kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milgramov eksperiment

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 17:42

sara je napisao/la:nisam gledala taj experiment pa ne mogu nista o njemu. ne mislim da su nijemci posebno skloni manipulaciji. nisu nista drugaciji od bilo koga. to je, meni se cini, vise neka osobina koja je dio ljudske prirode, dio psihologije mase. kazu, znali su za logore pa niko nista.. pa eno, znali su i kod nas pa opet... niko nista. to je samo bio period, jedno vrijeme.. i ko je bio u tome vihoru zadesio se... bio je...

slično mislimo...
imali smo (nažalost) prije par godina priliku vidjeti da svaki narod ima svoje naciste, sadiste, neljude i ovce koje je lako izmanipulirati, ako pritisneš na pravu točku u pravo vrijeme...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 17:48

pa dje si bitvice? pusa iz usa. nadam se da ste svi skupa dobro.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 17:53

sara je napisao/la:pa dje si bitvice? pusa iz usa. nadam se da ste svi skupa dobro.

ja tu a đes ti? vraćam pusu z bregov i jodlam... dohhohoobrooo smoooo
i to svi Milgramov eksperiment - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 18:30

mm kako sam se napapala genijalne klopice. ajte svi kod mene na ruckic. ma mljac.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 18:34

sara je napisao/la:mm kako sam se napapala genijalne klopice. ajte svi kod mene na ruckic. ma mljac.

kad nabaviš bosančić zovi. eto nas Milgramov eksperiment - Page 2 11484130

štas jela?

ja danas ugnjavila neki bolonjez... ono kad radiš nešto da ti čimprije ispadne iz šaka... al ajd, nije se gladno... Milgramov eksperiment - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 18:43

pileca krilca i grasak i uz to domci krompir piree... a onda domace knedle od sljiva... odlicno je bilo. onda ceifila kavicu na blkonu na predivnom vremenu... a i te tvoje spagetice mi djeuluju superiska

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 18:46

sara je napisao/la:pileca krilca i grasak i uz to domci krompir piree... a onda domace knedle od sljiva... odlicno je bilo. onda ceifila kavicu na blkonu na predivnom vremenu... a i te tvoje spagetice mi djeuluju superiska

ja upravo mlatim po jetrici na luku... to mi je ručak jer nisam stigla ranije ništa ...a i željeza mi očito usfalilo otkad sam skontala da mi treba podrška u mekušcima... ima da se preko noći pretvorim u stabilnu, razumnu i samostojeću željeznu šipku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 18:47

ajme kako ono ide? bezmudas i nenormalna glista? looool

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 18:51

sara je napisao/la:pileca krilca i grasak i uz to domci krompir piree... a onda domace knedle od sljiva... odlicno je bilo. onda ceifila kavicu na blkonu na predivnom vremenu... a i te tvoje spagetice mi djeuluju superiska

mmm zvuči mljac... nisam ti ja ljubitelj špageta, ali svi oko mene jesu pa ih pravim češće nego prije... ja bih rađe to meso za mesni burek, ali jebeš slovence, nemaju poima šta valja... Milgramov eksperiment - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 18:51

sara je napisao/la:ajme kako ono ide? bezmudas i nenormalna glista? looool

mentalno bolesna glista našla podršku u mekušcu mezmudašu, molit ću lijepo... jel si možeš zamislit takvog stvora? ja danima pokušavam nacrtat kako bi to izgledalo al nikako potrefit... lako nacrtat mentalno bolesnu glistu al jebote, kako ću nacrtat bezmudog mekušca? kako god krenem crtat pizdu ruka mi sama krene hop gore, i nu monstruma nasred pizde Milgramov eksperiment - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 19:03

kišna glista je napisao/la:
sara je napisao/la:ajme kako ono ide? bezmudas i nenormalna glista? looool

mentalno bolesna glista našla podršku u mekušcu mezmudašu, molit ću lijepo... jel si možeš zamislit takvog stvora? ja danima pokušavam nacrtat kako bi to izgledalo al nikako potrefit... lako nacrtat mentalno bolesnu glistu al jebote, kako ću nacrtat bezmudog mekušca? kako god krenem crtat pizdu ruka mi sama krene hop gore, i nu monstruma nasred pizde Milgramov eksperiment - Page 2 1523192931

što pipi?... pa lijepo smo se dogovorili da ulogu bezmudaša igra ravana... barem dok je antonac pederčina Milgramov eksperiment - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 19:06

Btw je napisao/la:
sara je napisao/la:pileca krilca i grasak i uz to domci krompir piree... a onda domace knedle od sljiva... odlicno je bilo. onda ceifila kavicu na blkonu na predivnom vremenu... a i te tvoje spagetice mi djeuluju superiska

mmm zvuči mljac... nisam ti ja ljubitelj špageta, ali svi oko mene jesu pa ih pravim češće nego prije... ja bih rađe to meso za mesni burek, ali jebeš slovence, nemaju poima šta valja... Milgramov eksperiment - Page 2 3111943984


joj ja nesto ne volim pite. ne znam sta mi je.
a ti glisto, mentalno bolesna glista i mekusac bezmudas... ma loooooooool jebem ti, pa ko je to izjavio??? sad zvucim ko lasta al ne znam... al legendarna je izjava.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  taja 27.04.13 20:30

sara je napisao/la:nisam gledala taj experiment pa ne mogu nista o njemu. ne mislim da su nijemci posebno skloni manipulaciji. nisu nista drugaciji od bilo koga. to je, meni se cini, vise neka osobina koja je dio ljudske prirode, dio psihologije mase. kazu, znali su za logore pa niko nista.. pa eno, znali su i kod nas pa opet... niko nista. to je samo bio period, jedno vrijeme.. i ko je bio u tome vihoru zadesio se... bio je... tek je se kasnije iskristazliziralo da je njemacka "iskonsko zlo" i prisili im se svi najgori epiteti... koliko znam, ni ameri isprva nisu znali na koju bi stranu stali.. cak su i oni isprva gledali sa simpatijama na njih. a to toliko demoniziranje hitlerovih osobina je pomalo i smijesno. normalno, bio bi covjek budala pa da ide odobravati takvu politiku, al sada ici u tolike krajnosti pa mu svaku osobinu demonizirati pa reci da je sve kod njega bezveze mi je isto smijesno.. npr. citam joj hitler je imao uzasne manire za stolom, capcao ko svinja... te hitler ovo, te ono.. pa nije bio nadaren slikar... ma dajte ljudi, ja mislim da je on u biti bio prosjecan, prosjecnih manira, prosjecne nadarenosti itd. isto ko i bilo ko drugi od nas. da nije bio on bio bi neko drugi... njega je iznjedrio povijesni trenutak i nista vise... a sta se tice sklonosti manipulacijama... ma dajte. sada ici uopcavati pa samo jednom narodu to pripisati, to je smijesno.. pa sta je bilo sa nema.. pogledajte tu zasljepljenost... ili u doba kada je amerika trebala ici u napad na irk.. ma dajte... pa zena mi se na poslu pjenila u histericnom transu kako treba napasti jer je to za buducnost nase djece... meni bilo smijesno u to doba... kada se prije par godina otkrilo da nije bilo oruzja masovno unistenje tamo i da nije bilo razloga za napad.. sta se desilo - popapala maca. niko nikome nece odgovarati za to sto je prerovana jedna zemlja a sve bazirano na laznim premisama. i gdje je tu onda bio narod? pjenio se ko i ta moja glupa kolegica s posla jer je bio zaveden i izmanipuliran. i zato nek mi niko ne govori kako su njemci ovo ili ono poginju glave i slugani su.... kad nisu... nisu ni bolji ni gori nego drugi ljudi. doduse, ja imam sve najbolje uspomene odande. jako fin i ugodan mentalitet.. odlicno je bilo

Milgramov eksperiment - Page 2 3890829408
slažem se
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 27.04.13 23:57

Pa experiment se uglavnom i odnosi na specifičnost perioda Hitlerove vladavine. To da smo svi masovno izmanipulirani je danas svima jasno..
Dokumentarac koji spominje Cat i određeni psihoprofilni studiji nisu rađeni u propagandne svrhe, već predstavljaju pokušaj da se obilje proturječnog i nepouzdanog materijala toga doba selektira i postavi na razinu koja bi bila korisna kreatorima politike, ili u ranije doba da se pripreme na potencijalni psihološki rat. Osobno Hitlera ne smatram ni prosječnim, on za mene, da ga hebeš, nije bio čist. Što ne znači da drugi u okruženju nisu bili isti. Općenito imam takvo mišljenje o svima koji su uvjereni da je Providnost upravo njih odabrala ispuniti veliku misiju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 28.04.13 0:25

period hicine vladavine nije nikakav izuzetak tako da tu ne vidim nikakvu "specificnost" niti ikakvu anomaliju. manipulacija se desavala i desavati ce se. nisu njemci takav sljam kakvim ih se opisuje. a hico jeste bio obican, prosjecan, nit je miriso nit je smrdio al smijesno mi citati po knjigama komentare tipa "iznimno glup", "totalno nesposoban", ispod svakog prosjeka, nije bio dobar ni u krevetu, maniri za stolom nikakvi... jest da je bio supak, al nit je prvi nit je zadnji supcina tzv. vodja... bilo ih je bice ih. on je samo jedan u nizu. imamo mi na mali milion prica i filozofija o posebnosti i odabranosti.. mene takve fore ne pale i nikada na njih padala nisam a bome i necu. nema odabranih, nema posebnih, nema boljih. svaki covjek je isti i svi smo od milosti bozije na ovome svijetu. na zalost, povijesna masinerija je dokazala da jaci guta slabijega, a i to da istoriju pisu pobjednici. zato se i nismo naslusali prica o genocidima nad indijancima, ili genocidima rimljana koji su u ono doba sve pod svoju cizmu stavili... a razlike tu nema velike od njemaca. nije svabo radio nista posebno drugacije od ostalih. ono sto danas slavimo u udzbenicima povijesti u nekom trenutku je bilo nametnuto krvlju. svi oni rimski putevi i akvadukti u jednom su momentu bili izgradjeni na imanju na kojem je majka silovana, djeca uzeta u roblje a kuce popaljene... al eto, izblijedilo pod vremenom... tog se niko ne sjeca vise, al putevi su ostali pa se divimo danas kad odemo ko turisti nedje... mnoga plemena barbarska nestadose, sjeme im se zatra onda u ono doba - ko npr. gepidima.. i niko na njihove utirace ne rece ni rijec. hico je za mene supak bio i ostao i nema razloga da se toliko o njemu kao njemu i samo o njemu jer hica je bilo od kada je svijeta i vijeka i nije hico ko hico i nije tu rijec o hici nego o necem trulom u samom temelju ljudkog bica... eto...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 28.04.13 0:28

i da, da jos ovo dodam - kako rekoh nisam citala ni gledala pokus ali mogu reci da je onaj designer tog pokusa fulo u samom korijenu - to je jedan veliki vid diskriminacije... sta je trebo biti rezultat? sta je bila hipoteza? da se dokaze kako su svabe, opcenito govoreci, podlozne manipulaciji? UZAS!! kolektivna krivica.. ma dajte ljudi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 28.04.13 0:30

Hebiga, očigledno im nije sve moglo stati u isti dokumentarac.
I s kim se ti svađaš uopće? Milgramov eksperiment - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 28.04.13 1:41

sara je napisao/la:i da, da jos ovo dodam - kako rekoh nisam citala ni gledala pokus ali mogu reci da je onaj designer tog pokusa fulo u samom korijenu - to je jedan veliki vid diskriminacije... sta je trebo biti rezultat? sta je bila hipoteza? da se dokaze kako su svabe, opcenito govoreci, podlozne manipulaciji? UZAS!! kolektivna krivica.. ma dajte ljudi...
Ovdje već dramiš bezveze. Cilj je bio propitivanje utjecaja vlade na njemački narod toga doba.
I nitko ne karakterizira Njemce kao šupce. Čitati malo s razumijevanjem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 28.04.13 4:01

vispice, nit dramim nit se svadjam. samo sam napisala odgovore. i citam koliko mogu u ovoj brzini... i onda se potrudim i da razumijem, al moze bit i da sam povrsna.. pogotovo kad su predugi tekstovi... preletim i to je to... vrlo vazno i ako je citanje bez razumijevanja... nista bitno vazno ni veliko mi to nije tak da me briga.. a nije mi ni bitno kakav cu dojam ostaviti tako da je i to sve ok... pomalo patroniziras me sad, al ok ... neka je. ne smeta mi ni najmanje. pusa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  taja 28.04.13 9:13

sara je napisao/la:period hicine vladavine nije nikakav izuzetak tako da tu ne vidim nikakvu "specificnost" niti ikakvu anomaliju. manipulacija se desavala i desavati ce se. nisu njemci takav sljam kakvim ih se opisuje. a hico jeste bio obican, prosjecan, nit je miriso nit je smrdio al smijesno mi citati po knjigama komentare tipa "iznimno glup", "totalno nesposoban", ispod svakog prosjeka, nije bio dobar ni u krevetu, maniri za stolom nikakvi.
Zadnje istraživanje pokazuje da je uzimao ženske hormone i bio gay Milgramov eksperiment - Page 2 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 29.04.13 23:45

hehe. .. tajci. a jesi li ti cula i to da mu je uzasno smrdilo iz usta? nema sta nije probo protiv toga uciniti, al dzaba. a i noge su mu smrdile.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  pizda 30.04.13 7:36

sara je napisao/la:hehe. .. tajci. a jesi li ti cula i to da mu je uzasno smrdilo iz usta? nema sta nije probo protiv toga uciniti, al dzaba. a i noge su mu smrdile.

ko ga je to tracao, Eva Braun?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Jehudi 30.04.13 7:57

goebels Milgramov eksperiment - Page 2 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  pizda 30.04.13 8:05

Jehudi je napisao/la:goebels Milgramov eksperiment - Page 2 11484130

taj je smrdio od glave do pete...Milgramov eksperiment - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 8:11

sara je napisao/la:vispice, nit dramim nit se svadjam. samo sam napisala odgovore. i citam koliko mogu u ovoj brzini... i onda se potrudim i da razumijem, al moze bit i da sam povrsna.. pogotovo kad su predugi tekstovi... preletim i to je to... vrlo vazno i ako je citanje bez razumijevanja... nista bitno vazno ni veliko mi to nije tak da me briga.. a nije mi ni bitno kakav cu dojam ostaviti tako da je i to sve ok... pomalo patroniziras me sad, al ok ... neka je. ne smeta mi ni najmanje. pusa.
Nimalo te ne patroniziram već se uvijek zahebem pa pomislim da su ljudi i virtualno željni dijaloga, ne monologa. Sve pet sara...
Inače, ove informacije o hormonima i geyu su objavljene na znanost.com koja se posljednjih godina srozala na niske grane kao i većina portala uostalom. Na njima pišu (odnosno, prepisuju informacije iz raznih časopisa sa pogrešnom interpretacijom i van konteksta) studenti za 25- 30 kn po članku.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 2 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.