kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

replikator ?

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

replikator ? Empty replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 10:07

koje bi bile posljedice davanja replikatora zenama u ruke ? da li bi imale 100 pari istih cipela i dijamante velicine nogometne lopte oko vrata ?replikator ? 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 11.04.13 10:47

ravana2 je napisao/la:koje bi bile posljedice davanja replikatora zenama u ruke ? da li bi imale 100 pari istih cipela i dijamante velicine nogometne lopte oko vrata ?replikator ? 439160543

ova se tema moze iskoristiti za pljuvacinu po zenama (opravdatu). Neku vecer na tv neka glupava emisija, jos glupavije voditeljice a tema izumiranje muskaraca za 5 milijuna godina. Dok sam pravijo horror trojme slusao sam baljezganja tzv voditeljice. Po njoj su zene dokazano inteligentnije od muskaraca, bolje podnose bol , dugovjecnije su... Ovo zadnje je tocno iako mi nije jasno zasto jer ako je po nekim zakonima privlacenja, pozitivnih misli itd. trebale bi umirati deset godina ranije. Jebate, prosjecna zena zna vise dijagnoza od lijecnika, svaki mitiser im je potencijalan tumor etc. etc. Sto se tice inteligencije, glupaca normalno nije navela ko je to i sa cime ispitao. Ona je to negdje cula i dopalo joj se. Jedino relevantno po tim pitanjima je velicina mozga a muskarac ima skoro trecinu veci mozak od zene. Posto postoji veza izmedju velicine mozga i inteligencije onda bi jedini relevantan dokaz ustvari i dokazao nesto sasvim suprotno, tj. da je muskarac znatno inteligentniji. Sto se tice toleranicje na bol, dokazano je da je muskarac znatno tolerantniji. Medjutim zene barataju porodom kao dokazom da su tolerantnije na bol od muskaraca, sto naravno nema veze sa mozgom jer nema muskarca koji radja pa da se moze usporediti. Tolerancija znaci dobro podnosenje boli na nacin da se i ne vidi da osobu nesto boli. Da li zena kod porodjaja dobro podnosi bol? Jebote, urlaju ko zvijeri, placu, trgaju posteljinu, psuju...replikator ? 684758713 Ako je to dobro podnosenje boli onda kako izgleda ono lose. Zena jednostavno u tim trenucima mora podnijeti uzasnu bol ali da je dobro podnosi, nema teorije. Zasto uz takav razvoj medicine i pogotovo pratecih djelatnosti kao biokemija i farmacija npr. moraju podnositi takvu bol to je vec druga tema...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 10:50

replikator ? 280662968

da vidim kako će se snage poraspodijeliti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 11:25

pizda mudro zbori . vidi se da je renesnasni covijek .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 11:54

na ovakvim temama možeš do mile volje pljuvati i po muškarcima i po ženama ako ti se da i ako si od volje, materijala ko u priči

al obzirom da se nitko još nije javio da pljuje po muškarcima evo ja ću onda ... ima i ona, "da muškarci menstruiraju, rađaju, doje, pms bi se preinačio u ptsp na osnovu kojeg bi se dobivale razne beneficije, porod vršio pod tooootalnom anestezijom u svakom slučaju a sa svakim rođenim djetetom porodiljni računao kao radni staž i to duplo bez obzira bio rodiljac u nekom radnom odnosu ili ne " replikator ? 1523192931



naravno, da se kome dogodi prirodni porod slučajno, jer nije stigao do rodilišta na vrijeme, odmah bi se išlo u zasluženu počasnu mirovinu popraćenu isto tako počasnim plotunima i medijski pokrivena

ajd sad vi replikator ? 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 11:57

ravana2 je napisao/la:koje bi bile posljedice davanja replikatora zenama u ruke ? da li bi imale 100 pari istih cipela i dijamante velicine nogometne lopte oko vrata ?replikator ? 439160543

bilo bi svakako više kuratih muškaraca na ovom svijetu replikator ? 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 12:12

da muskarci imaju menstruaciju natjecali bi se tko ima veci ulozak .replikator ? 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 11.04.13 12:41

kišna glista je napisao/la:na ovakvim temama možeš do mile volje pljuvati i po muškarcima i po ženama ako ti se da i ako si od volje, materijala ko u priči

al obzirom da se nitko još nije javio da pljuje po muškarcima evo ja ću onda ... ima i ona, "da muškarci menstruiraju, rađaju, doje, pms bi se preinačio u ptsp na osnovu kojeg bi se dobivale razne beneficije, porod vršio pod tooootalnom anestezijom u svakom slučaju a sa svakim rođenim djetetom porodiljni računao kao radni staž i to duplo bez obzira bio rodiljac u nekom radnom odnosu ili ne " replikator ? 1523192931



naravno, da se kome dogodi prirodni porod slučajno, jer nije stigao do rodilišta na vrijeme, odmah bi se išlo u zasluženu počasnu mirovinu popraćenu isto tako počasnim plotunima i medijski pokrivena

ajd sad vi replikator ? 11484130

nije to stvar spola nego vrednovanja. Muskarac koji je ko dijete prolazio razne traume sa roditeljima alkoholicarima i sl. ima petsto posto vecu sansu imati probleme sa ptsp-om nego li neko ko je u ratu proveo par mjeseci ili godinu dana. Opet, sumnjam da je to ijednom priznato, da ga se lijeci, mazi i pazi a kamo li da je na osnovu tog dobio penziju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 11.04.13 12:42

ravana2 je napisao/la:da muskarci imaju menstruaciju natjecali bi se tko ima veci ulozak .replikator ? 3111943984

replikator ? 1523192931 i ko obilnije krvari...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 12:46

Kod Pipija primecujem zelju da ga zene mjate i biju...replikator ? F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 12:52

pizda je napisao/la:Medjutim zene barataju porodom kao dokazom da su tolerantnije na bol od muskaraca, sto naravno nema veze sa mozgom jer nema muskarca koji radja pa da se moze usporediti.

Ne bih ulazila u raspravu zene vs muskarci, ali me je ovaj tvoj upis podsetio na jedan eksperiment koji su izvela dva mlada holandska voditelja. Naime, obojica su pristala na to da se uz pomoc odredjenih aparata na koji su bili prikljuceni podvrgnu uobicajenim porodjajnim bolovima. Znaci, prvo kontrakcije na svakih 20-30 minuta,a onda sve cesce do samog simuliranja porodjaja. Jedan je nakon nekog vremena odustao, jer bol vise nije mogao podneti, a drugi je izdrzao do kraja.
Whisp govori holandski, pa bi mozda na youtube mogla pogledati da li tamo postoji taj snimak.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 11.04.13 12:56

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:Medjutim zene barataju porodom kao dokazom da su tolerantnije na bol od muskaraca, sto naravno nema veze sa mozgom jer nema muskarca koji radja pa da se moze usporediti.

Ne bih ulazila u raspravu zene vs muskarci, ali me je ovaj tvoj upis podsetio na jedan eksperiment koji su izvela dva mlada holandska voditelja. Naime, obojica su pristala na to da se uz pomoc odredjenih aparata na koji su bili prikljuceni podvrgnu uobicajenim porodjajnim bolovima. Znaci, prvo kontrakcije na svakih 20-30 minuta,a onda sve cesce do samog simuliranja porodjaja. Jedan je nakon nekog vremena odustao, jer bol vise nije mogao podneti, a drugi je izdrzao do kraja.
Whisp govori holandski, pa bi mozda na youtube mogla pogledati da li tamo postoji taj snimak.

sta mislis kako bi reagirale zene naprimjer da su na isti nacin izvrgnute tim bolovima? Znaci ne da su bolovi izazvani porodom nego ovako kao ova dvojica?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 12:58

koje pizdarije ti znanstvenici nece sve smisliti .replikator ? 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 13:01

pizda je napisao/la:

sta mislis kako bi reagirale zene naprimjer da su na isti nacin izvrgnute tim bolovima? Znaci ne da su bolovi izazvani porodom nego ovako kao ova dvojica?

Verovatno isto.
A eksperiment su napravili bas zbog prica kako zene tokom porodjaja prolaze uzasne bolove i da niko od muskaraca to ne razume... replikator ? 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 11.04.13 13:04

ravana2 je napisao/la:koje pizdarije ti znanstvenici nece sve smisliti .replikator ? 3114667799

totalna pizdarija, tako normalno da je tolerancija na bol drasticno manja kad je ta bol izazvana u svrhu glupavog istrazivanja. Znas da bol moze proc isti cas cim prekines pokus pa ga i prekidas. Trebali su onda spojiti na te aparate i dvije zene pa da onda vidimo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 13:07

ili mozda spojiti kravu ili slonicu pa da vidimo kako druge zenke sisavaca podnose to .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 11.04.13 13:08

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sta mislis kako bi reagirale zene naprimjer da su na isti nacin izvrgnute tim bolovima? Znaci ne da su bolovi izazvani porodom nego ovako kao ova dvojica?

Verovatno isto.
A eksperiment su napravili bas zbog prica kako zene tokom porodjaja prolaze uzasne bolove i da niko od muskaraca to ne razume... replikator ? 3601362807

pa zena kad radja nema nikakve druge opcije nego da rodi pa i po cijenu najuzasnijih bolova, tu nema nikakvog izbora. Medjutim kad je bol umjetno izazvana tu i te kako imas izbora pa kad ti dopizdi trpit jednostavno prekines...Gdje ces te dvije stvari usporedjivati a zakljucke proglasiti necim relevantnim. Sulud zakljucak jednog besmislenog istrazivanja koje nikako ne moze dati tocan rezultat...

Ili, koliko vremena bi podnosila zubobolju umjetno izazvanu? Sigurno barem deset puta manje nego li kad ti jednostavno dodje zbog nekog pokvarenog zuba. U ovom drugom slucaju i nemas druge opcije nego li trpiti pa ma koliko to trajalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 13:15

pizda je napisao/la:

pa zena kad radja nema nikakve druge opcije nego da rodi pa i po cijenu najuzasnijih bolova, tu nema nikakvog izbora. Medjutim kad je bol umjetno izazvana tu i te kako imas izbora pa kad ti dopizdi trpit jednostavno prekines...Gdje ces te dvije stvari usporedjivati a zakljucke proglasiti necim relevantnim. Sulud zakljucak jednog besmislenog istrazivanja koje nikako ne moze dati tocan rezultat...

Ili, koliko vremena bi podnosila zubobolju umjetno izazvanu? Sigurno barem deset puta manje nego li kad ti jednostavno dodje zbog nekog pokvarenog zuba. U ovom drugom slucaju i nemas druge opcije nego li trpiti pa ma koliko to trajalo...

Nisam to uopste spomenula kao primer da su zene koje tvrde da muskarci ne bi mogli podneti porodjane bolove u pravu. replikator ? 1zouo36
Samo si me svojim upisom asocirao na taj eksperiment.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 11.04.13 13:26

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa zena kad radja nema nikakve druge opcije nego da rodi pa i po cijenu najuzasnijih bolova, tu nema nikakvog izbora. Medjutim kad je bol umjetno izazvana tu i te kako imas izbora pa kad ti dopizdi trpit jednostavno prekines...Gdje ces te dvije stvari usporedjivati a zakljucke proglasiti necim relevantnim. Sulud zakljucak jednog besmislenog istrazivanja koje nikako ne moze dati tocan rezultat...

Ili, koliko vremena bi podnosila zubobolju umjetno izazvanu? Sigurno barem deset puta manje nego li kad ti jednostavno dodje zbog nekog pokvarenog zuba. U ovom drugom slucaju i nemas druge opcije nego li trpiti pa ma koliko to trajalo...

Nisam to uopste spomenula kao primer da su zene koje tvrde da muskarci ne bi mogli podneti porodjane bolove u pravu. replikator ? 1zouo36
Samo si me svojim upisom asocirao na taj eksperiment.

znam da nisi:), to sam govorio kao dokaz besmislenosti experimenta. Jebate, jednom (srecom davno) sam imao uzasnu zubobolju cijeli dan. Nikakvi analgetici nisu pomagali. Sad zamisli da mi neko zbog experimenta umjetno izazove takvu bol a da ja naravno znam da ce odmah po odustajanju od experimenta prestati!? Pa nema sanse da bih to trpio dulje od pola sata, ako bi i toliko replikator ? 1523192931. Jebiga, kad ti dodje prirodnim putem nema ti drugo nego trpiti pa ma koliko trajalo. U istoj situaciji je i zena kad radja, jednostavno nema druge solucije. Da ima i te kako bi prekinula tu bol...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 14:33

jos nismo dobili odgovor na pitanje sta bi zene cinile sa replikatorom ?replikator ? 270804909

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 15:19

ravana2 je napisao/la:jos nismo dobili odgovor na pitanje sta bi zene cinile sa replikatorom ?replikator ? 270804909

ja odgovorio al nisi registrirao...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 15:23

sta pi replicirala pizdine dvojnike ?replikator ? 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 15:33

ravana2 je napisao/la:sta pi replicirala pizdine dvojnike ?replikator ? 3114667799

čitavu armiju takvih, ne znam da li pizdinih, al znam kak bi trebali izgledati i koliko bi bili izdržljivi i to na svim poljima gdje je potrebna akcija ... ovi ostali bi na žalost završili ko u onoj pizdinoj reportaži - izumrli bi jadni replikator ? 11484130

drago kamenje i cipeletine me uopće ne zanimaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Lena 11.04.13 15:34

kišna glista je napisao/la:na ovakvim temama možeš do mile volje pljuvati i po muškarcima i po ženama ako ti se da i ako si od volje, materijala ko u priči

al obzirom da se nitko još nije javio da pljuje po muškarcima evo ja ću onda ... ima i ona, "da muškarci menstruiraju, rađaju, doje, pms bi se preinačio u ptsp na osnovu kojeg bi se dobivale razne beneficije, porod vršio pod tooootalnom anestezijom u svakom slučaju a sa svakim rođenim djetetom porodiljni računao kao radni staž i to duplo bez obzira bio rodiljac u nekom radnom odnosu ili ne " replikator ? 1523192931



naravno, da se kome dogodi prirodni porod slučajno, jer nije stigao do rodilišta na vrijeme, odmah bi se išlo u zasluženu počasnu mirovinu popraćenu isto tako počasnim plotunima i medijski pokrivena

ajd sad vi replikator ? 11484130

iks replikator ? 11484130

muškarci su veće babe od žena,ali pred ženama mudro izabiru kako će pričat...dok ih nema onda sve poprimi drugačije razmjere,epitete replikator ? 439160543

žene su izdržljivije na duge staze jer se tokom života treniraju....ako trebaš nekoga da obavi posao potraži ženu....detaljnije su i kooperativnije.....muškarac će se izvući i svalit bar neki dio na najbližu ženu ako mu dopusti replikator ? 1523192931

meni su isto glupe ove generalizacije iako su neke i točne.....ali uvijek je do pojedinca....muškog ili ženskog

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 11.04.13 15:38

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:na ovakvim temama možeš do mile volje pljuvati i po muškarcima i po ženama ako ti se da i ako si od volje, materijala ko u priči

al obzirom da se nitko još nije javio da pljuje po muškarcima evo ja ću onda ... ima i ona, "da muškarci menstruiraju, rađaju, doje, pms bi se preinačio u ptsp na osnovu kojeg bi se dobivale razne beneficije, porod vršio pod tooootalnom anestezijom u svakom slučaju a sa svakim rođenim djetetom porodiljni računao kao radni staž i to duplo bez obzira bio rodiljac u nekom radnom odnosu ili ne " replikator ? 1523192931



naravno, da se kome dogodi prirodni porod slučajno, jer nije stigao do rodilišta na vrijeme, odmah bi se išlo u zasluženu počasnu mirovinu popraćenu isto tako počasnim plotunima i medijski pokrivena

ajd sad vi replikator ? 11484130

iks replikator ? 11484130

muškarci su veće babe od žena,ali pred ženama mudro izabiru kako će pričat...dok ih nema onda sve poprimi drugačije razmjere,epitete replikator ? 439160543

žene su izdržljivije na duge staze jer se tokom života treniraju....ako trebaš nekoga da obavi posao potraži ženu....detaljnije su i kooperativnije.....muškarac će se izvući i svalit bar neki dio na najbližu ženu ako mu dopusti replikator ? 1523192931

meni su isto glupe ove generalizacije iako su neke i točne.....ali uvijek je do pojedinca....muškog ili ženskog

iks iks

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? Empty Re: replikator ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.