kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 11:24

mubarak je napisao/la:
3. SLIKA '''MA JEBOTE ,GLE TI TOG HRCKA KOLKI JE, JEL JA TO DORO VIDIM''''
jok, nisam ja hrčak... moj životinjski totem je majmun i tu nema greške, otkrila ga i sama a otkrili ga i drugi mjerodavni za te rabote ... zaigrana, memorija ( da ne kažem nešto drugo ) na visokoj razini, insekti razvijeni isto tako,  i moš me zajebevat do besvijesti  sve dok mislim da se radi o igri, igram se al brate, ak skužim da se radi o pravom napadu da me ugroziš a nedo bog moj podmladak, i ak me raspizdiš, gotofoooo ( moš pitat par mojih susjeda koji su mislili da je zgodno zajebavat me, ne idu više mojom ulicom )... nema šanse ni da utekneš ni da se spasiš kad krenem u ubilački napad  ... al znaš ti to... jebote hrčak  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 3084372643


Zadnja promjena: kišna glista; 11.08.13 11:26; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Lena 11.08.13 11:25

kišna glista je napisao/la:9175 čitanja? /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 984513234  aaa, sad znam šta se čeka... žilice, žlundre i hrskavica ... badava, ni toga nemam ko što nemam pikanterija ... badava čekate  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931 

mubarak, sorry na prepadanju, nije mi bila namjera tebe prepast nego vidjet koliko su ljudi gamad ... jedino si me ti probao  zaustaviti u mom sinoćnjem "emocionalnom stampedu" i svaka ti čast na tome , cijenim, iskreno  ... ovi ostali navijali sa tribina i čekali da me vide na podu al zajeb ... odoh sad pravit palačinke djeci, sinoć pila mineralnu vodu ko i uvijek kad djecu vodim u izlazak  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130   /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931 
 tebe muči jer te nešto muči.....inače sam čitam šta se pisalo....na visu smo....a miline.....trebao mi je cijeli dan da se naviknem na mir,da ne moram ovo,ono.....ovdje je nalaganiji mod upaljen.....mislim da bi mi trebalo bar 3 tjedna da se odmorim ovdje....ali nema...daj šta daš.....
kakve palačnike radiš?marmelada,sir,orasi,nutela?
meni najdraže sa marmeladom....pardom džemom po europski /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931 
iskupala se najranije....more je jutros malo hladno.....sad linčarim i čitam,a muški čuvaju diecu i kuhaju /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 11:28

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:9175 čitanja? /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 984513234  aaa, sad znam šta se čeka... žilice, žlundre i hrskavica ... badava, ni toga nemam ko što nemam pikanterija ... badava čekate  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931 

mubarak, sorry na prepadanju, nije mi bila namjera tebe prepast nego vidjet koliko su ljudi gamad ... jedino si me ti probao  zaustaviti u mom sinoćnjem "emocionalnom stampedu" i svaka ti čast na tome , cijenim, iskreno  ... ovi ostali navijali sa tribina i čekali da me vide na podu al zajeb ... odoh sad pravit palačinke djeci, sinoć pila mineralnu vodu ko i uvijek kad djecu vodim u izlazak  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130   /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931 
 tebe muči jer te nešto muči.....inače sam čitam šta se pisalo....na visu smo....a miline.....trebao mi je cijeli dan da se naviknem na mir,da ne moram ovo,ono.....ovdje je nalaganiji mod upaljen.....mislim da bi mi trebalo bar 3 tjedna da se odmorim ovdje....ali nema...daj šta daš.....
kakve palačnike radiš?marmelada,sir,orasi,nutela?
meni najdraže sa marmeladom....pardom džemom po europski /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931 
iskupala se najranije....more je jutros malo hladno.....sad linčarim i čitam,a muški čuvaju diecu i kuhaju /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130
a varaš se lenče, mene ti apsolutno ništa više ne muči /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130  a palačinke djeca uvijek hoće sa nutelom al probam da je to rjeđe neg češće jer mi ta nutela nije baš nešto... tak da im uvalim domaće marmelade od raznog divljeg voća ... odo, sorry al sam u veliko poslu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Lena 11.08.13 11:29

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:JEL IMA JOS ZA KUPIT ONE SIBICE STO IH MOS KRESNUT O ZID ??
od sinoć me ovaj post grebe i grebe i konačno skužila zašto... sjetila sam se kako sam kao dijete čitala priče i kad god bih naletila na neku sa tužnim krajem, smišljala sam nove završetke i spajala više priča u jednu ( imala u mašti i kuću u koju sam odlazila po noći i u kojoj su živjeli svi likovi iz svih priča koje sam pročitala i družila se s njima ) ... a di ćeš tužnije priče za djecu  od one sa djevojčicom sa šibicama i malog princa... jebote, djeca, a morala umrijet da im bude lijepo i da budu tamo gdje su sretni, djevojčica sa bakom, a mali princ sa svojom ružom koja raste pode staklenim zvonom da ju ovca ne pojede .... u mojim maštanjima su oboje preživjeli, nekako se našli ( taj dio nikad nisam jasno vidjela )  i smislili kako putovati i bez umiranja  i izgradili cijeli novi svijet u kojem ruže ne moraju rasti pod staklenim zvonom, ovce bile pametne i jele samo travu a baka navraćala kad god joj se htjelo sa punim tanjurem kolača... hm... i to onog sa trešnjama ... bokte, kako je meni bilo super kad sam bila dijete  ... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931  iskreno se nadam da će i moja djeca izgradit slične svjetove u svojoj mašti ...a  prije nego sam ih rodila, jedno veče sam gledala u zvjezdano nebo i čula  ih kako se smiju... tog trena sam znala da ću postat majkom iako sam prije toga cijeli život odbijala tu pomisao jer nisam u sebi imala ni trunke majčinskih insekata...i stvarno se na kraju tako dogodilo...  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130 
 ja sam počela primjećivati malu dječicu prije nego sam ostala trudna....nekako su mi posatla vidljivaija i odjednom ih je bilo svuda.....nešto se događalo,a kasnije skužila zašto je tako bilo.....
inače i ja sam vidjela i malog i malu prije rođenja....ovo "vidjela" znači zamislila i sad kad ih gledam zapravo su upravo onakvi kakvim sam ih zamislila....stragne....ili možda ne...../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 439160543

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 11:35

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:JEL IMA JOS ZA KUPIT ONE SIBICE STO IH MOS KRESNUT O ZID ??
od sinoć me ovaj post grebe i grebe i konačno skužila zašto... sjetila sam se kako sam kao dijete čitala priče i kad god bih naletila na neku sa tužnim krajem, smišljala sam nove završetke i spajala više priča u jednu ( imala u mašti i kuću u koju sam odlazila po noći i u kojoj su živjeli svi likovi iz svih priča koje sam pročitala i družila se s njima ) ... a di ćeš tužnije priče za djecu  od one sa djevojčicom sa šibicama i malog princa... jebote, djeca, a morala umrijet da im bude lijepo i da budu tamo gdje su sretni, djevojčica sa bakom, a mali princ sa svojom ružom koja raste pode staklenim zvonom da ju ovca ne pojede .... u mojim maštanjima su oboje preživjeli, nekako se našli ( taj dio nikad nisam jasno vidjela )  i smislili kako putovati i bez umiranja  i izgradili cijeli novi svijet u kojem ruže ne moraju rasti pod staklenim zvonom, ovce bile pametne i jele samo travu a baka navraćala kad god joj se htjelo sa punim tanjurem kolača... hm... i to onog sa trešnjama ... bokte, kako je meni bilo super kad sam bila dijete  ... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931  iskreno se nadam da će i moja djeca izgradit slične svjetove u svojoj mašti ...a  prije nego sam ih rodila, jedno veče sam gledala u zvjezdano nebo i čula  ih kako se smiju... tog trena sam znala da ću postat majkom iako sam prije toga cijeli život odbijala tu pomisao jer nisam u sebi imala ni trunke majčinskih insekata...i stvarno se na kraju tako dogodilo...  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130 
 ja sam počela primjećivati malu dječicu prije nego sam ostala trudna....nekako su mi posatla vidljivaija i odjednom ih je bilo svuda.....nešto se događalo,a kasnije skužila zašto je tako bilo.....
inače i ja sam vidjela i malog i malu prije rođenja....ovo "vidjela" znači zamislila i sad kad ih gledam zapravo su upravo onakvi kakvim sam ih zamislila....stragne....ili možda ne...../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 439160543
skroz ti vjerujem jer i ti spadaš u lucidne.... svi koji "lupaju gluposti" i baš ih briga šta će lupit zapravo podsvjesno znaju šta "vide"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Lena 11.08.13 11:38

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:9175 čitanja? /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 984513234  aaa, sad znam šta se čeka... žilice, žlundre i hrskavica ... badava, ni toga nemam ko što nemam pikanterija ... badava čekate  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931 

mubarak, sorry na prepadanju, nije mi bila namjera tebe prepast nego vidjet koliko su ljudi gamad ... jedino si me ti probao  zaustaviti u mom sinoćnjem "emocionalnom stampedu" i svaka ti čast na tome , cijenim, iskreno  ... ovi ostali navijali sa tribina i čekali da me vide na podu al zajeb ... odoh sad pravit palačinke djeci, sinoć pila mineralnu vodu ko i uvijek kad djecu vodim u izlazak  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130   /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931 
 tebe muči jer te nešto muči.....inače sam čitam šta se pisalo....na visu smo....a miline.....trebao mi je cijeli dan da se naviknem na mir,da ne moram ovo,ono.....ovdje je nalaganiji mod upaljen.....mislim da bi mi trebalo bar 3 tjedna da se odmorim ovdje....ali nema...daj šta daš.....
kakve palačnike radiš?marmelada,sir,orasi,nutela?
meni najdraže sa marmeladom....pardom džemom po europski /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931 
iskupala se najranije....more je jutros malo hladno.....sad linčarim i čitam,a muški čuvaju diecu i kuhaju /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130
a varaš se lenče, mene ti apsolutno ništa više ne muči  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130   a palačinke djeca uvijek hoće sa nutelom al probam da je to rjeđe neg češće jer mi ta nutela nije baš nešto... tak da im uvalim domaće marmelade od raznog divljeg voća ... odo, sorry al sam u veliko poslu
onda sam krivo percipirala....
mene još dosta toga muči....evo i ovih dana iako sam na odmoru moram donijeti jednu odluku,au zafrkanoj sam situaciji....zapravo sam je ja sama sebi takvom napravila....pa se malo znojim i iznutra mučim sama sa sobom....bem ti....
samo ti po poslu ili razonodi....i ja navikla pisat kad mogu i kad mi se piše...../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 13:39

mubarak je napisao/la:WOW....TA SOVA JE RUCNO OTHRANJENA I NAVIKNUTA NA BLIZINU COVJEKOLIKIH BICA,AL TO JE OBJASNJENJE DOSTA PROZAICNO I NEVJRUJEM USTVARI U NJEGA-----

ni ja... rekoh da sam imala dvije ručno othranjene sove ušare i vjeruj mi, kad narastu do pola svoje veličine, nije ni približno tica koju ćeš i dalje držat na ruci pa da si ju tustim hrčcima hranio do tada ... toliko su opasne da smo ih na kraju i otac i ja morali hraniti kroz žicu jer začas ode prst kad počne grabit meso, zabole nju jel komad tog mesa i tvoj prst /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1619348112  a na drugoj slici se lijepo vidi kakve predivne kandže ima... jok, to ni blizu sebe ne želiš a pogotovo kad je odrasla i skroz divlja ... druga stvar, ručno hranjene sove ti se ne vraćaju pa hranio ih ti i brinuo o njima ko da su u hotelu sa pet zvjezdica.... nije ti to jastreb il soko da je blesav i još lovi za tebe .... ovo sinoć je doslovno bilo ravno čudu ... uopće, al uopće me se nije bojala nit ja nje a itekako znam osjetiti strah kod životinje ... a šetala kraj nje i oko nje, nije se trudila ni maknuti mi se sa puta, samo me pratila onim svojim oooogromnim očurdama i vrtila glavu kako sam se ja kretala po uredu ... a i pas i mačka je se nisu bojali nego se ponašali kao da je oduvijek tu u kući bila... jebote, nisam mogla vjerovati svojim očima kad je pas lego kraj nje al ubrzo se jednostavno pomirila sa time da je u mojoj kući sve moguće /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 15:00

mojim susjedima fakat više ništa neće biti jasno... svake godine neka nova životinja izlijeće iz moje kuće... najprije šišmiši, pa kojekakve manje ptičice koje sam odhranila, pa rojevi leptira, sad ogromna sova /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130  cooool ... sumnjam da će me se itko više ikada usudit zajebavati a vjeroučiteljice će po školi bježati od moje djece i paziti da im se ne zamjere ... al to ionako već rade /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 17:41

sjetila se još nečeg što me fasciniralo kod sove.... jebote, gleda te direkt u oči, al baš direkt u oči i ne trepće... fiksira ... to kod drugih životinja i nije baš tako ( osim kod mačaka ) jer izravan kontakt očima izaziva ... ljudi koji lažu isto to rade, izbjegavaju kontakt očima ... vječito im bježi pogled  šara i bježi  ... a laže se iz straha i pomanjkanja samopouzdanja... da se sakrije istina ... po tome odmah pročitaš svog sugovornika... po očima ..ajd dobro, i po rukama.... i nogama... ma po svemu al najmanje po izgovorenim riječima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 18:35

a da, obzirom da mi je metar uvijek negdje pri ruci a sovica rado širila krila, uspjela izmjerit i raspon krila - 150 cm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 18:44

pope, ne jebi me više sa sms-ovima... još ne koristim novi mobitel kako treba pa pritisnem sve drugo dok skontam kako otvorit poruku ... jeeeebote, imam pun mobitel fotografija svog ureda iz raznih kutova ... ja hoću otvorit poruku kad ono blitzam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 19:34

pope, ne brini ti kako ću ja na kraj sa svojim mobitelom... dam ga djeci da ga prouče pa će me oni naučit /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 3084372643 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 23:28

nema mubaraka... a ništa onda... a taman me krenulo pisat po salvetama o podjeli bih da mubarak dalje sudi jel pišem istinu il ne... on se prepo nekih tamo kukaca po svojoj sobi a meni na ovoj strani doslovno životinje skaču po meni... najprije mi došo komarac na stol, poslije toga lisica, pa jež, zaboravila spomenut jednog malog glavoča koji mi na plaži doslovno iskakao iz vode i probao skočit na ruku, dalje, šta je ono bilo dalje... ah da, cvrčak, pa jedan mali gušter, taman ga htjela zanemarit, otišla do dućana da izađem iz kuće u kojoj me netko stalno podjebava, kad ono isti takav mali gušter mi skoči na nogu... sovu ste vidjeli... nakon nje se morala napit da ugasim lucidnost i odem spavat jer imam tri predatora u kući u kojoj nema vrata da svakog zatvorim u svoju sobu al se sjetila onog događaja sa mojim starim psom i mislim si, ajd, dokažite mi da se nećete poklat dok ja spavam... i nisu ... već par dana nisam išla plivati al sutra idem i uopće se ne bih začudila da mi dopliva kakav morski pas vegetarijanac i zine da ga nahranim ručno ... ma koji morski pas, tu nit ne narastu dulje do par metara... ovaj puta hoću da naletim na slona

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.08.13 23:42

ne smijem nikako zaboravit krijesnicu, i na nju naletila kad sam probala skrenut sa puta da izbjegnem nešto drugo ... al imo je mubarak pravo, nemreš lucidnost institucionalizirati, etiketirati, sklanjat u ladice kad misliš da ti ne treba... taman probaš to napravit i dobiješ po tikvi il nogom u guzicu i moraš opet nazad svojim tokom... ah da, kad smo kod tokova, išla obić i ono ušće rijeke u baški i tamo dobila po nosu ... ne smijem ni reć kako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 0:38

kišna glista je napisao/la:
 svi koji "lupaju gluposti" i baš ih briga šta će lupit zapravo podsvjesno znaju šta "vide"
  SKLIZAK TEREN , KOLIKO TUMACA TOLIKO TUMACENJA----

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 0:40

kišna glista je napisao/la:
ni ja... rekoh da sam imala dvije ručno othranjene sove ušare i vjeruj mi, kad narastu do pola svoje veličine, nije ni približno tica koju ćeš i dalje držat na ruci pa da si ju tustim hrčcima hranio do tada ... toliko su opasne da smo ih na kraju i otac i ja morali hraniti kroz žicu jer začas ode prst kad počne grabit meso, zabole nju jel komad tog mesa i tvoj prst /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1619348112  a na drugoj slici se lijepo vidi kakve predivne kandže ima... jok, to ni blizu sebe ne želiš a pogotovo kad je odrasla i skroz divlja ... druga stvar, ručno hranjene sove ti se ne vraćaju pa hranio ih ti i brinuo o njima ko da su u hotelu sa pet zvjezdica.... nije ti to jastreb il soko da je blesav i još lovi za tebe .... ovo sinoć je doslovno bilo ravno čudu ... uopće, al uopće me se nije bojala nit ja nje a itekako znam osjetiti strah kod životinje ... a šetala kraj nje i oko nje, nije se trudila ni maknuti mi se sa puta, samo me pratila onim svojim oooogromnim očurdama i vrtila glavu kako sam se ja kretala po uredu ... a i pas i mačka je se nisu bojali nego se ponašali kao da je oduvijek tu u kući bila... jebote, nisam mogla vjerovati svojim očima kad je pas lego kraj nje al ubrzo se jednostavno pomirila sa time da je u mojoj kući sve moguće    /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 3114667799 
 ONDA MI NE PREOSTAJE DRUGO NEGO REC OVO -----  TA SOVA JE LUCIDNA

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 0:44

čitam komentare na fb i krepavam od smijeha... svi sad bulje u nebo i čekaju "suze sv. lovre" pa su razočarani što se ništa ne dešava.... eto, to su ti nelucidni... moraš im najavit spaktakl da bi vidjeli nešto... neku noć sam se nagledala bez najave toliko kometa i to bilo baš gorućih da pomisliš na tren da se nebo rasparalo i da će puknut na dva dijela nakon što je taj proletio... a sjetila se i još jednog mog hranjenja ptica... dok sam bila mlađa i nisam si baš birala društvo neg nako, kud svi turci ide i mali mujo za njima, svako toliko završila na nekim tulumima po plažama... i izdosađivala se ko budala... svi se napiju do mrtvila, nakon nekog vremena baljezgaju kojekakve gluposti, netko bi se rasplako jer ga apuknu emocije, parovi se posvađaju, nekima bude i dobro... a ti sjediš i slušaš to i pitaš šta ti je ovo trebalo ?  i zatekne'š se ujutro budan okružen preeedivnom zorom, prirodom a oko tebe svi krme i ne doživaljavaju ama baš ništa od te ljepote... dođe ti ih žao, budio bi ih da ne propuste svu tu ljepotu al znaš da bi te samo poslali u tri pičke materine da probaš... i tako sjedim okružena mortus pijanim ljudima po plaži i gledam jato galebova kako stiže iz daljine, i uhvatim nekuj vrećicu u kojoj je bilo par štruca kruha, i to mokrog i mislim si kako ću ih sad namamit da se poseru po ovim oko mene... i stvarno, počeli se galebovi okupljat po plaži, namjerno bacala komade kruha tako da prelijeću ovim spavačima preko glava, da se počupaju tik do njih oko komada kruha kad odjednom se počeli i galebovi malo čudno ponašati... a meni nije jasno šta im je... i pomirišem ruku kad ono skontam da nije kruh bio natopljen vodom il vlažan od vlage neg dobrano namočen u vinu ... a jebote, sad bila okružena ne samo pijanim ljudima nego i pijanim galebovima... i svi se ponašali ko da hoće bit livingstoni a ne ide im ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 0:46

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
 svi koji "lupaju gluposti" i baš ih briga šta će lupit zapravo podsvjesno znaju šta "vide"
  SKLIZAK TEREN , KOLIKO TUMACA TOLIKO TUMACENJA----
a jebote, otkud sad ti... ne prepadaj me

a glede tvog komentara, jebali te drugi tumači... sam si sebi tumač ... tvoj problem što u glavi imaš čitavo društvance koje nemreš ulovit ni za glavu ni za rep

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 0:51

PA NEMAM NIJEDNOG STO IMA REP........---
-------A I MENI SE POSRECILO ((NE,NISAM SEVIO))---VIDIO LUDO SVIJETAO METEOR,I TO NIJE IZREZAO NEBO PRAVOCRTNO KO INACE,NEGO KO U FELS....POMISLIO TAJ BI GARANT KOGA MOGAO ZVEKNUT PO TINTARI,,,AL DOBRO,,,TU NA FORUMU SU VALJDA SVI NA BROJU-----

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 0:53

mubarak je napisao/la:
 ONDA MI NE PREOSTAJE DRUGO NEGO REC OVO -----  TA SOVA JE LUCIDNA
sve u prirodi što se ponaša u skladu sa svojom prirodom je lucidno...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 0:56

mubarak je napisao/la:PA NEMAM NIJEDNOG STO IMA REP........---
-------A I MENI SE POSRECILO ((NE,NISAM SEVIO))---VIDIO LUDO SVIJETAO METEOR,I TO NIJE IZREZAO NEBO PRAVOCRTNO KO INACE,NEGO KO U FELS....POMISLIO TAJ BI GARANT KOGA MOGAO ZVEKNUT PO TINTARI,,,AL DOBRO,,,TU NA FORUMU SU VALJDA SVI NA BROJU-----
ako nisu bit će sad ... i još ako uprizorimo neku nategnuto emocijonalno katastrofičnu situaciju sa puno suza, znoja i naznake sexa nakon dobrog fajta , bit će ... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 0:56

kišna glista je napisao/la:
sve u prirodi što se ponaša u skladu sa svojom prirodom  je lucidno...
 PA OL TA NIJE BILA MALO VAN UOBICAJENOG-----DODUSE,SVE JE TO PRIRODNO,AL AJD.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 0:58

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
sve u prirodi što se ponaša u skladu sa svojom prirodom  je lucidno...
 PA OL TA NIJE BILA MALO VAN UOBICAJENOG-----DODUSE,SVE JE TO PRIRODNO,AL AJD.....
to si je ziher ti začarao da se ja moram sramotit po krku... jebote, kako su me ljudi gledali... ide žena heri poter ulicom /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 1:00

kišna glista je napisao/la:
ako nisu bit će sad ... i još ako uprizorimo neku nategnuto emocijonalno katastrofičnu situaciju sa puno suza, znoja i naznake sexa nakon dobrog fajta , bit će  ... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 11484130 
 MA TAMO PRED NEKU STRANICU RASTJERIVALA SI PUBLIKU ,,,HTIO TI NAPISAT DA TO NE RADIS,,,AL SKROZ ZABORAVIO----

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 12.08.13 1:02

kišna glista je napisao/la:
to si je ziher ti začarao da se ja moram sramotit po krku... jebote, kako su me ljudi gledali... ide žena heri poter ulicom /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 1619348112 
 ,,,,JEBOTE,NISAM ZNAO DA TOLIKO VELIKA KRILA IMAJU ,,,,MOGLA SI UZLETJET S NJOM DA JE ZAMAHNULA....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 30 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.