kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Copycat

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Copycat - Page 2 Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 13:07

Cat_Claw je napisao/la:
sara je napisao/la:fenomenalna tema.. neka od mogucih objasnjenja.. naravno, nemoguce je znati

http://www.slate.com/articles/news_and_politics/explainer/2011/08/what_a_copycat.html

http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20080521002719AANxL2i
rijec u njem.. je ja mislim nachmacher...


Hvala na linkovima, Sarita. Kiss...Copycat - Page 2 1zouo36


Razmisljam o razlozima zbog kojih su macke u srednjem veku bile dominizirane?! Misljenja sam da su ih zbog lepote, gracioznosti, umiljatosti, ali i samostalnosti i nepokolebljivosti izjednacavali sa zenom, a (samostalnih) zena su se plasili, jer bi to znacilo da njima vise nisu moglu "rasolagati" kako se zeleli.

u to vrijeme su demonizirani svi paganski simboli vezani za ženski princip i pojednostavljeno prikazao kroz ulogu majke božje koja nije više imala uvide u ikakva znanja ili misterije nego doslovno žena na koljenima koja vječito kuka i plače, jel, prikazao se uzor ostalim ženama a one koje su i dalje htjele nešto više, prozivane vješticama... tak da pizdek zna korijene današnjeg ponašanja žena... nisu one krive što su pizdrave


Zadnja promjena: kišna glista; 22.05.13 13:10; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat - Page 2 Empty Re: Copycat

Postaj  pizda 22.05.13 13:10

kišna glista je napisao/la:

u to vrijeme su demonizirani svi paganski simboli vezani za ženski princip i pojednostavljeno prikazao kroz ulogu majke božje koja nije više imala uvide u ikakva znanja ili misterije nego doslovno žena na koljenima koja vječito kuka i plače

nju je kasnije Kosorica utjelovila...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Copycat - Page 2 Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 22.05.13 13:16

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

u to vrijeme su demonizirani svi paganski simboli vezani za ženski princip i pojednostavljeno prikazao kroz ulogu majke božje koja nije više imala uvide u ikakva znanja ili misterije nego doslovno žena na koljenima koja vječito kuka i plače

nju je kasnije Kosorica utjelovila...

sad kad ponovo pročitam svoj post, ispade da su današnje pizdravice copycat majke božje Copycat - Page 2 1523192931 što i nije daleko od istine... jebga, postaviš takav uzor i odmah se sve počnu ponašati ... nekad su ženske boginje i životinje kroz čiju vještinu i sposobnosti simboliziralo majčinstvo i ženski princip bile jake, močne, lijepe... jasno je kad se to sve premetnulo u ovo što danas imamo... tak su i nacifeministkinje u biti samo krajnji produkt demonizaranja ženskog principa, stalno nešto kukaju a nemaju više zašto ... na kraju sve izađe na vidjelo, hoš neš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat - Page 2 Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 23.05.13 19:55

marinija_amburator je napisao/la:
sara je napisao/la: inace mi je bio uzas raditi za gigante. niceg goreg nema nego kad te konstantno tjeraju da se protezes izvan svih svojih mogucnosti sto bi oni rekli stretch beyond... na pocetku svake godine ne samo da moras napraviti plan za godinu nego jos moras i dodati nesto sto ide beyond... sto nije u opisu tvoga radnooga mjesta... i onda moras u toku godine mjeriti ucinak... uspjeh ti odlucuje ne samo koliko posto ces dobiti povisicu nego i hoces li biti nogiran... kad se samo sjetim koliko smo se svi bojali tih evaluacija... al problem je kako biti kreativan, kako se dosjetiti sta i kako ce biti to tvoje protezanje far beyond... i onda naravno idu copy cat situacije... jebo im pas mater svima odreda i njihove 6 figure salaries... nehuman je to i okrutan svijet... bice bolje Copycat - Page 2 1619348112)) Copycat - Page 2 684758713


jaoooo, užas su mi ti korporacijski bulšitovi. pa nemreš nekog natjerati da bude kreativan, to ide iznutra, ne izvana. moj muž radi za jednu veliku međunarodnu tvrtku. kaj njima rade s tim forama to ni normalno. stalno neke evaluacije, motivacije, kretenski seminari, korporacijski partiji.... ja to ne bi mogla.

ako nis drugo marinija, barem znas da imate dovoljno love i da ti tvoje dijete nece biti gladno... to je dobra strana cijele price... al ostalo je zbilja bulshit, kako si i sama dobro rekla...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat - Page 2 Empty Re: Copycat

Postaj  Lena 24.05.13 15:33

meni ima logike da je naziv copycat jer mačka kad ugleda odraz u ogledalu pokušava "uhvatiti" drugu mačku.....kao nekakvo kopiranje koje to zapravo nije.....

koliko sam primjetila jedino me mala kopira šta je i normalno....drugi niko jer sam neponovljiva....Copycat - Page 2 1523192931

imala mladenačke faze kad sam htjela biti slična nekome....brzo me to prošlo.....

stvarno nema više ničega novoga,a da nije ranije izmišljeno,viđeno.....pakiranje malo dorađeno i eto ga novi proizvod
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Copycat - Page 2 Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 27.05.13 13:07

Lena je napisao/la:meni ima logike da je naziv copycat jer mačka kad ugleda odraz u ogledalu pokušava "uhvatiti" drugu mačku.....kao nekakvo kopiranje koje to zapravo nije.....

koliko sam primjetila jedino me mala kopira šta je i normalno....drugi niko jer sam neponovljiva....Copycat - Page 2 1523192931

imala mladenačke faze kad sam htjela biti slična nekome....brzo me to prošlo.....

stvarno nema više ničega novoga,a da nije ranije izmišljeno,viđeno.....pakiranje malo dorađeno i eto ga novi proizvod

Zanimljivo je i ovo sto je Lena napisala. Copycat - Page 2 1zouo36

Sto se tice toga da vise nema niceg novog, mislim da to ipak nije tako. Da, mozda smo se svi malo "uniformisali", ali uvek ce biti onih koji ce voditi, stvarati nesto novo, drugacije, koji ce biti intrigantni i tom svojom originalnoscu izazivati ostale da ih prate.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat - Page 2 Empty Re: Copycat

Postaj  Lena 27.05.13 15:12

i esko je odgovorio na drugom forumu.....kaže da pitaš na krivom mjestu Copycat - Page 2 1523192931

cat osoba?to fakat nisam znala.....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Copycat - Page 2 Empty Re: Copycat

Postaj  Gost 28.05.13 11:30

Lena je napisao/la:i esko je odgovorio na drugom forumu.....kaže da pitaš na krivom mjestu Copycat - Page 2 1523192931

cat osoba?to fakat nisam znala.....

?! Copycat - Page 2 Qnwg93 Nita nisam razumela...

Idem pogledati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Copycat - Page 2 Empty Re: Copycat

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.