kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vazno...

Stranica 1 / 11. 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Jeste li za povratak na Net.hr pod navedenim kondiciama?

Vazno... Left1017%Vazno... Right10 17% 
[ 3 ]
Vazno... Left1022%Vazno... Right10 22% 
[ 4 ]
Vazno... Left1044%Vazno... Right10 44% 
[ 8 ]
Vazno... Left106%Vazno... Right10 6% 
[ 1 ]
Vazno... Left1011%Vazno... Right10 11% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 18
 
 

Vazno... Empty Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 8:01

Jucer dobih ponudu visoko postavite osobe sa Net.hr sa priedlogom da se vratimo tamo pisati posto je ocito da nas ovdje ima premalo a interesa, jos manje. Garantiraju se ona nekadasnja kultna prava i pravila a meni nudi administriranje. Posto ni njima ne cvatu ruze, smatraju da bi to bila dvostruka korist. Evo, ja iznijo a vi iznesite misljenje. Ustvari, moze i anketa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 8:09

ako je ovo istina a ne patka, onda si ti taj koji je dobio ponudu i ti si taj koji moraš donijeti odluku obzirom na sadržaj ponude ( tu mislim samo na materijalni aspekt iste, dakle, kolko paaaaraaaa tolko mujske i sam biraš koji su ti gabariti ) ... što se tiče mog mišljenja, teško da bih se vraćala tamo odakle nisam nikada ni otišla al sam izgubila interes i pisati tak da čisto sumnjam da bih se i ja vraćal na net. hr iako tu i tamo ubacim koji upis ali vrlo rijetko ... vjerojatno bih izabrala neki drugi gerilski forum za pismeno izražavanje i zajebanciju a to zasigurno ne bi bio escov .... inače su mi ovakve stvari i u rl vrlo jasno postavljene... jednom me zajebeš i motiviraš za odlazak, i ne pada mi na pamet više vraćati se ikada u istom obliku i gabaritima... ne pada mi na pamet pisati tamo gdje su ljudi jednom izglasali da hoće stroga pravila i koliko vidim, mnogim korisnicima to paše, i sad se vraćati zato jer je gazda konačno skužio da to baš nije bio pametan potez pa bi malo dizao prašinu ali ne sam, nego da to netko drugi učini umjesto njega, kurac ... nek se gazda sad tamo nosi sam sa svojim odlukama a ja ću ako treba ovdje više pisati dok ide... kad ne bude više išlo, jebga, nije mi forum život da ću i ja krepat skupa s njim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 8:13

imamo odrijesite ruke da potjeramo gamad koja se tamo nakotila i dovela do pravila. Imaju hvala bogu pedesetak pdf-a tamo pa nek uzivaju u pravilima do mile volje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 8:23

pizda je napisao/la:imamo odrijesite ruke da potjeramo gamad koja se tamo nakotila i dovela do pravila. Imaju hvala bogu pedesetak pdf-a tamo pa nek uzivaju u pravilima do mile volje...

kao prvo, ljude koji vole pravila ne smatram gamadi nego dosadnjakovićima ... kao drugo, puno sam nemilosrdnija od tebe po tom pitanju... radije ih pustim da krepaju od dosade i u dugoj dugoj agoniji Vazno... 1523192931 al rekoh šta mislim o svemu i ne mijenjam taj stav... gamad te i otjerala i sad te šećerom mami a ti ako misliš da je to fer plej, naivan si do daske

al ako je ovo anketa u kojoj želiš oformiti čopor, nisam u njemu... sama sam dolazila i sama sam odlazila sa foruma... tako će uvijek i biti... nema tog šećera kojim se mene može namamiti da se vraćam nazad tamo odakle sam otišla jer su se igrale igre glupavih pravila .. na net. hr i dalje pišu ljudi koji su mi ostali u dragom sjećanju ali ja od sjećanja ne živim niti se njima povodim u svojim odlukama ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 8:34

kišna glista je napisao/la:

kao prvo, ljude koji vole pravila ne smatram gamadi nego dosadnjakovićima ... kao drugo, puno sam nemilosrdnija od tebe po tom pitanju... radije ih pustim da krepaju od dosade i u dugoj dugoj agoniji Vazno... 1523192931 al rekoh šta mislim o svemu i ne mijenjam taj stav... gamad te i otjerala i sad te šećerom mami a ti ako misliš da je to fer plej, naivan si do daske


daleko od tog da su isti ljudi u pitanju, prema tome, ti nisu tjerali ni mene ni ostale...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 8:36

P.S. ako pod "secer" smatras administriranje, jaka fora. To sam mogao radit prije deset godina. Sad bi se prihvatijo samo zato jer to garantira nezaljetanje nekog debila poput zderaca jegulja Maksa i sl.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 8:56

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kao prvo, ljude koji vole pravila ne smatram gamadi nego dosadnjakovićima ... kao drugo, puno sam nemilosrdnija od tebe po tom pitanju... radije ih pustim da krepaju od dosade i u dugoj dugoj agoniji Vazno... 1523192931 al rekoh šta mislim o svemu i ne mijenjam taj stav... gamad te i otjerala i sad te šećerom mami a ti ako misliš da je to fer plej, naivan si do daske


daleko od tog da su isti ljudi u pitanju, prema tome, ti nisu tjerali ni mene ni ostale...

apsolutno nebitno... jasno je da forum čine forumaši a ne administratori i vlasnici ... ja sam se izjasnila glede ankete i na anketi i dimnim signalima a ti kako hoćeš... ti si ponudu dobio pa ju i prihvaćaj ili ne prihvaćaj, podebljaj svoj nick ili ne ... klauna mogu izigravati na trojmetu u zajebanciji ali ne i stvarno ... dopizdilo mi

haug

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Jehudi 15.05.13 9:02

pizda je napisao/la:Jucer dobih ponudu visoko postavite osobe sa Net.hr sa priedlogom da se vratimo tamo pisati posto je ocito da nas ovdje ima premalo a interesa, jos manje. Garantiraju se ona nekadasnja kultna prava i pravila a meni nudi administriranje. Posto ni njima ne cvatu ruze, smatraju da bi to bila dvostruka korist. Evo, ja iznijo a vi iznesite misljenje. Ustvari, moze i anketa...

Nikada se tamo nebih vratio. Vazno... 2343104142

Prije kod onoga šupka Esca bih otiša nego tamo.

Čudi me da uopće pregovaraš sa njima. Vazno... 386486285
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Lena 15.05.13 9:08

pizda je napisao/la:Jucer dobih ponudu visoko postavite osobe sa Net.hr sa priedlogom da se vratimo tamo pisati posto je ocito da nas ovdje ima premalo a interesa, jos manje. Garantiraju se ona nekadasnja kultna prava i pravila a meni nudi administriranje. Posto ni njima ne cvatu ruze, smatraju da bi to bila dvostruka korist. Evo, ja iznijo a vi iznesite misljenje. Ustvari, moze i anketa...

tko je visoka osoba?molim transparentno i jasno....nema muljanja....Vazno... 3384354616

inače ja također nisam otišla sa neta iako skoro nikako niti pišem niti otvaram.....odvikla se skroz....

jasno mi je da ti fali one dinamike i više ljudi na jednom mjestu,no nisam sigurna da će ponovno "okupljanje" biti veselo niti da će puno ljudi pristati na to....

ja sam se i ovdje navikla....nema veze šta nije velika gužva....i kod eska sam u mikronima Vazno... 1523192931

dakle ako se većina okupi na netu i ja ću tamo pisati ovaj dio koji je sad ovdje.....ako ne ostajem neka me ovdje.....

neke stvari kad se polome ništa ih više skrpati ne može....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 9:28

pizda je napisao/la:Jucer dobih ponudu visoko postavite osobe sa Net.hr sa priedlogom da se vratimo tamo pisati

sad mi ovo ubolo oko pa da poručim i toj "visokopozicioniranoj osobi" šta joj imam za reć... pazi, pizdi šalje prijedlog da se svi vratimo ko da nas pizda drži u svom malom džepu pa ćemo se pizdinim povratkom svi čudom teleportirati na net.hr ... obzirom da visokopozicionirata osoba očito prati i ovaj forum ide slijedeće,

dakle, nikada, al nikada nisam koristila capslock na forumima al za sve postoji prvi puta:

VISOKO POZICIONIRANA OSOBO, NAPUŠI SE KURČINE MOJE OSOBNO A TA JE DALEKO VEĆA OD PIZDINIH 34 !!!!

Vazno... 1327223288

eto, to bi bio i moj konačni odgovor i nadam se da se čujemo, kretino "visokopozicionirani " ako si faca, dođi ovdje pa nam nudi šta imaš a ne ovako prek pizdinog kurca

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 9:31

pizda je napisao/la:Jucer dobih ponudu visoko postavite osobe sa Net.hr sa priedlogom da se vratimo tamo pisati posto je ocito da nas ovdje ima premalo a interesa, jos manje. Garantiraju se ona nekadasnja kultna prava i pravila a meni nudi administriranje. Posto ni njima ne cvatu ruze, smatraju da bi to bila dvostruka korist. Evo, ja iznijo a vi iznesite misljenje. Ustvari, moze i anketa...
pišem na netu isključivo na zdravlju i to na kapaljku. Dođem si pročitati poruke i to je to. Na kultnima ne da je dosadno nego je debilana. Na prste jedne ruke mogu nabrojiti ljude koji mi se sviđaju i koji su meni ok. Pošto sam stara i ne želim se uzrujavati a pomalo i vidovita već imam scenarij kak bi to izgledalo da se vratite tamo.
Tebi ak se moderira malo više moderiraj i tamo i vamo. Jedino ak ti nije uvjet za moderiranje dopeljati kamion neprilagođenih forumaša Vazno... 1523192931 Vazno... 1523192931 Vazno... 1523192931 Vazno... 1523192931 Vazno... 1523192931. Jebi ga,onda si pušiona bez obzira na cm.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 9:44

Jehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:Jucer dobih ponudu visoko postavite osobe sa Net.hr sa priedlogom da se vratimo tamo pisati posto je ocito da nas ovdje ima premalo a interesa, jos manje. Garantiraju se ona nekadasnja kultna prava i pravila a meni nudi administriranje. Posto ni njima ne cvatu ruze, smatraju da bi to bila dvostruka korist. Evo, ja iznijo a vi iznesite misljenje. Ustvari, moze i anketa...

Nikada se tamo nebih vratio. Vazno... 2343104142

Prije kod onoga šupka Esca bih otiša nego tamo.

Čudi me da uopće pregovaraš sa njima. Vazno... 386486285

ko pregovara jebote, poslali mi ljudi taj prijedlog, nisam ih ja pitao da mi posalju. Uostalom, sta se ti bunis kad si na Net.hr kuhan i pecen. Vise si tamo puta bijo baniran nego li ovdje imas postova...Vazno... 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 9:49

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Jucer dobih ponudu visoko postavite osobe sa Net.hr sa priedlogom da se vratimo tamo pisati

sad mi ovo ubolo oko pa da poručim i toj "visokopozicioniranoj osobi" šta joj imam za reć... pazi, pizdi šalje prijedlog da se svi vratimo ko da nas pizda drži u svom malom džepu pa ćemo se pizdinim povratkom svi čudom teleportirati na net.hr ... obzirom da visokopozicionirata osoba očito prati i ovaj forum ide slijedeće,

dakle, nikada, al nikada nisam koristila capslock na forumima al za sve postoji prvi puta:

VISOKO POZICIONIRANA OSOBO, NAPUŠI SE KURČINE MOJE OSOBNO A TA JE DALEKO VEĆA OD PIZDINIH 34 !!!!

Vazno... 1327223288

eto, to bi bio i moj konačni odgovor i nadam se da se čujemo, kretino "visokopozicionirani " ako si faca, dođi ovdje pa nam nudi šta imaš a ne ovako prek pizdinog kurca

Vazno... 684758713 jebote, pa ne moze covjek doc na konkurentski forum i vrbovat ljude, nije on Esco. Poslao prijedlog meni jer sam najstariji kultas koji uz to i daleko najvise pise. Ja sam samo pustijo tu informaciju. Da nisam onda bi me jebali zasto nisam...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 9:52

Lena je napisao/la:

jasno mi je da ti fali one dinamike i više ljudi na jednom mjestu,no nisam sigurna da će ponovno "okupljanje" biti veselo niti da će puno ljudi pristati na to....

jebote, aj se naucite citati kako bog zapovijeda. Kakve sad veze ima fali li meni dinamike ili ne, to nije moj prijedlog, samo sam postar...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 10:05

pizda je napisao/la:imamo odrijesite ruke da potjeramo gamad koja se tamo nakotila i dovela do pravila. Imaju hvala bogu pedesetak pdf-a tamo pa nek uzivaju u pravilima do mile volje...

samo si poštar? ne, tebi je ponuđeno da budeš gladijator u većoj areni i sa mnogo žrtava za kasapljenje... to ti je ponuđeno ako ti nije do sada jasno... i odmah si pokazao očnjake i kako bi ih rado koristio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 10:32

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:imamo odrijesite ruke da potjeramo gamad koja se tamo nakotila i dovela do pravila. Imaju hvala bogu pedesetak pdf-a tamo pa nek uzivaju u pravilima do mile volje...

samo si poštar? ne, tebi je ponuđeno da budeš gladijator u većoj areni i sa mnogo žrtava za kasapljenje... to ti je ponuđeno ako ti nije do sada jasno... i odmah si pokazao očnjake i kako bi ih rado koristio

Vazno... 684758713 da, ja i inace ocnjake rado koristim a sto se tice moderiranja, ovako kako ovdje moderiram mogu na 350 foruma istovremeno...Vazno... 1523192931. Sta ti je, nisam nikad nikoga tjerao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 10:36

dromsin je napisao/la:
pizda je napisao/la:Jucer dobih ponudu visoko postavite osobe sa Net.hr sa priedlogom da se vratimo tamo pisati posto je ocito da nas ovdje ima premalo a interesa, jos manje. Garantiraju se ona nekadasnja kultna prava i pravila a meni nudi administriranje. Posto ni njima ne cvatu ruze, smatraju da bi to bila dvostruka korist. Evo, ja iznijo a vi iznesite misljenje. Ustvari, moze i anketa...
pišem na netu isključivo na zdravlju i to na kapaljku. Dođem si pročitati poruke i to je to. Na kultnima ne da je dosadno nego je debilana. Na prste jedne ruke mogu nabrojiti ljude koji mi se sviđaju i koji su meni ok. Pošto sam stara i ne želim se uzrujavati a pomalo i vidovita već imam scenarij kak bi to izgledalo da se vratite tamo.
Tebi ak se moderira malo više moderiraj i tamo i vamo. Jedino ak ti nije uvjet za moderiranje dopeljati kamion neprilagođenih forumaša Vazno... 1523192931 Vazno... 1523192931 Vazno... 1523192931 Vazno... 1523192931 Vazno... 1523192931. Jebi ga,onda si pušiona bez obzira na cm.

ne nude pizdi moderiranje nego administriranje a to znači da bi mu čitav net.hr forum bio obaveza pa bi bio zasut bezveznim poslovima rješavanja kojekakvih budalaština na SVIM pdf-ovima a ne samo na kultnom...u tome je kvaka ! ne bi on ni imao više vremena a pitaj boga koliko i volje biti na kultnom forumu ono što je sada nego bi se ko i nekada, više vremena bavio svađanjem sa ostalim administratorima na sveopće veselje publike... bio bi gladijator nad gladijatorima.... i nije ponuda poslata zato jer nama ovdje ne ide, nego zato jer NJIMA tamo slabo ide ! osnove poslovanja i marketinga ... da ga jebeš, ne mislim sudjelovati u bogaćenju nekog od uzduž i poprijeko popišanih hr portala na kojima nismo bili dobrodošli pa sad odjednom žaruljica sinula da bi baš horda "divljaka" dobro došla da malo podigne rejting .... MARŠ! Vazno... 1327223288

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 10:39

kišna glista je napisao/la:

ne nude pizdi moderiranje nego administriranje a to znači da bi mu čitav net.hr forum bio obaveza pa bi bio zasut bezveznim poslovima rješavanja kojekakvih budalaština na SVIM pdf-ovima a ne samo na kultnom...u tome je kvaka ! ne bi on ni imao više vremena a pitaj boga koliko i volje biti na kultnom forumu ono što je sada nego bi se ko i nekada, više vremena bavio svađanjem sa ostalim administratorima na sveopće veselje publike... bio bi gladijator nad gladijatorima.... i nije ponuda poslata zato jer nama ovdje ne ide, nego zato jer NJIMA tamo slabo ide ! osnove poslovanja i marketinga ... da ga jebeš, ne mislim sudjelovati u bogaćenju nekog od uzduž i poprijeko popišanih hr portala na kojima nismo bili dobrodošli pa sad odjednom žaruljica sinula da bi baš horda "divljaka" dobro došla da malo podigne rejting .... MARŠ! Vazno... 1327223288

lako bi ja to, prvo vrijeme se malo zajebavao a onda bi otvorili temu o izboru novog admina i izabrali Antisu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 10:46

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ne nude pizdi moderiranje nego administriranje a to znači da bi mu čitav net.hr forum bio obaveza pa bi bio zasut bezveznim poslovima rješavanja kojekakvih budalaština na SVIM pdf-ovima a ne samo na kultnom...u tome je kvaka ! ne bi on ni imao više vremena a pitaj boga koliko i volje biti na kultnom forumu ono što je sada nego bi se ko i nekada, više vremena bavio svađanjem sa ostalim administratorima na sveopće veselje publike... bio bi gladijator nad gladijatorima.... i nije ponuda poslata zato jer nama ovdje ne ide, nego zato jer NJIMA tamo slabo ide ! osnove poslovanja i marketinga ... da ga jebeš, ne mislim sudjelovati u bogaćenju nekog od uzduž i poprijeko popišanih hr portala na kojima nismo bili dobrodošli pa sad odjednom žaruljica sinula da bi baš horda "divljaka" dobro došla da malo podigne rejting .... MARŠ! Vazno... 1327223288

lako bi ja to, prvo vrijeme se malo zajebavao a onda bi otvorili temu o izboru novog admina i izabrali Antisu...

samo ti, ko što rekoh, svak odlučuje za sebe... već vidim tamošnju ekipu kako se usrala od sreće kad im uletiš vako obučen
Vazno... Download-besplatne-pozadine-slike-za-mobitele-film-gladijator

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 10:52

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ne nude pizdi moderiranje nego administriranje a to znači da bi mu čitav net.hr forum bio obaveza pa bi bio zasut bezveznim poslovima rješavanja kojekakvih budalaština na SVIM pdf-ovima a ne samo na kultnom...u tome je kvaka ! ne bi on ni imao više vremena a pitaj boga koliko i volje biti na kultnom forumu ono što je sada nego bi se ko i nekada, više vremena bavio svađanjem sa ostalim administratorima na sveopće veselje publike... bio bi gladijator nad gladijatorima.... i nije ponuda poslata zato jer nama ovdje ne ide, nego zato jer NJIMA tamo slabo ide ! osnove poslovanja i marketinga ... da ga jebeš, ne mislim sudjelovati u bogaćenju nekog od uzduž i poprijeko popišanih hr portala na kojima nismo bili dobrodošli pa sad odjednom žaruljica sinula da bi baš horda "divljaka" dobro došla da malo podigne rejting .... MARŠ! Vazno... 1327223288

lako bi ja to, prvo vrijeme se malo zajebavao a onda bi otvorili temu o izboru novog admina i izabrali Antisu...

samo ti, ko što rekoh, svak odlučuje za sebe... već vidim tamošnju ekipu kako se usrala od sreće kad im uletiš vako obučen
Vazno... Download-besplatne-pozadine-slike-za-mobitele-film-gladijator

sta fali, bas je dobro obucen...Vazno... 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 10:57

pizda je napisao/la:
sta fali, bas je dobro obucen...Vazno... 684758713

fali mu kišobran... ak pokisne u toj opravici, štavljena koža se stisne pa se čovjek naprosto uduši Vazno... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 11:19

O-h, Lesi se vraća kući... Vazno... 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 11:21

whisperer je napisao/la:O-h, Lesi se vraća kući... Vazno... 3015220106

Lesi je samo stavijo anketu a ljudi nek odluce. Kud svi tud i Lesi a zato jer Lesi nikad nije bijo partibrejker... Ja bi jedino volijo zato jer bi bio skupa sa Jagodom, ovako je neprirodno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 15.05.13 11:22

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sta fali, bas je dobro obucen...Vazno... 684758713

fali mu kišobran... ak pokisne u toj opravici, štavljena koža se stisne pa se čovjek naprosto uduši Vazno... 1523192931

onda ima majicu uz tielo...Vazno... 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 15.05.13 11:31

pizda je napisao/la:Jucer dobih ponudu visoko postavite osobe sa Net.hr sa priedlogom da se vratimo tamo pisati posto je ocito da nas ovdje ima premalo a interesa, jos manje. Garantiraju se ona nekadasnja kultna prava i pravila a meni nudi administriranje. Posto ni njima ne cvatu ruze, smatraju da bi to bila dvostruka korist. Evo, ja iznijo a vi iznesite misljenje. Ustvari, moze i anketa...


Vazno... Qnwg93 Ma daj Pipika, zezas se. Vazno... 30caqzl

A covece, kako sam se nasmejala. Vazno... 30caqzl Vazno... 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... Empty Re: Vazno...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 11. 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics
» važno

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.