kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Copycat

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Copycat Empty Copycat

Postaj  Gost 21.05.13 13:14

Urban Dictionary kaze:

"someone who copies you in everything you do, like copies your dress
sense(fashion) your sense of humour(steals your jokes), steals your pick
up lines and one worders - then they act like they didn't copy you or
steal your style and personality, but to you and others it is so obvious."


"an obnoxious individual who, sickly, gets off on
copying, imitating, emulating, simulating or miming the words, gestures
and expressions of another individual."

"someone who takes your stye. The only reason they do it is because you look good and they want to look good like you."

Nedavno sam sedela u kaficu i primetila malenu curicu koja je podrazavala svaki moj pokret. Potpuno skoncentrirana cinila je sve isto sto i ja. Pokusavala
da sedi sa prekrstenim nogama kao ja, pa se onda naslonila na rucicu kao ja, sve vreme
gledajuci u mom pravcu...Copycat 1zouo36 Kada sam je zapazila nasmesila sam se i
nesvesno rukom sklonila kosu sa ramena, a ona je odmah ucinila isto.
Bila je preslatka. Copycat 1zouo36


U pubertetu su mi takve situacije pomalo smetale. Naravno ne bas takve kada su u pitanju bila decica, vec one malo "ozbiljnije" sa drugaricama. Osecala sam se kao da mi neko otima nesto sto nije njegovo. Kasnije mi je vec pocelo prijati. Takva kopiranja i imitacije sam pocela dozivljavati kao kompliment.
U oba "dozivljaja" zapravo reagiram iz ega.
Pitam se koliko sama preuzimam od tudjeg ponasanja, a da toga uopste nisam svesna...


Da li neko zna zasto bas "Cat", tj macka?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  pizda 21.05.13 13:16

valjda zato jer je macka grabezljivac:). Nisam primjetijo da mene neko oponasa niti sam ja nekog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 21.05.13 13:21

pizda je napisao/la:valjda zato jer je macka grabezljivac:). Nisam primjetijo da mene neko oponasa niti sam ja nekog...

Grabezljivac...mozda, ali nisam primetila da kopira ili podrazava bilo koju drugu zivotinu ili ljudsko ponasanje. Googlala sam i jos nisam naisla na objasnjenje koje bi imalo smisla.

Naravno da te se oponasa. Na forumu je to lakse primetiti. "Uzimamo" tvoje, nase, tudje, sale, nacin pisanja, sve je nekako kao igra. Copycat 1zouo36
Neke pojave se gotovo trendovski "prate".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 21.05.13 13:41

Cat_Claw je napisao/la:Urban Dictionary kaze:

"someone who copies you in everything you do, like copies your dress
sense(fashion) your sense of humour(steals your jokes), steals your pick
up lines and one worders - then they act like they didn't copy you or
steal your style and personality, but to you and others it is so obvious."


"an obnoxious individual who, sickly, gets off on
copying, imitating, emulating, simulating or miming the words, gestures
and expressions of another individual."

"someone who takes your stye. The only reason they do it is because you look good and they want to look good like you."


Da li neko zna zasto bas "Cat", tj macka?

hm... zanimljiva tema koja me više potiče da razmišljam o tome šta bi to uopće bio stil? i da li ga kao individue možemo uistinu imati bez da ikog kopiramo... i zašto se izraz sve više koristi samo u kopiranju naše fizičke pojavnosti? zar nije nekad bilo normalano da se pojedini literarni/likovni stilovi jednostavno prihvate i zadrže nego vrijeme? I zbog čega je to tako?

a pojma nemam zašto baš cat... možda baš zato jer se sve svelo isključio na kopiranje nečijeg stila odijevanja, frizure, šminkanja jer je baš mačka svojstvena po tom vječitom pickanju i lickanju... otud valjda i onaj izraz "modni mačak"... naravno da nećeš reć nikome tko previše pažnje pridaje svom stilu oblačenja da je modni hrčak, iako je hrčak još bolesniji po tom pitanju... ljepše je reć mačka il mačak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 21.05.13 15:39

fenomenalna tema.. neka od mogucih objasnjenja.. naravno, nemoguce je znati

http://www.slate.com/articles/news_and_politics/explainer/2011/08/what_a_copycat.html

http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20080521002719AANxL2i
rijec u njem.. je ja mislim nachmacher...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 21.05.13 20:49

sara je napisao/la:fenomenalna tema.. neka od mogucih objasnjenja.. naravno, nemoguce je znati

http://www.slate.com/articles/news_and_politics/explainer/2011/08/what_a_copycat.html

http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20080521002719AANxL2i
rijec u njem.. je ja mislim nachmacher...


pročitala onaj prvi članak... znači opet se radi o demoniziranju nekadašnjih simbola koji su nosili ženski princip i plošna upotreba prirodnih značajki mačke... a doooobro... inače mi sav taj svijet copycata sad manje zanimljivi jer vidim da nekako iđem mimo njega... ne vjerujem da se više išta novog može smisliti a da netko već nije smislio ... u ovu temu vjerojatno spada i ono o autorskim pravima... ispade nam plovak copycat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 2:29

kišna glista je napisao/la:
sara je napisao/la:fenomenalna tema.. neka od mogucih objasnjenja.. naravno, nemoguce je znati

http://www.slate.com/articles/news_and_politics/explainer/2011/08/what_a_copycat.html

http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20080521002719AANxL2i
rijec u njem.. je ja mislim nachmacher...


pročitala onaj prvi članak... znači opet se radi o demoniziranju nekadašnjih simbola koji su nosili ženski princip i plošna upotreba prirodnih značajki mačke... a doooobro... inače mi sav taj svijet copycata sad manje zanimljivi jer vidim da nekako iđem mimo njega... ne vjerujem da se više išta novog može smisliti a da netko već nije smislio ... u ovu temu vjerojatno spada i ono o autorskim pravima... ispade nam plovak copycat

udaram potpis na ovo. bravo. "nema niceg novog pod kapom nebeskom" ---> ha ja, vec je i on znao u ono doba. inace mi je bio uzas raditi za gigante. niceg goreg nema nego kad te konstantno tjeraju da se protezes izvan svih svojih mogucnosti sto bi oni rekli stretch beyond... na pocetku svake godine ne samo da moras napraviti plan za godinu nego jos moras i dodati nesto sto ide beyond... sto nije u opisu tvoga radnooga mjesta... i onda moras u toku godine mjeriti ucinak... uspjeh ti odlucuje ne samo koliko posto ces dobiti povisicu nego i hoces li biti nogiran... kad se samo sjetim koliko smo se svi bojali tih evaluacija... al problem je kako biti kreativan, kako se dosjetiti sta i kako ce biti to tvoje protezanje far beyond... i onda naravno idu copy cat situacije... jebo im pas mater svima odreda i njihove 6 figure salaries... nehuman je to i okrutan svijet... bice bolje Copycat 1619348112)) Copycat 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 6:52

sara je napisao/la: inace mi je bio uzas raditi za gigante. niceg goreg nema nego kad te konstantno tjeraju da se protezes izvan svih svojih mogucnosti sto bi oni rekli stretch beyond... na pocetku svake godine ne samo da moras napraviti plan za godinu nego jos moras i dodati nesto sto ide beyond... sto nije u opisu tvoga radnooga mjesta... i onda moras u toku godine mjeriti ucinak... uspjeh ti odlucuje ne samo koliko posto ces dobiti povisicu nego i hoces li biti nogiran... kad se samo sjetim koliko smo se svi bojali tih evaluacija... al problem je kako biti kreativan, kako se dosjetiti sta i kako ce biti to tvoje protezanje far beyond... i onda naravno idu copy cat situacije... jebo im pas mater svima odreda i njihove 6 figure salaries... nehuman je to i okrutan svijet... bice bolje Copycat 1619348112)) Copycat 684758713

uf, saro... svašta si ti prošla ... ako opet budeš u prilici da moraš pisati takve stvari, obrati se kultnom vijeću, začas ti osmislimo kako ćeš ići beyond... skupimo sve naše bacterijice na jednu hrpu, natjeramo ih da budu kreativne i izmisle nešto novo a ti s njima lijepo podigneš povišicu Copycat 1523192931 je, nemilosrdan je taj svijet u kojima te svaki dan tjeraju na kreativnost kao da je to nešto što možeš kod sebe upalit i ugasiti po potrebi ...vječiti dril a sve bezveze jer je sve već smišljeno, rečeno, napravito i novine se ne događaju po narudžbi nego spontano, kad udariš glavom u zid il sjediš na wc-u

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  marinija_amburator 22.05.13 7:02

sara je napisao/la: inace mi je bio uzas raditi za gigante. niceg goreg nema nego kad te konstantno tjeraju da se protezes izvan svih svojih mogucnosti sto bi oni rekli stretch beyond... na pocetku svake godine ne samo da moras napraviti plan za godinu nego jos moras i dodati nesto sto ide beyond... sto nije u opisu tvoga radnooga mjesta... i onda moras u toku godine mjeriti ucinak... uspjeh ti odlucuje ne samo koliko posto ces dobiti povisicu nego i hoces li biti nogiran... kad se samo sjetim koliko smo se svi bojali tih evaluacija... al problem je kako biti kreativan, kako se dosjetiti sta i kako ce biti to tvoje protezanje far beyond... i onda naravno idu copy cat situacije... jebo im pas mater svima odreda i njihove 6 figure salaries... nehuman je to i okrutan svijet... bice bolje Copycat 1619348112)) Copycat 684758713


jaoooo, užas su mi ti korporacijski bulšitovi. pa nemreš nekog natjerati da bude kreativan, to ide iznutra, ne izvana. moj muž radi za jednu veliku međunarodnu tvrtku. kaj njima rade s tim forama to ni normalno. stalno neke evaluacije, motivacije, kretenski seminari, korporacijski partiji.... ja to ne bi mogla.
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  pizda 22.05.13 7:28

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:valjda zato jer je macka grabezljivac:). Nisam primjetijo da mene neko oponasa niti sam ja nekog...

Grabezljivac...mozda, ali nisam primetila da kopira ili podrazava bilo koju drugu zivotinu ili ljudsko ponasanje. Googlala sam i jos nisam naisla na objasnjenje koje bi imalo smisla.

Naravno da te se oponasa. Na forumu je to lakse primetiti. "Uzimamo" tvoje, nase, tudje, sale, nacin pisanja, sve je nekako kao igra. Copycat 1zouo36
Neke pojave se gotovo trendovski "prate".

grabezljivac u smislu da krade tvoj identitet...Copycat 684758713.

A da, na forumu normalno da oponasamo jedni druge ali to je uvijek u zajebanciji. Vecinom se oponasaju Martin i Sara, pa podosta dalmatinaca. Mislijo sam na zivot u reali...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 7:32

pizda je napisao/la:
A da, na forumu normalno da oponasamo jedni druge ali to je uvijek u zajebanciji. Vecinom se oponasaju Martin i Sara, pa podosta dalmatinaca. Mislijo sam na zivot u reali...

meni baš fora zamislit kako netko tko pojma nema tko smo čita ovaj forum i misli si, a mamo mila, koja hrpetina nepismenjakovića Copycat 1619348112 i još jedan od drugog prepisuju gramatičke greške, nikad ništa od njih Copycat 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  pizda 22.05.13 7:37

marinija_amburator je napisao/la:
sara je napisao/la: inace mi je bio uzas raditi za gigante. niceg goreg nema nego kad te konstantno tjeraju da se protezes izvan svih svojih mogucnosti sto bi oni rekli stretch beyond... na pocetku svake godine ne samo da moras napraviti plan za godinu nego jos moras i dodati nesto sto ide beyond... sto nije u opisu tvoga radnooga mjesta... i onda moras u toku godine mjeriti ucinak... uspjeh ti odlucuje ne samo koliko posto ces dobiti povisicu nego i hoces li biti nogiran... kad se samo sjetim koliko smo se svi bojali tih evaluacija... al problem je kako biti kreativan, kako se dosjetiti sta i kako ce biti to tvoje protezanje far beyond... i onda naravno idu copy cat situacije... jebo im pas mater svima odreda i njihove 6 figure salaries... nehuman je to i okrutan svijet... bice bolje Copycat 1619348112)) Copycat 684758713


jaoooo, užas su mi ti korporacijski bulšitovi. pa nemreš nekog natjerati da bude kreativan, to ide iznutra, ne izvana. moj muž radi za jednu veliku međunarodnu tvrtku. kaj njima rade s tim forama to ni normalno. stalno neke evaluacije, motivacije, kretenski seminari, korporacijski partiji.... ja to ne bi mogla.

jos im fale tim bildinzi...jebote, mjenjaju nam postepeno mentalitet u azijatski. Jos malo pa ce ljudi spavat u firmama jer ko sto vidim, ove novije generacije se veoma lako mire sa tim, dapace. Taj copycat sistem se i u tome naveliko manifestira, oponasamo strane biznismene, stran nacin rada a sa druge strane nemamo ni svoj papir za dupe obrisat. Jebate biznisa i biznismena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  pizda 22.05.13 7:38

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
A da, na forumu normalno da oponasamo jedni druge ali to je uvijek u zajebanciji. Vecinom se oponasaju Martin i Sara, pa podosta dalmatinaca. Mislijo sam na zivot u reali...

meni baš fora zamislit kako netko tko pojma nema tko smo čita ovaj forum i misli si, a mamo mila, koja hrpetina nepismenjakovića Copycat 1619348112 i još jedan od drugog prepisuju gramatičke greške, nikad ništa od njih Copycat 1523192931

i jos k tome sve neki bosanci i dalmatinci...Copycat 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  marinija_amburator 22.05.13 8:03

pizda je napisao/la:

jos im fale tim bildinzi..

je, je imaju i to. jedan svaka 3 mjeseca. razmela bi da to ima veze s poslom koji obavljaju, pa idu svi skupa učiti neke vještine, ali to fakat bude bezveze. 2 puta godišnje imaju veliki party. kak ti trebalo bi povesti i family, ali meni ne pada na pamat da idem žderati i lokati s hrpom ljudi koji mi niš ne znače. ja svaki put zmislim nekaj neodgodivo Copycat 1523192931 već mi je tovar prigovoril Copycat 1523192931
marinija_amburator
marinija_amburator

Broj postova : 1012
Join date : 03.10.2012
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  pizda 22.05.13 8:11

marinija_amburator je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jos im fale tim bildinzi..

je, je imaju i to. jedan svaka 3 mjeseca. razmela bi da to ima veze s poslom koji obavljaju, pa idu svi skupa učiti neke vještine, ali to fakat bude bezveze. 2 puta godišnje imaju veliki party. kak ti trebalo bi povesti i family, ali meni ne pada na pamat da idem žderati i lokati s hrpom ljudi koji mi niš ne znače. ja svaki put zmislim nekaj neodgodivo Copycat 1523192931 već mi je tovar prigovoril Copycat 1523192931

da, to sve vise nalici na one "piramida" firme, kad bi se svako toliko sastajali i pricali o uspjesima a najuspjesnijima bi se skandiralo. Jos je samo gospel falio...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 8:48

marinija_amburator je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jos im fale tim bildinzi..

je, je imaju i to. jedan svaka 3 mjeseca. razmela bi da to ima veze s poslom koji obavljaju, pa idu svi skupa učiti neke vještine, ali to fakat bude bezveze. 2 puta godišnje imaju veliki party. kak ti trebalo bi povesti i family, ali meni ne pada na pamat da idem žderati i lokati s hrpom ljudi koji mi niš ne znače. ja svaki put zmislim nekaj neodgodivo Copycat 1523192931 već mi je tovar prigovoril Copycat 1523192931

isto mislim... istina, kod mene zbog prirode posla ima razlika, al uglavnom se sve više vjeruje ( iako je i nekada tako bilo ) da se posao odrađuje po poslovnim ručkovima i večerama i stalno idu neke ponude... odavno sam to skinula sa svoje liste jer mi stvarno nije nikakav gušt jest sa ljudima koji su mi stranke ili poslovni partneri... radije travu pasem na livadi sama neg da glumim ono što nisam i još k tome gubim vrijeme... posao se odrađuje na poslu a ne po restoranima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 9:13

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:valjda zato jer je macka grabezljivac:). Nisam primjetijo da mene neko oponasa niti sam ja nekog...

Grabezljivac...mozda, ali nisam primetila da kopira ili podrazava bilo koju drugu zivotinu ili ljudsko ponasanje. Googlala sam i jos nisam naisla na objasnjenje koje bi imalo smisla.

Naravno da te se oponasa. Na forumu je to lakse primetiti. "Uzimamo" tvoje, nase, tudje, sale, nacin pisanja, sve je nekako kao igra. Copycat 1zouo36
Neke pojave se gotovo trendovski "prate".



ako je neka životinja svoja, onda je to sigurno mačka...možda je smisao izraza da se oponaša mačku, ne mačka druge...

moj prijatelj iz dubrovnika je završio glazbenu akademiju...zbog kućnog budžeta je objesio klasiku o klin i nastupa u pratećem bendu naših "zvijezda" ili na gažama sa svojim bendom... odlično oponaša olivera i stalno ga gnjave da pjeva... kaže da mu je prisjeo oliver jer više nema pojma kako je pjevao prije njega, pretvorio se u olivera... Copycat 1425538829

u pubertetu, a i kasnije svi imamo uzore, uzimamo tuđe misli, oponašamo, trudimo se biti slični nekom, kako na fizičkom tako i na ostalim područjima... sasvim normalna pojava i nema ništa loše u tome dok se ne pređe granica kad se gubi vlastiti identitet...

ne smeta mi kad se netko posluži nečim mojim, dapače, to mi je kompliment...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 9:20

Btw je napisao/la:



ako je neka životinja svoja, onda je to sigurno mačka...možda je smisao izraza da se oponaša mačku, ne mačka druge...

moj prijatelj iz dubrovnika je završio glazbenu akademiju...zbog kućnog budžeta je objesio klasiku o klin i nastupa u pratećem bendu naših "zvijezda" ili na gažama sa svojim bendom... odlično oponaša olivera i stalno ga gnjave da pjeva... kaže da mu je prisjeo oliver jer više nema pojma kako je pjevao prije njega, pretvorio se u olivera... Copycat 1425538829

u pubertetu, a i kasnije svi imamo uzore, uzimamo tuđe misli, oponašamo, trudimo se biti slični nekom, kako na fizičkom tako i na ostalim područjima... sasvim normalna pojava i nema ništa loše u tome dok se ne pređe granica kad se gubi vlastiti identitet...

ne smeta mi kad se netko posluži nečim mojim, dapače, to mi je kompliment...

ma to o mački je objašnjeno na onom linku koji je sara postavila... navodno je mačka još jedna u nizu životinja kojoj se u kršćanskom svijetu pridavale loše osobine... jel, ono su je malo sotonizirali pa otud taj copycat da se obezvrijedi te koji ka kradu autorska prava

kud nestali oni pozitivni atributi mačke u ranijim mitologijama... bastat je baš super božanstvo... kasnije to sve pojednostavili pa ju postavili vještici na rame iako nisu mnogo falili... samo su poružnili ženski princip kroz lik ružne vještice a bastat umjesto u dostojanstvenoj pozi vječito nako u luku i nakostriješena ...ccccc....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 9:33

kišna glista je napisao/la:
ma to o mački je objašnjeno na onom linku koji je sara postavila... navodno je mačka još jedna u nizu životinja kojoj se u kršćanskom svijetu pridavale loše osobine... jel, ono su je malo sotonizirali pa otud taj copycat da se obezvrijedi te koji ka kradu autorska prava

kud nestali oni pozitivni atributi mačke u ranijim mitologijama... bastat je baš super božanstvo... kasnije to sve pojednostavili pa ju postavili vještici na rame iako nisu mnogo falili... samo su poružnili ženski princip kroz lik ružne vještice a bastat umjesto u dostojanstvenoj pozi vječito nako u luku i nakostriješena ...ccccc....

nisam pogledala link, ali mislim da u ovom primjeru mačka nije u negativnom kontekstu... ako se želi obezvrijediti one koji kopiraju, smislen prijevod bi bio copycat=kopirati mačku... mačka bi bila ta koja je originalna,,, valjda otud izraz modni mačak, osoba koja diktira modni trend, netko koga se slijedi....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  taja 22.05.13 12:04

pizda je napisao/la:
marinija_amburator je napisao/la:
sara je napisao/la: inace mi je bio uzas raditi za gigante. niceg goreg nema nego kad te konstantno tjeraju da se protezes izvan svih svojih mogucnosti sto bi oni rekli stretch beyond... na pocetku svake godine ne samo da moras napraviti plan za godinu nego jos moras i dodati nesto sto ide beyond... sto nije u opisu tvoga radnooga mjesta... i onda moras u toku godine mjeriti ucinak... uspjeh ti odlucuje ne samo koliko posto ces dobiti povisicu nego i hoces li biti nogiran... kad se samo sjetim koliko smo se svi bojali tih evaluacija... al problem je kako biti kreativan, kako se dosjetiti sta i kako ce biti to tvoje protezanje far beyond... i onda naravno idu copy cat situacije... jebo im pas mater svima odreda i njihove 6 figure salaries... nehuman je to i okrutan svijet... bice bolje Copycat 1619348112)) Copycat 684758713


jaoooo, užas su mi ti korporacijski bulšitovi. pa nemreš nekog natjerati da bude kreativan, to ide iznutra, ne izvana. moj muž radi za jednu veliku međunarodnu tvrtku. kaj njima rade s tim forama to ni normalno. stalno neke evaluacije, motivacije, kretenski seminari, korporacijski partiji.... ja to ne bi mogla.

jos im fale tim bildinzi...jebote, mjenjaju nam postepeno mentalitet u azijatski. Jos malo pa ce ljudi spavat u firmama jer ko sto vidim, ove novije generacije se veoma lako mire sa tim, dapace. Taj copycat sistem se i u tome naveliko manifestira, oponasamo strane biznismene, stran nacin rada a sa druge strane nemamo ni svoj papir za dupe obrisat. Jebate biznisa i biznismena...
Čemu se čudite kad je tako i u mojoj firmi?
Svaki misec neki seminari, obuke, usavršavanja, pičke materine....
A sve to da bi prodao novine, cigarete, bonove, piće....
Jutros nam baš stigla delegacija iz Zagreba, svi se uskomešali, mobiteli zuje, tresu se gaće....ajme
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  pizda 22.05.13 12:09

taja je napisao/la:Čemu se čudite kad je tako i u mojoj firmi?
Svaki misec neki seminari, obuke, usavršavanja, pičke materine....
A sve to da bi prodao novine, cigarete, bonove, piće....
Jutros nam baš stigla delegacija iz Zagreba, svi se uskomešali, mobiteli zuje, tresu se gaće....ajme

to je po onoj, "vidjela zaba da se konj potkiva"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 12:15

pizda je napisao/la:
to je po onoj, "vidjela zaba da se konj potkiva"...

ili po domaće, copyfrog

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  pizda 22.05.13 12:18

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
to je po onoj, "vidjela zaba da se konj potkiva"...

ili po domaće, copyfrog

Copycat 1523192931Copycat 1523192931Copycat 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 12:53

sara je napisao/la:fenomenalna tema.. neka od mogucih objasnjenja.. naravno, nemoguce je znati

http://www.slate.com/articles/news_and_politics/explainer/2011/08/what_a_copycat.html

http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20080521002719AANxL2i
rijec u njem.. je ja mislim nachmacher...


Hvala na linkovima, Sarita. Kiss...Copycat 1zouo36


Razmisljam o razlozima zbog kojih su macke u srednjem veku bile dominizirane?! Misljenja sam da su ih zbog lepote, gracioznosti, umiljatosti, ali i samostalnosti i nepokolebljivosti izjednacavali sa zenom, a (samostalnih) zena su se plasili, jer bi to znacilo da njima vise nisu moglu "rasolagati" kako se zeleli.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 12:59

Btw je napisao/la:

ako je neka životinja svoja, onda je to sigurno mačka...možda je smisao izraza da se oponaša mačku, ne mačka druge...

Zanimljivo razmisljanje...Copycat 1zouo36
Ima logike u ovome sto si napisala.

Sad mi je jasno zasto se mene tako besomucno copira and oponasa...Copycat F24sqg


Ovo "and" sam, nakon sto sam ga na forumu prvi put upotrebila, videla i kod par drugih forumasica. Copycat 1zouo36

A ovo "copira" sam preuzela...od Betonca, zar ne? On je prvi poceo sa pisanjem slova "c" umesto "k", catolici, copiranje i sl?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat Empty Re: Copycat

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.