kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRAMOTA !!!

Stranica 8 / 17. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 22:15

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a nisam više... što sam starija, manje kraće se lijepe ( štonosam htjela reć, brže odustanu jer sam i ja uvjerljivija ) ... ne usude se... znaš onu, dobar glas se daleko čuje, loš još dalje SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
je odustanu, nakon jačeg šutiranja SRAMOTA !!! - Page 8 3111943984  mogla bi igrati za nogometnu repku

štonosam i ja nešto mislila reć... a ja, od lošeg ostane i eho, pa popušta uhu SRAMOTA !!! - Page 8 11484130
nije da se hvalim, al godinama mi šut postaje popravo dobar ... davno sam ja na forumu napisala o onom mjau mjau oko kuće pa naučila da treba jako šutnit, da odlete i da se ne znaju više vratiti SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
jebomater ako ti i šuker ne bi pozavidio SRAMOTA !!! - Page 8 1354420400
ajme, sjedio jednom šuker u jednom pubu na krku ... i mislio svi ga poznaju a ja pojma nisam imala tko je to... i svi viču eno šukera, eno šukera a meni upitnici nad glavom i pitam na glas, a tko je on ? .... ljudi nisu mogli vjerovati a kolegice moje bilo sram što sjede sa mnom za stolom

isto tak jedna moja stranka, neki otac pokazuje meni sliku sina sa nekim čovjekom i veli ponosno , a, viš ti to ? a ja gledam sliku i nije mi jasno šta mi je raditi... velim, ajme, baš ti je sladak sin ... isti ti .... jebga, nemrem se sad sjetit koji poznati nogometaš je bio čovjek koji se usliko sa sinom , al brate, ružan u pičmač... neki žućo bezlični i ima vikendicu u malinskoj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 22:22

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:je odustanu, nakon jačeg šutiranja SRAMOTA !!! - Page 8 3111943984  mogla bi igrati za nogometnu repku

štonosam i ja nešto mislila reć... a ja, od lošeg ostane i eho, pa popušta uhu SRAMOTA !!! - Page 8 11484130
nije da se hvalim, al godinama mi šut postaje popravo dobar ... davno sam ja na forumu napisala o onom mjau mjau oko kuće pa naučila da treba jako šutnit, da odlete i da se ne znaju više vratiti SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
jebomater ako ti i šuker ne bi pozavidio SRAMOTA !!! - Page 8 1354420400
ajme, sjedio jednom šuker u jednom pubu na krku ... i mislio svi ga poznaju a ja pojma nisam imala tko je to... i svi viču eno šukera, eno šukera a meni upitnici nad glavom i pitam na glas, a tko je on ? .... ljudi nisu mogli vjerovati a kolegice moje bilo sram što sjede sa mnom za stolom

isto tak jedna moja stranka, neki otac pokazuje meni sliku sina sa nekim čovjekom i veli ponosno , a, viš ti to ? a ja gledam sliku i nije mi jasno šta mi je raditi... velim, ajme, baš ti je sladak sin ... isti ti .... jebga, nemrem se sad sjetit koji poznati nogometaš je bio čovjek koji se usliko sa sinom , al brate, ružan u pičmač... neki žućo bezlični i ima vikendicu u malinskoj
ih, kad živiš u pripizdini koja veze sa svijetom nema SRAMOTA !!! - Page 8 167558484 ... u puli ga svi znaju, u štinjanu ponaoseb.... zahvaljujući puntiželi SRAMOTA !!! - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 22:23

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nije da se hvalim, al godinama mi šut postaje popravo dobar ... davno sam ja na forumu napisala o onom mjau mjau oko kuće pa naučila da treba jako šutnit, da odlete i da se ne znaju više vratiti SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
jebomater ako ti i šuker ne bi pozavidio SRAMOTA !!! - Page 8 1354420400
ajme, sjedio jednom šuker u jednom pubu na krku ... i mislio svi ga poznaju a ja pojma nisam imala tko je to... i svi viču eno šukera, eno šukera a meni upitnici nad glavom i pitam na glas, a tko je on ? .... ljudi nisu mogli vjerovati a kolegice moje bilo sram što sjede sa mnom za stolom

isto tak jedna moja stranka, neki otac pokazuje meni sliku sina sa nekim čovjekom i veli ponosno , a, viš ti to ? a ja gledam sliku i nije mi jasno šta mi je raditi... velim, ajme, baš ti je sladak sin ... isti ti .... jebga, nemrem se sad sjetit koji poznati nogometaš je bio čovjek koji se usliko sa sinom , al brate, ružan u pičmač... neki žućo bezlični i ima vikendicu u malinskoj
ih, kad živiš u pripizdini koja veze sa svijetom nema SRAMOTA !!! - Page 8 167558484 ... u puli ga svi znaju, u štinjanu ponaoseb.... zahvaljujući puntiželi SRAMOTA !!! - Page 8 684758713
ma poznaju ga i tu svi... osim mene... a znaš onaj trenutak kad izvališ glupost taman kad svi utihnu ? da te se dobro čuje štas reko SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 22:32

ajd izrode, ne hvali se s time.... SRAMOTA !!! - Page 8 2985672221 
kišna... hvala za druženje ove noći (e pa neće moći:durise: ) 
aj i ja ću tebe kadgod pronosat u zubima SRAMOTA !!! - Page 8 3214182331 
noćka

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 22:32

a glede sramoćenja danas prizor iz rijeke... idemo mala i ja na ručak nakon pregleda i prolazimo kraj drvoreda koji je sav popločen osim ono malo zemlje oko drveta... nekako nisam vjerovala prognozerima da će padat kiša i krenem ja u špagericama na petu ... i mala mi putem izvaljuje kojekakve gluposti a ja ju u jednom trenutku nazovem od milja, budaletinom jer je fakat krenulo sa provalama... i taman to progovorim i zagazim u onaj zemljani dio oko drveta sa obje noge i "zaplivam u blatu", pete mi se, sva sreća zabiju do pola u skroz meko blato inače bih špagu napravila a mala se okrene i veli, evo, ovo ti je bit budaletina SRAMOTA !!! - Page 8 3111943984 SRAMOTA !!! - Page 8 3111943984 SRAMOTA !!! - Page 8 3111943984 kiša padala cijelu noć a ti hodaš po zemlji ... bokte kad me ulovio smijeh a moram nasred ceste ko zadnji seljak čistit blato sa glanc novih špagerica vrlo svijetle boje SRAMOTA !!! - Page 8 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 22:34

moica je napisao/la:ajd izrode, ne hvali se s time.... SRAMOTA !!! - Page 8 2985672221 
kišna... hvala za druženje ove noći (e pa neće moći:durise: ) 
aj i ja ću tebe kadgod pronosat u zubima SRAMOTA !!! - Page 8 3214182331 
noćka
noć... ajd konačno da se i nas dvije sretnemo na forumu... nismo dugo ... SRAMOTA !!! - Page 8 727654710 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 12.09.13 22:44

kišna glista je napisao/la:a glede sramoćenja danas prizor iz rijeke... idemo mala i ja na ručak nakon pregleda i prolazimo kraj drvoreda koji je sav popločen osim ono malo zemlje oko drveta... nekako nisam vjerovala prognozerima  da će padat kiša i krenem ja u špagericama na petu ... i mala mi putem izvaljuje kojekakve gluposti a ja ju u jednom trenutku nazovem od milja, budaletinom jer je fakat krenulo sa provalama... i taman to progovorim i zagazim u onaj zemljani dio oko drveta sa obje noge i "zaplivam u blatu", pete mi se, sva sreća zabiju do pola u skroz meko blato inače bih špagu napravila a mala se okrene i veli, evo, ovo ti je bit budaletina SRAMOTA !!! - Page 8 3111943984:D:Dkiša padala cijelu noć a ti hodaš po zemlji ... bokte kad me ulovio smijeh a moram nasred ceste ko zadnji seljak čistit blato sa glanc novih špagerica vrlo svijetle boje  SRAMOTA !!! - Page 8 1619348112 
e pa neka... odavno znaš da si rođena za gumene čizme bez uzorka i marke proizvođača, a tek ponekad (kad baš moraš) za petu i ostala sranja... SRAMOTA !!! - Page 8 684758713
cmkni mi malu, ljubi je bitwe popametnu... :*
odoh se praviti da je sve pod kontrolom, saće kekec SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 0:22

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a glede sramoćenja danas prizor iz rijeke... idemo mala i ja na ručak nakon pregleda i prolazimo kraj drvoreda koji je sav popločen osim ono malo zemlje oko drveta... nekako nisam vjerovala prognozerima  da će padat kiša i krenem ja u špagericama na petu ... i mala mi putem izvaljuje kojekakve gluposti a ja ju u jednom trenutku nazovem od milja, budaletinom jer je fakat krenulo sa provalama... i taman to progovorim i zagazim u onaj zemljani dio oko drveta sa obje noge i "zaplivam u blatu", pete mi se, sva sreća zabiju do pola u skroz meko blato inače bih špagu napravila a mala se okrene i veli, evo, ovo ti je bit budaletina SRAMOTA !!! - Page 8 3111943984:D:Dkiša padala cijelu noć a ti hodaš po zemlji ... bokte kad me ulovio smijeh a moram nasred ceste ko zadnji seljak čistit blato sa glanc novih špagerica vrlo svijetle boje  SRAMOTA !!! - Page 8 1619348112 
e pa neka... odavno znaš da si rođena za gumene čizme bez uzorka i marke proizvođača, a tek ponekad (kad baš moraš) za petu i ostala sranja... SRAMOTA !!! - Page 8 684758713
cmkni mi malu, ljubi je bitwe popametnu... :*
odoh se praviti da je sve pod kontrolom, saće kekec SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931
starija mala me dere već sada ... ajme meni kako ću na kraj s njom za koju godinu... rođena odvjetnica ... ni malo lucidna... čisti razum ju pere ... danas mi se rasplakala jer je počela razmišljati o smrti i veli, neće ona reinkarnaciju jerbo će onda morati živjeti sa nekim tuđim ljudima a ne sa mnom... ok, kako djetetu od 11 godina objasnit dharmu i karmu... velim ja njoj da nije istina da će svi biti tuđi... ljudi se susreći isti i nakon smrti samo malo zamijene uloge... u idućem životu ću ja biti njoj dijete a ona meni mama pa će se ona o meni morati brinuti a ja ću njoj plakati i picajzlati kad me krene predpubertet, odbijati jesti meso, preko noći postati anka vegetarijanka a ona nek si misli šta će mi kuhati  i kako će me umiriti kad me krene razmišljanje o umiranju .... umrla je od smijeha al je odmah povezala stvari i rekla da smo u prošlom životu to već prošle pa moramo izmisliti nešto novo  SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  propolis 13.09.13 6:59

a mozda si joj bila otac...SRAMOTA !!! - Page 8 3111943984 

glistic ...ko ne pazi kud gazi...ugazi   SRAMOTA !!! - Page 8 684758713
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 13.09.13 7:37

kišna glista je napisao/la:veli, neće ona reinkarnaciju jerbo će onda morati živjeti sa nekim tuđim ljudima a ne sa mnom... ok, kako djetetu od 11 godina objasnit dharmu i karmu...
jednostavno, Dharma je bila forumasica a Karma, admin...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 8:15

dromsin je napisao/la:
moica je napisao/la:
oštriji kriteriji?
oštriji kriteriji su poželjni prije no što počneš s nekim suživot, a ako si se već zajebo i našao partnera čija su mjerila urednosti drugačija od tvojih, treba naći kompromis, a ne pritiskati na njega da ti se totalno prilagodi.

i fakat, rđavom kurcu i dlaka fali SRAMOTA !!! - Page 8 684758713

@dromsićka, znam da ti nije lako, znam da si prošla svašta, znam da je teško imati dijete koje te treba maltene 24 sata i kao odrastao čovjek, ali nisi u pravu... zahtijevaš da svi ukućani igraju po tvojim pravilima... moja sestra ima sličan problem (jer to je fakat problem), stalno joj je krpa u rukama, ali ne očekuje od nikog da se ponaša na isti način, ne očekuje aplauz, ne misli da je zbog svoje potrebe za sjajem savršena žena, ne misli da je žrtva... pomirila se s tim da je ona takva (nema šansi da se promijeni, ako zaboravi što napraviti ustane po noći), muž i djeca su drugačiji i riješena stvar...  uspoređujući se s njom ja sam prava šporkulja, ali sam čistunka za veliku većinu žena u čije kuće sam ulazila... svi možemo dobiti ocjenu i kao šporki i/ili kao čistunci, ovisi tko nam je parametar... 
ja sam svakakva, ono, na refule... kad mi vidiš stan sređen u nulu znaj da imam gadan nered u duši i da sam pred nekom teškom odlukom, kad su mi ormari, kupatilo i kuhinja čisti, a ostatak u kreativnom neredu, znači da sam svoja, rutina, sve ok, ako je sve u neredu, znači da ću uskoro dići sidro jer taj prostor više ne ćutim kao svoj dom... 
kažeš ne bi mogla živjeti s osobom koja ima higijenske navike kao glista?... pa ti već živiš s takvim, samo što bi te glista odavno stjerala ukurac, a brko se očito predao sudbini SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931
ajmo poredu
po kojim pravilima moraju moji igrati
nas je troje u kući sa pesom 4
sin niš ne radi od kućanskih poslova a i šire jer nemre
brko niš ne čisti ----
to kaj tražim da ne ostavlja govna na četki je fakat previše , baš sam kuja kaj to tražim.
gdi se iz mog posta može zaključiti da ja tražim aplauz za svoje čišćenje
ja Glistine higijenske navike neznam ,sama je napisala da će preskoćiti razbijenu teglu i otići na kupanje.
Ja bi ju počistila pa otišla na kupanje.
Ako sam dobro razumjela vaše komentare
Ja glumim žrtvu kojoj je stalo do pohvala a svojom opsesivnom  željom za urednošću maltetiram sve oko sebe.

Da mi je pun kurac, je ,no iz razloga koje nisam napisala jer ne napiše se baš sve. Ko je htio razumio je, kao Plovak začudo i V. mačka. Vi ostali ste se uhvatili onog nebitnog.
Eto i zato sam sve rjeđe na forumu. Nemreš život pretočit u rječi, uvjek nešto ostane neizrečeno.Iz neizrečenog ostaneš neshvačen. A kome je bitno da te tamo neki nepznati likovi shvate.

i onda se zauzimaju strane ko će uz koga biti i ko je više u pravu na temi u kojoj se piše o sramoti ili neugodnostima našeg ili tuđeg života.

a sad se jebite i odite u krasan kurac od srca
SRAMOTA !!! - Page 8 3214182331 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 9:46

kišna glista je napisao/la:a glede sramoćenja danas prizor iz rijeke... idemo mala i ja na ručak nakon pregleda i prolazimo kraj drvoreda koji je sav popločen osim ono malo zemlje oko drveta... nekako nisam vjerovala prognozerima  da će padat kiša i krenem ja u špagericama na petu ... i mala mi putem izvaljuje kojekakve gluposti a ja ju u jednom trenutku nazovem od milja, budaletinom jer je fakat krenulo sa provalama... i taman to progovorim i zagazim u onaj zemljani dio oko drveta sa obje noge i "zaplivam u blatu", pete mi se, sva sreća zabiju do pola u skroz meko blato inače bih špagu napravila a mala se okrene i veli, evo, ovo ti je bit budaletina SRAMOTA !!! - Page 8 3111943984:D:Dkiša padala cijelu noć a ti hodaš po zemlji ... bokte kad me ulovio smijeh a moram nasred ceste ko zadnji seljak čistit blato sa glanc novih špagerica vrlo svijetle boje  SRAMOTA !!! - Page 8 1619348112 
kad čitam tvoje dogodovštine sa klincima sjetim se sebe jer se vidim u tvom ponašanju pa i danas
Dakle uvjek u nama ostane neki dječji vragolan pa se i u poodmaklim godinama znamo ponašati neozbiljno. I to je smješno i super se tako zabavljati ali dođe vrijeme ( neznam kak je to sa djevojčicama) kad im ide na živce ako smo neozbiljni ako se zezamo ako se smijemo, štoviše najrađe bi da nas nema pored njih jer ih samo sramotimo
Pa i kad odrastu teško im je ugoditi ( pogotovo ak imaš urođenu manu za zezanciju) pa ispada da to namjerno radiš da ih živciraš
Najviše ih ljuti kad im neko veli stara  ti je baš super.
Kaj se toga tiče Brko je sušta suprotnost, on je ozbiljan i neugodno mu je kad se ja hecam vani.
Sinoć je bil moj trenutak
Sinu su prekjučer izvadil konce no na koljenu je još suzilo i stavila sam mu sterilnu gazu. Sinoć prije kupanja mali skine gazu i zove da vidimo ranu. Brko uđe prvi u sobu i bjesno procjedi a u pičku materinu. Uđem ja i vidim rascvjetala se rana. Nije da je gnojno, curka linmfa, bori se sa zarašćanjem. Rekoh ništa sine ajmo na hitnu nek oni odluče jer treba opet zašiti ili pustiti da ovak samo zacjeli. Jebiga neznam, nisam doktor a i bojim se da iz sitnice ne ispadne krupnica.
Spremamo se u bolnicu, Brku pere nervoza ( propušta dnevnik), mali je u komi - te opet se nebu mogel kupati ( Brko ga kajla da je to od kupanja)
Rekoh Brki ostani doma ne moraš i ti ići , neće ni čuti.
Došli u bolnicu nije bila gužva.Prijavili se sjeli sin i ja, Brko šeće
Ja se zajebavam imaju tv i sapunica na programu Feriha il tak nekaj rekoh gle sine jedinstvena prilika da se uključimo u spunicu , mali prihvatil šalu , i tako rječ po rječ priključili se i drugi u zezanciju a Brki neugodno.
Jutros veli mali fala Bogu da si i ti bila pa ja bi poludil sa starim jel ti vidiš kak se je on držal, sjebal sam mu gledanje dnevnika.
A znaš kakav je , velim
Zašili su mu opet koljeno al evo drugi dio priče
Hitna je u Novoj u podrumu, mi imamo tele 2 i nemamo dole signal, kad smo izašli gore poslje šivanja mobiteli samo pipkaju svi dobili poruku na poruku. Brko prvi pogleda i veli stariji je zval nazovi ga nekaj im se desilo ( pol 10 on nikad tak kasno ne zove)
Nazovem i pitam kaj se desilo,
   Nama kaj se desilo? Kaj vi delate na hitnoj
od kud znaš da smo na hitnoj
   jel to bitno, kaj ste delali na hitnoj( dere se van sebe je)
sad mu ja objasnim zakaj smo na hitnoj i opet pitam kak je saznal
Veli kolegica sa posla je bila na hitnoj, čula je prezime, pa ga je odmah nazvala da provjeri jesmo li njegovi ili nismo
A Bože mili koja kokoš. Za nepovjerovati
  Ps. bok V. Mačketino

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 13.09.13 9:59

dromsin je napisao/la:
a sad se jebite i odite u krasan kurac od srca
zasto niko ne spominje slezenu naprimjer?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 10:05

pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
a sad se jebite i odite u krasan kurac od srca
zasto niko ne spominje slezenu naprimjer?
zato što je kurac sinonim za ugodno, a opet neugodno dajme - najme, i kaj bu te si sad mislili o meni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 13.09.13 10:06

dromsin je napisao/la:
Dakle uvjek u nama ostane neki dječji vragolan pa se i u poodmaklim godinama znamo ponašati neozbiljno.
ja dobio baterijsku lampu, imam ih valjda 30, da mi stavis baterijsku u govno ja bi ga kupijo. Sa jedne strane baterijska a sa druge onaj crveni laser. I dok sam cekao da Bobi vani pojede (voli jest sa mackama) svijetlio sam sa laserom prozore zgrade jedno 200 metara zracne linije dalje toliko da vidim koliki je domet. Kad ono, svi se unezvjerili, vire kroz prozore, neki lik cak snimao sa blicem, valjda mislio da neko sjedi na stablu pored te zgrade i zajebava ga...SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
Uglavnom, nakon tih reakcija mi to postalo fora pa ih sad svaku vecer laseriram. Vice sinoc neka stara "picka ti materina bezobrazna, kako mozes bit tako dosadan?" Nakon nje opet onaj lik sa blicom, genijalstina ziva...SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 13.09.13 10:07

dromsin je napisao/la:
pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
a sad se jebite i odite u krasan kurac od srca
zasto niko ne spominje slezenu naprimjer?
zato što je kurac sinonim za ugodno, a opet neugodno dajme - najme, i kaj bu te si sad mislili o meni
mislijo sam na srce a ne na kurac...SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 10:08

pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Dakle uvjek u nama ostane neki dječji vragolan pa se i u poodmaklim godinama znamo ponašati neozbiljno.
ja dobio baterijsku lampu, imam ih valjda 30, da mi stavis baterijsku u govno ja bi ga kupijo. Sa jedne strane baterijska a sa druge onaj crveni laser. I dok sam cekao da Bobi vani pojede (voli jest sa mackama) svijetlio sam sa laserom prozore zgrade jedno 200 metara zracne linije dalje toliko da vidim koliki je domet. Kad ono, svi se unezvjerili, vire kroz prozore, neki lik cak snimao sa blicem, valjda mislio da neko sjedi na stablu pored te zgrade i zajebava ga...SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
Uglavnom, nakon tih reakcija mi to postalo fora pa ih sad svaku vecer laseriram. Vice sinoc neka stara "picka ti materina bezobrazna, kako mozes bit tako dosadan?" Nakon nje opet onaj lik sa blicom, genijalstina ziva...SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
 SRAMOTA !!! - Page 8 3776795594 

tebi ne trebaju turisti, ti se i sa susjedima zajebaješ SRAMOTA !!! - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 13.09.13 10:20

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Dakle uvjek u nama ostane neki dječji vragolan pa se i u poodmaklim godinama znamo ponašati neozbiljno.
ja dobio baterijsku lampu, imam ih valjda 30, da mi stavis baterijsku u govno ja bi ga kupijo. Sa jedne strane baterijska a sa druge onaj crveni laser. I dok sam cekao da Bobi vani pojede (voli jest sa mackama) svijetlio sam sa laserom prozore zgrade jedno 200 metara zracne linije dalje toliko da vidim koliki je domet. Kad ono, svi se unezvjerili, vire kroz prozore, neki lik cak snimao sa blicem, valjda mislio da neko sjedi na stablu pored te zgrade i zajebava ga...SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
Uglavnom, nakon tih reakcija mi to postalo fora pa ih sad svaku vecer laseriram. Vice sinoc neka stara "picka ti materina bezobrazna, kako mozes bit tako dosadan?" Nakon nje opet onaj lik sa blicom, genijalstina ziva...SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
 SRAMOTA !!! - Page 8 3776795594 

tebi ne trebaju turisti, ti se i sa susjedima zajebaješ SRAMOTA !!! - Page 8 11484130
vraga susjedi, to je sasvim drugi kvart ali im prozori gledaju prema meni. Sto je najfora svi misle da ih neko od ispod zajebava, uopce ne kuze odakle to dolazi:).
Ima i boljih fora, ta kuca nema grilje ni rolete, samo staklo. Jedna macka na zadnjem katu se redovito gola skidala pod jarkim svijetlom i sirom otvorenim prozorima. To je bio lijep prizor jer je imala super tijelo. I neku vecer naletim ja kad se ona skida, taman laserirao staru od ispod, kad ova skida gacice. Ja joj odmah laserom na picku a ona rukom tjera crvenu tocku...SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
Ajd, ako nista se barem opametila pa navukla zavjese, a i zdebljala se nazalost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 10:47

pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Dakle uvjek u nama ostane neki dječji vragolan pa se i u poodmaklim godinama znamo ponašati neozbiljno.
ja dobio baterijsku lampu, imam ih valjda 30, da mi stavis baterijsku u govno ja bi ga kupijo. Sa jedne strane baterijska a sa druge onaj crveni laser. I dok sam cekao da Bobi vani pojede (voli jest sa mackama) svijetlio sam sa laserom prozore zgrade jedno 200 metara zracne linije dalje toliko da vidim koliki je domet. Kad ono, svi se unezvjerili, vire kroz prozore, neki lik cak snimao sa blicem, valjda mislio da neko sjedi na stablu pored te zgrade i zajebava ga...SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
Uglavnom, nakon tih reakcija mi to postalo fora pa ih sad svaku vecer laseriram. Vice sinoc neka stara "picka ti materina bezobrazna, kako mozes bit tako dosadan?" Nakon nje opet onaj lik sa blicom, genijalstina ziva...SRAMOTA !!! - Page 8 1523192931 
sad kad klinci pomisle da se otvorio disco pa ti stanu u red pred vratima da ih pustiš unutra...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 11:03

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a glede sramoćenja danas prizor iz rijeke... idemo mala i ja na ručak nakon pregleda i prolazimo kraj drvoreda koji je sav popločen osim ono malo zemlje oko drveta... nekako nisam vjerovala prognozerima  da će padat kiša i krenem ja u špagericama na petu ... i mala mi putem izvaljuje kojekakve gluposti a ja ju u jednom trenutku nazovem od milja, budaletinom jer je fakat krenulo sa provalama... i taman to progovorim i zagazim u onaj zemljani dio oko drveta sa obje noge i "zaplivam u blatu", pete mi se, sva sreća zabiju do pola u skroz meko blato inače bih špagu napravila a mala se okrene i veli, evo, ovo ti je bit budaletina SRAMOTA !!! - Page 8 3111943984:D:Dkiša padala cijelu noć a ti hodaš po zemlji ... bokte kad me ulovio smijeh a moram nasred ceste ko zadnji seljak čistit blato sa glanc novih špagerica vrlo svijetle boje  SRAMOTA !!! - Page 8 1619348112 
kad čitam tvoje dogodovštine sa klincima sjetim se sebe jer se vidim u tvom ponašanju pa i danas
Dakle uvjek u nama ostane neki dječji vragolan pa se i u poodmaklim godinama znamo ponašati neozbiljno. I to je smješno i super se tako zabavljati ali dođe vrijeme ( neznam kak je to sa djevojčicama) kad im ide na živce ako smo neozbiljni ako se zezamo ako se smijemo, štoviše najrađe bi da nas nema pored njih jer ih samo sramotimo
Pa i kad odrastu teško im je ugoditi ( pogotovo ak imaš urođenu manu za zezanciju) pa ispada da to namjerno radiš da ih živciraš
Najviše ih ljuti kad im neko veli stara  ti je baš super.
Kaj se toga tiče Brko je sušta suprotnost, on je ozbiljan i neugodno mu je kad se ja hecam vani.
Sinoć je bil moj trenutak
Sinu su prekjučer izvadil konce no na koljenu je još suzilo i stavila sam mu sterilnu gazu. Sinoć prije kupanja mali skine gazu i zove da vidimo ranu. Brko uđe prvi u sobu i bjesno procjedi a u pičku materinu. Uđem ja i vidim rascvjetala se rana. Nije da je gnojno, curka linmfa, bori se sa zarašćanjem. Rekoh ništa sine ajmo na hitnu nek oni odluče jer treba opet zašiti ili pustiti da ovak samo zacjeli. Jebiga neznam, nisam doktor a i bojim se da iz sitnice ne ispadne krupnica.
Spremamo se u bolnicu, Brku pere nervoza ( propušta dnevnik), mali je u komi - te opet se nebu mogel kupati ( Brko ga kajla da je to od kupanja)
Rekoh Brki ostani doma ne moraš i ti ići , neće ni čuti.
Došli u bolnicu nije bila gužva.Prijavili se sjeli sin i ja, Brko šeće
Ja se zajebavam imaju tv i sapunica na programu Feriha il tak nekaj rekoh gle sine jedinstvena prilika da se uključimo u spunicu , mali prihvatil šalu , i tako rječ po rječ priključili se i drugi u zezanciju a Brki neugodno.
Jutros veli mali fala Bogu da si i ti bila pa ja bi poludil sa starim jel ti vidiš kak se je on držal, sjebal sam mu gledanje dnevnika.
A znaš kakav je , velim
Zašili su mu opet koljeno al evo drugi dio priče
Hitna je u Novoj u podrumu, mi imamo tele 2 i nemamo dole signal, kad smo izašli gore poslje šivanja mobiteli samo pipkaju svi dobili poruku na poruku. Brko prvi pogleda i veli stariji je zval nazovi ga nekaj im se desilo ( pol 10 on nikad tak kasno ne zove)
Nazovem i pitam kaj se desilo,
   Nama kaj se desilo? Kaj vi delate na hitnoj
od kud znaš da smo na hitnoj
   jel to bitno, kaj ste delali na hitnoj( dere se van sebe je)
sad mu ja objasnim zakaj smo na hitnoj i opet pitam kak je saznal
Veli kolegica sa posla je bila na hitnoj, čula je prezime, pa ga je odmah nazvala da provjeri jesmo li njegovi ili nismo
A Bože mili koja kokoš. Za nepovjerovati
  Ps. bok V. Mačketino
našla sličicu koja mi skrooooz paše nakon tvojih pričica

SRAMOTA !!! - Page 8 5658.cute_2D00_i_2D00_love_2D00_you_2D00_graphics_2D00_wallpaper

iako, sad kad si rekla da brko nema smisla za humor i dječju zaigranost a ti imaš, hmmm.... sad sam opet na tvojoj strani a njega bih šutnila nogom u guzicu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 13.09.13 11:07

kišna glista je napisao/la:

iako, sad kad si rekla da brko nema smisla  za humor i dječju zaigranost  a ti imaš, hmmm.... sad sam opet na tvojoj strani a njega bih šutnila nogom u guzicu
sad kad ti kaze kako ona svog brku voli i preporuci ti pusenje kurca. Ne mos sa njom na zelenu granu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 11:09

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

iako, sad kad si rekla da brko nema smisla  za humor i dječju zaigranost  a ti imaš, hmmm.... sad sam opet na tvojoj strani a njega bih šutnila nogom u guzicu
sad kad ti kaze kako ona svog brku voli i preporuci ti pusenje kurca. Ne mos sa njom na zelenu granu...
pa ja ni neću sa njom na zelenu granu ...na zelenu granu znam i sama ... meni je dromsi super zanimljiva jer nije dosadna a zna lijepo pripovijedati a bome i zarežati svojski...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  propolis 13.09.13 11:18

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

iako, sad kad si rekla da brko nema smisla  za humor i dječju zaigranost  a ti imaš, hmmm.... sad sam opet na tvojoj strani a njega bih šutnila nogom u guzicu
sad kad ti kaze kako ona svog brku voli i preporuci ti pusenje kurca. Ne mos sa njom na zelenu granu...
i opet o sexu ..meni je bas mnogo neugodno..SRAMOTA !!! - Page 8 4291790801   mene su spominje u tom kontekstu a nisam ni jeo ni mirisao  nis..SRAMOTA !!! - Page 8 4220860020
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 11:21

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

iako, sad kad si rekla da brko nema smisla  za humor i dječju zaigranost  a ti imaš, hmmm.... sad sam opet na tvojoj strani a njega bih šutnila nogom u guzicu
sad kad ti kaze kako ona svog brku voli i preporuci ti pusenje kurca. Ne mos sa njom na zelenu granu...
pa ja ni neću sa njom na zelenu granu ...na zelenu granu znam i sama ...  meni je dromsi super zanimljiva jer nije dosadna a zna lijepo pripovijedati a bome i zarežati svojski...
Brko je fini gospon za sve bliže i dalje a ja sam ono čudo kaj se svatko zapita kak zdrži sa njom , kak ju je htel ( i to još rastavljenu).
crno - bijeli svijet , ja sam šareni svijet
Rekla bi ti kad si bila na njegovoj strani zemi si ga ali nisam, ko što nisam sad rekla dam ti ga da ga šutneš, jebiga kakav je takav je moj je
Došle godine da se malo rezimira prošlo , sadašnje i buduće vrijeme , da se preispitujem malo ( to Plovak kuži)
No i ja kužim trebalo je zdurat i mene ovako finom gosponu  SRAMOTA !!! - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 11:26

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

iako, sad kad si rekla da brko nema smisla  za humor i dječju zaigranost  a ti imaš, hmmm.... sad sam opet na tvojoj strani a njega bih šutnila nogom u guzicu
sad kad ti kaze kako ona svog brku voli i preporuci ti pusenje kurca. Ne mos sa njom na zelenu granu...
pa ja ni neću sa njom na zelenu granu ...na zelenu granu znam i sama ...  meni je dromsi super zanimljiva jer nije dosadna a zna lijepo pripovijedati a bome i zarežati svojski...
Brko je fini gospon za sve bliže i dalje a ja sam ono čudo kaj se svatko zapita kak zdrži sa njom , kak ju je htel ( i to još rastavljenu).
crno - bijeli svijet , ja sam šareni svijet
Rekla bi ti kad si bila na njegovoj strani zemi si ga ali nisam, ko što nisam sad rekla dam ti ga da ga šutneš, jebiga kakav je takav je moj je
Došle godine da se malo rezimira prošlo , sadašnje i buduće vrijeme , da se preispitujem malo ( to Plovak kuži)
No i ja kužim trebalo je zdurat i mene ovako finom gosponu  SRAMOTA !!! - Page 8 11484130
SRAMOTA !!! - Page 8 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 8 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 17. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.