kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRAMOTA !!!

Stranica 9 / 17. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  pizda 13.09.13 11:36

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

iako, sad kad si rekla da brko nema smisla  za humor i dječju zaigranost  a ti imaš, hmmm.... sad sam opet na tvojoj strani a njega bih šutnila nogom u guzicu
sad kad ti kaze kako ona svog brku voli i preporuci ti pusenje kurca. Ne mos sa njom na zelenu granu...
pa ja ni neću sa njom na zelenu granu ...na zelenu granu znam i sama ...  meni je dromsi super zanimljiva jer nije dosadna a zna lijepo pripovijedati a bome i zarežati svojski...
Brko je fini gospon za sve bliže i dalje a ja sam ono čudo kaj se svatko zapita kak zdrži sa njom , kak ju je htel ( i to još rastavljenu).
crno - bijeli svijet , ja sam šareni svijet
Rekla bi ti kad si bila na njegovoj strani zemi si ga ali nisam, ko što nisam sad rekla dam ti ga da ga šutneš, jebiga kakav je takav je moj je
Došle godine da se malo rezimira prošlo , sadašnje i buduće vrijeme , da se preispitujem malo ( to Plovak kuži)
No i ja kužim trebalo je zdurat i mene ovako finom gosponu  SRAMOTA !!! - Page 9 11484130
pogotovo sto ti nakon svakog oralnog seksa mora trazit zube ispod kreveta...SRAMOTA !!! - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 11:36

i nova priča
sinoć u šetnji , šećem sa ženskom koja ima crnog mopsa. Moja bijela princeza ga obožava to je ljubav od malih nogu. On je mlađi od nje mjesec dana. Prvo naletimo na neku staru mješanku pinča i nečeg , gazde simpatični. Pinčica odmah mašući repom ka mojoj curki dok joj došla blizu njam, srećom moja ima dobre reflekse pa odskočila . Pinčici ostale u gubici bijele dlake. Rekoh gade mali loše su te odgojili. Gazde se smiju i špotaju cucka.
Idemo dalje i naletimo  altezera sa gazdaricom oboje su simpa i učas dojuri do nas ženska ( e ona mi djeluje malo munjenoko i pas pa sam sa njima na oprezu)
Ima nekog mješanca haskija i nečeg cucak je oko 30 kg crveno bijeli, oči različite boje, vrlo često se cucak potuče sa drugima cuckima. Gazdarica tvrdi da se on igra, moš misliti. Srečom moja je ženska pa ju ne napada. Već sam joj rekla vodite ga na povodcu kad ga nemožete kontrolirati .
 I tak oni dobeže do nas , pozdravimo se i podragam čuksija, nastavimo pričat kad se ludara počne smijat. Oprostite pas vas je popišal ( njen pas)
Meni mrak, vjerojatno da mi je ona simpatičnija bi se i ja nasmijala al ovak sam odmah zarežala na nju
Pa vi ni na pvodcu neznate kontrolirati psa
Oprostite možete još samo skinuti trenirku pa da vam je operem kaj da sad radim, a i to vam je sreća kad vas pas popiša.
 Rekoh baš velka sreća
Možda i je sreća zvršili na hitnoj a brzo obavili
Samo kad ju još jednom vidim od mene 10 metara proć.
Sad znam zakaj stalno šeće sama svi je izbjegavaju.SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 11:38

pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:sad kad ti kaze kako ona svog brku voli i preporuci ti pusenje kurca. Ne mos sa njom na zelenu granu...
pa ja ni neću sa njom na zelenu granu ...na zelenu granu znam i sama ...  meni je dromsi super zanimljiva jer nije dosadna a zna lijepo pripovijedati a bome i zarežati svojski...
Brko je fini gospon za sve bliže i dalje a ja sam ono čudo kaj se svatko zapita kak zdrži sa njom , kak ju je htel ( i to još rastavljenu).
crno - bijeli svijet , ja sam šareni svijet
Rekla bi ti kad si bila na njegovoj strani zemi si ga ali nisam, ko što nisam sad rekla dam ti ga da ga šutneš, jebiga kakav je takav je moj je
Došle godine da se malo rezimira prošlo , sadašnje i buduće vrijeme , da se preispitujem malo ( to Plovak kuži)
No i ja kužim trebalo je zdurat i mene ovako finom gosponu  SRAMOTA !!! - Page 9 11484130
pogotovo sto ti nakon svakog oralnog seksa mora trazit zube ispod kreveta...SRAMOTA !!! - Page 9 684758713
SRAMOTA !!! - Page 9 3776795594
ja sam školovana pušioničarka, zamisli kod mene može i grubo i nježno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  orion 13.09.13 13:38

dromsin je napisao/la:i nova priča
sinoć u šetnji , šećem sa ženskom koja ima crnog mopsa. Moja bijela princeza ga obožava to je ljubav od malih nogu. On je mlađi od nje mjesec dana. Prvo naletimo na neku staru mješanku pinča i nečeg , gazde simpatični. Pinčica odmah mašući repom ka mojoj curki dok joj došla blizu njam, srećom moja ima dobre reflekse pa odskočila . Pinčici ostale u gubici bijele dlake. Rekoh gade mali loše su te odgojili. Gazde se smiju i špotaju cucka.
Idemo dalje i naletimo  altezera sa gazdaricom oboje su simpa i učas dojuri do nas ženska ( e ona mi djeluje malo munjenoko i pas pa sam sa njima na oprezu)
Ima nekog mješanca haskija i nečeg cucak je oko 30 kg crveno bijeli, oči različite boje, vrlo često se cucak potuče sa drugima cuckima. Gazdarica tvrdi da se on igra, moš misliti. Srečom moja je ženska pa ju ne napada. Već sam joj rekla vodite ga na povodcu kad ga nemožete kontrolirati .
 I tak oni dobeže do nas , pozdravimo se i podragam čuksija, nastavimo pričat kad se ludara počne smijat. Oprostite pas vas je popišal ( njen pas)
Meni mrak, vjerojatno da mi je ona simpatičnija bi se i ja nasmijala al ovak sam odmah zarežala na nju
Pa vi ni na pvodcu neznate kontrolirati psa
Oprostite možete još samo skinuti trenirku pa da vam je operem kaj da sad radim, a i to vam je sreća kad vas pas popiša.
 Rekoh baš velka sreća
Možda i je sreća zvršili na hitnoj a brzo obavili
Samo kad ju još jednom vidim od mene 10 metara proć.
Sad znam zakaj stalno šeće sama svi je izbjegavaju.SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931
moja kuja tvoju prcknedlicu  nebi  ni pogledala,  pokefa se isključivo sa  sebi ravnima ... SRAMOTA !!! - Page 9 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Lena 13.09.13 15:10

dromsin je napisao/la:
a sad se jebite i odite u krasan kurac od srca
i ti skupa sa nama SRAMOTA !!! - Page 9 11484130 
meni si isto draga neka si beskompromisna čistunka SRAMOTA !!! - Page 9 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Lena 13.09.13 15:15

kišna glista je napisao/la:
starija mala me dere već sada ... ajme meni kako ću na kraj s njom za koju godinu... rođena odvjetnica ... ni malo lucidna... čisti razum ju pere ... danas mi se rasplakala jer je počela razmišljati o smrti i veli, neće ona reinkarnaciju jerbo će onda morati živjeti sa nekim tuđim ljudima a ne sa mnom... ok, kako djetetu od 11 godina objasnit dharmu i karmu... velim ja njoj da nije istina da će svi biti tuđi... ljudi se susreći isti i nakon smrti samo malo zamijene uloge... u idućem životu ću ja biti njoj dijete a ona meni mama pa će se ona o meni morati brinuti a ja ću njoj plakati i picajzlati kad me krene predpubertet, odbijati jesti meso, preko noći postati anka vegetarijanka a ona nek si misli šta će mi kuhati  i kako će me umiriti kad me krene razmišljanje o umiranju .... umrla je od smijeha al je odmah povezala stvari i rekla da smo u prošlom životu to već prošle pa moramo izmisliti nešto novo  SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931
podsjetilo me na maloga....djed mu umrao kad je imao 6....i mali ide spavat,ali vidim ja vrti se....komeša sat vremena....pita ga šta je bilo? a on da razmišlja o smrti i zašto je sve tako poredano i da ne želi da naraste i da i ja i tata umremo.....mali miš....tako me dotaknuo.....pa sam mu malo pričala i rekla da je to prirodan proces,ali da ćemo tata i ja još duuuugo bit živi i da ne brine...pa se smiro i napokon zaspao....i inače o svemu živome razmišlja.....i mala,ali ona je malo manje zabrinuta glede života i smrti...
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 15:34

pizda je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Dakle uvjek u nama ostane neki dječji vragolan pa se i u poodmaklim godinama znamo ponašati neozbiljno.
ja dobio baterijsku lampu, imam ih valjda 30, da mi stavis baterijsku u govno ja bi ga kupijo. Sa jedne strane baterijska a sa druge onaj crveni laser. I dok sam cekao da Bobi vani pojede (voli jest sa mackama) svijetlio sam sa laserom prozore zgrade jedno 200 metara zracne linije dalje toliko da vidim koliki je domet. Kad ono, svi se unezvjerili, vire kroz prozore, neki lik cak snimao sa blicem, valjda mislio da neko sjedi na stablu pored te zgrade i zajebava ga...SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931 
Uglavnom, nakon tih reakcija mi to postalo fora pa ih sad svaku vecer laseriram. Vice sinoc neka stara "picka ti materina bezobrazna, kako mozes bit tako dosadan?" Nakon nje opet onaj lik sa blicom, genijalstina ziva...SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931 
sad si me skroz podsjetio na scenu sa mog rođendana ( dočekala ga na jednoj pustoj plaži ) ... bilo isto tako samo su snopovi svjetlosti dopirali iz obližnjeg disca i šarali po nebu a ja sam blicala jer sam isprobavala svoj aparat u mraku da vidim koliko daleko može ulovit u mrklom mraku ... i sjećam se da sam primijetila da je neki tip šetao malo dalje al nije bilo šanse da me vidi, jer sam ja njega vidjela i gledala da me ne primijeti i nisam palila bateriju dok sam išla do svog mjesta nego hodala po mraku a kasnije kad sam počela slikati pomislila , bokte, šta će on sad misliti ako vidi to blitzanje negdje nasred uvale a još ne zna da mul ide tako daleko u more ... mislit će da neka riba svjetli ... a fakat po noći u toj uvali ribe skaču ko lude iz mora... probala sam ih i usnimit pa sam nasumce blicala kako sam čula zvuk al je to bila nemoguća misija  .... al evo jedne noćne uspomene mog blitzanja ... valjda misle nastaviti taj mul dalje graditi u more pa pomalo dalje nasipavaju al već sad je popilično dugačak i po noći je fantastično sjediti na njegovom kraju

SRAMOTA !!! - Page 9 1267120_10200986086746712_1046105786_o


Zadnja promjena: kišna glista; 13.09.13 15:38; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 15:37

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
starija mala me dere već sada ... ajme meni kako ću na kraj s njom za koju godinu... rođena odvjetnica ... ni malo lucidna... čisti razum ju pere ... danas mi se rasplakala jer je počela razmišljati o smrti i veli, neće ona reinkarnaciju jerbo će onda morati živjeti sa nekim tuđim ljudima a ne sa mnom... ok, kako djetetu od 11 godina objasnit dharmu i karmu... velim ja njoj da nije istina da će svi biti tuđi... ljudi se susreći isti i nakon smrti samo malo zamijene uloge... u idućem životu ću ja biti njoj dijete a ona meni mama pa će se ona o meni morati brinuti a ja ću njoj plakati i picajzlati kad me krene predpubertet, odbijati jesti meso, preko noći postati anka vegetarijanka a ona nek si misli šta će mi kuhati  i kako će me umiriti kad me krene razmišljanje o umiranju .... umrla je od smijeha al je odmah povezala stvari i rekla da smo u prošlom životu to već prošle pa moramo izmisliti nešto novo  SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931
podsjetilo me na maloga....djed mu umrao kad je imao 6....i mali ide spavat,ali vidim ja vrti se....komeša sat vremena....pita ga šta je bilo? a on da razmišlja o smrti i zašto je sve tako poredano i da ne želi da naraste i da i ja i tata umremo.....mali miš....tako me dotaknuo.....pa sam mu malo pričala i rekla da je to prirodan proces,ali da ćemo tata i ja još duuuugo bit živi i da ne brine...pa se smiro i napokon zaspao....i inače o svemu živome razmišlja.....i mala,ali ona je malo manje zabrinuta glede života i smrti...
a, sjećam se sebe kad me kao dijete krenulo takvo razmišljanje ...traume su to kad djeca krenu razmišljati o smrti... baš mi je žao moje male ... ova mlađa mi nije takva... još vjeruje u sve i svašta i trudim se sačuvat to kod nje što dulje... neka uživa dijete

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 18:48

da se mene pita djeca bi vjerovala u vile, patuljke i djeda mraza do osamnaeste... obožavam ih nako nevine...
ovi današnji su već monstrumi od malije noga...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 13.09.13 23:00



dromsin je napisao/la:
 
ajmo poredu
1. po kojim pravilima moraju moji igrati
nas je troje u kući sa pesom 4
sin niš ne radi od kućanskih poslova a i šire jer nemre
brko niš ne čisti ----
2.to kaj tražim da ne ostavlja govna na četki je fakat previše , baš sam kuja kaj to tražim.
3. gdi se iz mog posta može zaključiti da ja tražim aplauz za svoje čišćenje
ja Glistine higijenske navike neznam ,sama je napisala da će preskoćiti razbijenu teglu i otići na kupanje.
Ja bi ju počistila pa otišla na kupanje.
4. Ako sam dobro razumjela vaše komentare
Ja glumim žrtvu kojoj je stalo do pohvala a svojom opsesivnom  željom za urednošću maltetiram sve oko sebe.

5. Da mi je pun kurac, je ,no iz razloga koje nisam napisala jer ne napiše se baš sve. Ko je htio razumio je, kao Plovak začudo i V. mačka. Vi ostali ste se uhvatili onog nebitnog.
6. Eto i zato sam sve rjeđe na forumu. Nemreš život pretočit u rječi, uvjek nešto ostane neizrečeno.Iz neizrečenog ostaneš neshvačen. A kome je bitno da te tamo neki nepznati likovi shvate.

7. i onda se zauzimaju strane ko će uz koga biti i ko je više u pravu na temi u kojoj se piše o sramoti ili neugodnostima našeg ili tuđeg života.

8. a sad se jebite i odite u krasan kurac od srca
 a nu kerozinke je se uspal'la... jesam li te ubola SRAMOTA !!! - Page 9 3776795594 

ajmo po redu...
1. vjeruj mi po tvojim pravilima, ja ću čistiti sve jer vas dvojica to ne znate ili ne možete....naravno, sad je to previše za tebe, umjesto da se posvetiš nekim drugim stvarima, malo više (samoj sebi, hobijima), ti i dalje pičiš tempom kojim si nekad pičila, jer si naviknuta na čisto ioku ugodno, a bome godine su tu, a i zdravlja ponestaje... svjesna si da to tako dalje ne ide pa režiš. ali ne mijenjaš apsolutno ništa... drugačija pravila nije teško postaviti, ali moraš prihvatiti da će neke stvari biti traljavo odrađene... sin ne može (isključen), ali brko može... rasporedi se čišćenje na dvije osobe... svako neka napravi svoj dio posla (onako kako zna i umije, ne onako kako ti misliš da bi trebalo biti jer ćeš brzo ostati sama) i stvar riješena... ovako ćeš režati, a onda se osjećati ko govno jer si režala, pa ajmo jovo nanovo.... od toga nema koristi draga moja, stvari se moraju mijenjati i ti moraš biti ta koja će postaviti nova pravila, ali ih se i doslovno pridržavati....
2. ne, ne ne mislim, ali usrana četka je fakat pičkin dim, sitnica od koje napraviš slona... istreseš se zbog sitnica jer velike stvari ne možeš postaviti kako treba...nisi kuja, nego nemaš snage promjeniti ono što moraš pa pizdiš zbog stvari koje uopće nisu bitne... 
3. ne znaš glistine higijenske navike, ali si je uzela kao primjer osobe s kakvom ne bi mogla živjeti!?... komentiraš napisano? a kog kurca ja komentiram? glista piše što piše, jer je dovoljno jaka da prihvati reakcije na napisano... ti si iskrena osoba, klepiš uzduž i poprijeko po glavi stanovnika, takvu te volim i prihvaćam, ali si dajem jednako pravo da ti iskreno kažem što mislim o tvom postu, a ti dušo draga ako ne želiš primati nemoj ni davati... 
4. e pa nisi dobro razumjela... mislim da ne tražiš našu potvrdu, ti zapravo očekuješ potvrdu, pohvalu i zahvalu svojih ukućana za koje se toliko žrtvuješ, a ne dobivaš je, pa povremeno žuč istreseš tu...jebe se meni jel u tvojoj kući čisto, jesi li opsesivna čistunka ili šporkulja, meni ni iz džepa ni u džep... nadalje, nije mi cilj povrijediti te, nije mi cilj ni braniti tvog brku, ni napadati ga, govorim ti svoje mišljenje kao neutralan promatrač i to vrlo iskreno, drito u glavu jer i ti tako radiš... to kako si opisala da se sad ponašaš je po mom mišljenju izigravanje žrtve-uradit ću sve za vas, al ću vas jebati zbog sitnica, ako već čistim vaša govna imam pravo istresti se na vas zbog svake pizdarije... možda takav odnos paše svima, možda ne treba ništa mijenjati, jer tako funkcionirate godinama, možda pišeš samo zato da istreseš povremena nezadovoljstva, ali ovo nije blog, ovo je i dalje forum i reakcije su normalna pojava... 
5. normalno da nisi sve napisala, a da ti je pun kurac jasno je svima, ne samo plovku jer to izvire iz svake riječi tvog posta...
6. ne seri... da ti nije bitno ne bi ovako odreagirala na moj post SRAMOTA !!! - Page 9 3601362807 
7. ne seri po drugi put... nije riječ o stranama, jer ste mi obje jednako drage...ti znaš oplesti po glavi stanovnika vrlo često ne razmišljajući koliko si duboko zasjekla i kažeš iskrena sam... ok, meni se sviđa tvoja iskrenost, mogu je podnijeti, dapače, ali iskrenost nije tvoj privilegij, to je nešto što svatko od nas smije uporabiti...
osim toga iskrenost je dvosjekli mač na koji se često i sami porežemo... ali ti to ionako već i sama znaš... SRAMOTA !!! - Page 9 684758713
8. e nek si nas poslala u krasni kurac, nikad nismo bili tamo 

a sad ja tebe šaljem u trokurac... nasikira me poprave, naradih se odgovarajući na post... morat ću opet oplest po malinovcu da dođem k sebi SRAMOTA !!! - Page 9 56160669

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 0:09

moica je napisao/la:
3. ne znaš glistine higijenske navike, ali si je uzela kao primjer osobe s kakvom ne bi mogla živjeti!?...
ma ja sam prva počela sa time da ne bi dromsi sa mnom izdržala u istoj kući jer bi ju satrala svojom flegmatičnošću što je ona u odgovoru meni preinačila u "različite higijenske navike"  ... al to je ziher istina... ljudi koji su često živčani zbog svega, kratkih fitilja  ne idu uz mene jer ih ja još više iznerviram izostankom njima primjerenih reakcija koje očekuju ... jebga, jedna takva osoba me probala odgajati i u mene usadit taj "gen katastrofiranja oko svega", usađivanja krivice jer ne sudjelujem u paraonojama, vriskanju i lovljenju za glavu za svaku stvar koja se lako da riješiti, il je "mogla krenuti krivo al eto nije al šta da jest" - mode ,  pa joj nije uspjelo... tko voli bit živčan, ima pravo to bit, al ne u mojoj kući  SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931  a virtualno mi takvi ne smetaju ... meni to simpatično čitati ... dromsi ima dar pripovijedanja i zna prepričati priču kako treba da ju osjetiš živo a to cijenim kod nje ... hvala bogu da su nam svima priče različite inače bi pocrkali od dosade na forumu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 0:21

moica je napisao/la:


dromsin je napisao/la:
ajmo poredu
1. po kojim pravilima moraju moji igrati
nas je troje u kući sa pesom 4
sin niš ne radi od kućanskih poslova a i šire jer nemre
brko niš ne čisti ----
2.to kaj tražim da ne ostavlja govna na četki je fakat previše , baš sam kuja kaj to tražim.
3. gdi se iz mog posta može zaključiti da ja tražim aplauz za svoje čišćenje
ja Glistine higijenske navike neznam ,sama je napisala da će preskoćiti razbijenu teglu i otići na kupanje.
Ja bi ju počistila pa otišla na kupanje.
4. Ako sam dobro razumjela vaše komentare
Ja glumim žrtvu kojoj je stalo do pohvala a svojom opsesivnom  željom za urednošću maltetiram sve oko sebe.

5. Da mi je pun kurac, je ,no iz razloga koje nisam napisala jer ne napiše se baš sve. Ko je htio razumio je, kao Plovak začudo i V. mačka. Vi ostali ste se uhvatili onog nebitnog.
6. Eto i zato sam sve rjeđe na forumu. Nemreš život pretočit u rječi, uvjek nešto ostane neizrečeno.Iz neizrečenog ostaneš neshvačen. A kome je bitno da te tamo neki nepznati likovi shvate.

7. i onda se zauzimaju strane ko će uz koga biti i ko je više u pravu na temi u kojoj se piše o sramoti ili neugodnostima našeg ili tuđeg života.

8. a sad se jebite i odite u krasan kurac od srca
 a nu kerozinke je se uspal'la... jesam li te ubola SRAMOTA !!! - Page 9 3776795594 

ajmo po redu...
1. vjeruj mi po tvojim pravilima, ja ću čistiti sve jer vas dvojica to ne znate ili ne možete....naravno, sad je to previše za tebe, umjesto da se posvetiš nekim drugim stvarima, malo više (samoj sebi, hobijima), ti i dalje pičiš tempom kojim si nekad pičila, jer si naviknuta na čisto ioku ugodno, a bome godine su tu, a i zdravlja ponestaje... svjesna si da to tako dalje ne ide pa režiš. ali ne mijenjaš apsolutno ništa... drugačija pravila nije teško postaviti, ali moraš prihvatiti da će neke stvari biti traljavo odrađene... sin ne može (isključen), ali brko može... rasporedi se čišćenje na dvije osobe... svako neka napravi svoj dio posla (onako kako zna i umije, ne onako kako ti misliš da bi trebalo biti jer ćeš brzo ostati sama) i stvar riješena... ovako ćeš režati, a onda se osjećati ko govno jer si režala, pa ajmo jovo nanovo.... od toga nema koristi draga moja, stvari se moraju mijenjati i ti moraš biti ta koja će postaviti nova pravila, ali ih se i doslovno pridržavati....
2. ne, ne ne mislim, ali usrana četka je fakat pičkin dim, sitnica od koje napraviš slona... istreseš se zbog sitnica jer velike stvari ne možeš postaviti kako treba...nisi kuja, nego nemaš snage promjeniti ono što moraš pa pizdiš zbog stvari koje uopće nisu bitne... 
3. ne znaš glistine higijenske navike, ali si je uzela kao primjer osobe s kakvom ne bi mogla živjeti!?... komentiraš napisano? a kog kurca ja komentiram? glista piše što piše, jer je dovoljno jaka da prihvati reakcije na napisano... ti si iskrena osoba, klepiš uzduž i poprijeko po glavi stanovnika, takvu te volim i prihvaćam, ali si dajem jednako pravo da ti iskreno kažem što mislim o tvom postu, a ti dušo draga ako ne želiš primati nemoj ni davati... 
4. e pa nisi dobro razumjela... mislim da ne tražiš našu potvrdu, ti zapravo očekuješ potvrdu, pohvalu i zahvalu svojih ukućana za koje se toliko žrtvuješ, a ne dobivaš je, pa povremeno žuč istreseš tu...jebe se meni jel u tvojoj kući čisto, jesi li opsesivna čistunka ili šporkulja, meni ni iz džepa ni u džep... nadalje, nije mi cilj povrijediti te, nije mi cilj ni braniti tvog brku, ni napadati ga, govorim ti svoje mišljenje kao neutralan promatrač i to vrlo iskreno, drito u glavu jer i ti tako radiš... to kako si opisala da se sad ponašaš je po mom mišljenju izigravanje žrtve-uradit ću sve za vas, al ću vas jebati zbog sitnica, ako već čistim vaša govna imam pravo istresti se na vas zbog svake pizdarije... možda takav odnos paše svima, možda ne treba ništa mijenjati, jer tako funkcionirate godinama, možda pišeš samo zato da istreseš povremena nezadovoljstva, ali ovo nije blog, ovo je i dalje forum i reakcije su normalna pojava... 
5. normalno da nisi sve napisala, a da ti je pun kurac jasno je svima, ne samo plovku jer to izvire iz svake riječi tvog posta...
6. ne seri... da ti nije bitno ne bi ovako odreagirala na moj post SRAMOTA !!! - Page 9 3601362807 
7. ne seri po drugi put... nije riječ o stranama, jer ste mi obje jednako drage...ti znaš oplesti po glavi stanovnika vrlo često ne razmišljajući koliko si duboko zasjekla i kažeš iskrena sam... ok, meni se sviđa tvoja iskrenost, mogu je podnijeti, dapače, ali iskrenost nije tvoj privilegij, to je nešto što svatko od nas smije uporabiti...
osim toga iskrenost je dvosjekli mač na koji se često i sami porežemo... ali ti to ionako već i sama znaš... SRAMOTA !!! - Page 9 684758713
8. e nek si nas poslala u krasni kurac, nikad nismo bili tamo 

a sad ja tebe šaljem u trokurac... nasikira me poprave, naradih se odgovarajući na post... morat ću opet oplest po malinovcu da dođem k sebi SRAMOTA !!! - Page 9 56160669
odspavala sam rundu od sat i pol
nisam se još razbudila, pročitala jesam
komrntar ako će ga biti drugi put, sad još nisam svoja
a i kaj da razvlaćim i razmazujem nešto što sam požalila kaj sam uopće napisala
Glistu sam za primjer uzela samo zato jer je pisala o sebi i o tom segmentu sebe a on je sušta suprotnost mene. Nitko od vas se nije tako lijepo opisao  u detalje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Lena 14.09.13 5:17

ja se ni neću tako dobro opisat...nema šanse da vam podastrem sve svoje mane....vrline uvijek!!! SRAMOTA !!! - Page 9 3384354616 

dromsin zašto si shvatila kao stajanje na nečiju stranu?jer to nije istina....pa pišemo o sebi i zašto je bed ako neko drugi nema ista mjerila ili bar slične navike?zapravo se vidi ono šta je životno,a to je koliko smo različiti....koliko imamo svoj način i tako nam paše.....lipo svak po svome i ka bog.....one iz druge skupine nazovemo luzeri....nevažno ko je u kojoj SRAMOTA !!! - Page 9 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 5:53

Lena je napisao/la:ja se ni neću tako dobro opisat...nema šanse da vam podastrem sve svoje mane....vrline uvijek!!! SRAMOTA !!! - Page 9 3384354616 

dromsin zašto si shvatila kao stajanje na nečiju stranu?jer to nije istina....pa pišemo o sebi i zašto je bed ako neko drugi nema ista mjerila ili bar slične navike?zapravo se vidi ono šta je životno,a to je koliko smo različiti....koliko imamo svoj način i tako nam paše.....lipo svak po svome i ka bog.....one iz druge skupine nazovemo luzeri....nevažno ko je u kojoj SRAMOTA !!! - Page 9 1619348112
svi smo luzeri kaj je najtragičnije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 8:01

Lena je napisao/la:ja se ni neću tako dobro opisat...nema šanse da vam podastrem sve svoje mane....vrline uvijek!!! SRAMOTA !!! - Page 9 3384354616 

pa ja i jesam samo o svojim vrlinama pisala SRAMOTA !!! - Page 9 11484130  mane idu u nekom od slijedećih poglavlja SRAMOTA !!! - Page 9 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 8:04

dromsin je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja se ni neću tako dobro opisat...nema šanse da vam podastrem sve svoje mane....vrline uvijek!!! SRAMOTA !!! - Page 9 3384354616 

dromsin zašto si shvatila kao stajanje na nečiju stranu?jer to nije istina....pa pišemo o sebi i zašto je bed ako neko drugi nema ista mjerila ili bar slične navike?zapravo se vidi ono šta je životno,a to je koliko smo različiti....koliko imamo svoj način i tako nam paše.....lipo svak po svome i ka bog.....one iz druge skupine nazovemo luzeri....nevažno ko je u kojoj SRAMOTA !!! - Page 9 1619348112
svi smo luzeri kaj je najtragičnije
evo je opet stala na lijevu nogu i izgubila zubalo pod krevetom SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 8:26

dromsin je napisao/la:
a i kaj da razvlaćim i razmazujem nešto što sam požalila kaj sam uopće napisala
Glistu sam za primjer uzela samo zato jer je pisala o sebi i o tom segmentu sebe a on je sušta suprotnost mene. Nitko od vas se nije tako lijepo opisao  u detalje.
zašto si požalila? zbog komentara kakve nisi očekivala? nije li bolje da ti ja kurta_murta i jabana SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931  kažem neke stvari u kojima debelo griješiš, nego netko do koga ti je stvarno stalo?... mene možeš poslati u kurac tisuću puta neću se uvrijediti, možeš zgasit komp, možeš me bilo kada oguliti do kosti za svaki napisani post, kritizirati do besvjesti... priznajem, nije ugodno za pročitati, ali ponekad stvarno otvori oči...

glista je odlučila biti ono što jeste, pisati o sebi bez uljepšavanja, ne dramiti kad dobije po pičCi jer su reakcije ponekad vrlo neugodne... ti također pišeš o sebi, otvoreno i bez uljepšavanja, ali si očito osjetljiva na reakcije...ja sam izuzetno osjetljiv tip i masu toga preskočim napisati jer znam da u tom trenutku nisam spremna prihvatiti kritiku ili paljbu koja bi uslijedila... u tom segmentu me glista šiša dvjesto posto, a tu različitost cijenim i poštujem...
u rl je druga priča jer smo jedan na jedan...ti da si čula sve ono što sam ja glisti uživo rekla (a bome i ona meni) pitala bi se kako smo uopće još u kontaktu...

uostalom, konačno smo se držale teme do kraja, a to je doista rijetkost na kultnima SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931 SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931 SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 8:29

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja se ni neću tako dobro opisat...nema šanse da vam podastrem sve svoje mane....vrline uvijek!!! SRAMOTA !!! - Page 9 3384354616 

pa ja i jesam samo o svojim vrlinama pisala SRAMOTA !!! - Page 9 11484130  mane idu u nekom od slijedećih poglavlja  SRAMOTA !!! - Page 9 1619348112 
molim te obavijesti me kad počneš, tad ću izbivati s foruma SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 8:34

dromsin je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja se ni neću tako dobro opisat...nema šanse da vam podastrem sve svoje mane....vrline uvijek!!! SRAMOTA !!! - Page 9 3384354616 

dromsin zašto si shvatila kao stajanje na nečiju stranu?jer to nije istina....pa pišemo o sebi i zašto je bed ako neko drugi nema ista mjerila ili bar slične navike?zapravo se vidi ono šta je životno,a to je koliko smo različiti....koliko imamo svoj način i tako nam paše.....lipo svak po svome i ka bog.....one iz druge skupine nazovemo luzeri....nevažno ko je u kojoj SRAMOTA !!! - Page 9 1619348112
svi smo luzeri kaj je najtragičnije
o nabijem te na kurčevu dlaku  SRAMOTA !!! - Page 9 1425538829

kozo bedasta, napravi red u odnosima, posloži ljude s kojima živiš tamo gdje im je mjesto, a ne predmete po kući ili robu u ormarima...ali mirno, ne rasipaj energiju na dernjavu na koju su svi ionako odavno navikli... SRAMOTA !!! - Page 9 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 8:50

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja se ni neću tako dobro opisat...nema šanse da vam podastrem sve svoje mane....vrline uvijek!!! SRAMOTA !!! - Page 9 3384354616 

pa ja i jesam samo o svojim vrlinama pisala SRAMOTA !!! - Page 9 11484130  mane idu u nekom od slijedećih poglavlja  SRAMOTA !!! - Page 9 1619348112 
molim te obavijesti me kad počneš, tad ću izbivati s foruma SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931
SRAMOTA !!! - Page 9 3254918042 

e baš neću... ionako će to bit vrlo kratko al slatko jer nema puno za pisati ... taman ćeš se uvatit kante za povraćanje a ono gotovo SRAMOTA !!! - Page 9 3114667799  a i volem vidit kad ljudi skaaaačuuuu visoko visoko ko albatrosi ... i nešto mi se ovi čitači iz noćne smjene ulijenili... treba to opet malo razmrdati i dovesti u red


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 9:01

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja se ni neću tako dobro opisat...nema šanse da vam podastrem sve svoje mane....vrline uvijek!!! SRAMOTA !!! - Page 9 3384354616 

pa ja i jesam samo o svojim vrlinama pisala SRAMOTA !!! - Page 9 11484130  mane idu u nekom od slijedećih poglavlja  SRAMOTA !!! - Page 9 1619348112 
molim te obavijesti me kad počneš, tad ću izbivati s foruma SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931
SRAMOTA !!! - Page 9 3254918042 

e baš neću... ionako će to bit vrlo kratko al slatko jer nema puno za pisati ... taman ćeš se uvatit kante za povraćanje a ono gotovo  SRAMOTA !!! - Page 9 3114667799  a i volem vidit kad ljudi skaaaačuuuu visoko visoko ko albatrosi ... i nešto mi se ovi čitači iz noćne smjene ulijenili... treba to opet malo razmrdati i dovesti u red

a šta reć... oprdina i gotovo SRAMOTA !!! - Page 9 1619348112

odoh štogod prokuvat na šporetu... na pravoj sam temi pa mogu iskreno reći da će to biti najvjerojatnije jaja SRAMOTA !!! - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 9:14

moica je napisao/la:
u rl je druga priča jer smo jedan na jedan...ti da si čula sve ono što sam ja glisti uživo rekla (a bome i ona meni) pitala bi se kako smo uopće još u kontaktu...

SRAMOTA !!! - Page 9 3114667799  SRAMOTA !!! - Page 9 3114667799  SRAMOTA !!! - Page 9 3114667799  ne bi, ona bi bila najglasnija među nama, ti slijedeća po redu a ja bi se okrenula na stolici, naslonila na naslon  i gledala mačke kako se igraju dok vas dvije derete i gulite  jedna drugu  SRAMOTA !!! - Page 9 3114667799  jebga, kad ljudi ne vole stvarni brejnstorming da dopru do samih sebe, radije druge deru a ne sebe  ... a  ja to obožavam i imam naviku raditi svako toliko uživo a onda probala i na forumu a mubarak otvorio baš super temu za takve stvari ... i što reče, daleko je bezbolnije to radit na forumu pred ljudima koje ne poznaješ nit oni tebe i makneš ih jednim klikom ... ajd se usudi to u živo i prsa o prsa a da se ne pokefaš nego ti još  bude drago

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 10:08

ja volim golu i sirovu istinu... dromsi to lijepo prezerntira... go, dromsi, go SRAMOTA !!! - Page 9 1126566515

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  taja 14.09.13 14:57

moica je napisao/la:


dromsin je napisao/la:
ajmo poredu
1. po kojim pravilima moraju moji igrati
nas je troje u kući sa pesom 4
sin niš ne radi od kućanskih poslova a i šire jer nemre
brko niš ne čisti ----
2.to kaj tražim da ne ostavlja govna na četki je fakat previše , baš sam kuja kaj to tražim.
3. gdi se iz mog posta može zaključiti da ja tražim aplauz za svoje čišćenje
ja Glistine higijenske navike neznam ,sama je napisala da će preskoćiti razbijenu teglu i otići na kupanje.
Ja bi ju počistila pa otišla na kupanje.
4. Ako sam dobro razumjela vaše komentare
Ja glumim žrtvu kojoj je stalo do pohvala a svojom opsesivnom  željom za urednošću maltetiram sve oko sebe.

5. Da mi je pun kurac, je ,no iz razloga koje nisam napisala jer ne napiše se baš sve. Ko je htio razumio je, kao Plovak začudo i V. mačka. Vi ostali ste se uhvatili onog nebitnog.
6. Eto i zato sam sve rjeđe na forumu. Nemreš život pretočit u rječi, uvjek nešto ostane neizrečeno.Iz neizrečenog ostaneš neshvačen. A kome je bitno da te tamo neki nepznati likovi shvate.

7. i onda se zauzimaju strane ko će uz koga biti i ko je više u pravu na temi u kojoj se piše o sramoti ili neugodnostima našeg ili tuđeg života.

8. a sad se jebite i odite u krasan kurac od srca
 a nu kerozinke je se uspal'la... jesam li te ubola SRAMOTA !!! - Page 9 3776795594 

ajmo po redu...
1. vjeruj mi po tvojim pravilima, ja ću čistiti sve jer vas dvojica to ne znate ili ne možete....naravno, sad je to previše za tebe, umjesto da se posvetiš nekim drugim stvarima, malo više (samoj sebi, hobijima), ti i dalje pičiš tempom kojim si nekad pičila, jer si naviknuta na čisto ioku ugodno, a bome godine su tu, a i zdravlja ponestaje... svjesna si da to tako dalje ne ide pa režiš. ali ne mijenjaš apsolutno ništa... drugačija pravila nije teško postaviti, ali moraš prihvatiti da će neke stvari biti traljavo odrađene... sin ne može (isključen), ali brko može... rasporedi se čišćenje na dvije osobe... svako neka napravi svoj dio posla (onako kako zna i umije, ne onako kako ti misliš da bi trebalo biti jer ćeš brzo ostati sama) i stvar riješena... ovako ćeš režati, a onda se osjećati ko govno jer si režala, pa ajmo jovo nanovo.... od toga nema koristi draga moja, stvari se moraju mijenjati i ti moraš biti ta koja će postaviti nova pravila, ali ih se i doslovno pridržavati....
2. ne, ne ne mislim, ali usrana četka je fakat pičkin dim, sitnica od koje napraviš slona... istreseš se zbog sitnica jer velike stvari ne možeš postaviti kako treba...nisi kuja, nego nemaš snage promjeniti ono što moraš pa pizdiš zbog stvari koje uopće nisu bitne... 
3. ne znaš glistine higijenske navike, ali si je uzela kao primjer osobe s kakvom ne bi mogla živjeti!?... komentiraš napisano? a kog kurca ja komentiram? glista piše što piše, jer je dovoljno jaka da prihvati reakcije na napisano... ti si iskrena osoba, klepiš uzduž i poprijeko po glavi stanovnika, takvu te volim i prihvaćam, ali si dajem jednako pravo da ti iskreno kažem što mislim o tvom postu, a ti dušo draga ako ne želiš primati nemoj ni davati... 
4. e pa nisi dobro razumjela... mislim da ne tražiš našu potvrdu, ti zapravo očekuješ potvrdu, pohvalu i zahvalu svojih ukućana za koje se toliko žrtvuješ, a ne dobivaš je, pa povremeno žuč istreseš tu...jebe se meni jel u tvojoj kući čisto, jesi li opsesivna čistunka ili šporkulja, meni ni iz džepa ni u džep... nadalje, nije mi cilj povrijediti te, nije mi cilj ni braniti tvog brku, ni napadati ga, govorim ti svoje mišljenje kao neutralan promatrač i to vrlo iskreno, drito u glavu jer i ti tako radiš... to kako si opisala da se sad ponašaš je po mom mišljenju izigravanje žrtve-uradit ću sve za vas, al ću vas jebati zbog sitnica, ako već čistim vaša govna imam pravo istresti se na vas zbog svake pizdarije... možda takav odnos paše svima, možda ne treba ništa mijenjati, jer tako funkcionirate godinama, možda pišeš samo zato da istreseš povremena nezadovoljstva, ali ovo nije blog, ovo je i dalje forum i reakcije su normalna pojava... 
5. normalno da nisi sve napisala, a da ti je pun kurac jasno je svima, ne samo plovku jer to izvire iz svake riječi tvog posta...
6. ne seri... da ti nije bitno ne bi ovako odreagirala na moj post SRAMOTA !!! - Page 9 3601362807 
7. ne seri po drugi put... nije riječ o stranama, jer ste mi obje jednako drage...ti znaš oplesti po glavi stanovnika vrlo često ne razmišljajući koliko si duboko zasjekla i kažeš iskrena sam... ok, meni se sviđa tvoja iskrenost, mogu je podnijeti, dapače, ali iskrenost nije tvoj privilegij, to je nešto što svatko od nas smije uporabiti...
osim toga iskrenost je dvosjekli mač na koji se često i sami porežemo... ali ti to ionako već i sama znaš... SRAMOTA !!! - Page 9 684758713
8. e nek si nas poslala u krasni kurac, nikad nismo bili tamo 

a sad ja tebe šaljem u trokurac... nasikira me poprave, naradih se odgovarajući na post... morat ću opet oplest po malinovcu da dođem k sebi SRAMOTA !!! - Page 9 56160669
SRAMOTA !!! - Page 9 280662968 
što da se mučim pisati kad ste vi genijalne. Bolje od ijednog filma.
Volim filmove po istinitim i stvarnim događajima a vi ste stvarni da stvarniji ne možete biti


Moitza zna koliko je volimo čitati ali Dromsi još nije shvatila
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Gost 14.09.13 16:23

Vreme menja toliko toga. Odnos prema sebi, drugima, dozivljaj sveta oko sebe...Neke prosle situacije zbog kojih me je nekada bilo sram sada ne znace nista. Trenutak koji je ostao u proslosti, u secanju, neki cak ni u secanju, sa ili bez emotivnog dozivljaja. Bitno je ovde i sada i ono sto ce biti.

A bice odlazak u terme. Dan je idealan za tako nesto. Volim prohladne veceri, bazene, toplu vodu i onu maglu koja se dize iznad nas, razliva i krije boje i svetlost, pa se sve cini nestvarnim i romaticnim. SRAMOTA !!! - Page 9 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SRAMOTA !!! - Page 9 Empty Re: SRAMOTA !!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 17. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.