kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Stranica 1 / 14. 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Jehudi 17.08.13 8:44

kišna glista je napisao/la:molim da primjetite kako sam napravila upravo ono što sam i rekla da ću napraviti nakon jehudijevog posta  kad smo se pizda i ja ulovili priče o emocijama  ... raznijela  svoju  glavu i to rafalno hicima direct u glavu  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 11484130  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 11484130  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 11484130    a sad pa pa   /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 727654710 
        O čemu ti to. Kako ti se dalo.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 8:52

da kako? pa jedina radim u noćnoj smjeni, nije bilo nikoga ( bar u početku ) ... morala nać način da se malo i zabavim a meni to ide lako... multipraktična osoba sam i izrazito hiepraktivna  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 11484130   ako se ne izrazim, puknem a nemrem slikati dok radim al mogu laprdati do mile volje  ... a i vidim da je i drugima to bilo zanimljivo inače ne bi čitali  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Jehudi 17.08.13 9:03

Ne znam tko je to čitao ali dobro, bolje išta nego ništa.

 Ne možeš slikati dok radiš a možeš tipkati..............ne razumim ali nije ni bitno.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Jehudi 17.08.13 9:10

U svakom slučaju dobro je ispuniti dan sa šta više "posla" ili posla i uopće dogadjanja.

 Ako si hiperaktivna do je duplo od aktivna , kao da živiš duplo duže jer ti se dogadja duplo više

 nego drugima koji su samo aktivni./////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1523192931
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 9:36

Jehudi je napisao/la:

 Ako si hiperaktivna do je duplo od aktivna , kao da živiš duplo duže jer ti se dogadja duplo više

 nego drugima koji su samo aktivni./////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1523192931
i duplo starija neg jesam  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1523192931  al za ovu više neg izvrsnu misao si zaslužio

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3264.pivo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 11:41

jebga, htjela stavit scenu iz filma iz kojeg sam pokupila nick mubarak ( neki indijski film, ful romantičan a likovi ko iz bajke  ) al nemrem to naći više a nije da mi sad o glavu ... uglavnom, super se napričala sa samom sobom ... treba to svako toliko probat, ne se gledati u ogledala, ne sebe tražiti u drugim ljudima nego u sebi ...i ne se svađati sa drugima nego sa samim sobom, sebi kožu gulit, derat itd itd    /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 11484130 

a i ljeto je, sezona kiselih krastavaca pa znala da će se manje pisati a ja tu morala čamiti uz komp i raditi i nema tko da me zabavi i nasmijava a taman me krenulo sa onim bombay trojmetom kad sam se doslovno previjala od smijeha ... pizda poslije ošo na zasluženi odmor pa morala samu sebe nasmijavati... sva sreća pa mi ide to

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3254918042 


plovak, ajd sad ti malo o percepcijama /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1523192931  tisi mi bio super na temi koja nema teme... mice mi bilo žao pa joj probala reć, nako, između redova i u redovima ... al mica je dobra, znam da mi neće zamjerit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  propolis 17.08.13 12:48

kišna glista je napisao/la:jebga, htjela stavit scenu iz filma iz kojeg sam pokupila nick mubarak ( neki indijski film, ful romantičan a likovi ko iz bajke  ) al nemrem to naći više a nije da mi sad o glavu ... uglavnom, super se napričala sa samom sobom ... treba to svako toliko probat, ne se gledati u ogledala, ne sebe tražiti u drugim ljudima nego u sebi ...i ne se svađati sa drugima nego sa samim sobom, sebi kožu gulit, derat itd itd    /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 11484130 

a i ljeto je, sezona kiselih krastavaca pa znala da će se manje pisati a ja tu morala čamiti uz komp i raditi i nema tko da me zabavi i nasmijava a taman me krenulo sa onim bombay trojmetom kad sam se doslovno previjala od smijeha ... pizda poslije ošo na zasluženi odmor pa morala samu sebe nasmijavati... sva sreća pa mi ide to

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3254918042 


plovak, ajd sad ti malo o percepcijama  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1523192931  tisi mi bio super na temi koja nema teme... mice mi bilo žao pa joj probala reć, nako, između redova i u redovima ... al mica je dobra, znam da mi neće zamjerit
da si citala sto pisem vec bi davno shvatila da od pocetka sam znao sto radis....NO NE CITAS ..A I NNISAM HTIO DA TI POKVARIM ZABAVU...

ETO JEDAN OD POSTOVA GDJE SAM TI NAPISAO STO TREBA ..cak ti i cestitao na igrokazu../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2733991369 





  • /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Select12




  • /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Quote_10









/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU EmptyRe: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU
/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty  propolis on sri srp 31, 2013 3:39 pm


e moja glistice ..nes u sridu trefiti ovaj puta...
skoro od pocetka vidjeh cije je djelo ovaj igrokaz pa uzivao citajuci...moramn reci da je lakse bilo od drugog ja jer su veca slova ..ali zabavljalo me kako se igras i segacis sa sveovolikim forumasima.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2733991369 

osim toga svaka cast..iskerno
../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 727654710 


PS  ne trosi kandjice...oklop je podebeo za mnogo vece../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3111943984
/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 100-30
propolis
Broj postova: 212
Join date: 24.01.2013

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Profil12/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Sendpm10
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 13:16

jebga, kad sam glupa pa nisam skontala ovo sa oklopom... mislila sam da stvarno misliš da se svađam sa nekim forumašem ... onim za kojeg si me već optužio da smišljam zavjere /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 13:47

ooo prasičice... hihihihi /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3111943984 

ti si bila Mubarak?!?!?
nemam sad vremena iščitavati sve što otipkaš?!?!?
ako jesi... hihihihi - super... samo nek se praši  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3214182331 

jesi ti I ljubomir I ružica?!?!?

na forumu na kojem sam pisala, uvijek sam vabila nove članove - stari brzo dosade (kad si plav I površan popust mene... hihihihi) - tako da ću se ja I dalje sa jednakim žarom I naivom veseliti svakom "novom" članu /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 309394051  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1523192931 






obolit ću mentalno....
od dosade... glupa sam... meni je kraj vascelog internet dosadno... ali je....
a radim do štiri... nema posla, finila sezona...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 13:49

a još sam se oduševila kako otvoreno I bez predrasuda I straha pristupaš "nepoznatom"... to ja obično radim - s djetinjim entuzijazmom (iako sam se opekla milijun puta)... to ljudi baš ne prakticiraju... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  propolis 17.08.13 13:54

kišna glista je napisao/la:jebga, kad sam glupa pa nisam skontala ovo sa oklopom... mislila sam da stvarno misliš da se svađam sa nekim forumašem ... onim za kojeg si me već optužio da smišljam zavjere  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 684758713 
GDE BI TE JA OPTUZIO.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3111943984 

osim toga ko sam ja da nekog optuzim a jos manje da prosudjujem tudja djela.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2733991369
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 13:57

došla zaključat temu... da ga jebeš, kod mene je ključ i bio cijelo vrijeme /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1040131347  (... zato ga podsvjesno nisam ni stavljala tamo na onom sajkotestu... tad još nisam bila spremna za takve stvari, za otključavanje ... )

sad fali još samo time traveler da dođe reć kako lažem da mi je loto preko puta kuće /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 4024472575 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 13:58

propolis je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebga, kad sam glupa pa nisam skontala ovo sa oklopom... mislila sam da stvarno misliš da se svađam sa nekim forumašem ... onim za kojeg si me već optužio da smišljam zavjere  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 684758713 
GDE BI TE JA OPTUZIO.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3111943984 

osim toga ko sam ja da nekog optuzim a jos manje da prosudjujem tudja djela.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2733991369
jebate plovak, ti ne znaš lagati ni u virtuali... svaku svoju laž podsvjesno napišeš velkim slovima /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  propolis 17.08.13 14:18

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebga, kad sam glupa pa nisam skontala ovo sa oklopom... mislila sam da stvarno misliš da se svađam sa nekim forumašem ... onim za kojeg si me već optužio da smišljam zavjere  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 684758713 
GDE BI TE JA OPTUZIO.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3111943984 

osim toga ko sam ja da nekog optuzim a jos manje da prosudjujem tudja djela.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2733991369
jebate plovak, ti ne znaš lagati ni u virtuali... svaku svoju laž podsvjesno napišeš velkim slovima  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3776795594 
ne bi rekao ...velikim slovima pisem da bolje uocis sto pise no ni to nije dovoljno  a to sa podsvijesti.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2733991369 

rascistio ja sa podsvijesnim svijesnim i nadsvijesnim djelom /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1658420748    ogledalce ogledalce moje /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2634474203
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  taja 17.08.13 20:03

Glista Mubarak?

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2758896589 

Što je s tobom Glistać? Kako se ta faza zove?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 21:18

taja je napisao/la:Glista Mubarak?

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2758896589 

Što je s tobom Glistać? Kako se ta faza zove?
a tajo, nije ti to nikakva faza... tako je meni cijeli život /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1619348112  lucidna do ludila, mogu pisat za troje a kamoli ne dvoje /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 1523192931 

i šta bi sa grananjem teme ? ... mislila sam da će ovo prethodno lijepo potonut ko titanik a ono ništa, potonula santa leda a titanik i dalje plovi /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.08.13 0:35

mubarak je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sorry, al bareta nemrem smisliti nit njegovu glazbu jer crpi sa pogrešnog izvora i ne slušam to ... znala mu pokojnu ženu ... užasna sudbina i njena i njegova .. preskačem ovu pjesmu i to bez grča na licu... to slušaj sam ... nisam ti ja komarac koji siše plavi slak ...
VRACAM DUG

skontala pjesmu ... na mojoj vitrini ima rAznih tekstova pisanih raznim fontovima al samo je jedan napisan masnim velikim slovima i podcrtan.... glasi točno ovako

KAKO MOŽETE KUPITI ILI PRODATI NEBO, TOPLINU ZEMLJE?

o tome govori ova pjesma... o ženi koja je previše obasuta pažnjom i sve joj ide lako pa misli da može sama do raja tako da ga kupuje,  brdo krijesnaca oko nje pa ne čuje i ne vidi više onog jednog koji joj se direkt obraća i vrijedan njene pažnje ... bože što sam glupa.... užasno glupa  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.08.13 0:45

al ono što mene zanima, kako je mubarak znao za to? i onda pisao tekstove koji su me raspizdili upravo na taj način - velikim masnim i podcrtanim slovima? a nije mi nitko od forumaša bio u uredu da to vidi, nisam stavila to ni na jednu fotografiju pa ni na one sa sovom - slučajno tako ispalo, tek kasnije gledala ... kako kako kako ?????? i onda stavi pjesmu koja se poklapa sa tekstom na mojoj vitrini kojeg sam zalijepila tko zna koliko mjeseci unazad ? o ostalim detaljima da ne govorim... al i to će doći na red jer vidim da se moram skroz ogolit pa kud koji mili moji ...tko živ tko mrtav ... a ima i mrtvih na mojoj vitrini, nisam ja među njima /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.08.13 0:51

odo iskopat te slike vitrine na kojima je sve to vidljivo .. ne bu mene nitko ovako zajebavao pa bio mu totem jači od mog ... pokopat ću i njega i njegov totem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.08.13 1:09

----OFF----


vidjela nešto na vitrini što nema šanse da ide u javnost... užas jedan ... nema me više /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.08.13 1:32

taja je napisao/la:Glista Mubarak?

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2758896589 

Što je s tobom Glistać? Kako se ta faza zove?
LUCIDNOST NA STANICNOJ RAZINI HAHAA..........

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.08.13 1:44

kišna glista je napisao/la:
skontala pjesmu ... na mojoj vitrini ima rAznih tekstova pisanih raznim fontovima al samo je jedan napisan masnim velikim slovima i podcrtan.... glasi točno ovako
KAKO MOŽETE KUPITI ILI PRODATI NEBO, TOPLINU ZEMLJE?
------PA TO SE MOZE === U LJUDSKIM ZAMISLJAJIMA , I KONSENZUSU TIH ZAMISLJAJA........ISTO K OSTO JE NOVAC (((TOJEST NJEGOVA VRIJEDNOST))) ZAMISLJAJ ,,,,,JEBOTE,,PA NE JEDEMO NOVAC (((JA JEDNOM PROBAO I GARANTIRANO NIJE PREVEC UKUSAN))), NE HODAMO PO NOVCU I NE DISEMO NOVAC....
////A I ULETJELA MI MEDJUMISAO ---KAKO MOS BIT GLADAN PORED GRADSKOG TRGA PUNOG GOLUBOVA,,,,AL TAKO SU GRADSKI LJUDI KALIBRIRANI ,,PA CE I UZ PUN TRG GOLUBOVA STO BI SE MOGLI OKRETAT NA LAGANOJ VATRICI IC RADIJE SKUPLJAT PLASTICNE BOCE MJESTO GOLUBOVA-------///UGLAVNOM , U NOVAC SMO USULI UMISLJENU VRIJEDNOST ,KO I U ONE UMJETNICKE SLIKE ((PIKASNO JE VELICINA A ULICNI ODRPANAC TO NIJE ,,JELTE)))....I KUPUJE SE JEDINO LJUDSKI PRISTANAK ,,,KONSENZUS,,,TOJEST DOGOVOR DA JE KOMADIC TISKANOG PAPIRA  KOJEG I KISA MOZE RAZMRVIT ,,POSREDNO SREDSTVO DA SE DODJE DO NASUSNOG,,A I VISE OD TOGA.............MENI NOVAC ISTO BITAN ,PA SAM LANCANA KARIKA TOG KONSENZUSA ,IAKO MI IMA GORAK OKUS KAD GA PROBAM JEST-----------
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A I NEKE STVARI SU UNIVERZALNE ,NISU SAMO TVOJE....A I KOJI PLAKAT JEBOTE,,,MENI SE CINI DA IMAS ISPLAKATIRANU STRANICU MALOG PRINCA --POSLOVNI COVJEK..........

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.08.13 8:50

ajme, sinoć otišla spavati i po običaju zaspem odmah, u sekundi.... i za kojih pola sata se probudim i vidim mubaraka kako piše post, skoro htjela ustati al odustala, mislim, provjerit ću ujutro i vidjet jel osjećaj bio pravi ... nije ovakav post nego drugi, piso o sovi sa groblja koja mu se pojavila nad glavom kad se sjetio mene ... al nema veze... eto, telepatija na djelu... mubarak, prestani me buditi noću... iako, nema veze i ako me probudiš jer nemam problema opet zaspati... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 11484130  ja ne zaspem, ja se naprosto onesvijestim i odem u drugi svijet  ... maike ti mile, šta će tek biti kad završim onaj dreamcatcher? bit će to pravi portal a ne hvatač snova

ha? di mi je avatar nesto?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.08.13 8:55

a ovim gore mislim sam se ja oduvijek bavila... kako, al kako itko može bit gladan a okružen prirodom? kako? jedeš ono što ti priroda nudi i još budeš zdrav... a jebote, sad se sjetila konsenzusa novog... pa jebote, onda bi i svi doturi morali jest golubove ... iz konsenzusa mora bit puno puno bolesnih da bi oni imali novaca ... al onda bi i oni bili zdravi ... i ode konsenzus k vragu i šta onda ? kako živit bez njega ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 18.08.13 8:57

mubarak je napisao/la:
taja je napisao/la:Glista Mubarak?

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 2758896589 

Što je s tobom Glistać? Kako se ta faza zove?
LUCIDNOST NA STANICNOJ RAZINI HAHAA..........
mislim da seže i dublje od toga /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU 3084372643 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 14. 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.