kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 10.08.13 0:38

mubarak je napisao/la:A BAS DANAS UOPCE NISAM LUCIDAN ,,,,,
super, konačno smo na istom nivou i nismo zbuniti... valjda ... hoćemo sad o nogometu ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  clandestino 10.08.13 0:50

mubarak je napisao/la:
sara je napisao/la:ako si zainteresiran za project mars, izgooglaj, a ako ne nadjes reci - ja cu naci i c/p
 AJD TI TO SVOJIM RIJECIMA,,,,,,,ZANIMLJIVIJE ZA CITAT------NEMOGU JA ODRZAT POZORNOST NA NJIHOVIM SUHOPARNIM TEKSTOVIMA,JA TO SVE NA PRESKOK.......
A cuj njega, svojim rijecima. Bog te jebo glupoga, sta sve ovdje necu procitati, al sta se i ja imam cuditi. Nista i nije za ocekivati od vas glupih hrvata. Sve biste da vam se servira, picka vam materina. Sta ti je to toliko tesko citati c/p i malo mozdane vijuge napregnuti? A i ja pricam gluposti, ko da rvat ima vijuge. Mrs picka ti materina, macolom cu te zatuci. Evo, stoko, pa citaj, al treba za citanje imati malo mozga u glavi, bog te jebo, al si me razljutio

Would you sign up for a trip to the Red Planet? That may be a very real option sometime soon: the Mars One Project wants to ship out a crew of four by 2023. How? By securing funds after "creating the biggest media event ever" surrounding the mission, and by sending waves of settlers to go live on Mars.

Even with so many details up in the air, Mars One has a pretty specific roadmap. Next year will see the selection of up to 40 astronauts from "everyone and anyone who feels they are up to the challenge." Then, said astronauts will live out in the desert together in a mock habitat as they prepare for the real thing. Think Mars500, but with less isolation.

In 2016, the first craft will be sent to Mars: a supply vehicle that will make the interplanetary journey in under 10 months and carry over 5,500 pounds of food (hopefully the thing has a refrigerator inside). In 2018, a robotic rover will follow, which will scout for the best possible area to establish a colony. This rover will also pipe a live video feed back to Earth — a concept Mars One leans heavily on, but more on that in a moment.

2021 is when things get real. A series of pod-like structures will be sent to the Red Planet: "two living units, two life support units, a second supplies unit and another rover in total." The rover will join the first scout, and together the pair will construct the preliminary habitat for a manned mission in 2023. 2022 will see "all water, oxygen and atmosphere production" squared away, and if everything checks out the first four human visitors to Mars will get the green.

For what's little more than a collection of concept renderings right now, it's an ambitious plan and one that starts soon. Mars One mastermind Bas Lansdorp, a Dutch businessman who used to work in alternative energy, hasn't quite outlined what this "biggest media event ever" will look like, but io9's Robert Gonzalez reports that "the project has already received backing from Paul Römer, a co-founder and executive producer of the show Big Brother." Hopefully that doesn't mean shallow drama or pillow talk captured in nightvision on the way to Mars.

It's an ambitious plan and one that's tickled our preliminary curiosity, but everything about the Mars One Project is exactly that: preliminary.
clandestino
clandestino

Broj postova : 39
Join date : 30.11.2012

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 10.08.13 1:24

AJD DOSTA JEBOTE,,,HRVAT SAM ,,,KATOLIK,,OZENJEN,,,OTAC PETERO DJECE,,,,REDOVAN POREZNI OBVEZNIK...A ZA LEMOZINU ISTRESEM ZADNJU LIPU....NISM IMAO VREMENA PROC TE VASE SKULE,,OREM,,KOPAM , NA HRVATSKOJ GRUDI,----JOS I DA ENG. CITAM,,,PA JEL ENGLESKI HRVATSKI ??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 10.08.13 12:29

mubarak je napisao/la:AJD DOSTA JEBOTE,,,HRVAT SAM ,,,KATOLIK,,OZENJEN,,,OTAC PETERO DJECE,,,,REDOVAN POREZNI OBVEZNIK...A ZA LEMOZINU ISTRESEM ZADNJU LIPU....NISM IMAO VREMENA PROC TE VASE SKULE,,OREM,,KOPAM , NA HRVATSKOJ GRUDI,----JOS I DA ENG. CITAM,,,PA JEL ENGLESKI HRVATSKI ??
 iz ovog proizlazi da se Proba maškarao u Mubaraka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Jehudi 10.08.13 12:37

pizda je napisao/la:nema sanse kolonizirati mjesec osim ako se ne misli prebivati stotinjak metara pod "zemljom". sve izvana je izlozeno kometama, meteorima...samo cekas kad si na redu da te strefi. a i kog bi kurca tamo kad nema nista jako interesantnog a imamo i zabranu daljnjeg dolazenja. Tamo vec vanzemaljci imaju svoje baze. Zato nas i nema tamo vec vise od 40 godina iako bi nam malo iridija dobro doslo...
  Jedan od većih problema je to da je prašina na Mjesecu puno, puno sitnija od zemaljske. Toliko fina da su čestice

 na nanorazini i ne postoji filtar koji je može zadržati i izolirati. Uz to je i radioaktivna.

      Na marsu slično a Mars nema magnetosferu tako da sva kozmička zračenja prodiru duboko u tle.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 10.08.13 20:19

samo kilavom kurcu i dlake i prašina smeta... ono što bi mene devastiralo na mjesecu je to što cigaretni dim ne bi vijugao kao na zemlji... meni je to nešto predivno ... kako vijuga dim upaljene cigare... mogu satima gledat u polumraku kako se kovitla i nikad mi ne dosadi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 11.08.13 0:42

mubi, project colonizatie marsa - bio je natjecaj za kandidate do 07/01/13. 4 broda trebaju ici - nositi ce opremu i ostale potrepstine nuzne za prezivljavanje. prvi naseljenici ce zapoceti teraformiranje, a svake godine bi stizala i nova grupa. compania koja to izvodi je iz holandije. ima jedna caka u toj cijeloj prici - put je u jednom smjeru. to je ono sto pricu [barem za mene] cini tuznom, al eto... biti prvi, biti pionir, uciniti nesto... imati muda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 11.08.13 3:29

dromsin je napisao/la:
 iz ovog proizlazi da se Proba maškarao u Mubaraka
...SIMPATICAN JE TO DECKO,,,DA SE MENE PITA IZOPCIO BI SVAKOG KO NEMA TIPKOVNICU NA GLAGOLJICI......

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 11.08.13 3:40

sara je napisao/la:mubi, project colonizatie marsa - bio je natjecaj za kandidate do 07/01/13. 4 broda trebaju ici - nositi ce opremu i ostale potrepstine nuzne za prezivljavanje. prvi naseljenici ce zapoceti teraformiranje, a svake godine bi stizala i nova grupa. compania koja to izvodi je iz holandije. ima jedna caka u toj cijeloj prici - put je u jednom smjeru. to je ono sto pricu [barem za mene] cini tuznom, al eto... biti prvi, biti pionir, uciniti nesto... imati muda
 OJ , SARA.......A TO ONI IDU OZIVOTVORIT STARI OBICAJ ZRTVOVANJA BOGU MARSU I PODIC NA VISU RAZINU----JA TO VISE ZAMISLJAO KAO ZIVOT NA MARSU A NE SMRT NA MARSU,NA OVOM POTONJEM MI SPADNE ENTUZIJAZAM---
----NEMAJU ONI  PRAVIH UVJETA NITI CE IH IMAT U DOGLEDNO VRIJEME,,,A NISTA DETALJA NE DAJU,,,,TISTO CE PUTOVAT TO MI VISE SLICI NA EGZIBICIONISTICKU BIG BRADR IZDRKOTINU,,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 11.08.13 6:48

slazem se, lici na big brother izdrkotinu, al ta kompanija je sastavljena od ozbiljnih i ucenih ljudi, ali nije jos vrijeme za to - ne postoje jos uvjeti. a sad pitanje za tebe, a moze i druge, jer je meni ovo prava tema [nie samo lena mastala da ce bit astronaut lol]: sta mislis ciji je rizik veci - od ovih marsovaca ili onih sto su isli odma' za columbom? a definicija rijeci rizik nek bude ono sto sam sebi odredis - vjerojatnost prezivljavanja u odredjenom periodu, ili stupanj opasnosti, neizvjesnosti... eto, marsovci moi dragi:helloo 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  orion 11.08.13 8:22

clandestino je napisao/la:
mubarak je napisao/la:
sara je napisao/la:ako si zainteresiran za project mars, izgooglaj, a ako ne nadjes reci - ja cu naci i c/p
 AJD TI TO SVOJIM RIJECIMA,,,,,,,ZANIMLJIVIJE ZA CITAT------NEMOGU JA ODRZAT POZORNOST NA NJIHOVIM SUHOPARNIM TEKSTOVIMA,JA TO SVE NA PRESKOK.......
A cuj njega, svojim rijecima. Bog te jebo glupoga, sta sve ovdje necu procitati, al sta se i ja imam cuditi. Nista i nije za ocekivati od vas glupih hrvata. Sve biste da vam se servira, picka vam materina. Sta ti je to toliko tesko citati c/p i malo mozdane vijuge napregnuti? A i ja pricam gluposti, ko da rvat ima vijuge. Mrs picka ti materina, macolom cu te zatuci. Evo, stoko, pa citaj, al treba za citanje imati malo mozga u glavi, bog te jebo, al si me razljutio

Would you sign up for a trip to the Red Planet? That may be a very real option sometime soon: the Mars One Project wants to ship out a crew of four by 2023. How? By securing funds after "creating the biggest media event ever" surrounding the mission, and by sending waves of settlers to go live on Mars.

Even with so many details up in the air, Mars One has a pretty specific roadmap. Next year will see the selection of up to 40 astronauts from "everyone and anyone who feels they are up to the challenge." Then, said astronauts will live out in the desert together in a mock habitat as they prepare for the real thing. Think Mars500, but with less isolation.

In 2016, the first craft will be sent to Mars: a supply vehicle that will make the interplanetary journey in under 10 months and carry over 5,500 pounds of food (hopefully the thing has a refrigerator inside). In 2018, a robotic rover will follow, which will scout for the best possible area to establish a colony. This rover will also pipe a live video feed back to Earth — a concept Mars One leans heavily on, but more on that in a moment.

2021 is when things get real. A series of pod-like structures will be sent to the Red Planet: "two living units, two life support units, a second supplies unit and another rover in total." The rover will join the first scout, and together the pair will construct the preliminary habitat for a manned mission in 2023. 2022 will see "all water, oxygen and atmosphere production" squared away, and if everything checks out the first four human visitors to Mars will get the green.

For what's little more than a collection of concept renderings right now, it's an ambitious plan and one that starts soon. Mars One mastermind Bas Lansdorp, a Dutch businessman who used to work in alternative energy, hasn't quite outlined what this "biggest media event ever" will look like, but io9's Robert Gonzalez reports that "the project has already received backing from Paul Römer, a co-founder and executive producer of the show Big Brother." Hopefully that doesn't mean shallow drama or pillow talk captured in nightvision on the way to Mars.

It's an ambitious plan and one that's tickled our preliminary curiosity, but everything about the Mars One Project is exactly that: preliminary.
 tko ga skinijo, genijalno ga skinijo .... pravit ću se da ne znam tko ....OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  orion 11.08.13 8:27

tema OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 2319274739 

ovih dana u nekoj žurbi, pa nikako da stignem nešto reći OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713  ..... uglavnom išla bih, otišla bih tamo daleko - ne na mars, ne na mjesec nego na put bez povratka ...otišla bih da nam je tehnologija naprednija, da znaju i imaju s čime razviti  brzinu veću od brzine svjetlosti, otišla kad bi me htjeli povesti sa sobom ......OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 12.08.13 1:19

sara je napisao/la:slazem se, lici na big brother izdrkotinu, al ta kompanija je sastavljena od ozbiljnih i ucenih ljudi, ali nije jos vrijeme za to - ne postoje jos uvjeti. a sad pitanje za tebe, a moze i druge, jer je meni ovo prava tema [nie samo lena mastala da ce bit astronaut lol]: sta mislis ciji je rizik veci - od ovih marsovaca ili onih sto su isli odma' za columbom? a definicija rijeci rizik nek bude ono sto sam sebi odredis - vjerojatnost prezivljavanja u odredjenom periodu, ili stupanj opasnosti, neizvjesnosti... eto, marsovci moi dragi:helloo 
 ,,,,MENI SE OVO CINI RIZICNIJE----POSTAVIT KORE OD BANANA,IL KOJE GOD SPLACINE,JEDNU DO DRUGE NA STEPENICAMA,STAVIT POVEZ NA OCI I KRENUT SE SPUSTAT (((((A ZA MARSOVSKI UGODJAJ POSUT STEPENISTE CRLJENICOM)))..........AKO JE KOME BAS DO RIZIKA TO SE MOZE NAC I BLIZE.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 12.08.13 13:01

mubarak je napisao/la:
sara je napisao/la:slazem se, lici na big brother izdrkotinu, al ta kompanija je sastavljena od ozbiljnih i ucenih ljudi, ali nije jos vrijeme za to - ne postoje jos uvjeti. a sad pitanje za tebe, a moze i druge, jer je meni ovo prava tema [nie samo lena mastala da ce bit astronaut lol]: sta mislis ciji je rizik veci - od ovih marsovaca ili onih sto su isli odma' za columbom? a definicija rijeci rizik nek bude ono sto sam sebi odredis - vjerojatnost prezivljavanja u odredjenom periodu, ili stupanj opasnosti, neizvjesnosti... eto, marsovci moi dragi:helloo 
 ,,,,MENI SE OVO CINI RIZICNIJE----POSTAVIT KORE OD BANANA,IL KOJE GOD SPLACINE,JEDNU DO DRUGE NA STEPENICAMA,STAVIT POVEZ NA OCI I KRENUT SE SPUSTAT (((((A ZA MARSOVSKI UGODJAJ POSUT STEPENISTE CRLJENICOM)))..........AKO JE KOME BAS DO RIZIKA TO SE MOZE NAC I BLIZE.....
ima i puno jednostavnijih načina, ne trebaju ti kore od banana ... a glede sarinog pitanja, čiji je rizik bio veći, onima šta su "otkrivali ameriku" il ovima šta će na mars... pa ovim prvima nije bio nikakav rizik... doslovno došli u raj ... rizik je bio onima kojima su došli ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 12.08.13 13:17

Jehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:nema sanse kolonizirati mjesec osim ako se ne misli prebivati stotinjak metara pod "zemljom". sve izvana je izlozeno kometama, meteorima...samo cekas kad si na redu da te strefi. a i kog bi kurca tamo kad nema nista jako interesantnog a imamo i zabranu daljnjeg dolazenja. Tamo vec vanzemaljci imaju svoje baze. Zato nas i nema tamo vec vise od 40 godina iako bi nam malo iridija dobro doslo...
  Jedan od većih problema je to da je prašina na Mjesecu puno, puno sitnija od zemaljske. Toliko fina da su čestice

 na nanorazini i ne postoji filtar koji je može zadržati i izolirati. Uz to je i radioaktivna.

      Na marsu slično a Mars nema magnetosferu tako da sva kozmička zračenja prodiru duboko u tle.
moglo bi se na Marsu s vremenom stvoriti kakvo takvo podnosljivo mjesto. Uvalis one mikroorganizme i za neko vrijeme imas solidnu povrsinu sa kisikom ali tu je jos masu toga za ispraviti. Prehladno, ta kozmicka zracenja...tu bi trebala ogromna lova jer bi svi gradovi bili pod zemljom ili pod kupolama. Ne vidim smisla cemu to, ako nam vec nestane mjesta onda radije gradimo plutajuce gradove po oceanima. Jeftinije i brze nego li se zajebavati sa Marsom. Da ne spominjem silna nenaseljena mjesta na zemaljskoj kugli, sjeverni i juzni pol, pustinje...Mos napravit cijele drzave...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 12.08.13 20:17

orion je napisao/la:tema OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 2319274739 

ovih dana u nekoj žurbi, pa nikako da stignem nešto reći OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713  ..... uglavnom išla bih, otišla bih tamo daleko - ne na mars, ne na mjesec nego na put bez povratka ...otišla bih da nam je tehnologija naprednija, da znaju i imaju s čime razviti  brzinu veću od brzine svjetlosti, otišla kad bi me htjeli povesti sa sobom ......OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713
 meni je tako lijepo na zemlji... OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 1521376178

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 12.08.13 20:45

Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:tema OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 2319274739 

ovih dana u nekoj žurbi, pa nikako da stignem nešto reći OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713  ..... uglavnom išla bih, otišla bih tamo daleko - ne na mars, ne na mjesec nego na put bez povratka ...otišla bih da nam je tehnologija naprednija, da znaju i imaju s čime razviti  brzinu veću od brzine svjetlosti, otišla kad bi me htjeli povesti sa sobom ......OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713
 meni je tako lijepo na zemlji... OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 1521376178
 prvo sam mislila da terate zajebanciju oko Marsa a sad čujem da se to za istač sprema. Vele da se ni neće moći vratiti jer će im propasti mišična masa.
Ko voli nek izvoli, voli more drž se kraja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 13.08.13 7:42

dromsin je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:tema OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 2319274739 

ovih dana u nekoj žurbi, pa nikako da stignem nešto reći OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713  ..... uglavnom išla bih, otišla bih tamo daleko - ne na mars, ne na mjesec nego na put bez povratka ...otišla bih da nam je tehnologija naprednija, da znaju i imaju s čime razviti  brzinu veću od brzine svjetlosti, otišla kad bi me htjeli povesti sa sobom ......OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713
 meni je tako lijepo na zemlji... OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 1521376178
 prvo sam mislila da terate zajebanciju oko Marsa a sad čujem da se to za istač sprema. Vele da se ni neće moći vratiti jer će im propasti mišična masa.
Ko voli nek izvoli, voli more drž se kraja
jebo takav zivot, stalno pod kupolama a ako hoces izac i prosetat moras se obuc ko Moica kad ide na Triglav...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 13.08.13 9:05

koji život pod kupolama? i da nemam šta gledati oko sebe? to me podsjetilo na onaj film loganov bijeg, živiš ko u kavezu ... užas i za pomisliti... ne mogu zamisliti ni život u ravnici gdje nema nikakvih promjena u krajoliku oko mene...zato i živim gdje živim, sa jedne strane more koje je uvijek drugačije, sa druge brda, između doline, moš se penjat, spuštat, plivat ... stalno se vizura mijenja ... ne postoje dvije točke gledišta sa koje imaš isti pogled ... kad sam bila u slavoniji, kud god se okreneš sve isto ...ravno... isto i u texasu osim u onom dijelu oko austina gdje ima brežuljaka i raznih voda al tamo sve razjebali ljudi i pretvorili u golf terene i umjetne parkove

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 13.08.13 9:45

kišna glista je napisao/la:koji život pod kupolama? i da nemam šta gledati oko sebe? to me podsjetilo na onaj film loganov bijeg, živiš ko u kavezu ... užas i za pomisliti... ne mogu zamisliti ni život u ravnici gdje nema nikakvih promjena u krajoliku oko mene...zato i živim gdje živim, sa jedne strane more koje je uvijek drugačije, sa druge brda, između doline, moš se penjat, spuštat, plivat ... stalno se vizura mijenja ... ne postoje dvije točke gledišta sa koje imaš isti pogled ... kad sam bila u slavoniji, kud god se okreneš sve isto ...ravno... isto i u texasu osim u onom dijelu oko austina gdje ima brežuljaka i raznih voda al tamo sve razjebali ljudi i pretvorili u golf terene i umjetne parkove
zamisli tamo, sve crvena prasina i neke stjencuge. Izadjes iz tih kupola i odmah se i vratis u njih. Nemas vani sto vidjet...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 13.08.13 10:32

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:koji život pod kupolama? i da nemam šta gledati oko sebe? to me podsjetilo na onaj film loganov bijeg, živiš ko u kavezu ... užas i za pomisliti... ne mogu zamisliti ni život u ravnici gdje nema nikakvih promjena u krajoliku oko mene...zato i živim gdje živim, sa jedne strane more koje je uvijek drugačije, sa druge brda, između doline, moš se penjat, spuštat, plivat ... stalno se vizura mijenja ... ne postoje dvije točke gledišta sa koje imaš isti pogled ... kad sam bila u slavoniji, kud god se okreneš sve isto ...ravno... isto i u texasu osim u onom dijelu oko austina gdje ima brežuljaka i raznih voda al tamo sve razjebali ljudi i pretvorili u golf terene i umjetne parkove
zamisli tamo, sve crvena prasina i neke stjencuge. Izadjes iz tih kupola i odmah se i vratis u njih. Nemas vani sto vidjet...
ne moram zamišljat... bila na takvom mjestu u new mexicu... fora za vidjet a i kupola ima... al da bih tamo živjela, jok OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 13.08.13 10:59

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:koji život pod kupolama? i da nemam šta gledati oko sebe? to me podsjetilo na onaj film loganov bijeg, živiš ko u kavezu ... užas i za pomisliti... ne mogu zamisliti ni život u ravnici gdje nema nikakvih promjena u krajoliku oko mene...zato i živim gdje živim, sa jedne strane more koje je uvijek drugačije, sa druge brda, između doline, moš se penjat, spuštat, plivat ... stalno se vizura mijenja ... ne postoje dvije točke gledišta sa koje imaš isti pogled ... kad sam bila u slavoniji, kud god se okreneš sve isto ...ravno... isto i u texasu osim u onom dijelu oko austina gdje ima brežuljaka i raznih voda al tamo sve razjebali ljudi i pretvorili u golf terene i umjetne parkove
zamisli tamo, sve crvena prasina i neke stjencuge. Izadjes iz tih kupola i odmah se i vratis u njih. Nemas vani sto vidjet...
ne moram zamišljat... bila na takvom mjestu u new mexicu... fora za vidjet a i kupola ima... al da bih tamo živjela, jok  OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 1523192931 
tamo si barem mogla setat u kratkim gacama i bez zastitnog skafandera...OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  orion 13.08.13 12:21

Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:tema OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 2319274739 

ovih dana u nekoj žurbi, pa nikako da stignem nešto reći OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713  ..... uglavnom išla bih, otišla bih tamo daleko - ne na mars, ne na mjesec nego na put bez povratka ...otišla bih da nam je tehnologija naprednija, da znaju i imaju s čime razviti  brzinu veću od brzine svjetlosti, otišla kad bi me htjeli povesti sa sobom ......OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713
 meni je tako lijepo na zemlji... OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 1521376178
 ...i meni zemlja kao okrugla bajka OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713  ... i trebalo bi pet života da uspijem vidjeti i obići sve što bih htjela ...al svejedno bih otišla tražiti nove svjetove. A u život bih se kladila da postoje, da su tamo negdje, tamo daleko ..... i nema nikakve romantike  u mojim snovima, svjesna da bi moglo biti okrutno, da bi moglo trajati samo jedan dan .... svejedno bih otišla

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 13.08.13 12:47

orion je napisao/la:
 ...i meni zemlja kao okrugla bajka OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713  ... i trebalo bi pet života da uspijem vidjeti i obići sve što bih htjela ...al svejedno bih otišla tražiti nove svjetove. A u život bih se kladila da postoje, da su tamo negdje, tamo daleko ..... i nema nikakve romantike  u mojim snovima, svjesna da bi moglo biti okrutno, da bi moglo trajati samo jedan dan .... svejedno bih otišla
mos bit sigurna da postoje, na bilijarde bilijardi...OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 13.08.13 18:58

pizda je napisao/la:
orion je napisao/la:
 ...i meni zemlja kao okrugla bajka OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713  ... i trebalo bi pet života da uspijem vidjeti i obići sve što bih htjela ...al svejedno bih otišla tražiti nove svjetove. A u život bih se kladila da postoje, da su tamo negdje, tamo daleko ..... i nema nikakve romantike  u mojim snovima, svjesna da bi moglo biti okrutno, da bi moglo trajati samo jedan dan .... svejedno bih otišla
mos bit sigurna da postoje, na bilijarde bilijardi...OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 684758713
 znaš nešto što mi ne znamo?!?!?

doduše s godinama sve više vjerujem u svoga boga... što ne bi i u vanzemaljce... OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.