kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Stranica 14 / 14. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Lena 06.10.13 5:55

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:

nama velikima je forum igralište....jel da.....jutro glisto kišna.....
ja bi opet bila dijete tako rado..../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 2758896589
pa možeš bit ako svaki dan probaš pomalo, gledaj djecu i uči od njih .... picaso se cijeli život učio kako opet slikati kao dijete i sav se posvetio tome da u sebi probudi taj osjećaj  ... a ne slažem se da je nama odraslima samo forum igralište... bilo bi žalosno da jest  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931  al ono nam može bit jedno od igrališta na kojem se učimo opet biti djeca ... ništa ne uzimati ozbiljno al se predavati trenucima igre do kraja ... a sutra opet čekat neku novu igru da iskrsne spontano

a kako znat da se više ne igraš nego si krenuo u odrasli mod ... tako što te ljutnja il negativni osjećaj predugo drži ... kad to osjetiš, odma znaj da nešto krivo radiš i da je greška u tebi, ne u drugome  ... i traži traži kako to prekinuti i tako malo po malo nalaziš put ka djetetu u sebi koje ne prestaje živjeti - nikada ! a isplati ga se nać
pa nije SAMO forum igralište...ali jedno je.....da....
ma kužim sve to ja i nastojim ne odrasti do kraja....inače sam nafrkala /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931 
zapravo me zfrkaje kad se previše ubacim u te odrasle "probleme",a znam da nije dobro za mene......zato nastojim gledati stvari i sa druge strane zida....onog šarenoga....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Lena 06.10.13 5:58

kišna glista je napisao/la:jane goodall je razvila čitavu teoriju oko toga ( isplati se progooglat i nać njene knjige i pročitati ) ... veli da je većina odraslih frustrirano zato jer su negdje putem pogrešno skrenuli i počeli se baviti nečim za što nisu stvoreni nego su se prilagodili mainstreamu i počeli studirati il umsjeravati svoju karijeru shodno onome što su drugi očekivali od njih a ne onom što su sami htjeli raditi ... isto tako kaže da je najbolji put ka rješavanju takvih dugotrajnih životnih frustracija povratak u djetinjstvo, prisjećanje na ssvoja dječja maštanja jer smo svi tada zapravo maštali o onome što želimo biti kad odrastemo ... i kad to otkrijemo i toga se sjetimo, e onda znamo i gdje smo krivo skrenuli i otvaramo mogućnost sami sebi da se vratimo na tu točku i probamo ponovo ... dakle, sjetit se onoga što smo žarko željeli biti kad smo bili djeca ... jebga, i ja sam onda jako krivo skrenula jer sam htjela živjet sa majmunima ko tarzan  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 3114667799  al fino se igrat u mislima sa takvim mislima ... ajd, bar sam malo prilagodila svoje dječje snove stvarnosti... istina, ne živim sa majmunima al živim sa djecom što ti nekad dođe skoro pa isto  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931 

kome se da može dosta toga naći i ovdje iako je njena knjiga meni osobno puno bolja neg prebiranje po web stranici
http://rootsandshoots.org/library/search
valjda ću nać vremena,pa pročitam jane....
ajme šta sam sve htjela biti.....pilotica,plesačica,veterinarka....te su tri želje bile najjače.....ok i svemirska putnica.....obožavala sam sf....ali za to mi je sad kasno /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931


Zadnja promjena: Lena; 06.10.13 5:58; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : pilotica hahahaha)
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 08.10.13 18:07

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jane goodall je razvila čitavu teoriju oko toga ( isplati se progooglat i nać njene knjige i pročitati ) ... veli da je većina odraslih frustrirano zato jer su negdje putem pogrešno skrenuli i počeli se baviti nečim za što nisu stvoreni nego su se prilagodili mainstreamu i počeli studirati il umsjeravati svoju karijeru shodno onome što su drugi očekivali od njih a ne onom što su sami htjeli raditi ... isto tako kaže da je najbolji put ka rješavanju takvih dugotrajnih životnih frustracija povratak u djetinjstvo, prisjećanje na ssvoja dječja maštanja jer smo svi tada zapravo maštali o onome što želimo biti kad odrastemo ... i kad to otkrijemo i toga se sjetimo, e onda znamo i gdje smo krivo skrenuli i otvaramo mogućnost sami sebi da se vratimo na tu točku i probamo ponovo ... dakle, sjetit se onoga što smo žarko željeli biti kad smo bili djeca ... jebga, i ja sam onda jako krivo skrenula jer sam htjela živjet sa majmunima ko tarzan  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 3114667799  al fino se igrat u mislima sa takvim mislima ... ajd, bar sam malo prilagodila svoje dječje snove stvarnosti... istina, ne živim sa majmunima al živim sa djecom što ti nekad dođe skoro pa isto  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931 

kome se da može dosta toga naći i ovdje iako je njena knjiga meni osobno puno bolja neg prebiranje po web stranici
http://rootsandshoots.org/library/search
valjda ću nać vremena,pa pročitam jane....
ajme šta sam sve htjela biti.....pilotica,plesačica,veterinarka....te su tri želje bile najjače.....ok i svemirska putnica.....obožavala sam sf....ali za to mi je sad kasno /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931
a zato si ti bila ripley za maškare /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931  tko zna, možda ti se i ostvari želja ako krene ko u onoj knjizi autostoper kroz galaksiju ... jedan dan se samo probudiš, započneš običan dan i direct u pidžami kreneš u svemir

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Lena 09.10.13 15:06

a zato si ti bila ripley za maškare /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 1523192931   tko zna, možda ti se i ostvari želja ako krene ko u onoj knjizi autostoper kroz galaksiju ... jedan dan se samo probudiš, započneš običan dan i direct u pidžami kreneš u svemir  
i pidžame obožavam....kad sam doma i ne moram vani mogu cili dan bit u njoj..../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 11484130 
a ko zna....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 11.10.13 21:14

Lena je napisao/la:

i pidžame obožavam....kad sam doma i ne moram vani mogu cili dan bit u njoj..../////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 11484130 
/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 11484130 ima li išta ljepše od subote kad se cijeli dan vučeš po stanu u toplim papučama u širokoj mekanoj pidžami? ma nema...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 14 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 14. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.