kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yugogamadi

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

yugogamadi  - Page 2 Empty Re: yugogamadi

Postaj  proba 30.04.13 8:26

eno nađen pizdin dnk na đžoharovoj bombi ,,




,,,,pitamse ,,,,,,,,,,,,,,, imali taj dnk yugofašističkih parametara
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  - Page 2 Empty Re: yugogamadi

Postaj  pizda 30.04.13 8:28

proba je napisao/la:eno nađen pizdin dnk na đžoharovoj bombi ,,




,,,,pitamse ,,,,,,,,,,,,,,, imali taj dnk yugofašističkih parametara

da se nisam slucajno popišao po toj bombi i ta bi explodirala...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

yugogamadi  - Page 2 Empty Re: yugogamadi

Postaj  proba 30.04.13 8:52

pizda je napisao/la:
proba je napisao/la:eno nađen pizdin dnk na đžoharovoj bombi ,,




,,,,pitamse ,,,,,,,,,,,,,,, imali taj dnk yugofašističkih parametara

da se nisam slucajno popišao po toj bombi i ta bi explodirala...

božjebi davanje bilo da si ti jedina pizda , vi što mislite da je možđana ukurcu ste najmanja prijetnja


problemi su u gardi nevezane mase koja eksperimetuje po osnov wiki-nauke i razuma u dikraturi oformljenog , pa se jadni uvežu dinamitom , a ti to nebi ,,,ža bi pizdi bilo eksplodirat zbogkurca kojem brojiš milimetre misleć da su centimetri
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  - Page 2 Empty Re: yugogamadi

Postaj  Jehudi 30.04.13 9:31

yugogamadi  - Page 2 386486285
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  - Page 2 Empty Re: yugogamadi

Postaj  pizda 30.04.13 9:43

proba je napisao/la:
pizda je napisao/la:
proba je napisao/la:eno nađen pizdin dnk na đžoharovoj bombi ,,




,,,,pitamse ,,,,,,,,,,,,,,, imali taj dnk yugofašističkih parametara

da se nisam slucajno popišao po toj bombi i ta bi explodirala...

božjebi davanje bilo da si ti jedina pizda , vi što mislite da je možđana ukurcu ste najmanja prijetnja


problemi su u gardi nevezane mase koja eksperimetuje po osnov wiki-nauke i razuma u dikraturi oformljenog , pa se jadni uvežu dinamitom , a ti to nebi ,,,ža bi pizdi bilo eksplodirat zbogkurca kojem brojiš milimetre misleć da su centimetri

E! yugogamadi  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

yugogamadi  - Page 2 Empty Re: yugogamadi

Postaj  pizda 30.04.13 9:44

Jehudi je napisao/la:Prije nekih god. bili mi na alpinističkoj obuci (staviću slike) u NP -velika i mala paklenica-

i tako, posto smo imali oružje, našlo se par -mudraca, domoljuba- koji su iz strojnica počeli pucati na

tih zadnjih par supova..........

Dok sam stiga do kretenčina i razoružao ih, ta je kolonija zaštićene pernate divljači prestala

postojati.

Tek kasnije su uvezeni sa Cresa ili Krka, ne znam točno, i sada se kolonija oporavlja.

P.S. Istina živa.

domoljubi i inace imaju posebno stanje mozga, ustvari nemaju ga. Ono "use nase i podase" im funkcionira instinktivno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

yugogamadi  - Page 2 Empty Re: yugogamadi

Postaj  proba 30.04.13 10:07

pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:Prije nekih god. bili mi na alpinističkoj obuci (staviću slike) u NP -velika i mala paklenica-

i tako, posto smo imali oružje, našlo se par -mudraca, domoljuba- koji su iz strojnica počeli pucati na

tih zadnjih par supova..........

Dok sam stiga do kretenčina i razoružao ih, ta je kolonija zaštićene pernate divljači prestala

postojati.

Tek kasnije su uvezeni sa Cresa ili Krka, ne znam točno, i sada se kolonija oporavlja.

P.S. Istina živa.

domoljubi i inace imaju posebno stanje mozga, ustvari nemaju ga. Ono "use nase i podase" im funkcionira instinktivno...


domoljubi , koji

ovizi šta domoljubno muzu mirovinu za nasilno regrutovani zločin po njihovoj logici koju su imali prije rata i zadnjih par godina kad zaokružiše genocidni pokret


ma daj


hrvatski domoljubi su uvijek bili u sjeni , to je tebi van vidokruga , nijednog nisi poznavao , smio bih se okladit u skraćivanje kurca na veličinu tvog
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  - Page 2 Empty Re: yugogamadi

Postaj  pizda 30.04.13 10:55

proba je napisao/la:
hrvatski domoljubi su uvijek bili u sjeni , to je tebi van vidokruga , nijednog nisi poznavao , smio bih se okladit u skraćivanje kurca na veličinu tvog

znam ih ja samo ti nisu obrijali glave, ne nose crne majice niti zastave sa "U". Niti drze ruke na srcu prije nogometne utakmice a ne mrze ni srbe, muslimane, slovence itd. itd. Samo nazalost, kod nas su vec 20 godina neki drukciji domoljubi na velikoj sceni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

yugogamadi  - Page 2 Empty Re: yugogamadi

Postaj  proba 30.04.13 16:39

pizda je napisao/la:
proba je napisao/la:
hrvatski domoljubi su uvijek bili u sjeni , to je tebi van vidokruga , nijednog nisi poznavao , smio bih se okladit u skraćivanje kurca na veličinu tvog

znam ih ja samo ti nisu obrijali glave, ne nose crne majice niti zastave sa "U". Niti drze ruke na srcu prije nogometne utakmice a ne mrze ni srbe, muslimane, slovence itd. itd. Samo nazalost, kod nas su vec 20 godina neki drukciji domoljubi na velikoj sceni...


ma čudojedno rasplakasime

svimaje jasno da ti poznaješ mnogo domoljuba, malije problem u tom da to nisu hrvatski domoljubi ,


štobireklo,,,,netribanse plašit skraćivanja kurca
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

yugogamadi  - Page 2 Empty Re: yugogamadi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.