kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milgramov eksperiment

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  pizda 30.04.13 8:25

whisperer je napisao/la:
sara je napisao/la:vispice, nit dramim nit se svadjam. samo sam napisala odgovore. i citam koliko mogu u ovoj brzini... i onda se potrudim i da razumijem, al moze bit i da sam povrsna.. pogotovo kad su predugi tekstovi... preletim i to je to... vrlo vazno i ako je citanje bez razumijevanja... nista bitno vazno ni veliko mi to nije tak da me briga.. a nije mi ni bitno kakav cu dojam ostaviti tako da je i to sve ok... pomalo patroniziras me sad, al ok ... neka je. ne smeta mi ni najmanje. pusa.
Nimalo te ne patroniziram već se uvijek zahebem pa pomislim da su ljudi i virtualno željni dijaloga, ne monologa. Sve pet sara...
Inače, ove informacije o hormonima i geyu su objavljene na znanost.com koja se posljednjih godina srozala na niske grane kao i većina portala uostalom. Na njima pišu (odnosno, prepisuju informacije iz raznih časopisa sa pogrešnom interpretacijom i van konteksta) studenti za 25- 30 kn po članku.

ej whisp, sta ti je sa ta dva nicka, oba tvoja ili se neko uvalijo?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 8:36

Oba su moja, jedan dr. Jekyll, drugi Mr. Hyde. Pa barem ti znaš da sam neuravnotežena.. Milgramov eksperiment - Page 3 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  proba 30.04.13 9:00

whisperer je napisao/la:Oba su moja, jedan dr. Jekyll, drugi Mr. Hyde. Pa barem ti znaš da sam neuravnotežena.. Milgramov eksperiment - Page 3 3015220106

nema ravnoteža veze stvojin ludilon

rekosan ti kad pravis seanse ostavi vrata širon otvorena

a sad ću ti još kazat

ne čitaj govna koja neuravnoteženi debili naslovkaju , to ti more od tvoje neuravnoteženosti napravit zlo za cijelu planetu i čovikovu rasu


mutacijama takvih ispranih mozgova je nastao i fašizam i jugoslavija i aids i terorizam i nakraju i ovakav brlog yugogamadi
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 9:21

proba je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Oba su moja, jedan dr. Jekyll, drugi Mr. Hyde. Pa barem ti znaš da sam neuravnotežena.. Milgramov eksperiment - Page 3 3015220106

nema ravnoteža veze stvojin ludilon

rekosan ti kad pravis seanse ostavi vrata širon otvorena

a sad ću ti još kazat

ne čitaj govna koja neuravnoteženi debili naslovkaju , to ti more od tvoje neuravnoteženosti napravit zlo za cijelu planetu i čovikovu rasu


mutacijama takvih ispranih mozgova je nastao i fašizam i jugoslavija i aids i terorizam i nakraju i ovakav brlog yugogamadi

pročitam ovo i sine mi na koga me podsjećaš probice... na pjesnika raymond carvera ... brutalan ko život Milgramov eksperiment - Page 3 1523192931 samo ti vokabular malo uzak ... al fora kako mi je sinulo i sjetila se a cijelo vrijeme me kopkalo ... sad konačno mogu odmoriti što se tebe tiče

Lomim krivine da stignem na trajekt!
Snow Creek, Dog Creek,
potoci prolijeću u svjetlu farova.
Ali nije čas - nije vrijeme da se misli
na lososa koji hita k moru nakon mriješćenja.
U zavjetrini planina,
na radiju govore o nekoj staroj ženi
koja uokolo putuje u kotlu.
Da, neimaština je u korijenu naših života,
ali to nije razlog.
Pustite tu staru dušu da živi,
zaboga.
I ona je nečija majka.
Ti tamo! Kasno je. Zamisli sebe
pod poklopcem koji se spušta.
Ode i rekvijemi. Osjećaj kretanja
dok te nose do drugog mjesta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  pizda 30.04.13 9:50

whisperer je napisao/la:Oba su moja, jedan dr. Jekyll, drugi Mr. Hyde. Pa barem ti znaš da sam neuravnotežena.. Milgramov eksperiment - Page 3 3015220106

Milgramov eksperiment - Page 3 684758713 nema beda onda, mislijo sam da se Esco uvalijo pod tvojim nickom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  pizda 30.04.13 9:54

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Oba su moja, jedan dr. Jekyll, drugi Mr. Hyde. Pa barem ti znaš da sam neuravnotežena.. Milgramov eksperiment - Page 3 3015220106

nema ravnoteža veze stvojin ludilon

rekosan ti kad pravis seanse ostavi vrata širon otvorena

a sad ću ti još kazat

ne čitaj govna koja neuravnoteženi debili naslovkaju , to ti more od tvoje neuravnoteženosti napravit zlo za cijelu planetu i čovikovu rasu


mutacijama takvih ispranih mozgova je nastao i fašizam i jugoslavija i aids i terorizam i nakraju i ovakav brlog yugogamadi

pročitam ovo i sine mi na koga me podsjećaš probice... na pjesnika raymond carvera ... brutalan ko život Milgramov eksperiment - Page 3 1523192931 samo ti vokabular malo uzak ... al fora kako mi je sinulo i sjetila se a cijelo vrijeme me kopkalo ... sad konačno mogu odmoriti što se tebe tiče

Lomim krivine da stignem na trajekt!
Snow Creek, Dog Creek,
potoci prolijeću u svjetlu farova.
Ali nije čas - nije vrijeme da se misli
na lososa koji hita k moru nakon mriješćenja.
U zavjetrini planina,
na radiju govore o nekoj staroj ženi
koja uokolo putuje u kotlu.
Da, neimaština je u korijenu naših života,
ali to nije razlog.
Pustite tu staru dušu da živi,
zaboga.
I ona je nečija majka.
Ti tamo! Kasno je. Zamisli sebe
pod poklopcem koji se spušta.
Ode i rekvijemi. Osjećaj kretanja
dok te nose do drugog mjesta.

to mi bas ne lici na Probu, nema yugofasizma, yusipovica...nikakvih poveznica...Milgramov eksperiment - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  proba 30.04.13 9:59

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Oba su moja, jedan dr. Jekyll, drugi Mr. Hyde. Pa barem ti znaš da sam neuravnotežena.. Milgramov eksperiment - Page 3 3015220106

nema ravnoteža veze stvojin ludilon

rekosan ti kad pravis seanse ostavi vrata širon otvorena

a sad ću ti još kazat

ne čitaj govna koja neuravnoteženi debili naslovkaju , to ti more od tvoje neuravnoteženosti napravit zlo za cijelu planetu i čovikovu rasu


mutacijama takvih ispranih mozgova je nastao i fašizam i jugoslavija i aids i terorizam i nakraju i ovakav brlog yugogamadi

pročitam ovo i sine mi na koga me podsjećaš probice... na pjesnika raymond carvera ... brutalan ko život Milgramov eksperiment - Page 3 1523192931 samo ti vokabular malo uzak ... al fora kako mi je sinulo i sjetila se a cijelo vrijeme me kopkalo ... sad konačno mogu odmoriti što se tebe tiče

Lomim krivine da stignem na trajekt!
Snow Creek, Dog Creek,
potoci prolijeću u svjetlu farova.
Ali nije čas - nije vrijeme da se misli
na lososa koji hita k moru nakon mriješćenja.
U zavjetrini planina,
na radiju govore o nekoj staroj ženi
koja uokolo putuje u kotlu.
Da, neimaština je u korijenu naših života,
ali to nije razlog.
Pustite tu staru dušu da živi,
zaboga.
I ona je nečija majka.
Ti tamo! Kasno je. Zamisli sebe
pod poklopcem koji se spušta.
Ode i rekvijemi. Osjećaj kretanja
dok te nose do drugog mjesta.

to mi bas ne lici na Probu, nema yugofasizma, yusipovica...nikakvih poveznica...Milgramov eksperiment - Page 3 684758713

PA IMALI VEĆE ZABLUDE

sanader u apsu , prvi u povjesti država svih na ovim prostorima koji je poštovanjem i sebe i drugih dao ostavku

planetarni pravni kriminalac yusiphowich ti pricjeduje
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  pizda 30.04.13 10:04

proba je napisao/la:

PA IMALI VEĆE ZABLUDE

sanader u apsu , prvi u povjesti država svih na ovim prostorima koji je poštovanjem i sebe i drugih dao ostavku

planetarni pravni kriminalac yusiphowich ti pricjeduje

Milgramov eksperiment - Page 3 1523192931 dao je ostavku jer je morao i onda se postovanjem sebe i drugih vratio u sabor gdje nije imao ni stolicu za sjest. Bivse kolege se bas nisu pokazale.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  proba 30.04.13 10:09

pizda je napisao/la:
proba je napisao/la:

PA IMALI VEĆE ZABLUDE

sanader u apsu , prvi u povjesti država svih na ovim prostorima koji je poštovanjem i sebe i drugih dao ostavku

planetarni pravni kriminalac yusiphowich ti pricjeduje

Milgramov eksperiment - Page 3 1523192931 dao je ostavku jer je morao i onda se postovanjem sebe i drugih vratio u sabor gdje nije imao ni stolicu za sjest. Bivse kolege se bas nisu pokazale.

apsolutna neistina

sanader može sutra izaći na slobodu ako bi iznio liječničke nalaze ,


u morbidnoj ste zabludi ,,,draga yugogamadi
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 10:24

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Oba su moja, jedan dr. Jekyll, drugi Mr. Hyde. Pa barem ti znaš da sam neuravnotežena.. Milgramov eksperiment - Page 3 3015220106

nema ravnoteža veze stvojin ludilon

rekosan ti kad pravis seanse ostavi vrata širon otvorena

a sad ću ti još kazat

ne čitaj govna koja neuravnoteženi debili naslovkaju , to ti more od tvoje neuravnoteženosti napravit zlo za cijelu planetu i čovikovu rasu


mutacijama takvih ispranih mozgova je nastao i fašizam i jugoslavija i aids i terorizam i nakraju i ovakav brlog yugogamadi

pročitam ovo i sine mi na koga me podsjećaš probice... na pjesnika raymond carvera ... brutalan ko život Milgramov eksperiment - Page 3 1523192931 samo ti vokabular malo uzak ... al fora kako mi je sinulo i sjetila se a cijelo vrijeme me kopkalo ... sad konačno mogu odmoriti što se tebe tiče

Lomim krivine da stignem na trajekt!
Snow Creek, Dog Creek,
potoci prolijeću u svjetlu farova.
Ali nije čas - nije vrijeme da se misli
na lososa koji hita k moru nakon mriješćenja.
U zavjetrini planina,
na radiju govore o nekoj staroj ženi
koja uokolo putuje u kotlu.
Da, neimaština je u korijenu naših života,
ali to nije razlog.
Pustite tu staru dušu da živi,
zaboga.
I ona je nečija majka.
Ti tamo! Kasno je. Zamisli sebe
pod poklopcem koji se spušta.
Ode i rekvijemi. Osjećaj kretanja
dok te nose do drugog mjesta.

to mi bas ne lici na Probu, nema yugofasizma, yusipovica...nikakvih poveznica...Milgramov eksperiment - Page 3 684758713

kako ne liči? baš skroz liči... tako i meni izgledaju njegovi postovi, mi o jednom a on o nečem skroz dijametralno suprotno pedesetom ... ak on može mogu i ja pa da budem zaprave šizofrenična a ne samo kobajagi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  pizda 30.04.13 10:50

proba je napisao/la:

apsolutna neistina

sanader može sutra izaći na slobodu ako bi iznio liječničke nalaze ,


u morbidnoj ste zabludi ,,,draga yugogamadi

je, koi su mu ljecnicki nalazi, kleptomanija?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 11:46

whisperer je napisao/la:
sara je napisao/la:vispice, nit dramim nit se svadjam. samo sam napisala odgovore. i citam koliko mogu u ovoj brzini... i onda se potrudim i da razumijem, al moze bit i da sam povrsna.. pogotovo kad su predugi tekstovi... preletim i to je to... vrlo vazno i ako je citanje bez razumijevanja... nista bitno vazno ni veliko mi to nije tak da me briga.. a nije mi ni bitno kakav cu dojam ostaviti tako da je i to sve ok... pomalo patroniziras me sad, al ok ... neka je. ne smeta mi ni najmanje. pusa.
Nimalo te ne patroniziram već se uvijek zahebem pa pomislim da su ljudi i virtualno željni dijaloga, ne monologa. Sve pet sara...
Inače, ove informacije o hormonima i geyu su objavljene na znanost.com koja se posljednjih godina srozala na niske grane kao i većina portala uostalom. Na njima pišu (odnosno, prepisuju informacije iz raznih časopisa sa pogrešnom interpretacijom i van konteksta) studenti za 25- 30 kn po članku.

ma joj vispice, ja ti nisam zeljna ni monologa ni dijaloga, pogotovu ne virtualnoga. ja sam ovdje izmonologizirala i izdijalogizirala sve sto se dalo izmonologizirati i izdijalogizirati. sve sto je bilo za reci, receno je. sve stvari koje su se imale odigrati, odigrale su se. pravo mi se jebe za virtualu i ove prostore. ima par ljudi koje sam zadrzala, na fb, i koji mi nesto znace, a ti znas koi su to. dakle, sve pet... i ne brini. ja sam ovdje samo na sec. uletjela. nista vise i nista manje. pusa iz usa.
ps. esco, da, na fb... pukni!! sace i wispica dobit nogu od esca. kako si se samo usudila imati nekog na fb... looooool.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Jehudi 30.04.13 11:51

proba je napisao/la:
pizda je napisao/la:
proba je napisao/la:

PA IMALI VEĆE ZABLUDE

sanader u apsu , prvi u povjesti država svih na ovim prostorima koji je poštovanjem i sebe i drugih dao ostavku

planetarni pravni kriminalac yusiphowich ti pricjeduje

Milgramov eksperiment - Page 3 1523192931 dao je ostavku jer je morao i onda se postovanjem sebe i drugih vratio u sabor gdje nije imao ni stolicu za sjest. Bivse kolege se bas nisu pokazale.

apsolutna neistina

sanader može sutra izaći na slobodu ako bi iznio liječničke nalaze ,


u morbidnoj ste zabludi ,,,draga yugogamadi

Kaki morbidni lječnički nalazi, vrag te ne ubra,

šta se treba braniti neuračunjivošću.

Da je imao nesretno djetinjstvo ili šta. Milgramov eksperiment - Page 3 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 12:33

Nemam vremena za citanje svih odgovora, pa se unapred izvinjavam ukoliko u nastavku ponovim necije reci.

Eksperiment je pokusao da opovrgne (u to vreme) uvrezeno misljenje da su Nemci po prirodi i mentalitetu skloni poniznom ponasanju u odnosu na autoritet. Sam ishod eksperimenta, koji je sproveden na osobama koje nisu Nemci, je pokazao da to nije tako i da se vecina ljudi, bez obzira na njihovu starost, stepen obrazovanja ili pripadnost odredjenoj naciji u slicnim situacijama jednostavno ponasa slicno i da se jedinka, ukoliko osobu preko puta sebe dozivi kao autoritet, odlucuje na poslusnost.

Par godina nakon tog eksperimenta u Oxfordu je sproveden jedan drugi test, koji je trebao pokazati uticaj grupe na jedinku. I ovaj put su "ucitelj" i "studenti" bili glumci. Eksperiment je sproveden tako da su 4 osobe morale usmeno odgovarati na postavljena pitanja. Od te 4 osobe tri su bile glumci i njihov je zadatak bio da na pitanja odgovaraju pogresno. "Ucitelj" bi svaki pogresan odgovor proglasio tacnim, a "student" bi za njega dobio 1 poen. U pocetku se testirana osoba trudila da na vrlo jednostavna pitanja odgovara ispravno i pored toga sto preostala tri "studenta" daju pogresan odgovor i za njega jos dobijaju poene od ucitelja. Nakon nekog vremena kod vecine ispitanika je primeceno slicno ponasanje, koje se ogledalo u tome da ispitanik ceka da ostala 3 ucesnika odgovore na pitanje, da bi i sam odgovorio isto i pored toga sto odgovor nije tacan. I on bi kao nagradu dobio poen za "tacan" odgovor.
Bilo je zanimljivo posmatrati kako se ljudi srame i brzo prestaju verovati u svoj sopstveni sud. Dovoljan je bio iznenadjeni pogled od strane 3 "studenta" na svaki odgovor koji bi testirani dao, pa da se on sve vise i vise pocne osecati nelagodno i nesigurno. Njegov govor tela je govorio vise od reci.


Ova dva testa se preslikavaju i vrlo jasno pokazuju koliko zapravo tezimo zivotu u grupi i koliko nam je potvrda od strane te grupe potrebna, jer tek kroz nju dobijamo konacni sud o ispravnosti nasih postupaka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  proba 30.04.13 17:01

Cat_Claw je napisao/la:Nemam vremena za citanje svih odgovora, pa se unapred izvinjavam ukoliko u nastavku ponovim necije reci.

Eksperiment je pokusao da opovrgne (u to vreme) uvrezeno misljenje da su Nemci po prirodi i mentalitetu skloni poniznom ponasanju u odnosu na autoritet. Sam ishod eksperimenta, koji je sproveden na osobama koje nisu Nemci, je pokazao da to nije tako i da se vecina ljudi, bez obzira na njihovu starost, stepen obrazovanja ili pripadnost odredjenoj naciji u slicnim situacijama jednostavno ponasa slicno i da se jedinka, ukoliko osobu preko puta sebe dozivi kao autoritet, odlucuje na poslusnost.

Par godina nakon tog eksperimenta u Oxfordu je sproveden jedan drugi test, koji je trebao pokazati uticaj grupe na jedinku. I ovaj put su "ucitelj" i "studenti" bili glumci. Eksperiment je sproveden tako da su 4 osobe morale usmeno odgovarati na postavljena pitanja. Od te 4 osobe tri su bile glumci i njihov je zadatak bio da na pitanja odgovaraju pogresno. "Ucitelj" bi svaki pogresan odgovor proglasio tacnim, a "student" bi za njega dobio 1 poen. U pocetku se testirana osoba trudila da na vrlo jednostavna pitanja odgovara ispravno i pored toga sto preostala tri "studenta" daju pogresan odgovor i za njega jos dobijaju poene od ucitelja. Nakon nekog vremena kod vecine ispitanika je primeceno slicno ponasanje, koje se ogledalo u tome da ispitanik ceka da ostala 3 ucesnika odgovore na pitanje, da bi i sam odgovorio isto i pored toga sto odgovor nije tacan. I on bi kao nagradu dobio poen za "tacan" odgovor.
Bilo je zanimljivo posmatrati kako se ljudi srame i brzo prestaju verovati u svoj sopstveni sud. Dovoljan je bio iznenadjeni pogled od strane 3 "studenta" na svaki odgovor koji bi testirani dao, pa da se on sve vise i vise pocne osecati nelagodno i nesigurno. Njegov govor tela je govorio vise od reci.


Ova dva testa se preslikavaju i vrlo jasno pokazuju koliko zapravo tezimo zivotu u grupi i koliko nam je potvrda od strane te grupe potrebna, jer tek kroz nju dobijamo konacni sud o ispravnosti nasih postupaka.


mojaaaaaaaaaaaaaaaaaaa srpkinjo ,,,seru ,,,nije to na oxonomfordu ,,,totije vođeka , zar ne vidiš da celo selo šmrče i esko je počeo pravit trojme , i sara je otvorla vorum ,,,,i ti bi da još koju sličicu golatela naprljiš u netu dok ga neribadne peglat


ma paranoja,,,tootije

ima toga napretek
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 19:18

Cat_Claw je napisao/la:
Ova dva testa se preslikavaju i vrlo jasno pokazuju koliko zapravo tezimo zivotu u grupi i koliko nam je potvrda od strane te grupe potrebna, jer tek kroz nju dobijamo konacni sud o ispravnosti nasih postupaka.

meni je ovaj drugi test dokaz da ljudi većinom ne cijene i ne znaju zagovarati a kamoli se boriti za vlastito mišljenje a pogotovo kad treba autoritet rušiti čak i kad znaju da su u pravu i radije će se dodvoravati ( = uvlačiti drugima u šupak ) nego ostati sami u grupi u kojoj uopće ne spadaju ... mene upravo takve stvari najviše živciraju kod ljudi samo je u stvarnom životu ipak lakše jer se dosljednošću do svojih vlastitih stavova stvori nešto sasvim drugo - grupa kojoj stvarno pripadaš i u kojoj se osjećaš dobro bez da gaziš svoja stajališta i kompromitiraš ... jest da je to uvijek mala grupa al je daleko vrijednija od svega što ostane izvan nje ... a autoriteti i postoje da ih se ruši i pravi autoriteti, oni koji su to postali svojom zaslugom a ne korištenjem svog ranga su sretni kada se to dogodi i to im bude čast Milgramov eksperiment - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 19:53

hitler je bio opsjednut jako i jakim bićem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 19:55

sivi putnik je napisao/la:hitler je bio opsjednut jako i jakim bićem.

kako se to biće zvalo? jel znaš?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 20:28

neznam, ali vjerujem da je sotona osobno.
i mogao bi dokazati da je u korjenu nacizam bio sotonistički pokret.
ali kako se svjetonazorski kosimo, ogromna većina tu i moja beznačajnost, to nebi završilo razgovorom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 20:31

sivi putnik je napisao/la:neznam, ali vjerujem da je sotona osobno.
i mogao bi dokazati da je u korjenu nacizam bio sotonistički pokret.
ali kako se svjetonazorski kosimo, ogromna većina tu i moja beznačajnost, to nebi završilo razgovorom.

zašto tako misliš? ja baš mislim da se ovdje skupio svijet sklon razgovoru... i šta misliš pod svjetonazorom u kojem se kosimo? ... tko se promijenio i o kakvim svjetonazorima sad pričaš ? nemoj sad ti ko u onom catinom drugom testu uzmicati samo zato jer misliš da tu postoji neka većina ... ne postoji

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  taja 30.04.13 20:32

kišna glista je napisao/la:
sivi putnik je napisao/la:neznam, ali vjerujem da je sotona osobno.
i mogao bi dokazati da je u korjenu nacizam bio sotonistički pokret.
ali kako se svjetonazorski kosimo, ogromna većina tu i moja beznačajnost, to nebi završilo razgovorom.

zašto tako misliš? ja baš mislim da se ovdje skupio svijet sklon razgovoru... i šta misliš pod svjetonazorom u kojem se kosimo? ... tko se promijenio i o kakvim svjetonazorima sad pričaš ?
Pobrkao nas je s nekim drugim, sličnim forumom Milgramov eksperiment - Page 3 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 30.04.13 20:34

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
sivi putnik je napisao/la:neznam, ali vjerujem da je sotona osobno.
i mogao bi dokazati da je u korjenu nacizam bio sotonistički pokret.
ali kako se svjetonazorski kosimo, ogromna većina tu i moja beznačajnost, to nebi završilo razgovorom.

zašto tako misliš? ja baš mislim da se ovdje skupio svijet sklon razgovoru... i šta misliš pod svjetonazorom u kojem se kosimo? ... tko se promijenio i o kakvim svjetonazorima sad pričaš ?
Pobrkao nas je s nekim drugim, sličnim forumom Milgramov eksperiment - Page 3 11484130


vidjet ćemo... ja postavila ozbiljno pitanje i očekujem i takav isti odgovor

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Gost 01.05.13 19:21

radi se o tome da duboko vjerujem kako je hitler bio jedna od najačih prisutnosti sotone u svijetu, jedan pokret koji je širio doslovnu opsjednutost zloduhom u mnogim pripadnicima waffen SS.
da bi to netko povjerovao, on mora prihvatiti postojanje mogućnosti opsjednutosti zloduhom. to je svjetonazorsko pitanje.
mi smo nekad dosta komunicirali o temama iz područja koje bi kolokvijalno mnogi zvali duhovnim, ja bi rekao...o bitnim stvarima, i to su za mene bile super stvari.
ali ovo što ja tvrdim i vjerujem o samom pitanju misle samo neki kršćani. iako u tri najveće konfesije kršćanstva ima tog razmišljanja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  proba 01.05.13 19:36

sivi putnik je napisao/la: hitler bio jedna od najačih prisutnosti sotone u svijetu,

bogati ,,,štosi religiozan
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Jehudi 01.05.13 19:37

Ne samo -opsjednut- već i -posjednut- od zloduha veoma visokog ranga.

Jetzer hara je ovladao njime kao i nekolicinom njegovih najbližih suradnika.

Demoni su se obilato častili u tim, za čovječanstvo, teškim godinama.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Milgramov eksperiment - Page 3 Empty Re: Milgramov eksperiment

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.