kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 16.08.13 23:07

a jebga, još nema sexa...dosadan ovaj par kojeg je anđeo voajerisao ... opet nešto krivo popamtila... čudo kako me sad memorija ne služi ... al kad treba pamtit gluposti, tu pamtim ko slon ... jebote, al ću vas uspavat... svi ćete izginut od dosade sada a čekali neke pikamterije /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1523192931 


***

Stajali smo nepomično na rubu jednog ponovo otkrivenog kamenog grada a u ponoru ispod nas pjenilo se more naših uzavrelih prošlosti. Prepustivši se u potpunosti neveri koja se spremala progutati nas, pohlepno i strasno udisali smo zrak uskovitlan pokretom i našim najskrivenijim mislima.
Da li se bojiš ? – upitao si me kao da se nismo tek sreli i kao da, ovaj razgovor vodimo oduvijek.
Malo – priznala sam ti dok smo nestajali u zaglušujućoj neveri.
Čega se bojiš ? – nastavio si sa istim prizvukom praiskonskog mira kojim si uspio u meni ugasiti svaku želju za povlačenjem. Tog trenutka, osim tvog glasa, do moje svijesti nije dopirao više nijedan zvuk, iako nas je nevera već odavno obavila svojim neusmiljenim zagrljajem.
Bojim se kraja i početka. Cijeli sam ovaj život provela negdje u sredini - odgovorila sam priklanjajući se sve više uz tvoj mir. - Bojim se da neću znati postojati onda kada nakon kraja započne početak. Bojim se da me nećeš znati prepoznati u novoj priči. Hoću li tada uopće znati samu sebe prepoznati ?




jebate, šta su dosadni i patetični /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1523192931 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1523192931 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1523192931  ko da su tamo neki likovi iz crtanog film ... nikako da se pohvataju svojski ... već vidim dromsicu kako ju sve sad škaklja i grebe /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1619348112 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 16.08.13 23:20

ajd, skoro i ja zaspala jer i ja ovo čitam jer moram a baš neka uspavanka ...al moram  da znam isplanirati da stane u temu bez da se razgrana, da imam još post za objavit tko je mubarak i onda možda bude još malo mjesta za komentare, aplauz, pljuvanje, hračkanje, razvlačenje, kamenovanje ( mislim da će bit želje za ovim zadnjim pogotovo kad se sazna tko je mubarak al jeeebe se njemu , naviko već tak da slobodno navalite svom silom i bez suzdržavanja... suzdržavanje stvara kojekakve boleštine... na van sve bacit  )


        Nisi mi odgovorio. Na takva pitanja nisu postojali odgovori. I ti i ja smo to predobro znali. Htjela sam ti još nešto reći, ali prve krupne kišne kapi počele su padati po nama i zaglušujuća grmljavina izbrisala je zauvijek moje riječi. I dobro da je bilo tako. Riječi su tog trenutka ionako gubile svaki smisao, kao i vrijeme, kao i sve oko nas.    
          Pogledi su nam se po prvi puta susreli i sva su pitanja nestala. Ostali su samo odgovori i oslobođena čežnja koju smo godinama sebično skupljali u sebi; čežnja, koju smo se oduvijek bojali nepotrebno rasipati jer smo vjerovali da je ona ta koja nam daje pravi oblik. Sakupljali smo je, njegovali i rasli zajedno sa njom. Zbog nje smo bili ono što jesmo i jedino zbog nje smo ustrajali nepokolebljivo do samog kraja nas samih.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 16.08.13 23:30

ajd, vidim da vas pola već pozaspalo što je dobar znak al da ga jebeš, pizda bio u pravu... neće ljudi bajke, oni bi žlipe i hrskvice ... nema veze... ja ne volim to i ako naletim, mičem iz svog tanjura ... fuj   /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 4191472791 

Nestajala sam u tvom pogledu i ti si nestajao u mom. Kiša nas je spajala svojim teškim staklenastim kapima u kojima su snivale zatočene sve duge ovog svijeta. Osjetili smo kako se rastačemo i pretvaramo u kišu, u grmljavinu, u olovne oblake, u bljesak munje, u vjetar, u svaku dugu zarobljenu u  kišnim kapima koja je strpljivo čekala na neko novo sunce koje će je konačno osloboditi iz zatočeništva. Grmili smo, sijevali, rominjali, pljuštali i mrsili svojim dahom krošnje stoljetnih stabala. Stvarali smo nove svjetove nakon potopa u koji smo se pretvorili. Mješanjem naših voda nastajala su neka nova mora iz kojih su izranjali još neotkriveni kontinenti. Zasipali smo ih svojim smijehom,  kupali u našim suzama i uživali zamišljajući nevinu začuđenost onih koji ih tek trebaju otkriti.  Cijeli svijet pretvorio se u kaleidoskop naših snova.  





nije još kraj ... jest da su glavni protagonisti tu očito svršili, otud tolko vode oko njih, al trebaju još zapalit jednu nakon sexa.... i onda je kraj   /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1722873399

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 16.08.13 23:39

ok, a sad grand finale...

A kada je konačno nevera prošla i sve utihnulo oko nas, stajali smo usred jednog novog svijeta, svijeta kojeg smo sami stvorili i izabrali kao dovoljno vrijednog da traje, svijeta koji je tek čekao svog anđela da o njemu napiše zapis. Iza vrha zvonika katedrale zasjalo je neko novo sunce i zavladao je mir. Nestalo je svakog traga neodlučnosti. Nestalo je i zelenog anđela sa postolja na vrhu zvonika katedrale.
Duga je zatitrala iznad kamena i mora, zauvijek probuđena iz svog sna. A nas dvoje zaigrali smo jedno novo djetinjstvo, djetinjstvo bez gorčina i bijegova iza zamišljenih zavjesa pozornica koje su nas dijelile od usađenih strahova, djetinjstvo ispunjeno igrom i blještavilom novog jutra u kojem su more i nebo mijenjali boje u skladu sa našim nikada iživljenim čežnjama.


d end, konjec , kpaj




sad još mubarakov stari avatar i svi marš na spavanje ... nemrem vas više gledati kako gubite noći bezveze /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1523192931 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1523192931 /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 16.08.13 23:42

ok, tko je kišna, većina već znate, tu sam odigrala stvarno samu sebe, malaniz, ljuta guja .... do jaja.... ovi novi neće skužit tko je mubarak al nema veze, netko će im već dojavit ... na tom starom avataru je nako malo neprepoznatljiv

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 16.08.13 23:44

a sad mubarakov stari avatar... meni jedan od najdražih... naprosto ga nemrem prestat gledati. imam ga i u uredu ... skrooooz me privlači ... nako magnetično ... ipnotizira me

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 16.08.13 23:48

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 11484130 







































































/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 2092_1082345971205_672_n


a sad šlus, spavat... jebovas patak ... jel nisam rekla da pričam sama sa sobom i to stalno ponavljala?... jel nisam otvorila temu o nalaženju same sebe i svako toliko podsjetila na to? al nitko mi ne vjeruje.... odo sad a komentare i kamenovanja ostavite na zadnjoj stranici teme koja nije tema... a ja se odo kitit tuđim perjem.... ostavila mi ga sova koja je bila stvarna ... hvala svim sudionicim teme i bit ću više neg zahvalna ako sad navalite sa komentarima... meni ovo bila baš super tema /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1523192931  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 16.08.13 23:52

molim da primjetite kako sam napravila upravo ono što sam i rekla da ću napraviti nakon jehudijevog posta kad smo se pizda i ja ulovili priče o emocijama ... raznijela svoju glavu i to rafalno hicima direct u glavu /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 11484130  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 11484130  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 11484130  a sad pa pa /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 0:06

AAAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHA

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 0:06

================================================ THE END ========================================================

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 0:08

de raziđite se il ću vas gađat trulim gmo pomidorama /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 0:30

mubarak je napisao/la:AAAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHA
odjebi saad... jel se nisam samožrtvovala, ogolila do kosti da ti spasim ponos... sad žibe dok te se nisam uvatila svojski

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 0:56

mubarak je napisao/la:AAAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHA

vid mubaraka... posto skroz lucidan... smije se ko blesav ( = lud ) ... on bi još ... ok   /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 11484130 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 1:09

al nije pogodio moju najpjesmu .... a tako mu je bliska  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 11484130  upravo ju slušam

al da mu pomognem,  malo asocijacija.... grčka ... ovo stvarno bilo malo asocijacija  /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 11484130


ok, evo još malo... gledam spot, ima umjetnik koji pištoljom ubija drugog .... to me podsjetilo na još jednu užas dječju priču o slavuju koji je moro da se nabode na trn ruže da bi ruža bila crvena .... uf... koje glupe asocijacije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Gost 17.08.13 1:42

dosta zajebancije... odjavi me ako se odjavim /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 3084372643 

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=532

Gost
Gost


[Vrh] Go down

/////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU - Page 40 Empty Re: /////NE OTVARAJTE TEMU AKO JE DAN ---- CITANJE PREPORUCENO NOCU

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.