kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRAMOTA !!!

Stranica 6 / 17. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:06

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a znaš da ću iduće ljeto baš snimati sve to oko kuće i u kući i probat osmislit neku izložbu na tu temu pa makar samo za uži krug prijatelja da ih zabavim ... jebote, koji su to apsurdi života u turističkom mjestu ... SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  i širom otvorit vrata pa nek ulaze a ja ću ih slikavati... meni još ne idu u glavu neke od stvari koje sam doživjela i koje vidim sa svog prozora a i iz svog ureda bez da i virim kroz prozor
ja kad god se sjetim anegdota o kojima si pisala vezano uz znatiženjne turiste, praskam u smijeh...ma gdje bila SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594
meni su najbolji oni koji su mi zavukli ruku sa fotoaparatom kroz zavjesu na prozoru ulaznih vrata i slikavali moj hodnik i stepenište ... pa jebote, treba to nekom past na pamet i još se usuditi to napraviti bez straha da će ti netko ruku odgrist ... a fora bi bilo da ih ugrizem  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  samo mi se malo gadi to
SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 

ma, treba smislit neku smicalicu za iduću "turističku sezonu" kod Gliste
je, dođite i gurajte prste glisti kroz grilje SRAMOTA !!! - Page 6 3111943984 a grilje su na onu ručicu koju vrtiš pa se zatvaraju... zamisli da brzo okrenem ručicu i stisnem im prste da ne mogu izvuć , nalakiram ih nabrzinu i onda pustim ... al mora netko biti vani da snimi face turista kad izvuku prste a ono nalakirani u lila boktemlatno SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:27

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:ja kad god se sjetim anegdota o kojima si pisala vezano uz znatiženjne turiste, praskam u smijeh...ma gdje bila SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594
meni su najbolji oni koji su mi zavukli ruku sa fotoaparatom kroz zavjesu na prozoru ulaznih vrata i slikavali moj hodnik i stepenište ... pa jebote, treba to nekom past na pamet i još se usuditi to napraviti bez straha da će ti netko ruku odgrist ... a fora bi bilo da ih ugrizem  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  samo mi se malo gadi to
SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 

ma, treba smislit neku smicalicu za iduću "turističku sezonu" kod Gliste
je, dođite i gurajte prste glisti kroz grilje :Da grilje su na onu ručicu koju vrtiš pa se zatvaraju... zamisli da brzo okrenem ručicu i stisnem im prste da ne mogu izvuć , nalakiram ih nabrzinu i onda pustim ... al mora netko biti vani da snimi face turista kad izvuku prste a ono nalakirani u lila boktemlatno SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 daj..upišat ću seeeee  SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  propolis 11.09.13 10:28

g_host je napisao/la:
propolis je napisao/la:
g_host je napisao/la:
propolis je napisao/la:to sto cendras ti ce biti samo losje  i potenciras negativnu si energiju .....
pogledaj i ono dobro u svemu...a sigurno ga ima...
recimo nije fizicki agresivan...( nadam se ) ..jednu prijateljicu je muz toliko izmlatio nedavno da se jos nije oporavila a muz sjedi u pritvoru ..lose je sto ce uskoro biti pusten iz pritvora ..pa sama ne zna sto ce i kuda ce...

osim toga bar ti je brkica ipak popravljao ..ma koliko bio nespretan mogao je samo reci da se pozove nadlezna osoba za to ..SRAMOTA !!! - Page 6 2733991369  vodoinstalater..pa bi jos sve trebala da platis a sve bi bilo isto...mokro i ugazila bi u vodu jer se bi majstor deral da treba pobrisat vodu....SRAMOTA !!! - Page 6 11484130 

tak da ak se tak gleda...TI SI U PRINCIPU SRETNA ZENA                                           mozda   SRAMOTA !!! - Page 6 727654710
koja je ovo nakaradna logika jebote!
bacam peglu kad god čujem te dušebrižničke utjehe.

rođaka je udata za tipa koji je ovisnik od kladionice. nema zašta ker da ga ugrize ali za tiket uvek ima neki dinar. imaju dvoje dece školskog uzrasta, ona ne radi..ma katastrofa. žive od roditeljske milosti. i njena mati, a moja strina, umesto da ili ćuti ili kaže štogod pametno, prosipa ovakve prosere poput tvog u fazonu: ćuti, dobro je da te ne tuče, da ne pije, ne švalera se...o jebemteživote, kad se brak svede na prihvatanje manjeg od više ponuđenog zla...ma jebo ti to.
a ona se ženica žali, logično, smeta joj ta njegova loša navika. prosto vidi kako se on potpuno zaokuplja time poput narkomana i ne može sa tim da se nosi, da ga odvrati, pomogne mu..nego eto, pod majčinim uticajem ona to tako trpi i ćuti i život im nije ni za kurac.
opet, neko će reći , pa da, najlakše je raskinuti, razvesti se, otići..ali šta  kada ti život zaista postane iz nekog razloga nepodnošljiv? ne mora to obavezno da bude tuča, prevara, alkohol..prosto, nemate više ništa što vas veže osim navike, problema i dece,,,i životnog prostora u koji ste sprcali novac i svoj trud.
zar je prestanak ljubavi slab izgovor?
ne znam...po meni je život u takvom jednom krajnjem kompromisu potpuno nepojmljiv.
ps. ovo nije upućeno dromsi već nadovez. na plovkov komentar.
to nije logika vec realnost....
a i nije dušebrižničke utjehe.  samo treba citati sve .......................tak da ak se tak gleda...TI SI U PRINCIPU SRETNA ZENA                                           mozda   SRAMOTA !!! - Page 6 727654710.....

sve je samo osobni izbor i nista vise ...jasno da su izbori  u odnosima  to jest odluke vrlo kompleksne i teske ..ali su osobne  ....
 aukurac, meni je i ovo za pobljuvat se.
lični izbor, sopstvena odluka, bla bla truć trać..aman čoveče svi se negde s vremenom možemo, ajd ako ne promeniti, ali prilagoditi, usaglasiti svoje navike sa potrebama i navikama druge strane..to sve naravno, ako nam je uopšte više stalo do te druge osobe.
zašto se svaka kritika doživljava kao atak na nečiji integritet?
on/ona je takav i takav i amin. ma nemoj..pa ok, budi takav, ali ako vidiš da to što radiš užasno remeti vaše partnerske odnose, ako je atmosfera vazda naelektrisana, mučna..pa daj se malo potrudi, vidi đe škripi i podmaži ako ti je stalo, kontaš? 
ma kurca ti  kontaš po običaju.
plovak, furaš mi tu neke savete kao da si starac fočo od stotinu ljeta ali koji kao da nikad nije bio ni u braku ni ništa, nego eto samo tako prosipaš neke floskule čisto reda radi i da nas obaspeš svojom šatro mudrošću.
daj se saberi i spusti na zemlju sa te jahte.

čovek se ne menja suštinski, ali ga okolnosti, uticaji, iskustvo, socijalni kontakti, obrazovanje itd. oblikuju čitavog života.
nemoj mi reći da je neko, bilo ko isti sa dvadeset i pedeset..nema teoretske šanse da se ta osoba makar u dve stavke (osim fiziološki) nije promenila, razvila il propala, kajgod.

poenta,  sve je do naših izbora ali ako ima krivice, ona je uvek obostrana.
pre brza si....
da prije nego sto nesto prihvatis i uoblicis malo promuckas sa glavicom...
sve sto si ovdje u prvom djelu napisala  je tako vise manje ..mjenjamo se,sticemo iskustva,prozivljavamo  razna razdoblja dobra i losa ..sve stoji ..a i gdje sam ja nesto kazao o krivicu..samo kazem da za svoje krive odluke ..jer sve je u zivotu odluka ..( recimo kao i ovaj upis ) nikog ne krivim ..

sto se tice zajednickog zivota jasno da je jedan veliki kompromis i dok je obostran sve stima..a i ako i nije opet je izbor oba partnera..mozda jedan vise voli i vise je spreman se prilagodjavati ..no i to je njegova odluka i sam se mora nositi sa posljedicama..

nisam star i nista ne prosipam i nije neka mudrost ..mozda samo drugaciji pogled na neke stvari i zivot ..
i ja sam se valjao u kaljuzi zivota ,bio nezadovoljan i frustriran raznim stvarima jer sam donosio takove odluke..kada sam spoznao  da sam dosao do mog limita nezadovoljstva ,itd..opet sam donio odluku kojam sam promjenio neke stvari pa tako  dalje ( bitne odluke su vrlo teske i jasno da su ispunjene strahom i taj strah cesto nekomne dozvoljava da ih donese ..kao bolje i ovako nego nesto novo koje moze da bude jos gorje,,)

hebote sto si nabrusena..jasno da sam bio u braku  i da smo se trudili ..ulazili u razne kompromise i tolerilali jedno drugo.. podmazivali godinama..itd.. no nisam kukao vec sam gledao da vidim i ljepo  ..djeca izleti druzenja uspjesi u poslu itd.. kontam ja vise nego sto mislis SRAMOTA !!! - Page 6 3015220106 

pitanje je samo kako si ti skontala ono sto sam napisao u prvom postu dromsici...pa ne bi toliko godina bila sa brkom da nije bilo lepih stvari.. a i ima ih samo treba  pogledati sa druge strane,ne izgleda mi kao toliki mazohista..

to je bilo to a ne prosipanje mudrosti.. no ranjena srna uvjek je u strahu..pa se boji i onoga tko je hrani..SRAMOTA !!! - Page 6 684758713
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:28

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni su najbolji oni koji su mi zavukli ruku sa fotoaparatom kroz zavjesu na prozoru ulaznih vrata i slikavali moj hodnik i stepenište ... pa jebote, treba to nekom past na pamet i još se usuditi to napraviti bez straha da će ti netko ruku odgrist ... a fora bi bilo da ih ugrizem  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  samo mi se malo gadi to
SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 

ma, treba smislit neku smicalicu za iduću "turističku sezonu" kod Gliste
je, dođite i gurajte prste glisti kroz grilje :Da grilje su na onu ručicu koju vrtiš pa se zatvaraju... zamisli da brzo okrenem ručicu i stisnem im prste da ne mogu izvuć , nalakiram ih nabrzinu i onda pustim ... al mora netko biti vani da snimi face turista kad izvuku prste a ono nalakirani u lila boktemlatno SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 daj..upišat ću seeeee  SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112
jebga, pa treba iskoristiti sve to i napravit neku skrivenu kameru i stavit tu na forum ... samo ne znam kako se to radi ... al obavezno bih trebala stavit natpis NITI SLUČAJNO GURATI PRSTE U GRILJE .... tak da ih se što više navuče da gurnu


Zadnja promjena: kišna glista; 11.09.13 10:29; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:29

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 

ma, treba smislit neku smicalicu za iduću "turističku sezonu" kod Gliste
je, dođite i gurajte prste glisti kroz grilje :Da grilje su na onu ručicu koju vrtiš pa se zatvaraju... zamisli da brzo okrenem ručicu i stisnem im prste da ne mogu izvuć , nalakiram ih nabrzinu i onda pustim ... al mora netko biti vani da snimi face turista kad izvuku prste a ono nalakirani u lila boktemlatno SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 daj..upišat ću seeeee  SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112
jebga, pa treba iskoristiti sve to i napravit neku skrivenu kameru i stavit tu na forum ... samo ne znam kako se to radi
ti samo pribavi materijala...smislit ćemo već SRAMOTA !!! - Page 6 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:30

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:ja kad god se sjetim anegdota o kojima si pisala vezano uz znatiženjne turiste, praskam u smijeh...ma gdje bila SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594
meni su najbolji oni koji su mi zavukli ruku sa fotoaparatom kroz zavjesu na prozoru ulaznih vrata i slikavali moj hodnik i stepenište ... pa jebote, treba to nekom past na pamet i još se usuditi to napraviti bez straha da će ti netko ruku odgrist ... a fora bi bilo da ih ugrizem  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  samo mi se malo gadi to
SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 

ma, treba smislit neku smicalicu za iduću "turističku sezonu" kod Gliste
je, dođite i gurajte prste glisti kroz grilje :Da grilje su na onu ručicu koju vrtiš pa se zatvaraju... zamisli da brzo okrenem ručicu i stisnem im prste da ne mogu izvuć , nalakiram ih nabrzinu i onda pustim ... al mora netko biti vani da snimi face turista kad izvuku prste a ono nalakirani u lila boktemlatno SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
hihihihihi SRAMOTA !!! - Page 6 684758713

onda mogu I kod tebe na manikuru... SRAMOTA !!! - Page 6 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:34

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni su najbolji oni koji su mi zavukli ruku sa fotoaparatom kroz zavjesu na prozoru ulaznih vrata i slikavali moj hodnik i stepenište ... pa jebote, treba to nekom past na pamet i još se usuditi to napraviti bez straha da će ti netko ruku odgrist ... a fora bi bilo da ih ugrizem  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  samo mi se malo gadi to
SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 

ma, treba smislit neku smicalicu za iduću "turističku sezonu" kod Gliste
je, dođite i gurajte prste glisti kroz grilje :Da grilje su na onu ručicu koju vrtiš pa se zatvaraju... zamisli da brzo okrenem ručicu i stisnem im prste da ne mogu izvuć , nalakiram ih nabrzinu i onda pustim ... al mora netko biti vani da snimi face turista kad izvuku prste a ono nalakirani u lila boktemlatno SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
hihihihihi SRAMOTA !!! - Page 6 684758713

onda mogu I kod tebe na manikuru... SRAMOTA !!! - Page 6 1656216332
jebga, kad se pročuje i kad se ljudi navuku onda ćemo promijenit tretman... imam ja po ladicama uvijek onog super ljepka SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:35

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:SRAMOTA !!! - Page 6 3776795594 

ma, treba smislit neku smicalicu za iduću "turističku sezonu" kod Gliste
je, dođite i gurajte prste glisti kroz grilje :Da grilje su na onu ručicu koju vrtiš pa se zatvaraju... zamisli da brzo okrenem ručicu i stisnem im prste da ne mogu izvuć , nalakiram ih nabrzinu i onda pustim ... al mora netko biti vani da snimi face turista kad izvuku prste a ono nalakirani u lila boktemlatno SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
hihihihihi SRAMOTA !!! - Page 6 684758713

onda mogu I kod tebe na manikuru... SRAMOTA !!! - Page 6 1656216332
jebga, kad se pročuje i kad se ljudi navuku onda ćemo promijenit tretman... imam ja po ladicama uvijek onog super ljepka  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 

jebate...grilje s tim namazat SRAMOTA !!! - Page 6 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:38

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:je, dođite i gurajte prste glisti kroz grilje :Da grilje su na onu ručicu koju vrtiš pa se zatvaraju... zamisli da brzo okrenem ručicu i stisnem im prste da ne mogu izvuć , nalakiram ih nabrzinu i onda pustim ... al mora netko biti vani da snimi face turista kad izvuku prste a ono nalakirani u lila boktemlatno SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
hihihihihi SRAMOTA !!! - Page 6 684758713

onda mogu I kod tebe na manikuru... SRAMOTA !!! - Page 6 1656216332
jebga, kad se pročuje i kad se ljudi navuku onda ćemo promijenit tretman... imam ja po ladicama uvijek onog super ljepka  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
jebate...grilje s tim namazat SRAMOTA !!! - Page 6 1354420400
ma koje grilje, prste namazat i posut rižom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:40

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:hihihihihi SRAMOTA !!! - Page 6 684758713

onda mogu I kod tebe na manikuru... SRAMOTA !!! - Page 6 1656216332
jebga, kad se pročuje i kad se ljudi navuku onda ćemo promijenit tretman... imam ja po ladicama uvijek onog super ljepka  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
jebate...grilje s tim namazat SRAMOTA !!! - Page 6 1354420400
ma koje grilje, prste namazat i posut rižom

onda bolje perjem SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 11.09.13 10:41

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jebga, kad se pročuje i kad se ljudi navuku onda ćemo promijenit tretman... imam ja po ladicama uvijek onog super ljepka  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
jebate...grilje s tim namazat SRAMOTA !!! - Page 6 1354420400
ma koje grilje, prste namazat i posut rižom
onda bolje perjem SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931
SRAMOTA !!! - Page 6 684758713 bas sam htijo napisat, katran i perje, nek sve bude u kaubojskom stilu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:43

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jebate...grilje s tim namazat SRAMOTA !!! - Page 6 1354420400
ma koje grilje, prste namazat i posut rižom
onda bolje perjem SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931
SRAMOTA !!! - Page 6 684758713 bas sam htijo napisat, katran i perje, nek sve bude u kaubojskom stilu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:44

a ovima što vire kad su grilje dovoljno otvorene za to, napunit onu pumpu za bicikl pepelom i "puhnut" im u facu  SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112

il još bolje, mehko brašno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:45

kišna glista je napisao/la:a ovima što vire kad su grilje dovoljno otvorene za to, napunit onu pumpu za bicikl pepelom i "puhnut" im u facu  SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112

il još bolje, mehko brašno
još bolje ljuti curry SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:46

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a ovima što vire kad su grilje dovoljno otvorene za to, napunit onu pumpu za bicikl pepelom i "puhnut" im u facu  SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112

il još bolje, mehko brašno
još bolje ljuti curry SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112
ha ha ha ha ha... papar... pa nek kišu ulicom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:48

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a ovima što vire kad su grilje dovoljno otvorene za to, napunit onu pumpu za bicikl pepelom i "puhnut" im u facu  SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112

il još bolje, mehko brašno
još bolje ljuti curry SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112
ha ha ha ha ha... papar... pa nek kišu ulicom
čuj, mora da je tvoja kuća, šalu na stranu sada, jako atraktivna, kad toliko zabadaju u nju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:52

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a ovima što vire kad su grilje dovoljno otvorene za to, napunit onu pumpu za bicikl pepelom i "puhnut" im u facu  SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112

il još bolje, mehko brašno
još bolje ljuti curry SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112
ha ha ha ha ha... papar... pa nek kišu ulicom
čuj, mora da je tvoja kuća, šalu na stranu sada, jako atraktivna, kad toliko zabadaju u nju
privlači ih nered u njoj SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  ma nije, ima neke kamene reljefe koji su isplivali kad sam mijenjala fasadu al sasvim obična i siva kuća ... kad se sjetim da sam se htjela igrati sa pročeljem i raznim bojama da nerviram konzervativce iz konzervatorskog zavoda u rijeci, al me prošla ta ideja... i ovak siva previše privlači ljude

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:56

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:još bolje ljuti curry SRAMOTA !!! - Page 6 1619348112
ha ha ha ha ha... papar... pa nek kišu ulicom
čuj, mora da je tvoja kuća, šalu na stranu sada, jako atraktivna, kad toliko zabadaju u nju
privlači ih nered u njoj SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  ma nije, ima neke kamene reljefe koji su isplivali kad sam mijenjala fasadu al sasvim obična i siva kuća ...
sad mi je i jasno šta vide u njoj...volim to kad se ostavi vidljivo kamenje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 10:58

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ha ha ha ha ha... papar... pa nek kišu ulicom
čuj, mora da je tvoja kuća, šalu na stranu sada, jako atraktivna, kad toliko zabadaju u nju
privlači ih nered u njoj SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  ma nije, ima neke kamene reljefe koji su isplivali kad sam mijenjala fasadu al sasvim obična i siva kuća ...
sad mi je i jasno šta vide u njoj...volim to kad se ostavi vidljivo kamenje
meni je žao da nisam imala mogućnosti obrnuto je obnovit... inače bi sigurno raspored prilagodila starijim otvorima ... ima jedan predivni kameni lučni prozorski otvor sa uklesanim cvijećem al jebga, sad su to samo slijepi otvori... imam više fantomskih prozora na kući neg onih pravih SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 11:02

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:čuj, mora da je tvoja kuća, šalu na stranu sada, jako atraktivna, kad toliko zabadaju u nju
privlači ih nered u njoj SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  ma nije, ima neke kamene reljefe koji su isplivali kad sam mijenjala fasadu al sasvim obična i siva kuća ...
sad mi je i jasno šta vide u njoj...volim to kad se ostavi vidljivo kamenje
meni je žao da nisam imala mogućnosti obrnuto je obnovit... inače bi sigurno raspored prilagodila starijim otvorima ... ima jedan predivni kameni lučni prozorski otvor sa uklesanim cvijećem  al jebga, sad su to samo slijepi otvori... imam više fantomskih prozora na kući neg onih pravih  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
te kamene kuće su nešto posebno, a daju se uredit da ti mozak stane...milina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 11:41

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:privlači ih nered u njoj SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  ma nije, ima neke kamene reljefe koji su isplivali kad sam mijenjala fasadu al sasvim obična i siva kuća ...
sad mi je i jasno šta vide u njoj...volim to kad se ostavi vidljivo kamenje
meni je žao da nisam imala mogućnosti obrnuto je obnovit... inače bi sigurno raspored prilagodila starijim otvorima ... ima jedan predivni kameni lučni prozorski otvor sa uklesanim cvijećem  al jebga, sad su to samo slijepi otvori... imam više fantomskih prozora na kući neg onih pravih  SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
te kamene kuće su nešto posebno, a daju se uredit da ti mozak stane...milina
da, meni je užitak kad mi naleti neka za adaptaciju... al imaš i groooznih ideja kako ljudi totalno unište takvu kuću i naprave kič od nje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Lena 11.09.13 14:38

pročitala površno....lako li je bit pedantan ako nemaš nikoga ko (generalnije) šporka.....i ja sam bila samo takva picajzla....sad sam samo realna i kome smeta malo nereda dječijeg odjebucnem bez problema....neka si doma samo slaže i gleda svoju milinu od urednosti SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
ps. ovo ne znači da podržavam šporkicu,ali malo nereda mogu podnijeti...dapače...sad su mi preuredne kuće znak da vlasnik ima doooosta slobodnog vremena SRAMOTA !!! - Page 6 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 16:40

Lena je napisao/la:pročitala površno....lako li je bit pedantan ako nemaš nikoga ko (generalnije) šporka.....i ja sam bila samo takva picajzla....sad sam samo realna i kome smeta malo nereda dječijeg odjebucnem bez problema....neka si doma samo slaže i gleda svoju milinu od urednosti SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 
ps. ovo ne znači da podržavam šporkicu,ali malo nereda mogu podnijeti...dapače...sad su mi preuredne kuće znak da vlasnik ima doooosta slobodnog vremena SRAMOTA !!! - Page 6 2758896589
ova teorija se provlači kroz odgovore više forumašica.
Dakle moja urednost se ne mjeri viškom vremena jer sam doma pa sve vidim i dosadno mi je. Ja bi rado da ne vidim i da sam više na kompu ili u vrtu ili u šetnji sa čuksijem itd
Moja kuća je možda čak manje uredna nego kad sam radila u tri smjene ( 15 godina) ili 16/16 sati, i imala malu djecu od toga jedno sa fizičkim invaliditetom. Na uštrp svog spavanja i svojih nekih relaksirajućih radnji ja sam se relaksirala pospremajući . Eto takva sam i mislim da svi imamo biti pravo biti svoji.
Moja djeca su se igrala u dvorištu, u blatu na neasvaltiranoj ulici..... cipele su se skidale pred vratima, odjeća se presvlačila dva puta pa i tri puta na dan ak je trebalo
igračke su bile razbacane po kući , no svaki dan su se navečer i pospremale

ja se ne primam kuhanja dok radna prvršina nije pospremljena, ja pospremim kupljenu robu  donešenu iz dučana odmah .
Ja ću prvo pokupiti zemlju i razbijenu teglu pa onda sjesti na balkon i dignuti sve četri u zrak i sa guštom piti kavu. To sam ja , za neke frik kontrol. Kak se ovi drugi zovu koji su drugačiji od mene .
Plovak je htel reči da je čaša na pol puna  a isto vremeno napol prazna ovisi kak gledaš. Negativan stav širi negativnu vibru i vrag nije uvjek tako crn kako se čini.
Ja nebi željela nikada biti Kišna. Ja čak nevjerujem da je ona takva  kak se prikazuje. Ona je meni stalno neki granični slučaj nekog maskembalskog ludila. Previše forsira tu zericu indijanskog u sebi. Ufurala se u tu igru, voli se vidjeti takvu, neobično - mističnu. Mislim da nije bila takva cijeli život i da je do preokreta došlo prije koju godinicu.
prošla me inspiracija ja bok

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  orion 11.09.13 17:31

dromsin je napisao/la:stalno primječujem vodu na podu kupaone između umivaonika i kade, i umivaonika i wc-a.
Brišem ko kreten i jučer pozovem brku da vidi tu poplavu i da nek pogleda od kud curi voda.
Veli znam iz pipe na kadi sutra ću popraviti

SRAMOTA !!! - Page 6 424959984  on zna al kurcem ne mrda jer nije još tak bilo jako

( digresija --- prije par dana mu rekoh , ostavil si četku punu dreka u posudi punoj vode, em se prolilo po kupaoni em me je pošpricalo em sam popizdila kaj sam to morala čistit, još jednom mi to napravi ostavit ću sve tak kak je zasrano pa ti peri, pun mi je kurac čiščenja vaših govana. Veli on meni kak znaš da sam ja možeda je sin. Znam da si ti jer si ti sral ujutro , a sin ima zabranu diranja četke dok sam ja živa.
On sa svojom tetraparezom nije u stanju vratiti četku kak treba da ne zasvinji okolo i zato to nedam da radi, za njim počistim ja.)
 
natrag na jutros
Odlazi brko na poso i kaže da pipa ( jednoručna mješalica) treba biti okrenuta na hladnu vodu)
Ja na kompu i još uravnotežena - ok fala na uputstvima za upotrebu, mogel si mi ih i prije dati.
Vrati se on do mene i šapće i da znaš nisam ja onaj dan usvinjio četku i mali se koristi njome.
SRAMOTA !!! - Page 6 3827417775  briši rekoh na posel koji je tebi kurac, kakve to veze ima sa pokvarenom pipim i govnima
poludila sam
nije za pisat kaj sam sve rekla

Eto luda sam
popravljal je pipu, voda je šikljala do plafona ( doslovno još je fleka),
peglala sam i nisam ga nadgledala
 šljapkal je u čarapama po tom mokrom , suhu krpu nije ni priredil ni tražil da to pokupi
tek kad me je pozval da nadgledam pipu dok on otvara vodu ( idiot ventil nije stavil u kupaoni nek u drugoj prostoriji)
ugazim u mokre kupaonske prostirače
I opet poludim
Tko nije tu normala urlala sam, pa kaj se tak dela , pa kaj nije tražil stare suhe krpe, pa kaj nije maknul prostirače
A on ima facu jadnog tužnog pesa,a ja tu facu više nemrem smisliti 


 Sin je opreiral neko zadebljanje na koljenu i na ruci, sutra konci idu van. Kupal se je i flastere skinul i stavil kraj kade.
Veli brko odlazeči pušiti na balkon , malom još suzi koljeno,
rekoh znam možda mu neće na kojljenu skinuti konce.
Brko prolazi pokraj mene, prolazi pokraj koša za smeče i drito na vrata balkona
Meni kliker - videl si gaze al ih nisi uzel i bacil
kad popušim veli
alergična sam više nemrem
bacilo me direkt na priču SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 

ne znam kaj bi ti pametno rekla SRAMOTA !!! - Page 6 1724307051 , kod mene to prema raspoloženju - ima dana kad mi se živo fućka pa da se i cijeli krov srušio, a ne samo procurila pipa, ponekad mi para na uši ide i na totalno beznačajnu sitnicu. 
... ovisi o stanju sviesti i količini umora...što sam umornija, to mi više svejedno ....

Npr. mrzim prati suđe i čistiti što god poslije ručka. Sve što je moguće napravim za vrijeme kuhanja, a ono malo što ostane ostavljam.... ako nekome smeta, neka pere sam..... 

za majstotra u kući .... uvijek kažem - bolje bi mu bilo da nije. Od frendice   muž ne zna ni žarulju promjeniti, svi u kući to prihvatiše, za ono što sami ne mogu ili ne znaju zovu majstora ....  

U cijeloj priči je dobro što to brko nije zapaljiv lik, pa nema drame ili nedaj bože nekih drugih negativnih  aktivnosti SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931  ....

e da skoro zaboravih: ne sekiraj se Dromsi SRAMOTA !!! - Page 6 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 18:08

dromsin je napisao/la:Na uštrp svog spavanja i svojih nekih relaksirajućih radnji ja sam se relaksirala pospremajući . Eto takva sam i mislim da svi imamo biti pravo biti svoji.
tako je dromsi...svi imamo pravo biti svoji dok god to ne radimo na štetu drugih i napadajući druge ... i brko ima pravo biti svoj a i ti imaš pravo relaksirati se pospremajući a koliko vidim iz tvojih priča nitko te ne sprečava u tome nit ti to brani pa me malo čudi što nisi, jel, relaksirana ... a koliko sam ja na granici il nisam nekog maskembalskog ludila nakon što sam sasvim iskreno odgovarala na tvoje postove u kojima opisuješ svoje opetovano divljanje i verbalno maltretiranje svojih ukućana, draga moja, mislim da nema uopće smisla o tome pričati al ako ti se da, samo izvoli... meni je to zanimljivo pratiti jer mi je jednom netko rekao da ne pišem po forumu previše o svom životu i svjetonazoru jer bi ovakvih reakcija moglo i biti ... i imao je pravo, samo što nije znao da će to meni biti zanimljivo čitati SRAMOTA !!! - Page 6 684758713 ... i stvarno jest SRAMOTA !!! - Page 6 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 6 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 17. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.