kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perfect day

Stranica 2 / 12. Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 13.08.13 18:56

danas je bio baš dobar dan  Perfect day - Page 2 3260170596

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Jehudi 13.08.13 21:51

Perfect day - Page 2 3890829408
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 14.08.13 1:18

PA JE.....DANI SE VALJAJU RUTINSKI PONEKAD....AL CIM SI POSTAVIS CILJ I OKUPIRAS SE NJIME ODRUTINIZIRAS SE I ODCEMENTIRAS...TO JE DOSTA I STVAR IZBORA,A I STANJE UMA-------A I TKO BI BAS STALNO BIO NERUZINIZIRAN,JEBOTE KOLIKO KALORIJA TO TROSI....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  pizda 14.08.13 7:36

niko jos nije rekao, sieca li se nekog svog savrsenog dana. Ovdje nema savrsenih ni na dnevnoj razini...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 14.08.13 10:49

pizda je napisao/la:niko jos nije rekao, sieca li se nekog svog savrsenog dana. Ovdje nema savrsenih ni na dnevnoj razini...
šta se imaš sjećat savršenog dana... ne živi se od sjećanja... savršeni dan treba znat odživjeti i tako redom .... ne pamtim ja ni one nesavršene dane... jednostavno mi ne ide to životarenje u prošlosti... uvijek sam nekako tu u sadašnjosti sa pogledom na budućnost

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 14.08.13 11:13

mubarak je napisao/la:PA JE.....DANI SE VALJAJU RUTINSKI PONEKAD....AL CIM SI POSTAVIS CILJ I OKUPIRAS SE NJIME ODRUTINIZIRAS SE I ODCEMENTIRAS...TO JE DOSTA I STVAR IZBORA,A I STANJE UMA-------A I TKO BI BAS STALNO BIO NERUZINIZIRAN,JEBOTE KOLIKO KALORIJA TO TROSI....
tek sad ovo pročitala... i sjetila se... meni su najbolji dani bili upravo oni puni rutina... ne znam zašto bi perfect day bio neki koji nije takav... lijepo uletiš u neke tebi lijepe i ugodne i ispunjavajuće rutine ( ajd dobro, između budu i one koje nisu baš takve al ako imaš one druge onda ih odradiš s lakoćom ) i život ti postane ko jedan veliki predivni ritual koji te stalno napaja... sjetila se, imala sam takvih perioda... meni bilo lijepo i volem rutine... al moram ih ja posložit i izabrat u većoj mjeri a ne one mene ... uostalom, pjesma u uvodu govori upravo o tome, kako siješ tako ćeš i žnjet... al većina ljudi ne sije ništa, samo čekaju otvorenih usta da im uleti perfect day sam od sebe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 14.08.13 11:24

sjetila se ja sad svoje najdraže igračke kad sam bila dijete - kaleidoskop... al ne ovi današnji sa kojekakvim papirićima nego oni kao što su ih nekad pravili, u tvrdoj kartonskoj tubi sa raznobojnim prizmama - stakalcima, pravim ogledalima a ne nekakvim folijama ... jebote, al sam znala to vrtiti do besvijesti i gledati kako se slike mijenjaju a uvijek od istih stakalaca a stalno drugačije, nikako uvatit dvije istee.... e, tako nekako zamišljam i savršene dane... uspjet skupit prava "stakalca" i utrpat u svoju tubu i onda imaš ko neku rutinu jer ne mijenjaš sastav, vrtiš isto al da svaki dan bude drugačije ... život bi trebao biti ko kaleidoskop tvojih snova... uzmeš sve što si dobio il htio iz svojih snova, zatvoriš da se ne rasipa i okreneš prema svjetlu i vrtiš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 14.08.13 23:12

Vel'ka Maca je napisao/la:danas je bio baš dobar dan  Perfect day - Page 2 3260170596
 Mrzim dobre dane. Poslije njih uvijek idu loši, kao i poslije sunca kiša.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 14.08.13 23:17

Ljevak Ljubomir je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:danas je bio baš dobar dan  Perfect day - Page 2 3260170596
 Mrzim dobre dane. Poslije njih uvijek idu loši, kao i poslije sunca kiša.
idi ti u kurac... sjebo si mi sasvim zdravu rizlu... taman smotala i da ću polizat i smotat i kliknem da vidim šta ima a ono iskrso i vaskrso ljevak ljubomir i pukne mi rizla ... fkt nisi normalan Perfect day - Page 2 1619348112  Perfect day - Page 2 1619348112  Perfect day - Page 2 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 14.08.13 23:22

inače, imam tri ljevka i nijedan nema ime Perfect day - Page 2 3102334490  ... sad mi ih naprosto dođe žao... daj mi ideju kako da ih imenujem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 15.08.13 0:48

----- PA KOD ZESCIH RUTINA PREBACIS SE NA AUTOPILOT MODUS.....---A LJEPI DANI----JEBIGA ,,OTOM NI NE VOLIM PRICAT ,,BARM NE U TOM LJEPO-DIVNO--KRASNO STILU, ZVUCIM SI PATETICAN , KO NEKI DJEDICA S DEKICOM NA STOLICI-NJIHALICI NA TRIJEMU """SINKO , TO SU BILI DANI ,NU ,ODMASTI SI UHO I DRZ MOJ SLUSNI APARATIC U  UHO DA BOLJE CUJES,,SA' CU JA TEBI ISPRICAT,,"".........

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Jehudi 15.08.13 8:14

kišna glista je napisao/la:inače, imam tri ljevka i nijedan nema ime Perfect day - Page 2 3102334490  ... sad mi ih naprosto dođe žao... daj mi ideju kako da ih imenujem
  Zajebavaš ti Ljubu radi prezimena.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Jehudi 15.08.13 8:15

kišna glista je napisao/la:
Ljevak Ljubomir je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:danas je bio baš dobar dan  Perfect day - Page 2 3260170596
 Mrzim dobre dane. Poslije njih uvijek idu loši, kao i poslije sunca kiša.
idi ti u kurac... sjebo si mi sasvim zdravu rizlu... taman smotala i da ću polizat i smotat i kliknem da vidim šta ima a ono iskrso i vaskrso ljevak ljubomir i pukne mi rizla ... fkt nisi normalan  Perfect day - Page 2 1619348112  Perfect day - Page 2 1619348112  Perfect day - Page 2 1619348112 
    Nije on kriv nego si ti smotana. Previše si zaslinila rizlu.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 15.08.13 9:40

Ljevak Ljubomir je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:danas je bio baš dobar dan  Perfect day - Page 2 3260170596
 Mrzim dobre dane. Poslije njih uvijek idu loši, kao i poslije sunca kiša.
 e sad... šta je prije bilo - kokoš ili jaje... da li je čaša polu puna ili prazna...
ja uvijek nekako gledam da iza kiše dolazi sunce...  Perfect day - Page 2 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  orion 15.08.13 10:07

baš si nešto mislim -naj perfekt od dana  bi bijo kad sve može, a ne mora .... Perfect day - Page 2 684758713  ....

viđela neđe onu piČku od gliste da se prijavila da je sretno stigla- fala joj na tome, a još joj više fala na opisnom dojmu  Perfect day - Page 2 1523192931  .... samo da se malo stabilizira signal biće jasno da slika govori ko tisuću riječi Perfect day - Page 2 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 15.08.13 10:16

orion je napisao/la:baš si nešto mislim -naj perfekt od dana  bi bijo kad sve može, a ne mora .... Perfect day - Page 2 684758713  ....

viđela neđe onu piČku od gliste da se prijavila da je sretno stigla- fala joj na tome, a još joj više fala na opisnom dojmu  Perfect day - Page 2 1523192931  .... samo da se malo stabilizira signal biće jasno da slika govori ko tisuću riječi Perfect day - Page 2 1523192931
poruči baabsu da se ne igra sa svojim životom jerbo ću mu hakirat signal do kraja života... a jebote, koji je to maniac ... meni bilo neugodno sjedit nasuprot njega, sva se počela jadna i bidna zakopčavat do grla ... jest da je bura derala al baš mi tolko zima nije bilo ...treba mu doživotno zabranit upotrebu i fotoaparata i očiju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 15.08.13 10:17

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:inače, imam tri ljevka i nijedan nema ime Perfect day - Page 2 3102334490  ... sad mi ih naprosto dođe žao... daj mi ideju kako da ih imenujem
  Zajebavaš ti Ljubu radi prezimena.
ček da ga počnem zajebavat zbog imena Perfect day - Page 2 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 15.08.13 10:18

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Ljevak Ljubomir je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:danas je bio baš dobar dan  Perfect day - Page 2 3260170596
 Mrzim dobre dane. Poslije njih uvijek idu loši, kao i poslije sunca kiša.
idi ti u kurac... sjebo si mi sasvim zdravu rizlu... taman smotala i da ću polizat i smotat i kliknem da vidim šta ima a ono iskrso i vaskrso ljevak ljubomir i pukne mi rizla ... fkt nisi normalan  Perfect day - Page 2 1619348112  Perfect day - Page 2 1619348112  Perfect day - Page 2 1619348112 
    Nije on kriv nego si ti smotana. Previše si zaslinila rizlu.
i to, al ju nekako i rastegnula ko mubarak one papigice i naprosto se raspukla

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  orion 15.08.13 20:28

kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:baš si nešto mislim -naj perfekt od dana  bi bijo kad sve može, a ne mora .... Perfect day - Page 2 684758713  ....

viđela neđe onu piČku od gliste da se prijavila da je sretno stigla- fala joj na tome, a još joj više fala na opisnom dojmu  Perfect day - Page 2 1523192931  .... samo da se malo stabilizira signal biće jasno da slika govori ko tisuću riječi Perfect day - Page 2 1523192931
poruči baabsu da se ne igra sa svojim životom jerbo ću mu hakirat signal do kraja života... a jebote, koji je to maniac ... meni bilo neugodno sjedit nasuprot njega, sva se počela jadna i bidna zakopčavat do grla ... jest da je bura derala al baš mi tolko zima nije bilo ...treba mu doživotno zabranit upotrebu i fotoaparata i očiju
 Perfect day - Page 2 1523192931 

hoda mi po zidu jedna ružna, velika, deeebela stonoga .... ako ju zaliepim morat ću platit krečenje zida, ako ju ostavim neću moć zaspati....Perfect day - Page 2 4060723073

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  taja 15.08.13 21:50

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
orion je napisao/la:baš si nešto mislim -naj perfekt od dana  bi bijo kad sve može, a ne mora .... Perfect day - Page 2 684758713  ....

viđela neđe onu piČku od gliste da se prijavila da je sretno stigla- fala joj na tome, a još joj više fala na opisnom dojmu  Perfect day - Page 2 1523192931  .... samo da se malo stabilizira signal biće jasno da slika govori ko tisuću riječi Perfect day - Page 2 1523192931
poruči baabsu da se ne igra sa svojim životom jerbo ću mu hakirat signal do kraja života... a jebote, koji je to maniac ... meni bilo neugodno sjedit nasuprot njega, sva se počela jadna i bidna zakopčavat do grla ... jest da je bura derala al baš mi tolko zima nije bilo ...treba mu doživotno zabranit upotrebu i fotoaparata i očiju
 Perfect day - Page 2 1523192931 

hoda mi po zidu jedna ružna, velika, deeebela stonoga .... ako ju zaliepim morat ću platit krečenje zida, ako ju ostavim neću moć zaspati....Perfect day - Page 2 4060723073
Ne diraj.
Lako za pituru, al što to smrdiii...Perfect day - Page 2 4060723073 

ko svi vrazi
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 16.08.13 0:22

.......A I SA TOM PROSLOSCU UVIJEK IMAMO DEFORMIRAN KONTAKT----OTKINE SE OD NAS AL BUDE TU , AL U PROMJENJENOM OBLIKU--,,,,TO KAO U SVEMIRU STO SLIKA PROSLOSTI PUTUJE U SVJETLOSNOM SNOPU ,OTKINUTA OD ORIGINALA ......A NIKAKO SE NE SJECAMO AUTENTICNOG DOGADJAJA , NEGO PROLOSG SJECANJA STO SMO GA DOZVALI U SVIJEST ,,I SVAKIM PONOVNIM PRISJECAJEM SJECAMO SE POSLJEDNJEG SJECANJA ,SJECANJE SJECANJA...NESTO SE NADODA , NESTO ODUZME.....TAKO I TA SVJETLOSNA SLIKA ,TKO ZNA KAKO SE RAZOBLICI....NA TOM DALEKOM PUTU KROZ
SVE TE CESTICE,CRNE RUPE,SUPERNOVE,OBJEKTE,RASTEZANJA-SIRENJA CRNE TVARI,,,KURCE,..PICKE,,,I TAKO IZOBLICENA DODJE DO NASIH OKULARA,A MI UVJERENI DA JE PLJUNUTA KO I PRED TKO ZNA KOLIKO MILJARDIIH  I MILJARDI TISUCLJECA,UVJERENI DA VIDIMO ORIGINAL,,.......SA SADASNJEG ASPEKTA
PROSLOST UVIJEK IZGLEDA BOLJA,,,AL TO JE VARKA.. NEMOZE PROSLOST BIT BOLJA OD SADASNJOSTI ..,,,AKO ZBOG ICEG ONDA ZBOG TOG STO PROLOST ISHLAPILA,A SADASNJOST IMAMO, DA JE ODRADIMO,,, ....TREBA SJEBAT TE VARKE UMA---NAS UM JE TU DA NAS VARA....AL SJEBAT CEMO MI NJEGA.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 16.08.13 0:26

mubarak je napisao/la:.......NEMOZE PROSLOST BIT BOLJA OD SADASNJOSTI ..,,,AKO ZBOG ICEG ONDA ZBOG TOG STO PROLOST ISHLAPILA,A SADASNJOST IMAMO, DA JE ODRADIMO,,, ....TREBA SJEBAT TE VARKE UMA---NAS UM JE TU DA NAS VARA....AL SJEBAT CEMO MI NJEGA.....
potpis .. čak me podsjetio na jednu pjesmu koju sam davno napisala ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 16.08.13 0:35

OPET NA KORICAMA ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 16.08.13 0:59

mubarak je napisao/la:OPET NA KORICAMA ?
ne, na nekoj salveti pa poslije prepisala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  propolis 16.08.13 6:33

kišna glista je napisao/la:
mubarak je napisao/la:.......NEMOZE PROSLOST BIT BOLJA OD SADASNJOSTI ..,,,AKO ZBOG ICEG ONDA ZBOG TOG STO PROLOST ISHLAPILA,A SADASNJOST IMAMO, DA JE ODRADIMO,,, ....TREBA SJEBAT TE VARKE UMA---NAS UM JE TU DA NAS VARA....AL SJEBAT CEMO MI NJEGA.....
 proslost moze biti bolja no nije bitnom jer taj segment  koji je bolji tada je bio i bitan kasnije ,danas ili tamo naprijed ne ma toliko znacenje
i ne mislim da zivot treba odraditi makar ( duse silaze da rade i odrade ono za sto su se odlucile i sto im je potrebno u toj fazi ) no osobno smatram da se zivot LJUDSKI   ne odradjuje..vec zivi taj pojam odraditi mi je pre grub...hebiga
odraz naseg kompletnog stanja u svakom trenutku je nacin zivota u tom trenutku.. to jest ako si odradio  dio ...jer osobno mislim da niko ne odradi sve um te vise ne moze varat..bar u nekim  djelovima..sjebat ga mozes samo ako pogledas u njega ali i napravis sledeci korak..a ima ih ...ufffff..Perfect day - Page 2 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Perfect day - Page 2 Empty Re: Perfect day

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 12. Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.