kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRAMOTA !!!

Stranica 7 / 17. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  antonac 11.09.13 18:12

kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Na uštrp svog spavanja i svojih nekih relaksirajućih radnji ja sam se relaksirala pospremajući . Eto takva sam i mislim da svi imamo biti pravo biti svoji.
tako je dromsi...svi imamo pravo biti svoji dok god to ne radimo na štetu drugih i napadajući druge ... i brko ima pravo biti svoj a i ti imaš pravo relaksirati se pospremajući a koliko vidim iz tvojih priča nitko te ne sprečava u tome nit ti to brani pa me malo čudi što nisi, jel, relaksirana  ... a koliko sam ja na granici il nisam nekog maskembalskog ludila nakon što sam sasvim iskreno odgovarala na tvoje postove u kojima opisuješ svoje opetovano divljanje i verbalno maltretiranje svojih ukućana, draga moja, mislim da nema uopće smisla o tome pričati al ako ti se da, samo izvoli... meni je to zanimljivo pratiti jer mi je jednom netko rekao da ne pišem po forumu previše o svom životu i svjetonazoru jer bi ovakvih reakcija moglo i biti ... i imao je pravo, samo što nije znao da će to meni biti zanimljivo čitati  SRAMOTA !!! - Page 7 684758713 ... i stvarno jest  SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
i nama- i nama.....SRAMOTA !!! - Page 7 11484130

_________________
daite im da seru....SRAMOTA !!! - Page 7 29xutcySRAMOTA !!! - Page 7 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 19:47

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Na uštrp svog spavanja i svojih nekih relaksirajućih radnji ja sam se relaksirala pospremajući . Eto takva sam i mislim da svi imamo biti pravo biti svoji.
tako je dromsi...svi imamo pravo biti svoji dok god to ne radimo na štetu drugih i napadajući druge ... i brko ima pravo biti svoj a i ti imaš pravo relaksirati se pospremajući a koliko vidim iz tvojih priča nitko te ne sprečava u tome nit ti to brani pa me malo čudi što nisi, jel, relaksirana  ... a koliko sam ja na granici il nisam nekog maskembalskog ludila nakon što sam sasvim iskreno odgovarala na tvoje postove u kojima opisuješ svoje opetovano divljanje i verbalno maltretiranje svojih ukućana, draga moja, mislim da nema uopće smisla o tome pričati al ako ti se da, samo izvoli... meni je to zanimljivo pratiti jer mi je jednom netko rekao da ne pišem po forumu previše o svom životu i svjetonazoru jer bi ovakvih reakcija moglo i biti ... i imao je pravo, samo što nije znao da će to meni biti zanimljivo čitati  SRAMOTA !!! - Page 7 684758713 ... i stvarno jest  SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
i nama- i nama.....SRAMOTA !!! - Page 7 11484130
socrate SRAMOTA !!! - Page 7 11484130  SRAMOTA !!! - Page 7 11484130  SRAMOTA !!! - Page 7 11484130 

SRAMOTA !!! - Page 7 1001524_10200691609624968_584988379_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  taja 11.09.13 21:37

Vel'ka Maca je napisao/la:ja te potpuno razumijem, barem ovaj dio s brkom... SRAMOTA !!! - Page 7 2281111077 
ja sam svoga konja trenirala godinama i uspjela sam postići da više nema lokvica iza njega nakon u umivanja, da je pod nakon tuširanja suh i čist, da na staklenom stolu nema tragova čaša, da je kuhinja sterilizirana nakon upotrebe i sve tako.... (ja sam rubno opsesivno kompulzivna garant, al mi nije nikad dijagnosticirano SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 )... i sad kad smo se fino ušemili - počeo mi je bit dosadan... smrtno
i počelo me živcirat samo njegovo bivstvovanje...

i sad kad si razmišljam s nekim započet opet sve ispočetka... fakat mi se ne da...
mislim, mogu imat nekoga za druženje i "divljanje" međ plahtama, ali da nekome perem i peglam... e pa ne da mi se.
možda za godinu dana budem u tuđem dreku do grla, ali sada tako razmišljam SRAMOTA !!! - Page 7 4255275425
Hvala Bogu moj je stigao istreniran

Prije bi se reklo da on trenira mene SRAMOTA !!! - Page 7 1724307051 

Al kad vas čitam ne znam kako bih podnijela sav taj nered koji stvaraju drugi. Loše se nosim i sa svojim neredom
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  taja 11.09.13 21:46

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa možda je tu na forumu kad napišeš pričicu ... zabavno te čitat al vjeruj mi, ne bih s tobom živjela  SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931  a i obrnuto... ja bih te satrala svojom flegmatičnošću il bi se poklale do kraja al samo jednom .... ne bi bilo reprize ko sa brkom
bil je na netu al mu se ne sviđa, kad malo razmislim niš njemu nije interesantno, ni čitanje, ni sport ni forum, gledanje sifi-a i glumljenje tužnog čuke.

Problem nebi bio zbog tvoje flegmatičnosti već neurednosti. Ovo nemoj shvatiti ko uvredu, nemamo ista mjerila urednosti
jedno je nered, a drugo je kreativan nered....a kolko "znam" kišnu, ona funkcionira u kreativnom neredu, što znači da stvarno imate različita mjerila, baš kak i veliš SRAMOTA !!! - Page 7 2319274739
a čuj, kod mene ti je sve to sezonski... imaš ti i pravog nereda kod mene koje bude na čekanju  jer jednostavno krenem za nečim što me privuče više od krpe i sredstva za čiščenje... ako dođem kući i naletim na razbijeni lonac i zemlju na podu jer mi ga je mačak srušio a ja namjeravala otić na plažu, ja ću ti uvijek i dalje otić na plažu a tek nakon se izguštam, napunim pozitivnom energijom, počistim nered ... tak da ima dromsi pravo ... moji gušti su ispred čišćenja... jebo čiščenje i živciranje zbog toga ... treba živjeti i onda ti i čišćenje lakše pada i ne diže živac
bome tako i ja 
Jel sramota ili nije zaboli me ona stvar
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 11.09.13 22:25

posvađale ste se oko lokvice vode u kupatilu?
puj sramoteee SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 12.09.13 8:04

moica je napisao/la:posvađale ste se oko lokvice vode u kupatilu?
puj sramoteee SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
slabom kurcu i dlake smetaju...SRAMOTA !!! - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 8:46

moica je napisao/la:posvađale ste se oko lokvice vode u kupatilu?
puj sramoteee SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
jasnism svadžala, samo sam bila razumna SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 9:30

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:posvađale ste se oko lokvice vode u kupatilu?
puj sramoteee SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
jasnism svadžala, samo sam bila razumna  SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
pa ja sam pitoma ko janje
nema svađe
SRAMOTA !!! - Page 7 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 15:04

pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:posvađale ste se oko lokvice vode u kupatilu?
puj sramoteee SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
slabom kurcu i dlake smetaju...SRAMOTA !!! - Page 7 684758713
meni je ta poslovca vazda bila neprikladna jer
čim neko ima oštrije kriterijume i visoke standarde u pogledu bilo čega, odma ga se optuži za kurcoizbirljivost.
naravno, ne mislim pritom na one razmažene ili hronično mrzovoljne  kojima fakat sve na ovom svetu nije po volji

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Lena 12.09.13 15:09

dromsin je napisao/la:
Lena je napisao/la:pročitala površno....lako li je bit pedantan ako nemaš nikoga ko (generalnije) šporka.....i ja sam bila samo takva picajzla....sad sam samo realna i kome smeta malo nereda dječijeg odjebucnem bez problema....neka si doma samo slaže i gleda svoju milinu od urednosti SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
ps. ovo ne znači da podržavam šporkicu,ali malo nereda mogu podnijeti...dapače...sad su mi preuredne kuće znak da vlasnik ima doooosta slobodnog vremena SRAMOTA !!! - Page 7 2758896589
ova teorija se provlači kroz odgovore više forumašica.
Dakle moja urednost se ne mjeri viškom vremena jer sam doma pa sve vidim i dosadno mi je. Ja bi rado da ne vidim i da sam više na kompu ili u vrtu ili u šetnji sa čuksijem itd
Moja kuća je možda čak manje uredna nego kad sam radila u tri smjene ( 15 godina) ili 16/16 sati, i imala malu djecu od toga jedno sa fizičkim invaliditetom. Na uštrp svog spavanja i svojih nekih relaksirajućih radnji ja sam se relaksirala pospremajući . Eto takva sam i mislim da svi imamo biti pravo biti svoji.
Moja djeca su se igrala u dvorištu, u blatu na neasvaltiranoj ulici..... cipele su se skidale pred vratima, odjeća se presvlačila dva puta pa i tri puta na dan ak je trebalo
igračke su bile razbacane po kući , no svaki dan su se navečer i pospremale

ja se ne primam kuhanja dok radna prvršina nije pospremljena, ja pospremim kupljenu robu  donešenu iz dučana odmah .
Ja ću prvo pokupiti zemlju i razbijenu teglu pa onda sjesti na balkon i dignuti sve četri u zrak i sa guštom piti kavu. To sam ja , za neke frik kontrol. Kak se ovi drugi zovu koji su drugačiji od mene .
Plovak je htel reči da je čaša na pol puna  a isto vremeno napol prazna ovisi kak gledaš. Negativan stav širi negativnu vibru i vrag nije uvjek tako crn kako se čini.
Ja nebi željela nikada biti Kišna. Ja čak nevjerujem da je ona takva  kak se prikazuje. Ona je meni stalno neki granični slučaj nekog maskembalskog ludila. Previše forsira tu zericu indijanskog u sebi. Ufurala se u tu igru, voli se vidjeti takvu, neobično - mističnu. Mislim da nije bila takva cijeli život i da je do preokreta došlo prije koju godinicu.
prošla me inspiracija ja bok
vidi je šta frkće....frrrrrr:zubo 
ma svako sebi postavlja prioritete,a i nismo svi isti pa je moja neurednost možda nekome urednost i obratno....
dok sam bila doma sa djecom sve je bilo ekstra uredno i ništa mi nije bilo teško....sad kad radim i oni su nešto veći zaista bude nereda.....nisu lijeni,ali baka i dide im svašta dopuštaju onda sam ja kad se vratim doma dežurna gnjavatorica SRAMOTA !!! - Page 7 11484130 
nisam nikad puno spavala,a sad kad se duže vremena dižem oko 6 zaista mi fali pola sata ujutro....i nikako se naspavat jer kao navečer bi malo tv...ovo ono,a zaspem kao top i onda se premještam.....
radna površina kad kuham isto je čista,ali cijela kuhinja ne treba mi blistat dok kuham SRAMOTA !!! - Page 7 11484130 
ne znam....sad mi je najvažnije da se vikendom ode negdje bar malo sa djecom....da se domaći naprave i nauči se,a pomoć ukućana bi mogla bit i veća...to da....
roditelji su sa djecom (ili samo mama ili i tata),a mama ima obavezu kuhat i pazit da su uredni i odu u školu na vrijeme....uredi kuću jako površno,pa ja iza nje opet čistim.....
ali ne bunim se......pobjedila sam čudovište u sebi koje je totalni detaljista i naučila se suživotu sa opuštenijim čudovištem....SRAMOTA !!! - Page 7 3084372643 
a kakav je ko i kakva mu je kuća samo nakon osbnog uvida SRAMOTA !!! - Page 7 1354420400 
meni glista odlična! obožavam njenu energiju i zračenje

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Lena 12.09.13 15:11

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:posvađale ste se oko lokvice vode u kupatilu?
puj sramoteee SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
jasnism svadžala, samo sam bila razumna  SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
pa ja sam pitoma ko janje
nema svađe
SRAMOTA !!! - Page 7 3214182331
liz liz ! SRAMOTA !!! - Page 7 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  propolis 12.09.13 15:49

Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:posvađale ste se oko lokvice vode u kupatilu?
puj sramoteee SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
jasnism svadžala, samo sam bila razumna  SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
pa ja sam pitoma ko janje
nema svađe
SRAMOTA !!! - Page 7 3214182331
liz liz ! SRAMOTA !!! - Page 7 11484130
i opet samo sex    SRAMOTA !!! - Page 7 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  propolis 12.09.13 15:55

sto se tice i urednosti ...sada bas ne bi se trebal nesto javljati ali ima i ono sto drzim  vrlo uredno..jer volem  to

na prvom mjestu  kada sam na jedrilici..nema trunke  nicega sto nije vezano za  jredrilicu samo ..na nju se ulazi bos... sve se skida ostalo ili ostravlja vani ..SRAMOTA !!! - Page 7 3111943984 
a i auto..do nedavno i dozvoljava i pusenja  a u zadnje vrijeme  i ne bas ..novi auto nova pravila...heheheheeh  a u stvari tu odliku mi isprovocirao prijatelj koji se cesto vozi i pusi ko sumanut ali doma ne ...jer smeta kceri koja je povremeno tamo ..on i zena puse vani ispred ulaza ..jebote a drugdje zadime sve .bez milosti .....pa odlucio da i on nece da pusi u mom autu...SRAMOTA !!! - Page 7 2733991369   prvo se bunio kao nikada nisi nikom branio ..sto je i istina..no rekao mu kada ces pusiti u svojoj kuci mozes i ovdje..SRAMOTA !!! - Page 7 2634474203
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 16:41

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:posvađale ste se oko lokvice vode u kupatilu?
puj sramoteee SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
jasnism svadžala, samo sam bila razumna  SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
pa ja sam pitoma ko janje
nema svađe
SRAMOTA !!! - Page 7 3214182331
SRAMOTA !!! - Page 7 652962366 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 19:44

g_host je napisao/la:
pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:posvađale ste se oko lokvice vode u kupatilu?
puj sramoteee SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
slabom kurcu i dlake smetaju...SRAMOTA !!! - Page 7 684758713
meni je ta poslovca vazda bila neprikladna jer
čim neko ima oštrije kriterijume i visoke standarde u pogledu bilo čega, odma ga se optuži za kurcoizbirljivost.
naravno, ne mislim pritom na one razmažene ili hronično mrzovoljne  kojima fakat sve na ovom svetu nije po volji
oštriji kriteriji?
oštriji kriteriji su poželjni prije no što počneš s nekim suživot, a ako si se već zajebo i našao partnera čija su mjerila urednosti drugačija od tvojih, treba naći kompromis, a ne pritiskati na njega da ti se totalno prilagodi.

i fakat, rđavom kurcu i dlaka fali SRAMOTA !!! - Page 7 684758713

@dromsićka, znam da ti nije lako, znam da si prošla svašta, znam da je teško imati dijete koje te treba maltene 24 sata i kao odrastao čovjek, ali nisi u pravu... zahtijevaš da svi ukućani igraju po tvojim pravilima... moja sestra ima sličan problem (jer to je fakat problem), stalno joj je krpa u rukama, ali ne očekuje od nikog da se ponaša na isti način, ne očekuje aplauz, ne misli da je zbog svoje potrebe za sjajem savršena žena, ne misli da je žrtva... pomirila se s tim da je ona takva (nema šansi da se promijeni, ako zaboravi što napraviti ustane po noći), muž i djeca su drugačiji i riješena stvar...  uspoređujući se s njom ja sam prava šporkulja, ali sam čistunka za veliku većinu žena u čije kuće sam ulazila... svi možemo dobiti ocjenu i kao šporki i/ili kao čistunci, ovisi tko nam je parametar... 
ja sam svakakva, ono, na refule... kad mi vidiš stan sređen u nulu znaj da imam gadan nered u duši i da sam pred nekom teškom odlukom, kad su mi ormari, kupatilo i kuhinja čisti, a ostatak u kreativnom neredu, znači da sam svoja, rutina, sve ok, ako je sve u neredu, znači da ću uskoro dići sidro jer taj prostor više ne ćutim kao svoj dom... 
kažeš ne bi mogla živjeti s osobom koja ima higijenske navike kao glista?... pa ti već živiš s takvim, samo što bi te glista odavno stjerala ukurac, a brko se očito predao sudbini SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 21:02

moica je napisao/la: pa ti već živiš s takvim, samo što bi te glista odavno stjerala ukurac, a brko se očito predao sudbini SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
ne bih ne bih.... ja bih se namjerno stalno tuširala i to u odjeći i preko glave i hodaaaala tako po ciiiiiijeloj kući i ostavljala mokre tragove .... bokte, kad se sjetim kako sam ljetos po onim vrućinama hodala po kući u mokroj odjeći da mi nije vruće ... odjeća se osuši a ja ju opet pod vodu i navučem ... najljepše je na početku dok se sve cijedi sa tebe .... i još u pozadini opičim na sav volumen carminu buranu da ne čujem kako dromsi mene tjera u kurac ... izmorila bih ja nju... na kraju bi joj bilo tako vruće da bi i sama išla obučena pod tuš i bila sretna da može tako šljapkati po kući rashlađena a da nitko ne pizdi zbog njenih lokvica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  propolis 12.09.13 21:06

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la: pa ti već živiš s takvim, samo što bi te glista odavno stjerala ukurac, a brko se očito predao sudbini SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
ne bih ne bih.... ja bih se namjerno stalno tuširala i to u odjeći i preko glave i  hodaaaala tako po ciiiiiijeloj kući i ostavljala mokre tragove .... bokte, kad se sjetim kako sam ljetos po onim vrućinama hodala po kući u mokroj odjeći da mi nije vruće ... odjeća se osuši a ja ju opet pod vodu i navučem ... najljepše je na početku dok se sve cijedi sa tebe .... i još u pozadini opičim na sav volumen carminu buranu da ne čujem kako dromsi mene tjera u kurac ... izmorila bih ja nju... na kraju bi joj bilo tako vruće da bi i sama išla obučena pod tuš i bila sretna da može tako šljapkati po kući rashlađena a da nitko ne pizdi zbog njenih lokvica  
SRAMOTA !!! - Page 7 3015220106      SRAMOTA !!! - Page 7 2733991369
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 21:23

jebote čega sam se sad sjetila... davno imala nekog ludog dečka koji je znao tako stalno pilati... nikad sretan i zadovoljan... što je najgore, najviše je pilao kad je trebalo ić spavati... začudo, ništa osim pilanja mu nije padalo na pamet u tom trenutku ... neki bolesno na kvadrat patoliški ljubomorni tip pa kad bi krenuo sa nekim svojim raketama u glavi, pa pitanjima "šta si mislila kad si ovo rekla ( prije deset dana, po mogućnosti ) , pa šta si mislila kad je onaj prošo ulicom, jesam primijetila kad je neki muški prošao, nisam, ajd ne laži, jesi ...  pa zašto si baš tu knjigu uzela za čitati, zašto sad baš to gledaš na tv-u, jel zato jer je onaj tip dobar??? wtf ???? .... a mamo mila samo kad se sjetim kakvih sam se sranja naslušala u životu i mirno potrpila bez da ikog šaljem u kurac ... i molim ga da prekine, umirujem ga i ubjeđujem da umišlja gluposti, da samog sebe bespotrebno muči, da ne kujem nikakve zavjere protiv njega, da ga ne varam ni u mislima   a on nikako prestati ... i okrenem se na drugu stranu i pravim se da spavam, ignoriram sve skupa, bezveze mi raspravljat kad znam da nisam kriva ( ajd da sam kriva, još i bih SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931  )  a on ne popušta... vuče me za ruku da se okrenem prema njemu , pa gledaj me u oči dok te pitam, pa ako se hoću okrenut i spavat, a ha, znači kriva si jer ne možeš izdržati cijelu noć gledati me u oči a meni oči već krvave od nespavanja ko tom-u kad je moro čačkalicama podupirat kapke da ostane budan ...  pa opet počne sa interogacijom i tako iz noći u noć dok meni nije puko film, usred noći ustala, pitam ga hoće spavat konačno da mogu i ja malo odmorit, veli on neće, pitam ga ponovo, on opet prkosno bulji u mene i veli da neće .... ok, odem u kuhinju, uzmem džezvu za kavu, najveću, napunim ju hladnom vodom, vratim se nazad u sobu i pljus po njemu.... hoćeš sad spavat, pitam ga ja a on se nako sav cijedi, i počne plakati... veli hoću... i zaspo.... konačno ... probao još par puta sa takvim pizdarijama al se ja spakirala i otišla ... jebotito kad lud staloženom neda postojati, disati  a neće da ga pusti na miru a sve u ime neke ljubavi... jeboti takvu ljubav... mogu ja i bez nje SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931  SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931  SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
al kad si mlad fakat sve trpiš ... neb sad tako pa da su mu i ruke i kurac od zlata ... al poanta priče je da ti lokve vode smetaju kad nema većih pizdarija u životu ... meni tu noć nije smetala ni ona usred kreveta adobrano ga namočila, nisam štedila na hladnoj vodi ... čim je ovaj zašutio i okrenuo na svoju stranu i zaspo ridajući, ja zaspala u sekundi a zadnja misao mi je bila ... koooooonačno mir , aaamen  SRAMOTA !!! - Page 7 827055756

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 21:33

kišna glista je napisao/la: davno imala nekog ludog dečka koji je znao tako stalno pilati... nikad sretan i zadovoljan... .. jebotito kad lud staloženom neda postojati, disati  a neće da ga pusti na miru a sve u ime neke ljubavi... jeboti takvu ljubav.
glisto ti si uhu ljepilo za budale... SRAMOTA !!! - Page 7 1619348112 

u cijeloj priči je jedina sramota da nisi jedina takva... blagomise SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 21:40

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: davno imala nekog ludog dečka koji je znao tako stalno pilati... nikad sretan i zadovoljan... .. jebotito kad lud staloženom neda postojati, disati  a neće da ga pusti na miru a sve u ime neke ljubavi... jeboti takvu ljubav.
glisto ti si uhu ljepilo za budale... SRAMOTA !!! - Page 7 1619348112 

u cijeloj priči je jedina sramota da nisi jedina takva... blagomise SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
a nisam više... što sam starija, manje kraće se lijepe ( štonosam htjela reć, brže odustanu jer sam i ja uvjerljivija ) ... ne usude se... znaš onu, dobar glas se daleko čuje, loš još dalje SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 21:51

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: davno imala nekog ludog dečka koji je znao tako stalno pilati... nikad sretan i zadovoljan... .. jebotito kad lud staloženom neda postojati, disati  a neće da ga pusti na miru a sve u ime neke ljubavi... jeboti takvu ljubav.
glisto ti si uhu ljepilo za budale... SRAMOTA !!! - Page 7 1619348112 

u cijeloj priči je jedina sramota da nisi jedina takva... blagomise SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
a nisam više... što sam starija, manje kraće se lijepe ( štonosam htjela reć, brže odustanu jer sam i ja uvjerljivija ) ... ne usude se... znaš onu, dobar glas se daleko čuje, loš još dalje SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
je odustanu, nakon jačeg šutiranja SRAMOTA !!! - Page 7 3111943984  mogla bi igrati za nogometnu repku

štonosam i ja nešto mislila reć... a ja, od lošeg ostane i eho, pa popušta uhu SRAMOTA !!! - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 21:54

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: davno imala nekog ludog dečka koji je znao tako stalno pilati... nikad sretan i zadovoljan... .. jebotito kad lud staloženom neda postojati, disati  a neće da ga pusti na miru a sve u ime neke ljubavi... jeboti takvu ljubav.
glisto ti si uhu ljepilo za budale... SRAMOTA !!! - Page 7 1619348112 

u cijeloj priči je jedina sramota da nisi jedina takva... blagomise SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
a nisam više... što sam starija, manje kraće se lijepe ( štonosam htjela reć, brže odustanu jer sam i ja uvjerljivija ) ... ne usude se... znaš onu, dobar glas se daleko čuje, loš još dalje SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
je odustanu, nakon jačeg šutiranja SRAMOTA !!! - Page 7 3111943984  mogla bi igrati za nogometnu repku

štonosam i ja nešto mislila reć... a ja, od lošeg ostane i eho, pa popušta uhu SRAMOTA !!! - Page 7 11484130
nije da se hvalim, al godinama mi šut postaje popravo dobar ... davno sam ja na forumu napisala o onom mjau mjau oko kuće pa naučila da treba jako šutnit, da odlete i da se ne znaju više vratiti SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 22:05

moica je napisao/la:
g_host je napisao/la:
pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:posvađale ste se oko lokvice vode u kupatilu?
puj sramoteee SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
slabom kurcu i dlake smetaju...SRAMOTA !!! - Page 7 684758713
meni je ta poslovca vazda bila neprikladna jer
čim neko ima oštrije kriterijume i visoke standarde u pogledu bilo čega, odma ga se optuži za kurcoizbirljivost.
naravno, ne mislim pritom na one razmažene ili hronično mrzovoljne  kojima fakat sve na ovom svetu nije po volji
oštriji kriteriji?
oštriji kriteriji su poželjni prije no što počneš s nekim suživot, a ako si se već zajebo i našao partnera čija su mjerila urednosti drugačija od tvojih, treba naći kompromis, a ne pritiskati na njega da ti se totalno prilagodi.

i fakat, rđavom kurcu i dlaka fali SRAMOTA !!! - Page 7 684758713

@dromsićka, znam da ti nije lako, znam da si prošla svašta, znam da je teško imati dijete koje te treba maltene 24 sata i kao odrastao čovjek, ali nisi u pravu... zahtijevaš da svi ukućani igraju po tvojim pravilima... moja sestra ima sličan problem (jer to je fakat problem), stalno joj je krpa u rukama, ali ne očekuje od nikog da se ponaša na isti način, ne očekuje aplauz, ne misli da je zbog svoje potrebe za sjajem savršena žena, ne misli da je žrtva... pomirila se s tim da je ona takva (nema šansi da se promijeni, ako zaboravi što napraviti ustane po noći), muž i djeca su drugačiji i riješena stvar...  uspoređujući se s njom ja sam prava šporkulja, ali sam čistunka za veliku većinu žena u čije kuće sam ulazila... svi možemo dobiti ocjenu i kao šporki i/ili kao čistunci, ovisi tko nam je parametar... 
ja sam svakakva, ono, na refule... kad mi vidiš stan sređen u nulu znaj da imam gadan nered u duši i da sam pred nekom teškom odlukom, kad su mi ormari, kupatilo i kuhinja čisti, a ostatak u kreativnom neredu, znači da sam svoja, rutina, sve ok, ako je sve u neredu, znači da ću uskoro dići sidro jer taj prostor više ne ćutim kao svoj dom... 
kažeš ne bi mogla živjeti s osobom koja ima higijenske navike kao glista?... pa ti već živiš s takvim, samo što bi te glista odavno stjerala ukurac, a brko se očito predao sudbini SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
ajmo poredu
po kojim pravilima moraju moji igrati
nas je troje u kući sa pesom 4
sin niš ne radi od kućanskih poslova a i šire jer nemre
brko niš ne čisti ----
to kaj tražim da ne ostavlja govna na četki je fakat previše , baš sam kuja kaj to tražim.
gdi se iz mog posta može zaključiti da ja tražim aplauz za svoje čišćenje
ja Glistine higijenske navike neznam ,sama je napisala da će preskoćiti razbijenu teglu i otići na kupanje.
Ja bi ju počistila pa otišla na kupanje.
Ako sam dobro razumjela vaše komentare
Ja glumim žrtvu kojoj je stalo do pohvala a svojom opsesivnom  željom za urednošću maltetiram sve oko sebe.

Da mi je pun kurac, je ,no iz razloga koje nisam napisala jer ne napiše se baš sve. Ko je htio razumio je, kao Plovak začudo i V. mačka. Vi ostali ste se uhvatili onog nebitnog.
Eto i zato sam sve rjeđe na forumu. Nemreš život pretočit u rječi, uvjek nešto ostane neizrečeno.Iz neizrečenog ostaneš neshvačen. A kome je bitno da te tamo neki nepznati likovi shvate.

i onda se zauzimaju strane ko će uz koga biti i ko je više u pravu na temi u kojoj se piše o sramoti ili neugodnostima našeg ili tuđeg života.

a sad se jebite i odite u krasan kurac od srca

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 22:07

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:glisto ti si uhu ljepilo za budale... SRAMOTA !!! - Page 7 1619348112 

u cijeloj priči je jedina sramota da nisi jedina takva... blagomise SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931
a nisam više... što sam starija, manje kraće se lijepe ( štonosam htjela reć, brže odustanu jer sam i ja uvjerljivija ) ... ne usude se... znaš onu, dobar glas se daleko čuje, loš još dalje SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
je odustanu, nakon jačeg šutiranja SRAMOTA !!! - Page 7 3111943984  mogla bi igrati za nogometnu repku

štonosam i ja nešto mislila reć... a ja, od lošeg ostane i eho, pa popušta uhu SRAMOTA !!! - Page 7 11484130
nije da se hvalim, al godinama mi šut postaje popravo dobar ... davno sam ja na forumu napisala o onom mjau mjau oko kuće pa naučila da treba jako šutnit, da odlete i da se ne znaju više vratiti SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 
jebomater ako ti i šuker ne bi pozavidio SRAMOTA !!! - Page 7 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 22:12

dromsin je napisao/la:
A kome je bitno da te tamo neki nepznati likovi shvate.

drž se ove misli dromsi i ne jebi sad.... draga si nam svima al nisi skužila kako to ide na forumu... ak nešto ispričaš, podložno je komentarima svakakvim, daljnjem brejnstormanju, izvrtanju, iskrenim odgovorima koji ti se možda neće svidjeti, neki hoće ... ozbiljnim, šaljivim, neozbiljnim, neshvaćenim .... pa kako se ja ne ljutim kad mene netko krene komentirati tako da me zajebava neg se prepustim i zajebavam i sama na svoj račun... neš sad svoje životne probleme rješavat na forumu ... nije nitko ... al moš tu iscijedit čir, mi ti ga pomognemo stisnuti i zajebi sad... i mene prošla inspiracija SRAMOTA !!! - Page 7 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 7 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 17. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.