kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

replikator ?

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 12.04.13 11:52

kišna glista je napisao/la:

kako nema, a trojme ? replikator ? - Page 3 11484130


trojme sam ipak pravijo u predahu izmedju dva napada...replikator ? - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 12.04.13 11:53

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
kako nema, a trojme ? replikator ? - Page 3 11484130

a znam šta hoćeš reć.... prolazila sam i ja neke dugotrajne i višednevne bolove pa se slažem da je lakše podnositi intenzivniju bol al kraće vrijeme nego nešto što je isto tako jako a traje dugo... al jebga, ne smim se odmah složit jer mora netko biti u opoziciji glasan replikator ? - Page 3 1523192931

ma nije stvar u usporedjivanju boli, ne boli uostalom svakog isto ni porod a ni kamenci. Samo kazem da je na osnovu tog sto zene rode, ispala fama kako su tolerantnije na bol, ma po kojoj to logici jebate? replikator ? - Page 3 1523192931 Medju tim zenama se moze izvrsiti selekcija na tolerantnije i manje tolerantne. Neke stiscu zube i trpe, neke se deru ko zvijeri ali tu muskarce nikako ne mos umjesat niti vrsiti neke relacije...

ako nisi htio da se fama dalje razvije šta si onda prvi tu famu spominjo i kroz prikaz onih najbedastijih slučajeva ? tak sam i ja mogla onda odma o muškarcima koji kad dobiju gripu uuuumiru i ustaju iz kreveta ko da su krpene lutke ... naravno, ima i žena koje rađaju ko da će rodit zlatno tele a ne malu slatku bebu, al brate, ima i muškaraca koje bih tukla kad su bolesni i to lopatom po glavi kad počnu sa prenemaganjem ko da nitko živ nije nikada bio prehlađen il gripu imo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 12.04.13 12:08

kišna glista je napisao/la:

ako nisi htio da se fama dalje razvije šta si onda prvi tu famu spominjo i kroz prikaz onih najbedastijih slučajeva ? tak sam i ja mogla onda odma o muškarcima koji kad dobiju gripu uuuumiru i ustaju iz kreveta ko da su krpene lutke ... naravno, ima i žena koje rađaju ko da će rodit zlatno tele a ne malu slatku bebu, al brate, ima i muškaraca koje bih tukla kad su bolesni i to lopatom po glavi kad počnu sa prenemaganjem ko da nitko živ nije nikada bio prehlađen il gripu imo

pa nije bas tako koliko sam imao prilike vidjeti. Kazem ti da su se u bolnici muskarci zajebavali, bili dosta aktivni a bilo je svakakvih slucajeva jebate. Jedan sa kojim sam igrao karte u zahodu, pili kavu i pusili je drugi dan umro na operacijskom stolu. Zene pak nisu izlazile iz sobe osim do zahoda i to sa izrazima lica ko da svaki cas trebaju odapet...

To sto se muskarci ponekad ponasaju ko maze kad su bolesni je zato sto je to rijetka situacija da im zene pokazu malo njeznosti pa koriste guzvu. Price o njeznim zenama su samo mit...replikator ? - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 12.04.13 12:11

sto se tice spominjanja te fame, pa morao sam spomenut kad je to glavni "argument i dokaz" zenske tolerancije na bol...replikator ? - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 12.04.13 12:15

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ako nisi htio da se fama dalje razvije šta si onda prvi tu famu spominjo i kroz prikaz onih najbedastijih slučajeva ? tak sam i ja mogla onda odma o muškarcima koji kad dobiju gripu uuuumiru i ustaju iz kreveta ko da su krpene lutke ... naravno, ima i žena koje rađaju ko da će rodit zlatno tele a ne malu slatku bebu, al brate, ima i muškaraca koje bih tukla kad su bolesni i to lopatom po glavi kad počnu sa prenemaganjem ko da nitko živ nije nikada bio prehlađen il gripu imo

pa nije bas tako koliko sam imao prilike vidjeti. Kazem ti da su se u bolnici muskarci zajebavali, bili dosta aktivni a bilo je svakakvih slucajeva jebate. Jedan sa kojim sam igrao karte u zahodu, pili kavu i pusili je drugi dan umro na operacijskom stolu. Zene pak nisu izlazile iz sobe osim do zahoda i to sa izrazima lica ko da svaki cas trebaju odapet...

To sto se muskarci ponekad ponasaju ko maze kad su bolesni je zato sto je to rijetka situacija da im zene pokazu malo njeznosti pa koriste guzvu. Price o njeznim zenama su samo mit...replikator ? - Page 3 1523192931

sad ću ja opet al jebga, kad me vučeš za jezik... kurca ti znaš o ženama dok ne provedeš tri dana na porodiljnom odjelu... imao bi ti i gore mišljenje onda o njima... tu sam totoalno ispilila na živce i kad sam završila jednom pod lažnom uzbunom pa me nisu htjeli pustit kući, tražila da potpišem da idem na vlastitu odgovornost... jesu, žene su grozne za provodit vrijeme sa njima u bolesničkim porodiljnim ili bilo kakvim sobama gdje konačno imaju dobar razlog za izležavat se i izigravat bijesne gliste i princeze na zrnima graška.... to je stvarno teško za podnositi ... užas kolika doza razmaženosti i kuknjave i to nizbogčega ... te im ne valja ovo, te ne valja ono, te fuj ručak, te ne znaju dojit ako im netko ne pokaže...jeeeebote, imaš sise a ne znaš kako ih upotrijebiti replikator ? - Page 3 1523192931 to moš doživjet samo na porodiljnom odjelu u svoj svojoj punini jer tamo ne leže bolesne neg razmazite do kraja... šta trudnoća i porod te postporođajno razdblje napravi od nekih žena, to niti jedna bolest ne može

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  taja 12.04.13 12:21

whisperer_ je napisao/la:Katice, hvala ti na informaciji da su ove dvije budale "inducirali" porod. Dugo se nisam tako smijala ... : ) : ) :


Može se stisnuti na CC i odabrati engleski prijevod... ( ha-ha-ha...)
replikator ? - Page 3 1619348112 replikator ? - Page 3 1619348112
hahaha
Mogli su ih tako i kliještima štipati, ali teško da se može inducirati razdvajanje zdjeličnih kosti.

taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 12.04.13 12:33

kišna glista je napisao/la:

sad ću ja opet al jebga, kad me vučeš za jezik... kurca ti znaš o ženama dok ne provedeš tri dana na porodiljnom odjelu... imao bi ti i gore mišljenje onda o njima... tu sam totoalno ispilila na živce i kad sam završila jednom pod lažnom uzbunom pa me nisu htjeli pustit kući, tražila da potpišem da idem na vlastitu odgovornost... jesu, žene su grozne za provodit vrijeme sa njima u bolesničkim porodiljnim ili bilo kakvim sobama gdje konačno imaju dobar razlog za izležavat se i izigravat bijesne gliste i princeze na zrnima graška.... to je stvarno teško za podnositi ... užas kolika doza razmaženosti i kuknjave i to nizbogčega ... te im ne valja ovo, te ne valja ono, te fuj ručak, te ne znaju dojit ako im netko ne pokaže...jeeeebote, imaš sise a ne znaš kako ih upotrijebiti replikator ? - Page 3 1523192931 to moš doživjet samo na porodiljnom odjelu u svoj svojoj punini jer tamo ne leže bolesne neg razmazite do kraja... šta trudnoća i porod te postporođajno razdblje napravi od nekih žena, to niti jedna bolest ne može

pa to i kazem samo nisam bas htio ovako natenane jer bih ispao muska sovinisticka svinja replikator ? - Page 3 684758713. Razmazene i kilave u picku materinu, ko da su dosle u Bonaviu a ne u bolnicu. I svaka ostane u bolnici maksimalno dugo, valjda da se ne desi neko zlo ako ranije odu kuci. Samo leze, kunjaju i kukaju i onda im se vrti do zahoda pa ih dvojica moraju pridrzavat. Kako im se nece vrtit kad su stalno u horizontali jebate... Samo jedna zenska je bila normalna po tim pitanjima iako je i ona lezala nakon operacije i nije se bas dizala. Medjutim, barem se prije operacije setala, pusila na hodniku, izlazila van na setnju. Ostale dodju u bolnicu sasvim normalno, presvuku se u pidzamu legnu i kukaju, isti cas su bolesnice replikator ? - Page 3 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 12.04.13 12:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sad ću ja opet al jebga, kad me vučeš za jezik... kurca ti znaš o ženama dok ne provedeš tri dana na porodiljnom odjelu... imao bi ti i gore mišljenje onda o njima... tu sam totoalno ispilila na živce i kad sam završila jednom pod lažnom uzbunom pa me nisu htjeli pustit kući, tražila da potpišem da idem na vlastitu odgovornost... jesu, žene su grozne za provodit vrijeme sa njima u bolesničkim porodiljnim ili bilo kakvim sobama gdje konačno imaju dobar razlog za izležavat se i izigravat bijesne gliste i princeze na zrnima graška.... to je stvarno teško za podnositi ... užas kolika doza razmaženosti i kuknjave i to nizbogčega ... te im ne valja ovo, te ne valja ono, te fuj ručak, te ne znaju dojit ako im netko ne pokaže...jeeeebote, imaš sise a ne znaš kako ih upotrijebiti replikator ? - Page 3 1523192931 to moš doživjet samo na porodiljnom odjelu u svoj svojoj punini jer tamo ne leže bolesne neg razmazite do kraja... šta trudnoća i porod te postporođajno razdblje napravi od nekih žena, to niti jedna bolest ne može

pa to i kazem samo nisam bas htio ovako natenane jer bih ispao muska sovinisticka svinja replikator ? - Page 3 684758713. Razmazene i kilave u picku materinu, ko da su dosle u Bonaviu a ne u bolnicu. I svaka ostane u bolnici maksimalno dugo, valjda da se ne desi neko zlo ako ranije odu kuci. Samo leze, kunjaju i kukaju i onda im se vrti do zahoda pa ih dvojica moraju pridrzavat. Kako im se nece vrtit kad su stalno u horizontali jebate... Samo jedna zenska je bila normalna po tim pitanjima iako je i ona lezala nakon operacije i nije se bas dizala. Medjutim, barem se prije operacije setala, pusila na hodniku, izlazila van na setnju. Ostale dodju u bolnicu sasvim normalno, presvuku se u pidzamu legnu i kukaju, isti cas su bolesnice replikator ? - Page 3 684758713...

a znam... našetala sam se bolnicama prošle godine zbog oca i sve je tako kako ti kažeš... istina...ja ak se ikad razbolim, tražit ću da me se vizavi mog imena stavi na muški odjel jer ne bih stvarno podnijela da ležim sa ženama u istoj sobi ... da moram opet rodit, majke mi ak ne bih to kući napravila... ionako sam najozbiljnije to razmišljala napraviti sa drugim djetetom


samo se sjetim kad mi je mama otišla na neku rutinsku operaciju ciste i ja ju zovem na telefon iz ljubljane da vidim kako je prošlo a ona meni grca u suzama i ne može k sebi doć da progovori jednu riječ ...meni se doslovno koljena odsjekla, mislila sad su joj tko zna šta otkrili, sve ju umirujem da mi može reć šta se dogodilo kad ona meni kroz suze konačno prozbori: buaaaa, dali su mi da jedem tripice... zamisli, dali joj da jede tripice a ona to ne voli jest... i pitam šta je bilo sa operacijom, a to, pita ona mene, a to je ispalo svee ok i kako su predvidjeli... točno se sjećam tog trenutka kad sam nakon što sam već duboko disala da se ne onesvijestim u telefonskoj govornici spremna da čujem najgoru moguću dijagnozu, skoro kroz telefonsku žicu proletila da ju namlatim... jebote šta mi vlastita mater priredila i to bezveze...zbog tripica a ja se tamo već lovila za zidove da se ne srušim od šoka kad čujem da su joj rekli da umire od tko zna kakve terminalne bolesti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 12.04.13 12:54

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:Kod Pipija primecujem zelju da ga zene mjate i biju...replikator ? - Page 3 F24sqg

replikator ? - Page 3 11484130

nemam vremena, a pravo me zasvrbili dlanovi...

jebo te porod da te jebo replikator ? - Page 3 1523192931, da vam nema tog poroda ne bi znale o cemu pricat. Kad me potezes za jezik, kazu da su bolovi kod napada zucnih kamenaca tu negdje na razini onih porodjajnih. Koliko traje porod, pola sata, sat...tu negdje. ...
Napisao si tone teksta usporedbe, a zapravo ne znaš što uspoređuješ. Ono što kod poroda boli su trudovi koji znaju trajati i po 20h uzastopce, sam izlazak djeteta kod pravilnog vođenja i ovisno o svijesti majke je pis of kejk.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 12.04.13 13:07

whisperer_ je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:

replikator ? - Page 3 11484130

nemam vremena, a pravo me zasvrbili dlanovi...

jebo te porod da te jebo replikator ? - Page 3 1523192931, da vam nema tog poroda ne bi znale o cemu pricat. Kad me potezes za jezik, kazu da su bolovi kod napada zucnih kamenaca tu negdje na razini onih porodjajnih. Koliko traje porod, pola sata, sat...tu negdje. ...
Napisao si tone teksta usporedbe, a zapravo ne znaš što uspoređuješ. Ono što kod poroda boli su trudovi koji znaju trajati i po 20h uzastopce, sam izlazak djeteta kod pravilnog vođenja i ovisno o svijesti majke je pis of kejk.

pa o trudovima i govorim, ne znam, mozda mogu trajat i 20 sati uzastopce, mozda pola sata. U svakom slucaju ne traju sest mjeseci...replikator ? - Page 3 684758713 Ne mislim ja to minimizirat vec samo kazem da je totalna debilana na osnovu tog tvrditi kako su zene tolerantnije na bol, totalna neistina...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 12.04.13 13:09

kišna glista je napisao/la:


samo se sjetim kad mi je mama otišla na neku rutinsku operaciju ciste i ja ju zovem na telefon iz ljubljane da vidim kako je prošlo a ona meni grca u suzama i ne može k sebi doć da progovori jednu riječ ...meni se doslovno koljena odsjekla, mislila sad su joj tko zna šta otkrili, sve ju umirujem da mi može reć šta se dogodilo kad ona meni kroz suze konačno prozbori: buaaaa, dali su mi da jedem tripice... zamisli, dali joj da jede tripice a ona to ne voli jest... i pitam šta je bilo sa operacijom, a to, pita ona mene, a to je ispalo svee ok i kako su predvidjeli... točno se sjećam tog trenutka kad sam nakon što sam već duboko disala da se ne onesvijestim u telefonskoj govornici spremna da čujem najgoru moguću dijagnozu, skoro kroz telefonsku žicu proletila da ju namlatim... jebote šta mi vlastita mater priredila i to bezveze...zbog tripica a ja se tamo već lovila za zidove da se ne srušim od šoka kad čujem da su joj rekli da umire od tko zna kakve terminalne bolesti

replikator ? - Page 3 1523192931 jebate, dodje ti stvarno da je ubijes i prikratis joj muke. Da tripice, kome to pada na pamet kad je u bolnici. Jebe ti se sto ti daju, glavno da izadjes zdrav i to cim prije replikator ? - Page 3 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Lena 12.04.13 15:32

kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:


a neki doma i kuvaiu rucak.....replikator ? - Page 3 11484130

tko voli jest kuvano red je da i kuva..pitat ćemo lenu jel valjalo šta? lena?

savršeno!!!mislim da je red da uvijek on kuha kad i voli i zna replikator ? - Page 3 11484130 replikator ? - Page 3 3111943984
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Lena 12.04.13 15:43

pizda je napisao/la:meni su glupe sve neutemeljene generalizacije, ako su utemeljene onda su jednostavno cinjenica. Takodjer je cinjenica da se muskarci uopce ne trse biti zenama:) niti mjesati u njihova podrucja djelovanja. S druge strane zene se ponasaju ko da im je svrha zivota dokazati kako mogu nesto sto i muskarac moze. Pa naravno da mogu ali kako? Naslovi tipa "pala posljednja muska utvrda, zene boksaju!" i slicno, kod normalnog covjeka izazovu otuzan smijesak. Pa nek izadje Tysonu na mec i ubit ce je prvim udarcem. replikator ? - Page 3 684758713.

Zene vecinom jesu u daleko boljoj kondiciji od muskaraca jer se daleko vise krecu, discipliniranije su pa se paze, vjezbaju uz to, a i po kuci ili sa djecom rade 90% vise od muskarca. Opet, da se nadjes na nekom brdu i uganes nogu, taj muskarac ce nosit na ledjima i tebe i dijete i bit izdrzljiv da ne povjerujes:). Opcenito mi je debilno to neko rivalstvo i dokazivanje posto poto. Pa normalno da je zena ravnopravna muskarcu ali je uzasno glupavo kad to dokazuje noseci vrece cementa jer eto, i ona to moze. Zena je krhkija, njeznija, slabija od muskarca i to nije nikakva mana vec je priroda tako poredala stvari. S druge strane, zena radja a muskarac to ne moze. Ne kuzim zasto ne bi mogli biti ravnopravni a da zena i dalje bude zena a muskarac, muskarac...

ja bi nosila i djecu i muža ako treba na leđima replikator ? - Page 3 11484130

pa jasno da je fizionomija i priroda drugačija i tu je glupo radit striktne usporedbe jer takvi smo kakvi smo....ovo za mješanje i ne mješanje u nečije područje i dokazivanje a ne znam....meni je osobno gušt zavidat vidu,sklopit ormar.....ne znam zašto ne bi i ja to mogla radit ako mi je gušt....a za ovo tipa boks i slično opet valjda nekoj ženi to je izazov,pa zato i boksa.....i prirodno je da se bori sa ženom ne sa mrcinom od 100 kg....meni ni to nije tako čudno.....ima i muškaraca koji se nalaze u nekim prirodno ženskim područjima.....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Lena 12.04.13 15:50

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebga, trojme su ti dokaz da nije isto... da ga jebeš, dok rađaš nemreš radit trojme, kuhat, kupovat replikator ? - Page 3 1523192931 replikator ? - Page 3 3084372643

zajebavam jeboteti... pa nije valjda da se stvarno natječeš šta je koga više boljelo replikator ? - Page 3 3776795594 il ti žao što nisam i ja išla žeme zajebavat... pa ne mogu uvijek, moram malo mijenjat strane al ne brini, imam ja materijala za i po ženama sasut ali se već na početku teme opredijelila da ću ovaj puta po muškarcima jer nije bilo ravnopravne podjele snaga ... vidim da je bilo uspješno replikator ? - Page 3 1523192931 raspizdila pizdu i to čime? porodom ...

p.s.
ček da ja dobijem kamenac na žući da prepričam kako to izgleda... dotad nećemo znat tko je u pravu replikator ? - Page 3 439160543 replikator ? - Page 3 1523192931 replikator ? - Page 3 1523192931 replikator ? - Page 3 1523192931

ne mos radit trojme, kupovat i kuhat jer treba beba izac. Sto se samog bola tice, mogla bi, ako sam mogao ja...replikator ? - Page 3 684758713

Ne natjecem se, samo kazem da ste od poroda napravili neku famu o boljoj toleranciji bola i sta ti ja znam sto. Eto ti opet primjer iz bolnice, jebote svi mi muskarci stalno setali, izlazili, pusili u zahodu, pili kavu. Zene non stop lezale jebote, izasle bi samo kad idu u zahod. Poslije operacije jos gore, nisu danima ustajale iz kreveta. Samo spavale i jaukale, stvarno tolerancija i izdrzljivost...replikator ? - Page 3 684758713

kud su baš sve takve bile sa tobom...bem ti peha!!! replikator ? - Page 3 11484130

šalim se,ali ne mogu ni kazati da su muškarci generalno izdrzljiviji jer ovisi od slučaja do slučaja....tako da možemo još primjera davati....

ps. baš mi žao da je to takva bol i koma.....replikator ? - Page 3 3102334490
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Lena 12.04.13 15:57

kišna jesi ti to sad na strani bidnih muških???? replikator ? - Page 3 3608602733

replikator ? - Page 3 2343104142

replikator ? - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 12.04.13 20:21

Lena je napisao/la:

ja bi nosila i djecu i muža ako treba na leđima replikator ? - Page 3 11484130


bome, svaka čast i tebi i pizdi, vid se da ste jarčevi... ja bih nosila samo djecu a ove šta uganu noge bih na mjestu upucala da se ne pate replikator ? - Page 3 1619348112 ak ne znaju hodati šta imaju po brdima šetat pa da ih netko drugi mora nosit nizbrdo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 12.04.13 20:23

Lena je napisao/la:kišna jesi ti to sad na strani bidnih muških???? replikator ? - Page 3 3608602733

replikator ? - Page 3 2343104142

replikator ? - Page 3 11484130

a jebga, malo... bilo mi žao pizde, sam se bori protiv čete bogomoljki u obranu nježnijeg spola ... al ako mu stigne pojačanje lako se ja vratim na stranu jačeg spola

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  baaab 12.04.13 20:42

pizda je napisao/la:
Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:Medjutim zene barataju porodom kao dokazom da su tolerantnije na bol od muskaraca, sto naravno nema veze sa mozgom jer nema muskarca koji radja pa da se moze usporediti.

Ne bih ulazila u raspravu zene vs muskarci, ali me je ovaj tvoj upis podsetio na jedan eksperiment koji su izvela dva mlada holandska voditelja. Naime, obojica su pristala na to da se uz pomoc odredjenih aparata na koji su bili prikljuceni podvrgnu uobicajenim porodjajnim bolovima. Znaci, prvo kontrakcije na svakih 20-30 minuta,a onda sve cesce do samog simuliranja porodjaja. Jedan je nakon nekog vremena odustao, jer bol vise nije mogao podneti, a drugi je izdrzao do kraja.
Whisp govori holandski, pa bi mozda na youtube mogla pogledati da li tamo postoji taj snimak.

sta mislis kako bi reagirale zene naprimjer da su na isti nacin izvrgnute tim bolovima? Znaci ne da su bolovi izazvani porodom nego ovako kao ova dvojica?
yap...zanemaren je utjecaj emocija i adrenalina...
kad sam po adrenalinom ni mene ništa ne boli replikator ? - Page 3 1523192931
(tek kad prođe...onda...jel replikator ? - Page 3 11484130)

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 15.04.13 7:41

pizda ima moju moralnu podrsku u borbi za muska prava .replikator ? - Page 3 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 15.04.13 8:16

Lena je napisao/la:

pa jasno da je fizionomija i priroda drugačija i tu je glupo radit striktne usporedbe jer takvi smo kakvi smo....ovo za mješanje i ne mješanje u nečije područje i dokazivanje a ne znam....meni je osobno gušt zavidat vidu,sklopit ormar.....ne znam zašto ne bi i ja to mogla radit ako mi je gušt....a za ovo tipa boks i slično opet valjda nekoj ženi to je izazov,pa zato i boksa.....i prirodno je da se bori sa ženom ne sa mrcinom od 100 kg....meni ni to nije tako čudno.....ima i muškaraca koji se nalaze u nekim prirodno ženskim područjima.....

ma nisam mislijo na takvu vrst "mjesanja", to i nije nikakvo mjesanje vec na one tipa "pala posljednja muska utvrda, zene boksaju!" replikator ? - Page 3 1523192931 Pa jebate, boksaju sa zenama, ne sa muskarcima, ko sto i rukometasice ili kosarkasice ne igraju protiv muskaraca. I onda se neke glupave ruzne feministkinje ili debela Oprah raskokodacu kako su time eto pokazali da u svemu mogu parirati muskarcima. Zato i kazem, nek udje Tysonu u ring pa nek mu parira...replikator ? - Page 3 1523192931. Ovu debilanu sto se vec dugo proteze ne mos nego li nazvat cistim fasizmom. Ako su kucke lezbace nek si medjusobno tretiraju klitorise u intimnom prostoru. Ne trebaju zbog tog svadjati zene i muskarce...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 15.04.13 9:32

ja podrzavam lezbe . imam dosta njihovih filmova .replikator ? - Page 3 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 15.04.13 9:39

ravana2 je napisao/la:ja podrzavam lezbe . imam dosta njihovih filmova .replikator ? - Page 3 439160543

replikator ? - Page 3 684758713 radije zamsili kako to realno izgleda. Sa jedne strane ona Saranavka a sa druge Vedrana Rudan. Ako ti se nakon tog bude dizao sljedecih pet godina, svaka cast...replikator ? - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 15.04.13 9:48

pizda je napisao/la:
ravana2 je napisao/la:ja podrzavam lezbe . imam dosta njihovih filmova .replikator ? - Page 3 439160543

replikator ? - Page 3 684758713 radije zamsili kako to realno izgleda. Sa jedne strane ona Saranavka a sa druge Vedrana Rudan. Ako ti se nakon tog bude dizao sljedecih pet godina, svaka cast...replikator ? - Page 3 1523192931

a mozda imaju dobro tijelo ? replikator ? - Page 3 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  pizda 15.04.13 10:27

ravana2 je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ravana2 je napisao/la:ja podrzavam lezbe . imam dosta njihovih filmova .replikator ? - Page 3 439160543

replikator ? - Page 3 684758713 radije zamsili kako to realno izgleda. Sa jedne strane ona Saranavka a sa druge Vedrana Rudan. Ako ti se nakon tog bude dizao sljedecih pet godina, svaka cast...replikator ? - Page 3 1523192931

a mozda imaju dobro tijelo ? replikator ? - Page 3 1354420400

radije tom ekskluzivnom dozivljaju ne bih prisustvovao...replikator ? - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Gost 15.04.13 10:53

funniest home video !replikator ? - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

replikator ? - Page 3 Empty Re: replikator ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.