kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Stranica 7 / 14. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 21.08.13 11:41

lastavica je napisao/la:jao malnar, šok! pre jako mi je žao što je otišla tako jedna vrijedna i osebujna ličnost.
nije ti on nikuda otišo... a i lijepo reko, ostale iza njege generacije njegovih učenika pa ajd se usudi pogledati ih u oči /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 11484130  .... a što sam ja gutala njegove pričice di god nalijetala na njih ... do samog kraja je bio svoj i živo mu se jebalo tko će šta misliti o njemu... na samom kraju izveo mentalni stirptiz i da nije, ne bi to bio on ... svaka mu čast na tome i jedno veeelko hvala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Lena 21.08.13 15:14

kišna glista je napisao/la:da kako? pa jedina radim u noćnoj smjeni, nije bilo nikoga ( bar u početku ) ... morala nać način da se malo i zabavim a meni to ide lako... multipraktična osoba sam i izrazito hiepraktivna  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 11484130   ako se ne izrazim, puknem a nemrem slikati dok radim al mogu laprdati do mile volje  ... a i vidim da je i drugima to bilo zanimljivo inače ne bi čitali  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 1523192931
mene si zaznula....odnosno nisi zeznula nego sam fakat mislila neki noćni mubarak i noćna kišna glista ufatili kolo i plešu....mislila da je mubarak neko drugi..../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 1523192931 
uglavnom meni je tema skroz dobra....zapravo je i u meni nešto "izazvala".....i čitala sam sve do subote...iza toga se nisam uključivala na net....obaveze,poso i to sve.....nakon odmora dočekalo me brrrdooooo svega i svačega....i proslava 10 rođendana mališana.....čovječe već ima 10.....mali čovik
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Lena 21.08.13 15:19

lastavica je napisao/la:jao malnar, šok! pre jako mi je žao što je otišla tako jedna vrijedna i osebujna ličnost.
i lasta koristi ose bujne /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 11484130
meni malnar nije bio tako genijalan kao vama....vidim svi oduševiti....milsim bio je osobenjak to da.....i na svoju ruku,ali mene nije baš dotakao i oduševio......nemam pojma......
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  taja 21.08.13 22:13

Lena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:jao malnar, šok! pre jako mi je žao što je otišla tako jedna vrijedna i osebujna ličnost.
i lasta koristi ose bujne /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 11484130
meni malnar nije bio tako genijalan kao vama....vidim svi oduševiti....milsim bio je osobenjak to da.....i na svoju ruku,ali mene nije baš dotakao i oduševio......nemam pojma......
Istini na volju ni mene
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 22.08.13 1:16

taja je napisao/la:
Lena je napisao/la:
lastavica je napisao/la:jao malnar, šok! pre jako mi je žao što je otišla tako jedna vrijedna i osebujna ličnost.
i lasta koristi ose bujne /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 11484130
meni malnar nije bio tako genijalan kao vama....vidim svi oduševiti....milsim bio je osobenjak to da.....i na svoju ruku,ali mene nije baš dotakao i oduševio......nemam pojma......
Istini na volju ni mene
fala urcu ima znači i suprotnih mišljenja
ni mene ni dotaknul
osobenjak, boem, cuger, verbalni šoker /glumljeni/
Svako ima pravo na svoje mjesto pod suncem pa i on i svi oni hendikepirani bokci koji su uz njega titrali žudeći za toplinom reflektora .


Šaltam neki dan po programima i naletim na Masima. Nemrem si pomoći al ja ga nemrem smisliti.
Bare i Dino ili Dino i Bare za mene su legende, a Masimo đanki smeće.
Ko hoće razumjet će, što sam htjela time reči i zašto paralela sa Malnarom
 a ko neće i roman da napišem nebi pomogo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 22.08.13 2:03

ok, nadigrao si me. imaš više alata a sad dooosta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  pizda 22.08.13 7:21

Lena je napisao/la:....i proslava 10 rođendana mališana.....čovječe već ima 10.....mali čovik
Bubi vec na desetki??? Znaci nema vise jedne znamenke. Ako nastavi tako brzo rast uskoro cete i unuke imat.../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 27.08.13 1:30

jesam se naslušala svakojake kuruze u zadnje vrijeme da zabavim narod al i dalje mi ovo na pameti



nekako baš okružena bliskim ljudima koji ju "pjevaju" a nikako vidjeti gdje griješe... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 2758896589 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 27.08.13 1:47

baš super da sam sama sa kojekakvim amerikenjcima i britancima.... njih znam ishendlati, pis of kejk ... bože fala ti da je konačno mubarak utihnio skup sa onim ljevkom ljubomirom.... jeeebote šta me njih dvoje smute u duetu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 27.08.13 2:01

kišna glista je napisao/la:baš super da sam sama sa kojekakvim amerikenjcima i britancima.... njih znam ishendlati, pis of kejk ... bože fala ti da je konačno mubarak utihnio skup sa onim ljevkom ljubomirom.... jeeebote šta me njih dvoje smute u duetu
Glisto, bježi, nisi dorasla ovoj igri. Vjeruj mi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 27.08.13 2:13

kuyica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:baš super da sam sama sa kojekakvim amerikenjcima i britancima.... njih znam ishendlati, pis of kejk  ... bože fala ti da je konačno mubarak utihnio skup sa onim ljevkom ljubomirom.... jeeebote šta me njih dvoje smute u duetu
Glisto, bježi, nisi dorasla ovoj igri. Vjeruj mi.
/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 984513234  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 984513234  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 984513234  a čega se vi tu igrate, da parafriziram velku macu  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 1695130124

da vas jebale plahte i igre skrivača i lovice ... probala da vidim kako to izgleda... jebte se sa time uzduuž i poprijeko ... meni to ne ide /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 490932984  kosa mi se dizala na glavi /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 2343104142 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 27.08.13 2:26

sad pogledala kartu i nema više nikog osim nekog iz san franciska a ranije ih bio pun juesej ... odjebi i ti iz friska.... hoću biti pale sam na svijetu /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 27.08.13 3:48

mubarak, ti se pravi da ništa ne kontaš, to ti ful dobro ide /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 27.08.13 3:53

120 čitanja od jutros ? /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 11484130  jebga, nema teme koja nema teme koja može to postići /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 11484130  da ga jebeš...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 28.08.13 1:34

ajd sad iskreno mubarak... jel ne misliš da smo prećerali u igri? jebga, nije više smiješno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 28.08.13 22:53

NE JEBI ME VISE --- VIDIŠ DA SAM SAV U KURCU A TI NAMJERNO OSTAVILA STARU LOZINKU JER SI ZNALA DA NECU ODOLIT ((( NEMA VEZE SA SOVOM KOJA SE VRACA NA MJESTO NA
KOJEM JE PORAZENA, NISAM SOVAC, TO SAM TI VEC REKO I DA TE MASTA DOBRANO DRMA,,, AL TO JE TVOJA STVAR )))) --- DA ZNAS DA SI VJESTICA PRAVA AL NE ZAMJERAM JER SAM JA
JOS GORI OD TEBE  ,,,DODUSE, IMA NESTO STO NISAM JOS REKO A IMA VEZE SA TEMOM ((( MRZIM KAD TO NETKO KAZE AL SEBI DOZVOLIM I VISE OD TOGA JER SEBE IPAK VOLIM NAJVISE  9)),,, DA ZNAS
DA NISI POGODILA MOJU NAJDRAZU PJESMU TAKO DA JE SVE OVO DO SADA BILO SAMO NAVLACENJE MAKA NA KONAC IL KAKO SE TO VEC KAZE,,, IMA JEDNA LUDA METODA KOJU PRAKTICIRAM
KAD ME NESTO BAS JAKO BOLI   ///NIJE BITNO JEL SE RADI O FIZICKOJ IL MENTALNOJ BOLI ///,  TAKO PODIGNES NIVO
LUCIDNOSTI PA SAZNAS SVASTA O SEBI STO NISI HTIO ZNATI AL AJD, ETO, PRIZNAM TOLIKO DA SAM  TO PRAKTICIRAO DOK ME NESTO STRASNO BOLILO  ///FIZICKI, NE MENTALNO///
I USPUT SLUSAO SVOJU NADRAZU PJESMU I TAKO DOSLO DO OVE ZAPETLJANCIJE ... ///TOLIKO SAMO DA OBJASNIM DA ME KRIVO NE SHVATIS OPET,,,///

A RADI SE O OVOJ PJESMI TAKO DA SI PINK I NJIHOV ZID MOS SLOBODNO UTRPAT GDJE SU TI I OSTALE
TVOJE MISKONCEPCIJE OTISLE AL NISI OPRDINA ,,,JEBGA, NISAM NAVIKO NIKOGA TAKO SLATKO VRIJEDJATI  --- HAHHA



A SAD DOISTA DOSTA VISE, NECU VISE NASJEDATI NA KRADJU TVOG NICKA NIT SVOJ TI NUDITI DA SE IZIVLJAVAS NA MENI  ... THE END ---OFFFF---- ODLETIO U NOC

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 28.08.13 23:23

a jebote, mogo si mi bar avatar vratiti a ne da se stalno moram presvlačiti i tražim slikice po foto albumima... nemam ti ja to uredno složeno ko drugi ... ok, prihvaćam objašnjenje i nadam se da te uskoro ništa više neće boljeti a ako te zaboli, zaboravi na metode podizanja lucidnosti ... jebga, dopizdilo mi da mi nestaju stvari po kući a sad mi nestale sve lajne za šetat psa a na podu mi se stvorio komad špage i tako psa šetala... na špagi ... ok, mir ... konačno ... i mijenjam pas ... /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 29.08.13 23:17

---VRATIH SE SAMO POTVRDIT PRIGODNOM PJESMOM I S AUTENTICNIM AVATAROM............ AVV AVV


Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 29.08.13 23:20

---OVER AND OUT ---- OZBILJNO

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 29.08.13 23:25

ono stoje bilo  kad je unutra pa bilo otislo sta bude bilo akne otidje prie...mozhda..... aeheheheeh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 29.08.13 23:27

mubarak je napisao/la:ono stoje bilo  kad je unutra pa bilo otislo sta bude bilo akne otidje prie...mozhda..... aeheheheeh

.....AJTE SVI U KURAC , STA MI UPADATE U NICK , NIJE MOJ NICK JAVNO DOBRO---------

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 29.08.13 23:32

mubarak je napisao/la:---OVER AND OUT ---- OZBILJNO
naravno, ioanak sam usred jednog vrlo ozbiljnog posla kojeg sam odavno započela... nego da te pitam, jel više voliš plave il narančaste perlice ?.... nema veze, budem ja izabrala po insektu svom... al slobodno puštaj mujsku i pričaj ... to mi mnogo pomaže... moš i neku priču sastavit, pjesmicu, anegdotu... opusti se i igraj

ah da, morala si ipak nokte podrezat da mogu završit nedovršeno ... ajd uživaj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 29.08.13 23:41

---ZASTO PITAS.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 29.08.13 23:49

OFFF---I STA NE KLJUCAS VISE OVU TEMU KO I ONU....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 7 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 14. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.