kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor moderatora

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 6:58

pizda je napisao/la:
k_m je napisao/la: Izbor moderatora - Page 3 617262804

fin ti je forumčić pipi:))

taj forumcic je moj ko i sikstinska kapela. Nek si dosla komsinice:) i nije ovo ozbiljna tema, stancana je da se stranica rasiri. Vidijo sam da si se nesto uspanicila zbog predlozenih "moderatora":))...

nije nije tvoj, jok ...al ipak mi duguješ 500 ojra za micinu glavu a i za ono zadnje pituranje sikstinske kapele si mi osto dužan pola ... jebate stidljivog i konzervativnog, kud ti palo na pamet da svima gaće oblačiš i pokrivaš genitalije... a baš bilo lijepo dok su svi lebdjeli bez gaća

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 7:12

Bakota je nešto mozgala onako ko baltazar noćas i Izbor moderatora - Page 3 457594190i Izbor moderatora - Page 3 457594190i zaključila da je admin Lav Izbor moderatora - Page 3 1421286279

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 7:15

dromsin je napisao/la:Bakota je nešto mozgala onako ko baltazar noćas i Izbor moderatora - Page 3 457594190i Izbor moderatora - Page 3 457594190i zaključila da je admin Lav Izbor moderatora - Page 3 1421286279

more bit čopor lavova al nikako samo jedan...a lako prokljuvit koji su...lijepo se svi raspametimo do baniranja pa tko ostane, taj je admin Izbor moderatora - Page 3 3095837524... i onda ga objesimo kad nam istekne ban ... pošteno?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 7:22

kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Bakota je nešto mozgala onako ko baltazar noćas i Izbor moderatora - Page 3 457594190i Izbor moderatora - Page 3 457594190i zaključila da je admin Lav Izbor moderatora - Page 3 1421286279

more bit čopor lavova al nikako samo jedan...a lako prokljuvit koji su...lijepo se svi raspametimo do baniranja pa tko ostane, taj je admin Izbor moderatora - Page 3 3095837524... i onda ga objesimo kad nam istekne ban ... pošteno?

hahahaha a najfora bi bila da se na kraju pokaže da je i tu esko admin... e to bi bio vrhunski zajeb :))))))))))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 7:26

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Bakota je nešto mozgala onako ko baltazar noćas i Izbor moderatora - Page 3 457594190i Izbor moderatora - Page 3 457594190i zaključila da je admin Lav Izbor moderatora - Page 3 1421286279

more bit čopor lavova al nikako samo jedan...a lako prokljuvit koji su...lijepo se svi raspametimo do baniranja pa tko ostane, taj je admin Izbor moderatora - Page 3 3095837524... i onda ga objesimo kad nam istekne ban ... pošteno?

hahahaha a najfora bi bila da se na kraju pokaže da je i tu esko admin... e to bi bio vrhunski zajeb :))))))))))))

a jesi neka, nemreš ti držat jezik za zubima ni da se trudiš.... da ti usta zašiju na gujscu bi progovorila... esco, nisam te ja odala!!!! .... de žemo, malo se umiri ... ne moraju svi sve znat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 7:31

kišna glista je napisao/la:

a jesi neka, nemreš ti držat jezik za zubima ni da se trudiš.... da ti usta zašiju na gujscu bi progovorila... esco, nisam te ja odala!!!! .... de žemo, malo se umiri ... ne moraju svi sve znat

Izbor moderatora - Page 3 2976383373 nije konobar ubica, pišem pizdarije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 7:33

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jesi neka, nemreš ti držat jezik za zubima ni da se trudiš.... da ti usta zašiju na gujscu bi progovorila... esco, nisam te ja odala!!!! .... de žemo, malo se umiri ... ne moraju svi sve znat

Izbor moderatora - Page 3 2976383373 nije konobar ubica, pišem pizdarije


a jebiga, kako da sad to izbijem iz glave što sam čula ... a, lobotomijom???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 7:39

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jesi neka, nemreš ti držat jezik za zubima ni da se trudiš.... da ti usta zašiju na gujscu bi progovorila... esco, nisam te ja odala!!!! .... de žemo, malo se umiri ... ne moraju svi sve znat

Izbor moderatora - Page 3 2976383373 nije konobar ubica, pišem pizdarije


a jebiga, kako da sad to izbijem iz glave što sam čula ... a, lobotomijom???

izbit ću ti ja štaoćeš iz glave... samo dođi bliže.... :)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  pizda 25.09.12 7:52

dromsin je napisao/la:Bakota je nešto mozgala onako ko baltazar noćas i Izbor moderatora - Page 3 457594190i Izbor moderatora - Page 3 457594190i zaključila da je admin Lav Izbor moderatora - Page 3 1421286279

bakuta, radije spavaj nocu, ijonako lose mislis:))...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 8:14

pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

znam o čemu pričaš i slažem se s tobom... donekle... zapravo, nisam za zatvoreni forum, ali jesam za ograničeni, tj. opciju da svatko od registriranih može svoju temu postaviti javno ili ne, tj. samo za logirane... pa kako tko želi neka napravi... :)

Trojme ce biti samo za logirane:). Bas fora, koristit cu njihove slike a oni nece vidjet:))...

nije to problem, problem je kad to staviš na jubitu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  pizda 25.09.12 8:19

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

znam o čemu pričaš i slažem se s tobom... donekle... zapravo, nisam za zatvoreni forum, ali jesam za ograničeni, tj. opciju da svatko od registriranih može svoju temu postaviti javno ili ne, tj. samo za logirane... pa kako tko želi neka napravi... :)

Trojme ce biti samo za logirane:). Bas fora, koristit cu njihove slike a oni nece vidjet:))...

nije to problem, problem je kad to staviš na jubitu

pa niko se nije bunijo, dapace, bile su to ljubavne trojme...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 9:03

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Btw je napisao/la:

znam o čemu pričaš i slažem se s tobom... donekle... zapravo, nisam za zatvoreni forum, ali jesam za ograničeni, tj. opciju da svatko od registriranih može svoju temu postaviti javno ili ne, tj. samo za logirane... pa kako tko želi neka napravi... :)

Trojme ce biti samo za logirane:). Bas fora, koristit cu njihove slike a oni nece vidjet:))...

nije to problem, problem je kad to staviš na jubitu

pa niko se nije bunijo, dapace, bile su to ljubavne trojme...

ma u redu...bitno da je čeljad zadovoljna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 10:21

Mislim da se može otvoriti podforum i na njemu definirati tko ga može čitati, ako se već želi nešto skriti od pogleda.

onako usput, sviđa mi se trenutni skin foruma, još samo one novine i loptice bodu oči malo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  pizda 25.09.12 10:51

je, dizajn je sad super, jedino da admin konacno smanji na 20 tema po stranici nabijem ga. Ovako skrolas pet dana...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 20:55

kišna glista je napisao/la:Pozdrav mici i de se raskomoti a ne vako Izbor moderatora - Page 3 440109261 ... a moram priznat da sam se pošteno oznojila sinoć uručujući ti personal pozivnicu al ajd, skontala na kraju .... a ja crtam li ga crtam Izbor moderatora - Page 3 2411380017 Izbor moderatora - Page 3 650269930 eto, nije boljelo, nadam se da si se malo i nasmijala... i nemoj mi bit mimozna neg odvali kad te netko il nešto žulja ...ne boj se, neće se ovdje nitko raspast zbog toga

ali sa višnjicom na vrhu i malo šlaga da ublaži gorak ukus napušancije? 👼

Izbor moderatora - Page 3 3111943984:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 21:38

k_m je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:Pozdrav mici i de se raskomoti a ne vako Izbor moderatora - Page 3 440109261 ... a moram priznat da sam se pošteno oznojila sinoć uručujući ti personal pozivnicu al ajd, skontala na kraju .... a ja crtam li ga crtam Izbor moderatora - Page 3 2411380017 Izbor moderatora - Page 3 650269930 eto, nije boljelo, nadam se da si se malo i nasmijala... i nemoj mi bit mimozna neg odvali kad te netko il nešto žulja ...ne boj se, neće se ovdje nitko raspast zbog toga

ali sa višnjicom na vrhu i malo šlaga da ublaži gorak ukus napušancije? Izbor moderatora - Page 3 2057188497

Izbor moderatora - Page 3 364988687

meni samo sa višnjicom ...mogu bit i dvije, molim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 22:59

kišna glista je napisao/la:
k_m je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:Pozdrav mici i de se raskomoti a ne vako Izbor moderatora - Page 3 440109261 ... a moram priznat da sam se pošteno oznojila sinoć uručujući ti personal pozivnicu al ajd, skontala na kraju .... a ja crtam li ga crtam Izbor moderatora - Page 3 2411380017 Izbor moderatora - Page 3 650269930 eto, nije boljelo, nadam se da si se malo i nasmijala... i nemoj mi bit mimozna neg odvali kad te netko il nešto žulja ...ne boj se, neće se ovdje nitko raspast zbog toga

ali sa višnjicom na vrhu i malo šlaga da ublaži gorak ukus napušancije? Izbor moderatora - Page 3 2057188497

Izbor moderatora - Page 3 364988687

meni samo sa višnjicom ...mogu bit i dvije, molim

naravno, i to one kandirane, najslađe.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Red Demigod 25.09.12 23:29

Moj glas za drugaricu Lilianu Černu - ako se pojavi.

Treba netko s pendekom da dovede ovo u red.
Red Demigod
Red Demigod

Broj postova : 126
Join date : 24.09.2012
Age : 110
Lokacija : loče se gdje se stigne

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 23:54

moj predlog za moderatora je orion .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 25.09.12 23:55

Ni bog, ni gazda! je napisao/la:Moj glas za drugaricu Lilianu Černu - ako se pojavi.

Treba netko s pendekom da dovede ovo u red.

mesto je krajnje miroljubivo.
čemu prizivanje represivnih metoda?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  pizda 26.09.12 0:06

Kiki ce moderirat, samo cekamo da dodje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 26.09.12 6:52

k_m je napisao/la:
naravno, i to one kandirane, najslađe.

a to da mi se usta zalijepe da ne mogu pričati više ? jok, ne volem kandirane....svježe tek ubrane sa stabla... mmmmm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 26.09.12 6:53

pizda je napisao/la:Kiki ce moderirat, samo cekamo da dodje...

još pregovarano sa njim... pita jel smije uz ban i koji sakrament podijelit, udijelit ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 26.09.12 6:55

kišna glista je napisao/la:
k_m je napisao/la:
naravno, i to one kandirane, najslađe.

a to da mi se usta zalijepe da ne mogu pričati više ? jok, ne volem kandirane....svježe tek ubrane sa stabla... mmmmm

što me podseti da bih mogla izvaditi paketić iz zamrzivača i napraviti pitu s višnjama:)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Gost 26.09.12 6:58

k_m je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
k_m je napisao/la:
naravno, i to one kandirane, najslađe.

a to da mi se usta zalijepe da ne mogu pričati više ? jok, ne volem kandirane....svježe tek ubrane sa stabla... mmmmm

što me podseti da bih mogla izvaditi paketić iz zamrzivača i napraviti pitu s višnjama:)))

pa što kvariš višnje sa pitom? :p

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Izbor moderatora - Page 3 Empty Re: Izbor moderatora

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.