u pravom životu, iako se trudim da ga povećam.

Ne smatram lošim ljude koji imaju te sitne laži u pokušaju da trenutnu životnu stazu zadrže u istom pravcu.
Volim uloviti sitnoj laži, ali ne da bih se ismijavao, već da se zbližim.

Zaneseni, vidim zašto si zaneseni.
Kužim te ali zasad samo laku noć.
Ne morem više ni slova napisati.
Baj svima...
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 21:29

Btw je napisao/la:

lakše je biti iskren prema ljudima koje ne poznaješ uživo, a i podnijeti njihovu iskrenost, nego prema onima koje poznaješ... od nepoznatih možeš eventualno strepiti da ćeš dobiti jednaku porciju iskrenosti što i nije neki problem.... međutim, što ti je osoba draža i bliža (u RL) mijenja se i strah koji prati napade iskrenosti, jer postoji mogućnost udaljavanja iste (gubitka) ako budeš iskren do kraja... tad nastupa tišina

ma ja sjećam se.... prvi dan blebetale do iznemoglosti, drugi dan malo manje, treći samo sjedile i šutile.... usrale se živo koja će prva poginit Iskrenost - Page 3 3487165708

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  orion 25.09.12 21:34

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:u životu se trudim lijepo, nježno i polako posložiti stvari, s jedne strane imati maksimalno strpljenja i dobre volje, a s druge strane ako treba odrezati bez puno priče. Kad režem, režem prvenstveno tamo gdje mi stalo, ili tamo gdje je za moj pojam prijeđena granica ljudskosti..... i iskreno mi se sere ako što će susjed reći ili misliti, ja neću poželjeti da mu krava crkne ..... a ak crkne nije do mene, viša sila u u pitanju :jebenizubokojegjošubvijeknemamo :((((((

e jebiga... da ssam ovo pročitala ne bih onoliki mamutovac... upravo tako... ak doneseš odluku da mački treba odsjeć rep, i siguran si u to, odsječeš ga u jednom potezu i to čitavog...a ne cm po cm da si olakšaš jer se radi pomalo... odjsečeš i pustiš mačku da joj rana zacijeli bez daljnjih primisli o njoj a pogotovo loših....

p.s.
tajo, ovo ja figurnativno , samo figurativno... ne sječem pravim mačkama repove, maike mi





evoga sade ...nije samo da guli i štavi, nego i secka .... sve sam sigurnija da sigurna razdaljina čini šifru za sretan, ako ne sretan ondak bar dug život Iskrenost - Page 3 3713888841
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  orion 25.09.12 21:37

vrijeme je da se odlijepim sa stolice - duša mi spava .... laka vam noćca ljudi ! :)
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  antonac 25.09.12 22:15

zanesenjak je napisao/la:Početkom godine, krenuh na put, potpuno nedefiniran. Nisam znao kamo ću niti što će taj put donjeti.
Rekoh sebi "idem negdje, pa što se desi", imam sa sobom oko 150 eura, otisnuo se.

Prateći samo meni smislene znakove, naiđoh na klakara. Prodaje klak uz cestu, groblje je preko puta. Kada sam ga ugledao, morao sam stati i pričati s njim. Prije toga sam otišao do obližnje pumpe i kupio janu i ožujsko (klakar mi se doimao žednim). Kada sam se vratio do njega, ponudih mu na izbor. Odabrao je ožujsko. Njemu sam se otvorio, najiskrenije u životu.Potpunom strancu iz drugačije galaksije.

Njemu sam mogao biti iskren, u potpunosti. Taj nivo iskrenosti ne mogu održati u pravom životu, iako se trudim da ga povećam.

Ne smatram lošim ljude koji imaju te sitne laži u pokušaju da trenutnu životnu stazu zadrže u istom pravcu.
Volim uloviti sitnoj laži, ali ne da bih se ismijavao, već da se zbližim.



i ode 150 ojra na pivushu i tu se tvoie putovanje zavrsilo.....Iskrenost - Page 3 A065
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 25.09.12 22:46

koliko sam skuzijo, Yehudi je opet varao Taju iz Zadra poprave...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 25.09.12 22:47

sta je taj klakar?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  antonac 25.09.12 22:58

pizda je napisao/la:koliko sam skuzijo, Yehudi je opet varao Taju iz Zadra poprave...



kolko ja razumiem izmedzu redaka, ni taja njemu nie ostala duzna......to se dade iscitati iz contexta.....
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 25.09.12 23:11

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:koliko sam skuzijo, Yehudi je opet varao Taju iz Zadra poprave...



kolko ja razumiem izmedzu redaka, ni taja njemu nie ostala duzna......to se dade iscitati iz contexta.....

u tom Zadru ne znas ko koga jebe, srecom pa poplave svako toliko pa se grad rascisti od poroka i pobluda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  antonac 25.09.12 23:15

pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:koliko sam skuzijo, Yehudi je opet varao Taju iz Zadra poprave...



kolko ja razumiem izmedzu redaka, ni taja njemu nie ostala duzna......to se dade iscitati iz contexta.....

u tom Zadru ne znas ko koga jebe, srecom pa poplave svako toliko pa se grad rascisti od poroka i pobluda...



ispere im heroin, cocu i met iz skrovista u gradu pa se unormale na par dana.....Iskrenost - Page 3 A065....
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 25.09.12 23:28

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:koliko sam skuzijo, Yehudi je opet varao Taju iz Zadra poprave...



kolko ja razumiem izmedzu redaka, ni taja njemu nie ostala duzna......to se dade iscitati iz contexta.....

u tom Zadru ne znas ko koga jebe, srecom pa poplave svako toliko pa se grad rascisti od poroka i pobluda...



ispere im heroin, cocu i met iz skrovista u gradu pa se unormale na par dana.....Iskrenost - Page 3 A065....

smoci im ga pa moraju cekat par dana da se osusi...:)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 23:30

dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:Može li jedna ozbiljna tema na kultnima?

Evo ovako...
SEbe smatram iskrenom, pa čak ponekad i preiskrenoom osobom. Ljudi u RL mi znaju čak i prigovoriti zbog toga, da ne moram reći baš sve što mislim i sl.
Možda sam ponekad i bila brzopleta pa sam svojom iskrenoću i brzom jezičinom uspjela nekog povrijediti, ali trudim se ostati u okvirima ljubaznosti.

Ovu temu nisam namijenila sebi nego kultnom forumu, odnosno ljudima koji na njemu pišu.
Naročito u posljednje vrijeme otkad je ovaj forum otvoren primjećujem da se forumaši doslovno natječu u tome tko će biti iskreniji, jezičaviji, a one osjetljivije prozivaju plačipizdama i njonjavcima.
Stvar je u tome što ta i takva iskrenost po meni često prelazi granice ljudskosti, te postaje vrijeđanje.
Takmiči se u surovosti, neosjetljivosti, grubosti jer je to kao kultna vrlina, a svako pokazivanje osjećaja i suosjećanja naziva se patetikom i preseravanjem.
Kako je iskrenost na vrlo visokoj cijeni, biti ću iskrena i reći da mi se par postova doslovno zgadilo.
A upalo mi je u oko i aplaudiranje kad sam popizdila na Izgubljenu i napisala joj ružan post. (Ništa osobno Dromsi)
Pitam se, je li moguće da samo takvim svojim ispadima izazivam pozornost i skupljam poene, i da baš ništa drugo što inače pišem nije vrijedno aplauza i nije zabilježeno kao pametno i vrijedno. Zar je grubost i oštar jezik iznad blagosti, riječi utjehe i suosjećanja?
Ja mislim da je iskrenost nešto sasvim drugo, i da bi trebala biti vrlina a ne mana.

Iskrenost mora biti začinjena ljubavlju, u protivnom je bezvrijedna. U uskoj je vezi s ljubavlju, idu ruku pod ruku i ne razilaze se, nego nastupaju zajedno.

Iskrenost je vrlina kod ljudi koji slicno razmisljaju, ali može biti i mana kod ljudi koji imaju drukcija shvacanja od tebe.

Biti iskren prema nekome tko je uvredljiv i ne moze se nositi sam sa sobom je mana, jer ce te covjek uzeti na zub i shvatiti to kao vrijedjanje. Ponekad ono sto mislimo trebamo zadrzati za sebe, isto tako sumnjam da postoji osoba koja voli da je netko sa njom potpuno iskren u vezi svega i da sve direktno govori. Da sa tom osobom znas na cemu si, ali isto se radi o grubim osobama i najcesce osobama koje su nestrpljive i stalno pod nekim pritiskom pa se ne zele zamarati razmisljanjem o nacinima na koje se neka misao moze izreci.

Cijenim iskrenost, ali isto tako postoje situacije kada cijenim tisinu.
Raspalite, najiskrenije što možete
Ne sjećam se slućaja, daj me podsjeti, ak znaš gdi i na kojoj temi stavi link.Kaj sam pljeskala il sam bila gruba? Znam biti i jedno i drugo. Znam biti i sirovina. Recimo, Malaanica je baš grubo reagirala na dobre želje forumaša, prema Dyi. Nisam joj niš poželila javno ( u sebi jesam ) , pitala sam samo "kaj je bilo". Ne smatram da je licimjerno poželiti nekom sve najbolje na forumu. Za mene je to uljuđena konverzacija koristimo je i u reali, neznam zašto nebi i tu. Malaanica je grubo reagirala, stepla se je, al ja to uzimam kao trenutak nemoći.
Rado bi da meni iskreno kažeš kaj te kod mene smeta.

možda, možda griješim ali nije se malaniz rigavala na baš svačije upise uvezi dye. mislim da je to većim dijelom bilo upućeno komšinici, kako nazirem, njenom prevrtljivom karakteru a malo ima veze sa željama upućenim dyi. dya je u ovom slučaju ispala kolateralna žrtva.

i ja sam joj poželjela lijepo i virtualno ju pomazila, od srca.i pročitala sam gujin upis i uopće me nije dotakao odnosno nisam se osjećala prozvanom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 23:34

lastavica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:Može li jedna ozbiljna tema na kultnima?

Evo ovako...
SEbe smatram iskrenom, pa čak ponekad i preiskrenoom osobom. Ljudi u RL mi znaju čak i prigovoriti zbog toga, da ne moram reći baš sve što mislim i sl.
Možda sam ponekad i bila brzopleta pa sam svojom iskrenoću i brzom jezičinom uspjela nekog povrijediti, ali trudim se ostati u okvirima ljubaznosti.

Ovu temu nisam namijenila sebi nego kultnom forumu, odnosno ljudima koji na njemu pišu.
Naročito u posljednje vrijeme otkad je ovaj forum otvoren primjećujem da se forumaši doslovno natječu u tome tko će biti iskreniji, jezičaviji, a one osjetljivije prozivaju plačipizdama i njonjavcima.
Stvar je u tome što ta i takva iskrenost po meni često prelazi granice ljudskosti, te postaje vrijeđanje.
Takmiči se u surovosti, neosjetljivosti, grubosti jer je to kao kultna vrlina, a svako pokazivanje osjećaja i suosjećanja naziva se patetikom i preseravanjem.
Kako je iskrenost na vrlo visokoj cijeni, biti ću iskrena i reći da mi se par postova doslovno zgadilo.
A upalo mi je u oko i aplaudiranje kad sam popizdila na Izgubljenu i napisala joj ružan post. (Ništa osobno Dromsi)
Pitam se, je li moguće da samo takvim svojim ispadima izazivam pozornost i skupljam poene, i da baš ništa drugo što inače pišem nije vrijedno aplauza i nije zabilježeno kao pametno i vrijedno. Zar je grubost i oštar jezik iznad blagosti, riječi utjehe i suosjećanja?
Ja mislim da je iskrenost nešto sasvim drugo, i da bi trebala biti vrlina a ne mana.

Iskrenost mora biti začinjena ljubavlju, u protivnom je bezvrijedna. U uskoj je vezi s ljubavlju, idu ruku pod ruku i ne razilaze se, nego nastupaju zajedno.

Iskrenost je vrlina kod ljudi koji slicno razmisljaju, ali može biti i mana kod ljudi koji imaju drukcija shvacanja od tebe.

Biti iskren prema nekome tko je uvredljiv i ne moze se nositi sam sa sobom je mana, jer ce te covjek uzeti na zub i shvatiti to kao vrijedjanje. Ponekad ono sto mislimo trebamo zadrzati za sebe, isto tako sumnjam da postoji osoba koja voli da je netko sa njom potpuno iskren u vezi svega i da sve direktno govori. Da sa tom osobom znas na cemu si, ali isto se radi o grubim osobama i najcesce osobama koje su nestrpljive i stalno pod nekim pritiskom pa se ne zele zamarati razmisljanjem o nacinima na koje se neka misao moze izreci.

Cijenim iskrenost, ali isto tako postoje situacije kada cijenim tisinu.
Raspalite, najiskrenije što možete
Ne sjećam se slućaja, daj me podsjeti, ak znaš gdi i na kojoj temi stavi link.Kaj sam pljeskala il sam bila gruba? Znam biti i jedno i drugo. Znam biti i sirovina. Recimo, Malaanica je baš grubo reagirala na dobre želje forumaša, prema Dyi. Nisam joj niš poželila javno ( u sebi jesam ) , pitala sam samo "kaj je bilo". Ne smatram da je licimjerno poželiti nekom sve najbolje na forumu. Za mene je to uljuđena konverzacija koristimo je i u reali, neznam zašto nebi i tu. Malaanica je grubo reagirala, stepla se je, al ja to uzimam kao trenutak nemoći.
Rado bi da meni iskreno kažeš kaj te kod mene smeta.

možda, možda griješim ali nije se malaniz rigavala na baš svačije upise. mislim da je to većim dijelom bilo upućeno komšinici, kako nazirem, njenom prevrtljivom karakteru a malo ima veze sa željama dye. dya je u ovom slučaju ispala kolateralna žrtva.

i ja sam joj poželjela lijepo i virtualno ju pomazila, od srca.i pročitala sam gujin upis i uopće me nije dotakao odnosno nisam se osjećala prozvanom.

komšinica po običaju kriva za sve.
polako se navikavam:)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 23:35

k_m je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
taja je napisao/la:Može li jedna ozbiljna tema na kultnima?

Evo ovako...
SEbe smatram iskrenom, pa čak ponekad i preiskrenoom osobom. Ljudi u RL mi znaju čak i prigovoriti zbog toga, da ne moram reći baš sve što mislim i sl.
Možda sam ponekad i bila brzopleta pa sam svojom iskrenoću i brzom jezičinom uspjela nekog povrijediti, ali trudim se ostati u okvirima ljubaznosti.

Ovu temu nisam namijenila sebi nego kultnom forumu, odnosno ljudima koji na njemu pišu.
Naročito u posljednje vrijeme otkad je ovaj forum otvoren primjećujem da se forumaši doslovno natječu u tome tko će biti iskreniji, jezičaviji, a one osjetljivije prozivaju plačipizdama i njonjavcima.
Stvar je u tome što ta i takva iskrenost po meni često prelazi granice ljudskosti, te postaje vrijeđanje.
Takmiči se u surovosti, neosjetljivosti, grubosti jer je to kao kultna vrlina, a svako pokazivanje osjećaja i suosjećanja naziva se patetikom i preseravanjem.
Kako je iskrenost na vrlo visokoj cijeni, biti ću iskrena i reći da mi se par postova doslovno zgadilo.
A upalo mi je u oko i aplaudiranje kad sam popizdila na Izgubljenu i napisala joj ružan post. (Ništa osobno Dromsi)
Pitam se, je li moguće da samo takvim svojim ispadima izazivam pozornost i skupljam poene, i da baš ništa drugo što inače pišem nije vrijedno aplauza i nije zabilježeno kao pametno i vrijedno. Zar je grubost i oštar jezik iznad blagosti, riječi utjehe i suosjećanja?
Ja mislim da je iskrenost nešto sasvim drugo, i da bi trebala biti vrlina a ne mana.

Iskrenost mora biti začinjena ljubavlju, u protivnom je bezvrijedna. U uskoj je vezi s ljubavlju, idu ruku pod ruku i ne razilaze se, nego nastupaju zajedno.

Iskrenost je vrlina kod ljudi koji slicno razmisljaju, ali može biti i mana kod ljudi koji imaju drukcija shvacanja od tebe.

Biti iskren prema nekome tko je uvredljiv i ne moze se nositi sam sa sobom je mana, jer ce te covjek uzeti na zub i shvatiti to kao vrijedjanje. Ponekad ono sto mislimo trebamo zadrzati za sebe, isto tako sumnjam da postoji osoba koja voli da je netko sa njom potpuno iskren u vezi svega i da sve direktno govori. Da sa tom osobom znas na cemu si, ali isto se radi o grubim osobama i najcesce osobama koje su nestrpljive i stalno pod nekim pritiskom pa se ne zele zamarati razmisljanjem o nacinima na koje se neka misao moze izreci.

Cijenim iskrenost, ali isto tako postoje situacije kada cijenim tisinu.
Raspalite, najiskrenije što možete
Ne sjećam se slućaja, daj me podsjeti, ak znaš gdi i na kojoj temi stavi link.Kaj sam pljeskala il sam bila gruba? Znam biti i jedno i drugo. Znam biti i sirovina. Recimo, Malaanica je baš grubo reagirala na dobre želje forumaša, prema Dyi. Nisam joj niš poželila javno ( u sebi jesam ) , pitala sam samo "kaj je bilo". Ne smatram da je licimjerno poželiti nekom sve najbolje na forumu. Za mene je to uljuđena konverzacija koristimo je i u reali, neznam zašto nebi i tu. Malaanica je grubo reagirala, stepla se je, al ja to uzimam kao trenutak nemoći.
Rado bi da meni iskreno kažeš kaj te kod mene smeta.

možda, možda griješim ali nije se malaniz rigavala na baš svačije upise. mislim da je to većim dijelom bilo upućeno komšinici, kako nazirem, njenom prevrtljivom karakteru a malo ima veze sa željama dye. dya je u ovom slučaju ispala kolateralna žrtva.

i ja sam joj poželjela lijepo i virtualno ju pomazila, od srca.i pročitala sam gujin upis i uopće me nije dotakao odnosno nisam se osjećala prozvanom.

komšinica po običaju kriva za sve.
polako se navikavam:)

ne, nisam to rekla . ali da si malkice prevrtljiva, pikaš, njuškaš pa kukaš, e to da :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 25.09.12 23:37

k_m je napisao/la:

komšinica po običaju kriva za sve.
polako se navikavam:)

:) kad si prevrtljiva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 23:38

mico, ponavljam šta sam napisala, možda griješim i možda je malaniz mislila i na mene kada je ono pisala. nemam pojma. malaniz mi je draga, vrlo, vrlo ali opet, osobno me nije ni mrvice dotakao njen ispad.
opet jednim dijelom sa sigurnošću znam što je iza toga, jednim dijelom, ali ne mogu reći. nije na meni. a nema uopće veze ni sa tobom i niti sa mnom :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 23:40

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:

komšinica po običaju kriva za sve.
polako se navikavam:)

Iskrenost - Page 3 684758713 kad si prevrtljiva...

ma najgora od sve dece :babyF:
ima li još šta? Iskrenost - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 25.09.12 23:44

lastavica je napisao/la:mico, ponavljam šta sam napisala, možda griješim i možda je malaniz mislila i na mene kada je ono pisala. nemam pojma. malaniz mi je draga, vrlo, vrlo ali opet, osobno me nije ni mrvice dotakao njen ispad.
opet jednim dijelom sa sigurnošću znam što je iza toga, jednim dijelom, ali ne mogu reći. nije na meni. a nema uopće veze ni sa tobom i niti sa mnom :)

a sa kim ima veze jebem li mu sunce?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  pizda 25.09.12 23:44

k_m je napisao/la:
pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:

komšinica po običaju kriva za sve.
polako se navikavam:)

:) kad si prevrtljiva...

ma najgora od sve dece Iskrenost - Page 3 1582958711
ima li još šta? :))

ima svasta, kako je tamo Mico, jel Tisa tece?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 23:49

lastavica je napisao/la:mico, ponavljam šta sam napisala, možda griješim i možda je malaniz mislila i na mene kada je ono pisala. nemam pojma. malaniz mi je draga, vrlo, vrlo ali opet, osobno me nije ni mrvice dotakao njen ispad.
opet jednim dijelom sa sigurnošću znam što je iza toga, jednim dijelom, ali ne mogu reći. nije na meni. a nema uopće veze ni sa tobom i niti sa mnom :)

pojma nemam lasto, a i nije mi važno.
patetika je sveprisutna i već se svemu što napišemo a da nosi zrnce neke empatije u sebi pripisuje ljigavost i neiskrenost sapuskih telenovela.
u pravu je glista, dela čine prijatelje a ne prazne reči, ali nekada i ta prazna reč ili forumski smajlić na trenutak obraduje onoga kome su upućeni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Gost 25.09.12 23:51

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:
pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la:

komšinica po običaju kriva za sve.
polako se navikavam:)

:) kad si prevrtljiva...

ma najgora od sve dece Iskrenost - Page 3 1582958711
ima li još šta? :))

ima svasta, kako je tamo Mico, jel Tisa tece?

pljuni mi odma' u facu,
nemoj me tračati:)))


tisa upala u neku jesenju stagnaciju..ali lepe su okolne boje:)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iskrenost - Page 3 Empty Re: Iskrenost

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.