kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor moderatora

Stranica 2 / 12. Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 8:54

oće ovo sumanuto citiranje ostat tak, ili bi gos'n admin to ograničio malo?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  pizda 24.09.12 10:16

Alhambra je napisao/la:oće ovo sumanuto citiranje ostat tak, ili bi gos'n admin to ograničio malo?

ljudima se ne da cjepati i onda imas cijelo brdo i jedan redak odgovora...:)
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 10:20

pizda je napisao/la:ljudima se ne da cjepati i onda imas cijelo brdo i jedan redak odgovora...:)

ma, prvo što napravim je da obrišem višak, koji klinac potrošit cijelu stranicu za jedan post u kojem je odgovor u jednom redu, pa ja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  pizda 24.09.12 10:21

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:ljudima se ne da cjepati i onda imas cijelo brdo i jedan redak odgovora...:)

ma, prvo što napravim je da obrišem višak, koji klinac potrošit cijelu stranicu za jedan post u kojem je odgovor u jednom redu, pa ja

kad je Dromsi u pitanju onda je bolje da ne cijepa. Ona to tako ucini da se nakon nje vise ne moze citirati...:)))
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 10:23

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:ljudima se ne da cjepati i onda imas cijelo brdo i jedan redak odgovora...Izbor moderatora - Page 2 684758713

ma, prvo što napravim je da obrišem višak, koji klinac potrošit cijelu stranicu za jedan post u kojem je odgovor u jednom redu, pa ja

kad je Dromsi u pitanju onda je bolje da ne cijepa. Ona to tako ucini da se nakon nje vise ne moze citirati...Izbor moderatora - Page 2 1619348112)

a, bakuta naša Izbor moderatora - Page 2 1619348112:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Lena 24.09.12 15:33

negdje sam pročitala da se neće moći čitati forum ukoliko nisi logiran?

ma dajte...to je koma.....

ja sam protiv toga....neka čita ko hoće,pa zašto se treba za to logirat?

to mi je skroz bezveze....a ta se opcija pretpostavljam može postaviti kako se hoće?
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  pizda 24.09.12 16:08

Lena je napisao/la:negdje sam pročitala da se neće moći čitati forum ukoliko nisi logiran?

ma dajte...to je koma.....

ja sam protiv toga....neka čita ko hoće,pa zašto se treba za to logirat?

to mi je skroz bezveze....a ta se opcija pretpostavljam može postaviti kako se hoće?

pa sta u tome ima lose? Jebate, sta se je tako tesko logirat i citat i pisat. Oni bi se tamo valjali u dosadi i snobizmu a ovdje dolazili po stogod interesantnijeg. Pazi da ne bi, jos ona gamad Jagoda, Mica, Pop...svima ovdje jebu majku. E citat ce kurac moj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Lena 24.09.12 20:54

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:negdje sam pročitala da se neće moći čitati forum ukoliko nisi logiran?

ma dajte...to je koma.....

ja sam protiv toga....neka čita ko hoće,pa zašto se treba za to logirat?

to mi je skroz bezveze....a ta se opcija pretpostavljam može postaviti kako se hoće?

pa sta u tome ima lose? Jebate, sta se je tako tesko logirat i citat i pisat. Oni bi se tamo valjali u dosadi i snobizmu a ovdje dolazili po stogod interesantnijeg. Pazi da ne bi, jos ona gamad Jagoda, Mica, Pop...svima ovdje jebu majku. E citat ce kurac moj...

a vidi kako ih mami !!! lukavac :p

nije se teško ulogirat,nisam to rekla...nego kažem da sam za otvoreni tip foruma, neka čita tko hoće bez obzira da li se ulogira ili ne...eto to kažem...

ako se dolazi odnosno čita,pa makar i bez logina onda neki interes postoji....da li će se ljudi i ulogirat neka sami odaberu....nekako mi je sama ideja ograničenja neprivlačna....

nekad škicnem minutu dvije i ne ulogiram se....nije bed niti se ulogirat,uzme par sekundi,ali sam za to da se ne "zatvaramo" tu...

kako drugi dišu ne znam
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 21:01

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:negdje sam pročitala da se neće moći čitati forum ukoliko nisi logiran?

ma dajte...to je koma.....

ja sam protiv toga....neka čita ko hoće,pa zašto se treba za to logirat?

to mi je skroz bezveze....a ta se opcija pretpostavljam može postaviti kako se hoće?

pa sta u tome ima lose? Jebate, sta se je tako tesko logirat i citat i pisat. Oni bi se tamo valjali u dosadi i snobizmu a ovdje dolazili po stogod interesantnijeg. Pazi da ne bi, jos ona gamad Jagoda, Mica, Pop...svima ovdje jebu majku. E citat ce kurac moj...


jel ono mica tražila (kad smo otišli) da joj netko pošalje link gdje mi pišemo? možda nam je već tad osobno htjela jebat mater... možda nije svjesna da to može sad napraviti ovdje... de nek joj netko pošalje link, bit ću mu zahvalna do groba....
a za popa me ne čudi... đubar... nije njega džabe esko baniro onomad Izbor moderatora - Page 2 3494493907

znam o čemu pričaš i slažem se s tobom... donekle... zapravo, nisam za zatvoreni forum, ali jesam za ograničeni, tj. opciju da svatko od registriranih može svoju temu postaviti javno ili ne, tj. samo za logirane... pa kako tko želi neka napravi... :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Lena 24.09.12 21:05

dobra ideja....ali ko će pratit sve naše želje :p

mici stavim linkIzbor moderatora - Page 2 3095837524
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 21:05

Btw je napisao/la:


jel ono mica tražila (kad smo otišli) da joj netko pošalje link gdje mi pišemo? možda nam je već tad osobno htjela jebat mater... možda nije svjesna da to može sad napraviti ovdje... de nek joj netko pošalje link, bit ću mu zahvalna do groba....
a za popa me ne čudi... đubar... nije njega džabe esko baniro onomad Izbor moderatora - Page 2 3494493907

znam o čemu pričaš i slažem se s tobom... donekle... zapravo, nisam za zatvoreni forum, ali jesam za ograničeni, tj. opciju da svatko od registriranih može svoju temu postaviti javno ili ne, tj. samo za logirane... pa kako tko želi neka napravi... :)

mica nekom jebala mater????stvarnoooo ...pa jel zna bit tako podzemna i dvolična ???? evo ja ću se natren vratiti tamo pa joj poslat link... a ti ćeš meni u zamjenu košaru lisičarki...dogovoreno ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 21:09

Lena je napisao/la:dobra ideja....ali ko će pratit sve naše želje :p

mici stavim linkIzbor moderatora - Page 2 3095837524

pa to je samo opcija o kojoj razgovaramo... naravno nakon dogovora upit se proslijedi adminu na info i onda znamo jel može ili ne... :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Lena 24.09.12 21:09

ja sam već stavila link...ejjjj !!! :p

ma zna ona naći ako joj se hoće....:)

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Lena 24.09.12 21:11

Btw je napisao/la:
pa to je samo opcija o kojoj razgovaramo... naravno nakon dogovora upit se proslijedi adminu na info i onda znamo jel može ili ne... :)

mere....prijedlog i upit....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 21:12

kišna glista je napisao/la:

mica nekom jebala mater????stvarnoooo ...pa jel zna bit tako podzemna i dvolična ???? evo ja ću se natren vratiti tamo pa joj poslat link... a ti ćeš meni u zamjenu košaru lisičarki...dogovoreno ?
preduhitrila te lena,,, dobit ćeš one štorovke koje ne znam pripremati :)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 22:04

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

mica nekom jebala mater????stvarnoooo ...pa jel zna bit tako podzemna i dvolična ???? evo ja ću se natren vratiti tamo pa joj poslat link... a ti ćeš meni u zamjenu košaru lisičarki...dogovoreno ?
preduhitrila te lena,,, dobit ćeš one štorovke koje ne znam pripremati :)))

badava ti licitirala...nee ti ćerce doć na ribanje.. premimozna je a i navikla da ju netko štiti pa makar fiktivno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  pizda 24.09.12 22:11

Btw je napisao/la:

znam o čemu pričaš i slažem se s tobom... donekle... zapravo, nisam za zatvoreni forum, ali jesam za ograničeni, tj. opciju da svatko od registriranih može svoju temu postaviti javno ili ne, tj. samo za logirane... pa kako tko želi neka napravi... :)

Trojme ce biti samo za logirane:). Bas fora, koristit cu njihove slike a oni nece vidjet:))...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 22:35

:pusi:

fin ti je forumčić pipi:))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 22:36

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

znam o čemu pričaš i slažem se s tobom... donekle... zapravo, nisam za zatvoreni forum, ali jesam za ograničeni, tj. opciju da svatko od registriranih može svoju temu postaviti javno ili ne, tj. samo za logirane... pa kako tko želi neka napravi... Izbor moderatora - Page 2 684758713

Trojme ce biti samo za logirane:). Bas fora, koristit cu njihove slike a oni nece vidjet:))...

kakav podlost i pakost :hiptnotizira:

i koji blesavi smajlići:)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 24.09.12 22:37

ajde dragi moji, noćka i ovde:))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  taja 24.09.12 22:41

k_m je napisao/la:ajde dragi moji, noćka i ovde:))

eejj Izbor moderatora - Page 2 684758713:
Navrati i sutra
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  pizda 24.09.12 22:43

k_m je napisao/la: Izbor moderatora - Page 2 617262804

fin ti je forumčić pipi:))

taj forumcic je moj ko i sikstinska kapela. Nek si dosla komsinice:) i nije ovo ozbiljna tema, stancana je da se stranica rasiri. Vidijo sam da si se nesto uspanicila zbog predlozenih "moderatora":))...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 4:30

jebate, ne mogu spavati.
pravo sam uzbudita zbog novog foruma.

:windows98:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 4:34

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la: Izbor moderatora - Page 2 617262804

fin ti je forumčić pipi:))

taj forumcic je moj ko i sikstinska kapela. Nek si dosla komsinice:) i nije ovo ozbiljna tema, stancana je da se stranica rasiri. Vidijo sam da si se nesto uspanicila zbog predlozenih "moderatora":))...

morala sam.
kad si zapretio da se neće moći čitati...jesi ti pri sebi?
pa kakva je to komšinica koja ne zna šta se događa u susednoj avliji?






Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 6:55

Pozdrav mici i de se raskomoti a ne vako Izbor moderatora - Page 2 440109261 ... a moram priznat da sam se pošteno oznojila sinoć uručujući ti personal pozivnicu al ajd, skontala na kraju .... a ja crtam li ga crtam Izbor moderatora - Page 2 2411380017 Izbor moderatora - Page 2 650269930 eto, nije boljelo, nadam se da si se malo i nasmijala... i nemoj mi bit mimozna neg odvali kad te netko il nešto žulja ...ne boj se, neće se ovdje nitko raspast zbog toga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 2 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 12. Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.