kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vazno...

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Jeste li za povratak na Net.hr pod navedenim kondiciama?

Vazno... - Page 11 Left1017%Vazno... - Page 11 Right10 17% 
[ 3 ]
Vazno... - Page 11 Left1022%Vazno... - Page 11 Right10 22% 
[ 4 ]
Vazno... - Page 11 Left1044%Vazno... - Page 11 Right10 44% 
[ 8 ]
Vazno... - Page 11 Left106%Vazno... - Page 11 Right10 6% 
[ 1 ]
Vazno... - Page 11 Left1011%Vazno... - Page 11 Right10 11% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 18
 
 

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  taja 05.06.13 20:48

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Čitam danas u Storyju ženu Mladena Grdovića kako laže javnost, ali i sebe što je ono najgore Vazno... - Page 11 3102334490
Prođe joj život u nadanju
kad živiš u takvoj agoniji, samozavaravanje je prijeko potrebno da uopće podneseš sve to jer si iscrpljen, na dnu i nemaš više snage za novi početak...

ne potone se odmah... godinama toneš skupa s alkoholičarom, polagano ali sigurno... on (ona) je ovisan o alkoholu, a partner o njegovim reakcijama (iščekivanje hoće li se pojaviti na vratima trijezan ili pijan ubija, cijeli dan se svede na to iščekivanje i strepnju) i opsesivnom potrebom da vrati osobu u koju se zaljubio, a koje više nema...kad partner umre, boli, ali se pomiriš da ga nema... nakon nekog vremena bol popusti, ostane tuga, ali s tugom se da živjeti... gledati osobu koju voliš, roditelja svog djeteta, kako se svakodnevno sustavno uništava (a i obitelj) je prestrašno i taj osjećaj bezpomoćnog užasa poznaju jedino najbliži od ovisnika... a nada se poput žvake na vrućem asfaltu proteže u nedogled... i nikako smoći snage da pogledaš istini u oči i "digneš ruke" od njega/nje...

nakon nekog vremena shvatiš da su se prijatelji maknuli, da te i rodbina pomalo izbjegava (ne samo njega nego i tebe kao partnera i djecu jer ljudi ne žele u nedogled gledati "mučenike"), da ti se djeca zatvaraju u sebe (i u svoju sobu) i uhvati te još veća panika... sam si, nemaš se kome obratiti za pomoć... a užas postaje sve veći, sranja sve češća... priče imaju nekoliko mogućih ishoda...
1. ostaviti ga (makar i privremeno) nakon šoka on fakat ode na liječenje (čest pokušaj, uspješnost zanemariva)
2. ostaviti ga zauvijek, otići što dalje, maknuti dijete iz nezdrave okoline i oduzeti nasilniku mogućnost da se sveti i iživljava što bi stvorilo dodatne traume već traumatiziranoj djeci... najbolje je neko vrijeme prekinuti kontakt djeteta i ovisnika dok "povrijeđenog" ne popusti najžešće osvetničko ludilo (popusti otprilike nakon dvije godine)
3. nastaviti se samozavaravati jer nemaš snage za novi početak, pa nema smisla biti iskren prema sebi i drugima (najčešća varijanta) dok se sve skupa ne riješi samo od sebe (prečesto tragedijom)

nažalost ima i varijanta 4. koja nije rijetkost (kao što se pretpostavlja)... velik broj supruga čiji je muž alkoholičar nakon bezbroj dana strepnje i straha od susreta s pijanim mužem, koji postaje sve veći i same počnu piti... partner će na početku biti oduševljen jer se gubi osjećaj krivice kad nađe doma partnera/icu u jednakom stanju... e to je ono najgore što se može dogoditi sirotoj djeci jer ostaju bez oba roditelja... Vazno... - Page 11 2329918616

Istina...
Poznato mi je to iz jednog perioda života ali Bogu hvala prošlo je. Sad imam novi život
Strašno je biti zaokupljen time jer stavljaš u drugi plan sve drugo, pa čak i vlastito dijete.
Dan će ti biti onakav kako partner bude raspoložen. Ako je ok, tek onda se možeš posvetiti ostalim stvarima u životu.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 05.06.13 20:55

taja je napisao/la:

Istina...
Poznato mi je to iz jednog perioda života ali Bogu hvala prošlo je. Sad imam novi život
Strašno je biti zaokupljen time jer stavljaš u drugi plan sve drugo, pa čak i vlastito dijete.
Dan će ti biti onakav kako partner bude raspoložen. Ako je ok, tek onda se možeš posvetiti ostalim stvarima u životu.
Vazno... - Page 11 684758713 onda znaš o čemu pričam
boldano je grozno za pročitati, ali je istina... većina žena koje ostaju u takvom braku tvrdi da ostaje zbog djece, ali je istina sasvim drugačija....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  taja 05.06.13 21:00

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:

Istina...
Poznato mi je to iz jednog perioda života ali Bogu hvala prošlo je. Sad imam novi život
Strašno je biti zaokupljen time jer stavljaš u drugi plan sve drugo, pa čak i vlastito dijete.
Dan će ti biti onakav kako partner bude raspoložen. Ako je ok, tek onda se možeš posvetiti ostalim stvarima u životu.
Vazno... - Page 11 684758713 onda znaš o čemu pričam
boldano je grozno za pročitati, ali je istina... većina žena koje ostaju u takvom braku tvrdi da ostaje zbog djece, ali je istina sasvim drugačija....
To su prazne priče jer žena nije sposobna dati sve od sebe da bi se posvetila odgoju. Razmišljanje o tome kakav će on doći doma postaje sumanuto do te mjere da ti se isključuje sve ostalo. Opsesija
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 05.06.13 21:09

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:

Istina...
Poznato mi je to iz jednog perioda života ali Bogu hvala prošlo je. Sad imam novi život
Strašno je biti zaokupljen time jer stavljaš u drugi plan sve drugo, pa čak i vlastito dijete.
Dan će ti biti onakav kako partner bude raspoložen. Ako je ok, tek onda se možeš posvetiti ostalim stvarima u životu.
Vazno... - Page 11 684758713 onda znaš o čemu pričam
boldano je grozno za pročitati, ali je istina... većina žena koje ostaju u takvom braku tvrdi da ostaje zbog djece, ali je istina sasvim drugačija....
To su prazne priče jer žena nije sposobna dati sve od sebe da bi se posvetila odgoju. Razmišljanje o tome kakav će on doći doma postaje sumanuto do te mjere da ti se isključuje sve ostalo. Opsesija

strašno... bolesni krug gdje se sve zamagli se neprimjetno zatvori, svako čuči u svojoj ovisnosti, a klinci sve to gledaju i osjećaju se prokleto nevoljeni i sami...
tajči kiss... prespavala sam popodne, večer provela na forumu, možda mi noć posluži za napraviti barem ono neodgodivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  taja 05.06.13 21:41

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:

Istina...
Poznato mi je to iz jednog perioda života ali Bogu hvala prošlo je. Sad imam novi život
Strašno je biti zaokupljen time jer stavljaš u drugi plan sve drugo, pa čak i vlastito dijete.
Dan će ti biti onakav kako partner bude raspoložen. Ako je ok, tek onda se možeš posvetiti ostalim stvarima u životu.
Vazno... - Page 11 684758713 onda znaš o čemu pričam
boldano je grozno za pročitati, ali je istina... većina žena koje ostaju u takvom braku tvrdi da ostaje zbog djece, ali je istina sasvim drugačija....
To su prazne priče jer žena nije sposobna dati sve od sebe da bi se posvetila odgoju. Razmišljanje o tome kakav će on doći doma postaje sumanuto do te mjere da ti se isključuje sve ostalo. Opsesija

strašno... bolesni krug gdje se sve zamagli se neprimjetno zatvori, svako čuči u svojoj ovisnosti, a klinci sve to gledaju i osjećaju se prokleto nevoljeni i sami...
tajči kiss... prespavala sam popodne, večer provela na forumu, možda mi noć posluži za napraviti barem ono neodgodivo

Seks? Vazno... - Page 11 1523192931

Noćica Bitwe Vazno... - Page 11 727654710
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 05.06.13 21:51

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:

Istina...
Poznato mi je to iz jednog perioda života ali Bogu hvala prošlo je. Sad imam novi život
Strašno je biti zaokupljen time jer stavljaš u drugi plan sve drugo, pa čak i vlastito dijete.
Dan će ti biti onakav kako partner bude raspoložen. Ako je ok, tek onda se možeš posvetiti ostalim stvarima u životu.
Vazno... - Page 11 684758713 onda znaš o čemu pričam
boldano je grozno za pročitati, ali je istina... većina žena koje ostaju u takvom braku tvrdi da ostaje zbog djece, ali je istina sasvim drugačija....
To su prazne priče jer žena nije sposobna dati sve od sebe da bi se posvetila odgoju. Razmišljanje o tome kakav će on doći doma postaje sumanuto do te mjere da ti se isključuje sve ostalo. Opsesija

strašno... bolesni krug gdje se sve zamagli se neprimjetno zatvori, svako čuči u svojoj ovisnosti, a klinci sve to gledaju i osjećaju se prokleto nevoljeni i sami...
tajči kiss... prespavala sam popodne, večer provela na forumu, možda mi noć posluži za napraviti barem ono neodgodivo

žalosno je koliko ljudi ( ne samo žena) trpi takve stvari i sretni su oni koji na kraju smognu snage napraviti potpuni rez jer je to jedino rješenje... nisam toliko imala problema sa partnerom alkoholičarem osim u jednoj kraćoj vezi i napustila ju poprilično olako kad sam vidjela o čemu se radi, al sam provela 4 godine sa tipom za kojeg sam naknadno snaznala da boluje od šizofrenije... u početku sve super, idila, kupila se kuća, sva sreća nije bilo djece i onda odjednom skužiš da nešto nije u redu, da su oscilacije u ponašanju ničim izazvane predrastične... upoznaš obitelj, polako isplivalo na površinu da je brat izvršio samoubistvo pištoljem, a starija sestra svako toliko noću odvažana hitnom zbog napada i boluje od težeg oblika šizofrenije, sver se to krije i pokušava trpati pod tepih, ne priča se o tome na obiteljskim ručkovima ... najprije tražiš milion izgovora, pa nije mu lako, nije čudo da je pod pritiskom, da se tako ponaša a onda malo po malo ne možeš više sebe samozavaravati... tražiš sama pomoć jer si isrcrpljena i saznaš da nema liječenja za njega na silu osim ako ne dođe do većeg ekscesa a njih napretek samo se slažu al niti jedan nije dovoljno velik da službe naprave svoje i čovjeka prisile na liječenje... i onda onaj dan odluke kad shvatiš da njega ne možeš spasiti al sebe moraš i možeš... užasno je boljno ostaviti bolesnog čovjeka pogotovo kad si mlađi pa još živiš u uvjerenju da imaš snagu spašavati sve oko sebe... nemaš.... nitko nema ... takvi te jednostavno na kraju iscrpe do krajnjih granica i sretan onaj koji se izvuče i nastavi dalje ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  taja 05.06.13 21:56

Ova tema ode u potpuno drugačijem smjeru.
Ali naslov joj može stajati Vazno... - Page 11 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 06.06.13 6:35

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Vazno... - Page 11 684758713 onda znaš o čemu pričam
boldano je grozno za pročitati, ali je istina... većina žena koje ostaju u takvom braku tvrdi da ostaje zbog djece, ali je istina sasvim drugačija....
To su prazne priče jer žena nije sposobna dati sve od sebe da bi se posvetila odgoju. Razmišljanje o tome kakav će on doći doma postaje sumanuto do te mjere da ti se isključuje sve ostalo. Opsesija

strašno... bolesni krug gdje se sve zamagli se neprimjetno zatvori, svako čuči u svojoj ovisnosti, a klinci sve to gledaju i osjećaju se prokleto nevoljeni i sami...
tajči kiss... prespavala sam popodne, večer provela na forumu, možda mi noć posluži za napraviti barem ono neodgodivo

žalosno je koliko ljudi ( ne samo žena) trpi takve stvari i sretni su oni koji na kraju smognu snage napraviti potpuni rez jer je to jedino rješenje... nisam toliko imala problema sa partnerom alkoholičarem osim u jednoj kraćoj vezi i napustila ju poprilično olako kad sam vidjela o čemu se radi, al sam provela 4 godine sa tipom za kojeg sam naknadno snaznala da boluje od šizofrenije... u početku sve super, idila, kupila se kuća, sva sreća nije bilo djece i onda odjednom skužiš da nešto nije u redu, da su oscilacije u ponašanju ničim izazvane predrastične... upoznaš obitelj, polako isplivalo na površinu da je brat izvršio samoubistvo pištoljem, a starija sestra svako toliko noću odvažana hitnom zbog napada i boluje od težeg oblika šizofrenije, sver se to krije i pokušava trpati pod tepih, ne priča se o tome na obiteljskim ručkovima ... najprije tražiš milion izgovora, pa nije mu lako, nije čudo da je pod pritiskom, da se tako ponaša a onda malo po malo ne možeš više sebe samozavaravati... tražiš sama pomoć jer si isrcrpljena i saznaš da nema liječenja za njega na silu osim ako ne dođe do većeg ekscesa a njih napretek samo se slažu al niti jedan nije dovoljno velik da službe naprave svoje i čovjeka prisile na liječenje... i onda onaj dan odluke kad shvatiš da njega ne možeš spasiti al sebe moraš i možeš... užasno je boljno ostaviti bolesnog čovjeka pogotovo kad si mlađi pa još živiš u uvjerenju da imaš snagu spašavati sve oko sebe... nemaš.... nitko nema ... takvi te jednostavno na kraju iscrpe do krajnjih granica i sretan onaj koji se izvuče i nastavi dalje ...
ne možeš sam, a okolina kurcem ne mrda jer to nije njihov problem, ne žele vidjeti, ne žele se zamjeriti itd...usput te malo i osude i presude, dodaju ti dio odgovornosti za nastalu situaciju premda ništa nisi kriv (sigurno je takav jer je s njom/njim ?!), pa vremenom i povjeruješ da si uzrok ili barem dobrim dijelom odgovoran za sranja koja čini....
fakat si sam... da, sretan onaj koji se izvuče i nastavi koliko toliko normalno živjeti...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 06.06.13 7:38

taja je napisao/la:Ova tema ode u potpuno drugačijem smjeru.
Ali naslov joj može stajati Vazno... - Page 11 684758713

to je i draz kultnih...Vazno... - Page 11 1523192931.

Sto se trenutne tematike tice, da sam zena, meni bi tu vrijedijo broj tri. Znaci, ako mi dragi/ muz tri puta dodje pijan doma u razdoblju od mjesec dana to bi bijo jako dobar povod za ultimativnu raspravu. Slijedeci put vise ne bi bio (la) u vezi pa nek se valja pijan po kanalima do mile volje, njegov izbor...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 06.06.13 7:53

Btw je napisao/la:
ne možeš sam, a okolina kurcem ne mrda jer to nije njihov problem, ne žele vidjeti, ne žele se zamjeriti itd...usput te malo i osude i presude, dodaju ti dio odgovornosti za nastalu situaciju premda ništa nisi kriv (sigurno je takav jer je s njom/njim ?!), pa vremenom i povjeruješ da si uzrok ili barem dobrim dijelom odgovoran za sranja koja čini....
fakat si sam... da, sretan onaj koji se izvuče i nastavi koliko toliko normalno živjeti...

upravo tako.... i što je najgore, povjeruješ i to ode u takav apsurd da se poslije pitaš šta ti bilo da te dovedu do toga al to je ono što si mislim i ti rekla negdje, ne ide to preko noć i odjednom, polako tihneš, umiriš se, razmišljaš kako se što manje kretat, pričat jer ti se svaka riječ mjeri i koristi kao povoljan triger za nečije tuđe padove u ambis ... polako i mic po mic nestaješ i što je najgore, oni koji su ti najbliži, najviše sudjeluju u osudama jer je i njima svaka drastična promjena u tvom životu gora od mirenja sa "sudbinom"... bokte, al mrzim onu rečenicu, svak nosi svoj križ pa bi po toj logici i ja morala prihvatit tuđe pizdarije ko svoj i bit sretna što sudjelujem u svijetu nošenja križeva Vazno... - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 06.06.13 7:55

pizda je napisao/la:

Sto se trenutne tematike tice, da sam zena, meni bi tu vrijedijo broj tri. Znaci, ako mi dragi/ muz tri puta dodje pijan doma u razdoblju od mjesec dana to bi bijo jako dobar povod za ultimativnu raspravu. Slijedeci put vise ne bi bio (la) u vezi pa nek se valja pijan po kanalima do mile volje, njegov izbor...

a to po onoj crnogorskoj: ooooovo ti je prvi puta, ovooooo ti je drugi put, treći puta nema upozorenja, vadim pištolj i brojim do deset a ti trči i spašavaj glavu ... je, na kraju dokučiš da je to jedini pravi put u takvim primjerima Vazno... - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 06.06.13 8:00

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Sto se trenutne tematike tice, da sam zena, meni bi tu vrijedijo broj tri. Znaci, ako mi dragi/ muz tri puta dodje pijan doma u razdoblju od mjesec dana to bi bijo jako dobar povod za ultimativnu raspravu. Slijedeci put vise ne bi bio (la) u vezi pa nek se valja pijan po kanalima do mile volje, njegov izbor...

a to po onoj crnogorskoj: ooooovo ti je prvi puta, ovooooo ti je drugi put, treći puta nema upozorenja, vadim pištolj i brojim do deset a ti trči i spašavaj glavu ... je, na kraju dokučiš da je to jedini pravi put u takvim primjerima Vazno... - Page 11 1523192931

ja bi dao tri puta, moze se slucajno potrefit takvo neko razdoblje pa se desi ali cetvrti je "dovidjenja i ne placi"... Iako, mislim da neko ko loce to ne moze sakrit ni prije braka. Pa sta ta zenska nije vidjela da je casa stalno pred njim?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 06.06.13 8:01

kišna glista je napisao/la:

bokte, al mrzim onu rečenicu, svak nosi svoj križ pa bi po toj logici i ja morala prihvatit tuđe pizdarije ko svoj i bit sretna što sudjelujem u svijetu nošenja križeva Vazno... - Page 11 1523192931

to onda nije zivot vec procesija...Vazno... - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 06.06.13 8:38

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Sto se trenutne tematike tice, da sam zena, meni bi tu vrijedijo broj tri. Znaci, ako mi dragi/ muz tri puta dodje pijan doma u razdoblju od mjesec dana to bi bijo jako dobar povod za ultimativnu raspravu. Slijedeci put vise ne bi bio (la) u vezi pa nek se valja pijan po kanalima do mile volje, njegov izbor...

a to po onoj crnogorskoj: ooooovo ti je prvi puta, ovooooo ti je drugi put, treći puta nema upozorenja, vadim pištolj i brojim do deset a ti trči i spašavaj glavu ... je, na kraju dokučiš da je to jedini pravi put u takvim primjerima Vazno... - Page 11 1523192931

ja bi dao tri puta, moze se slucajno potrefit takvo neko razdoblje pa se desi ali cetvrti je "dovidjenja i ne placi"... Iako, mislim da neko ko loce to ne moze sakrit ni prije braka. Pa sta ta zenska nije vidjela da je casa stalno pred njim?

mislim da se takve veze dogode mladim ljudima kad se sve još provuče kroz tulumarenje, il obiteljsko pijuckanje uz ručak... tako sam bar ja uletila u jednu takvu vezu i onda skontaš da ne pije samo on, pije mu i mater, i otac i stalno nude piće, ujutro za dezinfekciju, popodne uz ručak, navečer uz večeru... pa onda razlog bio da piju jer su nezaposleni, pa se potrudiš, bio rat, pa se nisu snašli i nađeš sinu posao, pa onda pijan dolazi sa poslovnih ručkova jer eto, mora zbog stranaka tako, da ih pridobije jer su mekši za pregovore ( radilo se o nekretninama ) kad su pijani... al dobro, brzo sam skontala da tu nešto ne štima i napravila prekid... ajme, kojih drama tada bilo ... to je taj slučaj kad sam morala i policiju uključit da smiruju ne samo sina nego i roditelje jer sam ja na kraju ispala bezobrazna i bez srca jer sam im svima troma okrenula leđa ... Vazno... - Page 11 1523192931 a siročad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 06.06.13 8:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

bokte, al mrzim onu rečenicu, svak nosi svoj križ pa bi po toj logici i ja morala prihvatit tuđe pizdarije ko svoj i bit sretna što sudjelujem u svijetu nošenja križeva Vazno... - Page 11 1523192931

to onda nije zivot vec procesija...Vazno... - Page 11 684758713

je je, samo ubrzo skontaš da ti pojedini iz procesije koji su najglasniji zagovornici te fraze "svoje" križove tovare na leđa a ti se pitaš otkud sve veća težina Vazno... - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 06.06.13 8:45

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

bokte, al mrzim onu rečenicu, svak nosi svoj križ pa bi po toj logici i ja morala prihvatit tuđe pizdarije ko svoj i bit sretna što sudjelujem u svijetu nošenja križeva Vazno... - Page 11 1523192931

to onda nije zivot vec procesija...Vazno... - Page 11 684758713

je je, samo ubrzo skontaš da ti pojedini iz procesije koji su najglasniji zagovornici te fraze "svoje" križove tovare na leđa a ti se pitaš otkud sve veća težina Vazno... - Page 11 1523192931

neka njima njihovi krizevi, ako nista drugo stjecu neka iskustva...Vazno... - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  Gost 06.06.13 11:36

pizda je napisao/la:

Sto se trenutne tematike tice, da sam zena, meni bi tu vrijedijo broj tri. Znaci, ako mi dragi/ muz tri puta dodje pijan doma u razdoblju od mjesec dana to bi bijo jako dobar povod za ultimativnu raspravu. Slijedeci put vise ne bi bio (la) u vezi pa nek se valja pijan po kanalima do mile volje, njegov izbor...



Bibere humanum est, ergo bibamus

Baldrick

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  pizda 06.06.13 12:15

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Sto se trenutne tematike tice, da sam zena, meni bi tu vrijedijo broj tri. Znaci, ako mi dragi/ muz tri puta dodje pijan doma u razdoblju od mjesec dana to bi bijo jako dobar povod za ultimativnu raspravu. Slijedeci put vise ne bi bio (la) u vezi pa nek se valja pijan po kanalima do mile volje, njegov izbor...



Bibere humanum est, ergo bibamus

Baldrick

Vazno... - Page 11 684758713 je, ljudski je masu tog, pogotovo iz usta onog koji se bavi takvim ljudskostima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Vazno... - Page 11 Empty Re: Vazno...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

[Vrh]

- Similar topics
» važno

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.