kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yugogamadi

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

yugogamadi  Empty yugogamadi

Postaj  proba 19.04.13 18:07

dali u sebi vidite bostonske bolesnike

neopisivo je slikovito koliko u svima vama odreda iz reda netyu forumske kopiladi vidim kalibre osoba koje npraviše jad u bostonu


draga yugogamadi
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  antonac 19.04.13 19:46

proba je napisao/la:dali u sebi vidite bostonske bolesnike

neopisivo je slikovito koliko u svima vama odreda iz reda netyu forumske kopiladi vidim kalibre osoba koje npraviše jad u bostonu


draga yugogamadi

jase ne vozim u metrou.....ako je to pitanje....

_________________
daite im da seru....yugogamadi  29xutcyyugogamadi  7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Gost 19.04.13 19:48

proba je napisao/la:dali u sebi vidite bostonske bolesnike

neopisivo je slikovito koliko u svima vama odreda iz reda netyu forumske kopiladi vidim kalibre osoba koje npraviše jad u bostonu


draga yugogamadi
o đes proba ubila te zloba yugogamadi  684758713
ne seri nego daj ispričnicu za izostanke... zar mora netko poginut da ti dođeš tu prosuti svoje veleumne misli? yugogamadi  32354122

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Gost 19.04.13 19:49

antonac je napisao/la:
proba je napisao/la:dali u sebi vidite bostonske bolesnike

neopisivo je slikovito koliko u svima vama odreda iz reda netyu forumske kopiladi vidim kalibre osoba koje npraviše jad u bostonu


draga yugogamadi

jase ne vozim u metrou.....ako je to pitanje....

nije to, ali lijepo je znat sučijem se ne voziš yugogamadi  11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Lena 19.04.13 21:41

pozdrav probi ma gdje bijo.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  proba 20.04.13 8:16

jel vam tuga u srcu
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Gost 20.04.13 10:15

proba je napisao/la:jel vam tuga u srcu


mislim da sam bolesna. zavolila sam tebe i esca. escu sam to čak izjavila, sa srčekom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  orion 20.04.13 14:24

Jednoga dana, neki se bogati bankar vraćao kući u svojoj luksuznoj limuzini, kad opazi dva čovjeka kako jedu travu uz rub ceste.

Naredio je svom vozaču da zaustavi auto, pa upita:
"Zašto vas dvojica jedete travu?"
"Nemamo novaca za hranu" odgovori mu jadni čovjek. "Zato moramo jesti travu."
Bankar pogleda prljavu travu uz rub ceste koju jedu i reče: "Idemo mojoj kući. Ja ću vam dati jesti.
"Hvala, ali ja imam ženu i dvoje djece. Eno ih dolje, ispod onog drveta."
"Nema problema, povedi i njih" reče bankar i doda drugom čovjeku: "I ti možeš s nama."
Čovjek tihim glasom progovori:
"Ali, gospodine, i ja imam suprugu i čak šestoro djece sa mnom!"
"Neka dođu i oni, naravno", odgovori bankar.
I svi oni uđu u ogromni luksuzni automobil.
Vozeći se tako, jedan od dvojice pogleda stidljivo u bankara i reče:
"Gospodin je vrlo ljubazan... Hvala Vam što ste nas sve poveli i što ćete nam dati da jedemo!"
Bankar mu odgovori:
"Dragi moji, ne morate se sramiti, vrlo sam sretan što ovo činim! Bit ćete oduševljeni mojom kućom... Trava je tamo viša od 20 centimetara!"

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  taja 20.04.13 18:26

orion je napisao/la:Jednoga dana, neki se bogati bankar vraćao kući u svojoj luksuznoj limuzini, kad opazi dva čovjeka kako jedu travu uz rub ceste.

Naredio je svom vozaču da zaustavi auto, pa upita:
"Zašto vas dvojica jedete travu?"
"Nemamo novaca za hranu" odgovori mu jadni čovjek. "Zato moramo jesti travu."
Bankar pogleda prljavu travu uz rub ceste koju jedu i reče: "Idemo mojoj kući. Ja ću vam dati jesti.
"Hvala, ali ja imam ženu i dvoje djece. Eno ih dolje, ispod onog drveta."
"Nema problema, povedi i njih" reče bankar i doda drugom čovjeku: "I ti možeš s nama."
Čovjek tihim glasom progovori:
"Ali, gospodine, i ja imam suprugu i čak šestoro djece sa mnom!"
"Neka dođu i oni, naravno", odgovori bankar.
I svi oni uđu u ogromni luksuzni automobil.
Vozeći se tako, jedan od dvojice pogleda stidljivo u bankara i reče:
"Gospodin je vrlo ljubazan... Hvala Vam što ste nas sve poveli i što ćete nam dati da jedemo!"
Bankar mu odgovori:
"Dragi moji, ne morate se sramiti, vrlo sam sretan što ovo činim! Bit ćete oduševljeni mojom kućom... Trava je tamo viša od 20 centimetara!"
yugogamadi  1425538829
što više sirotinje trava će brže biti pokošena
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  proba 23.04.13 17:08

lastavica je napisao/la:
proba je napisao/la:jel vam tuga u srcu


mislim da sam bolesna. zavolila sam tebe i esca. escu sam to čak izjavila, sa srčekom.






marš kurbetino yugofašistička
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Jehudi 23.04.13 18:23

Halt die schnautze zu. yugogamadi  727654710
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  proba 25.04.13 8:39

nedo bog da san ja takav

vi ste meni ka crne košulje koje vidi drug milanović
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Gost 25.04.13 12:12

proba je napisao/la:nedo bog da san ja takav

vi ste meni ka crne košulje koje vidi drug milanović

ja fakat često hodam od glave do pete u crnom yugogamadi  11484130 proba, ajd priznaj da si mi tu negdje u blizini

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  pizda 25.04.13 12:37

kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:nedo bog da san ja takav

vi ste meni ka crne košulje koje vidi drug milanović

ja fakat često hodam od glave do pete u crnom yugogamadi  11484130 proba, ajd priznaj da si mi tu negdje u blizini

ja nikad u crnom, tamnoplavo da i vecinom ali crno, jok...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Gost 25.04.13 12:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:nedo bog da san ja takav

vi ste meni ka crne košulje koje vidi drug milanović

ja fakat često hodam od glave do pete u crnom yugogamadi  11484130 proba, ajd priznaj da si mi tu negdje u blizini

ja nikad u crnom, tamnoplavo da i vecinom ali crno, jok...

ja moram tako... kad uđem u mračnu šumu da se stopim sa okolinom... inače mi svi međedi pobjegnu yugogamadi  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  pizda 25.04.13 12:55

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
proba je napisao/la:nedo bog da san ja takav

vi ste meni ka crne košulje koje vidi drug milanović

ja fakat često hodam od glave do pete u crnom yugogamadi  11484130 proba, ajd priznaj da si mi tu negdje u blizini

ja nikad u crnom, tamnoplavo da i vecinom ali crno, jok...

ja moram tako... kad uđem u mračnu šumu da se stopim sa okolinom... inače mi svi međedi pobjegnu yugogamadi  1523192931

obuci se onda u maskirno odjelo, boje kamena obzirom na pejsaz Krka...yugogamadi  1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Gost 25.04.13 12:59

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ja fakat često hodam od glave do pete u crnom yugogamadi  11484130 proba, ajd priznaj da si mi tu negdje u blizini

ja nikad u crnom, tamnoplavo da i vecinom ali crno, jok...

ja moram tako... kad uđem u mračnu šumu da se stopim sa okolinom... inače mi svi međedi pobjegnu yugogamadi  1523192931

obuci se onda u maskirno odjelo, boje kamena obzirom na pejsaz Krka...yugogamadi  1523192931

to kad idem gledati bjeloglave supove... ne dišem da mi se što više približe ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  pizda 25.04.13 13:00

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ja nikad u crnom, tamnoplavo da i vecinom ali crno, jok...

ja moram tako... kad uđem u mračnu šumu da se stopim sa okolinom... inače mi svi međedi pobjegnu yugogamadi  1523192931

obuci se onda u maskirno odjelo, boje kamena obzirom na pejsaz Krka...yugogamadi  1523192931

to kad idem gledati bjeloglave supove... ne dišem da mi se što više približe ...

da, oni obicno i prilaze onima koji ne disu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Gost 25.04.13 13:35

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ja moram tako... kad uđem u mračnu šumu da se stopim sa okolinom... inače mi svi međedi pobjegnu yugogamadi  1523192931

obuci se onda u maskirno odjelo, boje kamena obzirom na pejsaz Krka...yugogamadi  1523192931

to kad idem gledati bjeloglave supove... ne dišem da mi se što više približe ...

da, oni obicno i prilaze onima koji ne disu...

još da se okitim kakvom lešinom i dobijem snimak ptičurine izbliza a onda skočim "đeeenjeee!" i zagrlim ju... predivni su mi ti supovi yugogamadi  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  pizda 25.04.13 13:43

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

obuci se onda u maskirno odjelo, boje kamena obzirom na pejsaz Krka...yugogamadi  1523192931

to kad idem gledati bjeloglave supove... ne dišem da mi se što više približe ...

da, oni obicno i prilaze onima koji ne disu...

još da se okitim kakvom lešinom i dobijem snimak ptičurine izbliza a onda skočim "đeeenjeee!" i zagrlim ju... predivni su mi ti supovi yugogamadi  684758713

ludilo od zivine...yugogamadi  1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  antonac 25.04.13 16:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

to kad idem gledati bjeloglave supove... ne dišem da mi se što više približe ...

da, oni obicno i prilaze onima koji ne disu...

još da se okitim kakvom lešinom i dobijem snimak ptičurine izbliza a onda skočim "đeeenjeee!" i zagrlim ju... predivni su mi ti supovi yugogamadi  684758713

ludilo od zivine...yugogamadi  1523192931



kokos ka kokos.....yugogamadi  11484130

_________________
daite im da seru....yugogamadi  29xutcyyugogamadi  7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Jehudi 25.04.13 18:55

Prije nekih god. bili mi na alpinističkoj obuci (staviću slike) u NP -velika i mala paklenica-

i tako, posto smo imali oružje, našlo se par -mudraca, domoljuba- koji su iz strojnica počeli pucati na

tih zadnjih par supova..........

Dok sam stiga do kretenčina i razoružao ih, ta je kolonija zaštićene pernate divljači prestala

postojati.

Tek kasnije su uvezeni sa Cresa ili Krka, ne znam točno, i sada se kolonija oporavlja.

P.S. Istina živa.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  proba 28.04.13 8:09

meni je ova tema eklatantna , primjere imamo

vidno je da dvi iste osobe sara i razija imaju manire koji su potpuno isti ,,,međutim jedna spada u ovu teoriju teme a druga ne

hoću reći da yugofšizam nije sam dovoljan za izljev jada kao u bostonu , potrebno je imati i dimenziju nečega što je u razije vidljivo u građanskom nacizmu spram osoba sa nacionalnim i religioznim identitetom

za yugofašizam je nedvojbeno ko ga vidi i napada , njemu ne pripada ,,,,,,,,,,oni koji ga navodno ne vide , paraleliziraju se sa yugofašizmom

ova dva zla yugofašizam i građanski nacizam su u primjeru bostonskih kamikaza imali nacionalizam države koja ne postoji čečenije , i islamizam

razija nečovječno živi za uništenje religija , a đžohar nečovječno živi da progura islamizam


kada pogledamo izjave radikalizma koje su ONLINE imali čečeni i razija ,,,potpuno su paralelni , pitanje je samo trećeg elementa kritične mase koju je teško predviditi
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Gost 28.04.13 9:23

Jehudi je napisao/la:Prije nekih god. bili mi na alpinističkoj obuci (staviću slike) u NP -velika i mala paklenica-

i tako, posto smo imali oružje, našlo se par -mudraca, domoljuba- koji su iz strojnica počeli pucati na

tih zadnjih par supova..........

Dok sam stiga do kretenčina i razoružao ih, ta je kolonija zaštićene pernate divljači prestala

postojati.

Tek kasnije su uvezeni sa Cresa ili Krka, ne znam točno, i sada se kolonija oporavlja.

P.S. Istina živa.

supove najviše tamane lovci jer im ne odgovara zabrana lova na područjima na kojima se sup naseli ili već obitava ... ono što rade po cresu je za nevjerovat ... doslovno namame supove na lešinu i onda pobiju i nikom ništa... prejaki su to lobiji da ih te eko udruge mogu dotaknuti čak i kad imaju dokaz - supove ubijene lovačkim puškama... nevjerojatno kako se sva prikupljena dokumentacija pogubi po našim veterinarskim stanicama i izdaju nalazi koji veze sa vezom nemaju ... a ti supovi sa otoka pogotovo oni sa plavnika su i sami po sebi već dovoljno ugroženi jer spadaju u jedine na cijelom svijetu koji se gnijezde iznad mora... mladi sup doslovno ima samo jednu šansu za prvi let... ako ne uspije i završi u moru a da ga dole ne čekaju volonteri i spašavaju, to mu je ujedno i zadnji let... a da ne govorim o turistima... jebate, to bih tukla motkom po glavi kad ih vidim da se okupljaju oko mjesta sa gnijezdima i slikaju, dižu buku i ometaju ih... isto mislim i o našim brodarima koji nude razgledavanje supova i to mi je jedan od većih apsurda jer zakonom nije dozvoljeno al kad su ti zakoni mrtvo slovo na papiru... nema štanda na otoku koji ne nudi plovidbe a da nije bjeloglavi sup na repertoaru za razgledavanje i to u najgore moguće vrijeme ... budemo mi stvarno na kraju završili ko u onoj zajebanciji - otoci marine sa ribljim restoranima sa ribom uvezenom il umjetno uzgojenom u bazenima ... nismo ni svjesni koliko brzo uništavamo sve oko sebe a generacije iza nas će se češkati po glavi kad ostanu bez svega onog što život čini lijepim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  proba 28.04.13 9:24

hvala na pitanju
fenomenalno
a kakosi ti
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  Empty Re: yugogamadi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.